Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 02:24:34

Автор Тема: Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ  (Прочетена 722 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« -: Декември 14, 2021, 12:33:31 »
Здравче, стой тук, че са много зомбитата и не можем да им насмогнем

Кайли, никъде няма да мърдам. 
:clap-3332:

А освен това тук има един 'убаф и читаф чиляк /без да му споменавам името!/, който непрекъснато се грижи за МОИТЕ мъже, а сега се е загрижил и за ТВОИТЕ мъже ...:

....мдааа, да помахаме на блондинката за сбогом, от нея ще остане само едно "Здравка - гост"   :crying_with_laughter-3302:

по нейно желание си отива, прав й път, дано намери мъже, които да не са лоши ... 


« Последна редакция: Декември 14, 2021, 12:44:32 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #1 -: Декември 15, 2021, 14:09:47 »
Айс, благодаря за оценката ти. Получих добри думи и от други 3-4 съфорумци. Като виждам, че сме двадесетина, от които поне дузина лично се познават и си мерят факултетите, департаментите и партийните централи, а аз съм от ''малцинството'', съм наистина поласкана.
Запътих се да си тръгвам, защото ме вбесиха двама, загубили мярката. При единият това е рецидив.
После си рекох, я Здравке, не прави евалла на форумните хулигани. Само ще злорадстват, че са те изкарали извън нерви.
Тук ще си стоя, напук на тях.
:th_up:

Вчера се опитах да поздравя тук Здравка за мъдрото решение, тъй като и на мен ми се е случвало да правя същото НЕЕДНОКРАТНО ...

Затова – МОЛЯ! – поне горните 2-3 мои думи да останат тук, преди да бъдат запратени отново в Кошчето
ПОНЕ ДОКАТО ЗДРАВКА ГИ ПРОЧЕТЕ ...
:m1201:




« Последна редакция: Декември 15, 2021, 14:32:58 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #2 -: Декември 15, 2021, 14:15:52 »
А лоши мъже НЕ харесваме изобщо!!!