Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 10:50:22

Автор Тема: Светът напълно изглупя и положението е безнадеждно  (Прочетена 162556 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Германската вяра в себе си и страната си е унищожена от американския контрол върху тяхната образователна система от 1945 г. Германците са индоктринирани с вярата, че страната им е позорна, отговорна за отвратителните действия на нацистите, подкрепяни от германския народ. Всяка проява на германска гордост или защита на германски етнически произход срещу нашественици-имигранти се третира като проява на нацизъм.
...
Във Франция единственият политик, който представлява френската етническа принадлежност, е Марин Льо Пен. Но етническите французи няма да изберат единствения политик, който вярва във френската националистическа държава, основана на френска етническа принадлежност.
Когато държавата не се опитва да я арестува, те я наричат нацистка. Така че, ако сте французин и се застъпвате за интересите на французите, вие сте нацист. Ако патриотизмът все още съществува, той е отстранен от всяка асоциация с френската етническа принадлежност.
https://pogled.info/svetoven/pol-kreig-robarts-zashto-darzhavite-umirat.130750
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Ето затова онзи, дрто е женен за баба си (а всъщност обичал да го доминират афрофранцузи), яде шамари на публични събития.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Макарон е един сопол. Французите изглупяха. От лек живот и разглезеност. Прекалено голяма и богата е Франция.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Погледнах статията за онова Диксън - чистоноф стадион с Мол...
Не само Левски ще си изпати.
*********   ✹    *********

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Погледнах статията за онова Диксън - чистоноф стадион с Мол...
Не само Левски ще си изпати.
МОЛ ще има, виж строителството на стадиона може да се проточи двайсетина години.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Имаш ли идея къде го гласят тоз чисто нов Мол?

ПП Много труден за рисуване тоя ЖирарделиДиксън:

It's hard to find details what happened, but after Staines Town were bought in 2018, the following season they finished with 4 wins 0 draws and 38 loses and astonishing 168 conceded goals https://en.wikipedia.org/wiki/2018%E2%80%9319_Southern_Football_League#Premier_Division_South

They lost matches 9-0, 9-1, 10-3, 7-0 (three times)

https://www.reddit.com/r/soccer/comments/nnh9la/joe_dixon_former_player_close_to_buying_to_out/

https://suite.endole.co.uk/insight/people/24575615-mr-joe-dixon

FULCRUM SPORTS INVESTMENTS LIMITED is located in CARSHALTON, United Kingdom and is part of the Management of Companies & Enterprises Industry. FULCRUM SPORTS INVESTMENTS LIMITED has 22 total employees across all of its locations and generates $588,236 in sales (USD). (Employees and Sales figures are modelled). There are 2 companies in the FULCRUM SPORTS INVESTMENTS LIMITED corporate family.
https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.fulcrum_sports_investments_limited.b66b1492f40cef289760aa3922719cbf.htmlb
« Последна редакция: Юни 16, 2021, 08:53:58 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Заваляха футболни писма в защита на наказани по "Магнитски"
Тон в подкрепа на собствениците на "Ефбет" зададе "Лудогорец" и го последваха още клубове
...
Тяхната фирма за онлайн залагания "Ефбет" е спонсор на шест футболни клуба от Първа лига ("Лудогорец", "Арда", "Берое", "Черно море", "Локомотив" (Сф) и "ЦСКА 1948") и на други от Втора, а наскоро подписа с БФС и договор за генерално спонсорство на националния ни отбор.

https://www.segabg.com/hot/category-sport/zavalyaha-futbolni-pisma-zashtita-na-nakazani-po-magnitski
В наши условия спонсор си е по-силно от собственик и е реално управляващ.
Къде спинка комисията за защита на конкуренцията ли беше, на конкубинките ли беше?
Организатор на спортни залози непряко контролира 1/3 от лигата и на никой не му прави впечатление.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Олимпийският шампион Райън Краузър подобри най-стария световен рекорд в леката атлетика - по тласкане на гюле, като прати уреда на 23.37 м но състезание в Юджийн.
https://www.segabg.com/hot/category-sport/amerikanec-podobri-nay-stariya-rekord-lekata-atletika

Как тласкането на гюле се е наместило в леката атлетика е една стара загадка.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
заради десетобоя.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4338
    • Профил
"Заваляха футболни писма в защита на наказани по "Магнитски"
Тон в подкрепа на собствениците на "Ефбет" зададе "Лудогорец" и го последваха още клубове"


Заточениците в Диарбекир са се оплаквали на арменския поп.
 Пострадалите от закона "Магницки" ще се жалват в анонимен окръжен съд в Бруклин.
Като се замисли човеки„, заточениците са имали далеч по-големи шансове, все пак...

