Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1866886 пъти)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8822
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30180 -: Юли 10, 2022, 08:19:11 »
ще бъде изтрито с Голямата Cancel Гума

Ще бъде изтрито, ако позволим! Знаеш ли, че тъгата е гняв, обърнат навътре, към себе си?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8884
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #30181 -: Юли 10, 2022, 10:49:49 »
Бойко, не се навеждай! (от Красимир Каракачанов)

Защо се навежда пред САЩ ли? Ами заради това:

Bush’s Bulgarian Partner in the Terror War Has Mob History, Investigators Say

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8884
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #30182 -: Юли 10, 2022, 11:09:37 »
Преди няколко дни Ива Митева е казала, че отцепил се от ИТН депутат в кабинета ѝ ѝ казал пред свидетели колко струва той

"Блага сума железни врата отваря" (Димитър Стоянов, известен повече като Радой Ралин)

За каква ли сума става дума тук? Ако приемем, че 1 глас на избирател струва 100 лв и че за 1 депутат гласуват 10000 души, се получава 1000000 лв.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8884
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #30183 -: Юли 10, 2022, 11:36:31 »
Понеже често сравняват хората с овце, ето едно "интервю с овца":

За вълците, мечката и кланицата
Quote (selected)
– Здравейте, прическата ви е страхотна!
– Здравейте, благодаря.
– Как се отнасяте към построяването на новата кланица?
– Доволна съм. Сега фермата ни ще работи по европейски стандарти.
– Чухте ли, че се планира производство на овнешко?
– Това са глупости. Ще произвеждат пилешко.
– Защо тогава не се нарича птицекланица?
– Защото птиците са месо.
– Вие видяхте ли новата им емблема?
– Да, много е красива.
– Казват, че е стилизирана овца.
– Да доста прилича.
– Казват също, че изобразявала заклана овца.
– Глупости, това е просто една много късо подстригана овца.
– А чухте ли за случая с окървавения камион за превоз на овце?
– Да, даже видях и снимки.
– Какво мислите за това?
– Пишат, че най-вероятно се е спукала консерва с доматен сок или се е разлял червен бернщайн-лак.
– Тоест, смятате, че не е кръв?
– Много е светла, кръвта има по-тъмен цвят.
– Но експертизата доказа, че това е кръв.
– Значи е било нещастен случай.
– А какво мислите за смяната на директорите на фермата ви – сега ви управляват вълци?
– Много съм доволна, ще има ред и чистота.
– Не се ли страхувате?
– Не, в управителния съвет са само седем вълка, ако нещо се случи – ще ги изгоним, както стана със свинете.
– Сега по-добре ли е, като сменихте свинете с вълци?
– Абсолютно! При свинете беше мръсотия и безпорядък.
– Чухте ли, че към вас са командировани за обучение по психодрама и личностен растеж, пет вълка от други региони?
– Да, това е хубаво – ще споделят експириънс, ще подобрят лидерските си умения.
– Какво смятате, че е най-важно за вашата ферма сега?
– Безопасността. Най-важно е да се осигури безопасност, за да могат овцете свободно да живеят и да се развиват.
– Безопасност от кого имате предвид?
– От мечките, естествено – в околните гори има много мечки.
– Вие смятате, че мечките са опасни за вас?
– Абсолютно. Те са най-голямата опасност за фермата ни.
– Но те се хранят с малини, мед, риба…
– Те се хранят и с агнешко!
– Защо смятате така?
– По телевизията показаха снимки на разкъсани агънца.
– Защо мислите, че това са го направили мечки?
– Е, няма кой друг да е.
– А възможно ли е да са вълци?
– Изключено. Вълците са тук, за да осигурят ред и спокойствие.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30184 -: Юли 10, 2022, 16:15:42 »
Смисълът да се гласува у нас ми е все по-неясен. Нали такова - нови, млади, некорумпирани, умни, образовани в най, най университетите чужбински...И к'во, ми дръШки. И беля след беля, глупост, след глупост...Правителство няма да има. Ще има избори. След тях още от същото. Нови избори, след избори, след избори...Само да не пречат на нормалния реален бизнес, който изкарва добавена стойност, заплати и пенсии. Да не пречат, че дявол ги взел, които и да са следващите.
----
Между другото, какво стана с оная безумно грозна заседателна зала в бившия Партиен дом, за която бяха потрошени бая грешни милиони?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8884
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #30185 -: Юли 10, 2022, 16:47:20 »
Гласуването е като пазаренето - колкото по-красива опаковка, толкова по-гнило съдържание...
При капитализма всичко е лъжа и измама и който най-добре лъже, маже и мами, той и печели!
А зала "Георги Кирков" си беше много хубава, преди да я променят на заседателна зала за НС.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30186 -: Юли 10, 2022, 16:47:53 »
Смисълът да се гласува у нас ми е все по-неясен. Нали такова - нови, млади, некорумпирани, умни, образовани в най, най университетите чужбински..
Ако гласуваш за някои само защото са  нови, млади..., образовани в най, най университетите чужбински... тогава смисълът от негласуване става все по-ясен.
Между другото, какво стана с оная безумно грозна заседателна зала в бившия Партиен дом, за която бяха потрошени бая грешни милиони?
Сакън! Изкарах 3-4 хил. лв. от тия милиони. Продадох монопропиленгликол на подизпълнителя на подизпълнителя на главния изпълнител на ремонта.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30187 -: Юли 10, 2022, 16:50:19 »
Какво стана. Не ме послушаха да гръмнат сградата, та да се махне тоя нож забит в сърцето на София.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8884
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #30188 -: Юли 10, 2022, 16:58:13 »
Хайде стига екстремистки изказвания, моля, па макар и под формата не шега.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23780
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30189 -: Юли 10, 2022, 17:00:40 »
Quote (selected)
Според Мирчев България ще тръгне в по-добра посока, когато в затвора влязат две правителства:

