Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1870144 пъти)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25680 -: Март 27, 2022, 18:53:32 »
След като мъжете са мобилизирани и са останали само жени, деца и възрастни, да задаваш такъв въпрос е твърдо глупаво.
и още по-глупаво при вида на мъжете в наборна възраст, управляващи возила за по 50-100 хиляди евра, с украински регистрационни номера.

ама здравчетата такива ги гълтат горещи, те и с горещи екскременти няма се затруднят. патиците, както е известно, поглъщат.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #25681 -: Март 27, 2022, 18:58:12 »
Плевнелиев: Не може Петков да се снима с Байдън за две минути и да претендира, че е имал среща
https://epicenter.bg/article/Plevneliev--Ne-mozhe-Petkov-da-se-snima-s-Baydan-za-dve-minuti-i-da-pretendira--che-e-imal-sreshta/277687/11/0

Надушвам ревност от един измекяр към друг измекяр в борбата за по-по-най-верен кучи син.
Другите неща които е казал мъжът на синоптичката са си неговите глупости.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25682 -: Март 27, 2022, 19:00:08 »
Quote (selected)
Екипажите на двата наши кораба в Украйна имат храна и в момента за тях е най-безопасно да останат, където са, защото пристанищата са минирани.

Това обясни премиерът Кирил Петков в гневна публикация във Фейсбук срещу лидера на "Възраждане" Костадин Костадинов, който даде пресконференция със съпруги на моряците ни.
Защо имам едни съмнения, че ще повторят едни събития с мед. сестри в Либия.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25683 -: Март 27, 2022, 19:00:53 »
Мислех наистина да си ходя, но това не може да остане без отговор. Никой от нас не е там, за да знае какво се случва в действителност. Единствения факт, който не може да се оспори е, че над 10 млн. от общо 40 млн украинци са напуснали домовете си. Над три млн. са извън страната, други са се добрали до по-безопасни райони в самата Украйна. И как така никой не арестува кметове и други представители на местната власт, за да ги предаде на руснаците, а  и никой не среща руските братя славяни освободители с хляб сол и цветя? За цветята украинците имат извинение, все още е ранна пролет, ма таквоС житницата на Европа, брашно за погачи нямат ли?

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25684 -: Март 27, 2022, 19:01:50 »
А просто Киро няма да го коментирам, че... :t2407:  :pissed-891:

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25685 -: Март 27, 2022, 19:02:00 »
"Журналистика" от класа!
барикадата са изключително гнусни напоследък, чудят се кой точно английски или амерички журналист да преведат, важното е да плюва по путин.
Барикада трябва да видиш редакцията им и всичко ти става ясно.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25686 -: Март 27, 2022, 19:02:51 »
Плевнелиев: Не може Петков да се снима с Байдън за две минути и да претендира, че е имал среща
https://epicenter.bg/article/Plevneliev--Ne-mozhe-Petkov-da-se-snima-s-Baydan-za-dve-minuti-i-da-pretendira--che-e-imal-sreshta/277687/11/0

Надушвам ревност от един измекяр към друг измекяр в борбата за по-по-най-верен кучи син.
Другите неща които е казал мъжът на синоптичката са си неговите глупости.
Дребните душици си остават дребни, независимо от поста, който са заели!
Не съм изненадан... Той и ПроЗт Киро е същия - да изрежеш официална снимка....

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25687 -: Март 27, 2022, 19:03:04 »
От Плевнелиев към момента по-смешен няма. Кирчо има малко мегдан. Но гледам пъргав е и той.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25688 -: Март 27, 2022, 19:03:24 »
Quote (selected)
Екипажите на двата наши кораба в Украйна имат храна и в момента за тях е най-безопасно да останат, където са, защото пристанищата са минирани.

Това обясни премиерът Кирил Петков в гневна публикация във Фейсбук срещу лидера на "Възраждане" Костадин Костадинов, който даде пресконференция със съпруги на моряците ни.
Защо имам едни съмнения, че ще повторят едни събития с мед. сестри в Либия.

Аз си го помислих същото..И плеще глупости, докато близките на моряците говорят точно обратното - че умишлено ги държат за заложници. Ама просото Киро явно по знае

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8895
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #25689 -: Март 27, 2022, 19:03:29 »
Нападната е Украйна, не Русия.
Още нещо важно. Нима не Ви е ясно, че войната не се води между Русия и Украйна, а между САЩ и Русия, а Украйна е един от плацдармите за нея, какъвто например е и Сирия? И нападната е именно Русия. САЩ през 2014 г. в Украйна постигнаха най-големия си успех. Резултат от дълга и планомерна работа по отглеждането на "Анти-Русия". И сега воюват с Русия "до последния украинец". Майстори са да вадят кестените от огъня с чужди ръце, трябва да им се признае!

