Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 21:31:53

Автор Тема: Русия (Re: Russia)  (Прочетена 2089299 пъти)

0 Потребители и 122 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16920 -: Май 09, 2022, 16:47:00 »
Москва выразила протест польским властям после нападения на посла в Варшаве
МИД: Москва выразила протест польским властям после нападения на посла в Варшаве
https://ria.ru/20220509/napadenie-1787648549.html

"Польским властям выражен решительный протест за потакание, по сути дела, неонацистским молодчикам. МИД России потребовал от Варшавы незамедлительно организовать проведение церемонии возложения венка, обеспечив ее полную безопасность от всякого рода провокаций", — отметило министерство.

Косачев назвал нападение на посла России в Польше "провокацией"
Как добавили в министерстве, церемония возложения венка на кладбище советских воинов в Варшаве была сорвана при полном бездействии полиции, насилие применено не только по отношению к послу, но и к другим сотрудникам дипломатической миссии.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16921 -: Май 09, 2022, 16:49:32 »
От това разделение нищо добро не може да произтече.
Човек не може да другарува с дявола, ако иска да си запази душата, затова се нага да се "разграничава" и дори да воюва с него, когато се наложи. Това, че заради материалното си благополучие и спокойстви, народите са склонни да си продадат съвестта и да правят компромиси не е проблем на руснаците, които са на противоположното мнение и позиции.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16922 -: Май 09, 2022, 16:55:27 »
Човек не може да другарува с дявола, ако иска да си запази душата, затова се нага да се "разграничава" и дори да воюва с него, когато се наложи
Да, kas, историите за подписаните от човека договори с Дявола свършват трагично. Мръсната хитрина на представителната демокрация е, че други подписват тези договори от наше име.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16923 -: Май 09, 2022, 16:58:56 »
Да, kas, историите за подписаните от човека договори с Дявола свършват трагично. Мръсната хитрина на представителната демокрация е, че други подписват тези договори от наше име.
А ние си мълчим и не правим нищо за да ги спрем или да им попречим и така волно или не им ставаме съучастници. Иначе това, че човечеството му предстоят тежки дни е предречено отдавна и не трябва да си правим никакви илюзии, че ще ни се размине, а трябва да се готвим за тях, да можем да минем през тях с победа, а не с поражение. Имам предвид духовно и морално разбира се.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16924 -: Май 09, 2022, 17:12:42 »
трябва да се готвим за тях, да можем да минем през тях с победа, а не с поражение. Имам предвид духовно и морално разбира се.
Духовното и моралното са избутвани назад в тези времена, думи като достойнство, чест, благородство са забравени, защото са забравени самите понятия. Оттук и този разпад. Сегашните западни елити неслучайно са наричани сатанисти. Защото християнинът по възпитание винаги има пред очи:

Матей 16:26-27 НП
И каква полза за човека, ако придобие целия свят, а навреди на душата си? Или какъв откуп ще даде човек за душата си?

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16925 -: Май 09, 2022, 17:20:31 »
Избутват се съвсем умишлено, защото подготвят населението за идването на Антихриста, когото да бъдат готови да последват в нужния момент. Аз като гледам колко лесно вече се приема и преглъща лъжата и насилието, не знам дали ще останат и 10% процента които да се противпоставят когато дойде времето. А то май вече е съвсем наближило.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16926 -: Май 09, 2022, 17:21:57 »
че други подписват тези договори от наше име.

Ако си дал пълномощно на други, да подписват от твое име, си носиш пълната отговорност!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16927 -: Май 09, 2022, 17:30:29 »
не знам дали ще останат и 10% процента които да се противпоставят когато дойде времето. А то май вече е съвсем наближило.
Повече са, мисля, просто има едно мълчаливо мнозинство (След интегрираната схема на тукашния градски транспорт ми се налага да вземам такси до работа и сладко си говоря с шофьорите и шофьорките, те нямат време да пишат по форуми, като се поотпуснат, а с някои вече сме познати, откривам доста близости в картинките ни за света. И с някои продавачки също. Тези хора, повечето, имат и образование, не са шофьори по професия, вадят си хляба и отглеждат деца).

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16928 -: Май 09, 2022, 17:31:21 »
Ако си дал пълномощно на други, да подписват от твое име, си носиш пълната отговорност!

