Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 01:54:17

Автор Тема: Русия (Re: Russia)  (Прочетена 2090076 пъти)

0 Потребители и 88 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25260 -: Октомври 08, 2022, 11:03:45 »
Снощи с Дантгуин е бръщолевил Досадника, дето няма един смислен пост. Не Аменеменема.
Снощи с г-н Принца се заяждаше най-вече dabedabe-то!!! :ive_got_it-1379: C:-)

да, забелязах че не е бил аменеменема, затова само за 24 часа охлаждане, а не три дни за рецидив.

макар че не му е първото наказание за същото, но засега остава така.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25261 -: Октомври 08, 2022, 11:07:31 »
Е па нема лошо. Дотук обичайните ентелегенти блеснаха като гз на месечина.
 :popcorn:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25262 -: Октомври 08, 2022, 11:13:19 »
Мълния! Украйна се гаври с Путин!

Подоляк: Да, ние взривихме Кримския мост! ТОВА Е САМО НАЧАЛОТО!

 :popcorn:

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25263 -: Октомври 08, 2022, 11:25:28 »
Рядко досадни и глуповати са т.н. "русофили" - шапкозакидатели ! Винаги заредени с бравурни слова , никога критични към откровенните свинщини в руските редици. Те , претендиращи че са русофили , дори не четат мненията на редови руснаци. Да видят ТЕ какво мислят за позорните петна, с които се покрива Русия в момента ! И не ! Това не са украински тролове, троловете си личат от километри. А и руските форуми си имат модерация... Просто хватит ! Кремъл изтърва ситуацията, Путин не контролира бойните действия. Или по-лошо, контролира ги според "договорняка" който има с американците. Няма никакви "червени линии" , укронацистите преминаха всички декларирани и няма никаква адекватна реакция. Нито са атакувани "центровете за вземане на решения". Нито се унищожава методично и последователно украинската (пътна) инфраструктура. Нито Зеленски е приравнен с Хитлер и да се атакува персонално ( както укрите заплашват персонално Путин ) ! И за капак фронтовете навсякъде се сриват за изтощените руски части, ефектът от мобилизацията е някъде в бъдещето. Когато може би фронтът ще е под Белгород и Курск ? И не, след 8 месеца неуспехи, не може да се вини само руското военно ръководство и генералите. Рибата се вмирисва от към главата.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25264 -: Октомври 08, 2022, 11:33:29 »
Проблемът за Лидера е, че вече няма как да не прави нищо.
Тва ще доведе до ДЕМОРАЛИЗИЯ сред населението и военните с всички произтичащи от това последици.
Ся, мисля, че няма смисъл да напомням как руснаците почнаха да се колят помежду си зарад некфи дребни проблеми, като известна липса на хляб и трудности на фронта през 1917г !

Лидерът уж добре познава историята?


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25265 -: Октомври 08, 2022, 11:38:39 »
Quote (selected)
Проблемът за Лидера е, че вече няма как да не прави нищо.

А ето с това съм съгласна. Защото руското общество се радикализира със страшна скорост. Който не му отърва се изнесе, който не му изнася си наляга парцалите. Всякакви приказки за подриване на Русия отвътре са мокри сънища. Ако укрогосподарите решат да се успокояват по този начин, ще берат не само страшни ядове

п. п. Последното е успяла да забележи даже сороската гнида иван кръстев

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25266 -: Октомври 08, 2022, 11:42:18 »
за двадесетте и кусур години, откакто е на власт, и за десетте, откакто го следя по-прецизно,
не съм забелязал нито веднъж путин да предприеме някакви действия базирайки се на емоции

не знам защо очаквате точно сега да го направи, и го обвинявате че не го прави.

не ви разбирам свръхемоционалността, но тя си е ваше право.

за мен е важен резултата. крайния.
до който, за съжаление, сме много далеч.

така че - гледам и търся фактите, а не трактовките на пропагандата.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25267 -: Октомври 08, 2022, 11:42:56 »
07.12.1941г -Япония атакува Пърл Харбър.