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25690 -: Март 27, 2022, 19:04:15 »
Мислех наистина да си ходя, но това не може да остане без отговор. Никой от нас не е там, за да знае какво се случва в действителност. Единствения факт, който не може да се оспори е, че над 10 млн. от общо 40 млн украинци са напуснали домовете си. Над три млн. са извън страната, други са се добрали до по-безопасни райони в самата Украйна. И как така никой не арестува кметове и други представители на местната власт, за да ги предаде на руснаците, а  и никой не среща руските братя славяни освободители с хляб сол и цветя? За цветята украинците имат извинение, все още е ранна пролет, ма таквоС житницата на Европа, брашно за погачи нямат ли?
Още ли не си разбрала, че хората в Мариупол гладуваха?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8895
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #25691 -: Март 27, 2022, 19:06:03 »
И как така никой не арестува кметове и други представители на местната власт, за да ги предаде на руснаците, а  и никой не среща руските братя славяни освободители с хляб сол и цветя?
Обяснението е просто. Хората се боят да не би руснаците да си отидат и тогава върналите се на власт нацисти да ги погнат. Затова сега се създават ВГА (военно-граждански администрации).

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25692 -: Март 27, 2022, 19:06:13 »
ова обясни премиерът Кирил Петков в гневна публикация във Фейсбук срещу лидера на "Възраждане" Костадин Костадинов, който даде пресконференция със съпруги на моряците ни.
Официално изявление на Премиера на Републиката в официалния СуратТефтер???
И законите измъдрени от НС там ли ще се публикуват?

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25693 -: Март 27, 2022, 19:06:17 »
Чета "спора тук" им се чудя и дивя!
 
1. Украйна има право да е независима, но НЯМА ПРАВО ДА СЛУЖИ ЗА САЩисана МАША и средство за ликвидация на Русия с една единствена и декларирана цел: ОГРАБВАНЕ ДО ШУШКА!!!

2. Бандеровската и полската, от по предните векове омраза и превъзпитанието на подвластното население в зверска русофобия -  столетие, че и много повече, е дълбоко залегнало в част от Окрайната. Корените идват от времето на унищожаването на хазарският каганат от Киевска Рус и пръскането на тяхното население в граничещите държави... 

3. Гадориите на "запада" са неизброими. Неспособните да ги видят и усетят, са неспасяеми. За такива СЛЕДСТВИЯТА са ПЪРВОПРИЧИНА, а ПЪРВОПРИЧИНАТА НЕ СЪЩЕСТВУВА - така работи "западната" пропаганда.

4. С ПЛАНДЕМИЯТА дойде време РАЗДЕЛНО. Интересно, че фанатичните "ваксъри" са и фанатично "вярващите" в западните уловки, лъжи, диктатура, фашизъм. Уважавам обаче хора, успели да надскочат модерната тяга да са русофоби и същевременно да вярват на полезността на "ваксините" и как фарма-мафията е синеока, пълна с любов и безкористна служба за благото на човека. Тук също има една-две души в тази сложна ситуация.

5. По-голямата част от "бегълците" от "агресията на сатрапа Путин" са най-обикновени мутри и мафиоти - същата СГАН, както тъдявашните овладели и разграбилите Социалистическа България и довели я до просешка тояга и бавен геноцид - но сега с все сили тласкащия по пътят на войната - командвани вече директно от империалистическите сили, скрити под маската на "либералният запад" - нито е либерален, нито го еня за "трите морета", които сега с най-голям мерак ги тласка по множество вектори към бездната на разрухата, унищожението и пълното затриване - само и само да послужат като сухи съчки за да пърлят козината на Мечката. И помиярчетата се втурват да изпълнят заповедта - "дръж!!!".

Здравка, без да се сърди - нямам никаква вражда към нея - но тя представя типичната мисловна матрица на измамената, идеологизирана публика пред телевизорите, без желание да вникне в същината на множеството процеси - повечето държани извън погледа (умишлено) на ежедневните манипулации и без да се има непосредствена, дълготрайна опитност с т.нар. "запад", а и не само! Позоваване на "украинската" пропаганда - умишлено завирана в очите ни из разните ю-туби и пр. щом човек иска да прочете нещо от руските медии, без да сравнява през различни източници е пагубно за нормалното, човешко мислене!

Сегашната чудовищна истерична вълна русофобия се дължи основно на няколко фактора:

1. РФ вече не иска да се "преговаря" с табакитата и помиярите, а само с Шерхан.

2. Дадени са ултиматуми, готви се нов и мерките които РФ ще изпълни са точно определени. Писъците повсеместно са просто от страх. С нежелание да свържат в едно цяло всичко което направиха със завладяването на Източна Европа и срутването на СССР.

3. Икономическата основа за западните режими е "Финансово-политическа ПИРАМИДА" и тя се разми и не на последно място, с умишлената ПЛАНДЕМИЯ. Всяка една гадост, всяко едно нещо предприето от "запада" се обявява предварително! Но тълпата не ги регистрира, предпочита да не забелязва. Тя НЯМА ПРОДЪЛЖИТЕЛНА ПАМЕТ.

4. В момента най-ретроградните негативни сили в света, потомствени "елити" (мислят се за богове) и всякаквите извратеняци използвани от тях, се мъчат да изпълнят множество "предначертания". Начините са много, векторите - също. Един от най-опасните е вярата им, че могат да оцелеят в ядрена война. В момента САЩисаните тласкат Триморието да предприеме агресия и намеса, а шерхан да стои от страни и да гледа - без чл. 5.

5. Ясно е какво ще стане. Съвсем правилно се вижда и е изложено тук по-горе, как да се използват "бежанците" за взривяване окончателно малкото останало равновесие между фронтовете тук. Ръчното управление от Козяк не ИМ е достатъчно.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25694 -: Март 27, 2022, 19:07:02 »
И как така никой не арестува кметове и други представители на местната власт,


ти верно си или мноо проста, или много нагла.