Като гласуваш за тях, им даваш повече от пълномощно. Даваш им празен и подписан чек. Ето, гласувалите за БСП са разрешили на Корнела да се прави на улава, че не изнасяме оръжие за Украйна и да тръби, че БСП подкрепя неотклонно евроатлантическите ценности. Който е гласувал за БСП няма право да псува тези ценности, защото партията му ги отстоява от негово име.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16929 -: Май 09, 2022, 17:32:55 »
Цитат на: Zeitgeist в Днес в 16:55:27
че други подписват тези договори от наше име.

Ако си дал пълномощно на други, да подписват от твое име, си носиш пълната отговорност!
И какво предлагаш - да отида на агората и да викам с все глас, че настоявам всички за всичко да пускаме черни и бели камъчета в делвата по антична традиция?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16930 -: Май 09, 2022, 17:38:33 »
Бидейки вече всички наши "партии" достатъчно компрометирани, дали не е възможно по някое време никоя да не може да прескочи нисичката бариера? Какво правим тогаз? Назначаваме посланичката облещена за премиер ли?
« Последна редакция: Май 09, 2022, 17:46:00 от dabedabe »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16931 -: Май 09, 2022, 17:40:33 »
Нищо не предлагам, които предлагат лесно добруване, замразяване на цени, изчегъртване на корупция, светло бъдеще, обикновено са лъжци.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16932 -: Май 09, 2022, 17:44:37 »
Назначаваме посланичката за премиер ли?
И за президент по съвместителство.Ще ни излезе по-евтино, ако сметнеш разходите на "елита" и всъщност ще е  по-почтено (ах, "почЕтено", кирето изхвърли от употреба тази дума),  защото ще е реалното положение :).

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16933 -: Май 09, 2022, 17:46:48 »
дали не е възможно по някое време никоя да не може да прескочи нисичката бариера? Какво правим токаз?

Правим управлението нелегитимно. Когато масово не гласуваме за либералфашистите във всичките им премени, те стават нелегитимни. А когато са нелегитимни, можеш да ги пометеш като дизел цинкова кофа.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16934 -: Май 09, 2022, 17:52:53 »
И какво предлагаш - да отида на агората и да викам с все глас, че настоявам всички за всичко да пускаме черни и бели камъчета в делвата по антична традиция?
Нещата се променят не от тези, които пускат камъчетата, а от тия, които ги броят
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16935 -: Май 09, 2022, 17:55:05 »
Нещата се променят не от тези, които пускат камъчетата, а от тия, които ги броят
:thup: Тръмп така го свалиха.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16936 -: Май 09, 2022, 17:56:06 »
День Победы в свободния Херсон
https://youtu.be/maxQL13ZSfY

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16937 -: Май 09, 2022, 17:58:32 »
Цитат на: otvrat
Когато масово не гласуваме за либералфашистите във всичките им премени, те стават нелегитимни.
А когато са нелегитимни, можеш да ги пометеш като дизел цинкова кофа.

1. Трябва да се гласува за тези, които според теб са от правилната страна. Все ще има някой такъв, дори да е с 2 гласа.
2. Ако въобще не гласуваш, значи все едно си дал пълномощно на спечелилия, който и да се окаже той.
3. Освен това, оставаш отговорен за думите и делата си, който и да е на власт.
4. Не се надявай на легитимност и нелегитимност. Светската власт ще те смачка като дизел цинкова кофа.
Господарят на този (видимия, Яв) свят може да бъде победен само от Господаря на Горния (небесния, Прав) свят.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16938 -: Май 09, 2022, 18:04:53 »
Господарят на този (видимия) свят може да бъде победен само от Господаря на Горния (небесния) свят.

Това е примиренчество. А примиренчеството е съучастие. Ако всички хора разсъждаваха така, още щяхме да сме във феодализма. Гласуването в либералната буржоазна държава е измама. Който не го е разбрал, си е за негова сметка.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16939 -: Май 09, 2022, 18:09:03 »
Гласуването в либералната буржоазна държава е измама.
Да, добре.
Имаме отговор на "Кто виноват?"
Ти имаш ли отговор на "Что делать?"

