Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 11:53:51

Автор Тема: Дъска за съобщения, жалейки, доноси, предложения за брак и прочие...  (Прочетена 362426 пъти)

Accipiter и 30 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11133
    • Профил
Quote (selected)
Аз мисля че май му дадохме некво пълномощно да те надзирава. Щото има здрави нерви, а ние сме по-каба.
:crying_with_laughter-3302:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Засягам се някакси. Ша подфърлям пълномощията, бидейки станал за смях на Джузето. Осъзнах, че не е по силите ми таз функция.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1703
    • Профил
На днешния ден преди 77 години е освободен лагерът на смъртта "Auschwitz", няма да обадя от кого, да не се дразнят правоверните, нихната...

Поради това 27 януари е обявен за Международния възпоменателен ден на Холокоста
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Благодаря, че ни напомни.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1703
    • Профил
Отиде си още един голям артист Леонид Вячеславович Куравльов (08.10.1936 – 30.01.2022)
Сбогом, Афоня .
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Честит 2-ри февруари на всички, които го празнуват!!! :tomtom:



Впрочем, КОЙ всъщност празнува на 2-ри февруари?
:)))


Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Празнуват мармотите синоптици:

https://en.wikipedia.org/wiki/Groundhog_Day

 :)))
« Последна редакция: Февруари 02, 2022, 02:29:46 от Delius »
Палосич! Палосич!

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Навремето знаех кои празнуват на тази дата, но днес поради глобалното затопляне влияещо върху температурата на човешките взаимоотношения вече не съм сигурен... Та ще се въздържа от поздрави :lol:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Навремето знаех кои празнуват на тази дата, но днес поради глобалното затопляне влияещо върху температурата на човешките взаимоотношения вече не съм сигурен

Не можеш да не знаеш. Това е световен празник.

 2 февруари - Световен ден на влажните зони

Всяка година на 2 февруари се отбелязва Световният ден на влажните зони. През 1971 г. на същата дата в иранския град Рамсар е подписана Конвенцията за влажните зони.

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Навремето знаех кои празнуват на тази дата, но днес поради глобалното затопляне влияещо върху температурата на човешките взаимоотношения вече не съм сигурен

Не можеш да не знаеш. Това е световен празник.

 2 февруари - Световен ден на влажните зони

Всяка година на 2 февруари се отбелязва Световният ден на влажните зони. През 1971 г. на същата дата в иранския град Рамсар е подписана Конвенцията за влажните зони.
На мен това "влажните зони" ми звучи много така...по особен начин :surr:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Да, двусмислено някакси, с богат подтекст.

Неактивен AR-15

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 20
    • Профил
Quote (selected)
Миряна Башева, "поетесата на космическата нежност" и един от основателите на в. "Сега", щеше да навърши 75 години на 11 февруари. Миряна си отиде през юли 2020 г., оставяйки незабравимите си стихове.

https://www.segabg.com/category-observer/misleshtite-trustiki-na-miryana-basheva-koyato-nyamashe-strah

:notworthy:

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Quote (selected)
Миряна Башева, "поетесата на космическата нежност" и един от основателите на в. "Сега", щеше да навърши 75 години на 11 февруари. Миряна си отиде през юли 2020 г., оставяйки незабравимите си стихове.

https://www.segabg.com/category-observer/misleshtite-trustiki-na-miryana-basheva-koyato-nyamashe-strah

 :notworthy:
Мир на праха ѝ!  :notworthy:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат

    Миряна Башева, "поетесата на космическата нежност" и един от основателите на в. "Сега", щеше да навърши 75 години на 11 февруари.
Миряна си отиде през юли 2020 г., оставяйки незабравимите си стихове.


    https://www.segabg.com/category-observer/misleshtite-trustiki-na-miryana-basheva-koyato-nyamashe-strah

:notworthy:
"Чепата" беше" – както обичаше да казва НойКа! – но изключително интелигентна, находчива и готина ... R.I.P.


Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Quote (selected)
Миряна Башева, "поетесата на космическата нежност" и един от основателите на в. "Сега", щеше да навърши 75 години на 11 февруари. Миряна си отиде през юли 2020 г., оставяйки незабравимите си стихове.

https://www.segabg.com/category-observer/misleshtite-trustiki-na-miryana-basheva-koyato-nyamashe-strah

:notworthy:
Светла и памет!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Дорис и Здравче, да ви се намира от всичко.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1703
    • Профил
Дорис и Здравче, да ви се намира от всичко.
Надявам се това горното да е неволна грешка и Здравка да е жива и здрава!

Мир на праха на Миряна Башева.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Здравка съм и съм жива и донякъде здрава. Адашка ми беше котката на г-жа Башева. Тя се спомина малко след нея.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
„Мислещите тръстики“ на Миряна Башева, която нямаше страх

Проф. Маргарита Младенова постави на сцена 50 стихотворения от поетесата на космическата нежност


10 Февр. 2022


Студентите от класа на проф. Младенова в НАТФИЗ са в ролите на "мислещи тръстики".
https://www.segabg.com/category-observer/misleshtite-trustiki-na-miryana-basheva-koyato-nyamashe-strah  :ive_got_it-1379:


Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Вчера си замина само на 41 години руската актриса Евгения Брик. Жалко за нея, беше от добрите артисти и можеше да участва в още много хубави филми.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1703
    • Профил
Здравка съм и съм жива и донякъде здрава. Адашка ми беше котката на г-жа Башева. Тя се спомина малко след нея.
Блага вест.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11133
    • Профил
Здравка съм и съм жива и донякъде здрава. Адашка ми беше котката на г-жа Башева. Тя се спомина малко след нея.
Блага вест.
Малко черен хумор - кое от всичко горе е "блага вест"?
 :think:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1703
    • Профил
Здравка съм и съм жива и донякъде здрава. Адашка ми беше котката на г-жа Башева. Тя се спомина малко след нея.
Блага вест.
Малко черен хумор - кое от всичко горе е "блага вест"?
 :think:
Това -> Здравка съм и съм жива и донякъде здрава.
Мърморко.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1703
    • Профил
14.02. Православната църква почита Свети мъченик Трифон - Трифон Зарезан (по стар стил) - наздраве и умната!
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Честит Св. Трифон Зарезан!



Време е за зарязване... на лозите, де :)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11133
    • Профил
Не моа го разбера тоз биатлон - да носиш пушка и да се класираш втори!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11133
    • Профил
Налейте ми чаша от лудото вино,
денят е по мъжки суров!
Лозите набъбват и тази година,
готови за нова любов

Недей се превзема свети Валентине!
На тази трапеза си нов.
Сипи си да пиеш от нашето вино,
да видиш какво е любов!

Ще паднеш от коня, когато те тресне,
и тройно ще бъдеш пиян.
Без картички нежни и влюбени песни-
това е свети Зарезан!

Такива сме ние от много години
и Бог ни обича. Амин!
Животът започва от влюбено вино,
а не от един Валентин.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Честити ви Св.Св. Трифон и Валентин. :)))

Не моа го разбера тоз биатлон - да носиш пушка и да се класираш втори!
Мъ то т'ва, щото и останалите носят. Че някои и по-бързо бягат, пък и по-бързо стрелят ;)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11133
    • Профил
За подобряване на храносмилането пия бира
При лпса на апетит - бяло вино
При ниско кръвно - червено вино
При високо - коняк
При ангина - водка
- А вода?
-Такава болест досега не съм имала
Рита Леви - Монталчини
Нобелов лауреат за медицина и физиология, починала на 104 г.

