Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 19:36:12

Автор Тема: Дъска за съобщения, жалейки, доноси, предложения за брак и прочие...  (Прочетена 348953 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
:t2626:

Платформата на "Керпеден", за която съм писала и друг път, може да се сравнява единствено с тази на в-к СЕГА по времето на немупомняимето и Лъчо, а може би и много, много по-добра ...

И щом предлага тези функционалности, значи създателите ѝ са знаели какво точно правят ...  :thup:

В "Керпеден" има ПРАВИЛА, които бяха обсъдени и приети официално още през м. април тая или миналата година, като в случая иде реч за Правило 2 или 3, което набутах оня ден под носа на един от двамата дуднещи и причина за днешните крамоли, но какво от това ... 

Вторият /но не по ред!/ обаче е БЕЗНАДЕЖДЕН, защото, след като отново стъпи тук, връщайки се от поредното си напускане на "Керпеден", всичко започва отначало ...

А аз за форум, умит като бяла плочка за баня, чистичък, но все пак БЕЗЛИЧЕН и без капчица чувство за хумор, няма да се съглася, ако ще и да ме исфърлят оттук ...

Въпрос на предпочитания ... :cool-1084:
Горното не е вярно:

1) този форум няма нищо общо с форума и платформите на газетата и на Ской форума. Твърдя това с цялата отговорност на един от създателите на този форум - както на първата му версия през 2011 г. така и на тази - през 2018. Моля това хубаво да се разбере от г-жите Здравка и Лили.

2) този форум няма правила - през 2018 и 2019 бяха предложени за обсъждане правила, които не са приети, попитайте Принца, темите стоят в раздела "организационен", по правило повечето се придържат към един "негласен консенсус" по отношение на оформянето, цитирането и съдържанието.

3) за сведение на прекрасната професорската щерка, деййствително два пъти прекратих участието си в този форум поради несъгласие с модерацията, реших, вместо да се налагам (бих могъл да опитам да го направя) да се оттегля. Вече ще прилагам други средства за постигане на намеренията ми. И не съм единствения, оттеглил се и отново завърнал се.

4) накрая, мила тулумбичке, никой не те пита на какъв форум ще се съгласиш, не се опитвай да се налагаш (с лични съобщения до модераторите, прилича на един друг форум) тук си поканена (от мен), ако не ти харесва ...
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Понеже ме пратиха да плувам Забавих се малко, че гуменото пате беше на друго мнение.
-----
Firmin,  :ok:
----
Джидже, и аз не харесвам болнично бяло, душко. Ама и чувството за хумор понякога се губи из шаренията. Давай по-умерено с боичките. От еклектиката до кича разстоянието не е голямо. ;)

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Моля това хубаво да се разбере от г-жите Здравка и Лили.
  На мен за какво ми размахваш пръст под носа, фелдкурате? Не съм срещала до сега изискване да се обръщаме на Вие към основатели, модератори и прочие форумна аристокрация. 

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Флаг тебе в руки!
Ай сиктир, с меренето на кой бил по-отдавна, кой смятал останалите за навлеци, на кого му били излишни тези, дето сам поканил, и как щял да се бил налагал!
Претенции като за отци-основатели на китайската империя най-малко, заедно с трите монотеистични религии. И все някой им е накриво, все някой им е на терсене!
Кого и с какво плашиш, професоре?

А на мен ф момента само и "Ай сиктир!" ми е предостатъчно ...

« Последна редакция: Декември 28, 2021, 19:52:40 от Джиджи »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
На колко санта сте вече от идеята да пускате на Джиджи електрошок при всеки емотокон над лимита или при всяка смяна на големина на шрифта и болд? Да и сложим ризката с дългите ръкави и каишите? И назъбника, също. Да не си прехапе езика, докато я тричате с тока. Единствено с терапевтична и хуманна цел.  :no!:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2716
    • Профил
колко хубаво се вижда как всеки съди за другите според собствените си представи и кусури....

трее се бие с ток, викаш....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Надникнах ей така от любопитство и що да видя: форумният елит здраво се бъхти. ...излизам, че то "когато се ритат атовете патят магаретата"  :lol:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
колко хубаво се вижда как всеки съди за другите според собствените си представи и кусури....

