Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 17:57:19

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1865221 пъти)

0 Потребители и 115 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29700 -: Юли 02, 2022, 20:58:13 »
Quote (selected)
Искам да го чуя отварата, а и теб-аре заставате на мястото на шибаната Корнелия и какво правите, за да се анулира простотията с дипломатите, ама сега!

Отговарям ти тутакси. Не учяствам в преговори за правителство. Елементарно просто и лесно е :smokin:

И да! Направила съм си кост-бенефити анализа...аз винаги така постъпвам дори и в личен план
И?
Казусът е решен!!
Бассиии. имаш право на втори опит.
п.с. забавих се,че ми свърши батерията на таблета.

Няма да правя никакъв втори опит. Моето обяснение, че Нинова я държат с нещо. Обикновената алчност не обяснява самоубийственото й поведение. Естествено не става дума за БСП. БСП й е през....И, да! Уверена съм, че не греша

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29701 -: Юли 02, 2022, 21:03:03 »
стига с тая нинова бе, тя е по-зле и от курчо и кукурчо, ония поне си признават, че са умнокрасиви, та поне в това отношение немат щизофрения
При тая е насекъде шизофренията
Идете си в темата за нинова и се дърлете там, аз по-отвратително създание в бг политиката не съм виждала
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29702 -: Юли 02, 2022, 21:05:46 »
кой на какъв се е правил и с кого де е лигавил ич неме интересува. искам малко - да знам вие какво бихте направили, повтарям ,- за да решите положително казуса с дипломатите.
уточнявам каквво е ,"положително" - гонят се няколко за които има макар и някакви доказателства, при това с условието, че половинчатата мярка е за да се дадевъзможност и другата страна да излезе нормално от тоталното засиране.
ама чакам вашето решение.
сори за грешките, но се мъча през телефона.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29703 -: Юли 02, 2022, 21:06:47 »
Quote (selected)
, аз по-отвратително създание в бг политиката не съм виждала

Аз съм, обаче. Трудно ми е преценя между тиквата и просото киро. Трябва да призная, че Костов отдавна напусна състезанието

Джузепе, не знам дали си даваш сметка, но в момента е изключително лесно да шитнеш Нинова от редиците на БСП. И това ще стане

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29704 -: Юли 02, 2022, 21:09:32 »
Quote (selected)
Идете си в темата за нинова и се дърлете там
Ако до тук бе спряла, щях да ти пратя емотикон -  :notworthy:
Ама и ти първо се изхождаш по ...извън темата а сетне ни пращаш  там.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29705 -: Юли 02, 2022, 21:10:27 »
Quote (selected)
кой на какъв се е правил и с кого де е лигавил ич неме интересува. искам малко - да знам вие какво бихте направили, повтарям ,- за да решите положително казуса с дипломатите.
уточнявам каквво е ,"положително" - гонят се няколко за които има макар и някакви доказателства, при това с условието, че половинчатата мярка е за да се дадевъзможност и другата страна да излезе нормално от тоталното засиране.
ама чакам вашето решение.
сори за грешките, но се мъча през телефона.


