Автор Тема: Русия (Re: Russia)  (Прочетена 2096022 пъти)


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18541 -: Юни 04, 2022, 10:49:06 »
В Китае назвали истинное предназначение американских РСЗО HIMARS для Киева (целта на изпращането им е демонстрация на позиция)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18542 -: Юни 04, 2022, 10:52:11 »
Джиджи да не се крие.

Не се крия, а в момента само надничам, защото ... виж малко по-долу ...

Quote (selected)
И тя е омазана в такива лайна със секретните и преводи на Шолц и останалата група от сега назначените от Козяк с помощта на Радев.

1. Лайна НЯМА !!!

2. Преводите ЗА – а не "на" Шолц! – не са секретни ...; и
3. А този път се подгответе за информация не само за Шолц, а директно от германския Бундестаг ...
П.п. За жалост обаче, Бепе трябва да почака още малце поради същите причини ...

« Последна редакция: Юни 04, 2022, 11:00:07 от Джиджи »

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18543 -: Юни 04, 2022, 10:53:21 »
Quote (selected)
На 24 май генералът на своя щурмови самолет Су-25 в Донбас
Не се научиха руснаците да черпят от извора на pogled.info, ами се излагат, че и в уикипедията са го записали ...
Quote (selected)
Дата смерти 22 мая 2022

Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18544 -: Юни 04, 2022, 11:03:44 »
3. А този път се подгответе за информация не само за Шолц, а директно от германския Бундестаг ...
И на кой му пука за изпедерастените немци. Те първо да престанат да се освободят от окупацията, па тогаз да дават ъкъл :crying_with_laughter-3302:
« Последна редакция: Юни 04, 2022, 11:13:25 от 66 »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18545 -: Юни 04, 2022, 11:14:44 »
Е как да стане? Руснаците елегантно се оттеглиха. Ма американските темерути от намек не разбират. Германецът и той културен, не им казва "връйте си, ба!".

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18546 -: Юни 04, 2022, 12:25:25 »
Quote (selected)
Путин напуска Русия за пръв път след войната

02 Юни 2022



Турските медии съобщиха, че руският президент Владимир Путин ще напусне Русия за първи път след началото на войната в Украйна и ще посети Истанбул по покана на своя колега Реджеп Тайип Ердоган. Според Yeni Safak визитата вероятно ще бъде осъществена "в близките дни".

"Има такава покана и датите на посещението на руския президент в Турция ще бъдат договорени по дипломатически канали“, потвърди говорителят на Путин Дмитрий Песков.

От началото на войната в Украйна, Турция предлага предлага своята посредническа роля, включително домакинство на финалните преговори между Украйна и Русия за прекратяване на войната.
https://www.segabg.com/hot/category-the-war/putin-napuska-rusiya-za-pruv-put-sled-voynata
БРАВО, тов. Ердо!!! :clap-3332:

Този път /по изключение!/ публикувам пълния текст, защото е ВАЖНО.

А ако този информация е била вече коментирана тук, моля да бъде изтрита, а аз да бъда извинена.

« Последна редакция: Юни 05, 2022, 08:07:34 от Джиджи »

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18547 -: Юни 04, 2022, 12:39:11 »
Аз още не съм започнала ...  
Вай!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18548 -: Юни 04, 2022, 12:47:18 »



Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18549 -: Юни 04, 2022, 13:09:57 »
3. Аз още не съм започнала ...   
:surr:
Нещо не разбрах... Става дума за навлизане в джендърасткото поприще ли? Или по-точно, е сериозна практика в изпълнение  на САЩисаните тезиси за послушни гои?
 :suicide:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18550 -: Юни 04, 2022, 13:25:04 »
Сигурно някоя изповед кой по-верен и доколко може се осере. Пардон! В циркулярите много мъдрост има. Джиджоната  в бръзнята такова ... . Но пак ни захранва, директно от извора. Иначе като слепи щяхме да сме.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18551 -: Юни 04, 2022, 14:29:50 »
. Ако на теб не ти пука, има и други тук – "Керпеден" НЕ Е ТВОЙ; и
Ти дан си прекалила с укропропагандата, че те влече взимането на заложници да слушат шолцините брътвежи  :smokin:
 
А "кого" като подлог ..... тва на учиндолски и харвадски диалект е  :t2015:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18552 -: Юни 04, 2022, 15:11:06 »
Северски Донец е частично пресъхнал
Quote (selected)
Видео из Святогорска, где сейчас идут боевые действия. Видно, что уровень реки Северский Донец сейчас находится на крайне низком уровне.

