Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1869340 пъти)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25620 -: Март 26, 2022, 18:46:13 »
Тоз Козяк трябва го надхитрим един ден.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25621 -: Март 26, 2022, 19:12:19 »
Цитати не са нужни.
:middle_finger-434:

Средният пръст
абсолютно по Правилата на "Керпеден"!!! – но за друго в момента нямам повече време ...  C:-)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25622 -: Март 26, 2022, 19:17:46 »
Аааа, и щях да забравя: sim4o, отново  :b0315:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25623 -: Март 26, 2022, 19:19:40 »
Това пък е най-тъпия емотикон. А употребен от претендираща за жена е двойно по-гнусен. Пардон! Аз много се въздържам. Струва ми големи усилия.
« Последна редакция: Март 26, 2022, 19:38:48 от dabedabe »

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25624 -: Март 26, 2022, 19:59:14 »
Това пък е най-тъпия емотикон. А употребен от претендираща за жена е двойно по-гнусен. Пардон! Аз много се въздържам. Струва ми големи усилия.
:t1207:
Джиджи трогна всички ни, преди време с честното си признание, дето въпреки дипломата си за вишу - хал хабер си нямала била  от изучаваната дисциплина и колкото и да се напъва - в момента не отбира бъкел  , а единственото дет може да постигне - е да гледала била  облещено !

"Ша го счупя тоз телевизор .. ша я фъчна, таз диплома" .. споделяше тя , своите планове с нас, най-близките и ..

Притекох се, лично аз в подкрепа.. казах и, че не е сама в такова дередже , а има мнозина кат нея с уж  дипломи , пък не знаят цифрите и не познават часовника..

Има и хора с дипломи от Харвард, дето са на твърдения, като :  "ваксинираните на Земята СА ОСЕМ МИЛИАРДА И ПОЛОВИНА"  или "курулация"..

Смятай!

Харвард!
Дипломите се оказаха едно недосносче!

И смятам, че изразявам общото мнение, обещавайки да помагаме на Джиджката ..
Само да спомене вълшебните думички:


"Батееееее .. тук ко пише , хавтобуса кога идва..?" и ще и казваме всичко !

Нали?

Джиджи , не си сама!
 :t1233:
Иначе мненията и в темата, са едни от най-ценните ..

Именно тя наложи гражданственост на широката употреба на словосъчетанието "Просто Киро"...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25625 -: Март 26, 2022, 20:02:57 »
Правим си от дърво кумири, аз да ви кажа, ако схващате. Покайте се!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25626 -: Март 27, 2022, 04:37:24 »
Написаното изцяло съвпада с моите опасения, интуиция и практически разум, уви. В плана сме като следващата 404. В последните 2 дена за първи път от мнооого време нямах спешни ангажименти, наложи се да пазарувам това-онова в малки магазинчета, поразговорих се с продавачките, далеч по-млади от мен жени и момичета, и те имат същите опасения, а за разлика от мен - и наблюдения от хохълските тълпи, налазили Южното ни Черноморие.

https://24may.bg/2022/03/25/%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d0%be-%d0%b1%d0%b4%d0%b8/?fbclid=IwAR2QDiwMbp8qZK2W6c5ms8JoQrIyIhyfZ3glm8x7vulTYKyf3tsTDCaetlA

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25627 -: Март 27, 2022, 09:32:48 »
Написаното изцяло съвпада с моите опасения, интуиция и практически разум, уви. В плана сме като следващата 404. В последните 2 дена за първи път от мнооого време нямах спешни ангажименти, наложи се да пазарувам това-онова в малки магазинчета, поразговорих се с продавачките, далеч по-млади от мен жени и момичета, и те имат същите опасения, а за разлика от мен - и наблюдения от хохълските тълпи, налазили Южното ни Черноморие.