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16940 -: Май 09, 2022, 18:17:49 »
"Что делать" има решение - Земя и воля
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16941 -: Май 09, 2022, 18:29:39 »
"Что делать" има решение - Земя и воля

Барма, ти откога стана народоволец? Ленин е казал что требе се дела в "Что делать". Там, между другото пише и за тебе, че гледаш само "хлеб и масла". Тогава хладилници още не е имало.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16942 -: Май 09, 2022, 18:34:12 »
За Марешки демек.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16943 -: Май 09, 2022, 18:34:59 »
"Тогава хладилници още не е имало."
То тогава много неща е нямало (както и днес) в Русия...
Апропо -  не знаех, че тов. Улянов и Чернишевски са набори?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16944 -: Май 09, 2022, 18:36:43 »
Цитат на: otvrat
Цитат на: Nor1
Господарят на този (видимия) свят може да бъде победен само от Господаря на Горния (небесния) свят.
Това е примиренчество.

Имаш много здраве.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16945 -: Май 09, 2022, 18:40:58 »
Цитат на: дедо Барми
"Тогава хладилници още не е имало."
То тогава много неща е нямало (както и днес) в Русия...

Ти на хладилници не разчитай, ами почвай да сушиш, опушваш и осоляваш, и копай дупки в суха почва.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16946 -: Май 09, 2022, 18:41:37 »
Имаш много здраве.

Имам, не мога да се оплача. Най-вече, че не вярвам в блудкави небесни избавления.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16947 -: Май 09, 2022, 18:47:01 »
Цитат на: otvrat
Имам, не мога да се оплача. Най-вече, че не вярвам в блудкави небесни избавления.

Това ти е голям проблем. Дано да можеш да стреляш.

Аз пък хем вярвам в "блудкави небесни избавления", хем баща ми ме научи да стрелям с истински пушка и пистолет на 5 г.  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16948 -: Май 09, 2022, 18:52:36 »
Това ти е голям проблем

Не съм забелезал.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16949 -: Май 09, 2022, 18:55:17 »
Цитат на: otvrat
Цитат на: Nor1
Това ти е голям проблем.
Не съм забелезал.

Рано е. Ще забележиш.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16950 -: Май 09, 2022, 18:56:26 »
:
Мръсната хитрина на представителната демокрация е, че други подписват тези договори от наше име.

Или даже създават претексти и принуди, за да се регистрираш с "666" -QR кода заради уж "нещо си". Характерна е куРулацията между реалният брой ваксинирани спрямо подкрепящите сатанинският "запад" тук! Имам предвид реалните цифри на анкетите, а не имитации и фалшификации.

И да не забравя: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

(Преди парада при "Гласовете" вървеше много хубав (стар) филм. Трябваше явно, за да си спомня в контекста и директно загиналите близки в една от безчовечните войни на сатанистите!)

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16951 -: Май 09, 2022, 19:03:04 »
Ленин е казал что требе се дела в "Что делать".
Otvrat, Ленин е знаел что надо делать и си го е сделал. А нам сейчас что делать, питам и сериозно. Де е авангардът на работническата класа? Де е самата работническа класа - в Бургас даже бургаско пиво вече не се произвежда, пристанището е атракцион, лукойлът ще го затворят, както е тръгнало и т.н. Едни "консултанти" в сферата на услугите - продавачи, келнерки, миячи на витрини и пр., които даже словосъчетанието "наемен работник" не са чували, хеле пък да са осмислили себе се като такива. Щото и Ленин, и преди Ленин е имало хора, които да отварят очите на пролетариата. Ний сега какво имаме - двукраки ходещи приставки към смартфоните с разноцветни нокти, татуировки, силиконови бюстове, отгледани от Славчовите чалги, с върховна мечта да ги лайкнат повечко във ФБ. Тва не са онез работници, разграбили за два дена целия тираж на "Да бъде ден!", та се наложил допечат, и които през обедните почивки четат "Братчетата на Гаврош" и "Северният Прометей" (не пиша Смирненски, че току-виж някой пак прехвърчал да ми обяснява нещата). Даваш ли си сметка колко въглищни пластове трябва да се копат, разбишкват, рушат в тез робски души и колко "надоле, надоле, в дълбоките бездни" трябва да се слиза отново, пак. От лични наблюдения на бездни от липси на исторически и културен фон споделям. И кой ще слезне Нинова, Калин Янакиев, Огнян Минчев? А кой ще изхвърли агентите на Америка за България от образованието (Костадинов се зарече, това е една от причините да гласувам за него). Няма да стане скоро.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16952 -: Май 09, 2022, 19:59:41 »
⚡️Минобороны РФ обнародовало потери ВСУ при попытках захвата острова Змеиный