Джузепе
То е елементарно.
Аз не бих го започнал.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29706 -: Юли 02, 2022, 21:17:22 »
И сега да влеза в темата - аз също смятам, че е по малкото зло да се направи ако може програмпо правителство за приемането на онези споменати около 22 закона, за да не изпуснем шибаните евроцентове , че докъдето сме  се докарали, без тях маматаниетакована.след това - кой откъдей!
йНещо за пенсийката си споменах ли?
Ох, не съм, доообре!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29707 -: Юли 02, 2022, 21:21:06 »
Quote (selected)
То е елементарно.
Аз не бих го започнал.
О,да!
И щяхме да си игроем на служебни правителства до последния туземец!
Съгласен, елементарно je!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29708 -: Юли 02, 2022, 21:22:28 »
Аз така разбирам.
Хванал си шпионите.
Имаш два варианта.
Отиваш и им казваш абе тия много шарят. Ние ги знаем. Я си ги дръпнете.
Или измисляш още 50-60 човека(или 67) и се правиш на мъШ.
ПОЖАР, ПОЖАР ИЗНАСИЛИХА МЕ.
ПОМОГНЕТЕ.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29709 -: Юли 02, 2022, 21:24:27 »
По мое скромно мнение Нинова просто е ВРЕДНА, защото тя окончателно лиши избирателите с леви убеждения от парламентарно представителство, като окончателно превърна БСП в дребно буржоазна дясно от центъра интересчийска партия. В момента се чеплези само и само да остане на власт и да вицепремиерства, но това едва ли ще й се отдаде.
Тя няма нужния интегритет да бъде ръководител на БСП, тя е просто кукувиче в грездото на БСП!
Що касае казуса с дипломатите, той просто е ПРИКЛЮЧИЛ! Което и да е правителство няма да отмени експулсията. Сега РФ е на ход да реши дали да остави представителство с намален състав или пък да прекрати отношенията. Ако държи да се прави на световна сила, би следвало да достави душевен оргазъм на янките и тегли майната на РБ! Повече от ясно е, че списъкът е спуснат от Козяк и продажното правителство се измъква ката пръдня из скъсани гащи надлежно и страхливо изпълнявайки го излизайки в оставка. Това е срам на РБ, но с 80% процента дебили е съвсем нормално.

П. П. Giuseppe, не се вълнувай и внимавай да не ти падне съвсем батерията, защото може да ти се наложи да я смениш. Сигурен съм, че не знаеш, как да я активираш, ако много паднала не може вече да се зарежда.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29710 -: Юли 02, 2022, 21:26:55 »
Джузепе изглежда изобщо не разбира, че мърлявото увеличение на пенсията няма да осигури ни ток, ни топло, ни едене зимата. И ще се мре с увеличени пенсии.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29711 -: Юли 02, 2022, 21:27:54 »
Абе ще ги вземат евроцентовете.
Не се притеснявай.
Нали продадоха историята на Македония.
Надявам се на добра цена.
Друг е въпросът за колко време ще стигнат сребърниците и какво ще трябва да се продаде след това?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29712 -: Юли 02, 2022, 21:34:42 »
Quote (selected)
П. П. Giuseppe, не се вълнувай и внимавай да не ти падне съвсем батерията, защото може да ти се наложи да я смениш. Сигурен съм, че не знаеш, как да я активираш, ако много паднала не може вече да се зарежда
.
Не знам кептън, няколко пъти ги докарвах до нула, щот просто изключваха и таблета и тел. но сетне нормално си се зареждаха
 Ениуей , както би казала форумната любимка, приемам секкви съвети за излизане от  от онова дето го споменаваш.
А се вълнувам най вече  от това с черешова или с дрянова да си направя коктейлчето - сакъфто ми е и прблема ф момънта.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29713 -: Юли 02, 2022, 21:40:35 »
Quote (selected)
*

Коментари: 5828
Профил Ел. поща Лично съобщение (Активен)

Re: А сега накъде...
« Отговор #29710 -: Днес в 21:26:55 »
Quote (selected)
Джузепе изглежда изобщо не разбира, че мърлявото увеличение на пенсията няма да осигури ни ток, ни топло, ни едене зимата. И ще се мре с увеличени пенсии.
Да, ама не! Добре че те има Кайле, ощи ф понеделник отивам да си запазя рет за кремация - ем топло, ем няма глад.
 :smokin:
Еее...за кво иначе си губя времето из форуми, ако няам грам файда!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29714 -: Юли 02, 2022, 21:42:43 »
Дряновата си е рядка.
Пази я за скъпи гости.
Пробвай да направиш от черница.
Пих такава арменска(тутовая).
Много е добра.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29715 -: Юли 02, 2022, 21:50:29 »
Ох, дборре че Корела и Кирчо се разбаха. Изгонили руски дипломати - изгонили. Сега трябва да се обединим за дървата на младите семейства. Това е толкова "социално", че от него зависи подземния живот на картофите
ти нали не гласуваш бе, льольо? е като не гласуваш, то гласът ти се разпределя, както следва: 25% за кирчо, 22% за боко, 13% за черночичовите, по 10% за бсп и за слави, 6% за ицу и 5% за коце. от което следва, че с негласуването си ти си подкрепил както гоненето на дипломатите, така и пускането на макетата - и за двете има мнозинство от кирчо, боко, депесето и гнусотниците на ицу и генерал де джеб.

