Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 25, 2024, 23:25:30

Автор Тема: Русия (Re: Russia)  (Прочетена 2083714 пъти)

Muktata, Звездоброец, Accipiter (+ 1 Скрит(и)) и 164 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20700 -: Август 11, 2022, 13:51:43 »
Ма вий сте бетер военни кареспанденти, ба. Мисля че и те са послъгвали, спестявали част от истината де.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2968
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20701 -: Август 11, 2022, 13:53:38 »
Не ги обвинявам китайците, ама те отдавна са плъзнали по света. Що точно в тоз район Китай-Индия толкова се плодят. Случайно ли е?
................
Май по-малко са воювали. Макар че в "Речни заливи" ....  .

Quote (selected)
How the One-Child Policy Created a Gender Imbalance

Until 2016, the Chinese government strictly enforced the one-child policy since 1979 with hefty fines for any breach of rules. According to the government, the policy reduced 400 million births over the years.

However, it also led to sex-selective abortions due to a deep-rooted cultural preference for boys. As a result, China’s gender balance tilted, with a sex ratio of 111 males to 100 females in the population aging from 0 to 4 years old in 2020.

Often termed “the missing women of China”, this shortage of women is expected to worsen over time. According to the U.N.’s World Population Prospects, China is projected to have around 244 million fewer women than men in 2050.

Additionally, the country faces another impending consequence of the one-child policy—a rapidly aging population.
Why China’s Population is Aging

In 2020, China’s fertility rate—the number of children a woman is expected to have over her lifetime—stood at 1.3.

Generally, fertility rates drop as economies develop. However, China’s fertility rate is now lower than that of the U.S. (1.64 in 2020) and on par with countries like Japan and Italy, both of which are facing aging populations. Consequently, fewer newborns are entering the population, while many in the workforce approach retirement.
https://www.visualcapitalist.com/cp/chinas-aging-population-problem-1950-2100/

Те го с картинки, цветно, мърдащо.
Вземи си още една-две-три съпруги и действай, а не се чуди защо другите се плодят.
*********   ✹    *********

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20702 -: Август 11, 2022, 13:54:57 »
Ма вий сте бетер военни кареспанденти, ба. Мисля че и те са послъгвали, спестявали част от истината де.

Приятелю, аз си пиша с доста от руските военкори :nuts:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20703 -: Август 11, 2022, 13:59:00 »
и от мен да знаете, назидателният тон не (ви) помага в случая.


„Назидателен„ тон е само във въображението ти, предизвикано от страхове.
Не мога да ти помогна.
Да залагаш на вече бита карта е най малкото ..
Поздравявам те. За 4 години - 0

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20704 -: Август 11, 2022, 14:01:14 »
Благодаря, Banana Joe! Научих нещо ново. Тез китайци уж умни, ама и те правят грешки. Завъдиха ли вече врабчета? А китайките позагладиха косъма.
« Последна редакция: Август 11, 2022, 14:08:36 от dabedabe »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20705 -: Август 11, 2022, 14:06:17 »
Аз се чудя защо се задълбавате толкоз във военната тема. Какво ви помага? Иначе не ме бърка. Добре, ще си трая, щом се засягате. Алиса, вие кому?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20706 -: Август 11, 2022, 14:06:31 »
и от мен да знаете, назидателният тон не (ви) помага в случая.


„Назидателен„ тон е само във въображението ти, предизвикано от страхове.
Не мога да ти помогна.
Да залагаш на вече бита карта е най малкото ..
Поздравявам те. За 4 години - 0

Душа, мани тона. Дай да се съсредоточим във врачките...Те какво са казвали за днешните събития? Щото аз съм запозната с мненията на най-известните  :nuts:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20707 -: Август 11, 2022, 14:07:30 »
Аз се чудя защо се задълбавате толкоз във военната тема. Какво ви помага? Иначе не ме бърка. Добре, ще си трая, щом се засягате. Алиса, вие кому?

