Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 19:13:08

Автор Тема: Дали да не спрем да участваме в този фарс? (интерпретация по котарака Спас)  (Прочетена 15685 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост

Пешо

  • Гост
Даааа....
Сега имаме второ, преработено и допълнено с джиджита издание.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
За Джиджита - не знам, но гнусните тролове оттатък успешно ми вкисват кекса. Но явно про-ЕАТЦ крилото в газетата държи да ги поддържа и си ги отглежда - мулти-кОлтурно-разнообразие. Което, като явление не е нито ново, нито чудно.

- Няма и едно по-значимо проявление на Нещо всред плебса, независимо какво, та да не са си набъркали вътре кункуте гнъсните Паразити. И си мисля, че Светът няма да миряса, докато не се стигне до генерално почистване: - Те-Нас или Ние-Те!!! Без значение кои са Те, кои са Ние. Изхождайки от т.нар. нео-либерални ценности, трамс-мранс-джендъри, новото насърчавано и насилствено преселение на народите, планомерното унищожаване на националните култури и тяхната самобитност - т.е.  превръщането им в ярма за свине, може да има сама едно единствена посока на развитие. Ликвидация на една от страните разделени с Пропаст.

Ако си спомним какво се случвало винаги с истинските или измислените "империи", в съответният му там мащаб, краят е винаги един и същ.

После следва нов "Опит". Всичко пак от началото, след премитане на Сцената и изкарване на новият-стар оперетен състав там...

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Айсблок,

Пече се вече. Генералното почистване. Въпрос на време е.
В темата за копирайта съм написал нещо сходно с твоите терзания по отношение на либерастките тролове, мразещите всичко по-умно от тях, като присъединявъм към тях и лижещите задниците на временноуправляващите...

Във връзка с Джиджито. Разговарях с нея. Тя е ентусиаст и с цялата си душа се бори да постигне някакво рабиране от "великите", омазали така майсторски, добре работещия сайт и форум. Дано да ѝ се получи, но на базата на опита си, нейното все повече ми напомня на един идалго и едни вятърни мелници!

Затова... дайте да се съсредоточим тук. Ако искаме да можем да общуваме с хора, а не с добитък. Добитък... около нас колкото искаш и форумът (онзи форум) беше един малък оазис, независимо от паплачта, налазваща го ежеминутно.

Чок觧

  • Гост
Здравейте , имам чувство , че някой е участвал в оня форум с два ника . Надявам се тук да няма такива номера . Аз се постарах да запазя стария си ник . Засега само чета , още не съм набрал инерция да коментирам .  :t1813:

Чок觧

  • Гост
Току що станах Анонимен в оня форум , не ми разпозна паролата , а когато поисках нова парола ми каза , че няма такъв участник !

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Току що станах Анонимен в оня форум , не ми разпозна паролата , а когато поисках нова парола ми каза , че няма такъв участник !

А опита ли няколко пъти да влезеш в онзи форум? Понякога човек бърка без да се усети.
the lamers club honourable member …

Чок觧

  • Гост
Пишех поредния коментар и когато го изпратих , прочетох :"Нямате право да публикувате коментари !" Може и да се ме БАННАЛИ , но не видях изтрит мой коментар преди това .

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Пишех поредния коментар и когато го изпратих , прочетох :"Нямате право да публикувате коментари !" Може и да се ме БАННАЛИ , но не видях изтрит мой коментар преди това .

Хм, прилича ми на изтекла сесия. Има определено време, през което можете да стоите регистриран във форума и след изтичане на времето, автоматично ви изхвърля. И тогава, когато натиснете бутона „запази“ е нормално да извади това предупреждение — за системата вие сте нерегистриран потребител.

И тук е така — след 60 минути сесията свършва. Вижда се при влизането във форума :)
the lamers club honourable member …

Чок觧

  • Гост
Не , бил съм не повече от 15 минути . Два кратки коментара и втория поне го видях да си стои . Нямам зор да пиша , но ми е интересно да разбера дали е бан .

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Не , бил съм не повече от 15 минути . Два кратки коментара и втория поне го видях да си стои . Нямам зор да пиша , но ми е интересно да разбера дали е бан .

Няма как, а и никой не казва.
the lamers club honourable member …

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Чоко, не се коркай, и полковникът все още е анонимен - съобщават му,, че или не е регистриран или е блокиран - това стана след една културна дискусия с ловкия, след което и двамата бяхме наказани, той за три дни, полковника неузвестно за колко, следя внимателно.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8082
    • Профил
Няма вече такива неща. Да трябва да трият мнение .....
Бан-ват те и изобщо не им пука.
Не е като навремето ..... дето слабонервното дотолкова се беше специализирало, че триеше по тридесет и осем пъти едно мнение, ако помня точно бройката, та да ти осигури "доживотен" бан.  Това за по малко от минута.
Но тогава във скайфорума имаше правила. Толкова изтрити мнения- толкова дни бан. Сега в "новия", тоест трети формат е бардак.
« Последна редакция: Октомври 07, 2018, 01:30:21 от 66 »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Няма вече такива неща. Да трябва да трият мнение .....
Бан-ват те и изобщо не им пука.
Не е като навремето ..... дето слабонервното дотолкова се беше специализирало, че триеше по тридесет и осем пъти едно мнение, ако помня точно бройката, та да ти осигури "доживотен" бан.  Това за по малко от минута.
Но тогава във скайфорума имаше правила. Толкова изтрити мнения- толкова дни бан. Сега в "новия", тоест трети формат е бардак.

А тук как да бъде :)

Правила трябва да има, но не ми се иска да са еднолично написани и оповестени. Затова и тази тема вече дойде на дневен ред.
the lamers club honourable member …

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7381
    • Профил
В стария сегабг ми е баннат основният айпи-адрес от години, въпреки че нямам бан по ник, и никой друг не ползва това айпи. Не ми пречеше да пиша, но е показателно.
В новата кочина, имитираща форум, ми е баннат дори мейл-адресът, въпреки че никога не съм писал с друг ник. Дори не съм правил такъв. Което е още по-показателно за манталитета на слугите на крадеца Дончев.

Много са ги вбесили неколкократните ми призиви свестните хора да напуснат онова заразено място  :angry-smiley-014:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7381
    • Профил
Цитат на: ddantgwyn
А тук как да бъде ?
Правила трябва да има, но не ми се иска да са еднолично написани и оповестени.
Тук трябва да бъде точно групичка по интереси (по думите на фалшивия Предводител).
Който е с други интереси, си има дневник, клубз, гейбг, а вече и сегабг.
Единственият, когото бих поканил от "партнерите", е Патагонеца.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Цитат на: ddantgwyn
А тук как да бъде ?
Правила трябва да има, но не ми се иска да са еднолично написани и оповестени.

Тук трябва да бъде точно групичка по интереси (по думите на фалшивия Предводител).

Който е с други интереси, си има дневник, клубз, гейбг, а вече и сегабг.

Не съм много съгласен с подобно мнение. Ако визираш троловете, то има начини за борба с тях.

Quote (selected)
Единственият, когото бих поканил от "партнерите", е Патагонеца.

А ако дойдат непоканени? Не мислиш ли, че това място рано или късно ще стане известно? Така, че появата на тролове и подобни на тях е, бих казал, неизбежна. Хубавото тук е, че имаме повече свобода в избора си на действия.
the lamers club honourable member …

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
сепак има разлика между трол (примерно 90%+ постове на тема емотикони и т.н.) и някой с различно мнение, с което някой друг може и да не е съгласен, но това различно мнение си е напълно валидно.
наивно е да се очаква абсолютно единомислие по сички въпроси между сички пишещи, винаги ще има алтернативни гледни точки.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
сепак има разлика между трол (примерно 90%+ постове на тема емотикони и т.н.) и някой с различно мнение, с което някой друг може и да не е съгласен, но това различно мнение си е напълно валидно.
наивно е да се очаква абсолютно единомислие по сички въпроси между сички пишещи, винаги ще има алтернативни гледни точки.

Съгласен съм, за това ми се иска тук да дойдат колкото се може повече хора от онзи форум. Пък ако се върнат и някои от махналите се, ще е още по-добре (imho).

И както казах, за тролове като Хай Буй, Панталей и останалите като тях, има достатъчно начини за озаптяване.
the lamers club honourable member …

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Добре би било по-бързо да разберат за това място и да дойдат и хора, които рядко се включват, но са ми правили впечатление коментарите им, още от стария форум.
С Барми (и Госпожа Будур:)) някой има ли връзка?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
S luncho6 някой може ли да го уведоми?
Както и yeni vance?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Добре би било по-бързо да разберат за това място и да дойдат и хора, които рядко се включват, но са ми правили впечатление коментарите им, още от стария форум.

С Барми (и Госпожа Будур:)) някой има ли връзка?

Ох 8)

Аз нямам, но ако някой друг има :)
the lamers club honourable member …

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
"Както и yeni vance?"
 :t2042: Изпратила съм му линка-покана . :)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
С Барми (и Госпожа Будур:)) някой има ли връзка?

Не се бой. Барми обича да наднича иззад пердето и ще видиш някой прекрасен ден куту ти изпее - изправи се гораа от стомаана...и то необезпокояван от никого :nuts:

Quote (selected)
И както казах, за тролове като Хай Буй, Панталей и останалите като тях, има достатъчно начини за озаптяване.

И към пъстрия и Йезуита ли си така лежерно настроен?  :t2629:
« Последна редакция: Октомври 08, 2018, 13:54:40 от Асол »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Последно време ме спохождаше една мисличка, че може би в. „Сега„ е време да се разцепи. Ако това е точната дума.
Част от по-умерените умове, които правеха старият вестник да се отделят, и да направят нов в. „Сега„
Мислички разни.... :m1273:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7381
    • Профил
Казуса, сим4о ...

И къде е Дорис ? Дано е жива и здрава.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7381
    • Профил
Цитат на: заместващ
Последно време ме спохождаше една мисличка, че може би в. „Сега„ е време да се разцепи. Ако това е точната дума.
Част от по-умерените умове, които правеха старият вестник да се отделят, и да направят нов в. „Сега„
Мислички разни.... :m1273:
А ако дойдат Димитри Иванов, Светослав Терзиев и Калина Андролова  :aplause:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Цитат на: заместващ
Последно време ме спохождаше една мисличка, че може би в. „Сега„ е време да се разцепи. Ако това е точната дума.
Част от по-умерените умове, които правеха старият вестник да се отделят, и да направят нов в. „Сега„
Мислички разни.... :m1273:
А ако дойдат Димитри Иванов, Светослав Терзиев и Калина Андролова  :aplause:

Петрински не беше лош.
Но го изгони редакцията.
Така мисля. ^-^

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Браво момчета!
...момичета евентуално...
На мен харесва!
 :bouquet-1089: :flower-1088: :in_love-1101: :0007:
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Аз ще се радвам и rki да се върне, наистина. Нищо няма да ми стане, ако науча всички прякори на членовете на Камарата на лордовете, както и хобитата им и такива неща. И как върви туитър джихада е полезно да се знае.  :D

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Аз още повече ще се радвам за rki, но той спря да пише доста отдавна май.

Simplified Solutions

  • Гост
Само да обадя, че се регистрирах.  :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил

Aranita

  • Гост
Днес имах нужда от добра новина. Ще ви навестявам с удоволствие.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
S luncho6 някой може ли да го уведоми?
Както и yeni vance?
Вчера му писах, сестра Грим (67) ще го види тия дни лично и ще го агитира, надявам се да успее... а може и да се е записал под друго име и да ни гледа сеира ....

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Последно време ме спохождаше една мисличка, че може би в. „Сега„ е време да се разцепи. ...Мислички разни.... :m1273:
...не вярвам, по финансови причини - повечето журналяги там имат и втори, трети поминък (виж тлака.ком), по-вероятно е някои да купи вестника (Сега АД) практически без пари поради дълговете (главно към собственика) - с една проста суброгация се сменя собствеността и готово ....чети между редовете кой и защо, спомни си повелителят на ревизиите какво направи през 2017 с гезетата, изобщо май сме наблюдатели на един сългосрочен спектакъл, а?
« Последна редакция: Октомври 09, 2018, 12:14:39 от фелдкурат Ото Катц »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Quote (selected)
(виж тлака.ком)
не мога, дава ми грешка. при това упорито.