За живота, вселената и всичко останало … > Други теми …

Tery Robin

(1/2) > >>

Engels:
От дълги години мечтая истински само за едно нещо - да умра. Да напусна този свят завинаги. Да потъна в черната бездна на нищото възможно най-скоро, ако може още сега, на секундата. С всяка частица от душата и сърцето си копнея само за това - да ме няма. Всъщност има само едно нещо, за което мечтая повече от това да умра - да не са ме раждали. За което никога няма да простя на моята майка, дори да се разкайва много сега, злото отдавна е сторено.
Няма хора/човек, който да ме е вдъхновил или да ми е въздействал така, че да му се възхитя. Хората са проявявали огромна добрина към мен по време на пътуванията ми, която аз високо оценявам, но до там. Не идеализирам никого, защото зная, че добри хора няма, има само добри постъпки в определен момент. За мен хората са просто безчувствени и безмозъчни животни за разплод, лишени от какъвто и да е разум, сърце, емпатия, чест, съвест... За да избутат злия живот, слагат розовите очила и се хранят с илюзии за щастие, любов и какво ли още не, вместо да търсят изход от зацикления ужас размножаване-смърт. Във времето дори някой човек да ми се е сторил по-различен и интересен, веднага щом прекарам малко повече време с него, си променям мнението в тотално негативна посока. Кратко казано - с човеците приключих окончателно по всички параграфи.
Tery Robin
24 декември 2022 г. в 14:49 ч.
http://tery-robin.blogspot.com/

kаily:
Кой е па тоя? И що не търси изход, ми се вайка?

Maximus II:

--- Цитат на: kаily в Август 12, 2023, 22:19:56 ---Кой е па тоя? И що не търси изход, ми се вайка?
--- Край на цитат ---

Да взима прозак, западният свят е безнадежден, винаги е бил такъв, защото са бежбожници, или защото такъв им е генетичния профил. На запад няма дух, залитат по материалното, грабят, трупат, животът им е пълна скука.

ddantgwyn:

--- Цитат на: kаily в Август 12, 2023, 22:19:56 ---Кой е па тоя? И що не търси изход, ми се вайка?

--- Край на цитат ---

Тя, а не той.

Пише интересно за пътешествията си, но се чудя какъв живот живее.

Banana Joe Maldonado:

--- Quote (selected) ---Всъщност има само едно нещо, за което мечтая повече от това да умра - да не са ме раждали. За което никога няма да простя на моята майка,
--- Край на цитат ---


--- Quote (selected) ---Имам странни и неразбираеми за хората възгледи. Искрено се наслаждавам на самотата. Не слушам никого и нищо, освен сърцето си. Животните са всичко за мен, обичам ги от цялото си сърце. Имам две големи мечти - животните и цялата природа да се избавят от посегателствата на хората и да намеря начин да се върна да живея много назад във времето.
--- Край на цитат ---


--- Quote (selected) ---Особено след велопътешествието до Норвегия тотално затвърдих силното си влечение към студения север и се убедих, че въпреки екстремно лошото време, ужасяващата за вегани храна и постоянната борба със стихиите, това е един оазис за мизантропите като мен, които имат зверска алергия към хората.
--- Край на цитат ---


--- Quote (selected) ---Макар човешкият фактор да не е никакъв риск в Исландия (освен евентуално пътен инцидент), ако на някой посетител не му е омръзнал живота колкото ми е омръзнал на мен и не жадува неистово собствената си смърт ден и нощ, има ред неща, от които трябва да се пази.
--- Край на цитат ---


Тери познава отлично студа.
Добре ще е за нея да се запознае все някога и с топлината.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия