Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 24, 2024, 16:56:48

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1926974 пъти)

0 Потребители и 80 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10130
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4500 -: Май 09, 2021, 08:27:34 »
-

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8868
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4501 -: Май 09, 2021, 09:22:54 »
К. Методиев след интервюто на Слави: Този човек е гост в политиката, в управлението ще е бедствие!
Quote (selected)
Героизирането на престъпниците, които го олицетворяваха през 90-те години, същите, които биеха хора по светофарите, крадяха бизнеси, харесваха си момичета и ги завличаха, рекетираха дребните търговци и производители, е и негово дело. Мнозина сме били свиделите на черния джип из София с надпис отзад: „Добрите момчета отиват в рая, а лошите, където си искат.“

Това прогони много от добрите момчета и момичета от България тогава.

 

Човекът, който беше основният глас на мутра-реалността ли ще я събаря?!

Човекът, който напълни до пръсване свирката с пара за едно интервю с Бойко Борисов превърна същото това интервю в слугинажно самоунижение пред подгледа на десетки хиляди зрители...
Оплете се, започна да се кара, не можа да изрази смислена позиция и затъна по конкретните въпроси за плоския данък, Истанбулската конвеция, отношенията Запада и Русия, пенсионната реформа...

А това е политиката – решения на конкретни проблеми за държавата и обществото...
http://epicenter.bg/article/K--Metodiev-sled-intervyuto-na-Slavi--Tozi-chovek-e-gost-v-politikata--v-upravlenieto-shte-e-bedstvie-/248481/11/0
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8145
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4502 -: Май 09, 2021, 09:43:12 »
Слафчу си е славчу, но да не забравяме, какво е казвано преди 9-тий май.
"Нашата цел е ГЕРП"  :smokin:

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8868
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4503 -: Май 09, 2021, 09:54:26 »
"Нашата цел е ГЕРП" - какво, да ги "изчегъртат" за да вземат тяхното място ли? Тогава, какво променяме?? Сменяме мутрите, с техните певачки и съмишленици ли?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8868
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4504 -: Май 09, 2021, 10:09:52 »
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4505 -: Май 09, 2021, 10:12:17 »

Quote (selected)
К. Методиев след интервюто на Слави: Този човек е гост в политиката, в управлението ще е бедствие!

    Героизирането на престъпниците, които го олицетворяваха през 90-те години, същите, които биеха хора по светофарите, крадяха бизнеси, харесваха си момичета и ги завличаха, рекетираха дребните търговци и производители, е и негово дело. Мнозина сме били свидетели на черния джип из София с надпис отзад: „Добрите момчета отиват в рая, а лошите, където си искат.“

    Това прогони много от добрите момчета и момичета от България тогава.

http://epicenter.bg/article/K--Metodiev-sled-intervyuto-na-Slavi--Tozi-chovek-e-gost-v-politikata--v-upravlenieto-shte-e-bedstvie-/248481/11/0
  :lol:

Калоян Методиев е най-добре да си трае, независимо от това, че през 2015-2019 г. е бил политолог и главен анализатор на Института за стратегии и анализи.

Егати анализатора, който ще ми пробутва, че през 90-те години точно Слави с черния си джип е прогонил "много от добрите момчета и момичета на България ...

P.S. И може да видите какво точно е рекъл Слави на изпроводяк в единственото си интервю за предаването "Политически НЕкоректно” на Петър Волгин и Силвия Великова на БНТ1.

Малка част от което съм пуснала в чисто новата тема за следващите избори ...

« Последна редакция: Май 09, 2021, 10:21:09 от Джиджи »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4506 -: Май 09, 2021, 10:22:05 »
Здрасти Пешо,
Не четеш внимателно. Тази държава нищо не е осигурила нито на майка ми, нито на мен. Онази, която оплюхте - НРБ ме е осигурявала с medical, dental & "work privilege". Аз на нея съм служил и в нея съм работил. В РБ имам няколко години работа, но не ги броят за нищо. Няма нищо безплатно на този свят. Баща ми и майка ми са плащали данъци на онази държава. После аз съм плащал и съм работил, забележи в държавно предприятие. Докато се махнах само на държавно съм работил. От държавните предприятия се издържаха всички студенти, медицина и армия.  Не от някакъв си "VAT"(value-added tax), не знам как го казвате в БГ.
Горните неща ги знаеш, но предпочиташ да шикалкавиш (лукавиш).
.....
Съжалявам, не съм схванал тънкия ти йезуитски номер. За мен, като неизбягал абориген, живял полвин живот при "онази" и полвин живот при "тази" държава, има неразривна връзка между двете, континуитет. Щото съм преживял и понесъл на гърба си всичките промени и не ми минават разни емигрантски шикалкавения.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10130
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4507 -: Май 09, 2021, 10:27:09 »
има неразривна връзка между двете, континуитет.

И коя е тази връзка? Та дори съществуването на "онази" държава се отрича като нещо нелегитимно. Оказва се, че оная България не е била държава, не е имала право да съществува, да се защитава. Нищо не е построила и т.н. Та, кой е този континуитаковата?

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4508 -: Май 09, 2021, 10:31:38 »
има неразривна връзка между двете, континуитет.