08.12.1941г- САЩ обявява война на Япония.


 :smokin:

П.с: Колко емоционални са само англосаксите.Как само се потдадоха на японската провокация!

 :nuts:


Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25268 -: Октомври 08, 2022, 12:00:06 »
Хрумна ми страшна аналогия!

През 1942г месец май 12-28 РККА е разгромена жестоко под Харков.

На 20.05.1942г Молотов отива в САЩ с риск за живота да проси помощ от Рузвелт.

Мноо умно му казва "След нас сте вие".

Ся пак има Харков. Вместо Вашингтон има Пекин?

 :popcorn:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25269 -: Октомври 08, 2022, 12:06:28 »
И ТАКА, ДРУГАРИ ПО ОРЪЖИЕ!
Дайте да се разберем по един важен въпрос.
В Русия няма РУСКИ медии.
И когато цитирате тази, или онази руска осведомителна агенция и се позовавате на някакво индоктринирано от нея мнение, трябва да имаме в предвид, че тя се плаща отвън, и работи за нечии неруски интереси.
Да отбележим и Соловьов и компания, които също са чуждоплатени.
За миличките постчета на уж активисти в Телеграмканал, да не говорим въобще. Там трябва да имаш доста прецизно око, за да отсееш зрното от плявата.
Не случайно ви поставих снощи видео с участието на Безруков в предването на Соловьов/Шапиро. Шапиро е еврейското му име, а самият Соловьов не еднократно в своите предавания е заявявал, че е сионист. Неотдавна прие и хасидската идеология на Хабад-Любавичи. Равините на Хабада стоят плътно зад Зеленски. Изводите си правете сами.
Започнах с изказането на Безруков, който казва, че на РУСИЯ И ТРЯБВА СОБСТВЕН ИНФОРМАЦИОНЕН ЦЕНТЪР.   Трябваше да погледнете как останалите участници стояха с наведени глави като препикани мушката. А самият Соловьов гледаше като приклещена змия.
Да погледнем и кой контролира цялата информационна „инфраструктура„ в Русия. „Национальная Медиа Группа„ на либерални позиции, собственост на Мордашов. Тук е добре да надникнем във Википедия, и да видим кой е Мордашов. По долу ще дам препратка.
А ето и самото изказане на Безруков.
„Мы давно этого ждали | "Мне было страшно за страну" | Андрей Безруков„
https://www.youtube.com/watch?v=t3nama0m0Io

Всички ние искаме да разберем какво става на/в Украйна, и затова ще трябва да се учим да отсяваме брашното от триците, в противен случай, ще се окажем в позицията на безсмислено лаещи кучета клишетата на проруската, или антируската пропаганда, чиито крака растат от едно и също място.
Докато  Русия не създаде СВОЙ информационен център.




https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B0%D1%88%D0%BE%D0%B2,_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%B9_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
Тук ще забележите, че на този добре вписан в западната система юнак, канен на сбирката на Билдербергският клуб, му е наложена лична санкция он Запада. И на него, и на жена му, и на синовете му. Което в прав текст говори, че му е дадена заповед да свали Путин, и тогава ще има отново достъп и до авоарите си, и до вилите си, и до дружбаните си на Запад
И да е само той...
« Последна редакция: Октомври 08, 2022, 12:33:26 от Алиса »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25270 -: Октомври 08, 2022, 12:11:48 »
виж си дори само днешните постове, за снощните ти заяждания със ддангтуин въобще не искам да започвам.

чакай, не си прав - вчера дабеда-то се правеше на мъж и се опитваше да ме троли.

аменеменема в случая е невинен.
the lamers club honourable member …

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25271 -: Октомври 08, 2022, 12:11:55 »
Проблемът за Лидера е, че вече няма как да не прави нищо.
Тва ще доведе до ДЕМОРАЛИЗИЯ сред населението и военните с всички произтичащи от това последици.
Ся, мисля, че няма смисъл да напомням как руснаците почнаха да се колят помежду си зарад некфи дребни проблеми, като известна липса на хляб и трудности на фронта през 1917г !