https://24may.bg/2022/03/25/%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d0%be-%d0%b1%d0%b4%d0%b8/?fbclid=IwAR2QDiwMbp8qZK2W6c5ms8JoQrIyIhyfZ3glm8x7vulTYKyf3tsTDCaetlA
Не е много ясно кои идват в България. Във Варна са по-скоро рускоговорящите украинци. Това го казвам от преки наблюдения в големите хранителни магазини и молове. Съобщиха, че във Варна има най-много бежанци, но на митинга събраха смешно малко народ.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25628 -: Март 27, 2022, 09:45:21 »
Всички украинци са и рускоговорящи, макар и някои от тях само за да ги разбират, а да не говорят на руски, се опитват да говорят на инглишки.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25629 -: Март 27, 2022, 09:46:30 »
По улиците в Бургас чувам нещо като руски, но не точно. Не е руският на руснаците от по-предните лета :). И видът, и обликът е друг, макар да са също русоляви. В Банско (видях преди малко в Гласове, препечат от 24 часа), режели гумите на руските коли. В Бургас има сериозно недоволство И поради нечуваните привилегии. Макар че тези са точно толкова "бежанци", колкото "сирийците". За бежанци може да иде реч в Молдова, Беларус, Полша, Русия... Де тръгнеш да бягаш от Лвiв или Киiв  и да стигнеш чак до България по суша..., съмнително ми изглежда.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25630 -: Март 27, 2022, 09:53:34 »
Украинците са рускоговорящи, заведе години не са забравили средното си образование.
Трудно е да оставиш Лексуса и пеша да протестираш.
Бягат предимно прозападно ориентираните,
В София майки с деца и чанта багаждокарни автобуси за радост  на мисирките.
По морето жипаджии мъже и жени с чанта пари и колко странно - някъде си загубили личните документи.
Мисля си хора имащи какво да скрият.
Криминално или нцистко минало.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25631 -: Март 27, 2022, 09:59:07 »
Прозападните украинци се насочват към Полша. У нас не им интересно.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25632 -: Март 27, 2022, 10:03:14 »
По улиците в Бургас чувам нещо като руски, но не точно. Не е руският на руснаците от по-предните лета :). И видът, и обликът е друг, макар да са също русоляви. В Банско (видях преди малко в Гласове, препечат от 24 часа), режели гумите на руските коли. В Бургас има сериозно недоволство И поради нечуваните привилегии. Макар че тези са точно толкова "бежанци", колкото "сирийците". За бежанци може да иде реч в Молдова, Беларус, Полша, Русия... Де тръгнеш да бягаш от Лвiв или Киiв  и да стигнеш чак до България по суша..., съмнително ми изглежда.
Наблюденията на един човек не са мерило, но пак казвам, че във Варна има основно рускоговорящи. По улици, магазини, Морската градина почти не съм срещал да говорят на украински. И го говорят доста добре, включително и малките им деца.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25633 -: Март 27, 2022, 10:09:12 »
За тях България е достатъчно западна.
Много добре знаят че там не могат да си развяват коня, атук с имиджа ни на най-корумпирни в ЕС ще си живеят прекрасно.
Много отпътуват и транзит за Гърция, после към Италия.
От Полша да стигнат до Германия, не им харесва.

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25634 -: Март 27, 2022, 11:47:15 »
Озаптването на "бежанците" е изцяло във функциите на ведомството на лицето Рашков. Последният вместо да нарушава законите заради личната си неприязън към Тиквата, да започне да си върши работата, за която е назначен. Ако е назначен от хероинята да излезе да го заяви по телевизора и да не се афишират като представители на българското население. Подлоги и лакеи, с които "държавата" ни никога не е преставала да изобилства в цялата си най- нова история. Истинската история на България, а не напудрената урапатриотарска

п. п. Аз казвах на Здравчето що за сган ни е налазила, ама тя ги съжаляваше. Освен курортно наставяне и т. нар. банки им вадят безплатно карти и разбрах, че можели да се возят безплатно в градския транспорт. Ай сиктир малоумници! От нас десет кожи смъквате от гърбовете, ще хрантутим фашаги. И те не са бежанци, а мигранти! България не граничи с Бандера

п. п. п. Между другото къде се скри оперетният адмирал /Боже опази ни!/, дето обясняваше, че информацията за мини била фалшива? Кога ще го разжалват?
« Последна редакция: Март 27, 2022, 11:56:10 от Aсол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25635 -: Март 27, 2022, 14:04:46 »
За гордост на софиянци!