така че немаш право да се обаждаш.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29716 -: Юли 02, 2022, 21:56:12 »

Не знам кептън, няколко пъти ги докарвах до нула, щот просто изключваха и таблета и тел. но сетне нормално си се зареждаха
 

Батерията на таблета, телефона е литиева и има специален режим на зареждане и работа. Не знам какъв ти е таблета и дали батерията се вади, защото в последно време гадовете направиха батерията да е интегрирана в таблета/телефона, за да не се вади, та да може биг брадър да те следи постоянно.
По принцип уредът не позволява напрежението да падне под около 3 волта (мин 10%) и изключва апарата. В повечето сетинги може да се избере и по ниско напрежение или пък при имърджънси режим и тогава напрежението може да спадне по-ниско и след като изключи, вече не може да се зарежда. В такъв случай, естествено ако се изважда, се изважда и подаваш на клемите + и – напрежение над 4,5 волта или повече, за няколко минути, като през това време тя се зарежда с няколко ампера, т. е. възбуждаш я и тя бързо достига напрежение над 3,7 волта и можеш да поставиш обратно и вече ще се зарежда. Все пак не знам, до колко са ти добри ел уменията, ако не помоли някой с добри такива и регулируем токоизправител да го направи, ако се налага.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29717 -: Юли 02, 2022, 21:59:10 »
Те негласуващите се имат за по-умни. Тоз въпрос е изяснен.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29718 -: Юли 02, 2022, 22:02:15 »
Те негласуващите се имат за по-умни.
не са. може да са мързеливи, да им е безразлично, да са толко тъпи, че да не могат да разделят на две магарета сламата и сътоветно да не могат да определят според тях кой е най-подходящият избор.

но умни определено не са.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #29719 -: Юли 02, 2022, 22:03:00 »
е като не гласуваш, то гласът ти се разпределя, както следва: 25% за кирчо, 22% за боко, 13% за черночичовите, по 10% за бсп и за слави, 6% за ицу и 5% за коце. от което следва, че с негласуването си ти си подкрепил както гоненето на дипломатите, така и пускането на макетата - и за двете има мнозинство от кирчо, боко, депесето и гнусотниците на ицу и генерал де джеб.
Цитираното по-горе си е самата истина. Илюзия е, че може да стоиш встрани от политиката. Да стоиш чистичък и неопетнен. Но уви, всички сме в кюпа и всички сме се оцапали здравата, че ги търпим още тези и не сме размахали чепатата гьостерица да ги изгоним!
Quote (selected)
"Ты лично можешь и не интересоваться войной, но война интересуется тобой."
Познайте кой го е казал. Това се отнася и за политиката.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29720 -: Юли 02, 2022, 22:04:09 »
Ох, дборре че Корела и Кирчо се разбаха. Изгонили руски дипломати - изгонили. Сега трябва да се обединим за дървата на младите семейства. Това е толкова "социално", че от него зависи подземния живот на картофите
ти нали не гласуваш бе, льольо? е като не гласуваш, то гласът ти се разпределя, както следва: 25% за кирчо, 22% за боко, 13% за черночичовите, по 10% за бсп и за слави, 6% за ицу и 5% за коце. от което следва, че с негласуването си ти си подкрепил както гоненето на дипломатите, така и пускането на макетата - и за двете има мнозинство от кирчо, боко, депесето и гнусотниците на ицу и генерал де джеб.

