Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 02:43:19

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1854094 пъти)

0 Потребители и 49 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33240 -: Септември 29, 2022, 21:55:52 »
Quote (selected)
как би реагирало тук населението, ако обявят "частична" мобилизация, че последната е била преди 60 г .
Как би реагирало населението у вас не знам. Обаче извън вас всички ще викаме за Мексико ! Аз също. :t0301:
Тя тук мексиканизацията (латинизацията) от доста години е постоянно нарастваща функция ...и без световно по футбол. Има бая места, където без испански си все едно на Луната.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33241 -: Септември 29, 2022, 22:19:09 »
Може някой да се е сетил преди мен, но все пак: сега много се коментира деполулацията. Хубаво де, ама след като ни "депопулират, кой ще им бачка/изкарва кинтите на баровците?
Ще бачка скуственото интелект. То не яде, не пие, няма нужда от условия на труд, от почивка – изобщо нито нужди, нито претенции. Направо мечта. А и те баш баровците кинти имат предостатъчно, но властта е по-големият наркотик. Искат (и биха могли) занапред да я упражняват в степен, немислима досега.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33242 -: Септември 29, 2022, 22:26:22 »
Ако някой успее да снима ядрената гъба, и да изложи снимката в нета, не забравяйте да го лайкнете преди да умрем всички
Алиса, наскоро гледах поредица от снимки, как според Изкуствения интелект ще изглежда бъдещето на света.
Една от тях беше как според AI изглежда последната снимка преди края на света. Ядрено. Aко я намеря ще я линкна тук

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33243 -: Септември 29, 2022, 22:33:33 »
Може някой да се е сетил преди мен, но все пак: сега много се коментира деполулацията. Хубаво де, ама след като ни "депопулират, кой ще им бачка/изкарва кинтите на баровците?

Ще бачка скуственото интелект. То не яде, не пие, няма нужда от условия на труд, от почивка – изобщо нито нужди, нито претенции. Направо мечта. А и те баш баровците кинти имат предостатъчно, но властта е по-големият наркотик. Искат (и биха могли) занапред да я упражняват в степен, немислима досега.

върху изкуственият интелект?!
the lamers club honourable member …

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33244 -: Септември 29, 2022, 22:35:23 »
Ако някой успее да снима ядрената гъба, и да изложи снимката в нета, не забравяйте да го лайкнете преди да умрем всички
Алиса, наскоро гледах поредица от снимки, как според Изкуствения интелект ще изглежда бъдещето на света.
Една от тях беше как според AI изглежда последната снимка преди края на света. Ядрено. Aко я намеря ще я линкна тук

Не забравяй, че идиотът Байдън има и внуци.  Ако е забравил, булката му ще  му напомни

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33245 -: Септември 29, 2022, 22:38:39 »
То аз мисля, че у нас всичкия интелект е изкуствен. Много сме напред демек. Затуй мириканците много се въртят насам, да понаучат нещо. Ма ний мълчим геройски.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33246 -: Септември 29, 2022, 22:42:19 »
Хората бяха необходими като работна ръка и военна сила във войната между двете враждуващи групи аристокрация, които управляват и досега светът чрез подставени икономически и финансови империи, народни събрания, парламенти и правителства.
Но тези враждуващи групи сключиха мир със сватбата на века - на Чарлз и Даяна.
На управляващите света вече не им е нужна популация, на която да осигуряват работа, почивка, образование, а и като се научат да четат, че и някоя щурава мисла може да им дойде в главата на говедата...
Управляващите вече имат пълната власт
Пари не им трябват. Още повече сегашните милиони, трилиони с кухи нули.
Те имат властта.
И сега идва новото разпределение на света.
Където Домът на Яков спокойно ще пасе безбройните стада на човечеството
От една империя, ще направим две империи. Източна Британска и Западна Британска, и от тук дърпаниците и войничките през последните десетилетия
Триполюсен модел - да, но центърът на управление и на трите полюса е един и същ, защото светът отдавна е глобализиран.


« Последна редакция: Септември 29, 2022, 22:49:11 от Алиса »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33247 -: Септември 29, 2022, 22:44:08 »
Не забравяй, че идиотът Байдън има и внуци.
Действително е идиот и почитател на децата, ако ме разбираш. Ако ти се занимава потърси как се е къпел с дъщеря си и защо тя леко е съвдем наред.