Quote (selected)
Митрофанова: Ако не беше СССР, България щеше да е Софийска област

27 Март 2022


https://www.segabg.com/hot/category-foreign-country/mitrofanova-ako-ne-beshe-sssr-bulgariya-shteshe-da-e-sofiyska-oblast


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25636 -: Март 27, 2022, 14:18:33 »
п. п. Аз казвах на Здравчето що за сган ни е налазила, ама тя ги съжаляваше. Освен курортно наставяне и т. нар. банки им вадят безплатно карти и разбрах, че можели да се возят безплатно в градския транспорт. Ай сиктир малоумници! От нас десет кожи смъквате от гърбовете, ще хрантутим фашаги. И те не са бежанци, а мигранти! България не граничи с Бандера
Асолче, що не събереш съмишленици в социалните мрежи, та да спретнете един митинг на пъпа на София с едно единствено искане - ''Вън украинците от България'', а?
Що се отнася до келешите с джиповете - винаги има ловящи риба в мътна вода и не този, който яде зелника е лудия. Да горим ли юргана заради бълхата, или все пак да не забравяме, че сме народ, който на 2/3 е от потомци на бежанци, прогонени от родните си краища, останали в чужди държави. И че в същата тази Украйна има между 200 000 и 300 000 души с български произход. Част от тях да си прибере за постоянно България ще е постижение. Но последното е за друга тема.
И още нещо да питам Асолче, теб, Кайли и който желае да ми отговори - какви десет кожи дере държавата от хора, работещи на трудов договор? И дори да става дума за ощетени бизнесмени, то не украинските бежанци, които са тук от има няма три седмици са виновни за неуредиците наши. Като хрантутим от десетилетия неграмотни и безрааботни цигани с фалшиви ТЕЛК-ове и аз се гневя на тази държавна политика, тук съм била наричана расист и ксенофоб, но не, те не могат да бъдат виновни за това, че държавата ''дере по десет кожи''. Асол, нали си член на една от партиите в управляващата коалиция, че и баш МИ е ваше, защо си тъй сърдита, джанъм?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25637 -: Март 27, 2022, 15:12:48 »
Quote (selected)
И че в същата тази Украйна има между 200 000 и 300 000 души с български произход. Част от тях да си прибере за постоянно България ще е постижение.

И къде ги тези хора - тва първо? Не може да се довлечеш в чужда държава и да правиш шествия с фашистки лозунги и айраци- тва второ! както вече обясних - има лагери за бежанци! Ще ходят там, където бяха тези от Близкия Изток, или последната беха некаква по-долна проба, та тях хотели нямаше. За тях нямаше и безплатни банкови карти и безплатен градски транспорт също! Кой е ксенофоб, м? И пак да питам - къде са бесарабските българи!?!?!? Колко от налазилата ни сган от тях са българи, а не от галичина и около Киев? Колко? Щото спокойно могат да се разгледат номерата на колите - откъде точно идват "нещастните" хора, щото в случая не става дума само неколко бълхи. Що се отнася до БСП, те трябва да са наясно, че времето за пребиваването им във фашистката коалиция е обратно пропорционално на бъдещото им представяне - извинения и оправдания не се приемат!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25638 -: Март 27, 2022, 16:25:23 »
Асолче, няма да споря с теб, не за друго, не мога да разбера защо си тъй гневна и защо приемаш точно проблема с украинските бежанци толкова лично и толкова негативно. Сред тях има хора всякакви, съгласна съм.Само се чудя от кога за теб БСП станаха ''те''. Толкова нещо изписа тук дори в защита на г-жа Нинова. Защо сега така? Не ми отговаряй, нямам за цел да те дразня.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25639 -: Март 27, 2022, 16:39:41 »
Асолче, няма да споря с теб, не за друго, не мога да разбера защо си тъй гневна и защо приемаш точно проблема с украинските бежанци толкова лично и толкова негативно.

защото е гнусно да се изисква да проявяваме човещинка към такива изроди.

и това го минавахме нееднократно.

от бг безработния събират пари, за да ги дават на тия претенциозни хиени, а хиените да ми правят манифестации по жълтите павета и да крещят “путин х....ло“, да налитат на бой и да палят знамена.

ай сиктир, наистина
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25640 -: Март 27, 2022, 17:03:04 »
И за теб е валидно моето предложение към Асол - организирайте контрамитинги за Путин, за това, че е прав да бомбардира жилищни квартали, за разрушения Мариупол...Живеем в свободна държава. Няма да ви арестуват, сигурна съм. А и Киро казА, че е за правото на гражданите да протестират,  той сам бил идвал от протестите. Що не сте по площадите, като сте толкова ербап, ами псувате по форуми и социални мрежи, удобно скрити зад анонимните си никове?!
-----
Кой какви пари събира от безработните. Ако е за здравните осигуровки, ето още един повод за митинг - държавата да започне най-после да удържа ЗО от заплатите на  държавните служители и от социалните плащания на циганите.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25641 -: Март 27, 2022, 17:05:01 »
...и да проведе най-после истинска реформа в здравеопазването.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25642 -: Март 27, 2022, 17:12:38 »
И за теб е валидно моето предложение към Асол - организирайте контрамитинги за Путин, за това, че е прав да бомбардира жилищни квартали, за разрушения Мариупол...Живеем в свободна държава. Няма да ви арестуват, сигурна съм. А и Киро казА, че е за правото на гражданите да протестират,  той сам бил идвал от протестите. Що не сте по площадите, като сте толкова ербап, ами псувате по форуми и социални мрежи, удобно скрити зад анонимните си никове?!
-----
Кой какви пари събира от безработните. Ако е за здравните осигуровки, ето още един повод за митинг - държавата да започне най-после да удържа ЗО от заплатите на  държавните служители и от социалните плащания на циганите.

Първо  - в пъти по-голям митинг срещу родните натувски подлоги имаше...... в пъти по-голям от фашисткото сборище. Нямаше нужда да се правят снимки само в близък план/за камерите важеше същото/. Второ - този митинг не беше организиран от хероиновото правителство. Трето - на него не присъстваха чужди граждани. Четвърто - не го даваха по телевизорите ви, щото сме ноо свободна и демократична Кочина. И пето - там не беше само Възраждане. Над 2/3 от бандеровска изява беше посетена от "нещастни бежанци". Идиотщината ти за бомбардирания от Путин Мариупол дори не желая да коментирам. На този сайт е пълно с линкове към изявленията на гражданите на Мариупол. От забранени сайтове, естествено. Забранени от евроатлантическите радетели за демокрация и свобода на словото. На погрешен кон се качихте някои, но всеки си пати от собствената глава....информация не липсва...никой не ви забранява да мислите и .извинения - нямате :smokin:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25643 -: Март 27, 2022, 17:28:46 »
Председателят на партията в която членуваш и които / и партията, и лидерът и/ така пламенно защитаваш тук дълго време е вицепремиер и министър на икономиката в ''хероиновото правителство'', Асол. И вероятно се чуди на кой Господ да се кланя в тази деликатна за БСП ситуация.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25644 -: Март 27, 2022, 17:31:09 »
Това не е мой проблем! Аз си имам принципи и репери, от които не се отклонявам

Апропо, на фашисткото сборище, където присъстваха и умнокрасивите фашета, последните покрай фашистките лайна на укропитеците, в същия клозетен стил бяха издигнали плакати и срещу Нинова и БСП. Тва за твое сведения...да се почувстваш подходящо и най-вече десно представена :smokin:

п. п. Все пак не бива да се забравя, че не пращането на оръжие за бандерлогите и другите мерки, озаптяващи деснобесната паплач, се дължат на БСП. Изнудване му се вика...няма лошо.

