Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 04:12:17

Автор Тема: коронавирус - тема за коментари  (Прочетена 239796 пъти)

Дърт Вейдър, Eisblock и 30 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен moni66

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 56
  • Напред и само напред
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2820 -: Февруари 19, 2022, 17:26:57 »
Не подценявайте имунизирането. имам починали приятели и роднини и затова се ваксинирах. другите, които боледуваха са с негативни синдроми: забравят, имат главоболие, болки в ставите, отпаднали са, оплакват се в нестабилност при вървежа.

Антиваксърите, които познавам са умствено ограничени хора. много смешниса когато се тръшнат болни и почнат да реват, че искат имунизация, но е късно. за тях има място на небето.
Купи рубли - спаси джудже

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2821 -: Февруари 19, 2022, 17:27:41 »
Следващия път, трябва вместо за две години, да се опитаме да го направим за шест месеца.
Следващият път! Ще направят "следващ път", не се съмнявам!
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2822 -: Февруари 19, 2022, 17:37:25 »
Не подценявайте имунизирането. имам починали приятели и роднини и затова се ваксинирах. другите, които боледуваха са с негативни синдроми: забравят, имат главоболие, болки в ставите, отпаднали са, оплакват се в нестабилност при вървежа.

Антиваксърите, които познавам са умствено ограничени хора. много смешниса когато се тръшнат болни и почнат да реват, че искат имунизация, но е късно. за тях има място на небето.

Преболедувах делтата. Беше тежко. 12% пневмония.
Тежкото беше 1 седмица и още 1 седмица да се нормализирам.
Не се ваксинирах защото според мен естественият имунитет е по-добър от изкуствения.
Прекарах Омикрон.
2 дни. 37.8*, 38.5*, 36.8*
Това беше.

Неактивен moni66

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 56
  • Напред и само напред
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2823 -: Февруари 19, 2022, 17:45:20 »
Да чукам на дърво, все още не съм хванал този вид грип и не зная симптомите му. данните от Световната здравна организация сочат, че числото на починалите отива към 6 000 000. все едно населението на една държава като България е заминало.
Купи рубли - спаси джудже

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9560
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2824 -: Февруари 19, 2022, 17:50:35 »
Мони, умствено ограничен може да бъде само човек, който за две години така и не разбра, че антиваксър и антиковид мрнк ваксини не е едно и също. Както и човек, който се втурва на непозната територия да налага собствените си гледни точки без никакво предварително проучване.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3580
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2825 -: Февруари 19, 2022, 17:51:50 »
Да чукам на дърво, все още не съм хванал този вид грип и не зная симптомите му. данните от Световната здравна организация сочат, че числото на починалите отива към 6 000 000. все едно населението на една държава като България е заминало.
Спри се с тази вкиснала пропаганда. Повечето хора отдавна се ориентираха какво точно е СЗО и каква е ролята ѝ в „пандемията“.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9560
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2826 -: Февруари 19, 2022, 17:56:36 »
СЗО колко процента от помощите му идваха от оня ненормалния, де съжалява, че ковид си заминава?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2827 -: Февруари 19, 2022, 18:44:23 »
Не подценявайте имунизирането. имам починали приятели и роднини и затова се ваксинирах. другите, които боледуваха са с негативни синдроми: забравят, имат главоболие, болки в ставите, отпаднали са, оплакват се в нестабилност при вървежа.

А аз снощи слушах и гледах в "Панорама" проф. Ивайло Търнев – специалист по нервни болести в Александровска болница и препоръчан като един от най-добрите доктори на сайта https://bestdoctors.bg/doctor/id/410.

И /ако не бъркам?!/ според него до момента от вируса у нас са починали около 35,000 българи ...

А сред пост-Ковид усложненията професорът спомена така също:

"мозъчна мъгла", когнитивни нарушения вследствие на Ковид, както и СТАРЕЕНЕ НА МОЗЪКА в дългосрочен план ...  :metal:

Неактивен moni66

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 56
  • Напред и само напред
    • Профил
Купи рубли - спаси джудже

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2829 -: Февруари 19, 2022, 18:58:06 »
Quote (selected)
Herr Muller
преди 57 минути
Колкото повече антиваксъри в България умират, толкова по-добре за държавата.
https://www.dnes.bg/koronavirus/2022/02/19/4616-sa-novozarazenite-s-koronavirus-pochinali-sa-89-dushi.520927#comment-newest

Шило в торба не стои.
Където и да го посееш хера е готов с да реши проблема с умиране на другите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен moni66

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 56
  • Напред и само напред
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2830 -: Февруари 19, 2022, 19:02:41 »
Да чукам на дърво, все още не съм хванал този вид грип и не зная симптомите му. данните от Световната здравна организация сочат, че числото на починалите отива към 6 000 000. все едно населението на една държава като България е заминало.
Спри се с тази вкиснала пропаганда. Повечето хора отдавна се ориентираха какво точно е СЗО и каква е ролята ѝ в „пандемията“.

От ориентираните какво точно е СЗО, 6 000 000 вече заминаха ориентирани в правилната посока с еднопосочен билет.
Купи рубли - спаси джудже

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2831 -: Февруари 19, 2022, 19:08:34 »
От ориентираните – какво точно е СЗО, 6,000,000 вече заминаха ориентирани в правилната посока с еднопосочен билет.
Бравос, Мони, так держать!!! :clap-3332:

« Последна редакция: Февруари 19, 2022, 19:22:36 от Джиджи »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3580
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2832 -: Февруари 19, 2022, 19:13:17 »
От ориентираните какво точно е СЗО, 6 000 000 вече заминаха ориентирани в правилната посока с еднопосочен билет.
Айде и ти, ако обичаш – нанякъде. Не непременно в „правилната посока“, може например да се върнеш към корените си. Питай оная преводателката да ти обясни къде е това, понеже вече са я пращали там.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2833 -: Февруари 19, 2022, 19:17:56 »
От ориентираните какво точно е СЗО, 6 000 000 вече заминаха ориентирани в правилната посока с еднопосочен билет.

От неориентираните ще заминете стотина пъти повече  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2834 -: Февруари 19, 2022, 19:39:31 »
И гените ли преборихме вече? Напреднахме много, казваш. Животните ще се окажат по-щастливи от нас.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2835 -: Февруари 19, 2022, 19:55:08 »
виж ти, виж ти, още съм жив! :nuts:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2836 -: Февруари 19, 2022, 20:11:41 »
Досега се мислеше за мъртъв ли ?  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2837 -: Февруари 19, 2022, 20:17:53 »
Пощипва се на ваксинираното място да е сигурен че е жив.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9560
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2838 -: Февруари 19, 2022, 20:49:02 »
Монка, колко човека средно на ден умират на планетата?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2839 -: Февруари 19, 2022, 20:55:28 »
Досега се мислеше за мъртъв ли ?  :nuts:
не, нали ме убеждаваха, доказателства даваха,
че до година, пряко сила две, ще умиргам!
вече не знам, жив ли съм или мъртъв! :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2840 -: Февруари 19, 2022, 22:15:47 »
Quote (selected)
ограничаване на отговорността.
Само за това да се хванеш стига.
Урсулите го играят 007.
Нямам спомени някой европеец да им е давал такова разрешително.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2841 -: Февруари 20, 2022, 03:17:49 »
нали ме убеждаваха, доказателства даваха,
че до година, пряко сила две, ще умиргам!

Тц, няма да се отървете толкова леко и бързо  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2842 -: Февруари 20, 2022, 08:28:41 »
Quote (selected)
Шест държави на африканския континент - Египет, Кения, Нигерия, Сенегал, Тунис и Южна Африка - ще получат технологията, необходима за производство на собствени ваксини срещу коронавирус на базата на рибонуклеинова киселина. Това заяви генералният директор на СЗО Тедрос Гебрейесус на шестата среща на върха на представителите на ЕС и Африканския съюз в Брюксел, предава ТАСС.
https://www.manager.bg/covid-19/shest-afrikanski-drzhavi-shche-poluchat-tehnologiya-za-proizvodstvo-na-irnk-vaksini
След арабската пролет иде африканска такава, само че с "хуманни оръжия".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2843 -: Февруари 20, 2022, 08:43:52 »
Quote (selected)
„Работих много активно за приемането за зеления сертификат. Бях вносител на редица предложения и изменения на парламентарно ниво, когато се обсъждаше неговата архитектура. В този му вариант обаче той вече изглежда безсмислен, защото не може да спре разпространението на Омикрон, който протича бързо и безсимптомно при много хора. От друга страна зеленият сертификат остава инструмент за насърчаване на ваксинацията, която за момента е единственият начин да се предпазим от тежко преминаване на болестта“, каза Петър Витанов.
https://glasove.com/politika/petar-vitanov-zeleniyat-sertifikat-izglezhda-veche-bezsmislen-no-evropa-tryabva-da-vzeme-edinno-reshenie
Мерките никога не са били в защита на населението, а първоначално да се наплаши и впоследствие масово "ваксинира".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9560
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2844 -: Февруари 20, 2022, 12:51:37 »
не, нали ме убеждаваха, доказателства даваха,
че до година, пряко сила две, ще умиргам!
вече не знам, жив ли съм или мъртъв! :smokin:


Аналогичен случай и у наше село. До пролетта сички неваксани щеха да са мъртви. Ама то пролетта далеч, кой знае..
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9560
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2845 -: Февруари 20, 2022, 12:53:32 »
Quote (selected)
Шест държави на африканския континент - Египет, Кения, Нигерия, Сенегал, Тунис и Южна Африка - ще получат технологията, необходима за производство на собствени ваксини срещу коронавирус на базата на рибонуклеинова киселина. Това заяви генералният директор на СЗО Тедрос Гебрейесус


Тия абсолютно са загубили връзка с реалността. Прав е Лавров. Даже двойно набодените в богатия запад вече отказват вакси, ваксите доказано не работят, те тепърва заводи за вакси ще строят.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2846 -: Февруари 20, 2022, 12:56:46 »
Африка е стар нерешен проблем.
Сега имат избор да го отстъпят на Китай така или да го досъсипят преди да се изтеглят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2847 -: Февруари 20, 2022, 17:20:38 »
"Вирусът" се срещнал с всички, само с тебе не поискал, тъй ли, Жижи ?  O:-)
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2848 -: Февруари 20, 2022, 17:26:27 »
Общественное здравоохранение Шотландии (PHS) прекратит публикацию данных о смертях и госпитализациях от ковида в разрезе статуса вакцинации - из-за опасений, что они искажаются сторонниками кампании против вакцинации.  :m1924:

Няма да публикуват данни за хоспитализирани и умрели от ковид, да не се разбере, че ваксините изобщо не предпазват, от нищо!  :t2626:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 718
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2849 -: Февруари 21, 2022, 02:43:29 »
Това не мога да го преведа на български без да съм поет (а не съм), таке че ето го на руски:

"В городской  поликлинике пошли на дополнительные меры по вакцинированию и вывесили лозунг: "Кто привьется поутру, может трахнуть медсестру!"  Кто-то дописал: "Кто привьется сгоряча, может трахнуть и врача!  Еще дописали: "Кто сделает прививку следующую, то может и заведующую!  И еще дописали: "А я, за ревакцинацию, т.к. можно всю администрацию!"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2850 -: Февруари 21, 2022, 07:30:26 »
Quote (selected)
Гейтс казва, че фондацията му ще участва в проект на Wellcome Trust за даряването на 300 млн. долара на Коалицията за иновации за подготовка за епидемии. Една от нейните цели е осигуряването на доставки на ваксини за по-бедните страни.
https://www.vesti.bg/tehnologii/nauka-i-tehnika/gejts-triabva-da-se-gotvim-za-sledvashtata-pandemiia-6138378
Омикрона ги свари неподготвени, това няма да се повтори, вече ще бъдат подготвени с контращам.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2851 -: Февруари 21, 2022, 07:38:36 »
Коалицията за иновации за подготовка за епидемии.

