Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 07:05:15

Автор Тема: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ  (Прочетена 19615 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #120 -: Юни 14, 2021, 12:03:02 »
Quote (selected)
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 10:08:43
А и ddantgwyn да посочи, откъде са приведените от него цитати в началото на тази страница, след които ме е едва ли не заплашил, „че няма да си легна скоро”
Ами да беше прочела откриващия темата коментар
Само на мен ли ми се струва, че тук поантата е туй, че лирическата героиня завоалирано се надява да не си легне скоро? С други думи: виж ме какво съм лошо момиче и ела ме накажи. :)
 :m1273:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #121 -: Юни 14, 2021, 12:26:19 »
Само на мен ли ми се струва, че тук поантата е туй, че лирическата героиня завоалирано се надява да не си легне скоро? С други думи: виж ме какво съм лошо момиче и ела ме накажи. :)

Само ти се струва -- все пак тя скоропостижно се спаси в леглото :lol:
the lamers club honourable member …

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #122 -: Юни 14, 2021, 12:43:15 »
Ама пусто, че трябва да излизам, поради което, поне за момента – ЧАО … (:)
Ето това се казва лошо момиче... Целувате се цяла вечер и изведнъж трябвало да се прибира, че техните я чакат....  :)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #123 -: Юни 14, 2021, 12:56:31 »
Целувате се цяла вечер и изведнъж трябвало да се прибира, че техните я чакат....  :)

И "нека да си останем приятели". И "не разваляй хубавата вечер".

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #124 -: Юни 14, 2021, 13:32:32 »
което от пусти ИНАТ няма да си признае никогиш, че не е било право …

То да имаше какво да признавам -- факт е, че не четеш и не следваш хипервръзките (:)
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #125 -: Юни 14, 2021, 13:41:27 »
Целувате се цяла вечер и изведнъж трябвало да се прибира, че техните я чакат....  :)

И "нека да си останем приятели". И "не разваляй хубавата вечер".

и 'да се обичаме без да се събличаме' - ей го непреходния гошо минчев: https://www.youtube.com/watch?v=b2AM9zD67YU

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #126 -: Юни 14, 2021, 16:17:12 »
Лошото момче става лошо, защото не ни обръща внимание.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #127 -: Юни 14, 2021, 16:57:13 »
Не ни обръща внимание защото е льольо, няма вкус, или е хлътнал до уши в най-добрата ни приятелка. То пък една приятелка :smokin: Изобщо тя е виновна, залепила се е за него като гербова марка. Горкото момче, не смее и да се огледа наоколо, че оная, каквато е скрипя... :tongue_:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #128 -: Юни 14, 2021, 17:05:39 »
Ами да беше прочела откриващия темата коментар :lol:

Явно си от племето на чукчите-писатели :t0106:
По иширетите мяза да е от  племето чукча переводчик (на лосове).
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #129 -: Юни 14, 2021, 17:08:05 »
Жените по принцип са опасни, и човек винаги трябва да има едно на ум. В смисъл непредсказуеми са повечето. Иначе бързо се залепят. Жената учен е друга работа. Има специално определение за нея.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #130 -: Юни 14, 2021, 17:17:37 »
Жената учен е друга работа

Ами, друга работа! Колкото и да е учена, пак се отучва. Просто процесът е по-дълъг.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #131 -: Юни 14, 2021, 17:20:57 »
Преди време ми беше попаднал някакъв, уж индийски хороскоп само за жени. Ами 12 змии, к'во. Аз се оказах неотровна, кралска змия, Здравкин е що-годе safe. Да му мислят господата, натресли се на кобра, черна мамба. :nuts: Срещналите тайпан едва ли  са оцелели.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #132 -: Юни 14, 2021, 17:35:47 »
Аз изфабрикувах една апология на жената, а никой не ме похвали. Аз ли съм заблуден, или аудиторията е недостойна?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #133 -: Юни 14, 2021, 17:41:17 »
Аз изфабрикувах една апология на жената, а никой не ме похвали. Аз ли съм заблуден, или аудиторията е недостойна?