▪️сбиты в воздухе четыре украинских самолета, в том числе три Су-24 и один Су-27;
▪️три вертолета Ми-8 с десантом на борту
▪️один вертолёт Ми-24;
▪️сбиты в воздухе 29 украинских БПЛА, в том числе 8 ударных «Байрактар ТБ-2». При этом 4 беспилотника «Байрактар» сбиты сегодня днём;
▪️при попытке высадки десанта в ночь на 8 мая были уничтожены три бронированных украинских десантно-штурмовых катера проекта 58181 «Кентавр» с военнослужащими ВМС Украины;
▪️в ходе высадки и попытки закрепления на острове были уничтожены в море и на побережье более 50 украинских диверсантов;
▪️на берегу острова Змеиный остались 24 тела погибших украинских военнослужащих.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16953 -: Май 09, 2022, 20:08:01 »
По ситуации вокруг острова Змеиный. Мне (на основании имеющихся данных) она представляется следующим образом:
После демонстрации противником средств своей противокорабельной обороны (комплексов противокорабельных ракет, безпилотной ударной и разведывательной авиации, координируемых средствами воздушной и спутниковой разведки НАТО) - вопрос об удержании острова без дальнейших активных наступательных операций в районе Одесса-Измаил потерял всякий смысл. При чисто оборонительных действиях возникала угроза скорой полной изоляции гарнизона и его дальнейшей ликвидации по образцу предыдущего - "украинского". При чем - оборона острова в непосредственной близости от оборудованных противокорабельными средствами противника берегов - неизбежно влекла дальнейшие высокие потери оставшихся корабельных и воздушных сил ЧФ (на пример, атаке "байрактара" подвергся - без видимых последствий - фрегат "Адмирал Макаров"). В данной связи было принято обоснованное решение на эвакуацию гарнизона, которая не прошла без потерь (вертолет Ми-8 и два десантных катера 61-тонного водоизмещения).
https://t.me/strelkovii/2532
Вместе с тем, по всей видимости, командование ЧФ и российских войск сумели "поймать" противника во время его собственной попытки занять остров (важной прежде всего с точки зрения пропаганды). По имеющимся данным, десантная операция ВСУ полностью провалилась с большими потерями. По разным данным, в ее ходе ВСУ потеряли 1 самолет СУ-27, от 1 до 3 штурмовиков Су-24, от 1 до 3 транспортно-боевых вертолетов Ми-8 и 1 штурмовой вертолет Ми-24, от 2 до 4 "байрактаров" и несколько десантно-штурмовых катеров. В ходе боевых действий было также нанесено огневое поражение нескольким батареям ПВО ВСУ, одна батарея уничтожена полностью, разбиты и выведены из строя до 8 ЗРК "Печора". Общие потери противника составили 78 человек официально погибшими и еще несколько десятков "пропавшими без вести". Есть непроверенные данные, что значительная часть погибших и "без вести пропавших" (т.е. утонувших) приходится на пока неустановленную иностранную ЧВК.
В настоящее время о.Змеиный, по всей видимости, не занят гарнизоном ни одной из воюющих сторон.
https://t.me/strelkovii/2533

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16954 -: Май 09, 2022, 20:19:18 »
Quote (selected)
А когато са нелегитимни, можеш да ги пометеш като дизел цинкова кофа.
Ето, простотоКиро, можеш да го приемеш като нелегитимен - избран е, ама не е трябвало да бъде.
Помети го, вервам, ше ти е играчка!
п.с. а, ако не ти представлява проблем, моля те, внимавай за дръжката на кофата, че ми трябва една. Метална.
п.п.с.
Начи гласуващите, подписвали празен чек - лъжеш се брато, ако съм гласувал за Корни и ако се е изметнала, ще премисля и ще и бия дуспата.
Ти брато, дето не си гласувал за никого - кому ше биеш дуспата? Шут фъф въздуха ли ше отпраскаш?Любопитен съм, ако може ено селфи...цял живот ше ти споменявам.
п.п.п.с. Не брато, вие, негласуващите всъщност избирате тия гуеда, щото оставяте в ръцете на гуедопоклонниците фсичко! Га, го осъзнаете, може и по подробно, а ся да минем по темата, че горския скоро не е наминавал.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16955 -: Май 09, 2022, 20:22:06 »
Официальный представитель Министерства обороны России Игорь Конашенков сообщил 9 мая в ходе вечернего брифинга, что при попытке захвата острова Змеиный были уничтожены 50 украинских диверсантов.
"На берегу остались тела 24 военных", - отметил Конашенков.
Он также рассказал, что украинские военные в течение 2 суток предпринимали несколько отчаянных попыток высадки воздушного и морского десанта на остров.
В Минобороны России считают, что по прямому указанию президента Украины Владимира Зеленского и при участии советников из США и Британии была спланирована крупная провокация по захвату Змеиного, так как это имеет значение для обеспечения контроля северо-западной части Черного моря.
Российские военные за время отражения атак в районе Змеиного сбили 3 украинских Су-24, 1 Су-27, 3 Ми-8 с десантом, 1 Ми-24, а также 29 беспилотников, в том числе 8 ударных "Байрактаров".

