Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 565199 пъти)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1920 -: Януари 02, 2023, 20:41:20 »
Quote (selected)
Та нали заради магиите и вещерството, Светата инквизиция се вихри цели седем века!
Уфсътъ не прай разлика между християнство и католически извращения като инквизицията, ама се наредила акъл да дава.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1921 -: Януари 02, 2023, 21:33:24 »
Ха
Този символ на демокрацията от плаката я бях забравил.
Оказва се не напразно съм я забравил.
Виж как сме на едно мнение! Символ беше на "Времето е наше". Организаторите на "демото" в БГ (по всички правила на успешния маркетиг) предложиха едно хубавичко (и празноглаво) личице и работата стана. Не вървеше на Ж. жабата да бъде "бранд". Нали? Сексът продава...На рекламите на новите коли има дългокраки създания, не дядовци без коса. Не е случайно. :)))
Та така, после за награда малко школовка в религиозно училище в САЩ. Трябва да се грижим за кадрите и след тридесетина години забравяме, че самата "света" библия (Стар завет) е приписвана от плочките на Гилгамеш. Тоест езичество.
Сладурана (тогава), но аз бях в първият местен координационен съвет на СДС (за кратко, че ги видях какви головодници бяха) и знам как "дейците на революцията" ги наградиха с визи за Канада, след изборите 90-та.
Бъдете здрави

PS Всяка новина има няколко слоя истини под нея и без друго човек става малко или повече циник.
Виж възторженото личице и бебешки бузки как ви докараха "бананите"!  :tongue_:
« Последна редакция: Януари 02, 2023, 22:14:48 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1922 -: Януари 02, 2023, 21:54:34 »
Ха
Този символ на демокрацията от плаката я бях забравил.
Оказва се не напразно съм я забравил.
Виж как сме на едно мнение! Символ беше на "Времето е наше". Организаторите на "демото" в БГ (по всички правила на успешния маркетиг) предложиха едно хубавичко (и празноглаво) личице и работата стана. Не вървеше на Ж. жабата да бъде "бранд". Нали? Сексът продава...На рекламите на новите коли има дългокраки създания, не дядовци без коса. Не е случайно. :)))
Та така, после за награда малко школовка в религиозно училище в САЩ (за награда). Трябва да се грижим за кадрите и след тридесетина години забравяме, че самата "света" библия (Стар завет) е приписвана от плочките на Гилгамеш. Тоест езичество.
Сладурана (тогава), но аз бях в първият местен координационен съвет на СДС (за кратко, че ги видях какви головодници бяха) и знам как "първите дейци на "революцията" ги наградиха с визи за Канада, след първите избори.
Бъдете здрави

PS Всяка новина има няколко слоя истини под нея и без друго човек става малко или повече циник.

Ха ха.
Аз бях в аулата на СУ когато основавахме Зелената партия.
След това ми звъняха хиляди пъти(номерът на телелефона беше първото условие).
Аз тогава живеех под наем на 12 етаж срещу кръчмата Камен брег.
Слава Богу Корекомът на първия етаж ме спря от политическа дейност.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1923 -: Януари 02, 2023, 21:55:17 »
Quote (selected)
Та нали заради магиите и вещерството, Светата инквизиция се вихри цели седем века!
Уфсътъ не прай разлика между християнство и католически извращения като инквизицията, ама се наредила акъл да дава.


Те тези католически извращения са били наложителни.
Заадна Европа залята от езичество и извращенство все някак е трябвало да я вкарват в ред. С разпускането на Светата Инквизиция е било ясно, че Европа ще се катурне пак в пропастта на проституцията, мъжеложството, човешките жертвориношения, педофилията, човекоядството. Защо мислиш е била чучната на кладата Жана Дарк? За хомосексуализъм. Както и Джордано Бруно. След Великата Френска Масонска Революция и измислят образ на бунтовница  феминистка и национален смвол на Франция. По време на Великата Френска Масонска  Революция много католически свщнници са разстреляни.
Този път Ватиканът е намерил по лесният начин да се оттърве от тази нечист. Предава Западна Европа на неоислямистите да въведат ред и порядък.Краката им целува завалийката
« Последна редакция: Януари 02, 2023, 22:01:21 от Алиса »