как да не те похвалиха?!

https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1570.msg121604#msg121604
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #134 -: Юни 14, 2021, 18:18:47 »
По иширетите мяза да е от  племето чукча переводчик (на лосове).

Именно!

Щото точно по тая причина се оказва, че не ми било писано да коментирам тук темата за „лошите момчета и лошите момичета”, въпреки че преди малко навън ми хрумна поне едно определение за "лоши момичета":

Quote (selected)
„Лоши” момичета са тези, които на пръв поглед може да изглеждат „непокорни”, но всъщност са „сговорчиви и обичливи” …
  :cool-1084:

Но прибирайки се вкъщи се оказа, че са ми изпратили нов превод – доста голям и сравнително спешен, въпреки и доста интересен – за днешните партньорски отношения между Русия и Турция! Който естествено нямам право да коментирам тук, докато не излезе от печат – най-рано след месец и половина …

Затова оставям на вас да коментирате евентуално горната ми хрумка, тъй като аз ще мога само да надничам тук чать-пать, докато си почивам – ето така ... :t1813:

« Последна редакция: Юни 14, 2021, 18:28:42 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #135 -: Юни 14, 2021, 18:25:11 »
Вярно, жената е от семейство котки. На един запас, един кадрови военен, опитен, май полковник беше, разказваше как край него минала една закръгленичка да кажем мома. Той очаквал земята да се разтресе, а тя минала като котка.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #136 -: Юни 14, 2021, 18:30:54 »
Преди време ми беше попаднал някакъв, уж индийски хороскоп само за жени.
Ами 12 змии, к'во. Аз се оказах неотровна, кралска змия
:0007:

А би ли била тъй любезна,  да пуснеш тук тойзи хороскоп?!
Не би било зле – всяка от нас да си знае, а и да си признае ...  :lol:

« Последна редакция: Юни 14, 2021, 18:36:16 от Джиджи »

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #137 -: Юни 14, 2021, 19:32:32 »
За съжаление, Джиджи, оня хороскоп беше от хартиено списание от преди интернет епохата, едва ли ще го открия в мрежата, някъде бях скатала изрязаната страница, обещавам да търся из къщи при първа възможност.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #138 -: Юни 14, 2021, 19:34:50 »
P.S. Успех при превода. :thup:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #139 -: Юни 15, 2021, 12:11:11 »
P.S. Успех при превода.
Благодаря, Здравче!

За съжаление, Джиджи, оня хороскоп беше от хартиено списание от преди интернет епохата, едва ли ще го открия в мрежата, някъде бях скатала изрязаната страница, обещавам да търся из къщи при първа възможност.

А колкото до "хороскопа от преди интернет епохата" ще изчакам ...
Тъй като е едно да разбереш, че си "неотровна, кралска змия" като теб, а не например неква "пепелянка" ...  :ok:

« Последна редакция: Юни 15, 2021, 12:26:14 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #140 -: Юни 15, 2021, 12:33:33 »
Жижи, ами ако се окаже, че си пепи кво ше правим? Ще трябва да си купуваш терариум.

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1265
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #141 -: Юни 15, 2021, 13:33:54 »
Флеймърите лоши момчета ли са?  :think:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #142 -: Юни 15, 2021, 13:45:42 »
Флеймърите лоши момчета ли са?  :think:

Като Бг "рокаджийте" от 80те - стара слава  :smokin:

