Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1869222 пъти)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25560 -: Март 23, 2022, 21:13:43 »
Quote (selected)
Никела скочи 5 пъти последния месец.
Излъгах, два и половина.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25561 -: Март 23, 2022, 21:30:07 »
накъдето и да е, мадлин олбрайт не разбрала новината за газ за рубли и отишла при маккейн на консулнации...

земля стекловатой, както казват тия...
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25562 -: Март 23, 2022, 21:38:57 »
Не си милостив ти секуко, не си!
Ся, Джи стопли един - два съюза "и" от поста ти, някой друго "за" "при" и "на" - толкоз!
Е как ше я прайм таа масовизация в ТКЗС, при такова оДношение към масите?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25563 -: Март 23, 2022, 22:39:40 »
Това е интересно
Quote (selected)
Депутати от земеделската комисия настояха да се въведе забрана за износ, защото дотогава няма да остане нищо за купуване. Министърът посочи обаче, че Еврокомосията недвусмислено предупредила страната ни, че ако спре износа, ще бъде жестоко санкционирана. На изразените опасения, че вече е изнесена хлебната пшеница, министърът отговори: "Ако се изнесли хлебната пшеница, то това ще е на гърба на целия български народ".
Та за чий ни е педерския съюз?
АЗ мисля, че освен за пшеница, трябват още доста забрани: За слънчоглед, необработена дървесина ......

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25564 -: Март 23, 2022, 23:19:27 »
Не бива да се допуска неграмотни хора в парламент и правителство да вземат грешни важни/скъпи решения.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25565 -: Март 23, 2022, 23:33:52 »
Това е интересно
Quote (selected)
Депутати от земеделската комисия настояха да се въведе забрана за износ, защото дотогава няма да остане нищо за купуване. Министърът посочи обаче, че Еврокомосията недвусмислено предупредила страната ни, че ако спре износа, ще бъде жестоко санкционирана. На изразените опасения, че вече е изнесена хлебната пшеница, министърът отговори: "Ако се изнесли хлебната пшеница, то това ще е на гърба на целия български народ".
Та за чий ни е педерския съюз?
АЗ мисля, че освен за пшеница, трябват още доста забрани: За слънчоглед, необработена дървесина ......

Точно в описания случай нормалният въпрос трябва да е "Та за чий ни е педерския министър?"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25566 -: Март 23, 2022, 23:56:18 »
Ще чакаме Кирето да предложи ЕС да закупува  пшеница за всички, той е по мегаломанските сделки.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25567 -: Март 24, 2022, 00:02:40 »
Това е интересно
Quote (selected)
Депутати от земеделската комисия настояха да се въведе забрана за износ, защото дотогава няма да остане нищо за купуване. Министърът посочи обаче, че Еврокомосията недвусмислено предупредила страната ни, че ако спре износа, ще бъде жестоко санкционирана. На изразените опасения, че вече е изнесена хлебната пшеница, министърът отговори: "Ако се изнесли хлебната пшеница, то това ще е на гърба на целия български народ".
Та за чий ни е педерския съюз?
АЗ мисля, че освен за пшеница, трябват още доста забрани: За слънчоглед, необработена дървесина ......
Точно в описания случай нормалният въпрос трябва да е "Та за чий ни е педерския министър?"
Не съм съгласен. Той просто съобщава фактите.
Отношенията България-ЕС е извън неговите правомощия.



Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25568 -: Март 24, 2022, 00:02:59 »
То ако можеше да се докаже/знае кой колко краде/пилее щяхме да сме по-ококорени. Но кадиите и те много лапат и мътят водата. И уйде коньо. Прекалено много кадии и полюцаи храним.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25569 -: Март 24, 2022, 08:41:16 »
Quote (selected)
Ахтунг! Продмагазины Германии ввели ноу-хау - номинальная цена действует только за одну единицу товара в одни руки (крупы, мука и т.д.)