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1924 -: Януари 03, 2023, 06:19:46 »
Та нали заради магиите и вещерството, Светата инквизиция се вихри цели седем века!
Ми не е съвсем така.
Инквизицията, тоест църквата,  "се вихри" заради това, което смята за ерес. Както католическата, така и православната - препоръчвам Презвитер Козма, процеса против богимилите на Борил, кладата за Василий и прочее.
Когато започват Тъмните времена, а те са по-късно и започват с протестантските движения, убедени, че има магии и магьосници, църквата, включая Инквизицията, е против, защото отрича съществуването на магията. Повечето горени, но и бесени, давени и пр., жени особено, не са през Средновековието, а именно през Тъмните времена - 16, 17, че и 18, последно чак през 19 (!!!) век. И в протестантските основно вилаети, хеле пък в Америка (справка процесът срещу Салемските вещици). Масови истерични състояния в несигурни, кризисни  времена, не е като да не сме го преживявали в по-меки форми, подскачайки, в края на 80-те, началото на 90-те.
А жени са пострадали основно заради сексуално увредения автор на "Malleus maleficarum", срещу който "чук" църквата има ред несъгласия, основното сред които е отричането на съществуването на магия, както вече споменах.
Четете, джанъм, не се предоверявайте на шлагери и дъвки,  езици знаете. А сте блестящи отсеватели на зърното от плявата - църквата и Инквизицията преследват еретически движения, щото й оспорват нейната "единствено правилна", канонизирана, истина, съответно властта и контрола.
А антиклерикалната битка на френските революционери е друга опера - това е буржоазна революция срещу феодализма, а католическата църква е главният идеологически  стълб на феодализма, "най-големият феодал". Впрочем с това е свързана причината френските жени да получат право на глас чак след ВСВ за разлика от българските (омъжените) още през 30-те..., но дотук...
Щото очаквам да ме налазят едни дежурни налазвачи с дежурните си налазвания, без оглед за какво иде реч, пък аз си падам страхливичкааа  :smokin:
« Последна редакция: Януари 03, 2023, 06:37:02 от Zeitgeist »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1925 -: Януари 03, 2023, 09:22:42 »
В действителност, протестантизмът е изгорил, избесил и изклал, повече вещери и вещици, включително деца, от католическата църква. В едно немско градче, местният магистрат поръчал да построят специална пещ за горене на вещици, в Швеция през 17 век е имало масова истерия на тема вещерство, след като ситуацията заплашила да остави кралството без жени, се намесил кралят и прекратил лудостта.

Както се оказва, и там, и в Салем, всичко служело за лично отмъщение или за заграбване имотите на уличените за връзка с дявола и нямало нищо общо с църковните канони. Както и добре описва менталността на западния човек, когото сега ни дават за пример, не се подлъгвайте от лъскавостта и подредеността на западните страни, от долу си тлеят кладите и газовите камери, нищо не се е променило, само успешно го прикриват.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1926 -: Януари 03, 2023, 10:22:31 »
Ми не е съвсем така.
Усещам в разсъжденията ти познатата идеология на победилата жидомасонерия в България. И докато комунистите строяха, либералите възпитаваха. Издадохме целият боклук на педеромасоните в поредица Световна класика„, учихме колко е велика Френската революция, извършена от  педераси, просттутки, убийци и най долната твар на обществото. Но затова пък дала право на изметта, езичниците да живеят във Франция, защото до тогава са били  извън закона. Отхвърлени от обществото. Йуда, предали христовата вяра и божиите закони. Живеещи в обособени гета извън градовете, занимавщи се с просия, проституция и кражби. Със содомия, безразборен секс между майка, баща, братя, сестри, извращенци. Отвличания на деца за жертвориношения, за кръв и месо, или за принуждаване да проституират по улиците и да крадат. От които после слепват сектата йудеи.
Ето тази пасмина е ударната сила на френската революция, водена от проникналата  в ентелектуалните френски среди от Англия масонерия, до един педераси. Буржуазна революция? 40 години гражданска война, в която е унищожено 60 процента от населението , и богатата Франция е ограбена до шушка и срината. Чудесен начин да се справиш с противника.
И кой след Най Великата Революция на Отрепките във Франция става действителният крал на Франция, та до днес? Ротшилд.
Да живеят всички буржоазни революции на отрепките по света! И у нас 89та. Да живее двеста годишнината!