Наистина ли смяташ, че това не те засяга??? Имах по-добро мнение за теб...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20708 -: Август 11, 2022, 14:10:55 »
Да охкам ли, или да грабвам пушката?
.................
Виж Асол, времената са други. Остави мантрите. Никой не може да предвиди какво ще е след 20, 50 години. По-лошо ще е ако иде глад и патаклама. За жалост може загазим всички. Тази СВО ще ни се стори игричка. И това и Русия не може да го предотврати. Тез бомби ще гръмнат един ден.
« Последна редакция: Август 11, 2022, 14:21:42 от dabedabe »

Активен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20709 -: Август 11, 2022, 14:14:39 »
Четвърто най-вероятно експлозиите в базата са резултат на известното руско разгильдяйство (мърлявост, небрежност), което е срамно за РФ да го признае.

Тук много ясно се виждат трите кратера от ракетни удари:
---
 
Bitte weiter schwimmen!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20710 -: Август 11, 2022, 14:26:00 »
Да охкам ли, или да грабвам пушката?
.................
Виж Асол, времената са други. Остави мантрите. Никой не може да предвиди какво ще е след 20, 50 години. По-лошо ще е ако иде глад и патаклама. За жалост може загазим всички. Тази СВО ще ни се стори игричка. И това и Русия не може да го предотврати. Тез бомби ще гръмнат един ден.

Какво значи никой не може да го предвиди и същевременно ми казваш, че иде глад и ужас!? Това вече се е случвало не знам колко пъти. И е ясно, че няма как да не загазим. Но е важно да не загазим повече, отколкото можем да си позволим. Кога ще разберете, че историята е наука, а не източник за пиар? Баси! Ти си инженер! На теб ли трябва да ти обяснявам връзката между причина и следствие?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20711 -: Август 11, 2022, 14:36:45 »
Ти искаш да кажеш, че работите са ти по-ясни. Аз се опитвам да ти обясня, че и Господ не знае какво ще стане. Аз се опитвам да се придържам към библейските норми: работи докато можеш и не мисли за утре, Бог, Аллах, ... ше дадат.
.................
Е, трябва да си помислил преди това.

zorzaman

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20712 -: Август 11, 2022, 14:43:51 »
Дразниш ме, зорзамане.

И ся кво? Да ида в манастир? Разбира се, че моят гъз е с приоритет пред твоя. Ако при теб е различно, това навежда на определени мисли...

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20713 -: Август 11, 2022, 14:47:45 »
Ми може и да поврачуваме.
На чашката кафе, наречена САЩ.
Ноември месец е решаващ там.
Републиканците се готвят...
Има обаче и нещо друго.
До сега Байдън се удържаше със зъби и ноти на килимчето в Белият дом в борбата свободен стил с К.Харис. Поне не чувахме много за нея напоследък.
Но след свободният полет на Пелоси и обиска на къщата на Трамп във Флорида, става ясно, че кохортата на Х.Клинтън, Пелоси, и др.,  към която се числи и К.Харис е в настъпление.
Ами ако хоспитализират Байдън, щото вие казвате, че бил невменяем, и президент стане Камала?
Играта тогава се променя.
И войната в Украйна също

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20714 -: Август 11, 2022, 14:49:54 »
Дразниш ме, зорзамане.

И ся кво? Да ида в манастир? Разбира се, че моят гъз е с приоритет пред твоя. Ако при теб е различно, това навежда на определени мисли...
Това ми беше ясно то самото начало..че благополучието на собстевния задник върти перките. 17 години гледах такива като теб. Изключено е да ви сбъркам...тези - вторачени в гъзовете си. Под матрица сте изляти...с некои допълнителни приложения...но си остава същото. И най-смешното е, че ти току що си го призна  :smokin:

п. п. Приятелю, точно преди малко сам се закопа тук ... с удоволствие ти помогнах да го направиш :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20715 -: Август 11, 2022, 14:55:21 »
Камилата има странен поглед, насмешлив, загадъчен. Дано е нормална по общоприетите норми. А Байдън ще го крепят дорде стои на крака и не се напикава. Бил много печен, не си повни стажа в Конкреса ,между трофеи/антики като него.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20716 -: Август 11, 2022, 14:56:31 »
Камилата има странен поглед, насмешлив, загадъчен. Дано е нормална по общоприетите норми. А Байдън ще го крепят дорде стои на крака и не се напикава. Бил много печен, не си повни стажа в Конкреса ,между трофеи/антики като него.