https://www.mk.ru/politics/2022/05/09/minoborony-soobshhilo-ob-unichtozhenii-50-ukrainskikh-diversantov-na-ostrove-zmeinyy.html

И още нещо.

После провала операции в украинских соцсетях появилась информация о крупных потерях ВСУ. В частности, сообщалось о гибели одного из наиболее опытных украинских летчиков, освоивших в свое время несколько типов вертолетов, бывшем командире 10-й бригады ВМС Украины Игоре Бедзае. Судя по всему, он управлял одним из десантных вертолетов. Причем, известно, что до этого уже несколько лет он находился на пенсии. Тот факт, что ВСУ призывает уже отставников, говорит о серьезной нехватке армейских профессионалов.
https://www.mk.ru/politics/2022/05/09/predskazana-aktivizaciya-boevykh-deystviy-vokrug-ukrainskogo-ostrova-zmeinyy.html?from=main_omk


AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16956 -: Май 09, 2022, 20:28:12 »
Quote (selected)
А когато са нелегитимни, можеш да ги пометеш като дизел цинкова кофа.
Ето, простотоКиро, можеш да го приемеш като нелегитимен - избран е, ама не е трябвало да бъде.
Помети го, вервам, ше ти е играчка!
п.с. а, ако не ти представлява проблем, моля те, внимавай за дръжката на кофата, че ми трябва една. Метална.
п.п.с.
Начи гласуващите, подписвали празен чек - лъжеш се брато, ако съм гласувал за Корни и ако се е изметнала, ще премисля и ще и бия дуспата.
Ти брато, дето не си гласувал за никого - кому ше биеш дуспата? Шут фъф въздуха ли ше отпраскаш?Любопитен съм, ако може ено селфи...цял живот ше ти споменявам.
п.п.п.с. Не брато, вие, негласуващите всъщност избирате тия гуеда, щото оставяте в ръцете на гуедопоклонниците фсичко! Га, го осъзнаете, може и по подробно, а ся да минем по темата, че горския скоро не е наминавал.

Може и да си прав, но аз просто не искам да гласувам за най-малко миришещото от всички останали.
На мен ми се повдига от такъв мирис.
И както виждаме и най-малко миришещото почва да се размирисва.
Така че който иска да си избира миризмите.
Аз предпочитам да си запуша носа.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16957 -: Май 09, 2022, 20:28:39 »
Quote (selected)
Тот факт, что ВСУ призывает уже отставников, говорит о серьезной нехватке армейских профессионалов.
И може на всеки профи по пет самолета да му внесат, но той така и ще може само с един да работи.
Бе кво да говорим!
Кадры решают все!
Тчк!
п.с. Кой ли го бе казал?  :smokin:
Но е бил праф - е глей простотоКиро... мутрю, мутрюфчетата...Джи, върни се ф строя, ти само превеждаш, скъпа!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16958 -: Май 09, 2022, 20:33:01 »
Quote (selected)
Аз предпочитам да си запуша носа.
Ми запуши го бре! Кой те спира? И избирай най малко миришещото, определяйки го с друго сетиво - опитай напр. с език - кво ти пречи? На вкус!
Само да ти приведа последната фраза на един дето близнал лайното - рекъл "пфу, лайно, добре, че го близнах!
За малко да го настъпя!"
Мъ пък кой съм аз да напътствам!
Свят - широк.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16959 -: Май 09, 2022, 20:37:25 »
За секи случай, да пусна аз откъде иде.
Quote (selected)
Надо понять, что при наших нынешних условиях "кадры решают все".
Будут у нас хорошие и многочисленные кадры в промышленности, в сельском хозяйстве, на транспорте, в армии, наша страна будет непобедима.
Не будет у нас таких кадров - будем хромать на обе ноги.
И за тези, които биха си направили труда -
http://www.navigator.lg.ua/arts.php?mode=r&art=r0056
Да ви прави нещо впечатление в линка?
 :crying_with_laughter-3302:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16960 -: Май 09, 2022, 20:38:35 »
"На берегу остались тела 24 военных", - отметил Конашенков... Российские военные за время отражения атак в районе Змеиного сбили 3 украинских Су-24, 1 Су-27, 3 Ми-8 с десантом, 1 Ми-24, а также 29 беспилотников, в том числе 8 ударных "Байрактаров".
Брей, че подробно изброяване :notworthy:
П.П. А бе... няма ли някой от руските витязи поне крак да е изкълчил?

Дръж кунките надалеч от Вазов. Не върви да цитираш с повод и без повод, с манипуляции и без - едно и също.
« Последна редакция: Май 09, 2022, 21:14:58 от паралелепипед »
Sine Borisov ... in stilo Borisov

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16961 -: Май 09, 2022, 20:41:59 »
Quote (selected)
Аз предпочитам да си запуша носа.
Ми запуши го бре! Кой те спира? И избирай най малко миришещото, определяйки го с друго сетиво - опитай напр. с език - кво ти пречи? На вкус!
Само да ти приведа последната фраза на един дето близнал лайното - рекъл "пфу, лайно, добре, че го близнах!
За малко да го настъпя!"
Мъ пък кой съм аз да напътствам!
Свят - широк.

Аз ти пиша че не искам да го мириша.
Ти ми разправяш добре че оня го близнал, а не го настъпал.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16962 -: Май 09, 2022, 20:42:48 »
Не ми се вярва тия напъни на укрите да си върнат о-ва да са само за престиж. Може и в него (или около него) да има подземия с неща, които руснаците не трябва да намерят.

В етой связи мисля си, че Буратино е прав за подземията на "Азовсталь" - че вътре има радиоактивни играчки. Само ще допълня, че вероятно има и натовски ядрени спецове и натовски джаджи за ядрения материал. Вероятно електроника за насочване. Което ще значи, че става въпрос не за мръсна бойна глава за (например) "Точка-У", а за далекобойна ракета с глава за ядрен взрив.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16963 -: Май 09, 2022, 20:44:22 »
Quote (selected)
Кадры решают все!

Има и друга крилата фраза - всеки инцидент си има име и фамилия :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16964 -: Май 09, 2022, 20:47:52 »
Quote (selected)
Аз ти пиша че не искам да го мириша.
Ти ми разправяш добре че оня го близнал, а не го настъпал.
Нееееее!
Не го миришете!
Правете го каквото искате!
Само глейте да не се радвате, че не сте го настъпили.
п.с.
Ооо, не, днес ми дойде в повече, да се опитвам да обяснявам.
Утре ше помоля жената да ме набие!
По лесно се живее!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16965 -: Май 09, 2022, 20:48:02 »
Цитат на: Aсол
Quote (selected)
Кадры решают все!

Има и друга крилата фраза - всеки инцидент си има име и фамилия :nuts:

и адрес
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16966 -: Май 09, 2022, 20:49:59 »
Цитат на: AnonimusBG
Аз ти пиша че не искам да го мириша.
Ти ми разправяш добре че оня го близнал, а не го настъпал.

Понеже днес се пазите да не настъпите нещо, утре ще е така осрано, че до гуша ще сме в лайна.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16967 -: Май 09, 2022, 20:59:36 »
Цитат на: AnonimusBG
Аз ти пиша че не искам да го мириша.
Ти ми разправяш добре че оня го близнал, а не го настъпал.

Понеже днес се пазите да не настъпите нещо, утре ще е така осрано, че до гуша ще сме в лайна.

Отговори ми моля те кой от играчите на предишните избори заслужаваше моя глас.
Имам предвид и парламентарните и президентските.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16968 -: Май 09, 2022, 21:06:16 »
Quote (selected)
Аз ти пиша че не искам да го мириша.
Ти ми разправяш добре че оня го близнал, а не го настъпал.
Нееееее!
Не го миришете!
Правете го каквото искате!
Само глейте да не се радвате, че не сте го настъпили.
п.с.
Ооо, не, днес ми дойде в повече, да се опитвам да обяснявам.
Утре ше помоля жената да ме набие!
По лесно се живее!

Абе упаковайте си го и си го дръжте.
В разни екземпляри.
То има свойството да се разпълзява навсякъде.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16969 -: Май 09, 2022, 21:06:55 »
Избутват се съвсем умишлено, защото подготвят населението за идването на Антихриста, когото да бъдат готови да последват в нужния момент. Аз като гледам колко лесно вече се приема и преглъща лъжата и насилието, не знам дали ще останат и 10% процента които да се противпоставят когато дойде времето. А то май вече е съвсем наближило.


ми да де, нали толкова трябва да останат според скрижалите на джорджия... Апокалипсис, кво да го правиш...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16970 -: Май 09, 2022, 21:07:09 »
В момента https://rutube.ru/ е атакуван и там излиза следното съобщение:
Quote (selected)
Внимание!
На сайте ведутся технические работы.
Сайт был атакован. В настоящий момент ситуация находится под контролем. Данные пользователей сохранены.
Мы на связи! Следите за новостями здесь https://t.me/rutube

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16971 -: Май 09, 2022, 21:08:04 »
Quote (selected)
Абе упаковайте си го и си го дръжте.
Ми не, аз обикновено пускам водата.
И не ми мирише.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16972 -: Май 09, 2022, 21:09:59 »
Гледайте снощната сводка на Подоляка тук, докато не са я изтрили още:

https://www.youtube.com/watch?v=P8ZWc3g2Y1c

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16973 -: Май 09, 2022, 21:11:01 »
Отговори ми моля те кой от играчите на предишните избори заслужаваше моя глас.
Имам предвид и парламентарните и президентските.
Аз бих отговорил, но не тук, а в съответната тема.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16974 -: Май 09, 2022, 21:11:33 »
Quote (selected)
Абе упаковайте си го и си го дръжте.
Ми не, аз обикновено пускам водата.
И не ми мирише.

Това се отнася за нормална ситуация.
А при сегашната не е ясно дали ще стигне водата от казанчето.
По скоро не.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16975 -: Май 09, 2022, 21:13:44 »
Господарят на този (видимия, Яв) свят може да бъде победен само от Господаря на Горния (небесния, Прав) свят.


Нещата са мааалце по-различни. Тия двама господари са във всеки един от нас и се борят във всеки един от нас. Според това кой надделее, всеки един от нас ще продължи на различни места. Отделя се зърното от плявата, нема лошо.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16976 -: Май 09, 2022, 21:14:03 »
Первая неповрежденная британская ракета Brimstone оказалась в руках российских военных.

Украинские силовики применили её в Запорожской области, но до цели ракета не долетела.

Теперь специалисты Минобороны России займутся её изучением.
https://t.me/new_militarycolumnist/82371
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16977 -: Май 09, 2022, 21:15:13 »
Цитат на: AnonimusBG
Аз ти пиша че не искам да го мириша.
Ти ми разправяш добре че оня го близнал, а не го настъпал.

Понеже днес се пазите да не настъпите нещо, утре ще е така осрано, че до гуша ще сме в лайна.

Отговори ми моля те кой от играчите на предишните избори заслужаваше моя глас.
Имам предвид и парламентарните и президентските.

Аз на президентските не гласувах. Защото наистина нямах избор

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16978 -: Май 09, 2022, 21:15:28 »
Отговори ми моля те кой от играчите на предишните избори заслужаваше моя глас.
Имам предвид и парламентарните и президентските.
Аз бих отговорил, но не тук, а в съответната тема.

Съгласен съм че темата е друга.
Ще се постарая да го прехвърля там.
Може би и паралелепипед ще помогне да изчистим темите.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #16979 -: Май 09, 2022, 21:19:37 »
https://video.fsof6-1.fna.fbcdn.net/v/t42.1790-2/280399017_1000295533953727_8473644136508888341_n.mp4?_nc_cat=104&ccb=1-6&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjQ1NywicmxhIjoxMTc2LCJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&_nc_ohc=aQ1O2LuBk7kAX-c0o41&rl=457&vabr=254&_nc_ht=video.fsof6-1.fna&edm=AGo2L-IEAAAA&oh=00_AT82CYqKNN4ZrA4BHccV8uIP4CnEYaBNYV3qLSDQTTv9IQ&oe=62797AA6

С горното отговарям на Бармалей дали руснаците дават жертви. И да сравни, ако му е възможно и ситуацията и участниците и повода за клипа...с нашите плашипутарници