Лидерът уж добре познава историята?
Много точно мнение на ЗИП-а. Всяко отстъпление без нанасяне на удар за отмъщение, подрива руския боен дух. В момента бандеровците са на гребeна на вълната ! А руснаците се чудят какво се случва ? ... И понеже и аз не се съмнявам, че Путин си познава отлично историята, една отправка към нея ! --- Лятото на 1941 (юли). Червената армия отстъпва навсякъде , хитлеристките пробиви и обкръжения следват едно след друго ! Вече милиони червеноармейци са в плен ! Сталин току що е излязъл от "вцепенението" , в което е бил първите седмици, започва да управлява ситуацията. Осъзнава че е необходим морален жест, който да повдигне бойния дух и да даде смелост и на цивилните ! В това време в Берлин е радост и светлини, предвкусват скорощнот влизане в Москва и победоносен финал на "дранг нах остен". Сталин привиква генералът отговарящ за "дальная бомбардировачная авиация СССР"  и му нарежда да се подготви ( в пълна секретност) операция по ... бомбардиране на Берлин ! От военно-техническа точка в този момеент това е направо немислимо. Фашистите са навлезли стотици киометри на изток, фронтът е край Смоленск, върви битка за "дъгата на Елня"... Разстоянието до Берлин е много по-голямо отколкото на 22.06.1941 и не може да се покрие от съветските двумоторни бомбардировачи... Измислят географски логистичен трик. Тайно прехвърлят бомбардировъчната група на един остров в Балтийско море, още не завзет от германците, останал в страни от вниманието им ! Осъществяват суперисков нощен рейд стотици километри над вражеска територия, под постоянния риск да бъдат засечени от фашистки зенитни 88 мм оръдия , бич за съветската авиация през цялата война... Германците са самонадеяни, вниманието приспано ! Те вече чакат капитулацията на Сталин, Берлин няма никакви ПВО мерки ! Грее в нощта като коледна елха ! Съветските пилоти се ориентират визуално (!!) минават над центъра и пускат бомби ( не голям товар, заради огромната дистанция ) но поразяват сгради на пъпа на столицата на Третия Райх ! Сутринта берлинската публика е потресена, Хитлер е бесен именно заради "унижението" . Съветската преса скромно с достойнство отразява операцията ! Знакът към Врага е подаден ! Никой нацист , никъде повече, не може да се чувства в безопасност ! Пак повтарям, това е лятото на 1941 ,  така се прави, товарищ Путин !

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25272 -: Октомври 08, 2022, 12:17:42 »
Муктич,

Явно добре познаваш историята.Но тва става чак на 03.08.1941г.Рейдът над Берлин от летища в Естония.

Преди тва има "Братя и сестри"....

 :smokin:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25273 -: Октомври 08, 2022, 12:17:56 »
Много глупости бе, мукта!
Аз имам търпението да чета всички, за да разбера какво има в главицата на всеки, но при теб е голяма каша. Не е лошо да наблегнеш повечко на осведомяването и осмислянето на новите понятия.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25274 -: Октомври 08, 2022, 12:19:31 »
А кой ви е казал, че целта е Берлин?
Целта е обединение с Берлин бе главочи.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25275 -: Октомври 08, 2022, 12:27:06 »
Много глупости бе, мукта!
Аз имам търпението да чета всички, за да разбера какво има в главицата на всеки, но при теб е голяма каша.
Не е лошо да наблегнеш повечко на осведомяването и осмислянето на новите понятия.

Некои туканка мноо са си повЕрвали ... 

« Последна редакция: Октомври 08, 2022, 13:19:45 от Джиджи »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25276 -: Октомври 08, 2022, 12:29:08 »
„Човек вижда само толкова, колкото ЗНАЕ ...„

Добре си го догадила, но трябваше и да го осмислиш :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25277 -: Октомври 08, 2022, 12:32:22 »
Добре си го догадила, но трябваше и да го осмислиш


Какво да МУ осмислям, Алиса ...

