Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 15:41:36

Автор Тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи  (Прочетена 387038 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #240 -: Октомври 26, 2021, 19:34:41 »
Гадно е, нали? Просто се самоцитирам от предния пост. Няма да мръдна и да ти помогна дори на милиметър... - ти ще се сгънеш :smokin:
Боже праведни, аз и в градуси няма да приема!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #241 -: Октомври 26, 2021, 19:42:30 »
Боже праведни, аз и в градуси няма да приема!

На мнение съм, че мноо недооценяваш ситуацията, в която се намираш...особено в българските мащаби. И ще предадеш приятелките си/даже не бих се хванал на бас по тази причина/  преди аз дори и да съм си го помислила.

П. П. Харесва ли ви изнудването, некои от уважаемите дами? Е, редно е да знаете, как се чувства човек, поставен при подобни обсоятелства... :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #242 -: Октомври 26, 2021, 19:46:16 »
На мнение съм, че мноо недооценяваш ситуацията, в която се намираш...особено в българските мащаби. И ще предадеш приятелките си/даже не бих се хванал на бас по тази причина/  преди аз дори и да съм си го помислила.

П. П. Харесва ли ви изнудването, некои от уважаемите дами? Е, редно е да знаете, как се чувства човек, поставен при подобни обсоятелства... :smokin:
Асол, съвземи се! Ако аз питам за информация, то е защото подозирам, че човекът, към който е отправен въпроса, вече я е добил и преработил и е заинтересован да я сподели. Това не значи, че аз не мога да си намеря информацията, ако реша, че  ми е жизнено необходима. Ти нямаш монопол над информацията, не се заблуждавай. Какви обстоятелства, какво изнудване?!
Аз не предавам приятелите си, нито преди да си го помислиш, нито след това.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #243 -: Октомври 26, 2021, 19:47:59 »
Ваксината против КОВИД според мен е потребност, създадена от капитализма:

Дебилите - основната движеща сила на съвременния капитализъм

Глобалният капитализъм си поставя много по-амбициозна задача от манипулация на съзнанието. Манипулацията на съзнанието все пак е точково мошеничество, единично подхлъзване. А днес става дума за глобално формиране на идеалния потребител, напълно лишен от рационално съзнание и научни знания за света...Капитализмът не може да съществува без експанзия. На глобалният бизнес са нужни нови и нови пазари. И тези пазари бяха намерени. Но не през морета и океани, (където вече всичко е опоскано), а в душите на хората...

Една руска блогърка, в Гласовете от миналата година:
https://glasove.com/categories/na-fokus/news/debilite-osnovniyat-resurs-na-syvremenniya-kapitalizym
Вие си ги избрахте!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #244 -: Октомври 26, 2021, 19:55:40 »
Асол, съвземи се! Ако аз питам за информация, то е защото подозирам, че човекът, към който е отправен въпроса, вече я е добил и преработил и е заинтересован да я сподели. Това не значи, че аз не мога да си намеря информацията, ако реша, че  ми е жизнено необходима. Ти нямаш монопол над информацията, не се заблуждавай. Какви обстоятелства, какво изнудване?!
Аз не предавам приятелите си, нито преди да си го помислиш, нито след това.

За какво точно трябва да се съвземам? Разбирам, че нямам монопол над информацията - не си спомням някога да съм твърдяла нещо различно, но ако трябва да съм честна в момента ми е мноо смешно - хем се напиняш да ми даваш акъл и вектор в живота, хем се пробваш да ме убеждаваш да не постна неколко неща, с което става ...мамата си трака /на всичкото отгоре, тва не е моя грижа и участие/. Съзнаваш ли, колко възможности досега ви дадох, а ние дори не разбрахте жеста? Не само ти, а и неколко други ноколо