Специално за Здравка. Предполагам, че може да го отвори. Тя нали ни обяснява, какво добро сърце има и колко е съпричастна...особено към Мариупол и мариуполци. Колко му е да отдели 20 минути да изгледа видеото...Предупреждавам, че не е изработено с помощта на холивудските фатки на укропропагандата. Забележи, че бягат към Донбас!

https://politikus.ru/video/142169-skazhite-chto-zhivoy-specialnyy-reportazh.html
« Последна редакция: Март 27, 2022, 17:46:14 от Aсол »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25645 -: Март 27, 2022, 17:49:02 »
Истината по принцип малко хора я знаят. Байдън едва ли.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25646 -: Март 27, 2022, 17:50:58 »
Асолче, нито ти, нито аз сме там, за да сме сигурни, че това, което гледаме, не е пропагандно филмче, заснето от едната, или другата страна. В една война страдат обикновените хора. На мен за тях ми е жал. Ако слушаш и гледаш украинските сайтове, то ще видиш нещо друго.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25647 -: Март 27, 2022, 17:56:03 »
Като не сме там нямаме глави за мислене ли?
Още ми е пред очите изчекнатата на бюрото убита бременна. Наясно ли сте кого защитавате ?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25648 -: Март 27, 2022, 17:57:48 »
Асолче, нито ти, нито аз сме там, за да сме сигурни, че това, което гледаме, не е пропагандно филмче, заснето от едната, или другата страна. В една война страдат обикновените хора. На мен за тях ми е жал. Ако слушаш и гледаш украинските сайтове, то ще видиш нещо друго.

щом седерастията подкрепя нещо - няма и минимален шанс да е добро.

особено е вярно за украйна и за бандерлозите.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25649 -: Март 27, 2022, 17:58:36 »
...и едва ли украинците, които са в Полша, Румъния, България...искат да са там. Хората искат войната бързо да свърши за да се приберат по домовете си. А Украйна има право да избира по какъв път да върви. Дори Путин призна, че Зеленски е законно избраният и президент. Не е наша работа, след като Украйна с нищо не ни пречи и с нищо не ни застрашава, кой там е начело на държавата. Що дири Русия в Украйна? Каква е истината за Крим, Донецк, Луганск...Аз ставам все по-скептична към всичко което ни казват и показват и ''нашите'' и ''противника''.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25650 -: Март 27, 2022, 18:03:12 »
Като не сме там нямаме глави за мислене ли?
Още ми е пред очите изчекнатата на бюрото убита бременна. Наясно ли сте кого защитавате ?

Тва е пропаганда от другата страна...така казват по евроатлантическите ценностни "медии". Няма смисъл, Коле. Настанало е време разделно и всеки решава по кой път ще поеме. И да си носи кръста! Божите мелници мелят бавно, но сигурно.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25651 -: Март 27, 2022, 18:03:13 »
Понеже тук се правиха сравнения със сирийски, афгански и иракски бежанци в контекст на липса на съчувствие към тях от моя страна, може ли някой да ми каже, колко от тях са поискали да учат езика ни за да могат да работят, докато стане възможно да се върнат по родните си места?! А те са основно млади мъже, не майки с деца. И едва ли искат да се върнат по родните си места. В Германия е по-гот и социалните служби са щедри.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25652 -: Март 27, 2022, 18:05:11 »
...и едва ли украинците, които са в Полша, Румъния, България...искат да са там.

ще забележиш ли най-после “бежанците“ украйнци във новите возила с цени, започващи от 300к евро и с куфарчета долари и евра, или пак ще са някаква пропаганда за теб?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25653 -: Март 27, 2022, 18:05:22 »
Понеже тук се правиха сравнения със сирийски, афгански и иракски бежанци в контекст на липса на съчувствие към тях от моя страна, може ли някой да ми каже, колко от тях са поискали да учат езика ни за да могат да работят, докато стане възможно да се върнат по родните си места?! А те са основно млади мъже, не майки с деца. И едва ли искат да се върнат по родните си места. В Германия е по-гот и социалните служби са щедри.

Ти случайно да пропущи изобилието от "бежанци" в наборна възраст!? А случайно да пропусна реквизитите на Азов и на Ислямска държава на умнокрасивото  и укро сборище?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25654 -: Март 27, 2022, 18:09:31 »
Някои неща не са сложни за разбиране. Путин се опитва да поправя стари грешки. Но има неща невъзвратими. Аз го разбирам донякъде. Нещата обаче са на ръба на бръснача. Че САЩ не са цвете е другият голям проблем. А ние пак ще оберем шамарите.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25655 -: Март 27, 2022, 18:12:26 »
А що щат главорезите на Кадиров в Украйна? Никой не ги е викал под знамената. Той сам се натегна. И нали нямаше да има наборници в руските части воюващи там? Що в плен попадат едни объркани и уплашени момчета, които твърдят, че командирите им са казали, че отиват на учение?
---
До утре можем да се замеряме с аргументи. Дали Украйна ще влиза в НАТО, ЕС, Галактическата Конфедерация си е работа на Украйна. Никой няма право да и се бърка. Украинската армия не е нахлула в Русия. А, да - Донецка и Луганска област са част от Украйна. И съответните ''републики'' са признати само от РФ. Не са признати дори от Белорусия, Китай и Северна Корея. Що тъй?

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25656 -: Март 27, 2022, 18:14:27 »
Че САЩ не са цвете е другият голям проблем. А ние пак ще оберем шамарите.
Аха, уви. Което не означава, че Украйна не трябва да бъде оставена на мира.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25657 -: Март 27, 2022, 18:15:10 »
Че САЩ не са цвете е другият голям проблем. А ние пак ще оберем шамарите.
Аха, уви. Което не означава, че Украйна трябва да бъде оставена на мира.

Фашизмът трябва да бъде унищожен! Отново!
За сведение на Здравка - спецназ "Восток", спецназ "Север" и ОМОН/Чечня/ са част от Россгвардия. Специални войски на РФ. Тва за Кадиров. За дагестанците пък да не говорим. Всички те са граждани на РФ. Ще им забраниш да служат на държавата си ли?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25658 -: Март 27, 2022, 18:16:16 »
Кадиров
са си редовна военна част. ти верно си не с капаци, а направо тенжера на главата.

и къде чак се изметна от милионерите-“бежанци“, евалата-отскок...

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25659 -: Март 27, 2022, 18:17:07 »
Ти пък що се пениш за фашизма в Украйна, те не са тръгнали да завладяват света с война.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25660 -: Март 27, 2022, 18:18:02 »
Че САЩ не са цвете е другият голям проблем. А ние пак ще оберем шамарите.
Аха, уви. Което не означава, че Украйна не трябва да бъде оставена на мира.

нито един нацист в бившата украйна няма да бъде оставен на мира.

особено след днешните видеа, дето се гаврят и убиват военнопленници.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25661 -: Март 27, 2022, 18:19:32 »
Ти пък що се пениш за фашизма в Украйна, те не са тръгнали да завладяват света с война.

аде бе. те се пиняха парад в москва върху амерички танкове да правят...