Quote (selected)
  Ако е забравил, булката му ще  му напомни
Сенилен е. И да му напомни пак ще забрави.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33248 -: Септември 29, 2022, 22:45:46 »
върху изкуственият интелект?!
? ? ?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33249 -: Септември 29, 2022, 22:52:39 »
върху изкуственият интелект?!
? ? ?

Върху тези, които останат.
Все някой трябва да обслужва дворците, и да копа доматиту

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33250 -: Септември 29, 2022, 22:54:37 »
върху изкуственият интелект?!
? ? ?

Ще бачка скуственото интелект. То не яде, не пие, няма нужда от условия на труд, от почивка – изобщо нито нужди, нито претенции. Направо мечта. А и те баш баровците кинти имат предостатъчно, но властта е по-големият наркотик. Искат (и биха могли) занапред да я упражняват в степен, немислима досега.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33251 -: Септември 29, 2022, 22:56:20 »
върху изкуственият интелект?!
? ? ?

Върху тези, които останат.
Все някой трябва да обслужва дворците, и да копа доматиту

аха, но е едно да властваш (хайде, нека бъде управляваш за по-лесно) над 10 милиона, друго е над 10 милиарда?

както са казвали древните, апетитът идвал с яденето.

за това мисля, че изкуственият интелект няма да им стигне (imho).
the lamers club honourable member …

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33252 -: Септември 29, 2022, 23:01:19 »
Как ИИ вижда последната снимка след ядрена война.
Има още доста варианти, но идеята е тази.
Нека си остане само на снимка.





Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33253 -: Септември 29, 2022, 23:02:15 »
Сенилен е. И да му напомни пак ще забрави.
За англосаксите е екстра!
------------------
През последните години на своя живот Честърфийлд загубил слуха си. Въпреки това, той бил назначен за втори път кралски наместник в Ирландия. Когато му честитили назначението, той отвърнал: "Аз не зная, наистина, за това назначение, но смятам, че сега съм далеч по-подходящ за тоя пост отколкото по-рано, тъй като сега съвсем не ще мога да чувам воплите на народа."

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33254 -: Септември 29, 2022, 23:03:09 »
върху изкуственият интелект?!
? ? ?

Върху тези, които останат.
Все някой трябва да обслужва дворците, и да копа доматиту

аха, но е едно да властваш (хайде, нека бъде управляваш за по-лесно) над 10 милиона, друго е над 10 милиарда?

както са казвали древните, апетитът идвал с яденето.

за това мисля, че изкуственият интелект няма да им стигне (imho).


Аа, ти мислиш, че имат желание да властват над по голямо количество говеда? Не. Те имат по голямо желание да владеят тритория, но не и население.
Например. Има ли разлика дали имаш пет бълхи, или петстотин бълхи?
Усещаш ли я разликата?
Е, за тях ние сме бълхи

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33255 -: Септември 29, 2022, 23:04:08 »
върху изкуственият интелект?!
? ? ?

Върху тези, които останат.
Все някой трябва да обслужва дворците, и да копа доматиту

аха, но е едно да властваш (хайде, нека бъде управляваш за по-лесно) над 10 милиона, друго е над 10 милиарда?

както са казвали древните, апетитът идвал с яденето.

за това мисля, че изкуственият интелект няма да им стигне (imho).


Аа, ти мислиш, че имат желание да властват над по голямо количество говеда? Не. Те имат по голямо желание да владеят тритория, но не и население.
Например. Има ли разлика дали имаш пет бълхи, или петстотин бълхи?
Усещаш ли я?
Е, за тях ние сме бълхи

алчността количествен или качествен критерий е?
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33256 -: Септември 29, 2022, 23:05:58 »
Аз за Нюйорка се тревожа. Та се сетих и за Зорба.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33257 -: Септември 29, 2022, 23:06:37 »
върху изкуственият интелект?!
? ? ?

Върху тези, които останат.
Все някой трябва да обслужва дворците, и да копа доматиту

аха, но е едно да властваш (хайде, нека бъде управляваш за по-лесно) над 10 милиона, друго е над 10 милиарда?