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
https://www.segabg.com/hot/category-sport/amerikanec-podobri-nay-stariya-rekord-lekata-atletika

Как тласкането на гюле се е наместило в леката атлетика е една стара загадка.
Не е загатка.
Фърлянето на тежки предмети(основно камъни, дискове и тем подобни), така щото същите да паднат на максимално далечно разстояние од фърлилото ги лице, е било част од древногръчките спортни дисциплини, върху които се базира съвременният олимпизъм.
« Последна редакция: Юни 19, 2021, 15:16:12 от wreckage »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Тласкането на гюлле стана кажи го лека артилерия. Бях в девети клас. По физкултура тласкахме гюлле един ден. Някакъв смотан чичка минавал през двора на училището. Гюллето което тласнах , прелетя на около педя над главата му. Изядох един як шамар от даскала, макар според мен той да беше виновен. Изтръпвам като си спомня за това.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Показанията ти предизвикват уточняващи въпроси:

1.Кой е бил виновен, даскалът или случайният минувач, и защо?

2.Даскалът тикаше ли ти гюлето фръцете и поткокоросваше ли те да замериш снего минувача?

3.Целият ли изтръпваш или ти изтръпват само крайниците?


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Пояснявам. Изтръпвам, като си помисля какво можеше да се случи. Даскалът е виновен, щото си бъкал у носа вероятно и е блеел. Аз съм бил с гръб. Преди мен и други тласкаха.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Даскалът може да ти е имал доверие и да не е очаквал од тебе, че първото нещо, което ще ти хрумне кат' се видиш с гюле фръцете, е да напраиш опит за убийство. 

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
само не разбрах как не е успял да нацели обърнатия даскал ?Случайно преминаващият чичка е явно колатерал

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Всичко стана за миг. Ако беше се опитал да ме спре, щеше да стане белята. Чичката даже не се спря. Не знам дали разбра, че се размина на косъм.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Виртуален парцел в базирания на блокчейн онлайн свят Decentraland бе продаден за повече от 900 хил. долара в четвъртък, предаде Ройтерс. Това е рекордна сума за платформата, отбелязват от Decentraland Foundation.
https://www.manager.bg/biznes/prodadoha-virtualen-parcel-za-blizo-1-mln-dolara
 :popcorn:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
NFT-то не е купено з долари, а с криптовалута, тоест иаме един ноо специфичен вид транзакция, позната на финансистите като "танто за кукуригу".

Енефтитата са ми донякъде интересни, доколкото разтягат реалността по един наистина любопитен начин.
« Последна редакция: Юни 19, 2021, 23:46:28 от wreckage »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
NFT-то не купено з долари, а с криптовалута, тоест иаме един ноо специфичен вид трансакция, позната на финансистите като "танто за кукуригу".

Енефтитата са ми донякъде интересни, доколкото разтягат реалността по един наистина любопитен начин.
Да де, ама БВП+, пазарна капитализация и "активи". :ok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
Да де, ама БВП+, пазарна капитализация и "активи"

няма връска с теа неща.Поне засега.
Ако имаше, криптото щеше да се обменя фчейнджбюрата, а не както фмомента, хората да се чудят как да го превъртят ф традиционни кинти.
Аз фсъщност од ено извесно време иам некво мъгляво желание да напраа ено енефти(NFT), да го ъплоудна на определените зацелта места и да гледам кво стаа.



Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4338
    • Профил
Тласкането на гюлле стана кажи го лека артилерия. Бях в девети клас. По физкултура тласкахме гюлле един ден. Някакъв смотан чичка минавал през двора на училището. Гюллето което тласнах , прелетя на около педя над главата му. Изядох един як шамар от даскала, макар според мен той да беше виновен. Изтръпвам като си спомня за това.

Преди мнооооого години, батко Краси от нашата махала, с 5-6 години по-голям от мен, тогава ученик в 7-ми клас, беше убит на място от гюле, хвърлено от негов съученик...

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Гюле ли си, зюмбюл ли си 👹

Всичките кюфтета на гюлета! 🖤

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
сега се сетих за Зюмбюлка Генадиева...

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Зомбюлка

Как е ед.ч. на "зомби" - зомб, зомба или зомбо?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Зомбюлка е ноо хуу женско име.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Зомбалис е идеално - с гръчка нодка 👌


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Петдесет процента от пътните катастрофи се случват на кръстовища. Гари Лодър споделя една блестяща и евтина идея, която да помогне на шофьорите да се движат гладко: нов пътен знак, който съчетава свойствата на "Стоп" и "Дай предимство"... и моли шофьорите да са учтиви.
https://www.manager.bg/tehniki-za-uspeh/noviyat-pten-znak-na-gari-lodr-reduvayte-se
Толерастия до шия!
Простите правила не се спазват, тоя решил да ги направи  пожелателни.
« Последна редакция: Юни 20, 2021, 17:17:46 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
https://www.manager.bg/tehniki-za-uspeh/noviyat-pten-znak-na-gari-lodr-reduvayte-se
Толерастия до шия!
Простите правила не се спазват, тоя решил да ги направи  :m1273:пожелателни.
Не разбрах с какво не му харесва обикновеният стоп - там точно се редуват. А с това пожелателно не само катастрофите ще се увеличат, ами и юмручните боеве ще се вкарат в употреба, а в местата с оръжие ще е още по-зле.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Ще настане времето на изравнителя Колт.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Новият училищен закон регламентира, че училищата и детските градини следва да получават средства за развитие, като тук се включват освен средства за подобряване на материалната база, за педагозите, за библиотечно осигуряване и т.н., и "средства за повишаване на качеството на образованието и образователните резултати". Парите следва да се предоставят на училища, които имат както високи, така и ниски резултати - най-добрите могат да ги ползват за поощряване на учители, по-слабите - за мерки, повишаващи оценките на учениците.
https://www.segabg.com/hot/category-education/uchilishtata-shte-poluchavat-pari-za-kachestvo-chak-sled-3-g
Като какви ще са мерките повишаващи оценките на учениците?
Първоначален бонус + 1 или 2 единици, кешбек на напразно изхарчените пари за образование в някой по-тъмни квартали?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Калифорния спира да плаща командировки в 5 американски щата, които забраниха на трансджендъри да участват в женските спортове
https://glasove.com/categories/skandalyt/news/reuters-kaliforniya-spira-da-plashcha-komandirovki-v-5-amerikanski-shchata-koito-zabranikha-na-transdzhendri-da-uchastvat-v-zhenskite-sportove
Май не е безнадежно, почва да му се вижда края! :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
В Санкт-Петербурге после проведенного вечера в одном из ночных клубов сразу 10 человек заразились, несмотря на сделанную месяц назад прививку от Ковид-19.
Правда заразились они триппером, но неприятный осадок от прививки все же остался.
 :0007:

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Пак се влачиме в опашката на събитията ... еий го на хората кви неща си имат:
Quote (selected)
Дарья Радченко
Цифровой антрополог, старший научный сотрудник РАНХиГС, заместитель руководителя Центра городской антропологии КБ «Стрелка»
https://daily.afisha.ru/brain/20054-kak-russkoyazychnyy-internet-prevratil-pochti-vse-socseti-v-mesto-dlya-politiki/?utm_source=RCM-E980&from=RCM-E980&utm_campaign=rcm5038e5c1
 :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Пак се влачиме в опашката на събитията ... еий го на хората кви неща си имат:https://daily.afisha.ru/brain/20054-kak-russkoyazychnyy-internet-prevratil-pochti-vse-socseti-v-mesto-dlya-politiki/?utm_source=RCM-E980&from=RCM-E980&utm_campaign=rcm5038e5c1
 :smokin:
Това да кръстич център по антропология на КУЧЕ!!!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Това да кръстич център по антропология на КУЧЕ!!!
ми на другото куче името му е "Катерица" наруски. Как ше обясниш, че си кръстил центъра "Катерица", ама не на катерица, а на куче?

