Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:27:15

Автор Тема: СДС в листата на ГЕРБ  (Прочетена 34532 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пешо

  • Гост
СДС в листата на ГЕРБ
« -: Март 19, 2019, 20:51:16 »
Ако може да се вярва на БТВ, утре ще има преговори за "включване на представител на СДС на избираемо място в листите на ГЕРБ'.
Два акцента - едно, че някой твърдеше как СДС нямало да пристанат на Цвъки, друго, че докато др. Нинова си разчиства вътрешнопартийните сметки, противникът събира периферията.

Не мога да намеря онази картинка с пуканките ...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #1 -: Март 19, 2019, 21:06:15 »
някой твърдеше как СДС нямало да пристанат на Цвъки

Вероятно визираш мен. Но аз твърдях, а и продължавам да твърдя, че не СДС, а ДСБ няма никога да пристане на Цвъки. NEVER!!!

Quote (selected)
Не мога да намеря онази картинка с пуканките ...

Тук картинка, т.е. емотикон, с пуканки няма. Поне засега.

Но можеш спокойно да използваш "пърженето на яйца", което върши същата работа:   :cooking:

« Последна редакция: Март 19, 2019, 21:09:42 от Джиджи »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #2 -: Март 19, 2019, 21:20:28 »
Чакайте сега, каква е разликата между СДС и ГРОП?
Уточняващ въпрос - ф електорално оДношение?
Още един уточняващ - оДкъде се пръкнаха толкоз народ за гласуване при ГРОП през 2009 и съответно изчезнаа от оризонта СДС? Пак тогава.
Абе кво се прайте на "стисти мъ Пено зорлем да пръдна"?
Как стана това, че царо да стане ПМ?Та чак да прави самостоятелно правителство? А Иванчо да се разсърди на електоратя?
« Последна редакция: Март 19, 2019, 21:22:52 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Пешо

  • Гост
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #3 -: Март 19, 2019, 21:22:52 »
Чакайте сега, каква е разликата между СДС и ГРОП?
Уточняващ въпрос - ф електорално оДношение?
Още един уточняващ - оДкъде се пръкнаха толкоз народ за гласуване при ГРОП през 2009 и съответно изчезнаа от оризонта СДС. Пак тогава.
Абе кво се прайте на "стисти мъ Пено зорлем да пръдна"?
Това интелектуално изказване що ше рече на човешки език ?

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #4 -: Март 19, 2019, 21:23:42 »
На човешки език ще рече - що не се упражнявате в йезуитщина на друго място?
Не вярвам да сте такива, а се правите точно на интелектуалния ми израз.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #5 -: Март 19, 2019, 21:24:46 »
СДС и ГЕРП са десни. Какъв е проблема?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #6 -: Март 19, 2019, 21:26:12 »
Десни?
Кои са характеристиките на десните, може ли да ме ограмотите с 3-4 думи?
И как те "лепват" на СДС или ГРОП - все тая?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Чок觧

  • Гост
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #7 -: Март 19, 2019, 21:28:03 »
Да пробвам
« Последна редакция: Март 19, 2019, 21:33:58 от Чок觧 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #8 -: Март 19, 2019, 21:28:25 »
Платили са им десните от Германия, значи са десни.
Ако Ердо развърже кесията могат и ориенталски ханъми да бъдат.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #9 -: Март 19, 2019, 21:30:17 »
Десни?
Кои са характеристиките на десните, може ли да ме ограмотите с 3-4 думи?
И как те "лепват" на СДС или ГРОП - все тая?

Десни са тези, които със страшна сила се борят с левите.
Докато не стане време за обяд.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #10 -: Март 19, 2019, 21:35:06 »
След което идват Асол-о образни индивидууми да ти обяснят колко кепав ако не си гласувал!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Пешо

  • Гост
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #11 -: Март 19, 2019, 21:38:02 »
Quote (selected)
Как стана това, че царо да стане ПМ?Та чак да прави самостоятелно правителство? А Иванчо да се разсърди на електоратя?
И за двете си е виновен Иванчо. Ако беше оставил дедо цар да се кандидатира за президент, какъвто му беше първоначалният мерак, нямаше да има НДСВ.Но можеше да има ПМ Станишев още през 2001-а ...