кмет. решава да пусне в града руснаците, за да няма жертви. или по други съображения. негова работа.

УКРАИНСКОТО СБУ ОТВЛИЧА ДЪЩЕРЯ МУ и иска от него ...
айде ще те оставя да видиш какво.

писна ми от седерастия, прераснала в безмозъчна деебабългаристия.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25695 -: Март 27, 2022, 19:07:21 »
Надушвам ревност от един измекяр към друг
Мине се немине и Плевню току изпълзи от някой паркинЗ

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25696 -: Март 27, 2022, 19:08:24 »
И как така никой не арестува кметове и други представители на местната власт, за да ги предаде на руснаците, а  и никой не среща руските братя славяни освободители с хляб сол и цветя? За цветята украинците имат извинение, все още е ранна пролет, ма таквоС житницата на Европа, брашно за погачи нямат ли?

Значи все пак ти не благоволи да отделиш 20 минути от ценното си време да изгледаш видеото. Иначе нямаше да напишеш горното. Както вече казах - дошло е време разделно и наистина е разделно. Никога не можем да бъдем от една страна или заедно. Аз  ненавиждам фашисти и не мога да бъда единна със симпатизиращите и оправдаващите ги

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25697 -: Март 27, 2022, 19:12:13 »
Официално изявление на Премиера на Републиката в официалния СуратТефтер???
О, да, редовно. Просто Киро просто толкова може. И вечер слуша опери от Чехов.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25698 -: Март 27, 2022, 19:12:25 »
Цветята към руските войници ще дойдат, когато населението бъде спокойно и сигурно, че те няма да си тръгнат, несвършили ликвидирането на бандер-уродите, и да ги оставят на заколение.

Преди векове това е ставало в източна България: Русия идва на Балканите, побеждава Османската империя, османците бягат, българите ликуват с цветя към руснаците. После любимите на здравки и славки западни власти заплашват Русия с война всички срещу нея, Русия се изтегля и османците се връщат. И башибозукът изколва, изнасилва и изгаря наред.
Затова и хиляди българи са избягали в Русия заедно с изтеглящите се руски войски.

А туй вонливото и другите като него админите трябва да ги баннат завинаги. Вонливите си имат всички САЩо-платени робски медии на разположение, където на честен човек не са дава да си отвори устата.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25699 -: Март 27, 2022, 19:17:19 »
Както вече казах - дошло е време разделно и наистина е разделно.
Времето наистина е разделно, но не съм вярвал, че ще заживеем в оруелски свят, в който простокировчетата ще курулират, че черното е бяло, а ние няма да сме в състояние да вярваме на очите и ушите си.

Аз  ненавиждам фашисти и не мога да бъда единна със симпатизиращите и оправдаващите ги
:t2015:
« Последна редакция: Март 27, 2022, 19:26:21 от Kole »

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25700 -: Март 27, 2022, 19:19:59 »
Аз  ненавиждам фашисти и не мога да бъда единна със симпатизиращите и оправдаващите ги
:t2015:

:t2015:
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25701 -: Март 27, 2022, 19:21:14 »
Джиджолина го пусна в друг контекст, но да го пусна и аз:

Митрофанова: Кирил Петков има задача да унищожи отношенията с Русия
https://www.dnes.bg/politika/2022/03/27/mitrofanova-kiril-petkov-ima-zadacha-da-unishtoji-otnosheniiata-s-rusiia.524796

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25702 -: Март 27, 2022, 19:30:35 »
Кога Дибича се бъхтил с османеца, нещата са доста заплетени. Доста народ е подлъган  да бяга в матушката, а тук са запратени черкези. Бартер един вид. Мирише.

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25703 -: Март 27, 2022, 20:00:31 »
Плевнелиев: Не може Петков да се снима с Байдън за две минути и да претендира, че е имал среща
https://epicenter.bg/article/Plevneliev--Ne-mozhe-Petkov-da-se-snima-s-Baydan-za-dve-minuti-i-da-pretendira--che-e-imal-sreshta/277687/11/0

Мани ги теа .. що ли го ядосват?


Народът помни как Росен го посрещаха в Белия дом !!
Надигаха му сакото, тургаха го на Маса № 2 !!

Смятай!

"Бях член на световно семейство, бях равен на всички тях. Имал съм поне 25 срещи с Обама и 30 с Меркел" . Обама и Меркел са имали мобилния ми телефон, звънели са ми за всичко - продължава той в публикуваното днес голямо интервю. - Търсели са моето мнение. Аз бях човекът, който можеше на български, на руски - с Лавров широко си говорихме, на перфектен немски и английски да дава решения.
И бях оценен. Получих огромно международно признание.

"Обама е мой близък приятел - заявява Плевнелиев. - През последния септември само за един ден ние се видяхме три пъти... Беше ме сложил на маса №2  .. направихме тази прословута снимка, на която Обама и Мишел така здраво са ме прегърнали, че ми се е повдигнало сакото. .."


А английската кралица?
Правила му е ихтибар и го е гледала зяпнмала в устата - кат и е разправял всякакви неща

 ей  как го е посрещала..:

----------------
"В рамките на моя мандат аз посетих три пъти Обединеното кралство и трите пъти по покана на Нейно Величество.
....
И най-важното тридневно официално посещение в Обединеното кралство на 17 до 19 март 2014 г. по покана на Нейно Величество. ..
.....
Срещата с кралицата на четири очи продължи 45 минути - с 15 минути повече от предвиденото по протокол, като на отговарящия за протокола на кралицата му се наложи три пъти да влезе в салона за прием, на 30, 40 и 45 мин., за да напомни на Нейно Величество, че времето отдавна е изтекло. ...
... Кралицата ми зададе десетки въпроси, например за България, Балканите, .., борбата с тероризма, социалните мрежи и др., като изпитваше огромен интерес от разговора, който в никакъв случай не беше формален и по протокол, а изпълнен с дълбоко съдържание. ...
... Детайлите също са важни, като например влизането през парадния вход на двореца с личния шофьор и автомобил на кралицата, гвардейци, духов оркестър и химн, посрещане от престолонаследника Чарлз и принц Едуард с принцеса София. Нека видим как ще посрещнат Радев.

Бях приет от двама вицепремиери и още трима министри, т.е. общо петима министри.
Бяха осъществени срещи с кмета на Лондон Борис Джонсън, с кмета на Лондонското сити Дейвид Утън, с президента ЕБВР Сума Чакрабарти, с президента на BP, с над 60 представители на британския бизнес, бях удостоен с честта да стана Патрон за България на "Международната награда на херцога на Единбург", среща със световноизвестната писателка Дж.К.Роулинг и съвместно стартиране на проект в България с нейната фондация "Лумос" и много други.
... ...
Практически аз бях приет от кралицата и принцовете, двама вицепремиери, общо петима министри, лидерите на две от трите основни политически сили, председателя на двете камари, кметовете на Ситито и на Лондон, най-известните бизнес и културни лидери на Обединеното кралство. Да видим дали ще бъде така с Радев."
-------------------------


П.П
Материалът беше публикуван в пресата със заглавие "Къде е Радев, къде съм аз".

Виждате ли , приятели Плевнелиев го е возил ЛИЧНИЯТ кралски шофьор и го е приела самата Дж.К.Роулинг.

Абсолютно точно на 30 -тата, 40-тата и на 45-тата минута нарочен хранен кралски човек , леко е открехвал вратата , надзъртал е при кралицата, гледал ги е какво правят - няма лошо - и е казвал, че хубаво си говорят за Социални Мрежи , ама Росен май го чакат вкъщи.

Плевнелиев НАРОЧЕН  КРАЛСКИ ЧОВЕК проверява, дали вече няма да си тръгва!
Да видим дали ще бъде така с Радев!
Така ли ще е с просто Киро?

Ще ги проверяват ли, до кога ще стоят ???

Всички кралски хора и кралските коне не могат да го върнат при жена му , не!
(All the king's horses and all the king's men , couldn't put Rossen at home again..)

А Кралицата е говорил за СОЦИАЛНИ МРЕЖИ И Е ОТГОВАРЯЛ НА НЕЙНИ ВЪПРОСИ , обяснявал е за разфрендването, зафрендването, дали ако те тагнат без да те питат, да се разсърдиш ..

С Дж.К.Роулинг ще да е говорил за Хари Потър и Хърмаяни, и дали Дарко Малфой няма да се ожени за Краб или Гойл , или и за Краб , и за Гойл и да минат Под Дъгата , в духа на Джендър-идеологията ..

Той , (Росен , а не Дарко Малфой) е Патрон за България на "Международната награда на херцога на Единбург" и навред са го посрещали напети кралски войскари с гиздава гвардейска премяна!

Кралските Елитни Части!
Да видим така ли ще е и с Радев??!
Така ли ще е с Просто Киро?

А със Сума Чакрабарти , Плевнелиев е говорил сума чакрени работи ..
Росен ИМА ОТВОРЕНА ПЕТА ЧАКРА, да не забравяме..

А може би, и в Лондон му е било надигано сакото , ама от скромност мълчи ?

Ето линк към "Къде е Радев, къде съм аз"..
https://www.segabg.com/category-then/kude-e-radev-kude-sum-az

Но идат други времена .. сега веч ще е :

"Къде е Просто Киро, къде съм аз!"

« Последна редакция: Март 28, 2022, 01:59:36 от sim4o »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8895
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #25704 -: Март 27, 2022, 20:00:49 »
Аз  ненавиждам фашисти и не мога да бъда единна със симпатизиращите и оправдаващите ги
:t2015:
:t2015:
:t2015:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25705 -: Март 27, 2022, 20:17:00 »
Здравке, значи все пак ти не благоволи да отделиш 20 минути от ценното си време да изгледаш видеото.

И двеминутно видео да й пуснеш, и него няма да гледа, а ще си дърдори по зададената програма. Такива ги подбират - безсъвестни и безчовечни.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25706 -: Март 27, 2022, 20:27:35 »
Кога Дибича се бъхтил с османеца, нещата са доста заплетени. Доста народ е подлъган  да бяга в матушката, а тук са запратени черкези. Бартер един вид. Мирише.

Тъй ми, вместо да си блаженстват в османския рахатлък, глупавите гяури бягат от ятагана у Московията.
Миришеш.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25707 -: Март 27, 2022, 21:19:34 »
Нападната е Украйна, не Русия.
В смисъл??.??

Как почна всичко?

С артилерийския обстрел на Горловка - на училището, загинаха две учителки..
След Горловка дойдоха и събитията от 22.02.2022 и от 24.02

Каква беше артилерията, не бяха ли гаубици, украински .. кой беше в Горловка, кой стреляше, кое къде е ..

Тъпо е това лъгане, което съвсем лесно се опровергава ..


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25708 -: Март 27, 2022, 22:09:42 »
До утре можем да се замеряме с аргументи. Дали Украйна ще влиза в НАТО, ЕС, Галактическата Конфедерация си е работа на Украйна. Никой няма право да и се бърка. Украинската армия не е нахлула в Русия. А, да - Донецка и Луганска област са част от Украйна. И съответните ''републики'' са признати само от РФ. Не са признати дори от Белорусия, Китай и Северна Корея. Що тъй?

извинявай, но на времето на куба беше работа дали ще приеме съветски ракети или не, а не на сащ. това по твоята логика, не по моята.

спомни си какво стана преди 60 години. единият от вариантите, който е бил обсъждан от кенеди и хората около него е бил нахлуване с армията  в куба.

не знам дали ще видиш аналогия с украйна и русия, но аз виждам. и този човек (https://www.bitchute.com/video/fyGs5utj3LaC/) също я вижда.
the lamers club honourable member …

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25709 -: Март 27, 2022, 22:27:56 »
А, да - Донецка и Луганска област са част от Украйна. И съответните ''републики'' са признати само от РФ. Не са признати дори от Белорусия, Китай и Северна Корея. Що тъй?
Не съвсем, не съвсем. ДНР и ЛНР са получили най-важното признание - това на жителите на ДНР и ЛНР. Щото тъй.

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25710 -: Март 27, 2022, 22:45:43 »
А, да - Донецка и Луганска област са част от Украйна. И съответните ''републики'' са признати само от РФ. Не са признати дори от Белорусия, Китай и Северна Корея. Що тъй?
Бе то по принцип и Косово, съгласно договореностите от Хелзинки за европейските граници е уж сръбско..

Да, ама не ..

Има разлика кое е "по принцип" и "де факто".. да не говорим за Кипър, или за Гуантанамо или т.нар Зона на панамския канал , които също са си част от някакви държави, не ли?
Ми Кипърската Турска Република не е призната от никого, даже не и от Белорусия, Китай и Северна Корея ..

А за Палестинската държава и Голанските възвишения , ако задълбаем ептен става работата дебела ..
Голанските възвишения, също не са признати от никого, даже не и от Северна Корея!

А и да не забравяме за чуждите войски, дето са в Сирия, без санкция на признатото от ООН правителство.
За това е и моята прогноза - след Украйна - да се готви Близкия изток , а Балканите - чак след това..

Но може и да греша .. днеска сражения има на  Кавказ и в Арабския полуостров..
От вчера т.нар. Коалиция на Залива започна нова танкова офанзива в Йемен , саудитците искат и заседание на Съвета за Сигурност..


А иначе на Карабах най-ожесточени са били боевете на 24.

----
Основные события происходили 24 марта, когда силы азербайджанской армии захватили село Парух и прилегающие территории, а обороняющиеся вооруженные силы Арцаха (Нагорно-Карабахской республики) понесли потери убитыми и раненными. Это – не рядовая стычка. Азербайджанским военным удалось занять территорию общей площадью в 57 квадратных километров, а по периметру – все 70 километров..."

Та след Украйна (там ще е до юни-юли) за следващи по график има няколко претендента ..
Лично аз мисля Сирия .. но и Косово ми хваща окото , Песрийският залив и в момента си е почти във война, а и Кавказ е перспективен..

Вие какво мислите, приятели?

« Последна редакция: Март 27, 2022, 22:51:18 от sim4o »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23789
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25711 -: Март 27, 2022, 22:48:50 »
Quote (selected)
5. По-голямата част от "бегълците" от "агресията на сатрапа Путин" са най-обикновени мутри и мафиоти - същата СГАН, както тъдявашните овладели и разграбилите Социалистическа България и довели я до просешка тояга и бавен геноцид
Добре го е казал Айса.
Мигрантите са два вида.
Едните бягат от войната, другите от руснаците.
Тия дето бягат от разрухата рядко стигат до нас - нямат средства, стигат до съседни страни (някой за "ужас" и в РФ) и остават там в изчакване на края.
Ние с радост посрещаме предимно украинските батки и нацистите - за тях няма да има сигурност при денацификацията  техният "цвят на нацията". За тях има хотели, не общежития тип затворнически.
Някой ще се установят у нас, други ще продължат на юг, предполагам след едно добре изкарано лято на нашето море.
Проблем ще са тези които решат да останат, ще има поредното кърваво преразпределение на пазарни ниши.
Бесарабските българи нещо не могат се вредят да дойдат тук.
При цялото усърдие на мисирките почти не попадат на бежанец който да каже - аз съм етнически  българин и бягам от руската агресия.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23789
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25712 -: Март 27, 2022, 23:00:20 »
Да не забравя.
Лицемерието продължава ( поне до преди две седмици ).
На северната граница вече посрещахме украинци с цветя, а на южната ловяха мигранти като диви зайци.
Лично видях наклякали няколко до Приморско, пазеха ги два джипа на гранична полиция и чакаха транспорт - повече от час, видях ги на отиване и връщане.
Не вярвам да са чакали туристически автобус да ги настанят в хотел.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25713 -: Март 27, 2022, 23:06:53 »
Ти пък що се пениш за фашизма в Украйна, те не са тръгнали да завладяват света с война.
Надявам се се шегуваш? Фашистите никого не бяха нападнали и в 1934г, но знаем каво се случи след това, поне аз де, чел съм история! А ако някой не е чел, то и в момента вървят някакви филми "исторически" по "правилните" лелевизии. Е, доста пропагандни са, но ако се внимава, може да се извади някаква истина!

Впрочем в момента по НТВ Мир, гледам за "Тайра Женшина по прозвищу Зверь". Тези дни я заловиха да се прави на бежанка, с чужди деца!
Дали има такива и между "нашите бежанци"?
Оху, и аз го гледах, жесток репортаж за една жестока нацистка (макар и жена), очаквам да е едно от главните действощи лица при бъдещите процеси, жалко, че останаха недоизсазани връзките й с Порошенко и Арестович, за тяхното участие в ..., ще чакаме.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23789
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25714 -: Март 27, 2022, 23:07:53 »
Quote (selected)
Вие какво мислите, приятели?
Май ще е на балканите.
Бондстиил няма вече да е най-голямата "НАТО-вска" база.
До 2023 ще има нова по-голяма в Албания.
Ние сме се накокошинили, гърците и те.
Може да не се наложи Ердоган да прави алтернативен на Босфора канал, голяма е вероятността малко по на север, да има голям пролив.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25715 -: Март 27, 2022, 23:10:25 »
Че САЩ не са цвете е другият голям проблем. А ние пак ще оберем шамарите.
Аха, уви. Което не означава, че Украйна трябва да бъде оставена на мира.

Фашизмът трябва да бъде унищожен! Отново!
За сведение на Здравка - спецназ "Восток", спецназ "Север" и ОМОН/Чечня/ са част от Россгвардия. Специални войски на РФ. Тва за Кадиров. За дагестанците пък да не говорим. Всички те са граждани на РФ. Ще им забраниш да служат на държавата си ли?
...а сирийците са доброволци, чакащи реда си да допринесат за разчистването, доброволци, изпълняващи интернационалния си длъг, подобно на атгличаните и американците, помвагащи на Зеленски в борбата за демокрация, толкоз!
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25716 -: Март 27, 2022, 23:19:41 »
Quote (selected)
Вие какво мислите, приятели?
Май ще е на балканите.
Бондстиил няма вече да е най-голямата "НАТО-вска" база.
До 2023 ще има нова по-голяма в Албания.
Ние сме се накокошинили, гърците и те.
Може да не се наложи Ердоган да прави алтернативен на Босфора канал, голяма е вероятността малко по на север, да има голям пролив.
Събитията на Балканите ще са свързани с Константинопол , мисля си  ..

А преди Константинопол - трябва да  е Сирия и Битката при Dabiq ..

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23789
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25717 -: Март 27, 2022, 23:22:23 »
Първите мини вече около Константинопол, толкова са им силите на "партнерите".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25718 -: Март 27, 2022, 23:28:08 »
Конверзирането с пенсионираната русолява хотелска рецепционистка, поразена от синдрома на Дънинг и Крюгер, е чиста загуба на време! Обръщайки й внимание само обостряте проблема, така че имайте милост, Lass sie weiter schwimmen, Bitte! 

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9574
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25719 -: Март 27, 2022, 23:29:14 »
Здравче, погледай малко и обратната страна на Луната, преди да си настояваш на мнението. Така умно разсъждаваше с коронката, сега какво ти пречи да открехнеш завесата, спусната от медиите.
Най-много се лъже преди избори, по време на война и след лов. Всички лъжат, а твоята работа е да зяпаш и двете страни и да видиш накъде се накланят везните.

Ти сега си като ваксан с две дози пред бустерна, никога няма да си признаеш, че си се минала и напираш за бустера, за да си затвърждаваш мнението, че не си грешала.

САЩ скъсаха нервите на Путин да се врат около Русия и да ѝ душат задника. Такива заслужават такъв як шамар, че да им се отвинти главата.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9574
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25720 -: Март 27, 2022, 23:35:06 »
За Здравка

Британецът Джон Джойс и украинската му съпруга Татяна, които са успели да избягат от Мариупол, разказват за положението в града.
Бойците на Азов и Десен Сектор стреляли от прикрития в жилищните квартали и по жилищни сгради с цивилни граждани.
"Там няма руски войници, там са само наши, откъде дойдоха тези снаряди при нас!?" - учудва се Татяна.
Техен съсед, който преди това живеел в друг дом, ѝ разказал как националисти от Азов разстреляли в гърба офицери и бойци от редовната украинска армия, които предложили да сложат оръжие, заради живота на цивилните и за да не се разрушава града.
"Тук ще направим нов Сталинград" - казали азовците. И че ако трябва да загубят Мариупол, от него няма да остане нищо.
видео

https://www.facebook.com/Truden/posts/10161792784679922
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25721 -: Март 27, 2022, 23:48:17 »
Пропагандната машина се върти с бясна скорост и дори мъжките и женски педерсти са сложили по една синьо-жълта фльонга и с пръски от устата бранят украйна в предаване за кино. Само в готварските предавания май не са включили петминутки на омразата.

