Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 17:36:07

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1829034 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #26820 -: Май 10, 2022, 17:17:48 »
Добре, ясно, прави сте, разбира се, но само като си представя ГерБджиПков на мястото на Радев, ме побиват тръпки. Плювналиев №2!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26821 -: Май 10, 2022, 17:18:02 »
 
Quote (selected)
Как им  се вика на такива?

Синергитици..с дневния ред на САЩ

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26822 -: Май 10, 2022, 17:18:44 »
Добре, ясно, прави сте, разбира се, но само като си представя ГерБджиПков на мястото на Радев, ме побиват тръпки. Плювналиев №2!
Щом това е оправданието на Радев - жална ни майка.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26823 -: Май 10, 2022, 17:22:05 »
Като се събере с други хора, президентът не може да се прави на глухоням. Който и да е от вас на неговия пост, ще говори същото. Няма къде да бяга. Той си мери приказките и дава интересни акценти. Триморието не е наш мерак, та не корете човека напразно. И за нечии партийни съдби, той няма вина.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26824 -: Май 10, 2022, 17:24:11 »
Като се събере с други хора, президентът не може да се прави на глухоням. Който и да е от вас на неговия пост, ще говори същото. Няма къде да бяга. Той си мери приказките и дава интересни акценти. Триморието не е наш мерак, та не корете човека напразно. И за нечии партийни съдби, той няма вина.
Президентът, независимо кой е, първо трябва да защитава българските интереси. Ако си мери приказките, то това е зависимост.
А за неговото канадско отроче и компания - няма да спомена нищо. Мисля, че на всички е ясно докъде ще ни докарат.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26825 -: Май 10, 2022, 17:27:32 »
Щом това е оправданието на Радев - жална ни майка.

Ами, жална ще ви е. Като нямате представа какво всъщност е истинското положение в България и живеете с фантазии - все така жална ще е. А Радев не се "оправдава". Той е прагматик. В България няма не политик, а човек, който може да се опълчи ефективно на либералното гюбре.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26826 -: Май 10, 2022, 17:28:23 »
noooo, ами стани президент и дай пример.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26827 -: Май 10, 2022, 17:29:38 »
Щом това е оправданието на Радев - жална ни майка.

Ами, жална ще ви е. Като нямате представа какво всъщност е истинското положение в България и живеете с фантазии - все така жална ще е. А Радев не се "оправдава". Той е прагматик. В България няма не политик, а човек, който може да се опълчи ефективно на либералното гюбре.
Аха, добре че си ти, та да се ориентираме. :)

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26828 -: Май 10, 2022, 17:30:54 »
Ами стани президент и дай пример.
Това, че няма да стана президент, забранява ли ми да имам мнение?

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26829 -: Май 10, 2022, 17:31:33 »
А за неговото канадско отроче и компания - няма да спомена нищо. Мисля, че на всички е ясно докъде ще ни докарат.

Стига бе, колеги. Негово. Нахендрили са му го „отгоре“ отрочето. Това е ясно на всички. Друг е въпросът защо се е хванал на това хоро? То и това е ясно. За пари, за какво друго. Ако одобрят Тиквоний за президент, няма да е по-различно. Каквото каже „Козяк.“ Тука е така!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26830 -: Май 10, 2022, 17:32:11 »
Ами стани президент и дай пример.
Това, че няма да стана президент, забранява ли ми да имам мнение?
Това че имаш мнение автоматично те дисквалифицира за позицията президент. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26831 -: Май 10, 2022, 17:32:30 »
И как я гази? В клетвата да не би да пише "вярност към Русия"? Знам, че ви е неприятно, че сте си мислели, че Радев е нещо различно, но той никога не е давал повод за такива фантазии. Радев е президент на страна, член на НАТО и ЕС. Няма как нормален човек да вярва, че именно Радев ще я извади от НАТО и ще подпише договор за дружба с Русия.

Това е несъстоятелно, Радев гази интересите на България, давайки предимство на интересите на САЩ, ЗАЩО интересите на САЩ са първостепенни, макар и в разрез с българските, били обяснил защо трябва да клекнем на наглите "македонци", защо да ликвидираме хиляди работни места, отказвайки  евтиния руски газ и нефт, за да купим скъп газ от САЩ !??