Quote (selected)
После того, как на Украине объявили о начале посевной, министр аграрной политики Украины подал в отставку.
Как ожидается, посевная на Украине в этом году будет сорвана, что приведет к резкому росту цен на продовольствие на мировых рынках. В ООН и вовсе пугают возможным голодом в бедных странах.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25570 -: Март 24, 2022, 12:58:05 »
употребиш "Прост Киро"

- А може ли да се употреби "Много прост Кратунчо"?  :thup:

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25571 -: Март 24, 2022, 14:59:05 »


За Кирец и компания.
*********   ✹    *********

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25572 -: Март 24, 2022, 19:12:40 »
Изобщо положението стана кат 43-44-та.
Ама тогаз хранехме сал дойчовците а сеги цел союз педери  :nuts:
 
Тва по повод пшеницата и "комисията"  :smokin:
« Последна редакция: Март 24, 2022, 19:20:43 от 66 »

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25573 -: Март 24, 2022, 20:54:39 »
Изобщо положението стана кат 43-44-та.
Ама тогаз хранехме сал дойчовците а сеги цел союз педери  :nuts:
 
Тва по повод пшеницата и "комисията"  :smokin:

Всъщност за пшеницата е ясно, от началото ни на членството в ЕС!

Да се закара пшеница , жито , или каквото и да е от една страна в ЕС до друга в ЕС - това не е НИКАКЪВ ИЗНОС, а е вътрешнообщностна доставка ..

Какво друго?

ЕС да припомним преди време се наричаше "Общ пазар" .. а смисълът на наименованието си беше, че това е всъщност един общ пазар!
Споразумението за общ пазар е подписано от шест европейски страни (Западна Германия, Франция, Италия, Белгия, Нидерландия и Люксембург) в Рим през 1957..

Какво "спиране на износа" , какъв износ , какви пет лева?????

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25574 -: Март 24, 2022, 21:05:45 »
Да се закара пшеница , жито , или каквото и да е от една страна в ЕС до друга в ЕС - това не е НИКАКЪВ ИЗНОС, а е вътрешнообщностна доставка ..

Не е баш тъй. Принципа е свободно движение на хора, стоки и капитали  :smokin:
Тогава защо покрай ковида имаше сумА ти ограничения. Вкл. и между "шестте" страни.
 
Но моя въпрос беше друг. За чий ни е педерския съюз?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25575 -: Март 24, 2022, 21:16:32 »
За чий ни е педерския съюз?
На нас не ни трябва, ЕС е американско творение. Европа е похитена и изнасилвана от САЩ.


Този сюжет е изобразен и на монета от 2 евро.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25576 -: Март 25, 2022, 00:40:46 »
А Бикът (Златният телец) е символ на ерата на материализма - алчност и бездуховност.

Впрочем звездите на ЕС си остават 12 (и на знамето, и на монетите), което не е случайно.
Западната сатанинска върхушка е вманиачена по символите и ритуалите.

Мисля си, че украинците са получили заповед да нападнат Донбас точно на 22.02.2022 и руското разузнаване е разбрало това.
Както грузинците получиха заповед да нападнат на 08.08.(20)08 г..
Хитлер нападна в деня на лятното слънцестоене. Наполеон също (+- 2-3 дни).

П.П. Симчо, ето затова през 2014 САЩ не започнаха война, когато Русия си прибра Крим. Нещо не ги е устройвало я нумерологично, я астрологично.

П.П.П. За нас тия интересни поредици от цифри не значат нищо, но за ония психопати явно значат много.
« Последна редакция: Март 25, 2022, 01:04:38 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25577 -: Март 25, 2022, 09:15:49 »
А Бикът (Златният телец) е символ на ерата на материализма - алчност и бездуховност.

Впрочем звездите на ЕС си остават 12 (и на знамето, и на монетите), което не е случайно.
Западната сатанинска върхушка е вманиачена по символите и ритуалите.

Мисля си, че украинците са получили заповед да нападнат Донбас точно на 22.02.2022 и руското разузнаване е разбрало това.
Както грузинците получиха заповед да нападнат на 08.08.(20)08 г..
Хитлер нападна в деня на лятното слънцестоене. Наполеон също (+- 2-3 дни).

П.П. Симчо, ето затова през 2014 САЩ не започнаха война, когато Русия си прибра Крим. Нещо не ги е устройвало я нумерологично, я астрологично.

П.П.П. За нас тия интересни поредици от цифри не значат нищо, но за ония психопати явно значат много.