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #245 -: Октомври 26, 2021, 19:58:40 »
За какво точно трябва да се съвземам? Разбирам, че нямам монопол над информацията - не си спомням някога да съм твърдяла нещо различно, но ако трябва да съм честна в момента ми е мноо смешно - хем се напиняш да ми даваш акъл и вектор в живота, хем се пробваш да ме убеждаваш да не постна неколко неща, с което става ...мамата си трака /на всичкото отгоре, тва не е моя грижа и участие/. Съзнаваш ли, колко възможности досега ви дадох, а ние дори не разбрахте жеста? Не само ти, а и неколко други ноколо
Върни се и прочети. Аз не те убеждавам в нищо, аз ти казвам, че свободата на избора си е твоя, и казвам какво бих направила аз в сходна ситуация.
А сега се опитай да формулираш с какво точно изнудваш и кого. За себе си, не за мен или за когото и да било.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #246 -: Октомври 26, 2021, 20:05:09 »
Върни се и прочети. Аз не те убеждавам в нищо, аз ти казвам, че свободата на избора си е твоя, и казвам какво бих направила аз в сходна ситуация.
А сега се опитай да формулираш с какво точно изнудваш и кого. За себе си, не за мен или за когото и да било.

Не си  спомням да съм казала, че изненадвам някого. Казвала съм, че ще връщам монета - тва съвсем не е същото

СКъде отиде настъпателнияг и стихтвроно подкрепен дух? Къде точно се спихнаха по тросето голите цитати?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #247 -: Октомври 26, 2021, 20:06:22 »
Пък утре щяло пак да вали. Дано! Ма тревата расте.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #248 -: Октомври 26, 2021, 20:06:46 »
Не си  спомням да съм казала, че изненадвам някого. Казвала съм, че ще връщам монета - тва а не е същото
Долг платежом красен!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #249 -: Октомври 26, 2021, 20:13:26 »
Долг платежом красен!

Дълг винаги се плаща, щото е редно/Кьорав карти не играе/. Ако мърдаш и по курвенски се пробваш да не си платиш - пак ще си платиш, ама  позорно и пред публика :nuts:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #250 -: Октомври 26, 2021, 20:15:16 »
Колеги, не омацвайте и тая тема, моля ви!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #251 -: Октомври 26, 2021, 20:20:17 »
Дълг винаги се плаща, щото е редно/Кьорав карти не играе/. Ако мърдаш и по курвенски се пробваш да не си платиш - пак ще си платиш, ама  позорно и пред публика :nuts:
Думите са евтини, знаеш ли...  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #252 -: Октомври 26, 2021, 20:25:21 »
Колеги, не омацвайте и тая тема, моля ви!

Нищо не омацвам и недей да ревеш без съпровод. Винаги става дума за пари - ти обикновено вещаеш глобални проблеми,  а аз просто виждам родни слуги в обслуга на чужди престъници. И следва гъняне, гъгннене и кланяне в общия случай. Нямам шас да бъркам - никакъв!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #253 -: Октомври 26, 2021, 20:25:42 »
Quote (selected)
В такъв случай си избираш на кого да вярваш.
Винаги имаш право на това.
И не само на кого да вярваш, а и какво да правиш!Не съм и тръгнал да агитирам никого, в онази тема се отказах да влизам - само информирах за последния си статус, щото така ми се струваше коректно към дрегите, които са хора, макар и с обратното на моето мнение. И щях да спра.
Имам обаче едно НО!
Аз - готов, че и уверен в правотата на моето си решение, да се ваксинирам, ако установя, че нямам повече защита от ковид. Не ме интересува, какво би било решението на други.
И тук - първо НО!
НО, ако с действията си не ме застрашават - мен, семейството ми и т.н.
НО - ме застрашават - мен, семейството ми и т.н.
Нека го разгледаме съвсем егоистично - дали някой като се ваксинира и ще мре, бих се колебал дълго, кое да сложа на паланзата като по тежко - това, че някой виртуален ще мре или  това, че представлява опасност за мен, семейството ми и т.н. Тук приемам, че съм робот, на когото са пропуснали да му ъпгрейдват софтуера с човешки чувства.
Ся продължавайки като робот, но с ъпгрейднат софтуер откъм  логика.
Ще се намали ли заболеваемостта след тотална ваксинация?
Ще се намали, вярвам, че това няма да се оспорва.
Искат - не искат - не коментирам, нали съм робот?
Значи, имам изгода да се ваксинират всички.
Сега да допуснем, че са ме ъпгрейднали и с човешки чувства -  е добре, нали съ все още робот, ще трябва да зачитам щенията на другите, пък и нали съм робот - няма опасност за мен.
Ей ся идва и още едно НО!
Да, ама не съм и завися И от вашето здраве мили приятели. Мили сте ми, ама семейството ми е по мило от вашите щения за независимост.
От тва следват две неща - или не ми се мяркайте на 2 метра растояние от мен и семейството ми, като не щете да сте безопасни /относително разбира се/, или като не щете да се ваксинирате - ми разболявайте се да го веба и ставайте така безопасни.
Пък който от вас оцелее - ваша воля!
Нали не ви засягам интересите?Имате избор!
А аз какво да правя, като вие искате да се отнасяте безотговорно към мен? И семейството ми?
А?
Вие искате избор, а аз да нямам така ли?
Глей ти справедливост!
 :pissed-891:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #254 -: Октомври 26, 2021, 20:33:00 »
Няма да се намали заразяемостта след пълна ваксинация.
Последиците от неизпитани ваксини може да са в пъти по-тежки от преболедуване то на вируса.
Да ваксинираш невръстни деца с неодобрени ваксини е крах на цивилизацията.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2714
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #255 -: Октомври 26, 2021, 20:34:30 »
Ще се намали ли заболеваемостта след тотална ваксинация?
Ще се намали, вярвам, че това няма да се оспорва.

Ще се оспорва и още как. И моя проблем Е точно този.

Липсват доказателства за така направената от теб спекулация.

Няма НИКАКВА гаранция че ваксинираните НЕ ЗАРАЗЯВАТ. Даже обратното.

Иначе казано може да ме зарази и ваксиниран, и неваксиниран, без значение дали аз съм ваксиниран или неваксиниран.

Има твърдение, че ако съм ваксиниран ще боледувам по-леко, но и затова ЛИПСВАТ ДОСТАТЪЧНО ДОКАЗАТЕЛСТВА.

Те това е тезата на тези, дето НЕ приемат сега налаганото тотално малоумие.

А пропо, дори най запалените ваксъри не могат да опровергаят, че ни се пробутва НЕ ВАКСИНА, а нещо като предварително лечение на онуй дет може, а може и да не се разболееш от.

 
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #256 -: Октомври 26, 2021, 20:35:50 »
  а аз просто виждам родни слуги в обслуга на чужди престъници.
Разбирам те, но предлагам да дискутираме само по принцип, без лични нападки, може сарказъм, а за продажниците - всяка нощ gi сънувам, че увисват на... :lol:
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #257 -: Октомври 26, 2021, 20:37:22 »
Да ваксинираш невръстни деца с неодобрени ваксини е крах на цивилизацията.
:thup:  :thup:
Вие си ги избрахте!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #258 -: Октомври 26, 2021, 20:37:28 »
Два метра е малко. Да не говорим, че някои гледат лошо. И приказват неспирно. На другия тротоар поне.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2714
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #259 -: Октомври 26, 2021, 20:40:49 »
А аз какво да правя, като вие искате да се отнасяте безотговорно към мен? И семейството ми?


обърни се към тези, които те излъгаха, че

1. това е ваксина

2. ако се ваксинират хикс процента от населението вируса ще спре

3. ваксинираните не заразяват

и им потърси сметка.

тва е.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #260 -: Октомври 26, 2021, 20:41:23 »
Quote (selected)
Последиците от неизпитани ваксини може да са в пъти по-тежки от преболедуване то на вируса.
Може да са, а може и да не са.
Засега, поне от практиката на цялото световно здраве, всеки що годе интелигентен човек може да направи извода, че ваксинациите са помагали и предотвратявали пандемии /епидемии, заболявания/, а магарешкият инат и отричане без аргументи на ползата от ваксини /проверени, непроверени, половинчати, непълно влияещи и дори влияещи отрицателно на някакъв минимален процент на човечеството/ е бутал процеса в обратна посока, не ли?
Не говоря само за Ковид, а изобщо!
Що да не вярвам на практиката, дори и без сда съм специалист, а да вярвам на лакърдии от лаици?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #261 -: Октомври 26, 2021, 20:43:04 »
То било едно време.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #262 -: Октомври 26, 2021, 20:47:03 »
При анализа на данните за ковид по държави, е добре да се вземе предвид до колко системата на здравеопазване е търговска и подчинена на печалбарството, виждам пряка зависимост между високата смъртност и високите печалби на мафията с бели престилки!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #263 -: Октомври 26, 2021, 20:49:46 »
Quote (selected)
Вие искате избор, а аз да нямам така ли?

Аз вече нямам избор - това разбра и  осмисли ли го, щото сте демократе и мноо ви бригат правата ми? Ти ще си седиш на село, ама аз трябва да работя - и ме работят мен, а не теб големия философ И, ако утре някой умре, няма да можеш да ме обвиняваш, но няма да има значение, щото си матрица и със собствената си глупост и мен вкара там.
Обаче, докато мога да дишам ще ви спукам гьона на всички страхливци и приспособленци. Докато съм жива

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #264 -: Октомври 26, 2021, 20:51:06 »
Quote (selected)
и им потърси сметка.

тва е.
Как не се сетих!
 :ive_got_it-1379:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2714
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #265 -: Октомври 26, 2021, 20:51:17 »
Не говоря само за Ковид, а изобщо!
Що да не вярвам на практиката, дори и без сда съм специалист, а да вярвам на лакърдии от лаици?

за ваксините изобщо ВСИЧКИ мислим така, едва ли има някой, който да не иска БЦЖ итн.

проблема за ковид е, първо, че това НЕ Е ВАКСИНА. Не дава 100% имунитет. Не гарантира невъзможността "ваксинирания" да зарази. Периода на пълни тестове и одобрение не е завършил пълноценно (поправете ме, ако греша) за нито една от всичките "ваксини", които ни пробутват

така че не се мятайте с попържни срещу някакви имагинерни антиваксъри, а се опитайте да разберете какво ви се казва.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #266 -: Октомври 26, 2021, 20:52:17 »
Може да са, а може и да не са.
Засега, поне от практиката на цялото световно здраве, всеки що годе интелигентен човек може да направи извода, че ваксинациите са помагали и предотвратявали пандемии /епидемии, заболявания/, а магарешкият инат и отричане без аргументи на ползата от ваксини /проверени, непроверени, половинчати, непълно влияещи и дори влияещи отрицателно на някакъв минимален процент на човечеството/ е бутал процеса в обратна посока, не ли?
Не говоря само за Ковид, а изобщо!
Що да не вярвам на практиката, дори и без сда съм специалист, а да вярвам на лакърдии от лаици?
Гарибалдиецо, аз съм с две ръце за ваксинацията срещу болести. При условие, че това наистина е ваксинация, а не поддържаща суроватка с ефект по няколко месеца. А и за бустерната суроватка съм с две ръце за правото на всеки да реши за себе си, че в неговото/нейното положение суроватката е добро решение. И здравословно, и работно, и контактно - варианти да искаш.
Даже в наше добре уредено село някои ваксини не достигат. Ако аз реша просто така да се бодна заради принципа, аз ще взема суроватката на някой, на когото тя е необходима. Аз пак ще бъда заразна, ваксинирана или не. Даже ще съм вероятно по-опасна, защото ще мога да се прилъжа да сваля гарда с предпазните мерки. Точно това виждаме в момента тук - ръст на заболяванията поради това, че ваксинираните носители са си свалили маските.
Отидох и си направих тест, който задължително по периметри би трябвало да хване някои антитела, независимо ковидни или не, които аз гарантирано имам. Тестът не ги хвана. На кое да вярвам? Тестът идва с две страници предупреждения защо резултатът може да бъде положителен при безковидно състояние или да бъде отрицателен при ковидно таквоз. Егати теста, егати резултата!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #267 -: Октомври 26, 2021, 20:52:54 »
ще ви спукам гьона на всички страхливци и приспособленци. Докато съм жива
:thup: Харесваш ми!
Вие си ги избрахте!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2714
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #268 -: Октомври 26, 2021, 20:53:13 »
Как не се сетих!
 :ive_got_it-1379:
радвам се, че ТОВА ти е единствения проблем с моя пост

Явно с останалото си се съгласил.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #269 -: Октомври 26, 2021, 20:53:30 »
Quote (selected)
със собствената си глупост и мен вкара там.
Чувствай се свободна - ето ти ключа за прангите :ouch-2144:
Нали мога да се чувствам блажен? :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #270 -: Октомври 26, 2021, 20:57:28 »
Просто не мога да повярвам, че пиша в същият форум, коментирам със същите хора и то не неккъф специфичен, а проблем засягащ всички!!!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #271 -: Октомври 26, 2021, 21:01:15 »
очевадна е  подмолната политика, да се накара населението да се ваксинира с правилните ваксини, за печалбите на няколко западни корпорации. Това е тежко престъпление.
Едната здрава сила не сакала да се ваксинира, щото не желаела да избира, на другата й отказвали достъп до любимата свазилендска ваксина, абе мъка ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #272 -: Октомври 26, 2021, 21:04:29 »
Чувствай се свободна - ето ти ключа за прангите :ouch-2144:
Нали мога да се чувствам блажен? :bigok:

За мен няма значение - эа  две години се срещах дстатъчно с ковидарите . В кво ме обвиняваш? Че още съм жива..ами утре може и да не така...живот. Ще ми теглиш едно показно на фона на логото на васкина, от която не съм се възползвла?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #273 -: Октомври 26, 2021, 21:07:14 »
Просто не мога да повярвам, че пиша в същият форум, коментирам със същите хора и то не неккъф специфичен, а проблем засягащ всички!!!

Това е огромен проблем - изнудват ме и на теб не ти прави никакво впачатление! Ква ще да съм, а не съм отрепка....с която можеш да се извиниш некакси

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #274 -: Октомври 26, 2021, 21:12:02 »
Quote (selected)
В кво ме обвиняваш?
Аз???
Баси!
Без малко щяха да ме ликвидират ф престрелката в салууна, само щото още не бях се добрал до бара с поркането и пак виновен!
 :t1813:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #275 -: Октомври 26, 2021, 21:13:54 »
Това е огромен проблем - изнудват ме и на теб не ти прави никакво впачатление!

Неваксинираните претоварват здравната система, отговорни са за здравословните проблеми и смъртта на хиляди хора, но това не им прави никакво впечатление ...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #276 -: Октомври 26, 2021, 21:14:15 »
изнудват ме и на теб не ти прави никакво впачатление!
На мен ми прави, ако ще ти олекне, приспособленците и конформистите са ми врагове от млади години, загубих доста приятели, защото съм неприятен.
Вие си ги избрахте!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #277 -: Октомври 26, 2021, 21:17:57 »
начи примерно излизат статистики - 85-90% от заразените са неваксинирани, 95-98% от починалите са неваксинирани (или некви близки цифри) и се продължава със "ваксините не предпазват, тва не са ваксини, и ваксинираните заразяват, сичкишеомреме омг..."

ми ок, може да не предпазват на 100%, ако тва изобщо е възможно, ма статистиката си показва, че около 10 пъти повече неваксинирани стигат до болниците. или до моргите?

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #278 -: Октомври 26, 2021, 21:23:22 »
Може да са, а може и да не са.
Засега, поне от практиката на цялото световно здраве, всеки що годе интелигентен човек може да направи извода, че ваксинациите са помагали и предотвратявали пандемии
Що да не вярвам на практиката, дори и без сда съм специалист, а да вярвам на лакърдии от лаици?
1. Щото ваксините са били изпитани и одобрени. Като изпитването продължава 8-10-12 години.
2. Щото световната практика показва немалко случаи на дори одобрени лекарства, нанесли непоправими вреди на приелите ги, в резултат на което тия лекарства са били спирани, а корпорации от рода на фицер - съдени.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #279 -: Октомври 26, 2021, 21:25:16 »
начи примерно излизат статистики - 85-90% от заразените са неваксинирани, 95-98% от починалите са неваксинирани (или некви близки цифри) и се продължава със "ваксините не предпазват, тва не са ваксини, и ваксинираните заразяват, сичкишеомреме омг..."

ми ок, може да не предпазват на 100%, ако тва изобщо е възможно, ма статистиката си показва, че около 10 пъти повече неваксинирани стигат до болниците. или до моргите?

Нема страшно! Аз от утре влизам в общестовото ви на обработени зайци, що още предеш,  и от кво се плашиш? Успехте да ме набокцате с временния си произвол. Що си въобразяваш, че това ще ви се размине..

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #280 -: Октомври 26, 2021, 21:28:11 »
Quote (selected)
изнудват ме и на теб не ти прави никакво впачатление!
Ти да видиш мен как ме изнудва земното притегляне и не съм забелязал да ти прави впечатление.
Виж ся драга, специално за теб и сериозно.
Верно е, че аз мога да си стоя и в къщи и никкви здравни ограничения да не ме засягат /принуждават/, а ти искаш да ходиш на  работа, но се чувстваш изнудвана да се ваксинираш.
Само че моето стоене в къщи и твоето ходене на работа изобщо но променя статуса ни на равноправни граждани.
И аз като такъв искам да дойда в офиса ти за консултация по нещо си и искам да се чувствам сигурен, че няма да се заразя - нали имам това право, дори и като шибан, дрът пенционер?
А ти като работещ чиновник, си длъжна да осигуриш на обслужваните от теб левади безопасност, още повече и по силата на статуса си на държавен и/или какъвто и да е друг чиновник, получаващ заплатата си от такива несретници като мен. Тук любезно искам да те помоля, да не смяташ това "като мен" за точно от мен.
Това не променя с нищо нещата.
Чудя се, защо не приемеш ваксинацията, като служебно изискване за проява на феърплей към хората, с които трябва да комуникираш и сред които има и такива, които са "ваксъри".
« Последна редакция: Октомври 26, 2021, 21:33:19 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #281 -: Октомври 26, 2021, 21:29:48 »
Нема страшно! Аз от утре влизам в общестовото ви на обработени зайци, що още предеш,  и от кво се плашиш? Успехте да ме набокцате с временния си произвол. Що си въобразяваш, че това ще ви се размине..

од нищо несе плаша. при нас са 90% ваксинирани, няаме грижи  :0005:

не знам що го приемаш толко тежко. най-много след ваксината да станеш (кандидат-)англосакс като ЗИП-а  :bigok:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #282 -: Октомври 26, 2021, 21:30:39 »
Неваксинираните претоварват здравната система, отговорни са за здравословните проблеми и смъртта на хиляди хора, но това не им прави никакво впечатление ...
О, йеее! Само дето не можем да се договорим кои са неваксинираните, нали? Според здравните индулгенции, това са хора с по две ваксини, на не повече от шест месеца от последната игла. Всичко останало е неваксинирано. Както в САЩ човекът си умира невинен, ако са го осъдили всички инстанции без последната, която просто не успяла по време и той се споминал след трийсет години процес. Ама бил убиец хванат с оръжие в ръка до трупа на жертвата - невинен!
А сега ми речи какво ще стане със здравните индулгенции след половин година. Бустерна доза здравна индулгенция? Междувременно недоваксинираният какъв ще се води? Ами ако при следващите дози периодът на изкуствено "ще умрете по-леко" започне да спада и стигне до месечна доза?

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #283 -: Октомври 26, 2021, 21:30:54 »
Quote (selected)
1. Щото ваксините са били изпитани и одобрени. Като изпитването продължава 8-10-12 години.
2. Щото световната практика показва немалко случаи на дори одобрени лекарства, нанесли непоправими вреди на приелите ги, в резултат на което тия лекарства са били спирани, а корпорации от рода на фицер - съдени.
Може, но пък ся няма време да чакаме да се изпитат според изискванията ти, а дори и всички да сме съгласни - ти можеш ли да ми гарантираш, че докато чакаме, няма да измрем?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #284 -: Октомври 26, 2021, 21:34:31 »
И аз като такъв искам да дойда в офиса ти за консултация по нещо си и искам да се чувствам сигурен, че няма да се заразя - нали имам това право, дори и като шибан, дрът пенционер?
Гарибалдиецо, ами ако именно поради ваксинацията държавният чиновник кара леко и е решил да отиде на работа него ден, пълен с вируси от вси страни? Та той е пак опасен, само че не знаеш за това!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #285 -: Октомври 26, 2021, 21:38:56 »
начи примерно излизат статистики - 85-90% от заразените са неваксинирани, 95-98% от починалите са неваксинирани (или некви близки цифри) и се продължава със "ваксините не предпазват, тва не са ваксини, и ваксинираните заразяват, сичкишеомреме омг..."

Тая тема почва с обратната статистика.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #286 -: Октомври 26, 2021, 21:41:16 »
О, йеее! Само дето не можем да се договорим кои са неваксинираните, нали? Според здравните индулгенции, това са хора с по две ваксини, на не повече от шест месеца от последната игла.
И не по-малко от 14 дни след втората.
В Израел всички без бустерни дози са неваксинирани.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #287 -: Октомври 26, 2021, 21:43:25 »
Quote (selected)
Та той е пак опасен, само че не знаеш за това!
Така е драга, но тогава да речем аз ше се гътна /гоуем прас/, но останалите несретници след мен ше имат по голям /не казвам абсолютен!/ но по голям шанс да не се гътнат.
Дори и затова си заслужава да се опита.
Единственото пълно отрицание за ваксиниране може да бъде за хора, медицински освидетелствани, че им е противопоказно.
За останалите - няма да им навреди да се чувстват малко репресирани, айде холън, до сега им набиваха канчетата с повод и без повод, ся една - две игли ще изтърпят неккси.
Ако на Асол и се види цинично - готов съм утре да отида и преди нея да си дам ръката да боцкат, въпреки, че неам никква нужда от това, даже може и наистина да ми е противопоказно, след като имам купища антитела.
Даже ше предпочета ваксина с изтекъл срок.
 :bigok:
п.с. Боже, чуфствам се като Твой апостол, мъ само не знам точно кой!
 :)))
« Последна редакция: Октомври 26, 2021, 21:49:44 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #288 -: Октомври 26, 2021, 21:43:32 »
Може, но пък ся няма време да чакаме да се изпитат според изискванията ти, а дори и всички да сме съгласни - ти можеш ли да ми гарантираш, че докато чакаме, няма да измрем?
Казах го сигурно малко неясно.
Сега ще го изясня.
Бебетата и децата не боледуват така. Цивилизация, която бие на децата неизпитани и неодобрени ваксини с неясни последствия, за да запази пенсионерите си, е свършена.
За да запазят скъпоценния ти живот на пенсионер, ще унищожат децата.
Спи спокойно.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #289 -: Октомври 26, 2021, 21:47:54 »
Quote (selected)
Спи спокойно.
Благодаря!
Спазвам ти съвета дори от по дълго време отколкото сама би могла да предполагаш.
Маалко по горе ти опровергавам, предварително неккси се е получило, доста грешното ти мнение какво искам аз, но и тва не е болка.
Едно е сигурно - няам намерение да прекарам остатъка от живота си в опровергаването ти.
 :t1815:
« Последна редакция: Октомври 26, 2021, 21:54:49 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #290 -: Октомври 26, 2021, 21:51:39 »
Който си позволи да ме изнудва - трябва да е готов за всякави последици. Честна игра не му се полага...

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #291 -: Октомври 26, 2021, 21:59:10 »
Quote (selected)
Честна игра не му се полага...
Тва разбрахме!
Ся, Радев го отнесе с минус сто - сто и пеесетина.
За другите кво?
 :t1815:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #292 -: Октомври 26, 2021, 22:00:22 »
Цивилизация, която бие на децата неизпитани и неодобрени ваксини с неясни последствия, за да запази пенсионерите си, е свършена.
Сигурен съм, че индианеца ще те опровергае. Друго шепнат му грънците.
Фатмашкото слабоумие е заразно.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #293 -: Октомври 26, 2021, 22:05:57 »
Я да ходя си лягам аз за спокоен сън.
Лека!
Хм, нищо не мога да и откажа на тая Кайли!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #294 -: Октомври 26, 2021, 22:06:56 »
Тва разбрахме!
Ся, Радев го отнесе с минус сто - сто и пеесетина.
За другите кво?
 :t1815:
Как какво - ето Йоло Денев е бил днес показан по телевизията! Значи двамата с Луна са на финал! Ако трябва, ще отида пешком до Отава за да гласувам, ей Богу!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #295 -: Октомври 26, 2021, 22:10:17 »
Как какво - ето Йоло Денев е бил днес показан по телевизията! Значи двамата с Луна са на финал! Ако трябва, ще отида пешком до Отава за да гласувам, ей Богу!

Костя Кей трупа привърженици за сметка на Грийнсок благодарение на антиваксърството си :t1815:

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #296 -: Октомври 26, 2021, 22:14:48 »
Благодаря!
Спазвам ти съвета дори от по дълго време отколкото сама би могла да предполагаш.
Маалко по горе ти опровергавам, предварително неккси се е получило, доста грешното ти мнение какво искам аз, но и тва не е болка.
Едно е сигурно - няам намерение да прекарам остатъка от живота си в опровергаването ти.
 :t1815:
Казах ти, че ваксините не са одобрени, че не са изпитани и че вече се бият на 5-годишни деца.
Кое точно си опровергал?

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен die Hexe

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 244
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #297 -: Октомври 26, 2021, 22:16:29 »
Асол, днес целия следобед не мога да спра да те мисля (моля, виж лични).
Аз се чувствам едновременно бясна, безсилна и пидла заради безсилието си.
Засега аз продължавам.
И се моля да не бъда поставена пред твоя избор.
«… и оттогава пред мен извиват само криволичещи и глухи околни пътеки…»“

Не виждам сърце в емотиконите, но имаш го.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #298 -: Октомври 26, 2021, 22:18:00 »
Костя Кей трупа привърженици за сметка на Грийнсок благодарение на антиваксърството си :t1815:
Вече обявили ли са се всички кой какъв е? Дай една таблица, ако си срещал. Ще си умра от любопитство! Някой чувал ли е нещо за на СУ ректора кампанията? Лозан Панов? Къде се покриха всички тези интересни хора? Един дебат между Луна и Герджиков за значението на управляващия субект ще взриви рейтинга на който и да било канал!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #299 -: Октомври 26, 2021, 22:24:04 »
Ено од най-дебилните проявления на политическия медиа байинг, което съм виждал фживота си, е покупката на рекламно време ф ютюб
 одстрана на агенциата, занимаваща се с медиамаркетинга на проектантите.


СЕРИОЗНО, не купуваш 30 секунди ф ютюб. НИКОЙ  не купува толкова, освен ако не е идиот или мошеник, щото никой не издържа повече од 5 секунди од рекламата преди да цъкне SKIP и да почне да си гледа тва, което го интересува.