така че немаш право да се обаждаш.

Абе вие където гласувате постоянно докъде я докарахте.
Разправяхме ли ви преди година че Радев ги бута Кирчовците и Асенчовците във властта?
Повярвахте ли ни?
Яжте дръжките на лопатите заедно с Радев и Нинова.
Да ви е сладко.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29721 -: Юли 02, 2022, 22:10:27 »
и кво като си разправял?! кво? разпределен ли и е гласът с мнозинство за макетата и гоненето на руснаците - разпределен е. сиреч и ти си подпомогнал тези действия.

пък ти разправяй.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #29722 -: Юли 02, 2022, 22:18:02 »
Драмата с руските дипломати в България се разви съгласно предварително набелязаните планове на куриращите нашата страна външни фактори (от Боян Чуков):
Quote (selected)
Кирил Петков е само безсубектен инструмент на чужда геостратегия в България. Изказаното предположение от някои, че посланик Митрофанова блъфира е меко казано изпълнено с предварителни, но неоправдани нагласи и желания. Ходовете на руското посолсто в София са координирани и съгласувани с Москва, която очевидно допуска прекъсване на дипломатическите отношения между Русия и България.

От днес България е в група съставена от следните държави: Естония, Латвия, Литва, Полша, Украйна, Румъния, Молдова и Турция. Това е разширеният вариант на «Междуморието» («Интермариум»), което има предназначение на «бодлива тел» около югозападните граници на Русия. И има релефна военна проекция. България (нейната територия) се превръща в прифронтова държава. Последствията за България ще бъдат подобни на тези за страните от Прибалтика. Предстоят драматични моменти в нашата икономика и нарастване на социалното напрежение. Навлизаме в енергийна мизерия и ежедневен недоимък.
Подкрепата на ЕС и НАТО на действията на Кирил Петков е косвено доказателство, че нашата страна се ангажира тотално с най-агресивната и антируска зона в Източна Европа.

Макрон излъга доверието на наивните, глуповати и продажни управляващи в София. Френският президент нанесе унищожителен удар върху културния канон на българския народ с премахването на «историческите подробности» в делегираната от София преговорна рамка на ЕС със Северна Македония. Мисля, че повечето от българите се убедиха, че не са нищо повече от «разходен материал» в Голямата игра на набиращата обороти Трета световна война.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29723 -: Юли 02, 2022, 22:18:53 »
Системата така е направена, че да нямате полезен ход, не се джафкайте. Разправям ви го от години.
В България особено системата води само и единствено до блатото, в което сме сега.
Благодарете на ония, които изработиха системата.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29724 -: Юли 02, 2022, 22:20:53 »
между другото, негласуването е директна подкрепа за гербавите и депесе. те са свити и повече гласуващи за тях не могат да се появят.

а негласуването на следващите избори освен всичко друго означава и одобрение на направеното досега. щото ако не ти харесва водената политика към макетата и руснаците - имаш възможност да отидеш и да го заявиш с избора си.

като мълчиш - значи одобряваш направеното и не се интересуваш от бъдещето.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #29725 -: Юли 02, 2022, 22:21:13 »
Доц. Валентин Вацев прогнозира вчера, че до есента България ще обяви война на Русия:

https://www.youtube.com/watch?v=nymX7C1RlPA

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29726 -: Юли 02, 2022, 22:25:42 »
Изръсил е Вацев поредната глупост.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29727 -: Юли 02, 2022, 22:38:40 »
Quote (selected)
Искам да го чуя отварата, а и теб-аре заставате на мястото на шибаната Корнелия и какво правите, за да се анулира простотията с дипломатите, ама сега!