Напомним, в конце марта при отступлении на изюмско-славянском направлении ВСУ взорвали две дамбы в районе населенных пунктов Оскол и Новоселовка. Спустя два месяца подрыв дамб и плотин в данном районе начинает играть против ВСУшников. Учитывая, как пересох Северский Донец, разрушаемые мосты не помогут остановить продвижение российских войск. На многих участках пересохшую реку теперь можно форсировать.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18553 -: Юни 04, 2022, 15:40:51 »
. Ако на теб не ти пука, има и други тук – "Керпеден" НЕ Е ТВОЙ; и
Ти дан си прекалила с укропропагандата, че те влече взимането на заложници да слушат шолцините брътвежи  :smokin:
 
А "кого" като подлог ..... тва на учиндолски и харвадски диалект е  :t2015:

Ся, българският език не ти е на-силната страна, щото те познавам. По изключение преводачката е права, а това е,  то щото се е срещнаа с най-простата форма на приложение на родния си език.
 Преводачке, дано научиш нещо от мен, а то е - който не знае родния си език, не знае никакъв друг! Запиши си го на "флип чарта" и си го гледай всеки ден...ако успееш и да включиш някога - цена няма да имаш :smokin:

п п. Как се учи език, включително и роден? С четене, четене, четене, и ...и четене...не на веСници

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18554 -: Юни 04, 2022, 15:49:47 »
Мъча се да си обясня съпротивата. Май са наясно, че Украйна няма да има и носталгично  защитават химерата. Луксозните джипаджии ще останат емигранти и ще им отънеят портофелите бързо. Божков е друга работа, жена му е разтропана и дърпа конците тук.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18555 -: Юни 04, 2022, 16:00:38 »
Quote (selected)
Май са наясно, че Украйна няма да има

Това го написах още 2014-2015 години във форума на СЕГА. Ся вече нещата стават безкрайно ясни. Досиетата са достъпни :smokin:

п. п. Професионална деформация - помня и записвам какво пиша аз и какво глупаците

п. п.п. В Кочината има безкраен дефицит на хора, които умеят да мислят стратегически. От 30 години насам не ги учат на ...нищо..и най-вече - да умеят да мислят по принцип. А можеш да мислиш, ако много четеш...много, но не веСници

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18556 -: Юни 04, 2022, 16:15:14 »
Все за пророци съм чувал и чел, ама ако се натискаш ша та удостоим. Каже сега за партията, ще я биде ли? Че без нея България гине. Богомилите са били комунисти, нали?

Не се натискам за нищо, а боравя с факти. "Досието " ми от СЕГА и сега е достъпно. Също така разбирам, че амнезията е любимото убежище на страхливците и хората на "шанса". А щеше да е много по -просто, ако знаеше, че няма да имаш такъв/шанс/, защото си източноправославен. Светът не е мръднал и на йота, само лицемерието е взело различни форми за "уж прилично поднасяне". Борбата е цивилизацията срещу варварите от запад. Тва накратко

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18557 -: Юни 04, 2022, 16:27:39 »
Аз с досиета не се занимавам. Стигат ми твойте философии.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18558 -: Юни 04, 2022, 16:33:05 »
Аз с досиета не се занимавам. Стигат ми твойте философии.
Е как така? 30 години не ви стигнаха да ровите в досиетата, че уж БКП-то ви била тровила. И кво станА? Тате, същият и партиен  член един от най-редовно тричаните и донасяни от съвременни демократе. Той не пожела да иди да види, кои са го топили, но аз отидох, видях и записах. Мръсна жълтопаветна "съвременна" сган и родителчетета им най-паче - или сте вие, или аз. Друго няма да стане...Мръсни долни боклуци. Жалки плазмодии...и все още ще жалки

п. п. Спецялно за колегата- аз винаги съм била срещу смъртна присъда! Защото сме хора , а не Господ и не дай, Боже да убиеш невинен човек. Но! Аз твърдо вярвам в трудовото възпитание! Най-вече в непосилното и непривично  такова  :smokin:

Смъртната присъда е лесно, макар и жестоко решение. Аз съм много по-жестока - трябва да живееш ...с последствията от делата си
« Последна редакция: Юни 04, 2022, 16:44:32 от Aсол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18559 -: Юни 04, 2022, 16:44:32 »
Quote (selected)
Неутрална Швейцария разреши доставката на оръжия за Украйна
...
Германия искаше да прехвърли на Украйна 12,4 хиляди единици швейцарски 35-мм боеприпаси за самоходни зенитни оръдия Gepard и бронетранспортьори Piranha III, които първоначално бяха закупени от Дания и съхранявани в Германия, след като бяха изведени от експлоатация.

https://www.segabg.com/hot/category-the-war/neutralna-shveycariya-razreshi-dostavkata-na-oruzhiya-za-ukrayna
Куцо, кьораво и сакато си изхвърля боеприпасите с изтекъл срок на годност в Украйна.
Естествено го таксува по цени на ново и държавите донори прилежно го осребряват.
ЕС е вреден за вашето здраве!


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18561 -: Юни 04, 2022, 16:49:15 »
За доказан многократен убиец, смъртната присъда е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18562 -: Юни 04, 2022, 16:50:58 »
Не съм проявявал интерес към досиетата. Възможно е да имам. То при цоциализма, всеки десети беше агент. Имах подозрения към доста колеги и то доста основателни. Но, минало, не съм пострадал. А полицейските архиви са обемисти свободни съчинения основно.

А ти сфащаш ли, колко точно ненавиждам съвременните соросоиди, борили се срещу комуниста/тате/, щото тогава не бил "истински" и ся ми  пеят други трели. Имаш ли дори най-малка представа на какво съм способна спрямо тях? :smokin:

Жокер - със сигурност ще живеят!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18563 -: Юни 04, 2022, 16:51:18 »
Мъча се да си обясня съпротивата. Май са наясно, че Украйна няма да има и носталгично  защитават химерата.
Много просто. САЩ се бият с Русия до последния украинец. Целта е Русия да бъде отслабена максимално. Украинците са за САЩ просто дърва в печката, гориво. А Украйна е напълно и докрай подчинена на САЩ.

И няма да наричате социализма "цоциализъм"!!! Това да не са Ви цоциолозите!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18564 -: Юни 04, 2022, 16:52:16 »
На танковете им е време да отидат в историята. Че и оръдията. Нашите оръжейници също да се замислят.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18565 -: Юни 04, 2022, 16:56:51 »
На танковете им е време да отидат в историята. Че и оръдията.

Не мисля! Прогресистите ни лъжеха навремето, че и войни нямало вече да има, каквото е било, пак ще бъде, и не като фарс.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18566 -: Юни 04, 2022, 17:01:20 »
Ще има, ще са без екипаж, следователно по-смъртоносни.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18567 -: Юни 04, 2022, 17:11:16 »
На танковете им е време да отидат в историята. Че и оръдията. Нашите оръжейници също да се замислят.

Това са глупости. В градските боеве в Мариупол имаха страхотно приложение. Баси! Аз поне няколко пъти тук го го преразказвах.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18568 -: Юни 04, 2022, 17:13:23 »
Асол, разбирам те донякъде. Фамилно си обременена. Но тез неща все пак трябва да се преодолеят/преживеят. Не бива да ги влачим или размахваме вечно. Че кой ще ни чака да поумнеем?

Аз данък обществено мнение в Кочината не плащам. И изобщо не ми пука..

Да , аз съм българка и винаги го отбелязвам! Но това по никакъв начин ни ми пречи да се разграничавам винаги  от овцете

Имам достатъчно причини да се гордея, че съм българка и нито една от тях няма нищо общо общо с Кочината...съвременната
« Последна редакция: Юни 04, 2022, 17:19:01 от Aсол »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18569 -: Юни 04, 2022, 17:19:56 »
Връй да пасеш тугиз. Бъди здрава!

Кво точно трябва да паса? Евроатлантическите ви ценности, може би?

Ти прочете ли кво пише на картинактта ми? Да?! Поддържам изцяло и с цялото си сърце нашите :smokin:
п. п. На предни линии медперсоналът от Руся и ЛДНР се състои почти и само от дами. Запиши си го на еснафския рабуш
« Последна редакция: Юни 04, 2022, 17:39:40 от Aсол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18570 -: Юни 04, 2022, 17:35:06 »
Зациклихте, олабете малко.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18571 -: Юни 04, 2022, 17:36:49 »
нищо, ся ще почистя темерутщините на дабедабе, пък той да си се изживява като пеераст, негово право

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18572 -: Юни 04, 2022, 17:38:09 »
Медитация ти трябва на теб. То на всеки де. Не се засягай. Всички сме временно на тоя свят, все още поносим.
...................
Не разбрах, на черна овца ли се правиш. Щото нали да си различна от стадото. И стига с таз кочина. Ние ритаме и свинското. Пиле или риба сал в събота/неделя. Дзеленчук повечко.

Пет пари не давам, ква точно уфсъ ще ме турят. Но! Ние нямаме държава, а кочина и това е най-мекото определение. Като си мушнеш тиквата под олекотеното със сигурност няма да ти стане по-леко. То даже държава няма, а изцяло разграден двор. Не го ли виждаш? Не виждаш ли, че няма такава държава ..България? М? Колко подробно трябва да ти го напиша, че да се усетиш? Ти можеш ли да мислиш?

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18573 -: Юни 04, 2022, 17:40:52 »
На танковете им е време да отидат в историята. Че и оръдията. Нашите оръжейници също да се замислят.

и автоматите

и пушките

а бе що не си гледаш алтернативно сексуалните ами ни спамиш с малоумия?

гаси и троля...

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18574 -: Юни 04, 2022, 17:42:09 »
Ние нямаме държава, а кочина и това е най-мекото определение.
Територия, населена (все още,)с българи!

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18575 -: Юни 04, 2022, 17:44:45 »
-

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18576 -: Юни 04, 2022, 17:45:55 »
Ние нямаме държава, а кочина и това е най-мекото определение.
Територия, населена, все още, с българи!

Имаш ли представа колко ми е болно? Ти, най-вероятно - да...но "електоратя"? Овце и нищожества...и така е вече над 140 години и още 7 века преди това...навици

Честно  си казвам - я русская! И то съвсем не по произход. Това е състояние на духа

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18577 -: Юни 04, 2022, 17:46:08 »
То времето е най-справедливият съдник.
.................
Не виждам какво ви пречи нашия спор. Мисля че вземате страна.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18578 -: Юни 04, 2022, 17:50:03 »
Quote (selected)
Имаш ли представа колко ми е болно? Ти, най-вероятно - да...но "електоратя"? Овце и нищожества...и така е вече над 140 години и още 7 века преди това...навици
Имам, да! И на мен ми е болно, но ... съдба! Има неща, срещу които можеш да се бориш, но не можеш да постигнеш нищо!  :t0174:
« Последна редакция: Юни 04, 2022, 17:57:57 от Shabaan_bin_Robert »

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18579 -: Юни 04, 2022, 17:52:16 »
То времето е най-справедливият съдник.
.................
Не виждам какво ви пречи нашия спор. Мисля че вземате страна.

защото сте темерут.

нямате проблем да обидите накого, но при адекватен отговор надавате вой
“а мен за кво“....

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18580 -: Юни 04, 2022, 18:01:46 »
Няма такава работа. Ако сте следили диалога, обяснете ми кого съм обидил толкоз и как точно. На моменти разбира се езикът е по-свободен, но в прилични рамки. А вие ме обиждате лично.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18581 -: Юни 04, 2022, 18:04:27 »
Не мога да разбера защо българинът като цяло е толкова инертен. Всъщност - мога. Вазов, Славейков и Алеко са класика. Но, това което няма никога да разбера е как е възможно щастливо да съществуваш като роб!? Може би, щото историята и неробите щастливо се намесиха и освободиха робите по душа. Които и след три поколения си остават роби....Тресавище

Наистина не мога ви разбера, говеда. Какъв е смисълът да съществувате месец за месец? Да ви плашат да серете народа и историята си? Парете утре ще ги няма, а вие какво ще правите? Никога не съм могла да разбера хората, които се продават. Това е против моето същество, произход и възпитание

п. п. Спецялно  за дабедабе, освен камунизе у рода си имам и истински участници срещу Туркието с половин век давност ...и въстания и във войната-- Руско-турската. Мы русские, колега..
« Последна редакция: Юни 04, 2022, 18:09:41 от Aсол »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18582 -: Юни 04, 2022, 18:07:21 »
Туй защо сега?
................
Ами тръгвай, голямата Русия те чака. Що се мъчиш тука?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18583 -: Юни 04, 2022, 18:11:15 »
Туй защо сега?

Изобщо не е сега. Винаги е декларирано и винаги така е било. Аз съм чиста...изцяло

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18584 -: Юни 04, 2022, 18:11:15 »
Quote (selected)
Путин напуска Русия за пръв път след войната

02 Юни 2022



Турските медии съобщиха, че руският президент Владимир Путин ще напусне Русия за първи път след началото на войната в Украйна и ще посети Истанбул по покана на своя колега Реджеп Тайип Ердоган. Според Yeni Safak визитата вероятно ще бъде осъществена "в близките дни".

"Има такава покана и датите на посещението на руския президент в Турция ще бъдат договорени по дипломатически канали“, потвърди говорителят на Путин Дмитрий Песков.

От началото на войната в Украйна, Турция предлага предлага своята посредническа роля, включително домакинство на финалните преговори между Украйна и Русия за прекратяване на войната.
https://www.segabg.com/hot/category-the-war/putin-napuska-rusiya-za-pruv-put-sled-voynata
БРАВО, Ердо!!! :clap-3332:

Този път /по изключение!/ публикувам пълния текст, защото е ВАЖНО.

А ако този информация е била вече коментирана тук, моля да бъде изтрита, а аз да бъда извинена.
...и какво й е особено важното и ексклузивното на тази новина, та Ердоан да заслужава "браво"?
Нищо.
Тази "снесена" новина прилича на онези от Пепи/Калки/миндербиндер, който също пускаше такива...

Турция предлагаше да посредничи, то и израелците предлагаха същото, и Макрон и други. Истамбулската среща (кръг преговори) се оказаха ялови и затова последни - украинците се отказаха от договореното.

Не знаем за какво отива Путин, надали за преговори с украинците, ще разберем скоро. Може да режат лентичката на АЕЦ?

“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18585 -: Юни 04, 2022, 18:15:41 »
Quote (selected)
Не мога да разбера защо българинът като цяло е толкова инертен.
Може да прозвучи еретично, но българинът не е инертен, по-коро е духовен тип.
Еснафщината е повече поза, мимикрия.
Ние сме на границата на изтока и запада.
Няма да сме толкова извисени като будистите например, но и няма да изпаднем в протестантско/католическото блато.
Тук сме за малко и много българи го осъзнават, очакват следващото ниво пасивно и това е грешка, ще преиграват пак този левъл. Агресивната игра, обаче може да върне по-ниско.
Простичко казано това не е нашата игра и не сме много активни.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18586 -: Юни 04, 2022, 18:15:53 »
NB - предлагам на Вас и на останалите събеседници да вземете тайм-аут за 12 часа и да охладите страстта си един към друг.

Не е необходимо да преминавате границата на нормалното общуване.


Няма такава работа. Ако сте следили диалога, обяснете ми кого съм обидил толкоз и как точно. На моменти разбира се езикът е по-свободен, но в прилични рамки. А вие ме обиждате лично.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18587 -: Юни 04, 2022, 18:18:21 »
Няма такава работа. Ако сте следили диалога, обяснете ми кого съм обидил толкоз и как точно. На моменти разбира се езикът е по-свободен, но в прилични рамки. А вие ме обиждате лично.

това е в същност проблема Ви.

нямате задръжки да налитате агресивно и неадекватно. никаква обективност, само свръхсамочувствие. тотално неподплатено нито със знания, нито с емпатия.

както вече казах, темерут със самочувствие.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18588 -: Юни 04, 2022, 18:18:35 »
Аз не бих казал че мразя комунистите. Намирам ги за вредни интересчии съсипващи държавата. Но тук се парадира с лични съдби и приноси едва ли не. Да турим черта и толкоз!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18589 -: Юни 04, 2022, 18:24:33 »
Туй защо сега?

Защото имам достатъчно български гени и за разлика от теб родова памет, основно българска. Теб това, обижда ли те? Ще ни гоните ли? Такива като мен, за да можете щастливо да си робувате на една територия...някога наричана България. Изобщо даваш ли си сметка какво точно представлявате? Думата достойнство познавате ли изобщо? За цената няма да питам. За такива като вас..зимникът е всичко. Подобно на прародителите ви, които за храна са искали злато от руснаците, докато последните са си залагали главите да ви "освобождават" и са се връщали назад да въвличат в урвите башибозука за да може да се изтеглят хората. Бегай у село Шипка. Влез в Храма, изсекни се преди да пристъпиш вратите, примири се...и падай на колене! И няма да е достатъчно!

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18590 -: Юни 04, 2022, 18:26:35 »
Аз не бих казал че мразя комунистите. Намирам ги за вредни интересчии съсипващи държавата. Но тук се парадира с лични съдби и приноси едва ли не. Да турим черта и толкоз!

не знам за комунистите, но костите на пра-пра-дядо ми, брат му и първия им братовчет седят в костницата на дряновския манастир.

и такива плазмодии като теб няма да ми теоретизират кой бил не знам квои не знам що.

щот такива лайна като теб са превземали земите на прадядо ми през 1890-1910, а после са надавали вой срещу комунистите, щото искали справедливост.

айде кротни се.
« Последна редакция: Юни 04, 2022, 18:32:37 от паралелепипед »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18591 -: Юни 04, 2022, 18:28:51 »
Аз в Шипка съм ходил сигурно повече от теб. Недей дрънка празни работи. Като си ядосана излез навънка и се провикни да ти олекне.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18592 -: Юни 04, 2022, 18:31:11 »
Това е точно потрес! Тия си вярват кво им пишат веСниците и кво им дрънкат нещастниците по телевизорите. Това не ви е извинение! На този сват всичко се плаща! Ще си платите!

п.п. Нямам никакви съмнения, че сигурно повече от мен си ходил на екскурзия на Шипка :smokin:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18593 -: Юни 04, 2022, 18:31:40 »
Аз в Шипка съм ходил сигурно повече от теб. Недей дрънка празни работи. Като си ядосана излез навънка и се провикни да ти олекне.

пропускаш възможността да премълчиш и да (поне малко) изглеждаш адекватен, а не пълен катил.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18594 -: Юни 04, 2022, 18:32:27 »
Не разбрах дядо ти комунист ли е бил. Аз казах. То Русия се отказа от комунизма. Уж.
....................
Вестници не чета, телевизия рядко гледам.
......................
катил - престъпник, убиец

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18595 -: Юни 04, 2022, 18:37:23 »
Не разбрах дядо ти комунист ли е бил. Аз казах. То Русия се отказа от комунизма. Уж.

значи.

поеми си въздух.

извини се за гнусотиите, които назвъка тук последните часове.

не ми обяснявай нито за четника от четата на поп Харитон, нито за това, как е оживявал в княжество България сирака му, и как народняците и демократите са му самозавзели земите....

нито си дорасъл, нито разбираш от морал.

малко смирение те призовавам да проявиш.

моля.


Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18596 -: Юни 04, 2022, 18:39:37 »
Не разбрах дядо ти комунист ли е бил. Аз казах. То Русия се отказа от комунизма. Уж.
....................
Вестници не чета, телевизия рядко гледам.
......................
катил - престъпник, убиец

да, пълен катил.

това имах пред вид.

поне това си разбрал.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18597 -: Юни 04, 2022, 18:40:43 »
Не разбрах дядо ти комунист ли е бил. Аз казах. То Русия се отказа от комунизма. Уж.
....................
Вестници не чета, телевизия рядко гледам.


Прапрадядо съвместно с В. Кунчев е един от основателите  на първия български РЦК. Няма да ти кажа къде, ще се напнеш да попълниш пропуските си. Не само, че не е предал Левски, но е запазил комитетските книжа, с които по-късно недоразумението Джендо злоупотребява  и страхливецът се извисява едва ли не като дописник до българските въстания. Други въпроси имаш ли? Моето мнение е, както виждаш ужасно устойчиво от десетилетия :smokin:
п. п. Като доказателство в моя правда имам един любим бонгов историк...той мноо обича моето семейство

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18598 -: Юни 04, 2022, 18:43:00 »
Хубаво. Изясних си някои неща.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #18599 -: Юни 04, 2022, 18:43:08 »
dabedabe, поспри се малко, че модерацията ще отвори омаякона.
А аз да си призная го ползвам нелегално, заредил съм лед за шльокавицата.
ЕС е вреден за вашето здраве!