И коя е тази връзка? Та дори съществуването на "онази" държава се отрича като нещо нелегитимно. Оказва се, че оная България не е била държава, не е имала право да съществува, да се защитава. Нищо не е построила и т.н. Та, кой е този континуитаковата?
Пак подскачаш и ръсиш дивотии. Кво ти става,хемороидите ли те мъчат ? Я погледни навън какво хубаво слънце е огряло, всичко е нацъфтяло, пилетата чуруликат - вземи се връце и празнувай.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3017
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4509 -: Май 09, 2021, 10:40:16 »
Честит ден на победата.

Quote (selected)
Сега ситуацията е различна. Правилен беше ходът преди години на българския суверен да стане член на Европа и на НАТО, затова трябва да сме лоялни партньори на тези две организации. Най-после да има едно отношение, в което няма два крака - единият стъпил на едно място, другият на друго място... Когато един партньор е предсказуем, ще можеш да му имаш доверие. Трябва да си принципен, последователен, лоялен“, изтъква Трифонов

Усещам, че обеците на плешивото нашмъркано са ъпгрейд от нечии бутонели, та един закъснял съвет - колкото повече тупаш килима, толкова по-рядко меча сочи нагоре. Маги Хари може и да е вълшебница, но чак чудотворка - едва ли.
*********   ✹    *********

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10130
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4510 -: Май 09, 2021, 10:45:06 »
вземи се връце и празнувай.

Споко, не се коси! Само ми обясни "неразривната връзка" между тази и онази България и съм муци.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4511 -: Май 09, 2021, 10:47:36 »
Гарибалдиецо, напоследът май "гласовете" са по-четени.

Абе не знам, но за мен, и "Гласовете" дадоха някаква фира и не са вече това, което бяха ... 

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4512 -: Май 09, 2021, 10:54:29 »
Дозирис, пак се връщаме на началното доказателство, че това са злато и пари, а след това доказателството на кого принадлежат. Лежането в съседство не е доказателство за собственост. Иначе най-богати ще са касиерките в банките.

Няма кво да доказвам, защото нищо не твърдя. Коментирам изказването на Манрико:

Аз си мисля, че в тези снимки има морално укорими неща - било ако са фалшификат, самото фалшифициране, било ако са истински - държането на кюлчета и пачки в нощното шкафче. С много скромните си юридически познания не виждам възможно престъпление от общ характер, за което прокуратурата да се сезира. Не е престъпление да държиш пари и злато в чекмеджето си, да снимаш в чужда къща или да фалшифицираш снимки и да е престъпление, май се преследва само по жалба на пострадалия. Интересно ще е Ицето да се утвърди като титан на Юриспруденцията, като обясни защо трябва да се задейства прокуратурата, ако няма жалба от Баце.

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8868
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4513 -: Май 09, 2021, 11:43:31 »
Е, щом не може - не може, изтривам я.

https://www.segabg.com/touche/tush-05-07-2021

 :lol:
« Последна редакция: Май 09, 2021, 16:20:15 от Maximus II »
Да не забравите да гласувате!  ;)

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4514 -: Май 09, 2021, 13:39:41 »
Тома Биков 2013:
https://www.burgas24.bg/novini/print/427620.html
Quote (selected)
Водачът на листата (на Кунева) в Бургас Тома Биков бе категоричен, че поема ангажимент, който ще бъде изключително важен за него: "Ако бъда избран за депутат, ще бъда един от хората, които ще инициират проверка в парламента на цялостната дейност на Цветан Цветанов като вътрешен министър. Няма да спра докато не видя този човек обвинен и осъден за всички престъпления, които е извършил през последните четири години".

Биков смята, че трябва да има наказани след всяка злоупотреба с власт, особено, когато става дума да рекетирани бизнесмени, за иззет бизнес чрез методи на нерегламентирано подслушване.
2021:
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/na-gerb-mu-se-prividya-pripokrivane-itn-i-shans-za-upravlenie
Quote (selected)
Твърденията за отчисления (б.р. на бизнеси към ГЕРБ, за да оцелеят) е рециркулация на политическа опорна точка, която е в оборот от няколко години. Това е незаконно, как си го представяте? Това е несериозно! Имам дълъг управленски стаж, но аз такова нещо не съм виждал. Това в никакъв случай не е практика! За такова нещо нито съм виждал, нито съм чувал.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4515 -: Май 09, 2021, 14:51:49 »
https://www.segabg.com/touche/tush-05-07-2021

Максиме, карикатурата е супер!!! :thup:

Обаче преди време Принца ме предупреди да не пускам тук карикатури на Комара, тъй като не било редно ...

Можело само хипервръзката към тях, та аз да ти кажа ... :smokin:

« Последна редакция: Май 09, 2021, 15:25:35 от Джиджи »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4516 -: Май 09, 2021, 15:04:18 »

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4517 -: Май 09, 2021, 15:11:20 »
През годините Тома Бикоф е еволюирал ф нещо гъфкаво и повратливо.

мммм за друго се сешам, по-скоро многократно рециклирано...

- Мечо Пух, Мечо Пух, какво ядеш?
- Мед.....
- А защо така мирише?
- Ами трети път го ям.....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4518 -: Май 09, 2021, 15:32:55 »
Памфуций

Този Биков "was lost, but now is found ".  :m1329:
Така е по Книгата. (Luke 15:10)

Пак от там:
"The love of money is the root of all evils" (Timoty six:ten)
« Последна редакция: Май 09, 2021, 15:40:12 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4519 -: Май 09, 2021, 16:07:32 »
вземи се връце и празнувай.