За тридесет години вски сам трябваше  да направи своята равносметка .
Комунистите построиха икономическата база, но се провалиха с изграждането и възпитанието на хората. Защо? Защото топлеха в пазвата си либердата, която се занимаваше с възпитанието на новият човек. И получихме, каквото получихме. Безмозъчни индивидуалисти, кариеристи, атеисти. Погледнете 45 години бездарните поети, писатели, художници, професори, академици.  Целият „интелектуален„ елит. Тогава. Вижте и сега, пълното падение - продължението на тяхното дело.Какъв народец са?

Казваха ни че няма Бог, но никой не ни каза, че ако няма Бог, значи тържествува Сатаната.

Ватиканът като институция е направил много грешки, много престъпления, но борбата му със сатанизма смятам, че трябва да се зачете.
Друг е въпросът, че самият Ватикан падна жертва на Сатанистите.
« Последна редакция: Януари 03, 2023, 10:33:22 от Алиса »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1927 -: Януари 03, 2023, 11:34:30 »
Quote (selected)
Истината е, че езичеството никога не ни е напускало, независимо какво е мислил цар Борис І с акцията по изкореняване на дивотията. И бунтът срещу покръстването от 865 година очевидно е успял - доказателства колкото щете през 2023 г.

Дабедабе преди няколко седмици се чудеше какво било станало с Лиляната.
Явно женската ѝ интуиция е подсказала, че в медийното пространство се е заформила празнина, тъкмо като за нея, или пък продажбите на книгата ѝ може да не са потръгнали, но, ecce donna - спечелила отново ефирно време с кратък Назидателен ескиз на коледна тематика. Очаквам, ако ѝ потръгне, да поведе новата Инквизиция срещу дивашкия народ, дръзнал да не закупи достатъчно бройки от "Свят за обичане - Книгата и Албумът", 70 лева, за неразбралите тук.
Не се стискай, вещерски народе, не бягай - ЧЕТИ, то прави сляпото сакато !!!

ПП хаш две о равно на вода, це квадрат равно на сода
« Последна редакция: Януари 03, 2023, 11:40:42 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1928 -: Януари 03, 2023, 12:03:06 »
Сега, без да скачате много, но девойката на известна възраст вече, е ангажирана с някакъв проект. За това са си харчили парите да я обучават по америка ли беше?
Жената се застъва за консервативно поведение, и какво от това.
Всички тук ми се възхищавате на Орбан.
А той каква концепция носи, и за каква стратегия се бори?   Ми Триморие. Австрия на три морета. Зад който проект стои Ватикана, австрийската имперска аристокрация, с част от която е свързан и Орбан, Хабсбурга, приятел на вашият Грозев, някои барони от ВПКто ни.
Така че какъв е проблема за девойката немлада вече от ваша страна?
Проявявайте разбиране.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1929 -: Януари 03, 2023, 12:43:39 »
Често нещата са съвсем тривиални - финансиране веднъж, не значи финансиране доживот.
Само първите дози са щедри, "кантарни", после - по 0.7 за 1.

Все пак, директно от наръчника за Водачи на монотеистични превозни средства - След Мене, не Натам, Насам, Напред, Нагоре...

Quote (selected)
И като ходеше край галилейското езеро, видя двамата братя, Симона, наречен Петър и брат му Андрея, че хвърляха мрежа в езерото, понеже бяха рибари.
И казва им: Дойдете след Мене и Аз ще ви направя ловци на човеци.
И те веднага оставиха мрежите и отидоха след Него.
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1930 -: Януари 03, 2023, 12:45:43 »
Quote (selected)
Проявявайте разбиране.
Абеее...винаги съм проявявал...ноо, само до към 50-те!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9574
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1931 -: Януари 03, 2023, 18:29:26 »
Ватикана е сатаната, трябва да не си им виждала залите и скулптурите
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8896
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1932 -: Януари 03, 2023, 18:53:33 »
Защо мислиш е била чучната на кладата Жана Дарк? За хомосексуализъм.
Нищо подобно.
Quote (selected)
Както и Джордано Бруно.
Нищо подобно.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1933 -: Януари 03, 2023, 19:40:35 »
Съжалявам, но ако беше прочел едно много, много интересно материалче за Англия и Ост-Индийската компания, което аз поне два пъти предоставях, за да получите поне елементарни познания, щеше да го знаеш, и нямаше да се излагаме с „нищо подобно„
« Последна редакция: Януари 03, 2023, 20:13:10 от Алиса »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1934 -: Януари 03, 2023, 20:24:30 »
Бе знам, че има специална тема, но тук е по подходящо.
Quote (selected)
-Ало, затвора ли е?
-Да.
-За много години...на всички!
А дано, ама...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1935 -: Януари 03, 2023, 20:32:49 »
От първия ден на Новата година и въвеждането на еврото като официална валута в Хърватия в страната видимо се повишиха цените на стоки и услуги, съобщават хърватските медии.
Поради това премиерът Андрей Пленкович свика днес, в първия работен ден след празниците, заседание с компетентните министри и инспекционни власти. Обсъдени бяха по-нататъшни действия в защита на потребителите от необоснованото повишаване на цените.

https://glasove.com/novini/harvatiya-obsazhda-merki-sreshtu-skoka-na-tsenite-sled-vavezhdaneto-na-evroto

Разни специалсти ни убеждават че в БГ ще е по-друг начин.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1936 -: Януари 03, 2023, 20:37:35 »
къде е било по друг начин, та и у нас да не се вдигнат цените след въвеждането на еврото? къде?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1937 -: Януари 03, 2023, 20:39:39 »
Изчетох декларацията на ПП ПП.
Появи се някакъв блудкав вкус в устата ми, но преди да  уточня произхода му, прочетох и края-
Quote (selected)
Бележка: Предвидените разходи ще бъдат планирани така, че да не надвишават дефицит от 3% от БВП, изчислени спрямо реалното изпълнение на бюджет 2022 г. и реалистични допускания за макроикономическата рамка за 2023 г.

Всичко се изясни.
Винаги при "бла-бла, но!..." ми се появява такъв.
Не знам дали в случая ми е придобит или породен дефект!
 :think:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1938 -: Януари 03, 2023, 20:40:28 »
Quote (selected)
"Търговските вериги вдигат цените всеки месец. И сега, в тази ситуация с еврото, те вдигат цените и се опитват да измамят гражданите. Казах им днес и казвам на всички, които искат да ползват смяната на валутата за сметка на гражданите, че това няма да стане", каза той.
Всеки месец, не виждам защо януари да не се вдигат цените.
При нас също ще има увеличение, по време на  празничното пазаруване цените се задържаха благодарение на високите обороти.
Следващите три месеца ще са никакви като търговия, вдигането на цениете е единственият начин да се покрият разходите.
Спиралата се завъртя и няма да спре бързо лесно и чудесно.
Това е едната страна на въпроса, другата е с приемането на еврото в Хърватия.
Всички знаем от практиката че превалутирането се плаща, понякога скъпо.
Нищо лично, икономика, наука явно непозната за говорещите глави в телевизорите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1939 -: Януари 03, 2023, 20:49:58 »
Quote (selected)
къде е било по друг начин, та и у нас да не се вдигнат цените след въвеждането на еврото? къде?
Където не е въвеждано.
С уточнение - при нас - дори и да не е въвеждано.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1940 -: Януари 03, 2023, 21:33:28 »
Икономиката няма нищо общо - политическо решение; добре познато, добре платено.
*********   ✹    *********

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1941 -: Януари 04, 2023, 09:38:49 »
„Налице е брутално откъсване на политиката от реалния живот. Има огромно недоверие в политическите лидери, затова те търсят начин да предложат фигура, зад която другите да се промушат, зад гърба ѝ.“, заяви пред БНР бившият депутат от БСП Явор Божанков.
------------------
Потьомкин, новият за времето си любимец на Екатерина II, изкачвал дворцовата стълба и срещнал граф Орлов.
- Какво ново има? - попитал Потьомкин.
- Нищо особено, - отвърнал Орлов - освен това, че аз слизам, а вие се качвате.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1942 -: Януари 04, 2023, 10:20:43 »

Освобождението на София от руските войски

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1943 -: Януари 04, 2023, 10:52:39 »
Фандъкова: "145 години от освобождението на София се честват днес. От 10.00 ч. в митрополитския храм „Света Неделя“ ще бъде отслужена литургия в памет на загиналите воини.
В днешния ден изразяваме нашето признание към всички войски, които оставят костите си по нашите полета за освобождението на града и на българските опълченци. А също така благодарим и на чуждите консули, благодарение на които нашият град остава спасен, не бива опожарен, както са предварителните планове на войските, които напускат града. Има много за какво да благодарим, да бъдем признателни, да предаваме на нашите деца тази признателност".
----------------
Фандъка си е фандък!
"Подир това ще съберем фандаци-фандаци вълна от трънето и ще я изпредем." (Ил. Блъсков)
« Последна редакция: Януари 04, 2023, 11:02:35 от Zmeja »

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1944 -: Януари 04, 2023, 11:29:37 »
Аз съм в леко замешателство... От какво ли е освободена Софив? А от кого ли? Мистерия след мистерия....

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1945 -: Януари 04, 2023, 12:36:57 »
"Призовавам да подготвим всеки в своята сфера на компетентност и отговорност кратък и ясен отчет за свършеното от август досега" - така се обърна към своите министри служебният премиер Гълъб Донев на първото заседание на Министерски съвет за Новата година.
-----------------
Известният с дързостта и безрасъдството си Алкивиад отишъл веднъж да посети вуйчо си, но вуйчо му се извинил, че не може да го приеме, понеже имал да мисли върху един бръз отчет, що трябвало да даде на народа. "По добре е човек да мисли не върху отчета, а върху това  - как изобщо да не дава никакъв отчет" - казал Алкивиад. Самият той бил пример за човек, който никога не е давал отчет за делата си.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1946 -: Януари 04, 2023, 12:40:00 »
Премиерът дава знак, че май към избори отиват раптите.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1947 -: Януари 04, 2023, 12:44:01 »
Този знак беше даден още когато Боко назначи двамата контактьори с отвъдното.
Но за сметка на това ни даде възможност да се посмеем на парцалените му кукли.
*********   ✹    *********

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1948 -: Януари 04, 2023, 13:18:50 »
Пак ще предложа, нека минем на лотариен принцип. По-добре ще сме. То и сега изборът на парламент си е тото. Назначенията в администрацията са мъгла. Моята идея е да спестим изборите и "конкурсите". Е, ако ми се падне и премиер ставам. Що да няма лотария между всички мераклии за даден пост, отговарящи на изискванията? Елинската демокрация не е съвършена. И тогава може да е имало подкупени.
....................
Бе Боко е въздуф под налягане, пък бавно издиша. И мекеретата му са аяр.
« Последна редакция: Януари 04, 2023, 13:30:52 от dabedabe »

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1949 -: Януари 04, 2023, 15:25:49 »
Пак ще предложа, нека минем на лотариен принцип.
Повече ми харесва една не само друга идея, а практика. Джеймс Фрейзър в "Златната клонка" разказва за някакъв остров в Тихия океан, където управителят на племенните работи задължително съчетавал и жречески функции. Преди да бъде избран той трябвало да заяви пред всички, че е в състояние да управлява не само хората, а и природните стихии. Ако се случило засушаване, наводнение, болест или някое друго бедствие и той не успеел да го предотврати, му теглили много сериозен бой. Ако сушата или пороя продължавали, а той "жрецът-управител" продължавал да се "инати" да ги преустанови - му резвали главата и избирали нов. Стигнало се до там никой да не надценява възможностите си и да желае да бъде избиран.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1950 -: Януари 04, 2023, 15:40:28 »
Ма ний не сме били по-назад. Траките, с които се пъчим, са фъргали понякога големците си на копия, да видят доколко бог/овете ги поддържа/т. Аз одобрявам тая практика.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1951 -: Януари 04, 2023, 16:50:15 »
Били са корави траките, сега и копията едни такива меки...
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1952 -: Януари 04, 2023, 19:45:13 »
Кабинетът иска промяна в НК за "чуждото влияние" у нас
https://glasove.com/novini/kabinetat-iska-promyana-v-nk-za-chuzhdoto-vliyanie-u-nas

Най-накрая.
Ще се отърсим от всякакви НПО-та прокарващи чужди интереси.
Опа.
То било друго.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1953 -: Януари 04, 2023, 20:02:01 »
По-рано днес Министерският съвет прие решение, с което предлага на Народното събрание да ратифицира Допълнително споразумение между Министерството на отбраната на Република България и Министерство на отбраната на Украйна за изменение на Споразумение между двете министерства относно безвъзмездно предоставяне на въоръжение, техника и боеприпаси, подписано на 5 декември 2022г.
https://glasove.com/novini/dimitar-stoyanov-kiev-ni-poiska-boepripasi-bronetankova-tehnika-i-raketni-kompleksi

Ха
То било и безвъзмездно на всичкото отгоре.
Нямам прилични думи за нашите ибрици.
Почти не се съмнявам вече че спирачките на Борис III при тях ги няма и като нищо ще ни вкарат в някаква патаклама.
Дано не съм прав, ама нада ли.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9574
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1954 -: Януари 04, 2023, 20:03:33 »
Е как ще го извъртят така, че за едните да важи, за другите - не?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1955 -: Януари 04, 2023, 20:07:09 »
По-рано днес Министерският съвет прие решение, с което предлага на Народното събрание да ратифицира Допълнително споразумение между Министерството на отбраната на Република България и Министерство на отбраната на Украйна за изменение на Споразумение между двете министерства относно безвъзмездно предоставяне на въоръжение, техника и боеприпаси, подписано на 5 декември 2022г.
https://glasove.com/novini/dimitar-stoyanov-kiev-ni-poiska-boepripasi-bronetankova-tehnika-i-raketni-kompleksi

Ха
То било и безвъзмездно на всичкото отгоре.
Нямам прилични думи за нашите ибрици.
Почти не се съмнявам вече че спирачките на Борис III при тях ги няма и като нищо ще ни вкарат в някаква патаклама.
Дано не съм прав, ама нада ли.



Така е като имаш добър посланник
Кога дойде, кога заработи..

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1956 -: Януари 04, 2023, 20:08:47 »
Ха
То било и безвъзмездно на всичкото отгоре.
Quote (selected)
Нямам прилични думи за нашите ибрици.
:ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Януари 04, 2023, 20:16:59 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1957 -: Януари 04, 2023, 20:10:40 »
Нямам прилични думи за нашите ибрици.
Чаламба-а-а!
Quote (selected)
Съществуват твърдения, че дълго време, за главни ибрикчии са били избирани предимно еничари (вероятно от български произход), но категорични доказателства за това не са открити...
https://moyatdebat.online/protsedurata-chalamba-aristokratichno
« Последна редакция: Януари 04, 2023, 20:32:36 от Zmeja »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1958 -: Януари 04, 2023, 20:15:31 »
Най накрая, но все още не, ще дойдете на моя.
Point бе, кво си помислихте?
За да не предизвиквам полюции, само ше цитирам.
"Личност без паре е дупе
дупе со паре е личност"
Неизвестен српски източник.
пъсъ - да пояснявам ли що го пиша?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1959 -: Януари 04, 2023, 20:19:36 »
Борис III дали си е държал комисионните, "подаръците" и процентите "положително отношение" в офшорка на Райхсбанк, където Шахт да му ги запорира с едно щракване на химикалката и папка с доказателствата за придобиването им?

ПП А тренер-свиркаджийката даже още не се е развъртяла, то тука сичко си ѝ е опечено.
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1960 -: Януари 04, 2023, 20:26:25 »
Джо, тяхната е била лесна - ейгъдей Швейцария, да си чувал някой да му се иска да я нападне?
Глей ко стаа ся!
Списък на офшорните зони:

1. Антигуа и Барбуда
2. Бруней Даруссалам
3. Вирджинските острови (САЩ)
4. Гренада
5. Гуам остров (САЩ)
6. Доминиканската република
7. Кооперативна република Гаяна
8. Лабуан
9. Макао
10. Нова Каледония
11. Обединени арабски емирства
12. Общността на Бахамските острови
13. Оман
14. Остров Рождество (Коледен остров) (брит.)
15. Острови Кук (новозел.)
16. Питкерн
17. Република Вануату
18. Република Либерия
19. Република Малдиви
20. Република Маршалски острови
21. Република Палау
22. Република Панама
23. Република Фиджи
24. Сарк
25. Сейнт Лусия
26. Хонг Конг (Китай)
https://m.offnews.bg/news/Analizi-i-Komentari_65/ES-iasno-opredelia-ofshornite-zoni-Koi-sa-te-Palen-spisak_703458.html
Я се постави ся на мястото на Мутрю?
Яяяя, а действай де!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1961 -: Януари 04, 2023, 20:37:51 »
Ама ние сега имаме ли правителство и министерски съвет?
Нали все връщаха мандатите

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1962 -: Януари 04, 2023, 20:41:26 »
Ха ха
Джузепе пропуснал си две офшорни зони.
Калининград и остров Русский на Дальний восток.
Но те са малко по особени.
За бягащите от Европа и Америка руски бизнесмени.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8896
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1963 -: Януари 04, 2023, 20:50:17 »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1964 -: Януари 04, 2023, 20:52:32 »
Quote (selected)
Джузепе пропуснал си две офшорни зони.
А, вероятно пропуснатите са доста повече, аз давам официална инфо само.
Напр. на мен ми липсват каймановите острови, да речем.
 :cool-1084:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1965 -: Януари 04, 2023, 20:53:11 »
Глей ти!

„София може и трябва да бъде мост за сближаване на православните славянски народи. Това каза в словото си председателят на БСП - София Иван Таков по време на тържественото честване на 145 години от Освобождението на София пред Паметника на българския опълченец. „


Сетиха се че сме православни, сетиха се че сме славяни.
И с кои православни народи да се сближаваме? С украинският, полският, румънският, гръцкият, сръбският, с кои?
Какво правителство имаме сега? Гербово?
Виж ти БСПту!

Става все по интересно

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1966 -: Януари 04, 2023, 21:04:21 »
И пак от Жоро Дантелата.
Вече не се учудвам.

На кого да даде третия мандат Радев?!
Ако е джентълмен - на БСП, те му дадоха старт на политическата кариера.
Ако е соросоид - на ДБ - най-старите партизани на Сорос в БГ.
Ако е натовец, на ДПС - те ни вкараха в НАТО с Царя.
Ако иска избори 2 в 1, на Янев, който може да държи мандата до лятото.
Няма конституционен срок. Конституционният съд говори за разумен срок. Ама има предвид разумни времена. А времената са неразумни.

https://epicenter.bg/article/Markov--Ako-Radev-e-dzhentalmen--da-dade-tretiya-mandat-na-BSP--Ako-iska-izbori-2-v-1-na-Stefan-Yanev/304555/11/0

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1967 -: Януари 04, 2023, 21:07:08 »
И пак от Жоро Дантелата.
Вече не се учудвам.

На кого да даде третия мандат Радев?!
Ако е джентълмен - на БСП, те му дадоха старт на политическата кариера.
Ако е соросоид - на ДБ - най-старите партизани на Сорос в БГ.
Ако е натовец, на ДПС - те ни вкараха в НАТО с Царя.
Ако иска избори 2 в 1, на Янев, който може да държи мандата до лятото.
Няма конституционен срок. Конституционният съд говори за разумен срок. Ама има предвид разумни времена. А времената са неразумни.

https://epicenter.bg/article/Markov--Ako-Radev-e-dzhentalmen--da-dade-tretiya-mandat-na-BSP--Ako-iska-izbori-2-v-1-na-Stefan-Yanev/304555/11/0
Вече ми иде да се гръмна!
Поне така бих направил, ако бих бил някога седераст.
п.с. не включвам тук осъзнатите - всеки може да сбърка.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1968 -: Януари 04, 2023, 21:12:22 »

Вече ми иде да се гръмна!
Поне така бих направил, ако бих бил някога седераст.
п.с. не включвам тук осъзнатите - всеки може да сбърка.

