Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 22:21:02

Автор Тема: Коронавирус - информационна тема без коментари  (Прочетена 109715 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Значи от разсекретените материали на фрицер, де искаха да ги засекретят за 75 години, излиза, че първите и вторите етапи са минати с една пета от декларираните участници. Липсват хора, или никога не ги е имало, или ги е имало, ама изходът не е бил в полза на фрицер и са им махнали досиетата.
Отделно излезе статия за противоречивите данни при бременните жени, която оспорва официалните данни, според които минимум 82% от ваксаните са загубили плода си през първите 20 седмици.

Table 4 the Authors presented a calculation showing the rate of spontaneous abortion before gestational week 20, which is 104 losses divided by 827 participants that equals the rate of 12.6% chances of pregnancy loss in vaccinated individuals. The Authors compared this value to the published incidence rate, which is 10–26% (Dugas and Slane, 2021, American College of O, 2018, Anon, 2012). However, according to the information inside the article, 700 out of 827 participants with “complete” pregnancies received their first dose of vaccination during the third trimester, which would mean that the rate of spontaneous abortion in participants vaccinated in the first and second trimester is 104 divided by 127 equaling 81.9%. Additionally, one could find it written that “A total of 96 of 104 spontaneous abortions (92.3%) occurred before 13 weeks of gestation.”

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0165037822000328?via%3Dihub&fbclid=IwAR3AvJdQZPY09FxYhUzrFCR7Evkhy7dyD7h_I-nEOMDEFUDjjomHPIyYNu8
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
"Наш приоритет - начать с сентября в Европе новую стадию вakцuнного террора", - заявил глава отдела биологических угроз здоровью и стратегий вakцuнации Европейского медицинского агентства (EMA) Марко Кавалери.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
И Евростат започват да разсекретяват.

Quote (selected)
Life expectancy continued to decrease in 2021 in the EU
...
Quote (selected)
According to preliminary 2021 data, the COVID-19 pandemic that started in 2020 has had a negative effect with life expectancy at birth declining in almost half the EU Member States in 2021. The largest decreases have been estimated in Slovakia and Bulgaria (-2.2 years compared with 2020), followed by Latvia (-2.1) and Estonia (-2.0).
Compared with the pre-pandemic year of 2019, the overall effect on life expectancies is still negative in all EU Member States except Luxembourg (+0.1), Malta and Sweden (same level in 2019 and 2021). In some cases, life expectancies have further worsened in 2021, leading to an estimated overall loss of more than 2 years. The largest decreases compared with 2019 were registered in Bulgaria (-3.7), Slovakia (-3.0), and Romania (-2.7).

https://ec.europa.eu/eurostat/en/web/products-eurostat-news/-/ddn-20220506-2
Има данни за всички и при желание може да се направи корелация с мерки, с процент ваксани и прочие извращения...

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Mother, 36, most likely died from Covid Pfizer vaccine 11 days after dose, inquest told

https://uk.news.yahoo.com/mother-36-most-likely-died-115027209.html

Ваксината на Джонсън се отпуска вече само по желание на клиента:

US restricts use of Johnson & Johnson Covid vaccine over rare blood clot risk

https://www.theguardian.com/world/2022/may/05/us-johnson-johnson-covid-vaccine-blood-clot

Накратко, бодете се с квото щете, само имайте предвид, че може да е последното нещо, което сте направили.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Following the release of the Pfizer documents, it’s now confirmed that 1,223 people died within the first 28 days after being inoculated with the BioNTech Pfizer vaccine during trials — and it was still approved for use.

https://thecountersignal.com/pfizer-documents-over-1200-died-during-pfizer-vaccine-trials/

Таблици, извадки и линк към разсекретени 80 000 страници.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
THEGUARDIAN.COM
Fourth Covid jab can give higher immunity than initial booster, study finds
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
THEGUARDIAN.COM
Fourth Covid jab can give higher immunity than initial booster, study finds

Даа, четворен тегел, по-здраво държи!  :lol:  Ама нека, светът се напълни с идиоти!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Хвана ме омикронът, или там който вариант е сега, възстановявам се, объркаха ми се всякакви вкусове и мириси, солено не усещам, сладкото - почти, горчивото е много силно, кафето ми е отровно горчиво, портокалът ми мирише на пушек.

В ковид кабинета ми предложиха учтиво, някаква терапия на файзер, отказах. Вакссиниран ли си - не съм, 10 дена изолация. Докторката ми вика, тройно съм ваксана, и 2 пъти го изкарах.
Вие си ги избрахте!

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Хвана ме омикронът, или там който вариант е сега, възстановявам се, объркаха ми се всякакви вкусове и мириси, солено не усещам, сладкото - почти, горчивото е много силно, кафето ми е отровно горчиво, портокалът ми мирише на пушек.