Споко, не се коси! Само ми обясни "неразривната връзка" между тази и онази България и съм муци.
Хората. Граждани и селяни.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4520 -: Май 09, 2021, 19:01:54 »
Памфуций

Този Биков "was lost, but now is found ".  :m1329:
Така е по Книгата. (Luke 15:10)

Пак от там:
"The love of money is the root of all evils" (Timoty six:ten)
Парите са само инструмент за власт:
Деяния 8:
18 А Симон, като видя, че с полагането на апостолските ръце се даваше Светия Дух, предложи им пари, казвайки:
19 Дайте и на мене тая сила щото, на когото положа ръце, да приема Светия Дух.
20 А Петър му рече: Парите ти с тебе заедно да погинат, защото си помислил да придобиеш Божия дар с пари.
21 Ти нямаш нито участие, нито дял в тая работа, защото сърцето ти не е право пред Бога.

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4521 -: Май 09, 2021, 20:00:48 »
Енгелсе, някой рекъл ли е на Слави, че той е всъщност ръководител на официалната опозиция или той още не го е разбрал
На кого е опозиция Слави? На правителството в оставка? :)
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4522 -: Май 09, 2021, 20:08:12 »
На кого е опозиция Слави? На правителството в оставка? :)
Па божем втора парламентарна сила е! Нъл на нея се казва официална опозиция (инак те всичките освен победилите са официални опозиции, ама трябва някой да води бащина опозиционна дружина, не ли?)  :t0153:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4523 -: Май 09, 2021, 20:21:34 »
Цитирам тук от темата за 9 май
айде по-полека и ти.

Прочети внимателно, без партийни капаци....
Ше се върнем към оная тема когато/ако се публикува приетия текст, но да ми се правите на неразбрали наистина е несериозно.

КАЗАХ. Стенограмата - стъпка едно. Излезе че е казано каквото аз твърдях, а не каквото твърдеще той.
Второ. Приетия текст - още не е публикуван, може и да не го публикуват.
Бонго трябваще да докаже, че приетия текст, за разлика от предложения, е противоконституционен.

Това е спора с две думи.
Това, че пробвате да го подмените с САМО текста на стенограмата си е проблем на вашата почетност.

Но не правете останалите на улави.

1/ Ето публикуваният поправен текст:
https://www.parliament.bg/bg/rulesoftheorganisations
Quote (selected)
Чл. 27. (Изм. и доп. - ДВ, бр. 36 от 2021 г., в сила от 01.05.2021 г.) Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва главния прокурор във връзка с прилагането на закона и дейността на прокуратурата и разследващите органи, включително законодателни промени, ресурсна осигуреност, затруднения, свързани с осъществяване функциите на тези органи, резултати в борбата с престъпността, в т.ч. корупцията, взаимодействие с разследващите органи. Главният прокурор е длъжен да се яви пред комисията. Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва председателя на Върховния касационен съд и председателя на Върховния административен съд. Обсъждане се провежда и по инициатива на председателя на Върховния касационен съд, председателя на Върховния административен съд или главния прокурор. За резултатите от обсъжданията комисията изготвя доклад, който се предоставя на народните представители.
2/Както се вижда всякакви хипотези за алинеи , които някои (да не посочвам кои)правеха, в този текст са несъстоятелни.
3/Никъде аз не съм твърдял, че добавката е неконституционна. Написах ясно, че става мацало в стремежа да се приведат заедно главен прокурор и председателите на върховните съдилищя. Посочил съм ясно и членаа на конституцията , с който е уредена тази материя, а той е:
8
Quote (selected)
4
16. (нова - ДВ, бр. 27 от 2006 г., изм. - ДВ, бр. 12 от 2007 г., доп. - ДВ, бр. 100 от 2015 г.) изслушва и приема годишните доклади на Върховния касационен съд, на Върховния административен съд и на главния прокурор, внесени от Висшия съдебен съвет, за прилагането на закона и за дейността на съдилищата, прокуратурата и разследващите органи. Народното събрание може да изслушва и приема и други доклади на главния прокурор за дейността на прокуратурата по прилагането на закона, противодействието на престъпността и реализирането на наказателната политика;   
Т.е. Конституцията не предвижда излушвания на други доклади на председателите на върховните  съдилища, освен годишните, докато изрично е уточнила, че НС може да изслушва главния прокурор и по други въпроси. 

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4524 -: Май 09, 2021, 20:24:43 »
Па божем втора парламентарна сила е! Нъл на нея се казва официална опозиция (инак те всичките освен победилите са официални опозиции, ама трябва някой да води бащина опозиционна дружина, не ли?)  :t0153:
Опозиция са тия, дето не са на власт... Втората партия може да е част от управляващата коалиция. И тогава ще стане съвсем по нашенски - управляваща опизиция :)
В момента няма как да има опозиция. А пък за един Ръководител на всичката тая опозиция ем хептен.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4525 -: Май 09, 2021, 20:26:54 »
А сега вече може да изкоментираме и моите твърдения.