Отговарям ти тутакси. Не учяствам в преговори за правителство. Елементарно просто и лесно е :smokin:

И да! Направила съм си кост-бенефити анализа...аз винаги така постъпвам дори и в личен план
И?
Казусът е решен!!
Бассиии. имаш право на втори опит.
п.с. забавих се,че ми свърши батерията на таблета.
Ами решен е.
Освен да се прегърнат асенчо с Бочко нямат вариант за правителство.
Тва дъл шъ стани?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29728 -: Юли 02, 2022, 22:45:36 »
Quote (selected)
не знам, до колко са ти добри ел уменията, ако не помоли някой с добри такива и регулируем токоизправител да го направи, ако се налага.
И аз вече не знам, погледнах в дипломата ми - пише "електроинженер", ама не уточнява никкъф джендър, та може и да е нередовна. От Дървеница е и е комунистическа, че и от МЕИ " ЛЕНИН".

Мрак отсекъде!
Батериите са вградени следящите ме ДГД, но ако искаш подробности - таблета е "лайново", не ме мъчи за модела ся, тел. е шаомиредминоте10про и последния да затвори вратата, та ако имаш препоръки, с удоволствие приемам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29729 -: Юли 02, 2022, 22:50:17 »
какво правите, за да се анулира простотията с дипломатите

В зависимост от служебното си положение и тавана на възможностите си, ще направя всичко възможно да се анулира незаконното изгонване на Дипломатите! Изреждам в една декларация всичките бакии по въпроса, несъответствия и лъжи и я прочитам пред медиите. Заплашвам Кратунча и Кокорча за излизане от коалицията и ако не направи Петков нужното и не декларира нищожността на подписа на зам. министерката, БСП излиза в опозиция.

... Има и още, но не си струва усилието...
 
:i_sheepish:

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29730 -: Юли 02, 2022, 22:56:41 »
и кво като си разправял?! кво? разпределен ли и е гласът с мнозинство за макетата и гоненето на руснаците - разпределен е. сиреч и ти си подпомогнал тези действия.

пък ти разправяй.

Кво ми пука за моя глас?
Нали преди година се Възхиштавахте как Киро и Асенчо ще ви докарат медни реки.
Тъпаци.
Къде са ви медните реки.
Парното и топлата вода поскъпват с близо 30% средно за страната, най-много – в София
https://glasove.com/novini/parnoto-i-toplata-voda-poskapvat-s-blizo-30-sredno-za-stranata-nay-mnogo-v-sofiya
Зърнопроизводителите: Реколтата ще е по-лоша от очакваното
https://glasove.com/novini/zarnoproizvoditelite-rekoltata-shte-e-po-losha-ot-ochakvanoto

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29731 -: Юли 02, 2022, 22:59:05 »
Освен да се прегърнат асенчо с Бочко нямат вариант за правителство.
Варианти много. Преди гласуването, някой кирчококорчовец или напазаруван тегли една пламенна реч и ГЕРБ (или ДПС) възмутени напускат залата.  :t2407:
Интересното е само дали всички ниновчета ще изберат доживотен позор при такава схема, защото са явни съучастници. Няма да има номер "не чух и не разбрах".

айде не толкоз безотговорно с етикетите. аман от антикомунистически пропагандисти.
« Последна редакция: Юли 03, 2022, 21:14:43 от паралелепипед »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29732 -: Юли 02, 2022, 23:02:22 »
Ейси, излиза от коалицията, и?
Решава ли се тази тъпня?
Няма как да накараш простотоКиро да си лиже говната, те вече са струпани, някой очаквал ли е предварително такава купчина, сложете си ръка на сърцето, па си признайте.
Чак такава!

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29733 -: Юли 02, 2022, 23:03:50 »
''страдаш от типичния седерастки синдром да смяташ своите политически назначенци за компетентни, а тези на опонентите за лаици.
нищо ново под слънцето...''

Само не разбрах кои са моите ''политически назначенци''.  Да не говорим, че ''седерастки'' е безкрайно остаряло и изчерпано от съдържание прилагателно.  Всеки смята своите избраници за по-компетентни от тези на опонента. И не е синдром.
******
Фелдкурата ли питаше дали все още съм блондинка ? Съм. По рождение. :t2824:

бел. ппд. и не беше нужно да го доказваш с тази безмозъчност по-горе....
« Последна редакция: Юли 03, 2022, 21:16:53 от паралелепипед »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29734 -: Юли 02, 2022, 23:07:28 »
Quote (selected)
блондинка ? Съм. По рождение
.
Е нищо де!
Божа работа!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29735 -: Юли 02, 2022, 23:08:54 »
Ейси, излиза от коалицията, и?
Решава ли се тази тъпня?
Няма как да накараш простотоКиро да си лиже говната, те вече са струпани, някой очаквал ли е предварително такава купчина, сложете си ръка на сърцето, па си признайте.
Чак такава!

А чии са говната?
Май не са само на Киро.
И Корнелия ги добави?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29736 -: Юли 02, 2022, 23:10:29 »
За дипломатите?
И как се изхитри?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29737 -: Юли 02, 2022, 23:13:47 »
Тук започнаха да се пръскат бунтовни слова срещу др. Нинова... :smokin:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29738 -: Юли 02, 2022, 23:15:39 »
Батерии се продават, И се сменят от оторизирани или просто ловки сервизи. Преди всеки сам можеше да си смени, ама сега е сложно. И не знам как успя Ксиаоми 10 да му бастисаш батерията за толкова кратко време, те не са толкова отдавна на пазара.

А за нищонеправенето - не прави. Събирай съчки за зимата и пълни мазето с буркани и свещи.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29739 -: Юли 02, 2022, 23:16:21 »
БСП и "Промяната" се разбраха за ново правителство
https://glasove.com/novini/bsp-i-promyanata-se-razbraha-za-novo-pravitelstvo

Да ви е честито.
В смисъл удържаха си на думата.
Без Кирил Петков?
« Последна редакция: Юли 02, 2022, 23:28:45 от AnonimusBG »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29740 -: Юли 02, 2022, 23:28:50 »
Батерии се продават, И се сменят от оторизирани или просто ловки сервизи. Преди всеки сам можеше да си смени, ама сега е сложно. И не знам как успя Ксиаоми 10 да му бастисаш батерията за толкова кратко време, те не са толкова отдавна на пазара.

А за нищонеправенето - не прави. Събирай съчки за зимата и пълни мазето с буркани и свещи.
Не съм бастисал нищо, просто таблета изключи щот съм стигнал на нищо.
Съчки - събирам. И компоти правя. Всяка година.И доматени консерви.
И го правя вече много години, не щото ни се види, че ще се мре,а щот ми е кеф.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29741 -: Юли 02, 2022, 23:35:31 »

И аз вече не знам, погледнах в дипломата ми - пише "електроинженер", ама не уточнява никкъф джендър, та може и да е нередовна. От Дървеница е и е комунистическа, че и от МЕИ " ЛЕНИН".

Мрак отсекъде!
Батериите са вградени следящите ме ДГД, но ако искаш подробности - таблета е "лайново", не ме мъчи за модела ся, тел. е шаомиредминоте10про и последния да затвори вратата, та ако имаш препоръки, с удоволствие приемам.

Чакай сега, ми то и мойта диплома е комунистическа от 1973 година и също от МЕИ " ЛЕНИН" Дървеница, също електроинженер (по специалността Радиотехника), пък на австрийската entspricht Dipl. Ing. Nachrichtentechnik. Не ми казвай, че нямаш мултицет и регулируем токоизправител, не се прави на обществовед-нищоправец.
В такъв случай с твойте батерии само сервиз, те обаче не активират, а само сменят батерии, ово е сервиз!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29742 -: Юли 02, 2022, 23:45:03 »
Освен да се прегърнат асенчо с Бочко нямат вариант за правителство.
Варианти много. Преди гласуването, някой кирчококорчовец или напазаруван тегли една пламенна реч и ГЕРБ (или ДПС) възмутени напускат залата. Новото ОФ с напазаруваните депутати имат 115-116 гласа, повече от достатъчно при намален състав в залата.
Интересното е само дали всички ниновчета ще изберат доживотен позор при такава схема, защото са явни съучастници. Няма да има номер "не чух и не разбрах".
Ти дан преподаваш в харвард?
И що не подсказа варианта ми такъф резил, да праи прецедент канадския запъртък  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен die Hexe