както са казвали древните, апетитът идвал с яденето.

за това мисля, че изкуственият интелект няма да им стигне (imho).


Аа, ти мислиш, че имат желание да властват над по голямо количество говеда? Не. Те имат по голямо желание да владеят тритория, но не и население.
Например. Има ли разлика дали имаш пет бълхи, или петстотин бълхи?
Усещаш ли я?
Е, за тях ние сме бълхи

алчността количествен или качествен критерий е?


Не знам. Чак дотам не съм запозната с народопсихологията на аристокрацията.
Може би за тях алчността е  дълг

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33258 -: Септември 29, 2022, 23:09:36 »
Говорим за депопулация – това не значи поголовно изтребване, а само намаляване на населението.
Голямо население се държи в подчинение и изхранва много по-трудно.
Според мераклиите на тази система много хора не са нужни, а само толкова, а и така моделирани, че да ги управляват лесно. Ще има примерно три касти – едните имат ръководни функции по отношение на останалите, вторите работят по същество (това, което все пак не е изцяло за машини), а третите са, тъй да се каже, за фон и резерва. Никоя от кастите не мизерства, дори третата, която не работи. Но на по-горните правата и възможностите са по-големи.
Баш тарторите са много, много малко, над трите класи, над нечий контрол, и имат практически неограничени възможности.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33259 -: Септември 29, 2022, 23:13:54 »
Не било поголовно изтребление
Когато от десет трябва да остане един

Гледам тая вече е готова облъчена, само дето немала късмет да се роди в ареала на златният милиард

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33260 -: Септември 29, 2022, 23:15:40 »
Не било поголовно изтребление
Когато от десет трябва да остане един
Колко ще останат питай тях, аз не знам. Но ще останат. А поголовно значи до крак.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33261 -: Септември 29, 2022, 23:18:02 »
Разговорът е излишен.
Скрижалите ги събориха

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33262 -: Септември 29, 2022, 23:25:06 »
Говорим за депопулация – това не значи поголовно изтребване, а само намаляване на населението.
Голямо население се държи в подчинение и изхранва много по-трудно.
Според мераклиите на тази система много хора не са нужни, а само толкова, а и така моделирани, че да ги управляват лесно. Ще има примерно три касти – едните имат ръководни функции по отношение на останалите, вторите работят по същество (това, което все пак не е изцяло за машини), а третите са, тъй да се каже, за фон и резерва. Никоя от кастите не мизерства, дори третата, която не работи. Но на по-горните правата и възможностите са по-големи.
Баш тарторите са много, много малко, над трите класи, над нечий контрол, и имат практически неограничени възможности.

за фон и резерва, казваш?

ок, ще спра до тук.
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33263 -: Септември 29, 2022, 23:29:26 »
Бе нямаме голям избор. Хумусът отива в морето, енергията кът. Освен първо да изядем всички животни.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33264 -: Септември 29, 2022, 23:31:30 »
Тези неща не съм ги измислил аз, а са описани в не един източник, от съвсем сериозни хора – никакви фантасмагории, камъни в Джорджия и пр. И никак не са нови. Който се интересува, да чете. Тук аз само препредадох съвсем грубо и сбито, в отговор на въпроса на peniko.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33265 -: Септември 30, 2022, 00:00:46 »
Тези неща не съм ги измислил аз, а са описани в не един източник, от съвсем сериозни хора – никакви фантасмагории, камъни в Джорджия и пр. И никак не са нови. Който се интересува, да чете. Тук аз само препредадох съвсем грубо и сбито, в отговор на въпроса на peniko.

добре, нека бъде „щом казват“, щом го приемаш лично.

и пак ще спра до тук.

само попитай банана джо дали е лесно да се премине от една каста в друга.
the lamers club honourable member …

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33266 -: Септември 30, 2022, 00:06:49 »
Много плява тук.

Момент. Ама нали НИЕ не искаме руски газ?!
https://www.lentata.com/moment-ama-nali-nie-ne-iskame-ruski-gaz

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 714
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33267 -: Септември 30, 2022, 00:28:58 »
Мисля си - как би реагирало тук населението, ако обявят "частична" мобилизация, че последната е била преди 60 г ... сигурното ще се яват новите хипита?

Това не мисля, че е вярно. В САЩ има много частични мобилизации през последните 60 години. За всички войни от напоследък (Кувейт, Ирак, Афганистан) бяха мобилизирани (привикани от запаса, демек резерва -- точно както в Русия сега) десетки хиляди, може би стотици.
За войната в залива бяха мобилизирани над 100,000 от Армейския запас (Army Reserve), флотския запас (Navy Reserve), и т.н., и т.н. Да не говорим, че Националната гвардия я мобилизират за какво ли не (освен войните) -- природни бедствия, имигранти, бандити, и т.н. Причината е същата -- няма достатъчно бройки професионални войници.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33268 -: Септември 30, 2022, 01:08:19 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33269 -: Септември 30, 2022, 01:20:22 »
Мисля си - как би реагирало тук населението, ако обявят "частична" мобилизация, че последната е била преди 60 г ... сигурното ще се яват новите хипита?

Това не мисля, че е вярно. В САЩ има много частични мобилизации през последните 60 години. За всички войни от напоследък (Кувейт, Ирак, Афганистан) бяха мобилизирани (привикани от запаса, демек резерва -- точно както в Русия сега) десетки хиляди, може би стотици.
За войната в залива бяха мобилизирани над 100,000 от Армейския запас (Army Reserve), флотския запас (Navy Reserve), и т.н., и т.н. Да не говорим, че Националната гвардия я мобилизират за какво ли не (освен войните) -- природни бедствия, имигранти, бандити, и т.н. Причината е същата -- няма достатъчно бройки професионални войници.
Технически може и да съм се изразил не съвсем точно - не споря. Аз обаче тези резервисти, гвардейци и пр. не ги слагам в сметката, защото те са били професионални войници. Доброволно са отишли и са подписали договор за определни задължения срещу определени благини, някои от които са "до живот". Т.нар. ветерани ги има във всички апликации за каквото се сетиш. Аз имах предвид, тези които са попаднали в армията по задължение, както в държавите където има редовна военна служба. За последно тук е бил "виетнамския драфт", когато са събирали момчета току-що завършили гимназия и след няколко седмици "единично обучение" са ги пращали в джунглите. Имал съм възможност да говоря с такива хора - от двора на у-щето и след 1 месец ходеща мишена...Имало е и късметлии - на друг един докато му мине единичното войната взела, че свършила.

Неактивен duzov

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 137
  • "Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочнат
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33270 -: Септември 30, 2022, 06:07:11 »
Аплаузите за депопулацията идват от незнание. Честно, и мен има екземпляри, които ме дразнят и бих искал да ги депопулирам, но това е издребняване... Всъщност ресурсите на земното кълбо стигат в излишъци за 10 милиарда. А при разумно потребление (някаква форма на справедливост и социализъм)  - за 30 милиарда. Знаете ли колко е населението днес ? Ако всичкото население на света се строи в квадрат, и всеки застане на един метър от другия, карето ще има страна 28 километра. Може да се побере в Софийско поле и земя ще артише билля ! Схващате ли колко сме не много, и как ни "работят" със "пренаселеност" и "недостиг на ресурси" ? НЯМА ТАКИВА. Има адска алчнотия и лакомия на една нищожна, микроскопска шайка от няколко хиляди типа. И една "шапка" от психопати като Билито, дето смятат че им дишаме въздуха. Десет Килотона върху Давос, и нещата могат рязко да се подобрят... :)))

Нека бъдат почти 90 километра страните на квадрата! Пак не е много.
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки".

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 714
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33271 -: Септември 30, 2022, 06:23:48 »
Технически може и да съм се изразил не съвсем точно - не споря. Аз обаче тези резервисти, гвардейци и пр. не ги слагам в сметката, защото те са били професионални войници. Доброволно са отишли и са подписали договор за определни задължения срещу определени благини, някои от които са "до живот". Т.нар. ветерани ги има във всички апликации за каквото се сетиш. Аз имах предвид, тези които са попаднали в армията по задължение, както в държавите където има редовна военна служба. За последно тук е бил "виетнамския драфт", когато са събирали момчета току-що завършили гимназия и след няколко седмици "единично обучение" са ги пращали в джунглите. Имал съм възможност да говоря с такива хора - от двора на у-щето и след 1 месец ходеща мишена...Имало е и късметлии - на друг един докато му мине единичното войната взела, че свършила.