Аз твърдях, че НЕ СА в едно изречение, а са разделени, което означава, че воя, който ТОГАВА се нададе по темата целеше само оплюването на БСП и не се базираще на никакви факти.

Тоест имаме един текст за прокурора, друг текст за съдиите и липса на каквато и да е свързаност на двата текста.

Това може да се проследи по моите писаници, ако се прочетат без да се търси непременно заяждане :)

Да ги издирвам ли аз, или ти ще довършиш вече започнатото?

След това ще изкоментираме окончателно кой е бил прав във казуса и дали заслужавах подобно остаркиране
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4526 -: Май 09, 2021, 21:02:56 »
А сега вече може да изкоментираме и моите твърдения.

Аз твърдях, че НЕ СА в едно изречение, а са разделени, което означава, че воя, който ТОГАВА се нададе по темата целеше само оплюването на БСП и не се базираще на никакви факти.

Тоест имаме един текст за прокурора, друг текст за съдиите и липса на каквато и да е свързаност на двата текста.

Това може да се проследи по моите писаници, ако се прочетат без да се търси непременно заяждане :)

Да ги издирвам ли аз, или ти ще довършиш вече започнатото?

След това ще изкоментираме окончателно кой е бил прав във казуса и дали заслужавах подобно остаркиране
Не само си писал за алинеи, но и с главни букви.

а относно решението за прокурора, и шефовете на съдилищата
1. приеха се две отделни алинеи.
едната за главния прокурор и за реда, по който е ДЛЪЖЕН да се явява при повикване и така нататък
2. втора - за шефовете на съдилищата, НО СЪС РАЗЛИЧЕН ТЕКСТ от този за главпрокурора
.... Сиреч, ако някой ша иска да се спира нещо от КС има право да иска само ОТМЕНЯНЕТО НА ВТОРАТА АЛИНЕЯ,което по никакъв начин не касае АЛИНЕЯТА ЗА ПРОКУРОРА
Сичката пара в свирката на беснодесните е, че се мъчат да изкарат тия две алинеи неделими.
Да напомня, КС е отменял и ОТДЕЛНИ ИЗРЕЧЕНИЯ в алинеи, като не е отменял ЦЕЛИЯ ЧЛЕН на закон.
Аман от елементарни манипулации.

Както се вижда от публикувания текст, има един цялостен текст - без алинеи, без параграфи.
Вътре ГЕРБ, БСП и ДПС вкараха едно изречение по предложение на Хамид, а именно
Quote (selected)
Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва председателя на Върховния касационен съд и председателя на Върховния административен съд.
Не е уточнена по чия инициатива ще идват тези съдии; дали ще ги викат или не; имат ли право да откажат; за какво аджаба ще ги изслушват.
Не съм убеден, че ако има жалба в КС, КС би се произнесъл по изречението , а не по целия член, както се е получил.
Никой досега от корнелианците не ми е обяснил защо БСП подкрепи вкарването на това изречение.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7582
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4528 -: Май 09, 2021, 21:21:54 »
Прав им път при Красимир Янков.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4529 -: Май 09, 2021, 21:22:12 »
Не само си писал за алинеи, но и с главни букви.
.....
Никой досега от корнелианците не ми е обяснил защо БСП подкрепи вкарването на това изречение.

пак започваш......

Приети ли са като отделни текстове? ОТДЕЛНИ?

Не съм бил прав, че съм употребил термина АЛИНЕЯ. ОК. ИЗРЕЧЕНИЯ са.

Какво променя факта, че са отделни?

Искаш да се извиня, че съм употребил АЛИНЕЯ вместо ИЗРЕЧЕНИЕ?

Променя ли факта, че са две отделни процедури, пък било то и в един член?

Мога само да се самоцитирам.
Опитвате се да изкарате неделим текст, който е съставен за да има две процедури, и е във  две изречения.

и както се вижда ИМА ДВЕ ОТДЕЛНИ ПРОЦЕДУРИ за прокурора и за съдиите....

процедура едно

Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва главния прокурор във връзка с прилагането на закона и дейността на прокуратурата и разследващите органи, включително законодателни промени, ресурсна осигуреност, затруднения, свързани с осъществяване функциите на тези органи, резултати в борбата с престъпността, в т.ч. корупцията, взаимодействие с разследващите органи. Главният прокурор е длъжен да се яви пред комисията.


и процедура две

 Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва председателя на Върховния касационен съд и председателя на Върховния административен съд. Обсъждане се провежда и по инициатива на председателя на Върховния касационен съд, председателя на Върховния административен съд или главния прокурор. За резултатите от обсъжданията комисията изготвя доклад, който се предоставя на народните представители.


КЪ ТЪ ДЪ ДЪ.

А не са накуп.


как втората процедура прави порочна или противоконституционна първата Е голяма загадка, кояго ТИ трябва да ни разтълкуваш.

пъ съ
....ей, де я ся ной да ти поясни, че ти не правиш такива неща и не лепиш обидни според теб етикети на опонентите си.... корнелианци, начи..... бая средновековно звучи, направо кефи...

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4530 -: Май 09, 2021, 21:26:34 »
Пак не ми отговори на въпроса - какво налагаше БСП да подкрепи вкарването на тая тъпотия (в предишното си мнение съм пояснил защо е тъпотия).