Между другото за фльонгите. Синьо-жълтата е знак за едно заболяване (както розовата е символ на борбата с рака на гърдата). Ще се изненадате всъщност колко им отива на закичените в синьо-жОВто

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25722 -: Март 28, 2022, 00:09:14 »
Оху, и аз го гледах, жесток репортаж за една жестока нацистка (макар и жена), очаквам да е едно от главните действощи лица при бъдещите процеси, жалко, че останаха недоизсазани връзките й с Порошенко и Арестович, за тяхното участие в ..., ще чакаме.
Казаха, че ще има продължение, но май не уточниха кога...

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25723 -: Март 28, 2022, 01:22:53 »
Пропагандната машина се върти с бясна скорост и дори мъжките и женски педерсти са сложили по една синьо-жълта фльонга и с пръски от устата бранят украйна в предаване за кино. Само в готварските предавания май не са включили петминутки на омразата.

Между другото за фльонгите. Синьо-жълтата е знак за едно заболяване (както розовата е символ на борбата с рака на гърдата). Ще се изненадате всъщност колко им отива на закичените в синьо-жОВто

Цветовете май СА ШВЕДСКИ ..

Съгласно шведски закон 826/1983, съгласно Натуралната цветна система цветовете са следните:

жълто – NCS 0580-Y10R
синьо – NCS 4055-R95B.

Много интересна версия има за Битката при Полтава 28 юни 1709 г.

полтавской битвой Мазепа ..на сторону Карла Двенадцатого, то шведы для того, чтобы различать, где союзники, а где российские войска, придумали простой и логичный ход. Они порезали на ленточки свой флаг.

Знамето на Мазепа в битката май също е било, такова кавито са били и  лентите по дрехите на неговата украинска войска - жълто и синьо

Та викат , че след  сраженията на Карл XII и Хетман Мазепа , тези цветове са и украински ..

Шведски фирми, като "Икеа" например, са си с тези цветове..
« Последна редакция: Март 28, 2022, 22:32:38 от sim4o »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25724 -: Март 28, 2022, 01:44:02 »
Синьо небе, под него жълто от узряло жито поле.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25725 -: Март 28, 2022, 02:37:29 »
Синьо небе, под него жълто от узряло жито поле.
Някъде поне от 1500 година са цветовете, след Калмарската уния е под форма на "скандинавски кръст"..
На  6 юли се отбелязва Денят на Шведския флаг!

Никога не съм знаел, че е свързан с жито ..
 :thup: :thup: :thup: :thup: :thup:

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25726 -: Март 28, 2022, 04:19:59 »
Quote (selected)
Аз  ненавиждам фашисти и не мога да бъда единна със симпатизиращите и оправдаващите ги
И аз така. Даже неолибералфашистите повече - заради наглото лицемерие и защото този път имат много повече възможности да манипулират целия свят чрез свръхгьобелска планетарна медийна пропаганда и корумпирани колониални администрации и интелектуалци.

При това налаганата на цялата планета власт е в области, за които Хитлер не е и сънувал, че ще успее да налага така агресивно и глобално - наука, икономика, селско стопанство, образование, здравеопазване, енергетика, хранене... чак до отношението между половете и вида на тоалетните казанчета.

А и жертвите им по планетата, цялата, са много повече от хитлеристките. Нямам предвид само преките жертви и разсипаните с бомбене и граждански войни държави, а и другите - като нашата.

Не мога да разбера как е възможно участник в този форум, който по един или друг начин продължава обсъжданото за Украйна от Майдана насам в стария форум, да защитава целенасочено отгледания необандеровски нацизъм в Незалежната.

Не бих искала да бъда неучтива, но или е провокативно, или ДеБе привържениците имат някаква програмна error.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25727 -: Март 28, 2022, 08:20:35 »
Цветовете май СА ШВЕДСКИ ..
Разбира се, че носят фльонги за подкрепа на бедните шведки.
БлагодАрим, че започвам свдмицата със смях.
Провери ли за кой синдром се отнасят синьо-жълтите панделки? Точно са си за укрофилите.
« Последна редакция: Март 28, 2022, 09:02:10 от Kole »

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25728 -: Март 28, 2022, 10:31:59 »
Да не забравя.
Лицемерието продължава ( поне до преди две седмици ).
На северната граница вече посрещахме украинци с цветя, а на южната ловяха мигранти като диви зайци.
Лично видях наклякали няколко до Приморско, пазеха ги два джипа на гранична полиция и чакаха транспорт - повече от час, видях ги на отиване и връщане.
Не вярвам да са чакали туристически автобус да ги настанят в хотел.
Eто ги бежанците - в Белорус.