Ако можеш да обясниш тия загуби, като жизнен български интерс, ще се съглася че Орбан е един глупав диктатор, а и аз съм един глупак, да мисля че българската икономика е жизнено важна за България и българите!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26832 -: Май 10, 2022, 17:33:04 »
Това че имаш мнение автоматично те дисквалифицира за позицията президент. :)))
:lol:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26833 -: Май 10, 2022, 17:34:08 »
Аха, добре че си ти, та да се ориентираме.

Наистина е добре, ама сте все така дезориентирани и оплетени във фантазиите си. Видно от постоянните жалейки. Но аз съм оптмист за вас. Иде нов спасител. Янев ще реализира всичките ви блянове.

айде по-малко обида и агресия и повече уважение към съфорумника.
Моля.
« Последна редакция: Май 10, 2022, 17:41:12 от паралелепипед »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26834 -: Май 10, 2022, 17:34:30 »
Не бе noooo, щото ти се вижда лесна работа. Ако забелязвате, Орбан се дърли винаги за пари. Това наистина е работата на премиера и ний не е зле да гледаме на нещата под този ъгъл. И да набием канчето на слвоохотливите ни премиери, да се научат да се пазарят.
« Последна редакция: Май 10, 2022, 17:44:27 от dabedabe »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26835 -: Май 10, 2022, 17:34:47 »
А Радев не се "оправдава". Той е прагматик.
Радев е само американско мекере!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26836 -: Май 10, 2022, 17:36:24 »
защо трябва да клекнем на наглите "македонци"

Не ми се вярва да им „клекнем.“ Все са останали последователи на Владо Черноземски и Ванче Михайлов.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26837 -: Май 10, 2022, 17:39:41 »
Не бе, щото ти се вижда лесна работа.
Лесни работи няма.
Но, ако Радев не разбира българските интереси, то с какво се различава от Плевню? Може би само е по-обран в прокарването им.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26838 -: Май 10, 2022, 17:42:16 »
били обяснил защо трябва да клекнем на наглите "македонци",
Айде по кротко.
Радев никога не е напинял да клякаме на Македония както и да и викат сега, даже напротив.
А "триморието" може да засяга руски, но не и български интереси.
А руснаците да обесят белязания и после претенции към другите.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26839 -: Май 10, 2022, 17:45:31 »
Аха, добре че си ти, та да се ориентираме.

Наистина е добре, ама сте все така дезориентирани и оплетени във фантазиите си. Видно от постоянните жалейки. Но аз съм оптмист за вас. Иде нов спасител. Янев ще реализира всичките ви блянове.
Още помним началото му - Герджиков. Мисля, че след три несполучливи опити, те дисквалифицират.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26840 -: Май 10, 2022, 17:45:42 »
Радев е само американско мекере!

А какво да бъде? Не вярвам да си очаквал да е нечие друго мекере. Не вярвам да си мислиш, че дори и да иска, може да играе сечено на САЩ. Бих се хванал на бас, че ще се "разочаровате" и от Костадинов, но не съм такъв циник. От това блато, ЕС и НАТО, България ще излезе само след Трета световна война. Ако нещо остане от нея.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26841 -: Май 10, 2022, 17:46:40 »
И стига сте повтаряли като папагали "евроатлантически ориентации, ценности" членство в ЕС и НАТО!

НЯМА нито един закон, принцип, решение, устав ... в НАТО и  ЕС, които сме подписвали, които ни подчиняват на НАТО, на ЕС, на ЕК, на съвета на Европа... не сме им подчинени, нито задължени, всеки трябва да се грижи за своя интерес, който държавник поставя интерса на други държави, пред нашия е клетвопрестъпник, изменник и национален предател.  Абсолютно нищо не ни задължава и към Украйна, НЯМАМЕ НИКАКВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ УКРАЙНА, нито като членове на НАТО, нито като членове на ЕС!
Вие си ги избрахте!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26842 -: Май 10, 2022, 17:47:31 »
От това блато, ЕС и НАТО, България ще излезе само след Трета световна война.
Ми не. Те ще се разпаднат преди туй.
 