В ковид кабинета ми предложиха учтиво, някаква терапия на файзер, отказах. Вакссиниран ли си - не съм, 10 дена изолация. Докторката ми вика, тройно съм ваксана, и 2 пъти го изкарах.

Спазване на Мерките - ей го разковничето..

Навремето си говорихме с Ловкия, Мирандичка, Славичка и Рорик из форума на СЕГА ..

Ловкият беше категоричен, яе ако трябва - ще стои без да излиза от къщи десетилетия ..
Мирандичка вярваше, че Мерките могат да и дарят богатирско здраве, а Рорик  беше изобретила антиковидни ръкавици..

Изкъртване на пейките в парковете , яко Мерки и блокада на Банско и Калофер - само това ни е необходимо за да смачкаме пандемията ..

Ваксините, за какво са ни?

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
портокалът ми мирише на пушек

Защото са го държали в опушвани бъчви. Нямало спирт за уиски. А иначе - оправяй се!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Изкъртване на пейките в парковете , яко Мерки и блокада на Банско и Калофер - само това ни е необходимо за да смачкаме пандемията ..
Плюс 5-минутно обгаряне на цялото тяло с бензинова горелка, два пъти дневно.

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Изкъртване на пейките в парковете , яко Мерки и блокада на Банско и Калофер - само това ни е необходимо за да смачкаме пандемията ..
Плюс 5-минутно обгаряне на цялото тяло с бензинова горелка, два пъти дневно.

Мощно измисляхме всякакви мерки, освен тези предложени от Генерал-майор Мутафчийски..

За къртенето на пейките не е наша идея, ама и нашите не падаха по-долу..

Ловкият се ограничаваше люто да псува несъзнателните и да се варди от Заразната къжица , ама момичетата развихряха фантазията си..

Рорик беше измислила ковидно наметало, а ковидните ръкавици бяха на Славичка .. обърках ги, дамите .. мина доста от тогава .. 

Мирандичка се радваше, че генерал-майор Мутафчийски бил станал много популярен и това ще донесе дивиденти на ГЕРБ,  а аз я подкрепях че покрай блокадата на Банско и нощуването на хората в колите още по-популярна е станала майка му на генерала - и това не може да не задържи ГЕРБ на власт столетия  .. ех, хубави времена ..

Къде ги тез мерки, къде ги тез теглилки .. къде я яростната убеденост на Ловкия и креативността на Рорик?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23482
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Maximus II, оправяй се!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
И от мен, Maximus, бързо възстановяване!
Вкусът се връщал за около месец.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Благодаря ви!
Вие си ги избрахте!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
бързо оправяне!
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Maximus,  :thup:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Ничего необычного, просто Западная Австралия, в которой от кoвuда вakцuнировано 95% населения от 12 лет и старше, установила свой новый рекорд по количеству новых позитивных случаев за день и отметила третий худший по перегруженности день для скорой помощи.

https://www.msn.com/en-au/news/australia/wa-records-fresh-peak-with-12390-new-covid-cases-after-reporting-third-worst-day-for-ambulance-ramping/ar-AAX5JRf?ocid=st

Спасибо вakцuнам за ту защиту, которую они предоставляют!

https://www.wa.gov.au/government/covid-19-coronavirus/covid-19-coronavirus-vaccination-dashboard
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Таз тема вече май ... .

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
dabedabe, нали казват, че Путин за един ден излекувал света от коронавирус. Иначе - като свърши летния сезон, от гардероба вадим якетата и маските.
Жалкото е, че тази година руските туристи (и техните портфейли), които осигуряват стабилно препитание на курортите ни, едва ли ще дойдат, първо защото хотелите все още са пълни с украинци и второ щото сме неприятелска държава. Не ги виня.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
тая тема изобщо не е спряла, все още по света носят маски, има задължителни ваксини и се канят да ги правят задължителни на някои места, тепърва има мачка погачка да търкаля
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Кайле имаш ли статии за автоимунен хепатит при деца (след ваксинация)? Вирусният не се потвърждава

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Сега има само временна и само на някои места пауза на „пандемията“.
Иначе между правителствата на различните страни има забележително единомислие и решителност в полза на „пандемичния“ тормоз над света.

https://stalingrad.life/articles/kovid-nikto-ne-otmenyal/

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Стига сте плашили хората, БЕ! И тъй и тъй се мре. Библията носи успокоение. Това и е и функцията.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
хората от ковид не се плашат, плашат се от твърдото решение на правителствата да ги спасяват от ковид
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
За канадски граждани или за двойни граждани - канадски и чужди граждани, към момента не може да се пътува без ваксина освен при някакви обстоятелства като медицинско или религиозно изключение или с частен самолет.
Изключенията като медицинско и религиозно са доста трудни, а процедурата за тях е тежка и тромава, а и вече много хора споделят истории за неуспех
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
К'о стана с глобализацията, питам и отговор не искам!
Или да не питам, а?

