Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 02:56:31

Автор Тема: Спецсъдът пуска Десислава Иванчева и Биляна Петрова под домашен арест  (Прочетена 7275 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
https://www.segabg.com/hot/specsudut-puska-desislava-ivancheva-i-bilyana-petrova-pod-domashen-arest

Дали догодина по това време ще има решение на съда или ще трябва да чакаме още 8)
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ти да видиш. а защо трябваше да ѝ скапват здравето, ин витрото и прочие?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
За назидание, мафиотски представления...

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Че то всичкото беше за назидание, за показност.
От самото начало.
 :pissed-891:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Простаците за това живеят.
Правят защото могат, без оглед на ползите, обикновена демонстрация на "превъзходство".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
А, и с оглед на ползите в случая - градинките и полянките в Младост трябва да се оползотворяват от ваклинчовци, без да им се пречи.
Да е в такова ясно изразено малцинство по партия спрямо повечето кметове и точно нея да посочат като злосторник... Не изглежда точно произволно избрана жертва.
« Последна редакция: Октомври 18, 2018, 20:24:42 от Banshee »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Дали догодина по това време ще има решение на съда или ще трябва да чакаме още
Без да съм врачка от сега мога да ти кажа как ще свърши сагата, но съсипаха здравето и живота на жената. Тва е чиста политическа поръчка...а аз съм била свидетел и на други такива, не чак толкова шумни...поне не пряко предавани по телевизора. Мафиотска държава, но следва да и се признае предимство дори пред Коза Ностра. Последната поне никога не е управлявала официално.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Къде са сега масата, бандата убедени в "престъплението" на Иванчева. В сегашната дописка се промъкват уверено нотки на несигурност и видно отстъпление от досегашните твърдения.

Ще има и още, но къде бяха ваклинчовците и другите разпространители на "факти" и амбразурчиците "партнери" с "убедителните тръшкания и мантри за доказана престъпна дейност и пр. и пр.?
 :i_sheepish:
Разбира се, че не са тук и слава Богу! Сега продължават да наторяват обилно новото бранище на газетката...

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Аз съм си записал цялата бурна тема, която се диплеше в газетата СЕГА и кротко чакам.
Все ще има край сагата.
Въобще много обичам партнерски изцепки, особено тези, които са с категорично посочване, без да има каквито и да са доказателства. Не иде реч само за Иванчева. Все някога ми се случва, някое партнарче да не успее да си смени ника, преди да му начукам изцепките, когато му дойде времето.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.