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4531 -: Май 09, 2021, 21:29:46 »
Пак не ми отговори на въпроса - какво налагаше БСП да подкрепи вкарването на тая тъпотия (в предишното си мнение съм пояснил защо е тъпотия).

Ми нищо не е налагало и не е това темата на спора. ех, тия опити да смениш темата, белки мине номера....

ВЪПРОСА БЕШЕ - Кое налагаше да се разпростанява лъжата,
че така приетия текст прави оргиналното предложение противоконституционно.....

ТОВА е въпроса. Щото тук се поде един бесен вой за това как БСП и герб и дпс намкоси намнакого си....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4532 -: Май 09, 2021, 21:39:05 »
Напротив - това е темата, защото за това точно изречени гласуваха ГЕРБ, ДПС и БСП, единствено Хамид, правйки предложението даде мотиви "да си вървят тримата големи в комплект", а Ф. Попов от името на ПГ на БСП заяви преди Хамид да внесе промяната, че ще подкрепят предложението на Славов , в редакцията на Славов.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4533 -: Май 09, 2021, 21:42:47 »
Напротив - това е темата, защото за това точно изречени гласуваха ГЕРБ, ДПС и БСП, единствено Хамид, правйки предложението даде мотиви "да си вървят тримата големи в комплект", а Ф. Попов от името на ПГ на БСП заяви преди Хамид да внесе промяната, че ще подкрепят предложението на Славов , в редакцията на Славов.

пак почна да се правиш на улав.

И, кво като го има ТОВА изречение?
С какво ТОВА изречение лишава евентуално парламента от правото да викне прокурора?



тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4534 -: Май 09, 2021, 21:53:27 »
И какво се получава - в две последователни мнения пишеш:
Не се е налагало това изречение и ама какво от това.  :nuts:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4535 -: Май 09, 2021, 21:55:11 »
И какво се получава - в две последователни мнения пишеш:
Не се е налагало това изречение и ама какво от това.  :nuts:

айде поясни какво се опитваш да кажеш сега. Че нещо не си се формулирал
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7426
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4536 -: Май 09, 2021, 21:57:31 »
@ cekyko & Памфуций

предлагам творческа пауза от 12 часа поне. Съгласни?
the lamers club honourable member …

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4537 -: Май 09, 2021, 22:05:14 »
таман набрах инерция и си приготвих няколко негови цитатчета
от 34та и следващите страници, ма като си рекъл, да те уважим все пак :)

пусто наивно се надявам, че ще вземе да прояви малко достойнство и ще си признае, ма на.....

пъ съ туй само си го копирам, за да не го ровя утре пак :)

Щото твоята теза, първичната, беще
Ето "нефелното" предложение на Славов, което комисията отхвърли, сетне БСП каза, че подкрепя и накрая се отметна


тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...


Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4539 -: Май 10, 2021, 07:13:39 »
Хубава карикатура на Комарницки в СЕГА, но без да ща видях оригинала:
https://narod.bg/wp-content/uploads/2021/05/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B8%D0%BB4.jpg


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24006
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4540 -: Май 10, 2021, 07:55:29 »
Quote (selected)
Защото хората ще недоволстват от политическия модел, ще го наричат с различни имена, дори ще измислят понятия като „мафия“, „корупция“, „мутри“, ала никой и дума не обелва от къде идват тези думи и какви значения носят в себе. Още по-малко за това кой е виновен за тяхното проявление в такива форми. Причината ще я търсят в една или друга личност, явление, партия, организация, но не и там, където е.

А тя е в капитала и капитализма!

Капиталът ражда своите властови и политически плодове и често ги оставя да презреят до скапване и чак тогава ги откъсва и захвърля на бунището. Търпи ги, докато му дойде до гушата и разбере, че те му пречат повече, отколкото му принасят полза. Не бива обществото да е под постоянно напрежение и да го караш да живее дълго недоволно от властта. Никой властник не е толкова скъп на капитала, че да го държи вечно на власт.
https://pogled.info/avtorski/Panko-Anchev/borisov-skapaliyat-se-plod-na-restavriraniya-kapitalizam.129366
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8868
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4541 -: Май 10, 2021, 08:19:22 »
Quote (selected)
А тя е в капитала и капитализма!