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #143 -: Юни 15, 2021, 19:27:33 »
жки кости, една жена не може да тежи 60 кг,мисля.
Изследвания в САЩ показват нарастване на средния ''тонаж'' на един брой американец и са наложили увеличаване на показателя тегло/пътник с два кг. Абе, дали американците, тежащи над 82 кг плащат по-скъпи
Преди години летях от Чикаго до Сан Франциско, 3.5 часа. Паднах се на средната седалка. От 2те ми страни бяха 2 афроамериканки, всяка от тях поне 2 пъти по-тежка от мен (аз съм към 80 кг). Веднага вдигнаха подпорите за ръцете и си разляха телесата върху мен. Как издържах - само аз си знам. Мислех си да дръпна кислородната маска, че взе да ми свършва въздуха.....Оттогава засължително избирам място до пътеката. :-)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #144 -: Юни 15, 2021, 19:51:58 »
Черните ядат повече. Инстинкт, като при кучетата. Пардон! Такива са ми наблюденията. И бели дебеланковци има много. Откак храната е достъпна, все повече дебели и болни.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #145 -: Юни 16, 2021, 16:47:15 »
Близко дете на времето се прехласваше много по САЩ. Отиде на студентска бригада, май беше и на 'убаво място, курортно градче някъде из Калифорния. Каза при връщането си, че никога няма да свикне с отвратителната американска храна, дори хлябът им бил гадно сладникав, млякото миришело на аптека...абе, детски му работи. Меракът за евентуална емиграция в щатите с цел завладяване на Уолстрийт /щот варненския ИУ, а преди това английската, к'во знаят те  :tongue_: /се разсъхна окончателно заради едното мамбо.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #146 -: Юни 16, 2021, 17:01:58 »
Черните ядат повече. Инстинкт, като при кучетата. Пардон! Такива са ми наблюденията. И бели дебеланковци има много. Откак храната е достъпна, все повече дебели и болни.
Било свързано и с физиологични особености на организми, генетично пригодени за живот в различна среда. Щях да кажа и нещо за биологичната функция на огромния г@з, характерен за расата, ама ще стане много политнекоректно

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #147 -: Юни 16, 2021, 17:20:30 »
Казвай, казвай. Тая нация ще се затрие от плюскане, правят по не знам колко хиляди бариатрични операции на година. Има едно риалити по TLC - ''Моето тристакилограмово тяло''. Стига да се гледа по епизод веднъж в месеца най-много. Всички случаи са по един тертип, без значение бял, черен, латинос и секви расови карашици.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #148 -: Юни 16, 2021, 17:24:06 »
Казвай, казвай. Тая нация ще се затрие от плюскане, правят по не знам колко хиляди бариатрични операции на година. Има едно риалити по TLC - ''Моето тристакилограмово тяло''. Стига да се гледа по епизод веднъж в месеца най-много. Всички случаи са по един тертип, без значение бял, черен, латинос и секви расови карашици.

Айде, Бургас, и в по-малка степен, Варна, винаги са поддържали добър стандарт на жените и мъжете, поне на фасон.

Ела да видиш кво е в София в момента и тогава ще критикуваме другите страни и народи  :nuts:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #149 -: Юни 16, 2021, 17:29:48 »
Ох, сарджънт имам съседки, млади жени, една от тях като влезе в асансьора, за друг място няма. Тъй, че ''стандартът'' на Варна явно също е минало, невъзвратимо. Някога варненци, най-вече варненки изглеждаха добре по бански и в летни дрешки, независимо от възрастта.Сега моми по на 15-18 натъпкват стокилограмови телеса в клинчета и дънки скини, че тръгнаха и по къси панталонки. Явно ония огледала в които можеш да се огледаш от глава до пети също са излезли от мода.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #150 -: Юни 16, 2021, 17:32:59 »
Са в София за две седмици ми се уплаши окото, особено от по-младото поколение...

И тва при положение, че спортните зали са 40-50 кинта на месец, отделно, че човек може да си тренира или вкъщи, или в двора на някое училище с успоредка...Или най-малкото да ходи поне час дневно.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #151 -: Юни 16, 2021, 17:35:26 »
Мъ някои ходят. Едно такова 15-16 годишно малеби от женски пол / с хубава, слабичка майка / разхожда кученце всеки ден.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #152 -: Юни 16, 2021, 17:43:49 »
Казвай, казвай.
Негроидната раса се отличава по редица анатомични показатели, един от които е стеатопигията - огромната задница, която, (наистина се извинявам на по-чувствителните) подобно на камилските гърбици изпълнява функцията на хранилище на мастна тъкан и течности. Принципно организмът няма механизъм за дълго задържане течности /или това предизвиква асцит/, а там еволюцията се е погрижила за своеобразно "депо".