https://www.youtube.com/watch?v=_qCMpd3eFao

https://www.youtube.com/watch?v=20NCPMwiYTo

https://www.youtube.com/watch?v=dfMzExoULs8

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25729 -: Март 28, 2022, 10:36:08 »
Здрасти компанията. Превърнали сте се в затворен клуб, който не допуска хора с мнения различни от вашите. Ще се отбивам от време на време, не съм страхлива и не съм излишно обидчива, но все пак ще ви обърна внимание, че персонални обиди и нападки не допринасят за качеството на един спор, дискусия...наречете го както искате. И бъдете живи и здрави.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25730 -: Март 28, 2022, 10:43:56 »
Дръж се де! Да не би досега тук всички да сме се хвалили един друг. Всеки изразява мнение, никой няма претенции да е непогрешим. Като ме срежат, и на мен ми е криво и го броя за висша несправедливост. После ми минава.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25731 -: Март 28, 2022, 11:06:31 »
Нямам нищо против рязането, имам против грубия тон и персоналните нападки.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25732 -: Март 28, 2022, 11:09:05 »
Дали Украйна ще влиза в НАТО, ЕС, Галактическата Конфедерация си е работа на Украйна. Никой няма право да и се бърка.

Лавров и Путин го казаха неколкократно, но глухите не щат да чуят:

„Сигурността на една страна не може да бъде засилена за сметка на сигурността на други държави“

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25733 -: Март 28, 2022, 11:11:44 »
Пропагандните екипи и на двете страни в тази война работят много здраво и очевидно всички там са топ професионалисти. Само че тук е представена само едната гледна точка - укрите са по-черни от дявола, ядат деца и убиват бременни жени. А руската армия е съставена от ангели белокрили. Да не говорим за ореола на г-н Путин и що за актьорче-наркоманче е г-н Зеленски.  :bored:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25734 -: Март 28, 2022, 11:13:36 »
Чети тук:

Quote (selected)
At its most crude, it means security should be seen as a collective concept so if the actions of one state threaten the security of another, the principle of indivisible security is breached. Therefore no state should strengthen its security at the expense of another.

The principle was first set out in the 1975 Helsinki Act, but also appears in the 1990 Charter for a New Europe and in the 1997 Founding Act on Mutual Relations, Cooperation and Security – all treaties signed by the west and Russia.

https://www.theguardian.com/world/2022/feb/03/why-does-russia-focus-on-indivisible-security-in-ukraine-standoff

Не си е работа на Украйна в какви съюзи ще влиза.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25735 -: Март 28, 2022, 11:21:29 »
Здрасти компанията. Превърнали сте се в затворен клуб, който не допуска хора с мнения различни от вашите.
Един мой бивш колега когато го нагазеше за нещо шефа обичаше да казва възмутено: "Шефе, ама най-много мразим когато ме обвиняват... основателно!"

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25736 -: Март 28, 2022, 11:21:40 »
укрите са по-черни от дявола, ядат деца и убиват бременни жени
Не е много вярно твърдението, освен ако под "укри" не криеш "укронацисти"! Защото те убиваха бременни жени и горяха живи хора, те разстрелваха и измъчваха военнопленници!
Колкото до обикновенните "укри" - ами имам доста приятели сред тях и като ги гледам - не са черни, даже мургави не са.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25737 -: Март 28, 2022, 11:28:52 »
Пропагандните екипи и на двете страни в тази война работят много здраво и очевидно всички там са топ професионалисти. Само че тук е представена само едната гледна точка - укрите са по-черни от дявола, ядат деца и убиват бременни жени. А руската армия е съставена от ангели белокрили. Да не говорим за ореола на г-н Путин и що за актьорче-наркоманче е г-н Зеленски.  :bored:

явно съм пропуснал в коя, примерно, телевизия е представена пълноценно и коректно руската позиция.

тая работа с гредата в твоето око да ни търсиш непрекъснато сметка що имаме сламка в нашето, и да не допускаш никакво друго обсъждане, освен на сламката (щото “няма да си играя повече с вас“) - най-малкото е странна, да не кажа нещо в стил псувните на ловкия ти или поручика ти лукаш.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25738 -: Март 28, 2022, 11:32:22 »
Пропагандните екипи и на двете страни в тази война работят много здраво и очевидно всички там са топ професионалисти. Само че тук е представена само едната гледна точка - укрите са по-черни от дявола, ядат деца и убиват бременни жени. А руската армия е съставена от ангели белокрили. Да не говорим за ореола на г-н Путин и що за актьорче-наркоманче е г-н Зеленски.  :bored:

явно съм пропуснал в коя, примерно, телевизия е представена пълноценно и коректно руската позиция.

тая работа с гредата в твоето око да ни търсиш непрекъснато сметка що имаме сламка в нашето, и да не допускаш никакво друго обсъждане, освен на сламката (щото “няма да си играя повече с вас“) - най-малкото е странна, да не кажа нещо в стил псувните на ловкия ти или поручика ти лукаш.

Повечето руски канали са блокирани из "целия цивилиован свят". Почти не се чува руската позиция. Обаче и това не им стига. Не могат да заглушат гласовете на всички. Мен лично ме баннаха вече от две места, без да съм изразявал крайни мнения. Просто не плюех Путин и не виках "слава Украинi". И пак има недоволни, бе...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25739 -: Март 28, 2022, 11:37:07 »
Ний трябва много да внимаваме за нашата държавичка. Можем да се траем и да си я подредим що годе. Но неравенството е голямо. Трябва да има работа за всеки. За какво са ни тия надути министри иначе. И Кирчо да се вземе малко в ръце. Че често се изпуска и с туй виснало чене не вдъхва доверие.