Капиталът ражда своите властови и политически плодове

Това го разправям от години, г-н Панко Анчев го е обощил по-добре от мен, но повечето в тоя форум не го разбират.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11326
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4542 -: Май 10, 2021, 08:35:25 »
Quote (selected)
А  междувременно
Цитат
Другари, спрете се
Бях се разтревожил за Пешето, викам си - повреди се тоя човек, такова заглавие стои оттатък в новозаформилата се проститутка, а той по чуруликащи птички се захласнал.
Тъй де, Пеше, не се свени, изпусни се до край, не е срамно, дай го директно и тук -
Quote (selected)
Бесепари срещу Нинова: Корабът потъва, адмирираме наши министри!
п.с. почва да ми липсва и сгугнясалия, то една птичка пролет не прави. Само че на оня му светваше лапБата на Павлов при споменаване на Русия. Дребни разлики.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11326
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4543 -: Май 10, 2021, 08:46:02 »
Отделно, коментар по случващото се да има ли министри от БСП в служебното правителство.
Ако имаше някакви сериозни права служебното - да, нооо - няма!
Тогава за какво?
Да послужат за тоалетна хартия на герберясалия плебс ли?
Не укорявам и тези, които подкрепят такава идея - просто хората искат да се свърши работа, може би са честни и също толкова доверчиво - наивни.
А ще се свърши ли?
Ами не, пак не.
Само негативи ще се обират.
Докога бе другари ще перете лайняните гащи на други, а те ще ви се присмиват сетне?
Докато си мислите, че по този начин ще убедите плебса колко сте сериозни, отговорни, можещи и знаещи ли?
Смех!
Кое от горните притежаваше мутрата?
Нищо, но селски тарикатлък, наглост, безочие, гьонсуратизъм и т.н. има в изобилие.
Е, не бих посъветвал никой да ги използва, но на този плебс наивниците не му харесват, не го ли разбрахте?
Поне към моженето щипка йезуитщина не разбрахте ли, че трябва да се добавя?
Иначе сами ще си сърбате безсолните манджи, макар и сготвени по най изискани и научни рецепти.
Уви - стари.
Може да си мислите, че плебса ще предпочете качеството? Ми той муа пица, дюнер, сандвичи и боб чорба в най отдалечените паланки бре!
Тва ми е мнението.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4544 -: Май 10, 2021, 09:22:31 »
Прав си, за жалост.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8145
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4545 -: Май 10, 2021, 09:47:39 »
Тва по повод кудкудякането - Соцялисти, недоволни от Нинова ли?
Мисирките па са се превъзбудили и крякат, белким некой им фърли трошици.
Нинова много добре е напомнила, че кандидатите за министри от ъсъстава на БСП би трябвало да уведомят ръководните органи на партията.
От друга страна Радев няма защо да се занимава с "уведомления". Неговата работа е да намери подходящи кандидатури за постовете.
Работа на избрания кандидат е да уведоми партията в която членува и да поиска "добро".
Аз например от къде седмица си зная кой ще е министъра който ме интересува в служебното правителство.
За обсъжданите кандидатури от сегащниците, бих подкрепил Желю Бойчев. Особено за регионален министър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4546 -: Май 10, 2021, 10:14:21 »
Quote (selected)
Отделно, коментар по случващото се да има ли министри от БСП в служебното правителство.
Ако имаше някакви сериозни права служебното - да, нооо - няма!
Тогава за какво?
Да послужат за тоалетна хартия на герберясалия плебс ли?
Ами не. Връщаш се две страници назад в тая тема, поглеждаш "разговора" между Асол и мен по въпроса за Илчовски и Градуса и разбираш защо е необходимо Радев да назначи за министри хора, които са в час.
Нали БСП рева за назначенията и наложиха мораториум. Този мораториум отпада с назначението на служебно правителство. Министрите са принципали на публичните предприятия. Това НС не е пипнало закона за публичните предприятия, ерго имаме всички основания да очакваме, че прекъснатия с мораториума процес ще продължи.
В тая връзка:това НС в здравеопазването имаше да направи две неща - да извади болниците от общия списък на публичните предприятия и да ги задължи да имат лекари със стаж и опит за директори (предложението на Дончева) и да приеме промени за противоепидемиологичния план, да да не се повтаря хаоса, който беше досега (отваряме-затваряме, уволняваме НОЩ, преназначаваме го и т.н. и т.н.) (предложението на Симидчиев)    Вместо това губиха време за Спутник.
Като стана дума за Спутника, защо БСП не предложи здравния министър. В такъв случай той би могъл да предложи на новия МС да започне преговори за "Спутник" и ваксината да бъде внесена, щом мине през ЕМА.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8145
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4547 -: Май 10, 2021, 12:39:50 »
Стига с тая ЕМА бонгич, че станахте смешни барабар с герперите.
То бива дупедавство, бива гейролюбие, ама прекалявте с "началниците".
Демонстрирам. Какво правим с препарат разрешен за употреба от СЗО? Това ще са два руски, китайски и кубински препарати.
Какво? :smokin:
 
А скандала може да се окаже и полезен. За чий ни е агенция дето няма "капацитет".
Една от първите работи би трябвало да е закриване на "лекарствената агенция" и създаване на нова агенция за средства за превенция и лечение на болести".
Тъкмо и ще се почисти от окопали се герпери. :smokin:
« Последна редакция: Май 10, 2021, 12:49:39 от 66 »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4548 -: Май 10, 2021, 12:49:44 »
Забелязвам, че това от вчера – 09.05-2021 г., не е пускано тук. А има какво да се коментира!  :nuts:

Quote (selected)
На ГЕРБ му се привидя припокриване с ИТН и шанс за управление

Странна политическа заявка направи в интервю за БНР депутатът от ГЕРБ Тома Биков. На фона на обявената от лидера на "Има такъв народ" Слави Трифонов необходимост от "изчегъртване" на модела на управление на ГЕРБ, Биков видя припокриване с голяма част от вижданията на шоумена и шанс за бъдеща власт.

"Казаното от Слави Трифонов се припокрива с основните принципи на ГЕРБ:
Когато го питат за НАТО и ЕС, той е "за", и ние сме "за".
Когато го питат за Истанбулската конвенция е скептичен - и ние сме скептични.
За плоския данък е "за", и ние сме "за"."