"Може действащи, може и бивши. Тогава всеки следващ министър ще мисли дали да влиза в корупционни практики, когато вероятността да влезе в затвора е много голяма", аргументира се депутатът от ДБ.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/pp-tryabvashe-po-seriozno-da-opitat-da-govoryat-deputatite-itn
Е да де!
Ние от кога за това говорим.
Киретата имали една мечта, за добрите мечти други лидери са ги умирали.
Да вземат тези да не умират ами да влязат в затвора за благото на България.
Ще е едно добро начало, а и ние ще сме им много благодарни за жеста.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30190 -: Юли 10, 2022, 17:03:08 »
Лъчо, приказваме си, бе. То и К.К. някои го броят за екстремист.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30191 -: Юли 10, 2022, 20:26:45 »
Смисълът да се гласува у нас ми е все по-неясен. Нали такова - нови, млади, некорумпирани, умни, образовани в най, най университетите чужбински...И к'во, ми дръШки. И беля след беля, глупост, след глупост...Правителство няма да има. Ще има избори. След тях още от същото. Нови избори, след избори, след избори...Само да не пречат на нормалния реален бизнес, който изкарва добавена стойност, заплати и пенсии. Да не пречат, че дявол ги взел, които и да са следващите.
----
Между другото, какво стана с оная безумно грозна заседателна зала в бившия Партиен дом, за която бяха потрошени бая грешни милиони?

русо разсъждение. ти между опаковка и съдържание разлика правиш ли? щото лайното в целофан беше видно. единият го преследваха за нелоялни практики, кражба на изходния код на фирмата и продажбата му. другият не сметна за нужно да спазва конституцията.

както казах, лайното беше видно. ама некои русоляви се вързаха по целофана. цветен и лъскав, щото.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2153
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30192 -: Юли 10, 2022, 21:27:24 »
Какво стана. Не ме послушаха да гръмнат сградата, та да се махне тоя нож забит в сърцето на София.
Ами върнете петолъчката. По-красиво е с нея.