ЕСету е готово. Само некой требе викне италианцие не могат пащат. То да са само те де  :nuts:
 
А за натоту, бах ти и съюза дето за камиларска либия искат боеприпаси от американците :nuts:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26843 -: Май 10, 2022, 17:49:00 »
Айде по кротко.
Радев никога не е напинял да клякаме на Македония както и да и викат сега, даже напротив.
Радев назначи тия ококорени соросоиди - предатели, за втори път, значи това е негова политика!
Вие си ги избрахте!

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26844 -: Май 10, 2022, 17:49:03 »
И какво сега? Трябва да стане трета световна, че да се спасим. Умно!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26845 -: Май 10, 2022, 17:50:00 »
Е за туй заслужаваш едно БРАВО!   Към Максимус това, относно нашите задължения. Ние се държим като муха без глава.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26846 -: Май 10, 2022, 17:51:00 »
Ми не. Те ще се разпаднат преди туй.

Може и да се разпаднат. Но не и докато съществува САЩ. Ако САЩ се разпаднат, НАТО ще ги последва.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26847 -: Май 10, 2022, 17:51:38 »
Айде по кротко.
Радев никога не е напинял да клякаме на Македония както и да и викат сега, даже напротив.
Радев назначи тия ококорени соросоиди - предатели, за втори път, значи това е негова политика!
Ми не дебилите с бюлетините ги "назначиха"  :smokin:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26848 -: Май 10, 2022, 17:56:06 »
Айде по кротко.
Радев никога не е напинял да клякаме на Македония както и да и викат сега, даже напротив.
Радев назначи тия ококорени соросоиди - предатели, за втори път, значи това е негова политика!
Ми не дебилите с бюлетините ги "назначиха"  :smokin:
Стига сте тормозили джиджиидите!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26849 -: Май 10, 2022, 17:56:25 »
И какво сега? Трябва да стане трета световна, че да се спасим. Умно!

Умно-неумно, не виждам какво ти пречи междувременно да гласуваш за спасители. Може би този, а после онзи ... Нали викат, че надеждата крепяла човека. Аз не знам как е възможно да си представяш друг вариант, но ти си знаеш най-добре

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26850 -: Май 10, 2022, 17:57:20 »
Ми не дебилите с бюлетините ги "назначиха"
„Зомби“ ми се струва по-точно определение.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26851 -: Май 10, 2022, 17:57:57 »
Бих се хванал на бас, че ще се "разочаровате" и от Костадинов
Никой не може да твърди със сигурност, че няма да стане така. Но аналогия с Радев все пак няма. Радев никога не се е представял за антинатовец, нито е показвал независимост по отношение на САЩ. Не се е дори опитвал. Само хората (и аз) се надяваха на друго от него. Същото се отнася и за БСП например. А при Костадинов и Възраждане е обратното.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26852 -: Май 10, 2022, 17:59:05 »
Ми не дебилите с бюлетините ги "назначиха" 
Радев ги предложи, изнамери ги от някъде, той си знае от къде, когато Киро Простия лъга като дърт циганин за канадското си гражданство, Радев мажеше мазно, а това си беше за прокурор. Айде стига с тоя Радев, до сега се въздържах, президент ни е все пак, но той е вреден за България, вредно е да се мълчи, идиотско е да се предлага като антитеза на Борисов.
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26853 -: Май 10, 2022, 18:01:28 »
Quote (selected)
Кирил Петков обсъдил с американски съветник по национална сигурност как "да накарат Русия да плати за своите действия"
https://glasove.com/novini/kiril-petkov-obsadil-s-amerikanski-savetnik-po-natsionalna-sigurnost-kak-da-nakarat-rusiya-da-plati-za-svoite-deystviya
Модерацията ако прецени да го премести в темата със забавленията. :crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26854 -: Май 10, 2022, 18:03:50 »
И какво сега? Трябва да стане трета световна, че да се спасим. Умно!

Умно-неумно, не виждам какво ти пречи междувременно да гласуваш за спасители. Може би този, а после онзи ... Нали викат, че надеждата крепяла човека. Аз не знам как е възможно да си представяш друг вариант, но ти си знаеш най-добре
Първо: Аз плюя по Радев, а ти ме караш да гласувам за Янев. Страшна логика вадиш. И второ: Като искаш гласувай за него, но хайде без съвети за кого аз да гласувам.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #26855 -: Май 10, 2022, 18:11:20 »
На 11-ти май Варна протестира пред Областната администрация в града
Quote (selected)
На 11-ти май 2022 г. от 18:00 ч. пред Областна администрация Варна ще се съберем, за да протестираме срещу правителството и да поискаме неговата оставка. ...

Правителство, което успя само за няколко месеца с политическите си решения да доведе до повишаване на цената на тока, до поскъпването на всички стоки и до натоварването на българския народ да плаща санкциите, които бяха наложени под американски диктат и в обслужване на чужди интереси.

Правителството, което допусна български моряци, варненци, да бъдат използвани като жив щит от украинците, а после лично министър-председателят на България отиде в Украйна, за да благодари на Зеленски. Варненци, много промени са тръгвали от Варна, но промени истински, а не привидни. Много правителства са си тръгвали, защото варненци не са били доволни от тях.

Плановете на настоящия кабинет са Варна да е хъб за зърното на Украйна. Зърно, което не се знае какво е, дали не е заразено, а и защо ни е зърно, като житницата на България е до Варна. Варна не е работилница за унищожена военна техника. Варна не е военен полигон, нито база на НАТО.

Варна е морската ни столица, градът, който обичаме, в който възпитаваме и отглеждаме децата си, и ние няма да го дадем и ще се борим за него. За това да е свободен. На 11-ти май 2022 г. от 18:00 ч. пред Областна администрация Варна ще поискаме оставката на правителството и ако варненци решим, няма да се приберем по домовете си, докато не подаде оставка правителството.

Варненци, съдбата на България е във вашите ръце. Многократно сме показали, че ако Варна реши, правителството си заминава.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26856 -: Май 10, 2022, 18:15:18 »
Да, така е.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #26857 -: Май 10, 2022, 18:18:52 »




« Последна редакция: Май 10, 2022, 19:05:23 от lucho »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #26858 -: Май 10, 2022, 19:08:12 »
Малко след горната информация сайтът на Възраждане http://vazrazhdane.bg стана обект на мощна атака тип DDoS.

Междувременно, в София утре също ще има протест, разбира се. По същото време (18 ч.), на площад "Народно събрание":
Quote (selected)
11- ти май от 18:00 ч. пред Народното събрание.
« Последна редакция: Май 10, 2022, 19:22:04 от lucho »

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26859 -: Май 10, 2022, 19:50:10 »
Гледам нашия минпред отишел по америчко, снимал се там с рзани "секретари/ки" и люто се заканил на Русия, че ще я накара да плати за действията си .... :lol:

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2080
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26860 -: Май 10, 2022, 19:55:45 »
"Москва руши утвърдения международен ред, както и създаваната с десетилетия архитектура за сигурност в Европа. “Тази агресия изисква единен отговор в рамките на НАТО и ЕС, изисква дълбока и решителна трансформация на Алианса, нова стратегическа концепция с фокус източния фланг."
Ако на Радев "утвърдения международен ред" му харесва, на мен ми е до болка противен и неприемлив.
Неолиберализмът си отива!
Спете спокойно деца...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #26861 -: Май 10, 2022, 20:08:48 »
Радев не е глупав и не може да не вижда какво става и накъде отива светът. Подозирам, че са му набили канчето американците и нещо са го заплашили. Излага се и ще съжалява за това.

Относно гласуването. Ако Костадинов имаше поне малко шанс, щях да гласувам за него. Уви, нямаше. Затова гласувах за Радев. Ако не бях гласувал, оставях другите да решават. Защо?!

А иначе на парламентарните избори, които мисля, че са по-важните, си гласувах за "Възраждане" и не съжалявам. Лакмусът е NAziTO. Който не е против него, не заслужава гласовете ни.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9368
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26862 -: Май 10, 2022, 20:24:25 »
И наивно дете ще види, че "утвърдения международен ред" го разруши Америка, когато започна бомбардировките над Югославия, Ирак, Либия, Сирия... прекрояване на граници, придвижване на НАТО плътно до границите на Русия...


Тук Радев е прав, Путин наистина руши утвърдения международен ред, в който сащите правеха каквото си искат и никой копче не им казваше, а другите правеха само онова, което искат сащите.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26863 -: Май 10, 2022, 20:28:04 »
Quote (selected)
то с какво се различава от Плевню?
Неудачно.
До Плююню и гордостта на Тара започна да ми изглежда исполин.
Мани, ми и Желчо, с онова сако, с ръкавите стигащи до ноктите на средните му пръсти и жена му, допиваща останалата в чашата му водка ми станаха... приемливи е силно, но разбираеми ше пасне, може би.
Абе хора!
Ние, у нашенско, си имаме 80% глупаци - някой съмнява ли се още?
Е, тия 80% са в състояние да изберат всеки да ни управлява и/или представя, включително ако се кандидатират и тримата глупаци на Доню.
На куп!
Вие кво искате да имаме?
Откъде да го вземем, като от нам си колко години сме на хала - ела зло, че без теб, по зло.
Опитайте да нарисувате как ще изглежда идеалният ни кандидат, но нашият, не по подобие на другите нации.
И ако рисунката ви подозрително заприлича на един с мустаци и маршалски пагон - не се изненадвайте.
Поне, щото и оня е имал кусури.
Мнооого кусури.
И мноооого големи кусури, но времето, позицията и историята го е изваяло такъв, какъвто и сега се харесва на мнозина.
Ние сме в безвремие, позицията на нашите лидери е по дифолт надупена, а историята отдавна други ни я пишат, ние само дописваме, че а дано да изглежда като продължение на онази, започната преди 1300 и кусур години.
А дано, ама надали.
И продължава скимтежа - "мъ аз няма за кого да гласувам"!
Е тук се задава само един въпрос - "звинети, къф го искъти"?

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26864 -: Май 10, 2022, 20:35:19 »
Айде, стига с тез 80 %. А ти си от останалите 20, нали? Има хора неориентирани, има хора с различни интереси, има много негласуващи умници и калпави интересчии политици. Не сме изключение от останалия свят. Добре е да мислим повечко. Ама все бързаме за някъде.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26865 -: Май 10, 2022, 20:42:41 »
Quote (selected)
А ти си от останалите 20, нали?
Не съм писал такова нещо.
А и не мога да се приема за виновен, че от всяка една торба изпадат все към 20 бели и 80 черни камъчета, това е просто аритметика.
Не ти ли е направило впечатление?
Нищо де!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2080
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26866 -: Май 10, 2022, 20:53:02 »
Ние сме в безвремие, позицията на нашите лидери е по дифолт надупена
Асоциация:
В "Бритън хоспитал журнал" един пациент уведомява за иновативно решение, което наблюдавал при своя престой в болницата в Дурхам (Сев.Англия):
"Болничната сестра ме въведе в една малка странична стая. Там видях на стената нарисувана широка червена стрелка, която завършваше на пода с един много ситен надпис. Когато се наведох, прочетох надписа: "Сега вие сте в правилното положение, за да бъдете инжектиран."
-------------------
Англосакска им работа!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #26867 -: Май 10, 2022, 20:57:31 »
Много хубава статия на Кеворкян, с когото съм на 99% съгласен:

Радев в изповедалнята

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26868 -: Май 10, 2022, 21:03:09 »
Quote (selected)
Единственото ефикасно, печелившо решение за него е изповед пред Народа.
Максимално откровена.
Това може да изглежда прекалено романтично за вълчите нрави, в които сме затънали. Но пък Народа отдавна копнее да чуе нечий искрен глас – и лесно може да бъде спечелен.
След дъжд качулка.
Нищо няма да спечели Радев от подобна изповед, ние също.
Ние сме загубили по презумпция, Радев може да изкяри нещо ако не рита много срещу киртаците.
Не очаквам катарзис.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26869 -: Май 10, 2022, 21:13:49 »
Може да спечели чиста съвест и (по)измиване на името,
а народът ни да си отвори очите и ума (доколкото го има).
Обаче няма да го направи, защото е плъх.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26870 -: Май 10, 2022, 21:33:25 »
И какво ще стане, ако президентът Радев се изповяда публично? Доста хора ще се подхилват. Кеворкян наивен ли е, или се прави на такъв, а всъщност се опитва да подложи динена кора? Радев ли накара хората да гласуват точно за пп?