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 244
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29743 -: Юли 02, 2022, 23:54:51 »
Джузепе вече е нищоправец и празнословец. Разочарована съм адски много.
Писна ми да повтаря "и кво ще промени, и кво ще промени?"
Каквото - такова. Ти съвест нямаш ли? Значи, ти с кеф би участвал в грабеж на улицата, щото, по твоята логика, ако не участваш - все ще си го ограбят човечеца.
Абе, човече,.ти чувал ли си "Поне се опитах, мамка му! Поне се опитах!"
Опитвай си ракийката. Явно това ти е вече таванът. Не беше такъв човек.
Нас кучета ни яли.

Айс, благодаря ти!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29744 -: Юли 03, 2022, 00:01:34 »
Доц. Валентин Вацев прогнозира вчера, че до есента България ще обяви война на Русия:
https://www.youtube.com/watch?v=nymX7C1RlPA

Аз пък си спомням, че последния път, когато бяха прекъснати дипломатическите отношения беше през 1944 година и след това СССР обяви война на Царство България и го окупира.
Историята има навик да се повтаря, понякога даже като фарс, така че нищо чудно, ако РФ прекъсне отношенията, току виж обявил и война, че и пак окупирал този път РБ. Само се сещам, че победителите имат навик да съдят.
Доц. Вацев, ако е хвърлял боб, може да е сбъркал посоката, иначе може и да е познал.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29745 -: Юли 03, 2022, 00:07:21 »
О, Хексе! Баш ми е драго да те приветствам! Бях си помислил, че малоумната професорска щерка те е отказала от участие.
Нещо са разминавам с нея, но ако ми се появи ще я пратя да върви там, откъдето се е пръкнала.
Найс уикенд!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29746 -: Юли 03, 2022, 00:09:20 »
Докъм септември укрите съфсем ще са закъсали.
И полците могат се пробват с по-сериозно, макар и "ограничено участие"както ще си мислят, а наще идиоти като нищо могат да се набутат сред статистите . И "символично" да обявят вайна.
Не е дан са го правили. Тъй че Вацев мое и да не сбърка  :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29747 -: Юли 03, 2022, 07:15:24 »
така че немаш право да се обаждаш.

Напротив, имам най-голямото право да се обаждам. Точно защото не съм гласувал за никого. Мога да ги хваля или критикувам всичките. А не да се червя като тебе, щото съм гласувал за некой, а той се излага като кифладжия. И да нося от девет дерета вода да обяснявам как бил се "разпределял" негласуващият ми глас.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29748 -: Юли 03, 2022, 07:23:56 »
Негласуването нищо не решава. Гласуването сменя тайфите. Доста се оттекоха. Трябва да се извърви този път. Трябва да намалим броя на шмекерите.

Неактивен duzov

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 137
  • "Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочнат
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29749 -: Юли 03, 2022, 07:48:13 »

ти нали не гласуваш бе, льольо? е като не гласуваш, то гласът ти се разпределя, както следва: 25% за кирчо, 22% за боко, 13% за черночичовите, по 10% за бсп и за слави, 6% за ицу и 5% за коце. от което следва, че с негласуването си ти си подкрепил както гоненето на дипломатите, така и пускането на макетата - и за двете има мнозинство от кирчо, боко, депесето и гнусотниците на ицу и генерал де джеб.