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8822
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30193 -: Юли 10, 2022, 21:43:50 »
Между другото, какво стана с оная безумно грозна заседателна зала в бившия Партиен дом, за която бяха потрошени бая грешни милиони?

:thup: Такива са им душите, грозни, съсипаха стилната зала! Като Графа, с оня плачещ черен камък, дето го махнаха. Каквото от вътре, такова и от вън.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30194 -: Юли 10, 2022, 22:28:40 »
Фандъкова ще оправи работите. Не може да огрее навсякъде. Дайте и още някой и друг мандат.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30195 -: Юли 10, 2022, 22:38:02 »
Какво стана. Не ме послушаха да гръмнат сградата, та да се махне тоя нож забит в сърцето на София.

Не зная.
Ако се абстрахираме от политиката тогавашния сталински ампир не е лоша архитектура според мен.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23780
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30196 -: Юли 10, 2022, 22:40:18 »
Quote (selected)
Областният управител забрани колите по Алея Първа във Варна
Решението веднага предизвика политически скандал и от ГЕРБ обявиха заповедта за нищожна
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/oblastniyat-upravitel-zabrani-kolite-po-aleya-purva-vuv-varna
Предизборните фишеци почнаха да гърмят.
Според мен едно добро решение закъсняло с десетилетия.
Естествено съдът ще го отмени и така до след няколко години. Евентуално пак.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30197 -: Юли 10, 2022, 22:44:02 »
Аз съм придирчив. И небостъргачите ме дразнят. За гъбарници стават.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30198 -: Юли 10, 2022, 23:26:42 »
Аз съм придирчив. И небостъргачите ме дразнят. За гъбарници стават.

Небостъргачите и на мен нещо не ми харесват.
Гъбарниците все пак искат друга архитектура.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30199 -: Юли 10, 2022, 23:50:30 »
Ами то тез мегаполиси изместват центъра на тежестта на земята. Добивът на подземни богатства също. Ами екваторът се приближава. Магнитните полюси танцуват. Разпръснатите боклуци малко балансират. Майтап, ама ... загазваме бързо. И слоновете много тежат. На всичко отгоре с докопани гени от мамут ще фабрикуваме няколко стотици хиляди мамути ... и ще цъфнем съвсем. Тревожа се.
« Последна редакция: Юли 10, 2022, 23:58:11 от dabedabe »

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30200 -: Юли 11, 2022, 00:48:34 »
За спешна промяна в законодателство за защита от домашно насилие настояха на национална конференция
В конференцията, на която бяха домакини БСП – град Ямбол, участваха зам.-председателят на Народното събрание Кристиан Вигенин, евродепутатът Цветелина Пенкова, народните представители Вяра Емилова, Веска Ненчева и Мая Димитрова

https://epicenter.bg/article/Za-speshna-promyana-v-zakonodatelstvo-za-zashtita-ot-domashno-nasilie-nastoyaha-na-natsionalna-konferentsiya/287269/2/0

Не че съм за домашното насилие, но някаква друга завера надушвам аз тук.
Дано не съм прав.

Неактивен duzov

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 137
  • "Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочнат
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30201 -: Юли 11, 2022, 08:25:18 »


Не че съм за домашното насилие, но някаква друга завера надушвам аз тук.
Дано не съм прав.
На първа стъпка към приемането на истанбулската конвенция ми прилича.  :think:
Но може и да бъркам.
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки".

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30202 -: Юли 11, 2022, 08:33:32 »
В Ямбол ли са най-големите насилници? Аз мислех че са в София. Ама тихичко, да не дразнят хората. По стария тертип. Отдолу идват инициативите демек. Макиавелисти. Надеждни кадри, на които  може да се разчита. В крак с времето.
.......................
Тази проява ще се отрази на изборните резултати на БСП. Моите прогнози са следните. БСП, ДБ, ИТН надолу, с риск за дисквалификация. Янев може да стигне и до 10%. Такива сме си ние - експериментатори. Герб и ДПС не ми са интересни. "Възраждане" ще се закрепи. Ако бяха реалисти и малко по-умерени, можеше да вдигнат доста. Костадинов вижда реално света, но това не е достатъчно. ПП е съмнителен проект. Поне да разкарат двамата тарикати.
« Последна редакция: Юли 11, 2022, 09:08:11 от dabedabe »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30203 -: Юли 11, 2022, 10:00:26 »
Без кода за машинките Янев друг път ще стигне 10% - в мътната вода първи се давят благоразумните.
*********   ✹    *********