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26871 -: Май 10, 2022, 21:39:02 »
И какво ще стане, ако президентът Радев се изповяда публично? Доста хора ще се подхилват. Кеворкян наивен ли е, или се прави на такъв, а всъщност се опитва да подложи динена кора? Радев ли накара хората да гласуват точно за пп?
До голяма степен отговорът е положителен.
До последния момент се разиграваше картата за някаква "президентска партия", Макс & Мориц бяха спрягани от пресата за неговите хора, които ще направят партията.
От страна на президента нямаше нито опровержение нито потвърждение - удобна позиция за журналяги, коментатори и аналисти
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26872 -: Май 10, 2022, 21:41:59 »
По въпроса, "има ли за кого да гласувам", на тоя свят има само два вида пътища - правилен и грешен, и нищо по средата!

Това че политиката била изкуство на компромиса, че нямало черно и бяло, а всичко било сиво, е от лукавия и ако му вярвате, си е за ваша сметка.

Защо вярвате на очевидно неверни неща, и дете не би повярвало!?

Вие си ги избрахте!

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26873 -: Май 10, 2022, 22:19:39 »
Просто Киро е невероятна гротеска. Провел виртуална среща с Блинкен. Няма такъв тъпак. Чудя се кой повече ни излага. Той или Толупа?

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #26874 -: Май 10, 2022, 22:29:12 »
Просто Киро е невероятна гротеска. Провел виртуална среща с Блинкен. Няма такъв тъпак. Чудя се кой повече ни излага. Той или Толупа?

Бойко е класа над него.
Той поне се ръкостискаше с тях и ги потупваше по рамото.
На този му дават само да ги гледа по телевизора.
Язък му за езиците.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26875 -: Май 10, 2022, 22:41:26 »
Чудя се кой повече ни излага. Той или Толупа?
Тия, които го избраха ни излагат най-много!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26876 -: Май 10, 2022, 22:57:46 »
Цитат на: AnonimusBG
Язък му за езиците.

От едно известно време съм много подозрителен към езиковите способности на хвалещи се с такива. Към умствените им още повече.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26877 -: Май 10, 2022, 23:16:39 »
Радев е само американско мекере!

А какво да бъде? Не вярвам да си очаквал да е нечие друго мекере. Не вярвам да си мислиш, че дори и да иска, може да играе сечено на САЩ. Бих се хванал на бас, че ще се "разочаровате" и от Костадинов, но не съм такъв циник. От това блато, ЕС и НАТО, България ще излезе само след Трета световна война. Ако нещо остане от нея.

Констатацията ми е повече от неприятна, но съм абсолютно на същото мнение!

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26878 -: Май 11, 2022, 00:45:19 »
Просто Киро е невероятна гротеска. Провел виртуална среща с Блинкен. Няма такъв тъпак.

Бойко е класа над него.
Той поне се ръкостискаше с тях и ги потупваше по рамото.
На този му дават само да ги гледа по телевизора.
Язък му за езиците.

И Плевнелиев знаеше яко езици ..
Имаше ош-беш със всички световни лидери, Лавров, Меркел ..  ЛАВРОВ !! редовно му се бил обаждал..

А посещението му в Англия??

----------------
"По повод статията "Как Елизабет ІІ финтира комунистически диктатор" от 13 октомври заявявам следното: ..
В рамките на моя мандат аз посетих три пъти Обединеното кралство и трите пъти по покана на Нейно Величество.
....
И най-важното тридневно официално посещение в Обединеното кралство на 17 до 19 март 2014 г. по покана на Нейно Величество. ..
.....
Срещата с кралицата на четири очи продължи 45 минути - с 15 минути повече от предвиденото по протокол, като на отговарящия за протокола на кралицата му се наложи три пъти да влезе в салона за прием, на 30, 40 и 45 мин., за да напомни на Нейно Величество, че времето отдавна е изтекло. ...
... Кралицата ми зададе десетки въпроси, например за България, Балканите, ЕС , социалните мрежи и др., като изпитваше огромен интерес от разговора, който в никакъв случай не беше формален и по протокол, а изпълнен с дълбоко съдържание. ...
... Детайлите също са важни, като например влизането през парадния вход на двореца с личния шофьор и автомобил на кралицата, гвардейци, духов оркестър и химн, посрещане от престолонаследника Чарлз и принц Едуард с принцеса София. Нека видим как ще посрещнат Радев.