Нали за да го пусна тук, съм го ОСМИСЛИЛА достатъчно, за да има някакъв СМИСЪЛ ?!?   :rotfl: 

« Последна редакция: Октомври 08, 2022, 13:18:33 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25278 -: Октомври 08, 2022, 12:35:04 »
Мълния! Украйна се гаври с Путин!

Подоляк: Да, ние взривихме Кримския мост! ТОВА Е САМО НАЧАЛОТО!
То и когато някой пръдне близо до Путин, Михайло веднага си присвоява героизма.

 :popcorn:
« Последна редакция: Октомври 08, 2022, 13:00:35 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25279 -: Октомври 08, 2022, 12:38:52 »
Quote (selected)
тва става чак на 03.08.1941г.
И аз какво написах зипов ? Операцията се подготвя последните дни на юли ! И се провежда "ЧАК" три дни след юли - на 3-ти август ! Ама нали трябва да изпъкнеш с нещо (след ровенето в Гугъл). Аз пиша на прима виста. Справки правя само ако някакъв детайл или дата са важни за СМИСЪЛА на това което съм написал. Ерго, схвана за какво говоря ?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25280 -: Октомври 08, 2022, 12:39:14 »
Мълния! Украйна се гаври с Путин!

Подоляк: Да, ние взривихме Кримския мост! ТОВА Е САМО НАЧАЛОТО!
То и когато някой пръдне близо до Путин, Михайло веднага си присвоява пръднята.

 :popcorn:


Да беше казал и кои са тези „ние„ А то гадаем ли гадаем на кого точно служи Михайло

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25281 -: Октомври 08, 2022, 12:52:27 »
Муктич,
Мой човек. Когато аз съм чел за тая операция ти си гледал Ну Погоди.
 :smokin:

Добре, щом толкова много знаеш кажи кога фактически свършва ВСВ в Европа?

 :popcorn:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25282 -: Октомври 08, 2022, 13:17:41 »
Знам, че е трудно.
Затва ще стане малко, като в Стани Богат.
Избери едно от пет къде свършва:
1.Германия
2.Чехословакия
3.Югославия
4.Нидерландия
5.Норвегия

 :smokin:

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25283 -: Октомври 08, 2022, 13:19:57 »
Муктич,
Мой човек. Когато аз съм чел за тая операция ти си гледал Ну Погоди.
 :smokin:

Добре, щом толкова много знаеш кажи кога фактически свършва ВСВ в Европа?

 :popcorn:
Нали си 120 годишен, пряк свидетел си ! Сам си отговорИ ! :nuts:

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25284 -: Октомври 08, 2022, 13:28:15 »
И глей аз да не те подпукам с "викторини" от редовната армейска служба, че и гугле не мой ти помгне ! :nuts: Например, така и досега не си отговорил на въпроса. "Къде се слага ЗИП-а на АК 47 ?"  Отговори 1- В джоба на боеца 2-Под охрана и отбрана до партенките на стелажа 3-При артелчика 4- В акумулаторното помещение 5 -Предавам се щото не съм служил . Ако отговориш правилно, ще ти вдигна летвата за 50 точки с въпроса - "А къде се слага ЗИП-а при десантниците ? " 

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25285 -: Октомври 08, 2022, 13:34:48 »
Моето момченце ти нали нещо УЖ се бараш  лекар ?

Я кажи тогава къде се слага стетоскопа ?
1.На ушите
2. На очите
3. Мушкаш си го отзад

 :popcorn:


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25286 -: Октомври 08, 2022, 13:36:46 »
Мукта, нещо ми се върти като спомен за запасни части. На прав път ли съм?

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25287 -: Октомври 08, 2022, 13:44:17 »
Мукта, нещо ми се върти като спомен за запасни части. На прав път ли съм?
Ти може да си на прав път. Но дедо ЗИП е на кривата круша.  :smokin: Ако не се справя с викторината за ЗИП-овете, ще му сваля летвата на въпрос за половин точка ! Каква е разликата , ЗИП-уля, между джоган, джолан и джоен лай ?  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25288 -: Октомври 08, 2022, 13:47:11 »
Муктича от лекар стана дърводелец.
Има напредък....
 :t2015: :smokin:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25289 -: Октомври 08, 2022, 13:48:08 »
Мукта, нещо ми се върти като спомен за запасни части. На прав път ли съм?