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30204 -: Юли 11, 2022, 10:03:43 »
Малко май прекалих. Ама ние сме по изненадите.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30205 -: Юли 11, 2022, 10:47:07 »
Не че съм за домашното насилие, но някаква друга завера надушвам аз тук.
Дано не съм прав.
На първа стъпка към приемането на истанбулската конвенция ми прилича.  :think:
Но може и да бъркам.
И аз мисля, че е пореден опит под благовиден предлог да се пробута оня буламач със "защита" на гейове, трансове, прочее скотоложци и "бежанци", особено ако попадат в горните категории.
Нали е модерно да говорим за чувства, аз се чувствувам твърде обиден от тъпотата на твърдението, че жертвите на домашно насилие са жени.

В тая връзка, мой приятел, половин българин, адвокат в Германия, разказваше, че благодарение на такива закони, всяка "дама" там може да унищожи нелюбимия си бивш съпруг/партньор, да му вземе цялото имущество, да го осъди да плаща компенсации и издръжки докато е жив и фактически да му разруши живота. Хá жени се после.
Разказа за сeмейство българи, гастарбайтери, в което бащата отказал на 12-годишната пикла да й купи някакво скъпо yстройство и й казал по-добре да си гледа уроците. Тя смъртно се обидила, веднага съобщила на немската си учителка, че баща й я "третира" и на другата сутрин службата за закрила на детето цъфнала на врата. Обяснения нямало, само изречението "когато е готова и ако реши сама ще ви потърси" . Дрислата обидена не желала да разговаря и с една чантичка багаж я отвели да я закрилят.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30206 -: Юли 11, 2022, 11:47:31 »
Дрислата обидена не желала да разговаря и с една чантичка багаж я отвели да я закрилят.
Една позабравена статия в Телеграф, отпреди 8 години, която тези дни някой "претопли"
Quote (selected)
Рядко в наше време човек може да прочете различно мнение за възпитанието на деца от наложилата се тенденция, че децата са равни на възрастните, имат огромни права, родителите и учителите винаги трябва да се съобразяват с техните чувства, да правят живота им интересен и забавен, всякакви невъзпитани прояви да се отчитат като зов за независимост или че възрастният някъде нещо е сгрешил и затова детето се държи така.
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30207 -: Юли 11, 2022, 12:00:04 »
Сгрешил, щото е бил мекушав. Народът ни има една поговорка "Бий дупенце, да не биеш дупище!".

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30208 -: Юли 11, 2022, 12:29:40 »
Сгрешил, щото е бил мекушав. Народът ни има една поговорка "Бий дупенце, да не биеш дупище!".
Да ти кажа и на мен това ми беше първата мисъл. Дървеният Господ прашасва някъде.

децата са равни на възрастните, имат огромни права, родителите и учителите винаги трябва да се съобразяват с техните чувства
Лошото е именно това. Учат ги, че имат огромни права, още преди да са им обяснили, че на първо място, както всеки друг, имат и задължения.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8822
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30209 -: Юли 11, 2022, 17:25:42 »
Убиецът Семерджиев шокирал съкилийници в ареста: "Излизам до няколко дена, аз съм дилъра на министерски съвет... Мен не случайно са ми дали полицаи да ме пазят вече близо година."

Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30210 -: Юли 11, 2022, 17:40:33 »
Тоя трябва бъде обесен за езика си. Да набеждава невинни хора. Ма пък Кирчо взе да гледа много тъпо, явно е без доза. Не знам. Да опандизят всички наред, в центъра на София.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30211 -: Юли 11, 2022, 18:35:22 »
Тоя трябва бъде обесен за езика си. Да набеждава невинни хора. Ма пък Кирчо взе да гледа много тъпо, явно е без доза. Не знам. Да опандизят всички наред, в центъра на София.
Пловдив, Варна, Бургас - зони свободни от наркоси.
п.п. За слънчака също съм сигурен!
п.п.п. Не вярвам много на инфото.
Първо, тоя тип би трябвало да е държан отделно, без съприкостовение с други хора.
Второ, трябва да е мноо тъпо парче да се разприказва пред себеподобни.
Трето, дейбъ и изолаторите, дето разни мисирки могат да получават инфо ей тъй на, се ено си правят кафе.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2153
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30212 -: Юли 11, 2022, 18:42:26 »
Убиецът Семерджиев шокирал съкилийници в ареста: "Излизам до няколко дена, аз съм дилъра на министерски съвет... Мен не случайно са ми дали полицаи да ме пазят вече близо година."
Може ли източника? Много е сериозно.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23780
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30213 -: Юли 11, 2022, 18:44:01 »
Убиецът Семерджиев шокирал съкилийници в ареста: "Излизам до няколко дена, аз съм дилъра на министерски съвет... Мен не случайно са ми дали полицаи да ме пазят вече близо година."
Може ли източника? Много е сериозно.
Например това
https://www.informiran.net/%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B5%D1%86%D1%8A%D1%82-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%B5%D0%B2-%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BB-%D1%81%D1%8A%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9%D0%BD/
Quote (selected)
Мен не случайно са ми дали полицаи да ме пазят вече близо година, твърдял Семерджиев пред съкилийниците си и се смеел, като си сочил рамената като пагони и добавял, мен ме пазят лично най-големите в политиката в момента, иначе започвам да говоря и те го знаят, такава беше сделката…

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30214 -: Юли 11, 2022, 18:49:53 »
informiran.net - източник тип майка плаче, грамофон свири. там на началната им страница, най-долу:
Quote (selected)
Екипът на informiran.net не разполага с ресурсите да проверява информацията, която достига до редакцията и не гарантира за истинността ѝ, поради което, в края на всяка статия е посочен източникът ѝ, освен ако не е авторска. Възможно е тази статия да не е истина, както и всяка прилика с действителни лица и събития да е случайна.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30215 -: Юли 11, 2022, 18:50:06 »
Ами хахото е проговорил и да видим какво ще стане.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23780
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30216 -: Юли 11, 2022, 18:52:27 »
Quote (selected)
Възможно е тази статия да не е истина, както и всяка прилика с действителни лица и събития да е случайна.
Без да съм им адвокат, във времена на цензура всеки гледа да си върже тенеке на задника.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30217 -: Юли 11, 2022, 18:55:52 »
ако под 'времена на цензура' разбираш украйна, то тази 'политика' за 'новините' специално на този сайт е от основаването му. твърди се, че собственик му е някой от отровното трио.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8822
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30218 -: Юли 11, 2022, 20:06:11 »
Може ли източника? Много е сериозно.

Ако очакваш да е БТА, ББС, ДВ... няма никой да го потвърди. Може да е фалшиво, но пък звучи възможо.
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30219 -: Юли 11, 2022, 20:45:45 »
Според мен е фейк отвсякъде.
Ако допуснем че е вярно той трябва да е абсолютен идиот да го разказва на Сульо и Пульо.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30220 -: Юли 11, 2022, 20:49:15 »
Според мен е фейк отвсякъде.
Ако допуснем че е вярно той трябва да е абсолютен идиот да го разказва на Сульо и Пульо.

Не е идиот. Пази си "бизнеса" и кожата. Какво по-хубаво от това да накисне клиенти?

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2153
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30221 -: Юли 11, 2022, 20:59:26 »
Според мен е фейк отвсякъде.
Ако допуснем че е вярно той трябва да е абсолютен идиот да го разказва на Сульо и Пульо.