трее се бие с ток, викаш....
Не ми отнемай радостта от позитивната ти промяна напоследък, деее ...
С ток бием само сърдца що не бият.  ;)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Айде, викам, малце неприсъща вам толерантност да проявите, а? Какво сте подхванали Джиджи?
Тя не може по друг начин да изрази емоцията си. Въобще да се изрази и изяви. Е, и? Какво ви пречи толкова, до нетърпимост? Да ставала от масата, че се държала странно и изнервяла компанията. Стига бе! Наистина?
Ами ако на масата ви има някой със синдром на Турет, аутист някой, някой с Аспергер? Да става и да се маха? Верно тъй? :125:

Фирмине, айде и от мен  :ok:

А тоа пък щял да прощава:

Quote (selected)
Цитат на: Lillian в Днес в 16:33:58
    драги фелдкурат, детинщини, да ме прощавате!

Прощавам Ви критичните последици, но неграмотното писане не се прощава


*******
« Последна редакция: Декември 28, 2021, 20:34:43 от Alois Alzheimer »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23473
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
А стига простотии!
Ма верно гениалността прескача поколение.
Това "дъщерята на професора" ще стане нарицателно за  :i_sheepish:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А стига простотии!
Че са простотии, простотии са, ама ЧИИ простотии, след като теб те е шубе да кажеш открито тук??!  :t0135:

Quote (selected)
Ма верно гениалността прескача поколение.

А само излизаш със сентенциЙ, дето чул-не-дочул, пляскаш където не им е мястото?!? :lol:

Quote (selected)
Това "дъщерята на професора" ще стане нарицателно за  :i_sheepish:

Не бой ся, на професорската дъщеря нищо ѝ няма!!!


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Тяхна си е грешката, да са направили клуба си с ограничен достъп. Сега щат не щат, ще ни търпят.
:thup: :notworthy:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23473
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Отдавна разбрахме че на професорската дъщеря "нищо и няма".
Кат почнем от елементарното възпитание и стигнем до акъла.
Язък дет си е дал парите професора за гувернантка.
Да беше инвестирал в една гьостерица щеше да е по-добре.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джидже, и аз не харесвам болнично бяло, душко.
Ама и чувството за хумор понякога се губи из шаренията.
Давай по-умерено с боичките. От еклектиката до кича разстоянието не е голямо.
Съгласна!!! А за боичките ни съ притеснявай, Ной преди малко ги свали!!!    :notworthy:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Отдавна разбрахме че на професорската дъщеря "нищо и няма".
Кат почнем от елементарното възпитание и стигнем до акъла.
Язък дет си е дал парите професора за гувернантка.
Гувернантка, гувернантка, ама с туй "гувернантстване" обиколѝ света!!! :ive_got_it-1379:

И то не с приятели и приятелки, ами в най-скъпите световни хотели, заедно с български и чуждестранни министри, парламентаристи и финансисти, като например /май?/ тоя в Севиля, Испания, където превеждахме заедно с Андрей М. ...

  :t2824:

Защото конференцията, на която превеждахме, беше организирана от ЕВРОПЕЙСКИЯ ФИНАНСОВ ЕЛИТ !!!

« Последна редакция: Декември 28, 2021, 19:40:30 от Джиджи »

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Не разбирам защо администрацията на форума лишава всички от разнообразие на изразни средства, вместо да ограничи един човек, който злоупотребява с тях.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23473
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
И то не с приятели и приятелки, ами в най-скъпите световни хотели заедно с български и чуждестранни министри, парламентаристи и финансисти, като например /май?/ тоя в Севиля, Испания, където превеждахме заедно

После да няма учудени що ни е толкова нефелна външната политика последния четвърт век.
Малцина са дипломатите дето вдяват от емотикони.
Направо си ги турила в "шах и мат" какво чуват, какво разбират, па какво да говорят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не разбирам защо администрацията на форума лишава всички от разнообразие на изразни средства, вместо да ограничи един човек, който злоупотребява с тях.

А аз не разбирам защо от общо 177 потребители ***** ...  :t1816:

« Последна редакция: Декември 28, 2021, 20:35:49 от Alois Alzheimer »

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
И не съм единствения, оттеглил се и отново завърнал се.
Нали уж се разбрахме да пишем грамотно? :smokin:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2716
    • Профил
Не разбирам защо администрацията на форума лишава всички от разнообразие на изразни средства, вместо да ограничи един човек, който злоупотребява с тях.

защото се опитваме да заобиколим "няма човек, няма проблем" с  всички сили.
но доста народ полага невероятни усилия да ни вкара точно в такова поведение.

уви.


пъ съ.
настройваме софтуер, пишем допълнения, трепем време, вместо да си гледам семейството, за да ми се правят разни дебили на интересни и да ми дават акъл, да ме цензурират, и да ме строяват.