Заради тези идиоти адски се изложих във форума на "СЕГА" и на други места ..
В 2014 бях твърдо убеден за войната ..

Даже със Сгугни обсъждахме танк "Армата", тоа са тръшкаше а аз успокоявах:
"Споко пич , скоро ще ги видиш на живо, дали вървят, дали не, дали стрелят и как.."

С Тормозчиан и Манерко бистрехме, дали щяло да има нова студена война. И тука уточнявах:

"Каква Студена война бе.. с ракетните удари, с въздушни нападения."
Студените войни, май не са това, което бяха ..

Иначе за петте дена след Зимна Олимпиада  имаше и данни на 5-6 места , не си го бях измислил аз :
Quote (selected)

"Самый основательный из прогнозов дал Павел Глоба. По его словам, третья мировая война начнется в марте 2014-го года ..  Зимной Олимпиады в Сочи или .. через пять дней после её завершения.."

И стана Крим, влязоха с кораби в Черно море , викам си - "познахме!" .. да , ама не ..

А за 22.02.2022 и че ще е началото  го имаше отдавна, ама аз се чудех : "а петте дена след Зимната Олимпиада"..

Ама сега си пасна перфектно : началото на 22.02.2022 , а реалните бойни действия бяха на 24.02 в 4 часа

Пет дена след закриването на Олимпиадата!
Олимпиадата бе закрита на 20.02  ПО ПЕКИНСКО ВРЕМЕ ..

А като се изчисли пекинско и източно-европейско време и се сложат 12 часа - точно петият ден!

А Ганю не вярва в науката ..!


И за ковид, и за Мерките си бяхме неверници, помниш ли ..
.. с Ловкия навремето говорихме много, сещам се ..
« Последна редакция: Март 25, 2022, 09:39:01 от sim4o »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25578 -: Март 25, 2022, 09:38:35 »
Стига фатализъм! Подсетихте ме са бай Ганя, де га чуел "фатално" искал фане някого за гушата.

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25579 -: Март 25, 2022, 09:41:00 »
Стига фатализъм. Подсетихте ме са бай Ганя, де га чуел "фатално" искал фане някого за гушата.

Няма да сме фаталисти! Да сме оптимисти ! Победа будет за нами!
А скоро ли ще е това време? Не скоро - още Сирия не е паднала!

Ама все пак - да се вярва на Науката!
Мерките работят, пейките работят , затварянето на планините работи!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25580 -: Март 25, 2022, 09:46:42 »
03.03.3030 е далеч. Тогава ще му мислим. То пък се пада националния празник. Ний тогаз почиваме.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25581 -: Март 25, 2022, 11:04:09 »
Няма да сме фаталисти! Да сме оптимисти ! Победа будет за нами!

не оптимисти, реалисти е необходимото.

и не ставай като сула, който се правеше на интересен във вестника, а беше по-скоро досаден.
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #25582 -: Март 25, 2022, 11:11:05 »
Корените на русофобията и антикомунизма
Quote (selected)
Казваше се Иван. В последните години на царска България е бил млад офицер с ясно изразени фашистки убеждения и по тази причина през 1947 г. народната власт го отстранила от армията. След началото на промените се писа репресиран, а през 1992 година стана кмет на селото и два мандата стоя на този пост. И някъде в средата на втория му мандат (1997 г.) го срещнах сред полетата при едно ходене в селото.

Демокрацията вече усилено разсипваше България и нямаше следа от оптимистичната еуфория от началото на прехода. Отвсякъде проничаше покруса и отчаяние. Само кметът Иван крачеше бодро и весело – остарял, побелял и с дълбоки бръчки по лицето, но доволен, че е дочакал СВОЕТО време! Чувстваше се победител и говореше по същия начин. Из селото ходеха слухове, че пишел книга за престъпленията на Русия, която обаче никога и никъде не се появи. Поговорихме с него за това-онова, стана дума и за живота. И тогава, без да го щадя, го попитах от упор:

– Е, бай Иване, харесва ли ти днешна България? За този живот ли си се борил?