Кво нормална, бре? Киро е интелект по сравнение с нея. Ти, съзнаваш ли за каква бомба иде реч....дебил, ама с възможности

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20717 -: Август 11, 2022, 15:02:28 »
Да ни пази Бог, ама не знам дали има нещо по-опасно от Хилария. Ма оня пезевемнк е виновен, направи я посмешище.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20718 -: Август 11, 2022, 15:06:10 »
Да ни пази Бог, ама не знам дали има нещо по-опасно от Хилария. Ма оня пезевемнк е виновен, направи я посмешище.

Има - от същото котило, ама по-проста и тъпа от гъз

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20719 -: Август 11, 2022, 15:07:26 »
Оправихте ми деня!   :crying_with_laughter-3302:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20720 -: Август 11, 2022, 15:10:26 »
Че как пък не я знам. Тез неща трябва са ясни. Кой прост, кой най-прост и прочее. Ний разбира се ... .
..............................
Ти на моменти кибридясваш. Аз никога не целя да обидя опонента. Може да изпускам по някоя запетайна някогиш. Но мисля, че не сме дребнави хора.
.....................
Алиске, чети, учи се.
« Последна редакция: Август 11, 2022, 15:15:56 от dabedabe »

zorzaman

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20721 -: Август 11, 2022, 15:19:39 »
rant omitted.

Пуснах сълза. Часът ми никога няма да бъде същия....

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20722 -: Август 11, 2022, 15:20:06 »
Винаги там ще бъде! Докато дори и Кочината съществува....все си мисля, че в крайна сметка ще я измъкнат от калта - Кочината
https://www.youtube.com/watch?v=qFDAIFD5PPI




Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20723 -: Август 11, 2022, 15:20:50 »
rant omitted.

Пуснах сълза. Часът ми никога няма да бъде същия....

Това не е цитат от мен! :smokin:

Аре да не ми играеш тънкажи, щото може  да се окаже, че си в помощното училище...

п. п. Мога да бъда и доста по-брутална и невъзпитана, щото владея и езика на 21 век...Въздържам се, щото мама и тате са ме учили на друго/да уважавам по-възрастните от мен/. Но, не мога да пропусна и уроците от такива, като теб...изводът е - бой по кофата, докато не мърда. Спазвам този принцип, придобит от опит...ако много се стараеш, ще го усетиш
« Последна редакция: Август 11, 2022, 15:28:18 от Aсол »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20724 -: Август 11, 2022, 15:21:29 »
Когато беше държавен секретар при Обама, Хилари искаше да бомби Израел.
Руснаците едвам я удържаха

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20725 -: Август 11, 2022, 15:31:13 »
Па интересно, дингилът и кобрата не  се разведоха. М'чи те едва се понасят.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20726 -: Август 11, 2022, 16:13:43 »
Излишно е да се спори колко и дали има повредени самолети. Това ще стане ясно в бъдеще.
Това което се вижда сега е, че самолетите стоят във военновъздушната база на открито (от времето на СССР). Защитени само от земен насип. От три страни.
Нали всички помните, че когато Тръмп удари сирийска база със стотина крилати ракети, се видяха че самолетите там бяха в железобетонни укрития? Верно имаше  преки попадения в укритията и унищожени самолети. Единични случаи. Сирийската база остана работоспособна. На следващият ден пак от нея излитаха самолети.
Горното дава храна за замисляне. Нали?
И не искам "да плувам".  :)))
« Последна редакция: Август 11, 2022, 16:45:29 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20727 -: Август 11, 2022, 16:15:07 »
и от мен да знаете, назидателният тон не (ви) помага в случая.


„Назидателен„ тон е само във въображението ти, предизвикано от страхове.
Не мога да ти помогна.
Да залагаш на вече бита карта е най малкото ..
Поздравявам те. За 4 години - 0

големи бели лебеде (да ме извинява здравка),

страхове има само във вашата глава, мисъл не виждам, само цитиране на чужди такива с назидаването да ги приемем за наши.

няма как да знаете на какво залагам, защото никога не съм споменавал и дума за това.