С това уточнение си прав -- това са резервисти, които са били професионални войници. Руснаците, които ги мобилизират, са служили по призовка. Доколкото знам, в Русия профитата като си изслужат срока на договора, не могат да ги пипнат (освен ако няма обща мобилизация). Докато американците могат да се уволнят, но имат клауза, че могат да ги извикат.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2246
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33272 -: Септември 30, 2022, 06:51:07 »
Предлагам варианта на Нейросеть, Алиса.
След гъбите, няма да една, голямо гъбосъбирачество ще е.
Quote (selected)
https://politikus.info/uploads/posts/2022-09/1664375705_neyroset.jpg

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2246
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33273 -: Септември 30, 2022, 06:54:23 »
Quote (selected)
Поведението на служебното правителство, което всеки ден се опитва да докаже лоялност на американското посолство ми подсказва, че то ще управлява и след изборите.

Цялото им поведение и послания са обърнати към Херо Мустафа и нейните доклади към ДП на САЩ, които трябва да успокоят администрацията, че във фронтовата държава всичко е под контрол в ключов момент на изостряне на ескалацията на войната между САЩ и Русия, а провалените американски проксита от „Промяната“ могат спокойно да изтекат в канала до следващите избори без риск.

Разбирам това поведение, защото България е страна без суверенитет от десетилетия, а бълнуванията за такъв са най-обикновена демагогия, но не го харесвам.

Явор Дачков

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2246
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33274 -: Септември 30, 2022, 07:27:10 »
Днес ще обявят официално присъединяването на 4 области към РФ.
Утре, в деня за размисъл, тъпанаритът синергитик ще домъкне Уруспията.
Е как при това положение да не заглушиш другия глас и "Гласове"-те.
Чак от другия край на Ойропа са ми писали тази нощ да питат какво става със сайта на Дачков.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2246
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33275 -: Септември 30, 2022, 07:32:06 »
Току-що започна да се отваря - с предварителната проверка, която по принуда правят и "Афера".
Да здраствует димокрасито, фрийдъма ъф словото и другите индипенсъни и райтс по килърско-уруспийскому!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33276 -: Септември 30, 2022, 07:51:44 »
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F

:thup: точно за нея се сетих, когато прочетох написаното от аменеменема.
the lamers club honourable member …

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33277 -: Септември 30, 2022, 08:38:48 »

Според "Тренд" може да има пренареждане между ПП, "Възраждане" и ДПС. "Не изключват хипотезата "Възраждане" да станат втори". "Възраждане" са в перманентна кампания и трупат дивиденти
« Последна редакция: Септември 30, 2022, 08:44:11 от Zmeja »

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33278 -: Септември 30, 2022, 09:36:35 »
В сряда, 28 септември, на Вацлавския площад в Прага се е състояла многохилядна демонстрация, която чешките медии характеризират като антиправителствена и проруска. Искания:
- сключване на газови договори директно с Русия;
- оттегляне на Чехия от НАТО, ЕС и Световната здравна организация (СЗО);
- „спиране на планираното разводняване на нацията“ от украински бежанци“;
- хранителна независимост;
- "освобождаване" на родната индустрия от зависимостта от чужди компании.
Демонстрации на същата дата са се провели и в други градове на Чехия.
https://pogled.info/svetoven/evropa/natiskat-narastva-v-chehiya-se-provede-vtora-proruska-demonstratsiya.146952
« Последна редакция: Септември 30, 2022, 09:42:31 от Zmeja »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33279 -: Септември 30, 2022, 09:45:26 »
Ако някой успее да снима ядрената гъба, и да изложи снимката в нета, не забравяйте да го лайкнете преди да умрем всички

Тук акцентът е върху лайките.
Хората, забили поглед в социалните мрежи,  където контролирано се обсъжда дребнотемието, и се отклонява погледът от важните процеси течащи в действителност, няма и да разберат какво точно се е случило. и ако някой случайно види гъбата, случайно вдигне поглед от телефончето и види гъбата, той ще хукне да я снима, за бъде пръв, за да получи лайки, и висок рейтинг в мрежата, вместо да потърси убежище от радиацията. Останалите също, без да се огледат около себе си, забили поглед в телефоните, ще лайкват, вместо да се погрижат за своята безопасност.
А не е ли по добре за тази безопасност на Планетата да се погрижим предварително?