така че немаш право да се обаждаш.

Същото разпределение важи и за гласовете на тези, които гласуват с "не подкрепям никого".
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки".

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29750 -: Юли 03, 2022, 07:49:37 »
Няма да ги намалим, само ги сменяме или разместваме.
Системата на изборите е изградена на принципа:
Шмекерът ми е по-добър от шмекера ти!
На времето кога разцъфтя царчето на политическото бунище го питаха от къде ще намери честни хора за депутата след като е външен.
Отговори че не трудно, трудното е да ги запази честни когато са вече облечени с власт.
Това му беше единственото нормално изказване.
Лошото е че даже не се опита да потърси читави, а направо почна да гребе шмекери от другите партии, даже за саксия "партия носител" взе готов калъп - някакви мишкуващи протопартийни образувания.
За опазването после нямам думи, след като самият лидер почна да граби наедро с фалшиви нотариални документи какво да очакваме от царедворците.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29751 -: Юли 03, 2022, 07:56:33 »
Царят изповядва други принципи. За него всички са равни. Хората не бива да се делят и да се подхожда към тях с предубеждение.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29752 -: Юли 03, 2022, 07:59:17 »
Баш тоя "цар" дето ни го доведоха на сиджимка като панаирска мечка се оказа че изповядва само ценности в звонк и краде и лъже като за последно.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29753 -: Юли 03, 2022, 08:07:30 »
Нали уж съд имаме, все калени хора. А всички много искаха той да проси на някой ъгъл или подлез.  Дайте първо всеки да изчегъра глупостите от мозъка си.

Неактивен duzov

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 137
  • "Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочнат
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29754 -: Юли 03, 2022, 08:10:13 »
Другарят Цар, дойде да си вземе имотите и да осигури децата си, че беше го закъсал яко в Испания. Взе колкото можа от държавата (ламти за още, но това е друга тема) и вече не се занимава с политика.
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки".

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29755 -: Юли 03, 2022, 08:12:36 »
За вот на недоверие са нужни 121 депутата, за назначаване на ново правителство трябват ли 121 или само мнозинство от присъстващите?
Щото ако е само мнозинство смятайте че вече имаме нов кабинет с Ококорчо начело, достатъчно е Баце да извика трима и един писар да играят белот в зайчарника по време на гласуването.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29756 -: Юли 03, 2022, 08:14:56 »

ти нали не гласуваш бе, льольо? е като не гласуваш, то гласът ти се разпределя, както следва: 25% за кирчо, 22% за боко, 13% за черночичовите, по 10% за бсп и за слави, 6% за ицу и 5% за коце. от което следва, че с негласуването си ти си подкрепил както гоненето на дипломатите, така и пускането на макетата - и за двете има мнозинство от кирчо, боко, депесето и гнусотниците на ицу и генерал де джеб.

така че немаш право да се обаждаш.

Същото разпределение важи и за гласовете на тези, които гласуват с "не подкрепям никого".
Същото разпределение важи и за тези,дето са опитали за някоя екзотична партия, с тя не е влязла, щото е получила 1%.
Но по логиката на Хексето, "поне са опитали".
Поне са опитали да направят...НИЩО.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29757 -: Юли 03, 2022, 08:16:36 »
..
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен duzov

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 137
  • "Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочнат
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29758 -: Юли 03, 2022, 08:19:23 »

Поне са опитали да направят...НИЩО.
Така е, но тогава какво предлагаш? Да се гласува само за 2-3 големи партии? Нещо като англосаксонската система. Там има две партии и избирателите гласуват за тях, останалите са "шум в системата".
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки".

Неактивен duzov

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 137
  • "Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочнат
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29759 -: Юли 03, 2022, 08:20:59 »
duzov, ти що не хариза бащиния си имот на другарите да го ползват?

Само ти ли не си разбрал, че имотите му не са бащини, а на интендантството, обслужвало баща му?
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки".