Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 19:53:26

Автор Тема: Русия (Re: Russia)  (Прочетена 2088938 пъти)

0 Потребители и 120 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32580 -: Юни 13, 2023, 22:17:37 »
.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32581 -: Юни 13, 2023, 22:20:20 »
И не се опитвай да предскажеш бъдещето. Никой не може да го предскаже.
Тук Енгелс ви пише: Бъдещето е тук и сега!
Аз нямам за задача да ви отварям окото. Има история, има интернет. Любознателният ще разбере.
За пропагандатори няма спасение. За вземащите желаното за възможно нямам решение. Житейските заблуди трябва да се изтрадат.
Да. С някой друг Русия може да има успех. С този Путин, много се съмнявам. Смятам да съм прав.
След 3-4 години ще да съм тук. Пак ще си говорим.

« Последна редакция: Юни 13, 2023, 23:41:28 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32582 -: Юни 13, 2023, 22:23:44 »
Някой да знае някакъв "договорняк" на Сталин с Хитлер след 22 юни 1941?
Случаят с опита за "договорняк" е широко известен. Подробно е описан в "Сталинград" на Антъни Бийвър. И пак там - решаващата роля за пресичането му на посланик Иван Стаменов
Оттук:
Quote (selected)
Съветско – германската война е в разгара си... Рибентроп е получил поръчението на Хитлер да потърси контакт със Сталин за сключването на сепаративен мир... Германската войска е изкарала една зима в Русия. Втората зима предвещава да е още по-люта... Неслучайно за посредник между Хитлер и Сталин е избран българският цар Борис ІІІ. Може би архивите на разузнавателните органи някога ще ни разкрият тайните пътища, които се търсят за сепаративен мир между Сталин и Хитлер, но това е голяма тайна на века.

Засега е известно само, че такъв опит вече е правен. Българският посланик Иван Стаменов е извикан на една тайна среща в Кремъл, на която са присъствували само Сталин, Молотов и Берия. Тук той получил задачата чрез тайните служби на външнополитическия отдел на КГБ да се потърси съдействието на българския цар за сепаративен мир... След като тези опити не успяват, задачата е прехвърлена в Стокхолм на А. Колонтай и Никола Антонов... Рибентроп-външния министър на Третия райх – лично води преговорите, но по незнайни причини и този опит не успява. Войната продължава...

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32583 -: Юни 13, 2023, 22:24:33 »
"Сталинград" на Антъни Бийвър.
Имам я някъде свалена, но от участие тук съм пропуснал да я слушам. Ще се поправя. Антъни Бийвър има доста книги за войната.
Благодарско, че ми я припомни.  Ще я кача на телефона.
« Последна редакция: Юни 13, 2023, 23:27:07 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32584 -: Юни 13, 2023, 22:27:01 »
За пропагандатори няма спасение. За вземащите желаното за възможно нямам решение.
Мисля, че тук няма пропагандатори. Няма и взимащи желаното за действително. Виж, взимащи желаното за възможно има. За какво ще го желаем тогава, ако не е възможно?
Quote (selected)
След 3-4 години смятам да съм тук. Пак ще си говорим.
Разбира се.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32585 -: Юни 13, 2023, 22:31:18 »
Чел с м и аз слухове, даже Борис III е летял до СССР, но какво странно виждате, опити за преговори винаги е имало, при всички войни, те са като покер, Рудоф Хес нали летя до Англия за такъв както го наричате договорняк, но там надделя групата за война с Германия, а кралското семейство симпатизираше на Хитлер...
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32586 -: Юни 13, 2023, 22:34:52 »
Мисля че грешиш, става въпрос за договореностите с Украйна, на мирните преговори в Турция, започнати след началото на СВО и прекъснати от Зеленски по заповед на САЩ.
Какви договорености, какви 5 лева? От една страна се казва , че са фашисти и бандеровци, а от друга страна "договорености". С всичкият ли сте? Осем години се бомбардира Донбас и загиват невинни и "изведнъж" договорености.
Как така?
Какво прави Америка? С терористи не се преговаря. Режимът в Киев няма да се промени. Какви "договорняци"?
Когато се води политика в интерес на олигархата, народът кучета го яли. Безпринципната политика лъсва. Излъгали го били? Е, ти не си за това място. Не можеш да си подбираш разузнавачи, съветници...
Да отива да се поклони на паметника на загиналите деца в Донбас и да си ходи на вилата, да се пенсионира...Осем години договорняци!  :t2102: Руснаците трябва да намерят някой по-корав. С последните не случиха. Дори кукурузника имаше повече "guts".
Нарекоха го "убиец" и той какво? Ходи да се среща с един изфирясал дядка. WTF Така ли прави тов Си?
Нали трябва да се уважаваш ако искаш и другите да го правят? Нямат чет издънките му. Но и руският и американски народ е хванат за гушата. От банкстерите. Никакъв многополюсен свят няма да помогне! Какво ви топли ако банкстерите се разделят на два-три отбора?
« Последна редакция: Юни 13, 2023, 22:53:14 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32587 -: Юни 13, 2023, 22:38:11 »
Тук Енгелс ви пише: Бъдещето е тук и сега!

Никой няма монопол върху бъдещето, никое човешко дело, изобретение, начинание не е трайно, всичко ства на прах, сега западът много разчита на ИИ за вундервафе, че има мнопол над него и ще му осигури стратегическо превъзходство над света, и Хитлер се надяваше на чудо оръжие, да обърне войната. Аз предполагам, че сегашният хегемон е отчаян, по-точно хората които го владеят са отчаяни. Щом не можаха да изкарат за президент, някой не толкова нефелен като Байдън.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32588 -: Юни 13, 2023, 22:40:03 »
Какво прави Америка? С терористи не се преговаря.

Рзсмиваш ме, Америка не преговаряла с терористи, та тя ги създава и въоръжава!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32589 -: Юни 13, 2023, 22:44:20 »
Рзсмиваш ме, Америка не преговаряла с терористи, та тя ги създава и въоръжава!
Тогава са нейни кучета. Платени.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32590 -: Юни 13, 2023, 22:52:35 »
Тогава са нейни кучета. Платени.

Именно! В Украйна създадоха терористи с местната антируска идеология на нациста Бандера, на тях се крепи тая власт, доста успешно, изобщо не мисля, че на обикновените украинци им се мре, за някакви си "евроценности". Така направиха и в бивша Югославия, в Сирия...  Много са добри в тая испитана технология.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32591 -: Юни 13, 2023, 22:57:27 »
Именно! В Украйна създадоха терористи с местната антируска идеология на нациста Бандера, на тях се крепи тая власт, доста успешно, изобщо не мисля, че на обикновените украинци им се мре, за някакви си "евроценности". Така направиха и в бивша Югославия, в Сирия...
Отвличаш се! Тук пиша за Русия. Това е темата. Пиша за Путин - ху.ло!
Какво се намесват бандеровци? Путин от тях ли зависи? Има ли нужда от тях? Трябваше да влезе в Украйна 2014 година (да ги смаже), като свалиха законно избрания президент. Но олигарсите от двете страни на границата нещо не разделиха робите.
Не ми се оправдавайте с Америка! Тя си гледа нейните интереси. Путин трябваше да гледа интересите на Русия. Предполагаше се, поне.
« Последна редакция: Юни 13, 2023, 23:18:36 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32592 -: Юни 14, 2023, 00:59:22 »
Butch пак се е превъзбудил, гледам. Лае на Путин като кучето на Павлов на звънче.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32593 -: Юни 14, 2023, 02:09:39 »
Лае на Путин като кучето на Павлов на звънче.
Цункайте си го на по-друго място! Мен какво ми е? Не ми дреме. Колко пъти съм писал, че си се превъзбудила?
Тук се говори по същество. Аз не съм темата.
Истината няма как да се скрие. Като пораснете ще го разберете. Трябва ви време.
А сега гледайте втората част на интервюто с Николай Марков!
НИКОГА НЕ СМЕ БИЛИ НЕЗАВИСИМИ ИЛИ АМПУТАЦИЯ НА ИЛЮЗИИТЕ
https://www.youtube.com/watch?v=dbHOa_vpRGY

От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32594 -: Юни 14, 2023, 05:02:43 »
От една страна се казва , че са фашисти и бандеровци,

Свърши вече тая песен. Путин нареди на кореспондентите "да се отнасят с уважение към съществуването на Украйна". Кво правим сега?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32595 -: Юни 14, 2023, 05:09:17 »
Бе що не си гледаш льольото алцхаймеров, ми си тръгнал срещу Путин да лаеш, че станахте за смях и на кокошките с тоя. Освен буквално и преносно.
А с всяка държава трябва да се отнасяме с уважение, държавата не е зеленски. Държавата това не е зеленски. Това е сигнал към останалия свят за който може да о разбере. Путин воюва на много нива и в много посоки, ама за да се разбере, не става само с лаене, требе и акъл.


ПП
Виждам, че не съм дописала нощес, затова променям.
... че станахте за смях и на кокошките с тоя оакан до уши сенил. Оакан И буквално, И преносно.
« Последна редакция: Юни 14, 2023, 13:57:39 от kаily »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32596 -: Юни 14, 2023, 07:55:17 »
От една страна се казва , че са фашисти и бандеровци,

Свърши вече тая песен. Путин нареди на кореспондентите "да се отнасят с уважение към съществуването на Украйна". Кво правим сега?
Същото.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32597 -: Юни 14, 2023, 08:33:31 »
Руските ВКС нанесоха най-мощния си удар от началото на украинското настъпление
https://pogled.info/svetoven/russia/ruskite-vks-nanesoha-nai-moshtniya-si-udar-ot-nachaloto-na-ukrainskoto-nastaplenie.157149

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32598 -: Юни 14, 2023, 09:23:55 »
В.В. Путин встретился с военными корреспондентами: "На границе врага встречали срочники, ни один не дрогнул"
Снощи транскрипцията беше само донякъде, днес виждам, че са я довършили и вече е цялата. Оттам ми направи впечатление следният пасаж:
Quote (selected)
Д.Кулько: В любом случае вопрос – что дальше? Мы будем готовиться отражать новое наступление или сами пойдем вперед? А в таком случае – насколько далеко мы готовы пойти в этот раз, до наших новых границ России или так далеко, как получится?

В.Путин: Дмитрий Александрович, я это могу сказать только с глазу на глаз.
(Смех.) Ну а вообще, всё будет зависеть от потенциалов, которые сложатся на момент окончания этого так называемого контрнаступления. Это ключевой вопрос.

Думаю, что, понимая, – я с полным основанием об этом говорю, – понимая катастрофические, именно катастрофические потери, руководство, какое бы оно ни было, голова-то на плечах есть, должно задуматься, что делать дальше. А мы будем смотреть, какова будет ситуация, и, исходя из этого, предпринимать дальнейшие шаги. У нас есть планы разного характера в зависимости от той ситуации, которая сложится тогда, когда мы посчитаем нужным что-то делать.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32599 -: Юни 14, 2023, 09:30:32 »
Quote (selected)
От една страна се казва , че са фашисти и бандеровци,
Свърши вече тая песен. Путин нареди на кореспондентите "да се отнасят с уважение към съществуването на Украйна". Кво правим сега?
Ето пълния цитат оттук:
Quote (selected)
В.Путин: Что касается «какая это Украина». Она, какая бы ни была, она есть – и надо относиться к этому с уважением. Но это не значит, что это повод относиться к нам без всякого уважения. Вот о чем речь.

Если какая-то часть людей, проживающая на этих территориях, считают, что они хотят жить в отдельном, независимом государстве, надо относиться к этому с уважением.
Тук е и отговорът. Ако на предстоящите референдуми на останалите части от днешна Украйна, които предстои да бъдат освободени, хората се изкажат за Украйна, Русия няма да ги присъединява. (Иначе би си пъхнала "таралеж в гащите".) И това е естествено. Референдумите ще решат ще има ли Украйна или не.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32600 -: Юни 14, 2023, 09:31:43 »
Quote (selected)
А мы будем смотреть, какова будет ситуация, и, исходя из этого, предпринимать дальнейшие шаги. У нас есть планы разного характера в зависимости от той ситуации, которая сложится тогда, когда мы посчитаем нужным что-то делать.
Е да де, ама нашичките договорнячковничета смотрят по другому, в том -то и дело!
Абе чудя се вече дали да не започна на всеки многознайко да предлагам това, което предлагам на сините умнокрастави като се пенят за 404- я заминавайте и решавайте нещата за два-три дена.
Има две страни - да си избира всеки от коя страна да застане и да действа.
А иначе за много приказки също си има място - на женския пазар.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32601 -: Юни 14, 2023, 09:39:27 »
Не знам дали останалата част от света (вкл. и ние) си дава сметка какво може да стане, ако Русия загуби войната. Не само Русия ще изчезне, не! Глобалистите, почувствали се победители, ще използват завладените остатъци от Русия срещу Китай по същия начин, както сега използват завладените остатъци от Украйна срещу Русия. След това ще "отменят" всички държави, ще въведат тотална диктатура (ама наистина тотална, не само както е по Оруел и Хъксли!), задължителен трансхуманизъм и задължителна смяна на пола на цялото население всяка четна година на женски, а всяка нечетна на мъжки. По този начин автоматично всички връзки ще станат еднополови и след по-малко от век цялото човечество ще изчезне. Т.е. евентуална загуба на Русия е равносилна на гибелта на човешкия род.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32602 -: Юни 14, 2023, 09:53:05 »
Случаят с опита за "договорняк" е широко известен. Подробно е описан в "Сталинград" на Антъни Бийвър. И пак там - решаващата роля за пресичането му на посланик Иван Стаменов

Ето и откъсът от книгата който намерих (или до който стигнах):

"The news from the front was so catastrophic over the next few days that Stalin, whose bullying nature contained a strong streak of cowardice, summoned Beria and Molotov for a secret discussion. Should they make peace with Hitler, whatever the price and humiliation, just like the Brest-Litovsk deal in 1918? They could give up most of the Ukraine, Belorussia and the Baltic States. The Bulgarian ambassador, Ivan Stamenov, was later summoned to the Kremlin. Molotov asked him if he would act as intermediary, but to their astonishment he refused. ‘Even if you retreat to the Urals,’ he replied, ‘you’ll still win in the end.[/i]’"

Иван Стаменов е бил несъмнено "голяма" работа. Познавал е СССР дори повече от елита му. Имал е вяра в него (в СССР)

От Wiki"
"Роден е през 1893 година в София в заможно семейство. Участва в Първата световна война, след което завършва право в Софийския университет „Свети Климент Охридски“. Работи във външното министерство, като заема длъжности и в посолствата на България в Румъния и Италия. По време на престоя си в Рим е вербуван от съветското разузнаване, което му изплаща персонална пенсия до края на живота му. От 1940 до 1944 година е посланик на България в Съветския съюз, като през лятото на 1944 година правителството обмисля отзоваването му, но среща дипломатически спънки от съветска страна."
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Забележително!
« Последна редакция: Юни 14, 2023, 10:15:38 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32603 -: Юни 14, 2023, 10:34:53 »
Не знам дали останалата част от света (вкл. и ние) си дава сметка какво може да стане, ако Русия загуби войната. Не само Русия ще изчезне, не! Глобалистите, почувствали се победители, ще използват завладените остатъци от Русия срещу Китай по същия начин, както сега използват завладените остатъци от Украйна срещу Русия. След това ще "отменят" всички държави, ще въведат тотална диктатура (ама наистина тотална, не само както е по Оруел и Хъксли!), задължителен трансхуманизъм и задължителна смяна на пола на цялото население всяка четна година на женски, а всяка нечетна на мъжки. По този начин автоматично всички връзки ще станат еднополови и след по-малко от век цялото човечество ще изчезне. Т.е. евентуална загуба на Русия е равносилна на гибелта на човешкия род.

Стига де, понякога прекаляваш.

Като изчезне човешката раса, какво ще стане с глобалистите? Или те са рептилии, дошли от космоса и тогава няма да има нужда да се крият повече?
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32604 -: Юни 14, 2023, 10:51:58 »
Че не са хора, не са, но биологически все пак са "homo sapiens". Ще стане същото, което се очакваше да стане след [термо]ядрена война. Ще се отделят и ще си живеят, както намерят за добре. Но, пак казвам, това ще бъде краят на човешкия род, защото и глобалистите ще пострадат от това, което причинят на хората...

Мисълта ми е, че глобалистите намериха не[термо]ядрен начин за унищожаване на човечеството. Не по-малко разрушителен, но просто действащ малко по-бавно.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32605 -: Юни 14, 2023, 11:01:29 »
Че не са хора, не са, но биологически все пак са "homo sapiens". Ще стане същото, което се очакваше да стане след [термо]ядрена война. Ще се отделят и ще си живеят, както намерят за добре. Но, пак казвам, това ще бъде краят на човешкия род, защото и глобалистите ще пострадат от това, което причинят на хората...

Мисълта ми е, че глобалистите намериха не[термо]ядрен начин за унищожаване на човечеството. Не по-малко разрушителен, но просто действащ малко по-бавно.

И като се отделят и си заживеят сами, как точно ще живеят? Коя е движещата сила в глобалистите?
the lamers club honourable member …

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32606 -: Юни 14, 2023, 11:06:52 »
чухме съчиненията на отврат, сега да видим фактите.
http://kremlin.ru/events/president/news/71391

и готиния коментар на роджърс-
Quote (selected)
Путин и военкурятник
Все же знают про эффект Даннинга-Крюгера, да?
Который в упрощённом виде формулируется как «Дебил не может понять, что он дебил, потому что он дебил».
Вот вчера мы имели возможность это наблюдать. Когда Путин два часа издевался и опускал военкурятник, но они этого так и не поняли.
Как говорит в таких случаях товарищ Дивов, «Там же маркеры расставлены по всему тексту!».
Я же дотошный, поэтому сделаю даже показательную выборку из самого вкусного (вот зря они меня не слушают и «Антикиллер» никак не посмотрят – может тогда бы до них хоть что-то дошло).
Как говорит уже товарищ Мартьянов, «Пора атаковать их ad hominem».

Начнём, пожалуй, с самого очевидного – со Сладкова. Его просто осаждали и ставили на место. Фразы уровня «Вы там чего-то нанюхались с украинской стороны» со стороны обычно сдержанного Путина – это практически неприкрытый гнев. Ближайшие аналоги «Белены объелся» и «Да ты наркоман!».
Аналогично с «Я задаю вам риторический вопрос, потому что вы не можете знать на него ответа, на него могу ответить только я» – что в этой фразе непонятно?
По сути о Сладкова Путин просто вытирал ноги, демонстрируя своё презрение.

Следующий Стешин. Который две недели грозился, как он задаст страшный вопрос, аж уххх!
И в результате жалкое блеяние про «Да меня тут пацаны с передовой просили спросить». Соврал, кстати. Ибо пацанам на передовой совершенно точно не до зерновой сделки. А спрашивал «Так что спросить-то?» он в своём бложике накануне (мне даже скрин скинули), а не на передовой.
Вот это вот жалкое «Меня просили узнать» вместо прямого «Мне интересно» – жалкое зрелище. Из серии «А порно есть? Друг спрашивает».
Спрятался за выдуманных солдат на передовой, был найден жалким и опущен. В ответе было прямо продемонстрировано, что Стешин не понимает, зачем и для чего была заключена зерновая сделка (ради поддержки Эрдогана и ради улучшения отношений с африканскими странами). Опять же, игнорировать тот факт, что из-за этой сделки пять стран ЕС ввели эмбарго на продукты из Украины – это тупо. Но я давно говорю, что Стешин тупой, тут нет новости.

Пегов. Позорище в кепочке. В помещении головной убор принято снимать. Если ты не католический кардинал или быдло Арахамия.
Утверждение о том, что не выплачивают премии за подбитые танки. Причём не про отдельные случаи (что теоретически может иметь место), а «Я не знаю ни одного случая, когда бы платили». Ну, это совершенно ничего не значит. Потому что ты, Сёма, вообще мало что знаешь. Даже не знаешь, что кепку надо снимать.
Если бы я во время работы в аналитическом агентстве или любых других структурах хоть раз сказал начальству «пацаны подтвердят» – меня бы уволили с позором, и правильно бы сделали. Нужно говорить «У меня есть соответствующие факты, и я готов их предоставить по первому требованию».
Потому что «пацаны подтвердят» – это попытка спрятаться за коллектив, намекающая, что с фактами там как раз всё плохо (их нет).

Кстати, попытка прорекламировать донецких полевых командиров «А давайте им внеочередные звания присвоим, вам что, жалко?» тоже получилась убогенькой.
Как заметил товарищ Трухан, Путин в ответ рассказал историю о 24-летнем лейтенанте, с которым лично разговаривал. И которого собираются направить на должное обучение для дальнейшей офицерской карьеры. А это означает что? Что система выявления и продвижения талантливых офицеров существует и РАБОТАЕТ.
Но дурачок Пегов этого, зачем ему это рассказывают, тоже не понял…

Вопрос про «красные линии» – это какой-то позор. Честно.
Я хз, кто его задавал, это такая самовлюблённая знаменитость, что я его не знаю.
Ну и ответ его размазал, естественно. Ибо СВО – это и есть реакция на перейденную Украиной и Западом красную линию.
Без комментариев.

Аналогично с дебильным вопросом, пойдут ли ВС РФ в наступление, и если да, то когда и где. Может ему ещё и карты Генштаба дать «на сфоткать»? Просто дебильный.

Кстати, а где Свинчук со своим "Рыбарём"? Что случилось?

Чуть ли не единственная, к кому Путин отнёсся всерьёз – это барышня, спросившая про реабилитацию инвалидов.
А, не, ещё к вопросу о выплатах (дополнительных, которые каждый регион определяет самостоятельно).

Кто там ещё? Подоляка. Со своими сборами на «народный РЭБ».
Как бы это объяснить, чтобы доступно? Фраза «Мужики на передовой говорят, что годится», мягко говоря, не способствует продвижению технологических новинок.
Кто в универе технический диплом защищал, в курсе. Гораздо лучше бы подошла фраза «У нас есть вся необходимая документация, ТТХ, ТЭО». Вместо «мужики говорят» должно быть «результаты полевых испытаний» (с фото- и видеофиксацией, например).
Колхоз «30 лет без урожая», честное слово.
Представляете себе Михаила Тимофеевича Калашникова, который, представляя новый автомат, заявил бы «Мужики на передовой говорят, что норм»? И я не представляю.
Он свой автомат несколько лет доводил до совершенства в условиях жесточайшей конкуренции с другими конструкторами (в том числе и взаимно заимствуя различные улучшения в рамках соцсоревнования). В результате получился легендарный самый массовый автомат на планете, а не «говорят, что сойдёт».
Всё это толсто намекает, что пытаются втюхать какой-то неликвид, ещё и в обход государственных конкурсов. Который хотят в обход надлежащего тестирования и госприёмки пропихнуть в массовое производство (с непредсказуемыми последствиями).

Чую, что по результатам заявлений Пегова и Подоляки будет проведена проверка и кого-то отымеют и высушат. И я даже догадываюсь, кого.
В том числе (но не только) потому что челобитные царю докладные записки подаются строго определённого формата, по определённым каналам. Закон, как говорится, порядка требует.

Это ж военкурятник думает, что их в Кремль позвали в качестве признания заслуг. На самом деле это такая форма последнего китайского предупреждения.
С либералами Путин тоже неоднократно встречался. После чего многие из них, до кого не дошло, получили плашечку «Иноагент». И теперь мыкаются 40 лет по пустыне по Израилям и прочим Вымиратам.
Византийство – дело тонкое. Тут на «падлой буду» отвечают «будешь, будешь».

Вчера были смотрины. И некоторых на них взвесили, признали слишком тупыми лёгкими и будут сделаны оргвыводы. Но узнают они об этом потом, попозже.

Пётр Первый тоже нынче бы повелел всем иметь телеграм (али какую другую соцсеть). Чтобы дурь каждого была видна… удобная весчь, мечта тащмайора.

P.S. Меня там какие-то убогие вчера пытались поддевать, мол я завидую, что меня туда не пригласили. Во-первых, я не военкур, у меня профессия есть. Во-вторых, умный солдат знает, что надо быть подальше от начальства (и в особенности от ковров) и поближе к кухне. А я вообще на кухне работаю. На «Кухне Роджерса».
https://alexandr-rogers.livejournal.com/1672620.html
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32607 -: Юни 14, 2023, 11:36:06 »
Чел с м и аз слухове, даже Борис III е летял до СССР,
Не е, но е изпратил като свой емисар д-р Никола Сакаров.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32608 -: Юни 14, 2023, 12:49:36 »
Ефектът на Дънинг – Крюгер е когнитивна склонност*, при която неквалифицирани индивиди страдат от илюзорно превъзходство, изразяващо се в надценяване на собствените познавателни способности.
--------------------------------------
*Когнитивна склонност (или когнитивно пристрастие, уклон), е систематичен модел на отклонение от нормата или рационалността в преценката.
Ефектът на Дънинг-Крюгер според Путин (опростено определение): Дебилът не може да разбере, че той е дебил, защото е дебил.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32609 -: Юни 14, 2023, 13:00:52 »
Нещо като "Ние сме бедни, щото сме прости, а сме прости, щото сме бедни". Някои си признаха че са прости, а не са бедни. Манголии даже обглеждат.
« Последна редакция: Юни 14, 2023, 13:32:29 от dabedabe »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32610 -: Юни 14, 2023, 14:15:47 »
Стига де, понякога прекаляваш.

Като изчезне човешката раса, какво ще стане с глобалистите? Или те са рептилии, дошли от космоса и тогава няма да има нужда да се крият повече?
Нека аз?
Първо, те най-вероятно наистина не са хора. Второ, дори да са хора по определението на ходещи двукраки без пера, на тях им трябват само 500 милиона човеци. Така че човешката раса няма точно да изчезне, тук наистина прекалява, ще бъде силно редуцирана. Точно колкото им трябват.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32611 -: Юни 14, 2023, 15:14:10 »
Холера и ешерихия коли открити в област Херсон след експлозията на водноелектрическа централа, - Държавната екологична инспекция

Съобщава се, че вода от кладенци може да се консумира само след като те бъдат почистени и пробите са изследвани в лаборатория.

В същото време ротавирус, салмонела и астровирус са открити на плажовете в Одеска област.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32612 -: Юни 14, 2023, 15:24:42 »
...
И като се отделят и си заживеят сами, как точно ще живеят?
Коя е движещата сила в глобалистите?

Желанието за безсмъртие и за власт над нормалните хора.

Относно това доколко са хора - хора са, но съзнанието им е превзето от нехора - от демони.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32613 -: Юни 14, 2023, 16:27:57 »
Стига де, понякога прекаляваш.

Като изчезне човешката раса, какво ще стане с глобалистите? Или те са рептилии, дошли от космоса и тогава няма да има нужда да се крият повече?
Нека аз?
Първо, те най-вероятно наистина не са хора. Второ, дори да са хора по определението на ходещи двукраки без пера, на тях им трябват само 500 милиона човеци. Така че човешката раса няма точно да изчезне, тук наистина прекалява, ще бъде силно редуцирана. Точно колкото им трябват.
Това вече съвсем заприлича на поредицата "Зона 51" на Робърт Дохърти.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32614 -: Юни 14, 2023, 19:14:13 »
Цитат на: Shabaan_bin_Robert
Това вече съвсем заприлича на поредицата "Зона 51" на Робърт Дохърти.

Aз нямам нищо против на всеки да му прилича на каквото той си поиска. За Кайли не знам.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32615 -: Юни 14, 2023, 19:20:36 »
И като се отделят и си заживеят сами, как точно ще живеят?
Както и преди. "Златните" ще се разделят на две – "платинени" и всички останали, които ще бъдат унищожени по същия начин, както и преди това унищоженото човечество. После и "платинените" ще се разделят на "родиеви" и всички останали за унищожаване. И т.н. деления, докато остане последният глобалист, който ще умре.

Quote (selected)
Коя е движещата сила в глобалистите?
На този въпрос са отговорили преди мен и аз съм съгласен с отговора.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32616 -: Юни 14, 2023, 19:25:56 »
Стига де, понякога прекаляваш.

Като изчезне човешката раса, какво ще стане с глобалистите? Или те са рептилии, дошли от космоса и тогава няма да има нужда да се крият повече?
Нека аз?
Първо, те най-вероятно наистина не са хора. Второ, дори да са хора по определението на ходещи двукраки без пера, на тях им трябват само 500 милиона човеци. Така че човешката раса няма точно да изчезне, тук наистина прекалява, ще бъде силно редуцирана. Точно колкото им трябват.

Това вече е друго. И за това трябва да се говори, а не че човешката раса ще изчезне (imho).
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32617 -: Юни 14, 2023, 19:27:28 »
Съгласявам се! :)))

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32618 -: Юни 14, 2023, 19:27:32 »
...
И като се отделят и си заживеят сами, как точно ще живеят?
Коя е движещата сила в глобалистите?

Желанието за безсмъртие и за власт над нормалните хора.

Относно това доколко са хора - хора са, но съзнанието им е превзето от нехора - от демони.

И това е друга приказка. И за нея трябва да се говори.
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32619 -: Юни 14, 2023, 20:19:33 »
чухме съчиненията на отврат, сега да видим фактите.
http://kremlin.ru/events/president/news/71391

и готиния коментар на роджърс-
https://alexandr-rogers.livejournal.com/1672620.html
Общо взето е прав, но не бива да нарича Звинчук Свинчук. Прекалява с подигравките.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32620 -: Юни 14, 2023, 20:34:09 »
Това вече съвсем заприлича на поредицата "Зона 51" на Робърт Дохърти.
Мне, просто скрижалите, де някой незвестен странник съвсееем случайно разруши преди една година.
« Последна редакция: Юни 14, 2023, 20:39:46 от kаily »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.


Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32622 -: Юни 14, 2023, 22:43:53 »
"Златните" ще се разделят на две – "платинени" и всички останали, които ще бъдат унищожени по същия начин, както и преди това унищоженото човечество. После и "платинените" ще се разделят на "родиеви" и всички останали за унищожаване. И т.н. деления, докато остане последният глобалист, който ще умре.

Солария на великия Азимов Исак Юдевич.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32623 -: Юни 14, 2023, 23:00:02 »
Фурсов е по-конкретен за близкото бъдеще, и не гадае на таро, анализира казаното на форума в Давос, в началото на тази година, Те не крият намеренията си.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32624 -: Юни 14, 2023, 23:06:22 »
Те не могат да крият намеренията си, щото според вселенските закни са длъжни първо да го изговорят, после жертвите да се съгласят и чак тогава да го направят. Без твоето съгласие не могат, ама го докарват по такъв начин, че изглежда безнадежно да е другояче, така ти човъркат съзнанието и ти вече си се съгласил.
То като с родната полиция ни пази, ако имаш шумни комшии, на практика полицията е почти безсилна, освен ако не успее с навъсени вежди и малко драма да убеди шумящия, че лошо му се пише. Т.е. полицията е с вързани ръце и разчита на метода на манипулацията. Знам го, щото имах такъв съсед и побърках полицията, щото той мен ме побъркваше, та си говорехме с кварталния и той ми обясняваше защо полицаите нищо не могат да направят, ръцете им са вързани. Нищо не правят, освен да създават чудовища на стената, от сенките на ръцете си.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32625 -: Юни 15, 2023, 07:06:34 »
Quote (selected)
Политика, как искусство возможного, предельно цинична и прагматична. Спасать надо то, что можешь, жертвуя малым ради спасения большого, частью, ради целого, а не целым, ради части.
Ростислав Ищенко.
Много добра мисъл!
Много!
И въобще много добра статия.
Даже си мисля, че дава отговора на "въпроса" /никакъв въпрос не е а заяждане!/ защо руснаците не прегазиха за седмица 404.
Щото щяха да получат точно това, което им бяха приготвили американците - таралеж в гащите.
Не, че постепенната война е нещо добро - откровено не, но с цената на жертвите дава възможност да се постигне това за което Ищенко /Медведев/ говори.
Трайно урегулиране на тази територия.
Вземете си бандеровщината /не ако искате - ще ви я натикаме/, а ние ще си вземем руската част.
Междувременно, без ТСВ ще ви сринем - така както искахте нас да сринете.
Това ми е извода от тази статия - това казват руснаците на краварите. Не, че ония ще се примирят, но да видим кой-кого.
И как?
« Последна редакция: Юни 15, 2023, 07:28:44 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32626 -: Юни 15, 2023, 10:34:03 »
Чудих се къде да поставя това (взето е оттук) и реших – тук:

« Последна редакция: Юни 15, 2023, 10:56:33 от lucho »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32627 -: Юни 15, 2023, 17:45:00 »
Пак оттам:
https://imgur.com/a/pw3sC6w

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32628 -: Юни 15, 2023, 18:41:20 »
Напълно вярвам на тези резИлтати:
1. Имаме си 10 на 100 идейни умнокрасиви шизофреници, и още 10/100 внушаеми патки.
2. Имаме и 20/100 русофили и/или умни хора.
3. На 60-процентовото мнозинство пък му е важно само да има за ракия и салата вечер.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32629 -: Юни 15, 2023, 18:45:08 »
Quote (selected)
3. На 60-процентовото мнозинство пък му е важно само да има за ракия и салата вечер.
Ми, не!
Има, няма половината от тия минават и без салата, някой и вместо кафе или с кафе сутрин.
П.П. Както повеляват добрите нрави, присъстващите тук са изключени от горната статистика.
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32630 -: Юни 15, 2023, 18:46:31 »
Ти не разбрах от кои си. Туй към по-горния. Мен ме турете в болшинството. Болшевик демек.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32631 -: Юни 15, 2023, 19:25:52 »
Цитат на: dabedabe
Ти не разбрах от кои си.

Ще е учудващо, ако разбереш нещо.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32632 -: Юни 15, 2023, 19:28:03 »
Както и очаквах. Толкова си ясен.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32633 -: Юни 15, 2023, 19:36:00 »
Аз винаги съм ясен и недвусмислен :smokin:
Точно обратното на теб.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32634 -: Юни 15, 2023, 20:20:02 »
Руските войски преминаха в контранастъпление на най-горещия участък от фронта, Киев спешно изпраща резерви
Quote (selected)
В района на Времевския подстъп резервни части на Въоръжените сили на Руската федерация предприеха контраатака срещу украинските формирования.

В резултат на контраатаката руските войски са успели да изтласкат украинските формирования и да изравнят фронтовата линия. Според данни на военни кореспонденти в Telegram, линията на фронта е изравнена между селищата Урожайное и Новодонецкое.

Сега руските части продължават да се бият в района на селището Урожайное. Част от това село е в т.нар. "сива зона". Предните украински формации обаче са отблъснати от руските войски.

Преди това ситуацията на Времевския подстъп беше доста трудна. Военните кореспонденти нарекоха това място „горещия участък“ на фронта. Но сега руските войски засилиха действията си, а въоръжените сили на Украйна не могат да напреднат в тази посока вече втори ден. Украинското командване няма друг избор, освен да изведе допълнителни резерви от своите войски, които също са безмилостно унищожавани в битки.

След като позициите и местата на струпване на военна техника, въоръжение и личен състав на Въоръжените сили на Украйна са разкрити от руските разузнавачи, артилерията и авиацията нанасят удари по тях. Освен това в Запорожието и Южно-Донецкото направление голямо количество военна техника, изпратена на Украйна от западни държави, се "утилизира" от руските оръжия.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32635 -: Юни 15, 2023, 21:06:04 »
В Херсонскую область, на обмелевший Днепр, со всей Украины массово рванули копатели. Поднимают кучу старины времен Российской империи. Везде двуглавые орлы и ни одного тризуба.


А колко много българи вярват, че има държава Украйна.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32636 -: Юни 15, 2023, 21:19:26 »
Руските войски преминаха в контранастъпление на най-горещия участък от фронта, Киев спешно изпраща резерви

On front lines of Ukraine counteroffensive, soldiers pay heavy price

Това е оригиналът на публикацията в „Блиц“ - понеже някой карпатски гений в коментарите се беше изцепил, че нямало подобна статия във „Washington  Post“.

Тъжното е, че в нея без да се усетят са казани много неща за тези, които помнят как се четеше едно време между редовете.

btw има и интересни коментари под статията :smokin:
the lamers club honourable member …

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32637 -: Юни 16, 2023, 03:27:44 »
Чудих се къде да поставя това (взето е оттук) и реших – тук:
Ето ги и подробностите по изследването на български:
https://www.lentata.com/evropeysko-izsledvane-samo-18-ot-blgarite-smyatat-rusiya-za-vrag-62-ya-priemat-kato-syuznik-ili-partnor

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32638 -: Юни 16, 2023, 21:40:17 »
Наше большое эксклюзивное интервью со штурмовиками ЧВК «Вагнер» (40 мин.)

Описание:
Quote (selected)
Разговор получился очень душевным. Бойцы откровенно ответили на самые популярные вопросы обывателей про Оркестр.

00:45 - как стать командиром
01:53 - идеология бойцов ЧВК «Вагнер»
03:38 - отличие боевых действий на Украине от других войн
05:15 - как понять кем ты будешь, штурмовиком, артиллеристом, минометчиком и тд.
06:27 - откуда приходят в Оркестр
11:12 - система наказаний
13:43 - самый жесткий пункт в контракте
15:50 - как к такой работе относятся родные и близкие
18:32 - самая смешная история за время СВО
21:18 - про боевое братство
22:44 - о физической подготовке
25:35 - почему ЧВК «Вагнер» никого не боится
26:54 - личные страхи штурмовиков
29:43 - самое яркое воспоминание за «бахмутскую мясорубку»
32:08 - отношение к противнику
34:32 - про чудеса на войне
37:15 - планы на будущее
38:24 - рубрика «приветы»

Приятного просмотра.

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #32639 -: Юни 17, 2023, 17:55:17 »
Това вече е по сериозно-
 :think:
Владимир Путин принял участие в церемонии подъёма трёх флагов

Первоисточник публикации: https://politikus.info/v-rossii/152783-vladimir-putin-prinyal-uchastie-v-ceremonii-podema-treh-flagov.html
Politikus.info