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
В Санкт-Петербурге после проведенного вечера в одном из ночных клубов сразу 10 человек заразились, несмотря на сделанную месяц назад прививку от Ковид-19.
Правда заразились они триппером, но неприятный осадок от прививки все же остался.
 :0007:
:t2015:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
В часа по философия професорът застанал зад катедрата, която била отрупана с различни предмети и зачакал студентите да утихнат. Тогава взел голям празен буркан и го напълни с топки за голф. Попитал студентите дали съдът е пълен и те отговорили утвърдително.
След това професорът взел една кутия с камъчета и я изсипал в буркана, разклатил го и камъчетата се наместили между топките за голф. Отново попитал студентите дали съдът е пълен. Те отговорили утвърдително.
Сетне професорът взел кутия с пясък и го изсипал в съда, при което било запълнено останалото свободно пространство. Тогава отново попитал дали съдът е пълен. Студентите отговорили единодушно с 'да'.
Накрая професорът взел две кутии с бира и изсипал съдържанието им в буркана. Течността попила в пясъка.
Студентите се разсмели.
- Сега - казал професорът, след като смехът утихнал - искам да ви кажа, че този съд представлява вашия живот. Топките за голф са важните неща в него: семейството ви, здравето, децата, приятелите, страстите и предпочитанията ви - дори ако загубите всичко друго и ви останат само те, животът ви ще бъде достатъчно пълен. Камъчетата са по-дребните неща, които изпълват живота - работата, къщата, колата. Пясъкът са всички дреболии, които попадат неизбежно между по-важните неща. Ако най-напред сложите пясъка в съда, няма да има място за камъчетата и топките за голф. Така е и в живота. Ако отделяте времето и енергията си за дреболии, няма да остане място за по-значителните неща. Грижете се за щастието ви. Играйте с децата си. Излезте с партньора си навън, на вечеря. Винаги ще се намери време да изчистите къщата и да я подредите.
Погрижете се най-напред за топките за голф - за нещата, които наистина си заслужават. Подредете приоритетите си. Останалото е само пясък.
Една от студентките вдигнала ръка и попитала:
- А какъв беше смисълът на бирата?
Професорът се усмихнал.
- Радвам се, че ме попитахте. Исках просто да ви покажа, че няма значение колко пълен е животът ви - винаги ще се намери място и за две бири.'
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Поучително.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Американци!
Бира, вероятно и безалкохолна.
Я да додат тук да пробват с ракия!
Като цяло два пъти  :th_up:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Излезте с партньора си навън, на вечеря.

Нема лошо! С партнер на вечеря. На свещи. А ако немаш възове къде ще го заведеш? В градинката?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Излезте с партньора си навън, на вечеря.

Нема лошо! С партнер на вечеря. На свещи. А ако немаш възове къде ще го заведеш? В градинката?
Наличието на партньор е най-важното! Останалото е вторично.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Наличието на партньор е най-важното! Останалото е вторично.

Зависи. Според мен най-важното е теренът. Имаш ли терен - партньорът сам ще се появи. И без ресторант. Но кой съм аз, дето цел живот съм обречен да предлагам терен, та да знам?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Наличието на партньор е най-важното! Останалото е вторично.

Зависи. Според мен най-важното е теренът. Имаш ли терен - партньорът сам ще се появи. И без ресторант. Но кой съм аз, дето цел живот съм обречен да предлагам терен, та да знам?
Това не е партньорство, това е лов с примамка!  :tongue_:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Да бе, терен. После кафенце с коняк, музичка, докато и омалеят коленете и и стане топло.
......................
Може и: "Пушкина читала?".

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
И райбер!
Един, прост райбер, а какви спомени оставя!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Това не е партньорство, това е лов с примамка!

Е, примамка! То и ресторантът е примамка, ама за тоя, дето плаща сметката. Ножът реже нагоре и надоле. А после що "га яде кифтета"!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Малко се поувлякохме май. Уж сме все романтици.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Малко се поувлякохме май.

Щом не сме на ресторант, значи не сме се поувлекли.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Внаши дни се наблюдава критичен недостиг на честност и почтеност. За може би най-успешният инвеститор в историята – Уорън Бъфет, почтеността е качество, което е незаменимо при изграждането на ефективни екипи, в които отделните членове могат да имат доверие един на друг.
https://www.manager.bg/menidzhmnt/trayna-pochtenostta-vinagi-e-na-prvo-myasto
Например да спреш петролопровода Канада/Мексико за да се товари петрола на железниците където си акционер е връх на почтенността.

Quote (selected)
Почтеността трябва винаги да бъде на първо място при даването на оценка на кандидатите за определен пост. Не трябва да забравяте, че има множество работници, които непрекъснато скачат от една работа на друга, следвайки мантрата „преструвайте се, докато не успеете“. Тези хора са известни с това, че пълнят автобиографиите си с полуистини и откровени лъжи с надеждата, че потенциалният им следващ работодател ще бъде толкова впечатлен от тяхното представяне, че няма да положи усилия, за да провери дали техните твърдения имат общо с реалността.
А какви "почтенни" роби е имало някога, стоят си на едно място докато господарят не реши да ги продаде!!!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Кто е казал Рокфелер, конкуренцията е грях.
Вие си ги избрахте!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Първият чернокож милиардер в САЩ призовава да се заплати на афроамериканците обезщетение от 14 трилиона долара
Америка „като страна трябва да заглади вината си“ за 200 години систематичен расизъм, произтичащ от робството, заяви в скорошно интервю първият чернокож милиардер в САЩ Робърт Луи Джонсън. Предприемачът призова за репарации в размер на 14 трилиона долара, а самият той също не е против да получи чек, защото е сигурен, че всички афроамериканци - и бедни, и богати - са достойни за тези плащания.
https://pogled.info/svetoven/amerika/Insider-parviyat-chernokozh-miliarder-v-sasht-prizovava-da-se-zaplati-na-afroamerikantsite-obezshtetenie-ot-14-triliona-dolara.131459
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Титаникът потъва, те за пари мънкат. И какво ще ги правят? Производство ще да развъртят сигурно.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Quote (selected)
Първият чернокож милиардер в САЩ призовава да се заплати на афроамериканците обезщетение от 14 трилиона долара (...)
Предприемачът призова за репарации в размер на 14 трилиона долара, а самият той също не е против да получи чек,...
Значи той нищо няма да даде на съплемениците, на принципа "дайте да дадем".
Да вземат да си направят една втора Либерия и да заживеят сред себеподобни, необезпокоявани от белия човек

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Либерия се оказа несполучлив проект.
Без бели да правят нещо полезно потъването е гарантирано.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Както е казал Рокфелер, конкуренцията е грях.

А ти, що не цитираш – къде, как, пред кого и по какъф повод го е казал Рокфелер – щото така доста олеква ...

Тъй като в днешния свят на капитализма, КОНКУРЕНЦИЯТА ВЪРТИ СВЕТА !!! :tongue_:


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Чичо Фичо е написал добър материал, Наистина ли IT-олигарсите и „Уолстрийт“ управляват света?
https://e-vestnik.bg/34442/naistina-li-it-oligarsite-i-uolstriyt-upravlyavat-sveta-greshkite-v-dataizma-na-harari/
Вие си ги избрахте!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Мелбърн е най-добрият град в света за работата от разстояние. Това показват резултатите от проучване, изготвено от компанията за настаняване Netspick. То включва 75 града от цял ​​свят, които платформата избира въз основа на места, които често са цитирани като "най-подходящите за живеене" дестинации.
https://www.manager.bg/svyat/10-te-nay-dobri-gradove-za-rabota-ot-razstoyanie
Самата идея за дистанционна работа изключва обитаването в  град като добра локация.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
не точно.Докат си пиеш бирата вМелбърн не е проблехм да заработваш в Токио