"За" или "На" епидемии?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2852 -: Февруари 21, 2022, 08:22:46 »
Бил Гейтс пред CNBC по време на конференцията по сигурността в Мюнхен в Германия:
„Светът ще види още една пандемия. Ще има друга пандемия. Този път ще бъде различен патоген.
Но ако към тази болест се подходи правилно, тя може да бъде предотвратена рано и няма да стане глобална, както беше в Covid -19.“


От къде ли знае?  ;)
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2853 -: Февруари 21, 2022, 09:54:35 »
.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Колкото и да подчертаха големия фокус върху ваксинацията, участниците в брифинга не можаха да обяснят категорично защо отстъпват от критериите, които смятаха да ползват за премахването на сертификатите. През януари премиерът Кирил Петков заяви, че сертификатите ще отпаднат при постигане на едно от две условия - 60% ваксинационно покритие или под 5% запълване на интензивните легла. България е много далеч от постигане на достатъчно покритие на ваксините сред населението. Днес здравният министър коментира, че се гледат много комплексни фактори.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/zelenite-sertifikati-otpadat-20-mart
Комплекса от фактори е комплексното оплескване.
Няма нещо пипнато от променливите да не е окепазено.
Ще поставят абсолютен рекорд, за 100 дена да оплескат цялата държава. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2855 -: Февруари 23, 2022, 03:37:12 »
От моето местоположение: от 1ви Март сме без маски. Официално. В същото време, нищо не се е чуло за ваксините, разбирайте - там нещата остават както са. Във фирмта в която работя, от Нова Година бяха въвели предишното правило - един ден работиш от вкъщи, другия ден в офиса. Вчера са го отменили. Сега, което е по-интерсно за мен: народът тотално се е разцепил на 2 групи (за и против ваксините). Особено изразено в училищата. Вчера говорих с няколко "младежа" с деца в началното училище, но ходят в различни училища. В 1вото - родителите съдят училищната управа, защото тя е взела пари по някакава "програма" (а бе както в БГ с Европейските фондове) и е трябвало да се изпълнят някакви условия. Едно от тях - децата да носят маски. Във 2рото - родители се обаждат на учителите и молят: Не слагайте моето дете на един чин с тези, които не носят маски!!!
Тези хаирсъзи постигнаха целта си - уж се бореха срещу всякаква дискриминация, но съзададоха нова: разделиха ни на ваксинирани и не-ваксинирани.
Сетих се за един стар виц, приписваха го на бай Тошо:Той нали имаше навик да сменя периодически разните ръководители на по-ниско ниво - А сменя Б, Б сменя В и пр. Питали го "защо", а той отговорил: когато имаш мишки в чувал, ако ги оставиш на мира, те ще го проядат и ще избягат. Затова трябва да го "въртиш" постоянно за да са "зашематени" и да не проядат чувала.

Сега като майтап, но не съвсем: миналата седмица най-големият внук имаше баксетболен мач. По средата имат почивка от 7 мин. През това време чиърлийдърки - правят разни 'гяволъци", най-вече викат като изоглавени. Най-малкият  (на 4 г) се впечатли и взе да танцува с тях. Треньорката на лидърките го видя и го взе в средата на кръга, да танцува с каките. Ама "патето" още глупаво - видя, че всички други имат маски, а той няма (тук за деца под 5г не се изискват). Тича той при майка си да му даде маска. Тя му даде. Той е "нарамен" и не дава никой да му помага. Бори се 2-3 мин да си сложи маската ...ама докато се оправи шоуто свърши!.... Та си мисля, как влияе тази ситуация на децата (за възрастните вече съм чел).