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #153 -: Юни 16, 2021, 17:49:43 »
готентотският задник не е гарактерен за всички негроиди.Затова се вика и "готентотски".Пример- Наоми Кембъл, Тайра Банкс, Иман(втората мис Боуи) и куп други просто нямат такъев "тезгях"

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #154 -: Юни 16, 2021, 17:51:03 »
Разбрах Коlе, благодаря.  :t2015:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #155 -: Юни 16, 2021, 17:57:13 »
Сланина в къси гащи, па била и млада, е неприятна разбира се.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #156 -: Юни 16, 2021, 17:59:54 »
Негроидната раса се отличава по редица анатомични показатели, един от които е стеатопигията - огромната задница, която, (наистина се извинявам на по-чувствителните) подобно на камилските гърбици изпълнява функцията на хранилище на мастна тъкан и течности. Принципно организмът няма механизъм за дълго задържане течности /или това предизвиква асцит/, а там еволюцията се е погрижила за своеобразно "депо".
:thup:

Quote (selected)

Жена със стеатопигия

А за хотентотите и "хотентотските престилки" / :lol:/ – некой друг път, щото ф момента не'ам време и ше пусна /от същия сайт!/ само това:


Мъж и жена койкой (хотентоти) (рисунка от 1900 г.)

Някой тук да е учил, или да има около себе си учили медицина, за да им спомене за "хотентотските престилки"?!  :cool-1084:

« Последна редакция: Юни 16, 2021, 18:17:06 от Джиджи »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #157 -: Юни 16, 2021, 18:06:19 »
Тук има и данни за лордоза - бегай бърже и надалече, таз (конкретно) сланина е гранясала ;)
*********   ✹    *********

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #158 -: Юни 16, 2021, 18:06:45 »
бонго харесва това

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #159 -: Юни 16, 2021, 19:14:35 »
мноо поздрави на бонговица от шеба далила

https://www.youtube.com/watch?v=hhfaIdOlVt4
*********   ✹    *********

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #160 -: Юни 17, 2021, 10:52:49 »
СърДжанта напраил два тегела с прайда из Софето... и вече с генерални заключения.  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #161 -: Юни 17, 2021, 11:53:09 »
Маани, скива ли у кофата :crying_with_laughter-3302:
*********   ✹    *********

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #162 -: Юни 17, 2021, 12:06:47 »
Там рядко надничам, но сега погледнах.  :crying_with_laughter-3302:


Памфуций

  • Гост
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #163 -: Юли 02, 2021, 16:33:21 »
За Тръмпослава:
Впечатленията на Михаил Маджаров от първото му посещение във Виена , малко след Освободителната война 1878 г.
"Виена бе първият европейски град, който ми направи силно впечатление и със своята многолюдност, и със своята чистота и с шикарността на своите жители.... Особено жените със своите гиздави, добре стъкнати дрехи, със своите заруменени весели лица, със своята свободна походка и още по-свободен говор ме поразяваха. И се удивлявах. че мъжете минаваха  покрай тях и седяха срещу тях, без да се втренчват. Като че всички са преситени от жени. Спомних какво ставаше в Цариград, когато някоя хубавичка жена влезеше в трамвая. Всички мъже - и турци, и християни - обръщаха погледите си към нея , като че искаха да я лапнат. Във Виена не се интересуваха сякаш от жените, като че всички жени бяха еднакво хубави, еднакво гиздави, еднакво привлекателни."
« Последна редакция: Юли 03, 2021, 02:33:39 от Бонго »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #164 -: Юли 02, 2021, 16:51:33 »
Мда, излиза, че виенчани още тогава са били моники вурст.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #165 -: Юли 02, 2021, 17:05:07 »
Мда, излиза, че виенчани още тогава са били моники вурст.
И още тогава истинските мъже са ги разобличавали:
Quote (selected)
Момата, разсърдена до висша степен, с пламнало лице, с висок глас ми разправи, че бай Ганьо я оскърбил с действие, похванал я и не само я похванал, ами... Тя искаше да вика полицейския. Скандал!
- Скоро да се махаш оттук, бай Ганьо; ако те свари полицейският, работата ти е спукана, върви нагоре, аз ще те стигна извиках аз с престорено негодувание и малко остана да се изсмея, като гледах трагикомичната фигура на бай Ганя.
- Какво ми се пери! - каза с кураж бай Ганьо на излизане. - Санким честна ли е? Знам ги аз тукашните жени. Покажи и кесията - изведнъж гут моргин, ама не е прост бай ти Ганьо!...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #166 -: Юли 02, 2021, 17:18:33 »
Ама как само намига ухилен Ганьо на женичките, а?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #167 -: Юли 02, 2021, 17:38:10 »
Възмутила са слугинята, че я барат, без да плащат.
Зер сичко  е за продан.
А нашият,. джентлмен.
Иска да барне натурална виенчанка, ама не плаща, за да не я обиди на проститутка.


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #168 -: Октомври 28, 2021, 00:37:50 »
Баси!!!
От мноо философствУване по Ковид-а и перманентните избори таа година, тая темичка сме я заеb@ли ... :t0120:
Не бива така!!! :crying_with_laughter-3302:


Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #169 -: Декември 09, 2021, 21:10:16 »
Преди време ми беше попаднал някакъв, уж индийски хороскоп само за жени. Ами 12 змии, к'во. Аз се оказах неотровна, кралска змия, Здравкин е що-годе safe. Да му мислят господата, натресли се на кобра, черна мамба. :nuts: Срещналите тайпан едва ли  са оцелели.
....мдааа, да помахаме на блондинката за сбогом, от нея ще остане само едно "Здравка - гост"   :crying_with_laughter-3302: по нейно желание си отива, прав й път, дано намери мъже, които да не са лоши ... без задни мисли, толкоз...
« Последна редакция: Декември 09, 2021, 21:15:57 от фелдкурат Ото Катц »
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #170 -: Декември 09, 2021, 21:18:30 »
Не бих нарекъл мъже без задни помисли към блондинка ( па и брюнетка ) точно "мъже". :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #171 -: Декември 09, 2021, 21:24:44 »
Не бих нарекъл мъже без задни помисли към блондинка ( па и брюнетка ) точно "мъже". :cool-1084:
...естети? ...дърти мераклии? ...просто квартални пияници?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #172 -: Декември 09, 2021, 21:25:51 »
И гореизброените имат поне помисли.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #173 -: Декември 13, 2021, 04:30:11 »
Нещо, което аз не мога да схвана: От малки учим децата да бъдат добри и да другаруват само с такива. По-късно се оказва, че те предпочиат да контактуват с "не толкова" добри. Аз определно твърдя, че за последните няколко години съм станал много по-добър човек, но не усещам някой да е започнал да ме харесва оттогава насам. Обратно - преди това имаше мекаклии(йки) Да не би проблемът да е в ЕГНто? :lol:

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #174 -: Декември 13, 2021, 09:55:55 »
Математиката отговаря: ЕГН-то е нещо добро, защото колкото по-голямо е то, толкова по-малко те харесват.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #175 -: Декември 13, 2021, 11:48:23 »
.мдааа, да помахаме на блондинката за сбогом
Не бързай уважаеми, да ми махаш за сбогом. Бедна ти е фантазията какъв инат съм.
---
Жените не харесват лоши мъже. Момичетата харесват ''лоши''момчета. Различни са категориите. А ''лоши'' най-често биват наричани бунтарите. Бунтари всякакви, срещу лицемерието, срещу кофти правилата насърчаващи послушните, срещу статуквото произтичащо от тях...От ''лошите'' момчета в повечето случаи стават свестни мъже, приятели до живот, съпрузи и бащи.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #176 -: Декември 13, 2021, 11:55:01 »
Защо харесваме гнили домати? Ми не, не ги харесваме.  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #177 -: Декември 13, 2021, 12:02:03 »
От ''лошите'' момчета в повечето случаи стават свестни мъже, приятели до живот, съпрузи и бащи.

Kолко интересно. Същото съм го чувал и за бившите проститутки.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #178 -: Декември 13, 2021, 12:14:47 »
Не харесвал гнили домати... А гнили мушмули?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #179 -: Декември 13, 2021, 12:16:19 »
Не харесвал гнили домати... А гнили мушмули?

И мушмули не харесвам.  :t2626: