Автор Тема: Русия (Re: Russia)  (Прочетена 2098893 пъти)

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15780 -: Април 28, 2022, 16:20:18 »
- Идиота със сламената коса заплаши, че щял самостоятелно да А-бомби Москва...
 :suicide:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15781 -: Април 28, 2022, 16:26:01 »
Борис
Борис е българско име, после са го възприели в Русия, след християнизирането, като почнали да славят Бога на наш език и да пишат с нашите букви.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15782 -: Април 28, 2022, 16:28:55 »
- Идиота със сламената коса заплаши, че щял самостоятелно да А-бомби Москва...
 :suicide:
Ша ги пуща ръчно бонбите? Мооже!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15783 -: Април 28, 2022, 16:29:51 »
Директор СВР Нарышкин: По поступающим в Службу внешней разведки России сведениям, Вашингтон и Варшава прорабатывают планы установления плотного военно-политического контроля Польши над "своими историческими владениями" на Украине.
✔️ По данным СВР, первым этапом "воссоединения" должен стать ввод польских войск в западные области Украины под лозунгом их "защиты от российской агрессии".
✔️ C администрацией Байдена обсуждаются модальности предстоящей миссии. Согласно предварительным договоренностям, она будет проходить без мандата НАТО, но с участием "желающих государств". Варшава пока не смогла условиться с потенциальными участниками коалиции единомышленников.
✔️ «Миротворческий контингент» Польши планируется разместить в тех частях Украины, где угроза непосредственного столкновения с вооруженными силами России минимальна. В приоритетные задачи польских военных войдет постепенный перехват контроля над стратегическими объектами на западе Украины.
✔️ По сути, речь идет о попытке повторить историческую для Польши "сделку" после Первой мировой войны, когда коллективный Запад в лице Антанты признал за Варшавой право сначала на оккупацию части Украины для защиты населения от "большевистской угрозы", а потом и включение этих территорий в состав польского государства.
✔️ Польские спецслужбы ищут «договороспособных» представителей элиты Украины для формирования ориентированного на Варшаву противовеса националистам. По расчетам Варшавы, закрепление польских военных на западе Украины с высокой степенью вероятности приведет к расколу страны.
https://t.me/dimsmirnov175/32880
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15784 -: Април 28, 2022, 16:36:41 »
Днеска беше голям гаф по Хоризонт 12+3, изпуснаха ген.-лейтенант Атанас Самандов да затапи пропагандния мейнстрийм, водещата си глътна езика. https://www.maritime.bg/84440/ За тоя генерал бих гласувал, не и за яневци и пр. скрити лимонки.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15785 -: Април 28, 2022, 16:45:36 »
Вашингтон и Варшава прорабатывают планы установления плотного военно-политического контроля Польши над "своими историческими владениями" на Украине.
По скоро ще импийчнат Бидона. Или просто ще го гръмнат.
Няма кой да го остави да праи тквизи простотии.
Напротив американците почнаха да подготвят почвата, че ядреното възпиране работи и ще им се наложи да се изтеглят от Тайпе, като десантират китайците  :smokin:


Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15786 -: Април 28, 2022, 16:47:12 »
Варшава и Вашингтон обсуждают план по «воссоединению» Польши с Западной Украиной

https://iz.ru/1327611/2022-04-28/varshava-i-vashington-obsuzhdaiut-plan-po-vossoedineniiu-polshi-s-zapadnoi-ukrainoi

Samuel Ramani
@SamRamani2
Naryshkin says it won't be a NATO mission but an Iraq War style "coalition of the willing." Senator Andrei Klimov is backing these reports and says that Poland has been planning this invasion for at least a year.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15787 -: Април 28, 2022, 16:50:57 »
Байдън е безобиден. Нищо не зависи от него. Изявява се по-скоро като говорител.
.........................
А поляците и румънците има вероятност от алчност да нагазят дълбоко в лайната. Пардон!
« Последна редакция: Април 28, 2022, 16:58:40 от dabedabe »

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15788 -: Април 28, 2022, 16:59:22 »
Не е много за вярване влизане на поляци в Украйна.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15789 -: Април 28, 2022, 17:05:44 »
Цитат на: ddantgwyn в Днес в 13:10:32

    Цитат на: 66 в Днес в 12:04:31

        Не разбирам що руснаците се занимават с тяговите подстанции, а просто на прекратят подаването на енергия от запорожката АЕЦ.  :smokin:

    защото ще спрат електричеството и на обикновените хора :smokin:

По-малоумно изказване .......  :smokin:

… е вашето :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15790 -: Април 28, 2022, 17:07:39 »
Не е много за вярване влизане на поляци в Украйна.

Всъщност сред т. нар. доброволци шляхтата е най-добре представена и поотстреляна също. Прибалтийските тигрета се хвалеха, ама на практика не е баш така. Един латиш, успял да бъде в казармата по времето на СССР обясни, че бил в окраината за около една седмица. Пуснали го под Киев и случайно започнала престрелка. Юнакът побягнал веднага, защото знаел, че максимум след 10 минути ще започне да бие артилерията. Гордееше се със своите мъдрост и практически знания, обясняваше, че някакви глупаци не са го послушали и той затова бърже се прибрал вкъщи. Там било по-спокойно да изявяваш безнаказано позициите си

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15791 -: Април 28, 2022, 17:18:35 »
Намирам аналогията с добрия Мюлер фон Нойман за неудачна. Лично мнение.
Фона е забавен!  O:-)

Tц. Забавен е Симчо. Фона е шизо, опитващо се да е забавно.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15792 -: Април 28, 2022, 17:23:11 »
Намирам аналогията с добрия Мюлер фон Нойман за неудачна. Лично мнение.
Фона е забавен!  O:-)

Tц. Забавен е Симчо. Фона е шизо, опитващо се да е забавно.

Съгласна съм, с лека корекция - Спая е фашист

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15793 -: Април 28, 2022, 17:29:49 »
Quote (selected)
С 24 февраля Россия продала угля, нефти и газа на 63 млрд евро, в т.ч. на 43 млрд евро в Евросоюз, сообщает издание Financial Times. Это около 22% от арестованных валютных резервов. В реальности доходы могут быть еще выше, поскольку часть российских танкеров выходит в море без пункта назначения, перевалка нефти происходит скрытно. Топ-5 покупателей: Германия, Италия, Китай, Нидерланды, Турция На покупках российской нефти в апреле пойманы корпорации Shell, Exxon и Total. Оправдываются тем, что работают по старым контрактам. Вконтакте

Первоисточник публикации: https://politikus.info/events/143355-potok-neftedollarov-esche-zhiren.html
Politikus.info

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15794 -: Април 28, 2022, 17:34:45 »
"Гардиън", Джиджи , са леви комунисти  от европейско-сороспиен тип..
Неомарксизъм [...]
Лява преса, сър ..
[...]
За това - извинявай, не хващам вяра на любимите ти чевендалести парцали ..
Нищо подобно. Това са троцкисти. Нито са леви, нито марксисти, нито са комунисти, нито са "червендалести".
Ляв, комунист и марксист по възгледи съм аз. Така съм възпитан семейно и от НРБ и такъв ще умра. И не само аз.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15795 -: Април 28, 2022, 17:36:15 »
ген.-лейтенант Атанас Самандов
Объркали се и го изпуснали хоризонталците, а той по най-генералски тертип от БНА им набил кухите канчета.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15796 -: Април 28, 2022, 17:43:02 »
Ляв, комунист и марксист по възгледи съм аз. Така съм възпитан семейно и от НРБ и такъв ще умра. И не само аз.
С леви (нищо общо със сегашните левашки) и устойчиви марксистки убеждения съм и аз, без членство в никакви партии,  макар че в моето семейство се водехме "врагове на народа". Но това е дълга история - през семейството ми минава цялата история на България, Балканите и Европа - от Гражданската война в Испания и френската Резистанс, през смъртни присъди преди Девети септември до Народния съд и Белене.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15797 -: Април 28, 2022, 17:43:12 »
Украйна е готова да снабдява България с електроенергия: Зеленский (Видео)
https://19min.bg/news/8/ukrajna-e-gotova-da-snabdiava-balgariia-s-elektroenergiia-zelenskij-166008.html#166008
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15798 -: Април 28, 2022, 17:43:33 »
Цитат на: Aсол
Цитат на: Nor1
Фона е шизо, опитващо се да е забавно.
Съгласна съм, с лека корекция - Спая е фашист

Нацист е от политическа гледна точка. От медицинска си е шизо.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15799 -: Април 28, 2022, 17:45:14 »
"Гардиън", Джиджи , са леви комунисти  от европейско-сороспиен тип..
Неомарксизъм [...]
Лява преса, сър ..
[...]
За това - извинявай, не хващам вяра на любимите ти чевендалести парцали ..
Нищо подобно. Това са троцкисти. Нито са леви, нито марксисти, нито са комунисти, нито са "червендалести".
Ляв, комунист и марксист по възгледи съм аз. Така съм възпитан семейно и от НРБ и такъв ще умра. И не само аз.

 :t0301:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15800 -: Април 28, 2022, 17:48:53 »
Той е малко съмнителен с туй име Борис.
Той всъщност е Александър. Борис, доколкото разбирам, му е т.н. "второ име" (различно понятие от нашето бащино име или презиме).

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15801 -: Април 28, 2022, 17:53:38 »
✔️ Польские спецслужбы ищут «договороспособных» представителей элиты Украины для формирования ориентированного на Варшаву противовеса националистам. По расчетам Варшавы, закрепление польских военных на западе Украины с высокой степенью вероятности приведет к расколу страны.
По-добра дебандеризация от поляците никой не може да проведе. Но американците няма да ги оставят да я направят, това е лошото. А разколът на "страната" ми се вижда сигурен. Не е сигурно само къде ще мине границата. Едва ли руснаците ще искат и могат да вземат Западна Украйна. Така мисля, но може да греша, разбира се.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15802 -: Април 28, 2022, 18:00:08 »
Най-добре е цяла Украйна без 1, 2 или 3 западни области да влезе в Русия, а русомразците от цяла Украйна да бъдат прогонени и натикани в тия 1-2-3 области.
Но Русия и Унгария / Словакия да имат обща граница. А на Полша да бъде предложена размяна на земя - украинска срещу Сувалкски коридор.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15803 -: Април 28, 2022, 18:01:37 »
Точно така. Това ще бъде аналогът на сирийския Идлиб. Там ще превозят непоправимите нацисти-терористи със зелени автобуси.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15804 -: Април 28, 2022, 18:03:23 »
Най-добре е цяла Украйна без 1, 2 или 3 западни области да влезе в Русия, а русомразците от цяла Украйна да бъдат прогонени и натикани в тия 1-2-3 области.

И да ги оставят да си се взаимноизбиват с шляхтата. Няма никакво съмнение, че оставени едни срещу други на тесен терен ще си спретнат кеч. Аз одобрявам.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15805 -: Април 28, 2022, 18:06:17 »
Полците са шебеци.
Не може за нищо да се разчита на тех :smokin:
 
А русия не е станала империя, като е раздавала земи. Руски земи.
От раздаване на земи се стига до нашто положение.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15806 -: Април 28, 2022, 18:14:27 »
От раздаване на земи се стига до нашто положение.
Ама ний не сме си раздавали земите, а сме ги отстоявали. В  Сръбско-българската, в Балканската - чудеса от героизъм, великолепни капитани и генерали, храбри войници и... традиционно тъпи управляващи. Та заради тях - Междусъюзническа, та Първа световна, в която изобщо не е трябвало да влизаме, върли врагове като д-р Кръстев и Вазова се помиряват и подписват възражение (Кръстев го арестуват), Стамболийски (в затвора го хвърлят), Георги Димитров... и кво - Ньойски договор. Българските управляващи да са тъпанари е традиция в Нова България.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15807 -: Април 28, 2022, 18:14:46 »
Русия няма да забогатее с Лвов и Ивано-Франковск. Обаче коридори до Калининград, Унгария, Дунав (желателно и до България) задължително й трябват. Както и Казахстан да бъде превъзпитан.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15808 -: Април 28, 2022, 18:19:31 »
Цитат на: Zeitgeist
Българските управляващи да са тъпанари е традиция в Нова България.

И крадливи, алчни и предатели.
Въпрос на народопсихология.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15809 -: Април 28, 2022, 18:19:58 »
Quote (selected)
И да ги оставят да си се взаимноизбиват с шляхтата. Няма никакво съмнение, че оставени едни срещу други на тесен терен ще си спретнат кеч. Аз одобрявам.
Възраждате една моя стара идея - сичкото сиган и мусулманин - събрани в ена автономна област в делиормана, като предварително от там са изведени всички българоподобни.
Давах десетина години всички на тази територийка да станем "чисти българи".
Без съпротива.
п.с. май съм бил изпреварил времето.
 :think:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15810 -: Април 28, 2022, 18:21:42 »
Quote (selected)
Както и Казахстан да бъде превъзпитан.
На Казахстан ВЕЧЕ му бяха дадени "ясни знаци и силни сигнали".
Поне засега, дават нишани, че са ги разбрали.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15811 -: Април 28, 2022, 18:25:37 »
На Казахстан ВЕЧЕ му бяха дадени "ясни знаци и силни сигнали".

Да, Казахстан ги разбра и започна да спазва и прилага стриктно санкциите срещу Русия.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15812 -: Април 28, 2022, 18:29:09 »
Е затва требе се беси!
Ако 2008 беха обесили Сакашвили, както обеща Путин, укрите щеха имат едно на ум.
Е дано поне сега обесят киевския наркоман.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15813 -: Април 28, 2022, 18:29:19 »
На Казахстан ВЕЧЕ му бяха дадени "ясни знаци и силни сигнали".

Да, Казахстан ги разбра и започна да спазва и прилага стриктно санкциите срещу Русия.
Любопитен съм.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15814 -: Април 28, 2022, 18:30:51 »
Аман от тез Полши, Жечпосполити, Пилсудскита и Дуди всякакви:

Quote (selected)
Служба Внешней Разведки России сообщает, что Польша может начать интервенцию на Украину под видом "воссоединения" с западными областями. Польские власти уже обсуждают это с администрацией США. Акция Польши на Западной Украине, по предварительным договоренностям с США, будет проходить без мандата НАТО, но с участием "желающих стран" (предположительно, Венгрия и Румыния). "Миротворческий контингент" Польши планируется разместить в тех частях Украины, где угроза непосредственного столкновения с ВС России минимальна. Польские спецслужбы ищут "договороспособных" представителей элиты Украины для формирования ориентированного на Варшаву противовеса националистам. В приоритетные "боевые задачи" польских военных войдет постепенный перехват контроля над стратегическими объектами на западе Украины По расчётам Варшавы, закрепление польских военных на западе Украины с высокой степенью вероятности приведет к расколу страны.

Первоисточник публикации: https://politikus.info/events/143351-svr-rf-polsha-mozhet-nachat-intervenciyu-na-ukrainu.html


Много държат и упорито се стараят да доведат до най-логичния възможен завършек
Jeszcze Polska nie zginęła

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15815 -: Април 28, 2022, 18:31:05 »
Любопитен съм.

За кое си любопитен?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15816 -: Април 28, 2022, 18:31:43 »
Относно раздаването на земи - понякога е по-добре сам да се откажеш от някои земи.
Явяват се "отровна пешка".
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15817 -: Април 28, 2022, 18:33:06 »
Quote (selected)
Е дано поне сега обесят киевския наркоман.
За да го направят светец???
Предлагам - халка на носа и със синджир развеждане по паланки и по гоуеми полиси.
Ще хвърлят хората копейки и ше подпомагат бюджета.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15818 -: Април 28, 2022, 18:34:38 »
Любопитен съм.

За кое си любопитен?
За теорията и практиката на прилагане на "стриктните санкции".
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15819 -: Април 28, 2022, 18:44:58 »
Quote (selected)
Е дано поне сега обесят киевския наркоман.
За да го направят светец???
Предлагам - халка на носа и със синджир развеждане по паланки и по гоуеми полиси.
Ще хвърлят хората копейки и ше подпомагат бюджета.