айде у кръглото.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Я, имаме си вече още един, чисто нов модератор – Alois Alzheimer  :m1277:

На тази страница ме е „пипнал” само два пъти, и то доста елегантно – бива!!!  :clap-3332:

Но не трябва да забравяме, че чакаме най-вече завръщането на САЙБИЯТА!!!

« Последна редакция: Декември 28, 2021, 22:18:57 от Джиджи »

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
To Whom It May Concern!

https://www.vbox7.com/play:bcd6d8130c

От Севиля до Гренада
пропътувах аз пеша,
да направя серенада
на най-красивата жена..
.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23473
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Наиграхме се!
На цялата администрация и модерация поклон до земи че ни траяха толкова време.
Надявам се форумът да продължи да съществува и принца и фелдкурата да се върнат като ако трябва и като редови ползватели.
Така или иначе беше ми приятно, беше ми и малко неприятно, абе не съжалявам! :t0301:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Буратино, ти какво, прощаваш ли се?
Надявам се вечерта да донесе нови изненади.
Този път приятни.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
„Но не трябва да забравяме, че чакаме най-вече завръщането на САЙБИЯТА!!!„

Джиджи обаче е едни гърди  напред с вътрешната информация.
И след седем часа Ной ни уведомява..
« Последна редакция: Декември 29, 2021, 10:53:46 от Алиса .. »

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Джиджи е едни гърди  напред...
Това за гърдите звучи любопитно... А снимка?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Това за гърдите звучи любопитно... А снимка?

Не ми се видиш да те интересуват  женски гърди

Неактивен Imko1

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Успешно (до)приготвяне на празничната маса и весело посрещане на идващата 2022 г. Живи и здрави на всички! Наздраве! :t0328:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23473
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Живи и здрави всички!
2021 добра или лоша отминава, следващата така или иначе ще е различна.
За мен старата беше трудна, ама по някое време от нея спечелих още една нашивка на пагона.
Станах дЕдо!
Пожелавам на всички такава радост когато му дойде времето!
 :t0301:
П.П. "Баба" също е висш чин!

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
2021 добра или лоша отминава, следващата така или иначе ще е различна.

Както написал цар Николай II в дневника си на 31 декември 1916, "измина една ужасна година, следващата няма как да е по-лоша".

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23473
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Мамка ѝ на старата!
Прегорих пържолите! :t0120:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Честита новата 2022 година на организаторите на форума и на всички форумци с пожелание за здраве и благоденствие! И да сме по-човечни!

Неактивен widenow

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 8
    • Профил
Нека да е честита новата 2022 , здраве и благоденствие на всички форумци!
На тоя ден преди 90 г. се е родил Джимо. Да е жив и здрав!!!

AnonimusBG

  • Гост
Опа.
Работи.
ЧНГ 2022!
Живи и здрави.


AnonimusBG

  • Гост
И малко новогодняя Москва.
https://www.youtube.com/watch?v=VYvdW_sZMfc
« Последна редакция: Януари 01, 2022, 05:58:51 от AnonimusBG »

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Аз още не съм допратил до Новата Година - имам още 70 мин, но желая на всички да са здрави. За останалото има колай.
Честита Новата 2022! :t0328:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Всички да сте здрави и щастливи, с вечната надежда Новата да е по-добра.
Честита Новата 2022!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Честита нова година! Здрави бъдете тази и още много години!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Честита новата 2022! Да е здрава и разумът да вземе връх над лудостта на планетата!
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Живи, здрави и щастливи през новата 2022! Дано всичко ви е наред, колеги!

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
https://youtu.be/ocNCDKSMMME

За Миряна и за другите, които не са сред нас! Имам предвид трио Бо-Бо-Бо.

ПС. Доброто същество в песента, изпълнена от Богдана, Финци е котката. Ловкия знае повече по въпроса. Но е във фризера. Имам си и аз котарак.
« Последна редакция: Януари 01, 2022, 15:03:13 от Споко »

Неактивен len

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 58
    • Профил
Честита да е Новата година на всички! Честит рожден ден на Джимо!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23473
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Честит имен ден на всички Ивановци, Иванки ( може и Тръмп), на всички Джоновци и джонки.
Да са живи и здрави! :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
Re: Дъска за съобщения
« Отговор #2023 -: Януари 18, 2022, 16:05:39 »
Пиша за първи и последен път тук.
Няма да влизам в спорове, да давам пояснения и разяснения.
~~~~~~~
В началото на 2021 г. Госинджър ме помоли да разгледам създадения от него форум и евентуално да дам мнение и препоръки.
В средата на годината той създаде този профил с модераторски и администраторски права. До края на 2021 г. не съм ги ползвал, тъй като смятам, че модераторите си вършат работата.
~~~~~~~
Изчитайки внимателното раздел "Организационни" стигнах до извода, че Госинджър е допуснал следните съществени грешки:

(i) опитвайки се да направи нещо ново, той предоставя на участниците права сами да определят структурата на форума и правилата на поведение, което не се получава;
(ii) липсата на правила и късното им налагане едва около Великден 2021 г. позволява на група дами и господа да нарушат добрия тон и приетите норми на поведение (netiquette)
(iii) разкриването на анонимността на модераторите води до необосновани претенции и пререкания с тях.
~~~~~~~

Поради горното ще предложа на Госинджър да закрие форума в този му вид, оканчателното решение е негово.

~~~~~~~
Допълнително основание ми дават неприкритите заплахи с твърдения за злоупотреба с държавни ресурси както и заплахи с Комисията за лични данни.
Днес Госинджър ми препрати (като на действащ администратор) анонимен и неподписан е-майл от адрес yaroslav@********.bg, с който се иска "Упражняване на правото по чл. 17 от Общия регламент относно защита на данните (GDPR)" в който се съдържа долното :
Quote (selected)

....
Ако не направите това, ще предприема предоставените ми от закона действия за защита на правата ми, включително правото да сезирам Комисия за защита на личните данни и администрацията на Софийски университет, за да осигуря изтриването тези данни. Тъй като данните ми към настоящия момент се обработват без мое съгласие и в нарушение на Регламента, при липса на реакция ще бъда принуден да подам жалба за всички осъществени срещу мен нарушения на правния режим на защита на личните данни.

За пълнота искам да подчертая, че текущата т.нар. „форумна администрация“ отказва да спази задълженията си по чл. 17 от ОРЗД, като не изтрива акантите на други потребители, изрично поискали това. Практически, тези анонимни "администратори" се изживяват като еднолични собственици на чужди данни и считат, че могат произволно да злоупотребяват с тях. В моя случай, поради едностранно спреният достъп до акаунта ми и личните ми данни в него, не мога нито да се свържа с текущ "админ", нито сам да извършва изтриването, поради което се обръщам пряко към Вас за тази цел.
....

Електронното съобщение е изпратено до Госинджър като собственик на домейна, където се намира този форум, последствията от тези заплахи ще са за негова сметка.

Със закриването на този форум ще се отговори на исканията на участник "Ярослав" както и на "Предводителя на команчите" и на още двама други.
~~~~~~~
Ако има желание, време и нерви, Госинджър може да направи версия 3.0 на този форум или да поиска пререгистрация на всички участници при заявена политика за управление на лични данни, за да отговори на изисванията им.
Аз няма да давам препоръки относно това.

Моля не обсъждайте, не правете сметки "за" или "против" това или онова, късно е.
« Последна редакция: Януари 18, 2022, 16:18:00 от Alois Alzheimer »

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Ако някой отвори нов форум без въпросните  :pissed-891: , как ще се разбере?
« Последна редакция: Януари 18, 2022, 17:41:11 от паралелепипед »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Имам предложение на тоя етап, да отворим група, който има фейсбук. Няма да се сприятеляваме, за да не си разкриваме кривиците, но който е в групата, ще чете постовете на групата и извън нея няма да се засичаме?
Ако има за, да видим какво можем да направим?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
За един бит давали двама небити.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Ако някой отвори нов форум без въпросните  :pissed-891: , как ще се разбере?

Би било удобно на лични докато работи форума всеки да сподели e-mail с няколко човека.
Така ще се образува някаква паяжина и ако някой надуши нещо ново ще се разпълзи информацията.

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Би било удобно на лични докато работи форума всеки да сподели e-mail с няколко човека.
Така ще се образува някаква паяжина и ако някой надуши нещо ново ще се разпълзи информацията.
Аз съм за! Не ми дреме, че ще споделя "лична" информация -  аз вече пуснах снимка на част от семейството си, за което бях "предупреден", че не е препоръчително. Както виждам, една част от форумците поддържат лични контакти. Проблемът ми е, че не знам къде ще бъда "добре дошъл"... не обичам да се натрапвам.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Quote (selected)
Би било удобно на лични докато работи форума всеки да сподели e-mail с няколко човека.
Това ВЕЧЕ се прави, а и от преди е направено.
Що се отнася до това - как ще се разбере - ще се разбере!
Но как ше се опази за да не стане пак така - тхат'с дъ куешчън.
Иначе не си заслужава.
Бих препоръчал на евентуалните нови хазяи, ако и когато се намерят - три пъти да мерят и трийсе пъти да режат.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Зная.
Въпросът е че някои не са го направили и за да не останат зад борда им подхвърлям идеята.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Кайли,
Аз, обаче, нямам и никога няма да имам фейсбук регистрация.
Аргумент - единствен.
Фейса бе обявен като "социална мрежа", а в него антисоциалните прояви преобладават. Според мен.
Моята представа за социален контакт е на (примерно) бира с лица от моята кръвна група.
Където можеш спокойно да кажеш - Кире, ама мно'о си прос! И Кирето не само, че няма да се обиди, а и ще ти се ухили насреща и ще рекне едно НАЗДРАВЕ!
Защото в директния социален контакт има визия, изражение, тон на изказа, където се усеща иронията, майтапа, тъгата, болката, а с думи можеш да изкажеш и напишеш много красиви, трогателни, величави или обидни и грозни неща, но няма КОНТАКТ. Душевен.
Та... Те така!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Не може ли да им се изтрият регистрациите и личните данни на умните и красивите, и корабът да си продължи да плува.
Освен това те сами са попълвали лични данни, никой не ги е заставял насила.

NB - никои от нас не е попълвал никакви лични данни. Единствената информация, свързана с вас, е посочения от вас електронен адрес  и свързания с него IP адрес.
Законодателят счита, че по IP адреса може да бъде намерен истинския адрес.

Другото, което следва да се помни е обстоятелството, че дори да бъде изтрит профилът на даден участник, написаното от него остава - заличават се електронния адрес и свързания с него IP адрес.
« Последна редакция: Януари 21, 2022, 10:30:37 от Alois Alzheimer »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Моята представа за социален контакт е на (примерно) бира с лица от моята кръвна група.
Където можеш спокойно да кажеш - Кире, ама мно'о си прос! И Кирето не само, че няма да се обиди, а и ще ти се ухили насреща и ще рекне едно НАЗДРАВЕ!

Моята представа – също!!!

Quote (selected)
Защото в директния социален контакт има визия, изражение, тон на изказа, където се усеща иронията, майтапа, тъгата, болката, а с думи можеш да изкажеш и напишеш много красиви, трогателни, величави или обидни и грозни неща, но няма КОНТАКТ. Душевен.

Тук обаче грешиш, и то – изначално!!!


Защото в дигиталната ера, в която живеем от неотдавна, има измислен начин и за това, който се нарича ЕМОТИКОН/И.

Тъй като всеки ЕМОТИКОН изразява ОТНОШЕНИЕ към казаното и с който също можеш да кажеш, например, НАЗДРАВЕ:t0328:

А "втората" колекция на г-н Принца е дотолкоз "изпипана", да не кажа даже – "ПЕРФЕКТНА", тъй като с нея можеш да изразиш ВИЗУАЛНО абсолютно всичко, изброено от теб по-горе!!!


За жалост обаче болшинството от колегите тук НЕ разбират това, смятайки малките анимирани емоджита за излишни "картинки", предназначени единствено за детската градина ...

И за жалост – отново тук! – за да се угоди на болшинството, новите модератори сведоха употребата им до 1 емоджи на коментар, което пък е в противовес с ПРОТИВОПОСТАВЯНЕТО на отделни понятия, твърдения и мисли, наречено накратко

ТЕЗА <> АНТИТЕЗА
  :t0174:

« Последна редакция: Януари 23, 2022, 15:46:38 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23473
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
ТЕЗА <> АНТИТЕЗА
Протеза ти трябва на тебе, за над раменете.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
   
Quote (selected)
ТЕЗА <> АНТИТЕЗА

Протеза ти трябва на тебе, за над раменете.
Абе, ти глей да не ти потрябва на теб ПРОТЕЗА за ПОД ПЪПА ...


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Какви са тия цинизми тука? Разпъдвам седянката.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Какви са тия цинизми тука?

На теб "цинизмите" са били винаги единствено в главата ти!!!

Quote (selected)
Разпъдвам седянката.

И никой тук НЕ те е упълномощавал да правиш абсолютно нищо!!! :m1924:

П.П. А аз съжалявам за off-topic-а, който се получи с тези двамата ... защото единствената ми идея по-горе беше да отговоря на Брадатко!!!

« Последна редакция: Януари 23, 2022, 16:21:26 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Дръж все така! Иначе ще ни изненадаш.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
И никой тук НЕ те е упълномощавал да правиш абсолютно нищо!!!

Аз мисля че май му дадохме некво пълномощно да те надзирава. Щото има здрави нерви, а ние сме по-каба.