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
брифингът на русконо м-во на отбраната, мястото му е и тук

https://tass.ru/armiya-i-opk/14598087

Согласно информации, представленной в презентации начальника войск РХБЗ, в 2005 году Барак Обама заключил партнерское соглашение с Украиной о начале реализации военно-биологических программ на территории страны. Хиллари Клинтон, по представленным данным, инициировала принятие стратегии США по противодействию биологическим угрозам и способствовала легализации исследований двойного назначения, а Джо Байден координировал деятельность исполнителей военно-биологической программы и был вовлечен в финансовые махинации на Украине.

"Джордж Сорос - основной спонсор военно-биологических исследований на Украине и лоббист "биг фармы" ("биг фарма" - условное название ряда крупнейших фармацевтических компаний мира - прим. ТАСС)", - говорится в презентации.

вътре са и полша, германия и т.н.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Disclose.tv
@disclosetv
·
2h
NOW - Biden: "This pandemic isn’t over."
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
В братска Северна Корея обявили локдаун заради някакъв ковид. На места в братски Китай също. Какво ли не измислят империалистите за да мачкат трудовия народ... :smokin:

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Фаучи, запитан дали локдауните в Америка причиниха увеличение на депресия, алкохолизъм, домашно насилие този отговаря: Никога не е имало пълни локдауни в тази страна. Само някои ограничения....

https://www.youtube.com/watch?v=nCPH6_QZu_g
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: kаily
Фаучи: Никога не е имало пълни локдауни в САЩ

В смисъл:
Ама ще има, ще има.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Правительство Индии обвинило ВОЗ в том, что та в своём отчёте "злонамеренно" в десять раз завысила количество смертей от ковuда в стране под давлением фарм-компаний, вakцuны которых не пустили на индийский рынок.

https://www.indiatoday.in/coronavirus-outbreak/story/who-covid-death-report-india-excess-fatalities-pharma-companies-vaccine-market-1947955-2022-05-11?fbclid=IwAR0CZRv8Zmypj-nNnquJyOL3F9jLXp1IW2s1JdUVFFFK_hSJTb8N98XHdtU
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Цитат на: kаily
Фаучи: Никога не е имало пълни локдауни в САЩ

В смисъл:
Ама ще има, ще има.
От тъпо балканско сеирджийство искам да видя как ще локдаунат меланиновите гета. На техния фон населението на маалата е като придворната аристокрация на Белведере.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
платена реклама от СЗО, въртяща се из фейка

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Хвана ме омикронът, или там който вариант е сега, възстановявам се, объркаха ми се всякакви вкусове и мириси, солено не усещам, сладкото - почти, горчивото е много силно, кафето ми е отровно горчиво, портокалът ми мирише на пушек.

В ковид кабинета ми предложиха учтиво, някаква терапия на файзер, отказах. Вакссиниран ли си - не съм, 10 дена изолация. Докторката ми вика, тройно съм ваксана, и 2 пъти го изкарах.
Както споменах преди тютюнопушенето помага повече от ваксините.
Аз го изкарах на практика безсистемно и по-леко спрямо тройно ваксъни :smokin:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Аз изкарах някакъв "грип" през лятото на 2019, след който 2-3 месеца не бях добре. Симптомите ми бяха точно като за "постковиден синдром". А от грип винаги съм се възстановявал за около седмица.
Дали през 2020, 2021, 2022 съм карал ковид, идея си нямам. Настивам нерядко, но леко и само за 2-3 дни. Не съм ваксан, не пия и не пуша.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Не само цигарите, ама и електронните цигари очевидно помагат.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Государственная вещательная корпорация германских регионов Саксония-Анхальт, Саксония и Тюрингия MDR сообщает о результатах исследования клиники Шарите, которое гласит, что серьёзные побочные эффекты после вakцuнации от кoвuда испытывают 8 из 1000 человек, и это в 40 раз больше, чем регистрируется официально.



По-малко от две седмици по-късно

Клиника Шарите удалила со своего сайта исследование, в котором было обнаружено, что реальная частота побочных эффектов после вakцuнации от кoвuда в 40 раз превышает официально зарегистрированную (ссылка в комментарии).
Точно так же в прошлом году Шарите сначала опубликовала, а затем стёрла исследование, в котором было установлено, что кoвuд не вызывает миокардиты у детей и подростков, у которых до того не было проблем с сердцем, - в отличие от вakцuнации.
Потому что с дезинформацией* нужно бороться самым решительным и беспощадным образом! Надеюсь, редакторы сайта Шарите, по недосмотру допустившие публикацию столь крамольных вещей, уже понесли заслуженное наказание. 😷
____________
* - дезинформация в новой нормальности - это любые факты, независимо от их достоверности, которые могут повредить продвижению официальной повестки.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Тем временем в Португалии начали колоть четвёртые дозы - и одновременно анонсировали, что осенью нужно будет сделать пятые уколы.