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #12 -: Март 19, 2019, 21:41:17 »
Quote (selected)
Платили са им десните от Германия, значи са десни.
А, Конрад, значи? Фсе тоя същият, нали?
Само че Конрад е платил не на десните, а на някаква маша, обявила се за дясна и след която маша зеят около милион- милион и нещо лумпени!
И като се премести машата ф други ръце /политически проект му викали/, тя си върви заедно и с лумпените.
Щото нали, те не изчезват - закон за съхранение на енергията, а само преминава от един вид в друг СДС - ГЕРП.
Що тогава се правят на умрели лисици и щели били да приемат...
Аз щото пък имам и още един въпрос дето обичам да го задавам - какви условия и традиции има у нас за десен електорат? 100-те хиляди високоплатени и собственици? А останалите до милион и нещо?
Лум...пардон! Плебс, който си въобрази, че му е дошъл реда! И все още се надява - тази хранилка -държавна и общинска дето инсталира ГРОП, да е безкрайна!
Пък де да знам, може пък зоба да е безкраен. Но да си боравим с истинските наименования викам аз.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #13 -: Март 19, 2019, 21:43:40 »
Джузепе, ти както си я подкарал ще кажеш, че нямаме и аристократи!
Барем ватмана да пожалиш викам!
Моля! :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #14 -: Март 19, 2019, 21:44:30 »
Quote (selected)
да ти обяснят колко кепав ако не си гласувал
Неккви други предложения?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #15 -: Март 19, 2019, 21:46:01 »
Ооо, да, ватмана е най баш аристократ.
Потомствен!
То Евгени да си у нас се оказва диагноза, не било име.
« Последна редакция: Март 19, 2019, 21:50:23 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #16 -: Март 19, 2019, 21:46:45 »
Quote (selected)
да ти обяснят колко кепав ако не си гласувал
Неккви други предложения?

Катили всякакви, да ни се качвате по главите ненадо
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #17 -: Март 19, 2019, 21:51:28 »
Quote (selected)
да ни се качвате
??
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #18 -: Март 19, 2019, 21:52:57 »
Quote (selected)
Аз щото пък имам и още един въпрос дето обичам да го задавам - какви условия и традиции има у нас за десен електорат? 100-те хиляди високоплатени и собственици? А останалите до милион и нещо?
Лум...пардон! Плебс, който си въобрази, че му е дошъл реда! И все още се надява - тази хранилка -държавна и общинска дето инсталира ГРОП, да е безкрайна!
Въпросът е сложен. От моралната страна на дясното, консервативното, има голяма база, може и милиони. От икономическата е още по-сложно, даже и от тези стотина хиляди доста не биха се определили като "десни". Много е важно къде ще се сложи колеца дето разграничава. Ако е по германски тертип, може и тук да има доста голяма ниша.
А за този милион и нещо, реално няма ляво и дясно. Има наивност, глупост, тарикатлък, умствен а и физически мързел и още много неща в сместа.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #19 -: Март 19, 2019, 21:58:36 »
Quote (selected)
да ни се качвате
??

Учуден работодател ли что ли?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #20 -: Март 19, 2019, 22:03:02 »
Чакай малко, кога, къде, можеш ли да посочиш един мой пост, в който съм проявил вербално насилие към теб специално, в каквато и да е сфера?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Mr. Blue

  • Гост
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #21 -: Март 19, 2019, 22:13:24 »
Четете с разбиране , за да не се стига до безмислени конфликти!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #22 -: Март 19, 2019, 22:46:57 »
Четете с разбиране , за да не се стига до безмислени конфликти!
То не е до "четене с разбиране". То е до "разбиране ПРЕДИ писане"!  :b0205:

И един въпрос към писалите за "дясното" до момента: десен ли беше милионният митинг на "Орлов мост" в зората на демокрацията, който стигаше нагоре по "Цариградско" чак до нас – на "Плиска" или не?  :tongue-out:
« Последна редакция: Март 19, 2019, 23:23:08 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #23 -: Март 19, 2019, 23:22:13 »
Да пробвам

Чоки
, на мен лично тоз емотикон с пуканките, който си пускал и друг път, не ми харесва. Голям е и е много ръбат.

А аз вчера или онзи ден помолих Mr. Blue или Mr. Blonde /не знам вече, разменили си били мейл–адресите! ;D/ да помоли Ддантгуин да ми изпрати цялата галерия с емотикони от Стария форум, където са и пуканките – нали щяхме да правим емотиконите заедно с теб?