Не е идиот. Пази си "бизнеса" и кожата. Какво по-хубаво от това да накисне клиенти?
Той може да не е идиот, но е наркоман. Без наркотик той е още по-неадекватен. Ако е говорил такова нещо няма да се учудя ако получи инфаркт или се спъне по стълбите на следствието.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30222 -: Юли 11, 2022, 21:08:45 »
Quote (selected)
ако получи инфаркт
Масивен!
А най добре и с контролен куршум да се довърши.
Той сам де!
Сега да не земеш да питаш и откъде пищова?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30223 -: Юли 11, 2022, 21:11:40 »
Според мен е фейк отвсякъде.
Ако допуснем че е вярно той трябва да е абсолютен идиот да го разказва на Сульо и Пульо.

Не е идиот. Пази си "бизнеса" и кожата. Какво по-хубаво от това да накисне клиенти?
Той може да не е идиот, но е наркоман. Без наркотик той е още по-неадекватен. Ако е говорил такова нещо няма да се учудя ако получи инфаркт или се спъне по стълбите на следствието.

Това и имах предвид.
Ако допуснем че има нещо вярно то заговори ли той е труп.
Пък после иди доказвай че наркоманът не си ги е измислил.
И повярвай ми ако е така той много добре го знае и би си налягал парцалите и ще чака с някакви юридически хватки да го пуснат и да бяга през границата.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30224 -: Юли 11, 2022, 21:14:10 »
Джуката ще му подхвърли пищова през джама, после ще го издърпа с канапа. И ний сме чели книжки.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2153
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30225 -: Юли 11, 2022, 21:25:11 »
Има логика в това, което обсъждаме, макар и да е известно, че не всичко, което изглежда логично е вярно. :t26157:

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30226 -: Юли 11, 2022, 21:27:43 »
Абе майтапите се, но си е така.
Ако говньото е забъркан в такива лайна единственият му изход е да си наляга парцалите.
Никой няма да се церемони с него.
Имам предвид и разни приятелски служби в т.ч.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30227 -: Юли 11, 2022, 22:56:19 »
Сещам се за един Боби Цанков, който се движеше със синя лампа, хвалеше се че го покровителстват полицаи...

Мечтата на идиота

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30228 -: Юли 11, 2022, 23:34:48 »
от нета:

Quote (selected)
33 години избуява модата да бъдеш нагъл, агресивен, прост и примитивен. Ето жътвата от този посев...
Вчера един дрогиран и татуиран кретен уби на място две жени, премазвайки ги с едната половина от разцепеният си на две грамаден джип, в която половина е седял и е видял как ги размазва от сантиметри разстояние.
Въпросният е бил сниман над 1000 пъти в нарушения на правилата за движение месец преди двойното убийство. Което означава, че средно по 33 пъти на ден е извършвал
нарушения, или иначе казано, при всяка възможност. Надявам се всички фенове на това да си тъп и агресивен, прост и примитивен да легнат до младите жени, прегазени от идиоти като този.
България се превърна на гробище.
Ivan Реtrov

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30229 -: Юли 12, 2022, 10:39:03 »
Сещам се за един Боби Цанков, който се движеше със синя лампа, хвалеше се че го покровителстват полицаи...

Мечтата на идиота

Своите си го свитнаха. В едно - прокуратура, съд, и изпълнение на наказанието. Ефективно и неотменимо. Не им трябва реформа! 

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30230 -: Юли 12, 2022, 10:46:23 »
В едно - прокуратура, съд, и изпълнение на наказанието.
Нищо не намеквам, но честно да ти кажа, не мисля, че настоящи боклук подлежи на превъзпитание. Дори да получи присъда до живот да не се доближава до кола, пак ще кара и без книжка, както досега.

Quote (selected)
Не им трябва реформа!
Не им трябва. По естествен път си се израждат отвътре, за да се стигне до "полицайки", като тая магистралка с присадени срамни устни вместо уста.
« Последна редакция: Юли 12, 2022, 11:01:43 от Kole »

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30231 -: Юли 12, 2022, 10:53:58 »
Проф. Иво Христов: БСП трайно премина във втора лига и упорито се движи към трета
https://glasove.com/na-fokus/prof-ivo-hristov-bsp-trayno-premina-vav-vtora-liga-i-uporito-se-dvizhi-kam-treta

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30232 -: Юли 12, 2022, 10:56:43 »
И потвърждението.