https://www.noticiasaominuto.com/pais/1995034/covid-19-a-caminho-da-4-dose-da-vacina-graca-freitas-ja-fala-na-5
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
На тоз измислен кореновирус няма ли да ми изтръгнем корена най-после?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Не помня писах ли ви, моя позната, убедена ваксерка, не смее да си сложи третата доза, защото след втората, спря да усеща солено, всички ѝ викат, бе мамо, що пресолваш толкоз манджите!  :crying_with_laughter-3302: Къде ли още бъркат тия експерименталки!?
Вие си ги избрахте!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ами това директно води до проблеми. Аз соля само когато понякога готвя. На масата солница не ползвам. Каквото има в ястията/салатите - толкоз.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Парам-парам-пам.

В ответ на запрос в соответствии с Законом о свободе информации, Центральное бюро статистики Ирландии официально сообщает, что из 2,248 смертей, зарегистрированных в 2020 году как "кoвuдные", только в 61 случае кoвuд был единственной причиной смерти, без вклада сопутствующих заболеваний, из них всего 3 - в возрасте младше 65 лет.

Население Ирландии около 5 миллионов человек.

https://mobile.twitter.com/RealEddieHobbs/status/1527376421676429331
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен die Hexe

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 244
    • Профил
https://off-guardian.org/2022/04/19/pandemic-treaty-will-hand-who-keys-to-global-government/

Коментар за това какво ни готви пандемичното споразумение. Май ще се ходи на борба пак - помня анти-гмо кампанията.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
късно е за борба, те вече се събират, никой не се бори дотук, като го гласуват, после след дъжд качулка
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Преди година глобална НПО репетира за маймунска шарка. Съвпадение?
https://glasove.com/na-fokus/predi-godina-globalna-npo-repetira-za-maymunska-sharka-savpadenie
Вие си ги избрахте!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
На Бруклинском марафоне в Нью-Йорке произошёл первый с 2014 года смертельный случай: 32-летний участник скончался вскоре после финиша, предположительно от сердечного приступа.
Также "беспрецедентное количество" - 16 бегунов - было доставлено в больницу, из них пятеро с серьёзными проблемами, с угрозой для жизни (если логично интерпретировать написанное далее, что ещё 8 человек госпитализировано с нежизнеугрожающими травмами).
https://www.dailymail.co.uk/.../Runner-collapsed-died...
Хотя в статье винят тяжёлые погодные условия, но там же сказано, что финиш был в 9 утра при температуре до +26°C (до 80 F).
Зато в статье не сказано, что согласно правилам забега, все его участники должны были предъявить подтверждение вakцuнации от кoвuда: https://www.nyrr.org/races/rbcbrooklynhalf
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Чета горното и се сещам за времената на екстрасенсите, когато имаше какви ли не предсказания за бъдещето. Приписваха на Ванга пророчество, че щяло да дойде време, когато хората щели да умират внезапно, така както си вървят по улицата. Към Ванга имам съмнения, към способността за самоунищожение - не.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Кошмар на Ролан Гарос! Намерили тенисист целия в кръв и със счупен нос след мач
Оказа се, че Карабели е получил травмите след победата си с 3-2 над Аслан Карацев (Русия) през уикенда.

"Припаднах в съблекалнята, ударих си главата и си счупих носа. Намерили са ме целият в кръв, а главата ме болеше ужасно. Не помня нищо. Говорих с моя лекар и той ми каза, че напрежението от мача ми е повлияло. Адреналинът ми е дошъл в повече. Не бях играл 5-сетов мач преди. Пих хапчета за глава преди мача днес и се чувствах по-добре", обясни аржентинецът.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Вероятно е ваксиниран?
Вие си ги избрахте!

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Вероятно е ваксиниран?
Не може да не е, нали ги отстраняват неваксинираните.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
И допингиран. Щом ще играе с руснак, трябва да победи с всички средства.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
мериканско изследване предоставя нови доказателства, че дългият COVID-19 има пробив дори при ваксинирани пациенти
................ това „дори“ не знам що са го сложили..............

32 процента са проявявали симптоми на дълъг COVID-19 до шест месеца след инфекция, в сравнение с 36 процента от неваксинираните.

....и въпреки това ...
...важно е всеки да се ваксинира и да..

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Кайли, прощавай но да вмъкнеш, някак си, и предстоящата "ваксина" ЗА маймунска шарка.
Цирка ще бъде същия, но те натрупаха опит!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
предстоящата вакса я пускам в Зануляване, втора част
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Ваксите предпазват от дълъг ковид на 15%


https://www.washingtonpost.com/health/2022/05/25/long-covid-vaccines-slight-protection/
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.