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2856 -: Февруари 23, 2022, 12:09:46 »
https://www.amazon.com/Neil-deGrasse-Tyson-Vaccine-Vaccination/dp/B08W69K231

Насам, народе!  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2974
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2857 -: Февруари 23, 2022, 13:48:55 »
Quote (selected)
„Имало ли е друг път министър-председател да дойде сред хората. Знаете ли защо съм тук при вас? Защото е важно, ако искаме да има промяна в тази страна, трябва да работим заедно. Ако не работим заедно, доникъде няма да стигнем“, каза още Петков, предизвиквайки още повече освирквания и дюдюкания.
https://glasove.com/novini/osvirkaha-kiril-petkov-na-protesta-na-vazrazhdane


   Припев:  инуулеваааа корупцияяяя (4х)
*********   ✹    *********

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2858 -: Февруари 23, 2022, 14:26:53 »
Quote (selected)
Цитат на: fierce в Февруари 19, 2022, 20:55:28

    нали ме убеждаваха, доказателства даваха,
    че до година, пряко сила две, ще умиргам!

Тц, няма да се отървете толкова леко и бързо

Що, бе, НоРчо?!?
Дан'съ обаждаш вече и ти от Оня свят ...


« Последна редакция: Февруари 23, 2022, 14:45:27 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2859 -: Февруари 23, 2022, 14:42:01 »
https://glasove.com/novini/osvirkaha-kiril-petkov-na-protesta-na-vazrazhdane

Quote (selected)
Освиркаха Кирил Петков на протеста на "Възраждане"
https://glasove.com/novini/osvirkaha-kiril-petkov-na-protesta-na-vazrazhdane

Автор: "Труд", 23 Фев 2022 г.

А щом „Гласовете” почнаха да ползват и те за автор „Труд”, можем да ги пишем вече и тех бегАли …   :walking_home_crying-1328:


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2860 -: Февруари 23, 2022, 16:52:01 »
Джиджи, ти ваксинира ли се, изпълни ли повелята на партията, на милиардерите?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2861 -: Февруари 23, 2022, 16:56:47 »
Е, тя милата, нали имала медицински противопоказания, но яростно агитира..

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2862 -: Февруари 23, 2022, 17:01:04 »
Тогава няма морално право, да агитира за ваксини!
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2863 -: Февруари 23, 2022, 17:06:46 »
Innate Immune Suppression by SARS-CoV-2 mRNA Vaccinations: The role of G-quadruplexes, exosomes and microRNAs
https://www.authorea.com/users/455597/articles/552937-innate-immune-suppression-by-sars-cov-2-mrna-vaccinations-the-role-of-g-quadruplexes-exosomes-and-micrornas?commit=d033a57415da0ca976b27f11d81a4cd604f7fdc7

За мен си е тъмна Индия, но някой може да го разкаже с думи прости.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2864 -: Февруари 23, 2022, 17:11:21 »
 Въпреки това, както експерименталните, така и наблюдателните доказателства разкриват много различен имунен отговор към ваксините в сравнение с отговора на инфекция със SARS-CoV-2. Както ще покажем, генетичните модификации, въведени от ваксината, вероятно са източникът на тези диференцирани отговори. в този документ, ние представяме доказателствата, че ваксинацията, за разлика от естествената инфекция, предизвиква дълбоко увреждане на сигнализирането на интерферон тип I, което има различни неблагоприятни последици за човешкото здраве.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2865 -: Февруари 23, 2022, 17:13:20 »
Ние също така идентифицираме потенциални дълбоки нарушения в регулаторния контрол на протеиновия синтез и наблюдението на рака. Доказано е, че тези нарушения имат потенциално пряка причинно-следствена връзка с невродегенеративно заболяване, миокардит, имунна тромбоцитопения, парализа на Бел, чернодробно заболяване, нарушен адаптивен имунитет, повишена туморогенеза и увреждане на ДНК. Ние показваме доказателства от доклади за нежелани събития в базата данни VAERS, подкрепящи нашата хипотеза. Вярваме, че цялостната оценка на съотношението риск/полза от иРНК ваксините ги изключва като положителен принос за общественото здраве, дори в контекста на пандемията Covid-19.   
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2866 -: Февруари 23, 2022, 17:28:18 »
Тогава няма морално право, да агитира за ваксини!
Има според нея.
Типично за наглосакските идолопоклоници, всичко лошо е за другите.
По емотиконите и мълниите ще ги разпознаете.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2867 -: Февруари 23, 2022, 18:41:15 »
Quote (selected)
kаily