Нинова: Премиерът трябва да е от "Промяната" и при 3-ия мандат
https://glasove.com/novini/ninova-premierat-tryabva-da-e-ot-promyanata-i-pri-3-iya-mandat

Прав им път.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30233 -: Юли 12, 2022, 11:33:59 »
Нинова: Премиерът трябва да е от "Промяната" и при 3-ия мандат
А шеф на БСП да стане Ал. Йорданов!

Казах!
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2586
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30234 -: Юли 12, 2022, 12:09:52 »
Една преобладаваща част от "политическите партии" не са нищо повече, освен остатъци от дизентерията на "Прехода". На този от Нанякъде за Никъде!

Разпада на проблематичната същност на "БСП", от лява социална партия до към статута вече на Влажна кърпичка за поддържане на Козяшките представи за хигиена на де(р)мокра козметично "управление", е съвсем логичен процес. Даже е описан в трудовете на повечето или още-повече вменяемите представители на крайно-лявата научна мисъл.

Рано или късно се стига, а тук е доста по-рано (за 30-тина години), до тоталното загниване и разпад, а с това, нуждата да се дръпне канапчето и водата да почисти клекалото, пък с него и всичко наоколо...!

Представителите на т.нар. "политическа класа" предизвикват даже още по рабиатни представи и сравнения от тази из по-неизкушените междуушия.

Така, че: - Миле грация!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30235 -: Юли 12, 2022, 12:22:21 »
Една преобладаваща част от "политическите партии" не са нищо повече, освен остатъци от дизентерията на "Прехода".

Не преобладаваща, а всички. Абсолютно всички партии в България. Защото на 10-и престанаха да бъдат идеологически и класови субекти. Сега всички са либерални представляват само и единствено буржоазията във всичките ѝ категории. България е единствената държава в света без наемен труд, защото нашият се изживява като "средна класа". Но като гледам как агресивно се насаждат и охотно се възприемат безумия като "гражданско общество", може и да са прави.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2153
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30236 -: Юли 12, 2022, 12:46:56 »
Нали "партия" означава част от обществото. Коя част от обществото е най-голямата политическа сила в РБ? А коя част е следващата? А коя част е по-следващата? И т.н. до още 200-300 партии.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30237 -: Юли 12, 2022, 13:55:47 »
Коя част от обществото е най-голямата политическа сила в РБ?

В момента 90% от българското общество е или се изживява за дребна буржоазия. Но се нарича "средна класа". Само 10% от обществото се определят сами за селяни. Работническа класа, демек хора на наемния труд, в България определено няма. Но като имаме предвид, че селяните по дефиниция са дребна буржоазия, значи 100 процента от българските граждани са такива. И напълно естествено всички партии са буржоазнолиберални

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30238 -: Юли 12, 2022, 14:40:45 »
В момента 90% от българското общество е или се изживява за дребна буржоазия. Но се нарича "средна класа"

Егати средната класа (дребна буржоазия) дето на определеното число от месеца се моли на св.Паралей и  се питат един друг:  „Преведоха ли заплатите!“

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30239 -: Юли 12, 2022, 15:00:19 »
Егати средната класа (дребна буржоазия) дето на определеното число от месеца се моли на св.Паралей и  се питат един друг:  „Преведоха ли заплатите!“

Да, де! Точно това е парадоксът и фарсът. Ако попиташ 10 българи, 9 души ще ти кажат, че класи вече няма, че Маркс е архаизъм и т.н. Кой ИТ специалист ще се приеме за наемен работник? Та той получава 5 бона, какъв наемен работник е той? Е, като цялото общество се състои само от дребна буржоазия, как да има марксистки или работнически партии? Дори десни и консервативни партии не могат да се развъдят. Всичко е либерално джубре.