Слава Богу.
А то имах такъв грях.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1969 -: Януари 04, 2023, 21:12:46 »
Абе колко пъти да ви питам - какво правителство имаме?
От коя партия е?
« Последна редакция: Януари 04, 2023, 21:18:13 от Алиса »

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1970 -: Януари 04, 2023, 21:17:26 »
Честно казано беше ми трудно да го разбера, но прочетете го.

КАК БЪЛГАРИЯ СЕ ЗАВЪРНА В ТРИСТРАННИЯ ПАКТ
https://svobodnoslovo.eu/mrezhata/kak-balgariya-se-zavarna-v-tristranniya-pakt/26876

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1971 -: Януари 04, 2023, 21:19:51 »
Не искате да ми отговорите?
Аз наистина не знам
От коя партия е сегашното правителство?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1972 -: Януари 04, 2023, 21:23:02 »
А дали ли сте си сметка колко сте научили от мен, тъпаци?
Чакам.
Ще ми отговори ли някой?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1973 -: Януари 04, 2023, 21:27:54 »
Значи аз мога да пресявам неимоверно количество информация на ден, за да намеря нещо интересно за вас
За вас?
А вие на един върос не можете да ми отговорите.
От тъпотия, или щото сте боклуци?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1974 -: Януари 04, 2023, 21:30:24 »
Quote (selected)
Ще ми отговори ли някой?
Миии...не смея!
Начи да съм се регистрирал у тъпаците!
 :cool-1084:
п.с. а, то имало опция - боклук.
п.п.с. бе като боклук моа и да опитам, ама смятам да си лягам - ше ме изчакаш ли?
Ставам къде 9.
A.M.
 :smokin:
« Последна редакция: Януари 04, 2023, 21:52:42 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1975 -: Януари 04, 2023, 21:34:36 »
Значи аз мога да пресявам неимоверно количество информация на ден, за да намеря нещо интересно за вас
За вас?
А вие на един върос не можете да ми отговорите.
От тъпотия, или щото сте боклуци?

Боклуците да попитаме на какво да отговорим ако може все пак?
Трудно е когато не знаеш на какво да отговорим.
Не ни мисли когато сме по трезви от теб.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1976 -: Януари 04, 2023, 21:57:55 »
Абе колко пъти да ви питам - какво правителство имаме?
От коя партия е?

Служебно, на Радев люлючетата.
*********   ✹    *********

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1977 -: Януари 04, 2023, 22:23:37 »
От коя партия е сегашното правителство?

мери си приказките.

в момента мандатът за съставяне на правителство е даден на партия „Продължаваме промяната“, но това не означава, че министрите ще бъдат (само) от тази партия.

та е малко глупаво да се задава подобен въпрос (imho).
the lamers club honourable member …

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1978 -: Януари 04, 2023, 22:36:37 »
От коя партия е сегашното правителство?

От партията на безскрупулните тарикати! Други им викат социопати, или дегенерати. Задоволява ли те отговорът ми?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1979 -: Януари 04, 2023, 23:20:15 »
Quote (selected)
Няма да има оправдание за никого, ако се провалим в опита за третия мандат, категоричен бе председателят на ДПС Мустафа Карадайъ.
"Хората ни дават ясен знак, че ни дават шанс да продолеем политическата криза, която ни води към институционален срив. Демонстрират изключително търпение и ние не трябва да пропиляваме тази възможност", отбеляза той.
https://epicenter.bg/article/V-parviya-den-na-parlamenta-polititsite-poglednaha-kam-tretiya-mandat/304534/11/0

От рекламната статия на мадам В даже става ясно и кои са "Хората" и в чие посолство се намират.

Та докато опипват терена дали ще им мине клоунадата, нека някой да каже на генерал кандидат-премиер Янев защо сперматозоидите имат опашчици. Или пък оная Илашчук да му покаже нагледно като си взима акредитивните писма.
*********   ✹    *********