Чул въпроса ми, някогашният фашизиран царски офицер настръхна и в сивите му очи изгря злоба:

– Че аз да не съм се борил за тебе бе, момче? Аз се борих да си върна имотите и властта и на мен да ми е добре! Щото ако не бяха руснаците и комунистите, нямаше да ми задаваш такива въпроси! Баща ти щеше да ми аргатува, а ти щеше да ми лъскаш чизмите и да ме гледаш като икона!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25583 -: Март 25, 2022, 12:34:03 »
Тия няма и два милиарда са смятани по старите цени на материалите и ако Путин не спре доставките.
А не е ли най-добре Путин да спре войната, а?!? А?!  :t0116:

« Последна редакция: Март 25, 2022, 12:41:12 от Джиджи »

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25584 -: Март 25, 2022, 12:36:41 »
– Е, бай Иване, харесва ли ти днешна България? За този живот ли си се борил?

Чул въпроса ми, някогашният фашизиран царски офицер настръхна и в сивите му очи изгря злоба:

– Че аз да не съм се борил за тебе бе, момче? Аз се борих да си върна имотите и властта и на мен да ми е добре! Щото ако не бяха руснаците и комунистите, нямаше да ми задаваш такива въпроси! Баща ти щеше да ми аргатува, а ти щеше да ми лъскаш чизмите и да ме гледаш като икона!
Тоя родителите му трябваше да го кръстят Джон, а не Иван! Голяма грешка!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25585 -: Март 25, 2022, 12:48:33 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Март 23, 2022, 15:27:11

    Лаура Кьовеши и Моника Маковей

Баце ти такива ги е *бал с 200
  :nuts:
Абе ти ше видиш отсега нататък кой КОГО е *бал с 200, га дойде следващия път тук Кьовеши /без Моника, а самостоятелно!/


Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25586 -: Март 25, 2022, 12:51:30 »
Тоя родителите му трябваше да го кръстят Джон, а не Иван! Голяма грешка!

Тц. Караибрахим.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25587 -: Март 25, 2022, 12:53:38 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Март 23, 2022, 15:27:11
    Лаура Кьовеши и Моника Маковей
Баце ти такива ги е *бал с 200  :nuts:
Абе ти ше видиш отсега нататък кой КОГО е *бал с 200, га дойде следващия път тук Кьовеши /без Моника, а самостоятелно!/

Най-много да забременее.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25588 -: Март 25, 2022, 12:54:59 »
Quote (selected)
Цитат на: sim4o в Днес в 09:41:00

    Няма да сме фаталисти! Да сме оптимисти ! Победа будет за нами!

не оптимисти, реалисти е необходимото.

и не ставай като сула, който се правеше на интересен във вестника, а беше по-скоро досаден.
Божкееее, а аз откога та дебна тук, за да ти изръкопляскам – и то не непременно за Сула, де ...  :clap-3332:

п.п. Наскоро попаднах съвсем слочаено на Сула в едно интервю – вече съвсем е сдал багажа горкият ...

« Последна редакция: Март 25, 2022, 13:15:27 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25589 -: Март 25, 2022, 12:59:25 »
Quote (selected)
Цитат на Джиджи:

Абе ти ше видиш отсега нататък кой КОГО е *бал с 200, га дойде следващия път тук Кьовеши /без Моника, а самостоятелно!/

Най-много да забременее.
А пък ти с тва вече ма убѝ ...  :suicide:


Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25590 -: Март 25, 2022, 15:10:55 »
Тия няма и два милиарда са смятани по старите цени на материалите и ако Путин не спре доставките.
А не е ли най-добре Путин да спре войната, а?!? А?!  :t0116:

И аз туй викам : "за какво са ти , Путине, теа червени копчета??! Натискай - па спирай войната!"..

Ама ма не чуват.
А и, Джиджик, това е само началото!

Тепърва предстои Сирия (знаеш, че там са нахлули чужди войски, без разрешение на правителството) ..

Тепърва предстои и Косово ( и там има чужди войски - в Бондстийл - и те са против волята на Белград).. и предстоят всякакви интересни неща на планетата !

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25591 -: Март 25, 2022, 15:15:09 »
Няма да сме фаталисти! Да сме оптимисти ! Победа будет за нами!

не оптимисти, реалисти е необходимото.

и не ставай като сула, който се правеше на интересен във вестника, а беше по-скоро досаден.
Сула - Иван Стамболов пише в най-различни вестници и в сайта си..

И да, правеше се на интересен с това "Картаген да бъде разрушен".. а то "Картаген" било май някаква кръчма в Поморие ли, в Приморско ли, в Китен ли ..

да, но аз с това моето- ВЯРВАЙТЕ В НАУКАТА съм си съвсем искрен..

Не като Сула, мани го него..
Още навремето говорихме с Ловкия, с Мирандичка, със Славичка  за ковид - че вярата в науката ни крепи и като се изкъртват пейките из парковете - спасяваме човешки живот!

Вярвайте в науката!

От тогава ей тъй си завършвам в много форуми..

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25592 -: Март 25, 2022, 15:24:11 »
Казваш, вместо да къртим мивки, да къртим пейки и да маршируваме повече. Има известна логика.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25593 -: Март 25, 2022, 15:26:58 »
Турският президент коментира санкциите срещу Русия: "Не можем да оставим настрана нашите отношения с Русия. Ние получаваме около половината от природния газ, който консумираме, от Русия. Освен това днес строим нашата атомна електроцентрала Аккую с Русия. Не можем да оставим всичко това настрана. Когато казвам това на Макрон, той отговаря: „Прав си“. Така че нищо не може да се направи, трябва да запазим деликатността си по този въпрос. Първо, не мога да оставя хората си да замръзват през зимата, и второ, не мога да рестартирам напълно тази наша индустрия".

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25594 -: Март 25, 2022, 15:34:21 »
Кой го кара Ердоган да се обяснява? Не можел бил да рестартира мощната турска индустрия. Оф, оф, оф! Хвалби ли чака? На политиците в един момент нещо им става. Ердоган е единак. Путин е отборен играч.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25595 -: Март 25, 2022, 15:54:07 »
да къртим пейки и да маршируваме повече

Наметнати с бял чаршаф към гробищата. И цевта на АК напред да не ни капе по обувките  :thup:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25596 -: Март 25, 2022, 16:07:17 »
Чаршафът е традиция някаква. То и памукът поскъпна. Уважаваният лен хич го няма. Не вървим на добре. С тез железарии и нано таквоз се побъркахме.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25597 -: Март 25, 2022, 16:20:16 »
Сула веднъж каза, какво разбира под Картаген - американската пета колона у нас.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25598 -: Март 25, 2022, 17:04:59 »
Останал съм с впечатлението, че самият той е част от тази пета колона на САЩ. (С изкл. на джендърството.) Да не е обърнал палачинката през последната година.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25599 -: Март 25, 2022, 18:50:03 »
У нас, промяна няма, нито на нивото на Дунав, нито в криминалната обстановка:

Quote (selected)
Бивш полицай, издирван от Интерпол, бе убит посред бял ден в София
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/bivsh-policay-izdirvan-interpol-be-ubit-posred-byal-den-sofiya
Самотен килър намерил това което рашковите толупи не могат да издирят.
Дано съм лош пророк, ама и ББ ще намери а за нас ще стане традиция.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25600 -: Март 25, 2022, 19:56:53 »
Три огнестрелни рани в корема, не прилича на професионално убийство?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25601 -: Март 25, 2022, 20:05:32 »
Три огнестрелни рани в корема, не прилича на професионално убийство?

Мисля, че е злобно убийство, защото няма бързо да умре, а ще се мъчи известно време от вътрешни разкъсвания и кравоизливи.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25602 -: Март 25, 2022, 20:10:11 »
И двамата сте прави.
Мислех си как имаме 30-50 000 полюционери които нищо не могат, нищо не знаят и само ако от ЕС или САЩ "помолят" си дигат задниците да намерят нещо или някого.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25603 -: Март 26, 2022, 11:00:01 »
Стефан Янев се пита ... /в "Гласове"!/

А днес – Стефан Янев – в сутрешното предаване на БНТ1 "Денят започва" с Георги Любенов:

В момента у нас има криза на политическото представителство;

• Тъй като самият либерализъм е в криза;

„Лявото” и „дясното” вече са размити;

• Целта на един евентуален наш проект ще бъде защита на националната сигурност;

• Която включва: свобода, справедливост, благоденствие и сигурност;

Благоденствие сме още далеч от постигане:

• А в момента липсата на сигурност означава липсата на взаимодействие м/у МВР и прокуратурата;

• В трудни моменти като днешния се вижда КОЙ КОЙ Е;

А при критикуване на ГРЕШКИТЕ на едните, не трябва да забравяме и ГРЕХОВЕТЕ на другите;

• Трябва винаги да се дефинират причината, следствието и последиците от отделните събития;

Но в момента липсва ПОЛИТИЧЕСКА ТВЪРДОСТ в управлението на страната …


AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #25604 -: Март 26, 2022, 11:10:06 »
Джиджи спомена се че в евентуалния политически проект на Стефан Янев е замесена Мая Манолова.
Така че пиши го бегал.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25605 -: Март 26, 2022, 11:23:07 »
Джиджи спомена се че в евентуалния политически проект на Стефан Янев е замесена Мая Манолова.
Така че пиши го бегал.
Никъде НЕ съм споменавала подобно нещо, не си измисляй!!!   :t0135:

Отгоре на всичко, Стефан Янев го слушах преди малко, а аз още поне дотолкова помня ...  ;)


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25606 -: Март 26, 2022, 11:29:18 »
Виждам тука един опит президентът да си поправи грешката. За жалост материалът е кът. Янев изглежда читав човек. Но кокошката ще го ... такова. Ароматизира, да кажем. Бе в таз държава не може да няма кадърни и честни хора. Какво чакат? Как пък една свястна партия не можахме да произведем?

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #25607 -: Март 26, 2022, 11:31:57 »
Джиджи спомена се че в евентуалния политически проект на Стефан Янев е замесена Мая Манолова.
Така че пиши го бегал.
Никъде НЕ съм споменавала подобно нещо, не си измисляй!!!   :t0135:

Отгоре на всичко, Стефан Янев го слушах преди малко, а аз още поне дотолкова помня ...  ;)

Джиджи чети внимателно.
Написал съм СПОМЕНА СЕ.
Ти си бир парче филолог. Оправяй се с граматиката.
Къде видя че ти си споменала?

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25608 -: Март 26, 2022, 12:21:18 »
Обзалагам се, че ако Янев си обръсне главата, харвардци ще изгубят една избирателка.
Други промени едва ли ще настъпят, обаче.
*********   ✹    *********

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25609 -: Март 26, 2022, 12:32:33 »
Изпитвам недоверие към Стефан-Яневите и напусналата замминистерския пост госпожа пиар ходове. Смятам, че това е част от План Б на Херо, в случай че А отборът й съвсем затъне в собствените си екскременти. Което вече е факт.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25610 -: Март 26, 2022, 12:33:53 »
Бъзикате се вий, ама от Янев може да излезе нещо. Мисля че е крайно време за едно национално движение. Ако не се получи и се окажем пак некадърници, па минем в нелегалност всички. Който иска да плаща данъци и храни банкери/тъпи палитици и прочихе. Натам сме се запътили.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25611 -: Март 26, 2022, 12:40:54 »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25612 -: Март 26, 2022, 12:43:14 »
Смятам, че това е част от План Б на Херо, в случай че А отборът й съвсем затъне в собствените си екскременти.
:thup:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25613 -: Март 26, 2022, 12:50:42 »
План Д, по-скоро, откакто бококрепенето стана неизгодно. Зависи как ще курдисат машинките.
Липсата на ефки сочи, че не вярват кой знае колко в успеха на кръпките.
*********   ✹    *********

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25614 -: Март 26, 2022, 13:00:07 »
Янев изглежда читав човек, но първо трябва да коментира това:
https://bivol.bg/%D1%81%D0%B0%D1%89-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B2-%D0%B5-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BE%D1%82-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%B6%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%BE.html

И да го коментира, какво? Ще излъже нещо. Шилетата ще му повЕрват и после...пак същото

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25615 -: Март 26, 2022, 13:14:06 »


• А в момента липсата на сигурност означава липсата на взаимодействие м/у МВР и прокуратурата;



Джиджик, замисълът на функциониране на МВР и Прокуратурата е ТОЧНО ОБРАТЕН - те не трябва да си взаимодействат!

Прокуратурата би трябвало да е на стража на правата и свободите на гражданите и да следи действията, или бездействията на МВР !

Да речем МВР арестува някакви хора , при някакви протести .. и Прокуратурата да "взаимодейства" ??!

Не, разбира се - тя разглежда целия случай , законноста на действията на МВР, правата на гражданите ..

Или МВР провежда някакви странни арести, на база на някакво си интервю..
Какво прави Прокуратурата?

Ами гледа си Закона, а там написано:

Злоупотреба с власт
Чл.282.
Длъжностно лице, което наруши или не изпълни служебните си задължения, или превиши властта или правата си с цел да набави за себе си или за другиго облага или да причини другиму вреда и от това могат да настъпят немаловажни вредни последици, се наказва с лишаване от свобода до пет години, като съдът може да постанови и лишаване от правото по чл. 37, ал. 1, точка 6, или с пробация.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 89 от 1986 г., изм. - ДВ, бр. 75 от 2006 г., в сила от 13.10.2006 г.) Ако от деянието са настъпили значителни вредни последици или е извършено от лице, което заема отговорно служебно положение, наказанието е лишаване от свобода от една до осем години, като съдът може да постанови и лишаване от правото по чл. 37, ал. 1, точка 6.
(3) (Нова - ДВ, бр. 89 от 1986 г., изм. - ДВ, бр. 75 от 2006 г., в сила от 13.10.2006 г.) За особено тежки случаи по предходната алинея наказанието е лишаване от свобода от три до десет години, като съдът постановява и лишаване от право по чл. 37, ал. 1, точка 6.

Престъпление против правосъдието
Чл. 286.
(1) (Изм. - ДВ, бр. 62 от 1997 г.) Който пред надлежен орган на властта набеди някого в престъпление, като знае, че е невинен, или представи неистински доказателства срещу него, се наказва за набедяване с лишаване от свобода от една до шест години и с обществено порицание.
(2) (Предишна ал. 3 - ДВ, бр. 62 от 1997 г.) (Изм. - ДВ, бр. 62 от 1997 г.) Ако набеденият бъде привлечен към наказателна отговорност, наказанието е лишаване от свобода от една до десет години.

Всякакво "взаимодействие" на прокуратурата с властите и в частност с МВР си е авторитаризъм!

Сигурността на гражданите я има тогава, когато Прокуратурата не взаимодейства с МВР, а си гледа закона и реагира на действия или бездействия на полицията!

Онеа времена, когато народ, партия, власти, медии , МВР и Прокуратура бяха единни и с които времена си свикнала - отминаха, Джиджик ..

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25616 -: Март 26, 2022, 13:26:39 »
Sim4o, вие с другарката трудно ще поделите мегданя.

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25617 -: Март 26, 2022, 14:00:11 »
Sim4o, вие с другарката трудно ще поделите мегданя.

 :t1207:

П.П
С нея си имаме общи теми - Маестро Комарницки и как тоа бие с тънък хумор по ксенофоба Тръмп и нехайството .
И това - при условие, че от 2017, всеки ден , Комарницки тича да чака раздавача с писмо от Румен Радев..
Та сме си с Джиджи приятелчета..

 :t1233:

А с дето народ, партия, МВР , прокуратура , съд - трябва да са единни и да претворяват в дела последните решения  - също има някаква логика.

Джиджи разсъждава, сигурно  на база на жизнен опит ..


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25618 -: Март 26, 2022, 14:12:31 »
Не че я упреквам. Всеки е патил малко или много. Но нека по-кратко и ясно де. Цитати не са нужни.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #25619 -: Март 26, 2022, 16:46:48 »
Джиджи спомена се че в евентуалния политически проект на Стефан Янев е замесена Мая Манолова.
Така че пиши го бегал.
Гледах специално интервюто – Янев отрече да има нещо общо с нея.
Най-добрият му атестат е, че уволнението му е било поискано от ул. "Козяк" №16.
Дано не е хитър план на "Козяк", подобно на закъснението в осъждането на думите на Радев, че Крим е руски, за да гласуваме за него.
« Последна редакция: Март 26, 2022, 19:23:48 от lucho »