Защото пък се оказа, че емайл–връзката между мен и Ддантгуин по този повод не била вече защитена.  :b0412:

Щото същата вечер му бях изпратила мейл да го уведомя, че мога ВЕЧЕ да продължа с емотиконите, след което същият мейл ми се върна с надписа "незащитена връзка", заедно с един друг от преди 3–4 месеца.  :b0405:


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #24 -: Март 19, 2019, 23:45:05 »
и аз да пробвам

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #25 -: Март 19, 2019, 23:48:44 »
Джиджи тая тема за десните дето не са десни и без това е една емотикониада, може да се правят експерименти на корем.:too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #26 -: Март 19, 2019, 23:53:51 »
и аз да пробвам

И тва не е готино, onzi. (imho)

AnonimusBG

  • Гост
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #27 -: Март 20, 2019, 00:00:48 »

И един въпрос към писалите за "дясното" до момента: десен ли беше милионният митинг на "Орлов мост" в зората на демокрацията, който стигаше нагоре по "Цариградско" чак до нас – на "Плиска" или не?

Той все пак беше до Ситняково. Аз бях там и съм го проходил от край до край.
Естествено че не беше нито десен нито ляв.
Жалко за вярата и надеждите ни.
Хора с мръсни души ни ги откраднаха и ги продадоха заедно с България за 30 сребърника.

https://www.youtube.com/watch?v=wCTfK91Ysws

Mr. Blonde

  • Гост
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #28 -: Март 20, 2019, 00:02:57 »
Да пробвам

А аз вчера или онзи ден помолих Mr. Blue или Mr. Blonde /не знам вече, разменили си били мейл–адресите! ;D/ да помоли Ддантгуин да ми изпрати цялата галерия с емотикони от Стария форум, където са и пуканките – нали щяхме да правим емотиконите заедно с теб?

Защото пък се оказа, че емайл–връзката между мен и Ддантгуин по този повод не била вече защитена.  :b0412:

Щото същата вечер му бях изпратила мейл да го уведомя, че мога ВЕЧЕ да продължа с емотиконите, след което същият мейл ми се върна с надписа "незащитена връзка", заедно с един друг от преди 3–4 месеца.  :b0405:

Не сте го обсъждали с мен със сигурност. Имаше няколко часа, през които сертификатът на сайта не беше подновен, събота срещу неделя, но сега мисля, че всичко е наред. И тези неща ги пускайте в Технически, където им е мястото. За наистина спешни проблеми можете да пишете директно на мейлите на модераторите или на администраторите.
 :t1233:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #29 -: Март 20, 2019, 01:06:48 »
Не сте го обсъждали с мен със сигурност.  :t1233:

За Вас е "със сигурност", но за мен няма как да бъде. След като снощи или онази вечер единият от вас ми писа, че му били променили мейла от Mr. Blonde на Mr. Blue или обратно.

А и си променяте физиономиите на аватара?! Как да знаем КОЙ КОЙ йе?!

А от "ОТВЪДНОТО" ми се връща обратно /без отговор!/ мейл с надпис "връзката не е защитена" + още некъф мейл от преди 3–4 месеца!!!

Тва и при Кафка го няма ...


Франц Кафка
« Последна редакция: Март 20, 2019, 01:27:11 от Джиджи »

Mr. Blonde

  • Гост
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #30 -: Март 20, 2019, 01:35:26 »
Не сте го обсъждали с мен със сигурност.  :t1233:

За Вас е "със сигурност", но за мен няма как да бъде. След като снощи или онази вечер единият от вас ми писа, че му били променили мейла от Mr. Blonde на Mr. Blue или обратно.

А от "отвъдното" ми се връща обратно /без отговор!/ мейл с надпис "връзката не е защитена" + още некъф мейл от преди 3–4 месеца!!!

Тва и при Кафка го няма ...



Франц Кафка

Не бих си причинил кореспонденция с Вас, още повече относно емотикони. Учудваща обаче е способността Ви да създадете драма от абсолютно нищо. Ако не сме покрили високите Ви стандарти и ако ще тропате с краче, че Ви е твърде кафкианско, защото някой мейл Ви се е върнал без отговор или защото Ви мързи да погледнете в съобщенията си и да видите с кой точно от модераторите сте кореспондирали вчера, моля, не се тормозете излишно. Наместо това закупете скромно оборудване и създайте отворен форум с безукорна поддръжка, с време за подробен отговор на обикновени запитвания до 3 минути, а за удовлетворяване на капризи до 5 минути и с каквито други екстри се сетите. Ще идваме да Ви се възхищаваме.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #31 -: Март 20, 2019, 01:36:52 »
Quote (selected)
Барем ватмана да пожалиш викам!
Аз, комай, ще се окажа от малкото хора по света, на които им е пял "лорд" в трамвая!
А той е единственият ватман между лордовете и единственият лорд между ватманите в света.
При което е обратен (да не кажа "педал", че не е съвсем културно) и в двата варианта.
А това си е направо за Гинес!
.............
Относно бройката на десния електорат у нас, Калинчо го е казал съвсем точно.
Има една част, която поради някаква кармична тегоба, съчетана с оскъдните им ментални възможности, страда по отнетата от мръсните комунисти бозаджийница на дедо им. С надеждата, като земат десните властта, да станат едни бозаджии-милиардери...
И след прозрението на проф. Иво Христов за 80-тях процента, няма какво повече да се добави.

Пешо

  • Гост
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #32 -: Март 20, 2019, 13:23:42 »
От днешното издание на 'Гласове ':
Quote (selected)
Борисов обеща две сигурни места на СДС в бъдещия Европейски парламент (ЕП). Това стана ясно по време на среща в централата на ГЕРБ на ръководствата на двете партия, съобщава БГНЕС.

Цветан Цветанов и Румен Христов определиха срещата като опознавателна. Следващата седмица предстои нова среща, на която ще бъдат изчистени всички възникнали днес въпроси.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #33 -: Март 20, 2019, 19:55:16 »
Quote (selected)
ЕНП замрази членството на партията на Орбан

https://www.segabg.com/forum-topic/enp-zamrazi-chlenstvoto-na-partiyata-na-orban

Интересно как ли са гласували Герб  и остатъците от СДС?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #34 -: Март 20, 2019, 19:59:50 »
е как да са гласували - то е ясно:
Quote (selected)
190 от делегатите на асамблеята на партията са подкрепили решението, трима са били против, съобщи лидерът на ЕНП Жозеф Доул.

сега на ход е орбан, той заяви, че ако го замразят - напуска енп.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #35 -: Март 20, 2019, 20:02:40 »
Сутринта заяви, да видим дали ще им тегли една маджарска.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #36 -: Март 21, 2019, 10:23:37 »
Той все пак беше до Ситняково. Аз бях там и съм го проходил от край до край.
Естествено че не беше нито десен нито ляв.
Жалко за вярата и надеждите ни.
Хора с мръсни души ни ги откраднаха и ги продадоха заедно с България за 30 сребърника.

До Ситняково, до Плиска, няма значение – спорили сме и друг път.

Важното е, че НЕ БЕШЕ нито ЛЯВ, нито ДЕСЕН. И “O, sole mio!” не беше!

Но имаше надежда, имаше хора – и млади, и стари – хиляди, маса, НАРОД!

Имаше енергия, движение. Сега няма. И от СДС нищо не остана, щото днешното е менте. 
А най–прав е Анонимъс, който казва: „Откраднаха НИ вярата и надеждите!”  :raise_the_roof-1045:

AnonimusBG

  • Гост
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #37 -: Март 21, 2019, 14:43:22 »
"Изключено е на премиера Бойко Борисов да му мине през главата да ме слага за евродепутат в листата, а на мен пък - още повече". Това заяви пред Епицентър.бг депутатът от ГЕРБ Георги Марков в отговор на въпрос дали ще влиза в евролистата на управляващата партия, каквато новина разпространи вчера сайтът bgsniper.com.
"И през ум не ми минава такава идея. Аз си имам спокоен дом в Унгария, не искам да ходя при джендърите в Брюксел, да ме стрелят по улиците и да се чувствам несигурен. ГЕРБ си имат партия, да води който си иска евролистата  ѝ - аз няма да съм!", категоричен бе Георги Марков.


http://epicenter.bg/article/Georgi-Markov--Az--evrodepuat--Izklyucheno-e--/178165/2/0

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #38 -: Март 21, 2019, 16:42:58 »
Има ли партия, с която ГЕРБ да не са във формална или не коалиция?! С ДПС - в негласна коалиция, с "патриотите", със СДС... от едни и същи олигарси си купуват апартаменти, ходят им на партитата...   :t2407:

Кой казваше че "всички са маскари?
« Последна редакция: Март 21, 2019, 17:01:48 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #39 -: Март 21, 2019, 16:49:39 »
Има ли партия, скоято ГЕРБ да не са във формална или не коалиция?! С ДПС - в негласна коалиция, с "патриотите", със СДС... от еди и същи олигарси си купуват апартаменти, ходят им на партитата...   :t2407:

Кой казваше че "всички са маскари?

Питай Асол. Според нея има. :)
За констатацията на Алеко не мисля че важи в съвременния свят с толкоз много калинки...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #40 -: Март 21, 2019, 16:57:01 »
Има ли партия, скоято ГЕРБ да не са във формална или не коалиция?! С ДПС - в негласна коалиция, с "патриотите", със СДС... от еди и същи олигарси си купуват апартаменти, ходят им на партитата...   :t2407:

Кой казваше че "всички са маскари?
има една от парламентарно представените - тя в момента не е в парламента. и им разваля рахатя.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #41 -: Март 21, 2019, 18:04:10 »
Има крило в БСП, което иска съюз с ГЕРБ.
Вие си ги избрахте!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #42 -: Март 21, 2019, 18:09:39 »
има, естествено - гергов, бенчо. и вероятно са си в съюз тук-там по места. заради такива съюзници бсп губи подкрепа. щото в софия едно, ама в общинския съвет прямо наоборот.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #43 -: Март 21, 2019, 18:10:40 »
но на гербавите съюзници в бсп им свършва комфорта. отделно, че въпросът беше зададен за централното ниво /или поне аз го интерпретирах така/.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #44 -: Март 21, 2019, 18:58:58 »
И на гербавите им свърши коНфорта.  :aplause:

С тея нови апартаменти на баш Апартаментчика ...  :m0941:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #45 -: Март 21, 2019, 19:05:45 »
Кухо парче е апартаметчика.
След предния скандал трябваше да недокосва нищо с А, сега Апартамент, Асансьор.
Да си беше купил склад, МОЛ, акции, но тъпотията не прощава.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #46 -: Март 21, 2019, 19:15:42 »
Важното е че тоз път са го подпукали извън милата рОдина.  :ive_got_it-1379:

Поради което се надявам да не се измъкне сух като миналия път.  :firefrog:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #47 -: Март 21, 2019, 19:20:06 »
Стиснали са го за топките докато не стане сделката..
Докато не платим парите за Ф-ките ще стискат, после пак ще го оневинят
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #48 -: Март 21, 2019, 21:20:47 »
Кухо парче е апартаметчика.
След предния скандал трябваше да не докосва нищо с А, сега Апартамент, Асансьор.
Да си беше купил склад, МОЛ, акции, но тъпотията не прощава.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #49 -: Март 21, 2019, 21:22:44 »
 :blush-3296:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #50 -: Март 21, 2019, 21:37:26 »
Кухо парче е апартаметчика.
След предния скандал трябваше да недокосва нищо с А, сега Апартамент, Асансьор.
Да си беше купил склад, МОЛ, акции, но тъпотията не прощава.
Хантични скулптури да си купи, Хасфалтови бази и къщи ф ХаФстралия.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #51 -: Март 21, 2019, 21:44:55 »
Кухо парче е апартаметчика.
След предния скандал трябваше да недокосва нищо с А, сега Апартамент, Асансьор.
Да си беше купил склад, МОЛ, акции, но тъпотията не прощава.
Хантични скулптури да си купи, Хасфалтови бази и къщи ф ХаФстралия.

Туй твойто ф момента нищо не йе. Ф съседната соба при Орбан си изтребил рибата с

"мултикултиишиасджендъри:0007: :0007: :0007:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #52 -: Март 22, 2019, 09:11:38 »
"Докато не платим парите за Ф-ките ще стискат, после пак ще го оневинят"

За съжаление, buratinob е много прав! Такъв механизма на управление на колониите, в режим на демокрация, назначават се корумпирани и малоумни компрадори, с личностови дефекти, и не ги разобличават, а ги притискат с престъпленията им, да взимат решения в полза на САЩ!
Вие си ги избрахте!