Наложи се водещият да му припомни, че Слави Трифонов говори за "изчегъргване" на модела ГЕРБ.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/na-gerb-mu-se-prividya-pripokrivane-itn-i-shans-za-upravlenie

 :crying_with_laughter-3302:


Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4549 -: Май 10, 2021, 13:16:19 »
Стига с тая ЕМА бонгич, че станахте смешни барабар с герперите.
То бива дупедавство, бива гейролюбие, ама прекалявте с "началниците".
Демонстрирам. Какво правим с препарат разрешен за употреба от СЗО? Това ще са два руски, китайски и кубински препарати.
Какво? :smokin:


Доколкото ми е известно, Спутник все още не е одобрен от СЗО. Ако имаш информация за обратното- дай я насам.
Нито от ЕМА и Българската агенция по лекарствата.
Провери си текста на Закона за лекарствените средства:
https://www.bda.bg/images/stories/documents/regulations/zakoni/ZLPHM.pdf
Европейският регламент е заложен в законодателството.

По аналогия с въпроса за пенсиите и екстравагантната идея за тази година те да бъдат покрити от Сребърния фонд, както предлагат Енчев, Нинова и Божанков (последните двама юристи, при това):
https://www.lex.bg/laws/ldoc/2135605211
Quote (selected)
Допустими операции по сметките на фонда в Българската народна банка

Чл. 22. (1) (Изм. - ДВ, бр. 61 от 2015 г., в сила от 15.08.2015 г.) Средствата на фонда се използват единствено за инвестиране с цел извличане на доходност и трансфериране на средства за бюджета на държавното обществено осигуряване за покриване на разходи за пенсии на фонд "Пенсии", съответно на фонд "Пенсии за лицата по чл. 69", както и за възстановяване на прехвърлени средства в случаите по чл. 129, ал. 14 от Кодекса за социално осигуряване, включително за разходи за пенсии при отпускане на пенсия по дял първи на Кодекса за социално осигуряване на лица, за които са преведени средства за фонда съгласно чл. 129, ал. 12 и 13 от Кодекса за социално осигуряване.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 61 от 2015 г., в сила от 15.08.2015 г.) Трансферирането, както и възстановяването на прехвърлени средства по ал. 1, се извършва от сметката на фонда чрез централния бюджет и от съответните сметки на Националния осигурителен институт и на Националната агенция за приходите.
(3) (Изм. - ДВ, бр. 61 от 2015 г., в сила от 15.08.2015 г.) Не се допуска директно трансфериране на средства от фонда към сметки на държавното обществено осигуряване, както и директни разплащания от сметки на фонда за разходи на държавното обществено осигуряване и възстановяване на прехвърлени средства по чл. 129, ал. 14 от Кодекса за социално осигуряване.
(4) (Изм. - ДВ, бр. 61 от 2015 г., в сила от 15.08.2015 г., изм. - ДВ, бр. 91 от 2017 г.) От сметките на фонда не могат да се извършват други плащания освен инвестирането на средствата и операциите по ал. 2, 6 и 7.
(5) Сумите от инвестираните средства на фонда, включително реализираната доходност, не могат да се отклоняват към други сметки и за други цели и плащания освен за реинвестиране и трансферите по ал. 2.
(6) За целите на оптималното управление и ребалансиране на инвестиционните портфейли на фонда министърът на финансите може да разпореди временно да се трансферират към сметките на фонда допълнителни средства от централния бюджет над сумите по чл. 11, ал. 2, които се възстановяват обратно по сметки на централния бюджет най-късно до 31 май следващата година.
(7) (Нова - ДВ, бр. 91 от 2017 г.) Паричните постъпления, произтичащи от активи по чл. 11, ал. 5 и чл. 13, ал. 9, се внасят и отчитат по сметките на фонда в Българската народна банка по реда на чл. 11, ал. 3, доколкото в закон или с акт на Министерския съвет не е определено друго.

Сиреч, за да посегнат на Фонда, пак трябва да го направят през централния бюджет, което трябва да бъде отразено в Закона за бюджета. Т.е. трябва актуализация. Айде юридическият опит на Божанков е само юрисконсулт във фирмата на татко му и колкото е поел от един мадат депутатстване. Но Нинова би трябвало да е наясно.
 




« Последна редакция: Май 10, 2021, 13:26:14 от Памфуций »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4550 -: Май 10, 2021, 13:21:20 »
Тва по повод кудкудякането - Соцялисти, недоволни от Нинова ли?

Вторият от листата на БСП за 25 МИР - София . Иван Границки, гражданска квота. Наложен лично от Нинова (следващият след него в Кутев, предложен от Софийската организация, който не влезе):
https://www.mediapool.bg/geshev-blagodari-na-akademitsi-che-sa-go-podkrepili-za-glaven-prokuror-news307117.html

Quote (selected)
След това Гешев е благодарил на академиците за подкрепата им за канидатурата му миналата година.

Миналия септември четиримата бяха част от подписалите отворено писмо в подкрепа на кандидата за шеф на държавното обвинение. В него се заявяваше, че се надигнал "поплак от малки, но шумни, групи граждани, които протестират срещу номинацията на г-н Иван Гешев за главен прокурор на Република България".

"В такива случаи винаги е необходимо да се зададе главният въпрос – кому е изгодно? И наистина на кого е изгодно да не бъде номиниран и евентуално избран за главен прокурор Иван Гешев? Най-разтревожени, вижда се, са соросоидите и някои олигарси, които има от какво да се страхуват. Те не предоставят никакви аргументи срещу професионалните качества на кандидата за главен прокурор Иван Гешев, но тръбят денонощно, че не било демократично да има само една кандидатура", написаха тогава доайените на българската академична общност.
:smokin:
« Последна редакция: Май 10, 2021, 13:58:41 от Памфуций »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11326
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4551 -: Май 10, 2021, 13:35:11 »
Бонго, и ти от девет дола вода носиш, но тва си е твоя работа.
Ся, на фирминясалия бе трън в гъзъ му Нинова, слет тва щафетата пое Пешето, ти ся като какъф го играеш - поддържаща роля лии, истинска конкуренция лии, или се бориш за призово място, зер и гербавите напират за стълбицата.
Ше ви умори една жена, ей!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10130
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4552 -: Май 10, 2021, 14:23:57 »
Нинова много добре е напомнила, че кандидатите за министри от ъсъстава на БСП би трябвало да уведомят ръководните органи на партията.

На БСП не ѝ трябват нейни ръководни кадри в служебното правителство. Позитиви посмърно не могат да докарат. Само негативи. И се излагат на поредни нескончаеми атаки от СМИ. Толкова ли няма експерти, които са близки до БСП, но не членуват в нея? И Радев няма изгода да кани ръководни кадри на БСП.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4553 -: Май 10, 2021, 14:26:36 »
Бонго привнася тутакси всички опорки, които се появяват при беснодесните.

После се сърди, че съществуват основателни съмнения, че е платен пропагандист.

Нищо лично, само констатации :)
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4554 -: Май 10, 2021, 14:28:08 »
А пропо, човека се казва Гранитски, и може да се проследи биографията му на творец, ма пусто ся сме на вълна оплюване на квобешетам, корнелиянчетата, корнелийчетата....

Но пусто в лиШчето пише друго.....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4555 -: Май 10, 2021, 14:36:36 »
Бонго привнася тутакси всички опорки, които се появяват при беснодесните.

После се сърди, че съществуват основателни съмнения, че е платен пропагандист.

Нищо лично, само констатации :)

Какви опорки - я сравни публичната позиция на БСП за Гешев с тази на Границки. Него в лично качество не искам да обсъждам дори.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4556 -: Май 10, 2021, 14:37:48 »
ето, ново лиЩче, нова опорка

бонго, кога си бил член на БСП че се ръгаш да коментираш процесите в нея?
От коя до коя година?

малко гнусничко тва, да мъкнеш всички появили се нейде доноси срещу БСП, пък - склонен съм да се усъмня - не си бил и ден член на партията....

все едно аз ся да обсъжщам някое от заседанията на някои от седерастиите - я тва към герб, я тва към дейбе, я кой го знай де са се нароили, и да пълня тук с клюки кой кого наплюл.....

айде да се уважаваме, а?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2751
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4557 -: Май 10, 2021, 14:38:42 »
Какви опорки - я сравни публичната позиция на БСП за Гешев с тази на ГраниТСки. Него в лично качество не искам да обсъждам дори.

Ми не го обсъждай

ко ни го привнасяш тук, и то като донос, без надлежен коментар на позициите на двете страни
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4558 -: Май 10, 2021, 14:48:00 »
... бонго, кога си бил член на БСП че се ръгаш да коментираш процесите в нея?
От коя до коя година?

малко гнусничко тва, да мъкнеш всички появили се нейде доноси срещу БСП, пък - склонен съм да се усъмня - не си бил и ден член на партията....

все едно аз ся да обсъжщам някое от заседанията на някои от седерастиите - я тва към герб, я тва към дейбе, я кой го знай де са се нароили, и да пълня тук с клюки кой кого наплюл.....

айде да се уважаваме, а?
И така:
- можеш да пишеш за Парламента, само ако си бил там народен представител
- ясно, за САЩ, Русия, Европейския съюз извън България - само живеещи (или живели ) там
- за ваксините - само ако си ваксиниран
- за COVID19 - само ако си се разболял или вече си преболедувал
- за умрелите от COVID19 - само ако си умрял от COVID19

Айде да се уважаваме, а?
 :nuts: :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4559 -: Май 10, 2021, 14:51:36 »
ето, ново лиЩче, нова опорка

бонго, кога си бил член на БСП че се ръгаш да коментираш процесите в нея?
От коя до коя година?

малко гнусничко тва, да мъкнеш всички появили се нейде доноси срещу БСП, пък - склонен съм да се усъмня - не си бил и ден член на партията....

все едно аз ся да обсъжщам някое от заседанията на някои от седерастиите - я тва към герб, я тва към дейбе, я кой го знай де са се нароили, и да пълня тук с клюки кой кого наплюл.....

айде да се уважаваме, а?

Това е някаква пълна тъпотия. БСП да не е някаква частна организация ?
БСП е политическа партия, която участва в управлението на страната на на национално и местно ниво (да опозицията участва в уравлението на страната - НС е най-висш орган на властта).
Сетне, ако си забелязал , аз обсъждам аспектите на БСП, пряко свързани с парламентарна и дейност, която дейност засяга всички граждани.