така, че за последен път ви казвам -- не (ми) приписвайте думи, които никога не са били изричани, ще страдате вие, а не опонентите ви.
the lamers club honourable member …

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20728 -: Август 11, 2022, 16:25:47 »
Излишно е да се спори колко и дали има повредени самолети. Това ще стане ясно в бъдеще.
Това което се вижда сега, е че самолетите стоят във военновъздушна база на открито (от времето на СССР). Защитени само от земен насип. От три страни.
Нали всички помните, че когато Тръмп удари сирийска база със стотина крилати ракети, се видяха че самолетите там бяха в железобетонни укрития? Верно имаше  преки попадения в укритията и унищожени самолети. Единични случаи. Сирийската база остана работоспособна. На следващият ден пак от нея излитаха самолети.
Горното дава храна за замисляне. Нали?
И не искам "да плувам".  :)))
Всъщност, това което се вижда е, че нищо не се вижда и не се знае
« Последна редакция: Август 11, 2022, 16:32:37 от Aсол »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20729 -: Август 11, 2022, 17:01:50 »
така, че за последен път ви казвам -- не (ми) приписвайте думи, които никога не са били изричани, ще страдате вие, а не опонентите ви.


  :))) Принце, какви думи да ти приписват?! 
Та ти си толкова прозрачен.  Не се знаем от вчера.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20730 -: Август 11, 2022, 17:09:47 »
Ми може и да поврачуваме.

На чашката кафе, наречена САЩ.

Ноември месец е решаващ там.

Републиканците се готвят...

Има обаче и нещо друго.

До сега Байдън се удържаше със зъби и ноти на килимчето в Белият дом в борбата свободен стил с К.Харис. Поне не чувахме много за нея напоследък.

Но след свободният полет на Пелоси и обиска на къщата на Трамп във Флорида, става ясно, че кохортата на Х.Клинтън, Пелоси, и др.,  към която се числи и К.Харис е в настъпление.

Ами ако хоспитализират Байдън, щото вие казвате, че бил невменяем, и президент стане Камала?

Играта тогава се променя.

И войната в Украйна също

някой преди няколко коментара твърдеше, че байдън всъщност играе роля на алцхаймерист :smokin:

и изведнъж предвиждаме (aka мислим) артистът хоспитализиран?! нещо шизофрения? или просто не умеем да се изразяваме писмено? 
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20731 -: Август 11, 2022, 17:11:52 »
така, че за последен път ви казвам -- не (ми) приписвайте думи, които никога не са били изричани, ще страдате вие, а не опонентите ви.


  :))) Принце, какви думи да ти приписват?! 

Та ти си толкова прозрачен.  Не се знаем от вчера.

ох, недейте, ще се разплача.

и какво точно разбрахте за мен? освен, че съм възпитан и предпочитам да действам първо с добро? а вече стана ясно, че не можете да четете и текст с разбиране. не приемайте всичко буквално като начало.
the lamers club honourable member …

zorzaman

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20732 -: Август 11, 2022, 17:17:37 »
Излишно е да се спори колко и дали има повредени самолети. Това ще стане ясно в бъдеще.
Това което се вижда сега е, че самолетите стоят във военновъздушната база на открито (от времето на СССР). Защитени само от земен насип. От три страни.
Горното дава храна за замисляне. Нали?
И не искам "да плувам".  :)))

Руснаците по същия начин допуснаха да им гръмнат самолет на летището в Хмеймим. Чак след като сирийският башибозук им прати самоделна бомбичка със самоделен дрон, сложиха габиони около авионите.

Тук става същото.  Руснаците са като българина, докато не удари гръм, няма да се прекръсти.

По-качествени снимки от Maxar:



Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20733 -: Август 11, 2022, 17:20:05 »
rant omitted.

Пуснах сълза. Часът ми никога няма да бъде същия....

Това не е цитат от мен! :smokin:

Аре да не ми играеш тънкажи, щото може  да се окаже, че си в помощното училище...

п. п. Мога да бъда и доста по-брутална и невъзпитана, щото владея и езика на 21 век...Въздържам се, щото мама и тате са ме учили на друго/да уважавам по-възрастните от мен/. Но, не мога да пропусна и уроците от такива, като теб...изводът е - бой по кофата, докато не мърда. Спазвам този принцип, придобит от опит...ако много се стараеш, ще го усетиш

не е цитат, а просто ти показва (по начин, който добре познавам), че е отрязал гневния ти коментар.