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33280 -: Септември 30, 2022, 14:59:24 »
Прескачанията между кастите са крайно непрепоръчителни, но пък са една от малкото кукички, на които се осланя робовладелския Запад в различните си трасформации от Атина до Дисниленд.

Индия е известна от античността с отсъствието на робство и експанзивни военни кампании.

Quote (selected)
As for the customs of the Indians which are peculiar to them, a man may consider one which was drawn up by their ancient wise men to be the most worthy of admiration; for the law has ordained that under no circumstances shall anyone among them be a slave, but that all shall be free and respect the principle of equality in all persons. For those, they think, who have learned neither to domineer over others nor to subject themselves to others will enjoy a manner of life best suited to all circumstances; since it is silly to make laws on the basis of equality for all persons, and yet to establish inequalities in social intercourse.
Diod. Sic. Lib. 2.39

Глупостите за изкуствения интелект - роб-от - само прехвърлят страха на робовладелеца от това да бъде накълцан от човек към машина.

Във ВИП бункерите да си запасят вода, че дъждовете са радиоактивни после.

ПП
when all that glitters isn't gold and fortunes turn to dust
You're prime for the raping
« Последна редакция: Септември 30, 2022, 15:13:48 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33281 -: Септември 30, 2022, 17:44:43 »
ЦИК и „Информационно обслужване“ АД  не предоставят  хеш код  за софтуера, който обработва данните от машините и разпределя гласовете
https://epicenter.bg/article/-Vazrazhdane--TsIK-i-IO-e-predostavyat-hesh-kod-za-softuera-na-vashinite/294740/2/0

Що така?
Знаещите да кажат.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33282 -: Септември 30, 2022, 17:51:58 »
Ето кой е „купувачът“ на фирмите на Румен Спецов. Плащат му, "за да си мълчи" (ДОКУМЕНТИ)
https://epicenter.bg/article/NAP/294748/2/0

Разбирам че са го държали до последния момент,но все още има време за някаква реакция.
Чакаме променливите.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33283 -: Септември 30, 2022, 17:57:06 »
Абе хора, това са офлайн машини. Как си представяте да се бърника в 15 000 машини? Не че е изключено някой да се е упражнявал, ама дайте да сме реалисти.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33284 -: Септември 30, 2022, 18:08:42 »
Абе хора, това са офлайн машини. Как си представяте да се бърника в 15 000 машини? Не че е изключено някой да се е упражнявал, ама дайте да сме реалисти.

Министерството на електронното управление предостави  възможност за преглед на изходния код на машините за гласуване. Не се предостави обаче за преглед  изходния код, който обработва данните и разпределя гласовете, подготвян от „Информационно обслужване“ АД.
https://epicenter.bg/article/-Vazrazhdane--TsIK-i-IO-e-predostavyat-hesh-kod-za-softuera-na-vashinite/294740/2/0

Пак да кажа.
Нека знаещите кажат как е.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33285 -: Септември 30, 2022, 18:24:23 »
По таз логика трябва да имаме несменяеми управляващи.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33286 -: Септември 30, 2022, 18:36:07 »
Не разбрах какво имаш предвид.
Става въпрос че кодовете не са достъпни за участниците в изборите.
Защо?
« Последна редакция: Септември 30, 2022, 18:44:14 от AnonimusBG »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33287 -: Септември 30, 2022, 18:39:53 »
Взаимозаменяеми.

*********   ✹    *********

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33288 -: Септември 30, 2022, 18:50:47 »
Взаимозаменяеми.



Калки на Гор Видал.
Четох я някъде в средата на 80-те.
Интересна е.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33289 -: Септември 30, 2022, 18:51:27 »
Аз също съм любопитен да видя тия пусти кодове, ма не знам това да е световна практика.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33290 -: Септември 30, 2022, 18:55:36 »
Аз също съм любопитен да видя тия пусти кодове, ма не знам това да е световна практика.

И кво от тва че не е световна практика7
Нямаме ли право да ни ги покажат?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33291 -: Септември 30, 2022, 19:46:27 »
Избори, поредни.
Който има да казва нещо да го каже тая вечер ( до 23:59 часа ) или да замълчи во веки или поне до неделята после изборите ( туй малко църковно стана - "днес се празнува неделя подир недела на...").
Последни залози и казиното затваря!
Викам Възраждане да има 31,4....%
Поради някой местни особености обаче като освен тайната на вота се включва и тайната на черните кутии, па после и тайната на обработващите/сумиращи резила та едно представяне между 15 и 20 % е напълно приемливо.*

* При 20% да се чете че половината гласували са били за Възраждане.
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33292 -: Септември 30, 2022, 21:39:08 »
Дойде време не да се обадя за сичуейшъна ф мамковината, но поне прогноза да дам.
Сетне, като минат изборите, ще започна и да питам.
Прогноза.
Гробари, турци и Копейкин ще са с повече от 50%.
Гробари турци и ПП няма да направят правителство.
Ако обаче влезе ИТН - жална ни майка щото гробари,ИТН и ДъйБъ, съз златен догански пръст ще спретнат правителство на " националното спасение".
Е тогава и ще започна да питам.
Ще си позволя обаче предварително един въпрос.
Уважаеми колеги, очаква се и това е реално, избирателната активност да е около и под 50% от реалните гласоподаватели.
Питане - колеги негласуващи или решили да гласуват за маргинали, давате ли си сметка, че негласували, вие всъщност удвоявате броя на депутатите на влезлите партии?
Знаете прогнозите. Знаете и да смятате.
Ще поемете ли отговорност за резултата?
Моето предизборно включване приключи.
Благодаря за вниманието.
 :notworthy:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33293 -: Септември 30, 2022, 21:51:05 »
моята прогноза е, че славчувците няма да се сдушат с бойко. виж, обаче, кирчовци плюс боковци плюс дебейци, че и с намигането на депесето - и ей ти го правителството на националното съгласие, или експертно, или посолствено, а бе квото си щеш.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33294 -: Септември 30, 2022, 21:53:38 »
моята прогноза е, че славчувците няма да се сдушат с бойко. виж, обаче, кирчовци плюс боковци плюс дебейци, че и с намигането на депесето - и ей ти го правителството на националното съгласие, или експертно, или посолствено, а бе квото си щеш.
Умишлено или не пропускаш "национално отговорната" Нинова като Жокер в тестето, дето камък върху камък няма да остави само да ни спаси.
Според мен умишлено. :t0328:
« Последна редакция: Септември 30, 2022, 22:01:10 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33295 -: Септември 30, 2022, 22:02:05 »
Не го бройте Слави.
*********   ✹    *********

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33296 -: Септември 30, 2022, 22:07:43 »
Ама пак ли ще ни пускат кепенците?
Олелееее, може ли който разбере, да ми пусне на лични къде дават резултатите през деня, в кои сайтове. Миналия път ПИК ги даваше и още кои бяха?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33297 -: Септември 30, 2022, 22:12:12 »
Тоз Копейкин много лош. Бърка плановете. Срива единството.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33298 -: Септември 30, 2022, 22:26:59 »
моята прогноза е, че славчувците няма да се сдушат с бойко. виж, обаче, кирчовци плюс боковци плюс дебейци, че и с намигането на депесето - и ей ти го правителството на националното съгласие, или експертно, или посолствено, а бе квото си щеш.
Умишлено или не пропускаш "национално отговорната" Нинова като Жокер в тестето, дето камък върху камък няма да остави само да ни спаси.
Според мен умишлено.

нинова е ясна - тя с кирчовци, дебейци и славчувци ще играе. с боко или депесе - не. това е доказано с годините, за разлика от разни бивши бокови министри на правосъдието, дето се правят на много антибокови. или разни кирчувци, дето за келепир ще се сдушат с всеки.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33299 -: Септември 30, 2022, 22:28:47 »
Като нищо ще я прилъжат с някой "социален вектор" и ще им направи карето.
ЕС е вреден за вашето здраве!