ти пак не разбрала. еваларка.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25662 -: Март 27, 2022, 18:19:51 »
А що щат главорезите на Кадиров в Украйна?
А що щат професионалните наемници + натовска бойна техника на страната на урките? Тях кой ги е викал?
П.П.
Чували ли сте за военния "туризъм", нашумял още по югославско време, когато особено богати извратеняци ходят на лов? Сещате ли се какво означава "наемник снайперист"?
П.П.П. виждам, че cekyko е казал за редовната военна част  :thup: Това, че си носят ханжарите и знаят как да ги ползват е друга тема
« Последна редакция: Март 27, 2022, 18:25:21 от Kole »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25663 -: Март 27, 2022, 18:22:30 »
Че САЩ не са цвете е другият голям проблем. А ние пак ще оберем шамарите.
Аха, уви. Което не означава, че Украйна не трябва да бъде оставена на мира.

нито един нацист в бившата украйна няма да бъде оставен на мира.

особено след днешните видеа, дето се гаврят и убиват военнопленници.

При това укропитеците сами са си правили видеата и са ги пуснали в Телеграм. Путин е не при чем. Здравка има ли да каже нещо  по въпроса? На китайските военкори, дето са в Украйна, Здравка ще повярва ли или пак е пропаганда? Мога да й пусна и линк към китайските медии

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #25664 -: Март 27, 2022, 18:28:11 »
Дори Путин призна, че Зеленски е законно избраният и президент.
Избори, организирани и проведени от превратаджии, са незаконни.

Quote (selected)
Не е наша работа, след като Украйна с нищо не ни пречи и с нищо не ни застрашава, кой там е начело на държавата.
Досега не ни застрашаваше. Но и Русия с нищо не ни пречи и не ни застрашава, а властта води бясна кампания и организира митинги срещу нея.

Quote (selected)
Що дири Русия в Украйна?
Русия се намеси открито, за да спре разбеснелите се фашаги, които за 8 години убиха 14000 души и само след броени дни щяха да нахлуят срещу републиките, чиито жители отказаха да живеят при нацистка власт. На карта беше поставено самото съществуване на Русия.

Нарича се "принуждаване към мир". Войната, която започна преди 8 години, трябваше най-сетне да бъде завършена. От Русия, която не започва войните, а ги завършва. И ще бъде завършена, бъдете сигурни.

Quote (selected)
Каква е истината за Крим, Донецк, Луганск..
Гледайте пълнометражния български документален филм "Донбаска пролет" и ще разберете (предупреждавам – филмът е тежък!):

https://www.dokumentalni.com/archives/7864

Quote (selected)
Аз ставам все по-скептична към всичко което ни казват и показват и ''нашите'' и ''противника''.
Лакмусът са САЩ – всеки, който е срещу тяхната Империя на лъжата, работи за мира и прогреса на човечеството. Просто е!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25665 -: Март 27, 2022, 18:28:47 »
Нападната е Украйна, не Русия. Извращения със сигурност има и от двете страни. Това е война, не среща в Давос.
Въпреки всичко, пожелавам приятна вечер.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25666 -: Март 27, 2022, 18:29:55 »
Ти пък що се пениш за фашизма в Украйна, те не са тръгнали да завладяват света с война.
Надявам се се шегуваш? Фашистите никого не бяха нападнали и в 1934г, но знаем каво се случи след това, поне аз де, чел съм история! А ако някой не е чел, то и в момента вървят някакви филми "исторически" по "правилните" лелевизии. Е, доста пропагандни са, но ако се внимава, може да се извади някаква истина!

Впрочем в момента по НТВ Мир, гледам за "Тайра Женшина по прозвищу Зверь". Тези дни я заловиха да се прави на бежанка, с чужди деца!
Дали има такива и между "нашите бежанци"?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25667 -: Март 27, 2022, 18:31:08 »
Като не сме там нямаме глави за мислене ли?
Още ми е пред очите изчекнатата на бюрото убита бременна. Наясно ли сте кого защитавате ?

Прави впечатление, че Здравка избегна този коментар. Само че това избягване казва повече от хиляда думи.  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25668 -: Март 27, 2022, 18:31:42 »
Quote (selected)
Не са признати дори от Белорусия, Китай и Северна Корея. Що тъй?

Няма смисъл! Предстои им референдуми за влизане в РФ /те вече правиха такива/. А РФ си е признат субект и то какъв. Между другото силно подозирам, че същото ще се случи с Херсон, Запорожие и Одеса най-малко. Като гледам...нещата на там отиват. Хората искат да са сигурни, че руските войски няма да си тръгнат

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25669 -: Март 27, 2022, 18:32:44 »
Здравке, нещата са доста по-сложни.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25670 -: Март 27, 2022, 18:37:25 »
както вече обясних - има лагери за бежанци! Ще ходят там, където бяха тези от Близкия Изток, или последната беха некаква по-долна проба, та тях хотели нямаше. За тях нямаше и безплатни банкови карти и безплатен градски транспорт също! Кой е ксенофоб, м?

 :t2015:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25671 -: Март 27, 2022, 18:38:05 »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #25672 -: Март 27, 2022, 18:39:42 »
Нападната е Украйна, не Русия.
Не, нападнати бяха мирните бивши жители на Украйна, само затова, че не приеха нацисткия преврат в Киев. И то преди 8 години. Къде бяхте тогава Вие???

Все едно да кажеш, че СССР е нападнал Хитлеристка Германия през Втората Световна война. Не че сегашните фашаги не твърдят и това, де...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #25673 -: Март 27, 2022, 18:41:27 »
https://baricada.org/2022/03/27/proruski-ukrainci-vojna/
"Барикада" на Къдринка Къдринова се оказа троцкистки сайт. За съжаление. А сега препечатват украинска пропаганда. От уж забранен от властите сайт. Хайде, холан!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25674 -: Март 27, 2022, 18:42:15 »
https://baricada.org/2022/03/27/proruski-ukrainci-vojna/
е добре де, лош превод на украинска пропаганда трябва да ни убеди в какво, че няма нацисти и “москаляка на гиляку“?

ай сиктир...

страна.уа - авторитет???
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25675 -: Март 27, 2022, 18:44:11 »
Ukrainian Nazi humiliates some gypsy women by attacking them with a dildo in middle of street while insulting & hitting them. (2021)
This is the systematic treatment of gypsies by Nazi regime in UKie, public persecution & humiliation for their ethnicity.

https://twitter.com/inabster/status/1507267164532875264

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25676 -: Март 27, 2022, 18:46:10 »
https://baricada.org/2022/03/27/proruski-ukrainci-vojna/

Последно...фотото от кой точно град е.....щото го тропосвате за поне три. Но, това не ме учудва . ...атентатът в Донбас го писАха в Киев.."Журналистика" от класа! По-точното е медийна проституция. И аз изобщо не се съмнявам, че съвсем не след дълго ще станем свидетели на изключително срамни лупинги...от същата тази проституция

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25677 -: Март 27, 2022, 18:49:33 »
Нападната е Украйна, не Русия.
ма ти верно си изключително проста и русата фризура не е оправдание. значи за осем години, сиреч 2922 дена може да има повече от 15 000 цивилни жертви, поне 150 от които деца, ама за 30 дни отмъщение за въпросните жертви вече ще дигаш аларма?! а бе ти у ред ли си или не съвсем?!

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25678 -: Март 27, 2022, 18:51:45 »
https://baricada.org/2022/03/27/proruski-ukrainci-vojna/
След като мъжете са мобилизирани и са останали само жени, деца и възрастни, да задаваш такъв въпрос е твърдо глупаво.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25679 -: Март 27, 2022, 18:51:52 »
"Журналистика" от класа!
барикадата са изключително гнусни напоследък, чудят се кой точно английски или амерички журналист да преведат, важното е да плюва по путин.