Re: Коронавирус - информационна тема без коментари
« Отговор #677 -: Днес в 15:50:46 »
Quote (selected)
Франция спира Джонсън ваксината поради риск от инфаркт.
На набодените с Джонсън честито.
Я да видим.
Quote (selected)
GE заяви миналата година, че ще се раздели на три публични компании, за да намали дълговете си и да опрости своя бизнес. Дни по-късно от Johnson & Johnson заявиха, че планират да разделят фармацевтичния си бизнес от този с потребителски стоки.
https://www.manager.bg/komentari/kak-amazon-ustoyava-na-maniyata-za-razdelyane

Случайно?
Не мисля!
Знаели са каква мина са настъпили.
Миналата седмица шефа на модерна, осребрил/продал лични акции за 400 милиона.
Много "случайности" се натрупаха.
« Последна редакция: Февруари 23, 2022, 18:48:40 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2868 -: Февруари 23, 2022, 19:16:24 »
Цитат на: buratinob
Цитат на: Maximus II
Тогава няма морално право, да агитира за ваксини!
Има според нея.
Типично за наглосакските идолопоклоници, всичко лошо е за другите.
По емотиконите и мълниите ще ги разпознаете.

Mда. Лъжат другите да правят едно, а те самите правят точно обратното.

Цитат на: Джиджи
Що, бе, НоРчо?!? Дан'съ обаждаш вече и ти от Оня свят ...

Не, Жижи, не пиша от отвъдното. Жив и здрав съм си.
И никога няма да се набода с генните отрови  :smokin:
« Последна редакция: Февруари 23, 2022, 19:22:34 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9560
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2869 -: Февруари 23, 2022, 19:32:35 »
Модерна през 2016 или 2017 са патентовали секвенцията на ковид вируса, дадох линкове в другата тема. Заедно с научно изследване, че тая последователност няма как да е естествена, щото вероятността е 0,0000000032 или нещо в тоя дух беше.

Само ми е интересно що модерна го изработи и патентова, а фрица се облажи най-много.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3580
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2870 -: Февруари 23, 2022, 19:40:21 »
Само ми е интересно що модерна го изработи и патентова, а фрица се облажи най-много.
Moderna спечели страшно много пари, като вземем предвид, че никога по-рано не е правила ваксина. Самият факт, че въпреки липсата на практика се уредиха на пазара ги прави топ мошеници.
Всичко в този цирк беше и е брутално нагло мошеничество.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9560
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2871 -: Февруари 23, 2022, 19:51:01 »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2872 -: Февруари 23, 2022, 19:52:43 »
Цитат на: kаily
Само ми е интересно що модерна го изработи и патентова, а фрица се облажи най-много.

Така са решили началниците. Защо - те си знаят. Активите на цялата БигФарма всъщност са в ръцете на едни и същи хора, без значение на колко и кои фирми се водят про форма.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2873 -: Февруари 23, 2022, 19:55:20 »
Едва ли са е прекарали началниците, Модерна и Файзер накрая ще се окажат с общи държатели на акциите, няма как пари да изтекат извън системата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2874 -: Февруари 23, 2022, 19:57:11 »

Да им пратим от нашите ваксини, като не им стигат. И без туй ще останат неизползвани и ще им мине срока.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9560
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2875 -: Февруари 23, 2022, 19:59:55 »
Те не щат да се ваксат, а да се изпозаразят
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2876 -: Февруари 23, 2022, 20:11:45 »
Не ги знам каква част са двойно и тройно набодени, ама малко късно се сетиха.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2877 -: Февруари 23, 2022, 20:41:18 »


Най-накрая, дет се вика  :m1924:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2878 -: Февруари 23, 2022, 20:49:48 »
Дозирис, тва ти ли, ве??

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2879 -: Февруари 23, 2022, 21:00:12 »
Тъй вярно. :)