хипервръзката над английския текст е коректна и води до коментара, който е махнат (признавам, щеше да стане дълъг и многоетажен).
the lamers club honourable member …

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20734 -: Август 11, 2022, 17:26:13 »
Излишно е да се спори колко и дали има повредени самолети. Това ще стане ясно в бъдеще.
Това което се вижда сега е, че самолетите стоят във военновъздушната база на открито (от времето на СССР). Защитени само от земен насип. От три страни.
Горното дава храна за замисляне. Нали?
И не искам "да плувам".  :)))

Руснаците по същия начин допуснаха да им гръмнат самолет на летището в Хмеймим. Чак след като сирийският башибозук им прати самоделна бомбичка със самоделен дрон, сложиха габиони около авионите.

Тук става същото.  Руснаците са като българина, докато не удари гръм, няма да се прекръсти.

По-качествени снимки от Maxar:




Аз точно такива снимки гледах от Буча и Краматорск, които подходящо се позабравиха.  И такива снимки няма да спрат. Ако имаш поне грам критично мислене, би се усъмнил в последователните лъжи...ама ти не го притежаваш. Не казвам, че в случая не е вярно- казвам нещо съвсем различно.А то е ,че ти си внедрено реднешко трасе тук - вече нямам грам съмнение. И си и лъжец на всичкото отгоре, а аз ненавиждам лъжците и вече те хванах. Ако държиш да се задълбочаваш за последното  - ще се включа. Не бива да имаш и грам съмнение...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20735 -: Август 11, 2022, 17:28:34 »
rant omitted.

Пуснах сълза. Часът ми никога няма да бъде същия....

Това не е цитат от мен! :smokin:

Аре да не ми играеш тънкажи, щото може  да се окаже, че си в помощното училище...

п. п. Мога да бъда и доста по-брутална и невъзпитана, щото владея и езика на 21 век...Въздържам се, щото мама и тате са ме учили на друго/да уважавам по-възрастните от мен/. Но, не мога да пропусна и уроците от такива, като теб...изводът е - бой по кофата, докато не мърда. Спазвам този принцип, придобит от опит...ако много се стараеш, ще го усетиш

не е цитат, а просто ти показва (по начин, който добре познавам), че е отрязал гневния ти коментар.

хипервръзката над английския текст е коректна и води до коментара, който е махнат (признавам, щеше да стане дълъг и многоетажен).

Благодаря! Това дава достатъчно тежест на горния ми коментар. А, и този ще си го сложа на специален фейс контрол...Щото си мисли, че е много добър...


Ти му беше адвокат. Много съжалявам, но аз лично бих била много внимавала кого препоръчвам...този не струва-С теб сме заедно от 20 години, нали? Някога да е имало предателство? Този човек просто не ми харесва ...и това е достатъчно
« Последна редакция: Август 11, 2022, 17:37:52 от Aсол »

zorzaman

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20736 -: Август 11, 2022, 17:35:49 »
...И си и лъжец на всичкото отгоре, а аз ненавиждам лъжците и вече те хванах. Ако държиш да се задълбочаваш за последното  - ще се включа. Не бива да имаш и грам съмнение...

Please, be my guest!

Горното ме навежда на мисълта, че ти вероятно си от тези, които вярват, че земята е плоска (щото не са видяли доказателство за противното).

Как смяташ, американците били ли са на Луната?  А какво ще кажеш за chemtrails? Давай, включвай се, какво чакаш? Сигурен съм, че имаш мнение по тези витални за човечеството въпроси...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20737 -: Август 11, 2022, 17:41:48 »
rant omitted.

Пуснах сълза. Часът ми никога няма да бъде същия....

Това не е цитат от мен! :smokin:

Аре да не ми играеш тънкажи, щото може  да се окаже, че си в помощното училище...

п. п. Мога да бъда и доста по-брутална и невъзпитана, щото владея и езика на 21 век...Въздържам се, щото мама и тате са ме учили на друго/да уважавам по-възрастните от мен/. Но, не мога да пропусна и уроците от такива, като теб...изводът е - бой по кофата, докато не мърда. Спазвам този принцип, придобит от опит...ако много се стараеш, ще го усетиш

не е цитат, а просто ти показва (по начин, който добре познавам), че е отрязал гневния ти коментар.

хипервръзката над английския текст е коректна и води до коментара, който е махнат (признавам, щеше да стане дълъг и многоетажен).

Благодаря! Това дава достатъчно тежест на горния ми коментар. А, и този ще си го сложа на специален фейс контрол...Щото си мисли, че е много добър...