Това е по-доброто решение. Унижението дава по-добри резултати от директната репресия. Разбира се, съчетано с упражняване на обществено полезен труд...не зад бюро и не от дОма  или телевизора

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15820 -: Април 28, 2022, 18:47:38 »
За теорията и практиката на прилагане на "стриктните санкции".

Е, аз бях дал линк преди ден или два от тубата. Сега не ми се търси. Предполагам, че ако напишеш казахстан санкциий россия би трябвало да излезе

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15821 -: Април 28, 2022, 18:49:11 »
За теорията и практиката на прилагане на "стриктните санкции".

Е, аз бях дал линк преди ден или два от тубата. Сега не ми се търси. Предполагам, че ако напишеш казахстан санкциий россия би трябвало да излезе

А аз нещо ти казах за тубата. Тя те издъни точно няколко пъти..но ти всичко си знаеш

п. п. Айде да се повторя. "Токът" на Казахстан е единствено и само от Русия - не съществува друга опция. Разгледай географската карта е допълнителната опция

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15822 -: Април 28, 2022, 18:55:21 »
Власти исключили возвращение Херсонской области под контроль Украины⁠⁠

Возвращение освобожденной от украинских националистов Херсонской области обратно под контроль Украины исключено. Об этом в четверг, 28 апреля, заявил заместитель председателя военно-гражданской администрации региона, глава комитета спасения Херсонщины «За мир и порядок» Кирилл Стремоусов

«Вопрос возврата Херсонской области обратно в нацистскую Украину исключен. Это невозможно. Херсонская область будет экономически развиваться»

https://iz.ru/1327500/vlasti-iskliuchili-vozvrashchenie-khersonskoi-oblasti-pod-kontrol-ukrainy

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15823 -: Април 28, 2022, 18:59:41 »
Съгласна съм, с лека корекция - Спая е фашист


Фашист вече не звучи ли гордо?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15824 -: Април 28, 2022, 19:09:18 »
Украйна, щяла била да ни снабдява с ток?!?!?!
Тоя ни е напопържал, но ние не сме разбрали!
Моля, да им ЕПМ, на сите бонговци /бонго ти си ми най обобщаващ, нищо лично/ да ми обяснят, къде отиде колосалния експорт на БГ електричеството и защо?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15825 -: Април 28, 2022, 19:11:54 »
Съгласна съм, с лека корекция - Спая е фашист


Фашист вече не звучи ли гордо?
Звучи, ласкателно, но и селективно. Напр. льо Пен - неправилна!
Ся вече има правилни и неправилни, Кайли, ориентирай се, моля в новите евроатлантически ценности и не създавай шум!
 :notworthy:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15826 -: Април 28, 2022, 19:19:23 »
Quote (selected)
Американский военный аналитик Скотт Риттер высказал мнение о Спецоперации РФ на Украине:

"Русские продвигаются очень медленно, намеренно медленно и просто перемалывают украинцев. Игра окончена, и цель США сейчас - нанести России максимальный урон, обескровить Россию. Блинкен может говорить что угодно, но Украина уже потерпела стратегическое поражение.

Если бы я мог, я бы сказал Зеленскому: «Продолжать эту войну - гарантировать поражение, потерю территориальной целостности и жизней тысяч своих жителей. Позвоните Путину, покончите с этим прямо сейчас. Если вы сдадитесь, гарантируете нейтралитет от НАТО и денацификацию, то может, Россия остановится, взяв только Крым, Донбасс и Мариуполь. Но вы всё равно получите большую часть страны нетронутой, спасете десятки тысяч жизней ваших солдат и мирных жителей»

Коги ще видим нещо такова по наште талавизии?
 
А за тоците.....
Остана им още една централа на укрите. Ама явно ще е докат доде ред на Одеска област :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15827 -: Април 28, 2022, 19:22:58 »
Цитат на: ddantgwyn
Цитат на: Джиджи
Quote (selected)
"Гардиън": ...
:lol: :m1273:
Ич нямаш ти жал към умнокрасивото ни Жиже  :crying_with_laughter-3302:
Надам се поне да е красиво, че за първата половинка...
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15828 -: Април 28, 2022, 19:32:02 »
EndGameWW3
@EndGameWW3
Update: British Defense Secretary Ben Wallace: "Russian forces should be completely pushed out of Ukraine in order to restore peace and stability to the region."