на прав път си, но муктата не е дал верен отговор :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25290 -: Октомври 08, 2022, 13:49:08 »
⚡️Эксклюзив

По данным источников RT в силовых структурах, представители спецслужб выясняют, каким образом грузовик, начиненный взрывчаткой смог въехать на крымский мост:

«Дело в том, что на въезде на Крымский мост расположены стационарные инспекционно-досмотровые радиотехнические комплексы СТ-6035 Управления ведомственной охраны Минтранса России, которые просвечивает все транспортные средства.

Комплекс оснащён приборами, которые определяют наркотики, взрывчатку и химические вещества даже через 60 суток после последнего контакта с ними. Возможности комплекса позволяют посмотреть плотность металла, его инфракрасный спектр и еще множество других параметров».

В связи с этим, по словам собеседника RT, возникают вопросы к дежурной смене, пропустившей грузовик и работе оборудования.

@rt_russian

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25291 -: Октомври 08, 2022, 13:53:11 »
Quote (selected)
на прав път си, но муктата не е дал верен отговор :smokin:
Това не беше ваша реплика !  :crying_with_laughter-3302: ЗИП-уля, дърводелството е прекрасен занаят ! Ако бях дърводелец можех да ти поправям дивана, от който даваш експертизите си по световни въпроси ... :t2824:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25292 -: Октомври 08, 2022, 13:54:32 »
Русия се превръща в държава ташак.
Утре Зеленски ще гръмне АЕЦ Курск.
Да не говорим че вече имаше опит!

И Лидера отново ще прояви триумф на волята и няма да се потдаде на провокацията.

Най-странното, е че всички около Путин са се насрали от шубе и не смеят да му кажат, че се излага, като кифладжия.
Едно време Микоян цапардоса с партийния си билет Сталин през лицето.Ама и двамата бяха кавказци.Гореща кръв.
 :popcorn:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25293 -: Октомври 08, 2022, 13:56:09 »
Благодаря,
Но дивана ще си го оправя сам.Можеш ли да "обръщаш" прозорци?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9565
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25294 -: Октомври 08, 2022, 14:11:53 »
Некои тука много холивудски филми са гледали. Положителният герой сам избива с голи ръце един гарнизон въоръжени до зъби и пристига на финала без драскотина с букетче маргаритки в ръка.
« Последна редакция: Октомври 08, 2022, 14:32:16 от kаily »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25295 -: Октомври 08, 2022, 14:23:52 »
За филми не знам ама паметливи припомнят, че на 22.06.1941г в 12:00 МСК  Молотов се обръща към народа !

Тоест Осем часа след тогавашния "инцидент" при който според него са загинали "около 200 души".

В момента всички руски висши ръководители са се покрили, кат мишки......

 :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25296 -: Октомври 08, 2022, 15:36:05 »
===
:thup:

Божкее, жива да не бях ... Ама сепак оживях!!! :notworthy:


Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25297 -: Октомври 08, 2022, 16:46:42 »
Хм...
Quote (selected)
СТАВКА
❗️Нам кажется это важно.
Посмотрите внимательно на карту. Атака на Крымский мост была произведена на признаваемой коллективным Западом территории Российской Федерации. Взрыв произошёл до бывшей границы с Украиной.
t.me/ztv_247
/974
:smokin:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25298 -: Октомври 08, 2022, 16:48:35 »
Най-странното, е че всички около Путин са се насрали от шубе и не смеят да му кажат, че се излага, като кифладжия.
Важното е че го има ЗИП, та да каже цялата истина в очите на дребното лидерче

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25299 -: Октомври 08, 2022, 17:07:45 »
Студеният анализ сочи, че сега англосаксите трябва да опитат пробив в Запорожието за да използват проблемите при снабдяването на руската групировка на юг!


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25300 -: Октомври 08, 2022, 17:12:56 »
Германия честити рождения ден на своя спасител и надежда, да я освободи от робството на англосаксите!


И видео , за който рече че е фотошоп.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25301 -: Октомври 08, 2022, 17:13:08 »
Вчера руски ракети са ударили завода за производство и ремонт на ракети в Шепетовка.
Като по случайност това е градът от който започва комсомолската кариера на Варентина Матвиенко, загнездила се в руската Дума.
И пак по случайност тя вчера излезе с призив за започване на преговори.
Ударът върху заводчето сигурно е в отговор на нейният апел

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25302 -: Октомври 08, 2022, 17:16:40 »
Студеният анализ сочи, че сега англосаксите трябва да опитат пробив в Запорожието за да използват проблемите при снабдяването на руската групировка на юг!

Мда.
Ще хвърлят и последният наемник за овладяване на Запорожие и „Мотор сич„, който шефовете на „Блакуотър„ прилапаха, след като Зеленски изгони китайците от там.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25303 -: Октомври 08, 2022, 17:24:56 »
Quote (selected)
ама паметливи припомнят, че на 22.06.1941г в 12:00 МСК  Молотов се обръща към народа !

Не мисля, че съществуват подобни паметливци, спомнящи си нещо несъстояло се. Намаляй или пивото, или холивудските продукции.

п. п. Кво е зип?:D

Даже не вервах, че съм на прав път/направих справка със запасняк/, ама ти си тотал щета бе, миличък. А моите спомени са от безпаметно сглобяване и разглобяване на АК. Ама ти си страшен посерко :D

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25304 -: Октомври 08, 2022, 17:35:13 »
п. п. Кво е зип?

Запасни части, Инструменти и Принадлености, за ремонт и поддръжка на военната техника. Това е за АК47, за радарните станции и ракетите бяха много сандъци.

Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25305 -: Октомври 08, 2022, 17:38:25 »
Ако англосаксите са достатъчно агресивни то именно сега е момента да опитат нещо в Грузия!
Ако примерно "убедят" Тбилиси, че именно сега е златния шанс да си върне Абхазия и Южна Осетия.
А ако убедят Молдова да нахлуе в Приднестровието не ми се мисли как Кремъл ще се разтегне на три фронта!
 :popcorn:
Да видим Лондон и Вашингтон дали са жалостиви?
През 1945г добродушните  реднеци изпъдиха Чърчил с неговата мегаидея " Немислимо".....


Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9565
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25306 -: Октомври 08, 2022, 17:38:49 »
Германия честити рождения ден на своя спасител и надежда, да я освободи от робството на англосаксите!


И видео , за който рече че е фотошоп.

ТРЪМП ПОЗДРАВИ ПУТИН ЗА РОЖДЕНИЯ МУ ДЕН С НАДПИС НА СОБСТВЕНАТА МУ СГРАДА В МАЯМИ

"ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГОСПОДИН ПРЕЗИДЕНТ"
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25307 -: Октомври 08, 2022, 17:45:22 »
Ако англосаксите са достатъчно агресивни то именно сега е момента да опитат нещо в Грузия!

Агресивни и  смели са, когато бомбардират афганци, араби, африканци... на бас, че ги е шубе от Русия на Путин! Няма да посмеят.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25308 -: Октомври 08, 2022, 17:46:06 »
п. п. Кво е зип?

Запасни части, Инструменти и Принадлености, за ремонт и поддръжка на военната техника. Това е за АК47, за радарните станции и ракетите бяха много сандъци.


Според моя мъж това са запасни инструменти и части. Докато четях Мукта карах на спомени, но когато се прибра съпругът ми  се убедих, че съм на прав път. Той не знае какъв е зипът за десанта, щото е кашик
 :nuts:

п. п. ЗИПе,, всеки твой опит от тук нататък да демонстрираш некакви знания е обречен на неуспех. Ти си просто един диванен льольо,който не може да се мери с жена, подлежала на НВО в училище. До завършването си!

п. п. п. Аз все още мога да разглобявам и сглобявам АК. Та даже и да стрелям с него... :nuts:
« Последна редакция: Октомври 08, 2022, 17:51:44 от Aсол »

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25309 -: Октомври 08, 2022, 17:54:44 »
Историята показва, че не ги е шубе.
През 1853г Англия напада Русия в Крим а през 1918г САЩ дебаркират във Владивосток.

Ама за какво говорим щом некфа смехотворна Италия нападна СССР в Крим през 1954г мисля?
Не сте ли чували ?

 :popcorn:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25310 -: Октомври 08, 2022, 17:56:08 »
Историята показва, че не ги е шубе.
През 1853г Англия напада Русия в Крим а през 1918г САЩ дебаркират във Владивосток.

Ама за какво говорим щом некфа смехотворна Италия нападна СССР в Крим през 1954г мисля?
Не сте ли чували ?

 :popcorn:

Не се е прочуло. Що ли? Италия била нападнала СССР през 1954? Бегай на лечител

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25311 -: Октомври 08, 2022, 18:00:01 »
Обявявам викторина!

Кой форумец пръв ще се досети  какво направи Италия в Крим през 50те години на 20 век?

Победителя ще го черпя една виртуална бира....

Ако до 20:00 часа няма верен отговор ще го съобщя за да не мъча сий уважаван форум...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25312 -: Октомври 08, 2022, 18:04:30 »
Quote (selected)
Кой форумец пръв ще се досети  какво направи Италия в Крим през 50те години на 20 век?
Била го нападнала според теб, та даже и белезала успех. Ти проверяваш ли се какво точно пишеш?

Покъртително много ниско ниво :smokin:

п. п. Мукта, смятам, че спокойно можеш да го провериш и за "Бели пеперудки", като част от особеностите на родната казарма

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25313 -: Октомври 08, 2022, 18:08:00 »
Историята показва, че не ги е шубе.
През 1853г Англия напада Русия в Крим а през 1918г САЩ дебаркират във Владивосток.

Ама за какво говорим щом некфа смехотворна Италия нападна СССР в Крим през 1954г мисля?
Не сте ли чували ?

 :popcorn:

Не се е прочуло. Що ли? Италия била нападнала СССР през 1954? Бегай на лечител

не си права, зип-ът ти намеква са диверсията срещу италиански военен кораб, получен като репарации след втората световна война. за съжаление, не се сещам в момента името му.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25314 -: Октомври 08, 2022, 18:08:59 »
Ама за какво говорим щом некфа смехотворна Италия нападна СССР в Крим през 1954г мисля?

и ти не си много прав да разглеждаш това като нападение (imho).
the lamers club honourable member …

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25315 -: Октомври 08, 2022, 18:11:36 »
Италия не е нападала СССР през тази година. И това е основното, което има значение. За глупости не ми се говори, още повече да ги вкарваме като некакаъв фактор, каквито  - не са

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25316 -: Октомври 08, 2022, 18:31:00 »
Теб пък кой те пита?
 :popcorn:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25317 -: Октомври 08, 2022, 18:33:56 »
Ddant

Биричката

 :beer_:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Italian_battleship_Giulio_Cesare

А какво ако не нападение е ?

Баси, убиваш между 600-800 човека и тва не е нападение?

Юридически Италия напада СССР!
Юридически СССР дълго време не стопля че е нападнат!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25318 -: Октомври 08, 2022, 18:35:18 »
Обявявам викторина!

Вероятно говориш за потопяването на "Новоросийск", бивш италиански кораб. Има спекулации, но не е доказано, че това е дело на италиански диверсанти.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #25319 -: Октомври 08, 2022, 18:35:25 »
Теб пък кой те пита?
 :popcorn:

На твое място не бих рупала путканки, а бих започнала да си броя поне крачките извън дивана. И да си туря някаква норма за физическа акгивност. Не, че имаш време, но поне да не се спъваш в каските на тези пред теб. Карикатура