Ти му беше адвокат. Много съжалявам, но аз лично бих била много внимавала кого препоръчвам...този не струва

прекаляваш.

не бях само аз, поне още двама човека от форума го познават, колкото и аз, така че спирам до тук.

не всички, несъгласни с теб са твои врагове. не ги прави насила такива (за алиса -- врагове е фигуративно казано).
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20738 -: Август 11, 2022, 17:45:06 »
А то е ,че ти си внедрено реднешко трасе тук - вече нямам грам съмнение.
Тези нападки отгоре са тягостни. Какво ви става? Всъщност аз съм реднешко (каквото и да е). Внедрено, че и доларци ми дава US government. Не е zorzaman!
Всеки има право на собствено мнение. Кое е прав ще се види който стои достатъчно дълго покрай реката. Времето ще покаже.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20739 -: Август 11, 2022, 17:45:57 »
...И си и лъжец на всичкото отгоре, а аз ненавиждам лъжците и вече те хванах. Ако държиш да се задълбочаваш за последното  - ще се включа. Не бива да имаш и грам съмнение...

Please, be my guest!

Горното ме навежда на мисълта, че ти вероятно си от тези, които вярват, че земята е плоска (щото не са видяли доказателство за противното).

Как смяташ, американците били ли са на Луната?  А какво ще кажеш за chemtrails? Давай, включвай се, какво чакаш? Сигурен съм, че имаш мнение по тези витални за човечеството въпроси...

Накратко, какво аз смятам, въпреки че разбирам и некои чужди езици. Смятам, че когато ти пиша на български език - ще ми отговаряш на същия. Даже е пределно глупаво да водим подобен разговор, щото се намираме в български форум. Искаш да блеснеш ли? Че аз мога да те питам квот си искам от романската езикова група, а ти няма да разбереш нищо...трябва ли да те смятам за глупак по тази причина? Не, че не те смятам за такъв по друга...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20740 -: Август 11, 2022, 17:48:13 »
А то е ,че ти си внедрено реднешко трасе тук - вече нямам грам съмнение.
Тези нападки отгоре са тягостни. Всъщност аз съм реднешко (каквото и да е). Внедрено, че и доларци ми дава US government. Не е zorzaman!
Всеки има право на собствено мнение. Кое е прав ще се види който стои достатъчно дълго покрай реката. Времето ще покаже.

Ти си наш човек...аз продължавам да не бъркам. Бъч, аз не съм идиот...сигурна съм, че си го разбрал с годините

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20741 -: Август 11, 2022, 17:53:59 »
rant omitted.

Пуснах сълза. Часът ми никога няма да бъде същия....

Това не е цитат от мен! :smokin:

Аре да не ми играеш тънкажи, щото може  да се окаже, че си в помощното училище...

п. п. Мога да бъда и доста по-брутална и невъзпитана, щото владея и езика на 21 век...Въздържам се, щото мама и тате са ме учили на друго/да уважавам по-възрастните от мен/. Но, не мога да пропусна и уроците от такива, като теб...изводът е - бой по кофата, докато не мърда. Спазвам този принцип, придобит от опит...ако много се стараеш, ще го усетиш

не е цитат, а просто ти показва (по начин, който добре познавам), че е отрязал гневния ти коментар.

хипервръзката над английския текст е коректна и води до коментара, който е махнат (признавам, щеше да стане дълъг и многоетажен).

Благодаря! Това дава достатъчно тежест на горния ми коментар. А, и този ще си го сложа на специален фейс контрол...Щото си мисли, че е много добър...


Ти му беше адвокат. Много съжалявам, но аз лично бих била много внимавала кого препоръчвам...този не струва

прекаляваш.

не бях само аз, поне още двама човека от форума го познават, колкото и аз, така че спирам до тук.

не всички, несъгласни с теб са твои врагове. не ги прави насила такива (за алиса -- врагове е фигуративно казано).
Знаеш, че това никога няма да стане - да тръгна да ви променям мнението и да се карам с вас , ще ви изчакам сами да се оплачете от собствените си....мнения. А това ще стане със сигурност- нямам грам съмнение. Знаеш, колко рядко съм толкова категорична

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20742 -: Август 11, 2022, 17:55:44 »
Бе айде да кажем много си взискателна. Ко беше даскалица сал двойкаджии около. И със зачервени уши. Ма ша та вкараме у пато. Ша подфанем и Алиса.
« Последна редакция: Август 11, 2022, 18:04:24 от dabedabe »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20743 -: Август 11, 2022, 18:01:48 »
Принце какъв ти е проблема?
За втори път се заяждаш на голо поле
Би ли обяснил
Лична неприязън?
Интелектуална нетъримост?
Несъвпадение на политически виждания и геополитически очаквания?
Елементарна завист на посредственика?
Или?
Обясни
« Последна редакция: Август 11, 2022, 18:07:20 от Алиса »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20744 -: Август 11, 2022, 18:04:29 »
Бе айде да кажем много си взискателна. Ко беше даскалица сал двойкаджии около. И със зачервени уши.

Като ме питаха в трети клас, каква искам да стана  - отговорът ми беше учителка. На въпроса "защо" - отговорих, че много красиво пиша двойки. Аз и до ден днешен пиша красиво, но наистина пиша най-красиво дузпата

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20745 -: Август 11, 2022, 18:06:16 »
Знаеш, че това никога няма да стане - да тръгна да ви променям мнението и да се карам с вас , ще ви изчакам сами да се оплачете от собствените си....мнения. А това ще стане със сигурност- нямам грам съмнение. Знаеш, колко рядко съм толкова категорична

уфффф, и ти като алиса започна -- какво точно е моето мнение, че ще чакаш да се оплача от него, защото аз твърдя, че момента не съм изказвал мнения по темата? освен това, че е нелепо да се критикуват военните планове на руснаците при положение, че не си запознат, а само се правят предположения за тях.

между другото -- това за сопата и стадионите е кауза пердута и като инженер трябва да са ти ясни причините за това (аз виждам поне две, но може и да са повече).
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20746 -: Август 11, 2022, 18:10:45 »
И защо намесваш мен тук?
Този спор не го следя, не ме засяга, така че не мога да направя какъвто и да е извод, който да отговори на въпроса ми

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20747 -: Август 11, 2022, 18:12:02 »
Знаеш, че това никога няма да стане - да тръгна да ви променям мнението и да се карам с вас , ще ви изчакам сами да се оплачете от собствените си....мнения. А това ще стане със сигурност- нямам грам съмнение. Знаеш, колко рядко съм толкова категорична

уфффф, и ти като алиса започна -- какво точно е моето мнение, че ще чакаш да се оплача от него, защото аз твърдя, че момента не съм изказвал мнения по темата? освен това, че е нелепо да се критикуват военните планове на руснаците при положение, че не си запознат, а само се правят предположения за тях.

между другото -- това за сопата и стадионите е кауза пердута и като инженер трябва да са ти ясни причините за това (аз виждам поне две, но може и да са повече).

Въпреки че цитира Алиса по погрешка вместо мен , аз този разговор не желая да го водя във форума. И Зорзамана ще продължи да не ми харесва...не мисля че е възможно да ми се промени позицията....

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20748 -: Август 11, 2022, 18:13:54 »
NB - предлагам да се успокоите, и да престанете да се държите инфантилно - няма какво да делите за да се карате и заяждате

Принце какъв ти е проблема?

За втори път се заяждаш на голо поле

Би ли обяснил

Лична неприязън?
Интлектуална нетъримост?
Несъвпадение на политически виждания и геополитически очаквания?
Елементарна завист на посредственика?

Или?

ето, пак ми слагаш думи, които не съм казвал и ми приписваш неща, които не съм направил.

и не се заяждам, а просто ти обръщам внимание, че както си го подкарала, най-много да бастисаш просото.

лично на мен не ми харесват обобщенията, които правиш с лека ръка. така ясно ли е за теб?

това, че не съм взел отношение по това, което пишеш, не означава, че не съм съгласен с него. или че съм съгласен.

забележката ми за количеството плутоний и уран намерено на запорожката аец дойде именно от осмисляне на това, което цитираше.

и след нея аз оставам с впечатлението, че си водена от лична неприязън, интелектуална нетърпимост или елементарна завист, в отговорите си към мен.
« Последна редакция: Август 11, 2022, 18:50:18 от Alois Alzheimer »
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20749 -: Август 11, 2022, 18:14:42 »
Ама чакай сега. Нали тук всеки има право на мнение. Па и дума да става. Видиш ми се леко докачлив. В таз позиция се предполага строг неутралитет.
......................
Тука виждам цитати, които не са в моя стил и колкото и да съм почерпен не бих сътворил. Ако преча някому, има просто решение.
« Последна редакция: Август 11, 2022, 18:20:53 от dabedabe »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20750 -: Август 11, 2022, 18:14:55 »
Този спор не го следя, не ме засяга, така че не мога да направя какъвто и да е извод, който да отговори на въпроса ми

намесвам те, защото ми приписваш неща, които не съм направил.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20751 -: Август 11, 2022, 18:16:07 »
Въпреки че цитира Алиса по погрешка вместо мен , аз този разговор не желая да го водя във форума. И Зорзамана ще продължи да не ми харесва...не мисля че е възможно да ми се промени позицията....

възможно е, съжалявам, ако съм сбъркал.

и не, никой не иска да си променяш мнението, просто аз искам да намалиш малко агресията. не е от полза за никого в този форум.
the lamers club honourable member …

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20752 -: Август 11, 2022, 18:17:40 »
Въпреки че цитира Алиса по погрешка вместо мен , аз този разговор не желая да го водя във форума. И Зорзамана ще продължи да не ми харесва...не мисля че е възможно да ми се промени позицията....

възможно е, съжалявам, ако съм сбъркал.

и не, никой не иска да си променяш мнението, просто аз искам да намалиш малко агресията. не е от полза за никого в този форум.

Виж си личните . Премивам на тях...личното гук ще си е лично

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20753 -: Август 11, 2022, 18:18:24 »
Ама чакай сега. Нали тук всеки има право на мнение. Па и дума да става. Видиш ми се леко докачлив. В таз позиция се предполага строг неутралитет.

кой е докачливия? и защо не се научите да цитирате правилно?

и не, не съм докачлив, просто търпението ми има граници. между другото, казвал съм го и друг път. не може да се правят обобщения на едро и да се хвърлят като обвинения към всички. не може (трябва ли да слагам удивителна или и така ще го разберете?).
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20754 -: Август 11, 2022, 18:18:42 »
„и не се заяждам, а просто ти обръщам внимание, че както си го подкарала, най-много да бастисаш просото.„

Най после дойдохме до същността
Обясни по подробно, ако обичаш

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20755 -: Август 11, 2022, 18:25:18 »
Все пак мисля, че двойнствената ви роля ви уморява.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20756 -: Август 11, 2022, 18:25:22 »
Ама чакай сега. Нали тук всеки има право на мнение. Па и дума да става. Видиш ми се леко докачлив. В таз позиция се предполага строг неутралитет.

кой е докачливия? и защо не се научите да цитирате правилно?

и не, не съм докачлив, просто търпението ми има граници. между другото, казвал съм го и друг път. не може да се правят обобщения на едро и да се хвърлят като обвинения към всички. не може (трябва ли да слагам удивителна или и така ще го разберете?).

Колкото и да е неприятно - всъщност мога д асе правят подобни обобщения. Реднешката матрица работи без откат и като най- безобиден пример, това са "социологическиет" проучвания. То е свинщина, достатъчна за изучаване как точно се правят в Кочината. Мен по погрешка ме нацелиха веднъж... естествено, че нямаше резултат, но криво си беха избрали таргет грухата...най-старите абонати на мтел

Активен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20757 -: Август 11, 2022, 18:26:47 »
А то е ,че ти си внедрено реднешко трасе тук - вече нямам грам съмнение.
Тези нападки отгоре са тягостни. Всъщност аз съм реднешко (каквото и да е). Внедрено, че и доларци ми дава US government. Не е zorzaman!
Всеки има право на собствено мнение. Кое е прав ще се види който стои достатъчно дълго покрай реката. Времето ще покаже.

Ти си наш човек...аз продължавам да не бъркам. Бъч, аз не съм идиот...сигурна съм, че си го разбрал с годините
---
 
Butch, споко! С участието си тук си доказал, че си от бара от нашата, лявата страна на улицата. Може и да имало някоя друга крамола, ама то си е част от забавлението.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20758 -: Август 11, 2022, 18:27:59 »
Все пак мисля, че двойнствената ви роля ви уморява.

Към мен ли е този коментар? Щото не виждам ни грам своя двойствена роля

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #20759 -: Август 11, 2022, 18:29:17 »
Към надзорника.