Играта загрубява сериозно.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15829 -: Април 28, 2022, 19:33:07 »
Те защо не се учат от чужд опит?

викаш, да прилагат челния нацистки опит?

симчо, верно си мноо гнусен трол.

айде по-полека.
Не е трол а тролеса затвова си скубят косите с ДЖи.
(Това с двете големи букви е от недоскив, ама баш си е по темата за "G" точката)


ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15830 -: Април 28, 2022, 19:36:19 »
marqs
@MarQs__
#Russia is moving a "significant" number of troops out of #Mariupol to the north and northwest. US estimates that Russia has more than 20 battalion tactical groups outside of #Ukraine being refitted for combat - senior #US defense official
via @JackDetsch

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15831 -: Април 28, 2022, 19:37:43 »
МИД Болгарии призвал соотечественников покинуть Молдавию
Партнерите праат шах с пешката на Путин.  :crying_with_laughter-3302:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15832 -: Април 28, 2022, 19:38:27 »
EndGameWW3 🇺🇸
@EndGameWW3
Update: Russia has warned Japan of "retaliatory measures" if it expands joint naval exercises with the United States near Russia's eastern borders.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15833 -: Април 28, 2022, 19:42:11 »
Quote (selected)
Не е трол а тролеса затвова си скубят косите с ДЖи.
Стига бе!
Петимен съм, да се запозная с такава тролеса, с такъв език, виждания и познания!
Чисто екзистенциално, не се подхилквай.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15834 -: Април 28, 2022, 19:45:15 »
Намирам аналогията с добрия Мюлер фон Нойман за неудачна. Лично мнение.
Фона е забавен!  O:-)
И аз го харесвам.
Тук сме да се забавляваме, а той е доста колоритен, като за наци де.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15835 -: Април 28, 2022, 19:47:43 »
"Завинаги" - така вицепремиерът Асен Василев отговори на въпроса колко дълго България може да издържи с използването на алтернативи на руския газ. По време на интервюто си за "Sky News"

Лани ви виках, не се фърляйте на нови така сляпо, не ги знаете какви са... но те надминаха всякакви мои песимистични очаквания.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15836 -: Април 28, 2022, 19:49:26 »
spook
@spook_info
⚡️Transnistria has halted all fighting aged men from leaving the territory.⚡️

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15837 -: Април 28, 2022, 19:49:40 »
докато не узнаем какво точно са замислили руснаците от генералният щаб

Малко ми е "дежавю".
Воюваха в Европа срещу нацитата, па накрая се завъртяха към Азия и Япония капитулира след няколко часа устояла на две атомни бомби.
Та пак в Азия ще е развръзката в тайванско.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15838 -: Април 28, 2022, 19:54:30 »
Quote (selected)
Но картината към момента показва друго

Картината към момента показва, че на Донбас има скотобойна на укроармията и Бандера няма откъде да си набави хора. Или ги унищожават или се предават в плен. Числата са умопомрачаващи и това ще лъсне съвсем скоро. То се вижда и знае, но се молчи оглушително. Не е нужно да щурмуваш, при условие че ти идват сами на заколение. Да не забравяме, че човешкият ресурс е с граници и не се произвежда с виртуална шума

п. п. Само за вчера от само три позиции и то срещу ЛНР са заминали над 150 човека и два пъти по толкова са тежко ранени. Заградителите от фашагите са побягнали и са ги зарязали. Видеоклиповете от самите места и разпитите са налице
Баси!
Че той ковида (о бозе почившия) беше бая по активен в "денацификацията".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #15839 -: Април 28, 2022, 19:55:04 »
Петков благодари на Зеленски за българските моряци!

Те това си е за бой! Не, не Петков, а тия които го избраха и които все още го търпят!
Да не забравите да гласувате!  ;)