Бях приет от двама вицепремиери и още трима министри, т.е. общо петима министри. Вицепремиер и лидер на либералдемократите сър Ник Клег, вицепремиер, лидер на консерваторите и на парламента и секретар по външната политика Уилям Хейг, председателя на камарата на общините Джон Бъркоу, министъра по европейските въпроси Дейвид Лидингтън, министъра по професионалните умения и предприемачеството Матю Ханкок и министъра по въпросите на децата и семейството Едуард Тимпсън.
Бяха осъществени срещи с кмета на Лондон Борис Джонсън, с кмета на Лондонското сити Дейвид Утън, с президента ЕБВР Сума Чакрабарти, с президента на BP, с над 60 представители на британския бизнес, бях удостоен с честта да стана Патрон за България на "Международната награда на херцога на Единбург", среща със световноизвестната писателка Дж.К.Роулинг и съвместно стартиране на проект в България с нейната фондация "Лумос" и много други.
... ...
Практически аз бях приет от кралицата и принцовете, двама вицепремиери, общо петима министри, лидерите на две от трите основни политически сили, председателя на двете камари, кметовете на Ситито и на Лондон, най-известните бизнес и културни лидери на Обединеното кралство. Да видим дали ще бъде така с Радев."
-------------------------

П.П
Материалът беше публикуван в пресата със заглавие "Къде е Радев, къде съм аз".

https://www.segabg.com/category-then/kude-e-radev-kude-sum-az

Виждате ли , приятели Плевнелиев го е возил ЛИЧНИЯТ кралски шофьор и го е приела Дж.К.Роулинг.
Смятай!

Абсолютно точно на 30 -тата, 40-тата и на 45-тата минута нарочен кралски човек , леко е открехвал вратата , надзъртал е при кралицата, гледал ги е какво правят - няма лошо - и е казвал, че хубаво си говорят за Социални Мрежи , ама Росен май го чакат вкъщи.

Всички кралски хора и кралските коне не могат да го върнат на мястото му, не!
(All the king's horses and all the king's men , couldn't put Rossen at home again..)

Ако Радев отиде в Бъкингам, ще има ли хранен кралски човек да ходи да гледа, дали вече няма да си тръгва?
Ще видим..

А за Росен Е ИМАЛО !!

А как навред са го посрещали, със светнали очи напети войскари?
С кипра гвардейска премяна - кралските елитни части !

"Посрещат ме с любов, добрите хора - а ненавижда, мрази ме врага".. твърди Росен Плевнелиев и ей го доказателството..

А Кралицата е говорил за СОЦИАЛНИ МРЕЖИ И Е ОТГОВАРЯЛ НА НЕЙНИ ВЪПРОСИ , обяснявал е за разфрендването..

С Дж.К.Роулинг ще да е говорил за Хари Потър и Хърмаяни, и дали Дарко Малфой няма да се ожени за Краб или Гойл , или и Краб , и Гойл - па да минат Под Дъгата ..

Той , (Росен , а не Дарко Малфой) е Патрон за България на "Международната награда на херцога на Единбург" !

А със Сума Чакрабарти , Плевнелиев е говорил сума си разни работи за чакрите ..

РОСЕН ИМА ОТВОРЕНА ОСМА ЧАКРА!

Ей кой е нашият политик , дето най се беше омешал с първите на света ..


 Радев и Просто Киро?

Мани,  с теа не е за приказка - а да видим , ако идат в Бъкингам, дали ще има кралски човек, да ходи да гледа, дали вече няма да си тръгват ..

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2080
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #26879 -: Май 11, 2022, 07:32:48 »
отговарящия за протокола на кралицата му се наложи три пъти да влезе в салона за прием, на 30, 40 и 45 мин., за да напомни на Нейно Величество, че времето отдавна е изтекло.
Отговарящият за протокола е открехвал вратата не за да напомни на Нейно Величество, а на Плевню, че трябва да си тръгва, ама за да се разбере това трябва малко акъл.