https://scontent.fsof10-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/123694103_3286313411496255_3843742085222540092_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=5ctVz9IAAtoAX_Sr7-N&_nc_ht=scontent.fsof10-1.fna&oh=00_AT87K5j_5L7Zls0gm9W55HPnYS0m11Kuzgf4h8UTOxXN7w&oe=62314D40
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Си дойдем на думата, да не забравяме защо сме се събрали туканка.
Наздраве!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Наздраве, наздраве и му отиде здравето, както споменаваше тъстът ми, Бог да го прости, някаква народна приказка. Ама то без "Наздраве!" може ли, и на тоз ден пък. Мъча се тука с едно розе от мавруд. Живот и здраве до следващия Зарезан!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11133
    • Профил
Quote (selected)
Мъча се тука с едно розе от мавруд.
Ааа, тва е добре!
Аз даже опитвах с удоволствие едно бяло от мавруд!!! от една малка винарна от с. Памидово.
Очарован бях! Но - изчезна ми от хоризонта тази винарна, за съжаление.
Добро вино в БГ може да се опита от малки винарни. Големите - йеби ги, намурафетчени до козирката!
Отдавна не купувам вина от Карнобат или Пещера, че дори и Асеновград ми е вече вън от погледа.
Домейн Бояр, София...отказани отдавна!Любовта към виното била по трайна от традиционната такава.
Казват!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Много хора критикуват ямболското розе. Аз го намирам за добро. Траминер рядко се намира на пазара. Усетя ли че в някакво вино има добавен спирт, бягам надалеч.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Дъска за съобщения
« Отговор #2074 -: Февруари 14, 2022, 20:09:01 »
Пиша за първи и последен път тук.
Няма да влизам в спорове, да давам пояснения и разяснения.
~~~~~~~
В началото на 2021 г. Госинджър ме помоли да разгледам създадения от него форум и евентуално да дам мнение и препоръки.
В средата на годината той създаде този профил с модераторски и администраторски права. До края на 2021 г. не съм ги ползвал, тъй като смятам, че модераторите си вършат работата.
~~~~~~~
Изчитайки внимателното раздел "Организационни" стигнах до извода, че Госинджър е допуснал следните съществени грешки:

(i) опитвайки се да направи нещо ново, той предоставя на участниците права сами да определят структурата на форума и правилата на поведение, което не се получава;
(ii) липсата на правила и късното им налагане едва около Великден 2021 г. позволява на група дами и господа да нарушат добрия тон и приетите норми на поведение (netiquette)
(iii) разкриването на анонимността на модераторите води до необосновани претенции и пререкания с тях.
~~~~~~~

Поради горното ще предложа на Госинджър да закрие форума в този му вид, оканчателното решение е негово.

~~~~~~~
Допълнително основание ми дават неприкритите заплахи с твърдения за злоупотреба с държавни ресурси както и заплахи с Комисията за лични данни.
Днес Госинджър ми препрати (като на действащ администратор) анонимен и неподписан е-майл от адрес yaroslav@********.bg, с който се иска "Упражняване на правото по чл. 17 от Общия регламент относно защита на данните (GDPR)" в който се съдържа долното :
Quote (selected)

....
Ако не направите това, ще предприема предоставените ми от закона действия за защита на правата ми, включително правото да сезирам Комисия за защита на личните данни и администрацията на Софийски университет, за да осигуря изтриването тези данни. Тъй като данните ми към настоящия момент се обработват без мое съгласие и в нарушение на Регламента, при липса на реакция ще бъда принуден да подам жалба за всички осъществени срещу мен нарушения на правния режим на защита на личните данни.

За пълнота искам да подчертая, че текущата т.нар. „форумна администрация“ отказва да спази задълженията си по чл. 17 от ОРЗД, като не изтрива акантите на други потребители, изрично поискали това. Практически, тези анонимни "администратори" се изживяват като еднолични собственици на чужди данни и считат, че могат произволно да злоупотребяват с тях. В моя случай, поради едностранно спреният достъп до акаунта ми и личните ми данни в него, не мога нито да се свържа с текущ "админ", нито сам да извършва изтриването, поради което се обръщам пряко към Вас за тази цел.
....

Електронното съобщение е изпратено до Госинджър като собственик на домейна, където се намира този форум, последствията от тези заплахи ще са за негова сметка.

Със закриването на този форум ще се отговори на исканията на участник "Ярослав" както и на "Предводителя на команчите" и на още двама други.
~~~~~~~
Ако има желание, време и нерви, Госинджър може да направи версия 3.0 на този форум или да поиска пререгистрация на всички участници при заявена политика за управление на лични данни, за да отговори на изисванията им.
Аз няма да давам препоръки относно това.

Моля не обсъждайте, не правете сметки "за" или "против" това или онова, късно е.
Да, съобщението е от мен, макар и публикуването му е да изключително некоректно.

Не е редно ако някой иска да се изтрият всичките му постове, това да се отказва. Не само защото по закон има право да иска това-не е (само) това въпросът. Не съм съгласен да се изтрива само профилът, а да остават постовете, демек някой да си прави актив на мой гръб. Особено след безобразното си държание на форумен самодържец.

Така че и тук, без да оставям възможност за инсинуации кое как било подписано, заявявам, че не желая постовете ми да остават в този форум. Искам изтриване на всичко.
Моля без ехидни коментари от здравите сили, които са доволни, че служебно се разправиха с опонентите.

NB:
i) Към този момент няма постъпило искане от Вас за изтриване на профила Ви;

ii) Към този момент не са Ви наложени наказания нито има други основание за изтриване на един или повече Ваши постове;

iii) във връзка със заплахите Ви към Госинджър и настояването да бъдат изтрити всички Ваши постове Ви препоръчваме да се запознаете с текстовете на ЕК за "правото да бъдеш забравен", с евентуалното изтриване на профил се удовлетворява това право.
« Последна редакция: Февруари 14, 2022, 20:34:59 от Alois Alzheimer »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11133
    • Профил
Quote (selected)
Много хора критикуват ямболското розе.
Не съм чувал за такива.
По някое време, без да има реклами, стралджанската мускатова бе връо.
Почти несменяемия шеф на винарната, по съвети на "приятели" опитал да вдигне цената, щот се търсела много ракията.
Резултатите били плачевни.
Човекът, изглежда умен, върнал обратно цените и отказва от тогава да се съобразява с "Н.В. Пазарът". И преуспява, както казват.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Дъска за съобщения
« Отговор #2076 -: Февруари 14, 2022, 20:40:02 »
Да, съобщението е от мен, макар и публикуването му е да изключително некоректно.
що? що да е некоректно? сподели, моля

Quote (selected)
Не е редно ако някой иска да се изтрият всичките му постове, това да се отказва. Не само защото по закон има право да иска това-не е (само) това въпросът. Не съм съгласен да се изтрива само профилът, а да остават постовете, демек някой да си прави актив на мой гръб. Особено след безобразното си държание на форумен самодържец.
поредна кретения, неуважаеми. бъди така добър да цитираш закона. щото по-горе се позоваваш на закона за личните данни, а мненията ти са публични.

Quote (selected)
Моля без ехидни коментари от здравите сили, които са доволни, че служебно се разправиха с опонентите.
ми стой, бе! стой и се бори! тук само заради мен седи енгелса - обяснението му що не бяга беше нещо в смисъл 'да му се противопоставям на онзи'.

така че, ако бегаш, си слаб и лигав льольо. ако не - ще си търпиш критиките за простотиите. твай.
-------
а, гледам че междувременно си получил отговор от администрацията.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
   
Quote (selected)
Много хора критикуват ямболското розе.

Не съм чувал за такива.

А аз, доколкото съм чувала, на Трифон Зарезан се пие най-вече червено вино ...

Затова
:


« Последна редакция: Февруари 14, 2022, 20:46:58 от Джиджи »

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
NB:
i) Към този момент няма постъпило искане от Вас за изтриване на профила Ви;

ii) Към този момент не са Ви наложени наказания нито има други основание за изтриване на един или повече Ваши постове;

iii) във връзка със заплахите Ви към Госинджър и настояването да бъдат изтрити всички Ваши постове Ви препоръчваме да се запознаете с текстовете на ЕК за "правото да бъдеш забравен", с евентуалното изтриване на профил се удовлетворява това право.
Искането е направено на имейла на администратора на данните.
Макар да не съм длъжен, ще го направя и през форумната система, стига да ми се гарантира, че ще се изтрият всички данни.

„лични данни“ означава всяка информация, свързана с идентифицирано физическо лице или физическо лице, което може да бъде идентифицирано („субект на данни“); физическо лице, което може да бъде идентифицирано, е лице, което може да бъде идентифицирано, пряко или непряко, по-специално чрез идентификатор като име, идентификационен номер, данни за местонахождение, онлайн идентификатор или по един или повече признаци, специфични за физическата, физиологичната, генетичната, психическата, умствената, икономическата, културната или социална идентичност на това физическо лице;

.......
Ми не, трие се всичко, свързано с този акаунт. Всички данни, предоставени от мен, се намират във форума незаконно, в нарушение на регламента, и подлежат на изтриване. И вместо да философстваш какво са лични данни, само и само за да запазиш постовете ми, вземи си изпълни задълженията. Срокът изтече.

« Последна редакция: Февруари 15, 2022, 08:54:25 от Alois Alzheimer »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Нали ви е ясно, че истинско триене има само при форматиране на диска. Ма то и дисковете си отиват полека лека. Та всичко вече е доста разтегливо.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Аман от ненормалници с претенции.
Какви "лични дадни" сте публикували тук, Ярослаф, щото при регистрирането определено не са ви искани.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Е, то всеки се изпуска понякога, и нещата се трупат. Може би това има предвид.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1627
    • Профил
Аман от ненормалници с претенции.
Какви "лични дадни" сте публикували тук, Ярослаф, щото при регистрирането определено не са ви искани.

Човекът е психично болен, оставете го да плава и не му обръщайте внимание!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил

Искането е направено на имейла на администратора на данните.
Макар да не съм длъжен, ще го направя и през форумната система, стига да ми се гарантира, че ще се изтрият всички данни.


Ай ся глупости.
Има си ред за искане за триене.
Ако си чак толкоз неграмотен и не разбираш за какво иде реч -
все едно да искаш мтел да ти закрие телефона, като вземеш мегафон
и крешиш на площада отпред, вместо да пуснеш необходимото искане откъдето трябва.
За мтел - на гишето.




Това е все едно да се опиташ да си изтриеш акаунта във фейсбук и фейсбук да ти каже "Тебе те няма на тези снимки, ние си ги запазване, а тези постове нямат имена в тях, тях също си запазване".
Ми не, трие се всичко, свързано с този акаунт. Всички данни, предоставени от мен, се намират във форума незаконно, в нарушение на регламента, и подлежат на изтриване. И вместо да философстваш какво са лични данни, само и само за да запазиш постовете ми, вземи си изпълни задълженията. Срокът изтече.


Тоест без да си поискал изтриване искаш да ти бъде изтрит акаунта. Веднага. Със скандал.
Че и някъв фейсбук намесваш. Ама тук не е фейсбук.


А пропо, наистина някога вземи да вземеш да цъкнеш където трябва,
- не само да хараламбиш - ако искаш наистина да ти бъде изтрит акаунта, че ми писна от иезуитщините ти.

И прочети целия закон за личните данни, и цялата директива на ес,
Че ми писна калинки да ми бродират тук глупости.
Клъц-клъцнати неграмотно, неосмислени.




тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Quote (selected)
лице, което може да бъде идентифицирано, пряко или непряко, по-специално чрез идентификатор като име, идентификационен номер, данни за местонахождение, онлайн идентификатор или по един или повече признаци, специфични за физическата, физиологичната, генетичната, психическата, умствената, икономическата, културната или социална идентичност на това физическо лице;
Само като се погледнат постовете и може да се прецени, съотвентно идентифицира, лицето по умствения му капацитет и психическата му нагласа. Много са "специфични" постовете на мрънкащото лице.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
специфични за физическата, физиологичната, генетичната, психическата, умствената, икономическата, културната или социална идентичност на това физическо лице;
Три години се мъчех да идентифицирам твоята "психическа, умствената,..., културната или социална идентичност", да те разбера какво си "мъж ли си, жена ли, или хермафродит - звяр или риба?" Даже по едно време реших, че не си физическо лице...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Фейса трие след три месеца от заявката и то само ако през тия три месеца крак не ти е стъпил там. А стъпиш, ти отпада искането.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1627
    • Профил
Фейса трие след три месеца от заявката и то само ако през тия три месеца крак не ти е стъпил там. А стъпиш, ти отпада искането.

Даже и тогава не трие, но ти не виждаш.

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
Потребител "ярослав", профилът Ви в този форум ще бъде изтрит в момента, в който се получи заявка по реда, предвиден от разработчиците на прилагания софтуер.

Искането Ви, отправено до личната електронна поща на собственика на домейна е ирелевантно по следните причини:

1) собственикът на домейна и администраторите са различни лица;

2) единствено заявка за заличаване на профила Ви чрез софтуера на сайта Ви идентифицира като лицето, създало профила, съответно имащо право да иска заличаването му;

3) пишейки на Госинджър на личния му мейл от адрес yaroslaf@.... Вие по никакъв начин не удостоверявате правото си да искате заличаване на профила.

Надявам се да съм бил ясен? Очаквах интелигент като Вас сам да се досети за тези неща.
~~~~~~~~

При доброволната си регистрация в този сайт Вие посочвате само ник и електронен адрес за кореспонденция.
Адресът за кореспонденция (истинността на същия не се проверява) се свързва от софтуера с определен IP адрес.
Нито електронния адрес, с който сте регистриран, нито свързания с него IP адрес са публично достояние, не се показват.
Със заличаването на профила Ви автоматично се изтриват тези две данни и те не са повече достъпни за администрацията на форума.Очаквах и това да Ви е ясно.

Поради тази причина твърдението Ви, че всякакви данни свързани с Вас и намиращи се на този сайт са тук незаконно е лъжа, същите са предоставени лично и доброволно от Вас.
Освен всичко това твърдението е глупаво - прочетете какво сте написал - Всички данни, предоставени от мен, се намират във форума незаконно, в нарушение на регламента, и подлежат на изтриване.
~~~~~~~~

Написаното от Вас в този форум (мнения, коментари) не се защитава от авторското право и сродните права, нито представляват лични данни по смисъла на регламента. Поради тази причина нямате основание ултимативно да искате изтриването на написаното от Вас.
~~~~~~~~

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Три години се мъчех да идентифицирам твоята "психическа, умствената,..., културната или социална идентичност", да те разбера какво си "мъж ли си, жена ли, или хермафродит - звяр или риба?" Даже по едно време реших, че не си физическо лице...
а за тов.66 колко години се чуди, или не си, че може да ти е на "петолъчката"?
още ли се чудиш ("мъж ли е, жена ли, или хермафродит - звяр или риба?")

навремето Нидялка Фичовна от Асеновград града гУляма въведе тая интересна тогава мода да пише така, че да не ѝ се разбере пОла, подписваше се "Развеселен" и се криеше като гявол от тамян, че пърдът с фичката под един юрган.

после доста други джендъри, ама тогава тая дума я немаше, (сичките двуцефки по рождение) продължиха тая (вече установила се) традиция

« Последна редакция: Февруари 15, 2022, 12:05:44 от p-k Lukash »

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Лукаш, стига скимтял  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Някакъв Левски преди 149 години се споминал.
Медиите платени от ГЕРБ го величаят мъчейки се да омаловажат "истинските" пробългарски действия на сегашния Киряк дето говорил с низкоземния си равнопоставен как ще направи всичко че България да им хареса.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Някакъв Левски преди 149 години се споминал.


А ако видя още едно такова от теб, следващия път направо пускам ТАНКА ...


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Камион, натоварен с бира, разсипа част от товара си. Инцидентът стана около обяд на входа на Шумен от към с. Васил Друмево, предаде кореспондентът на БГНЕС.
https://www.vesti.bg/bulgaria/kamion-razsipa-bira-na-vhoda-na-shumen-snimki-6138664



Това вече е трагедия.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
честита баба марта
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил

Честита Баба Марта!
И не смесвайте бялото с червеното...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11133
    • Профил
Не съм съгласен!
А е станал официален, а сме го осрали!
Нека си остане такъв.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
честит трети март!  :t0301: :t0328:

за непиещите /съмнявам се да има такива, ама сепак/  :beer_:

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Честит Трети март!
Честито освобождение на България!