Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 01:04:40

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 567838 пъти)

0 Потребители и 16 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3360 -: Септември 28, 2021, 21:51:33 »
и почвам да търся къде е грешката в мен, в призводителя ...
И накрая разбирам че преводача на инструкцията е за "опознаване" в библейския смисъл на думата.

Нещо като "Познах майка ти ..."?!?   :cool-1084:
Само дето не ми става ясно, защо е "преводача", а не "преводачката" ...  :beer:

« Последна редакция: Септември 28, 2021, 21:58:18 от Джиджи »

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3361 -: Септември 29, 2021, 14:47:55 »
Нерде политика, нерде манджи, гювечи, пастърми и так далее. Пак окензахте темата. Ма то ней за сефте.

Няма ли тема за плюскане, че и тук се изплюскахте. Резил за интелектуалната пенЦионерска молодеж и останалата философска трупа.  :t1228:

Мъдераторката од смесен ориджинал Sybil од оня форум ви го беше рекнала, че писанията са чат, но след това самоизтри съобщението, след като Баба Бастунлийка и дръпна ушите.

Другаре, ноо сте разпилени. Моля, съсредоточете се. Пилотът на бойни самальоти чака вашата/нашата пудкрепа, а за оставаналите "новата" печеливша партия - ГЕРБ.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3362 -: Септември 29, 2021, 14:57:30 »

А ти познай КЪДЕ по света трябва да учиш, за да станеш баш МинистЕр-ПреЦедател ...
:tongue_:

Да, интересно питане. Вижте къде са завършили Бритиш Прайм министрите, вкл. ЕмПи-тата, сиреч факултетите од вида Human, Social, and Political Sciences и ще се ориентирате в правилната посока.

Почти всеки университет има подобни специалности. Наздраве !  :m1248:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3363 -: Септември 29, 2021, 15:15:18 »
Вижте къде са завършили Бритиш Прайм министрите, вкл. ЕмПи-тата, сиреч факултетите од вида...
Джон Мейджър и Станко Тодоров са завършили един и същ университет.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3364 -: Септември 29, 2021, 15:23:44 »
Ексклузивно!



 :popcorn:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3365 -: Септември 29, 2021, 16:21:19 »
Да, интересно питане. Вижте къде са завършили Бритиш Прайм министрите, вкл. ЕмПи-тата, сиреч факултетите од вида Human, Social, and Political Sciences и ще се ориентирате в правилната посока.

Почти всеки университет има подобни специалности. Наздраве !  :m1248:
Заеби! Нашият е учил за театрален учител!  :t23145:

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3366 -: Септември 29, 2021, 18:15:39 »
Джон Мейджър и Станко Тодоров са завършили един и същ университет.

Нищо подобно. Джон Мейджър няма никакви университети зад гърба си, а е със средно образование - хай скуул, което завършва няколко години след първото напускане.

Биографът на Дж. Мейджър, Антъни Селдън, е описал ВСИЧКО, вкл. и неговите интимни връзки с една от даскалиците му, по-дърта от него с 13 години.

Българската "принцеса" Лю Жив Зян е била на Острова и е зубрила в Оксфорд, а ДНЕС от трима БеГе партийни ръководители, поне на двама оД тях, щерките или унуците завършват на Запад, НЕ ф Русия.  :smokin:

Заб. Забравих да напомня, че Бай Станко/вете е бил шивач в квартала, но се е въздигнал. Най-интересното в живота му е как е искейпнал од затвора, когато "американТска боНба паннала връз дуваря на софийската пандела, една врата се отворила и той се оказал на улицата". (цитирам по памет)

« Последна редакция: Септември 29, 2021, 18:22:13 от D.Videv »
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3367 -: Септември 29, 2021, 18:19:05 »
Л.Ж не беше ли завършила Сорбоната
Какви са тези оксфорди, американи и сукна

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3368 -: Септември 29, 2021, 18:25:46 »
Л.Ж не беше ли завършила Сорбоната
Какви са тези оксфорди, американи и сукна

Людмила Живкова беше посетила Париж ф един пондрелник, когато еди-какво-си е било затворено, а за да го одворят, наште другаре са платили сума од 10 000 долара, да улезнат с привилегии.

Органът на залязалата клошарска френска компартия Юманите Диманш беше публикувал това чрезвичайно събитие, но броевете изпратени в България бяха конфискувани немедлено от персонала на НРБ ДеСе.

И, аре да се не мучиш - не иде ред за Сорбоната, а за Лувъра !   :ive_got_it-1379:

---

Да, Дядо Тодор и Людмила са били на честно частно посещение два пъти, но същите НЕ са свързани с никакви образования, а за да асимилират какво може да стане, ако ги изпреварим.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3369 -: Септември 29, 2021, 18:29:11 »
най-много успели мъже в България са дали ВИФ и Магнаурата в Симеоново. Ово е стандарт.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3370 -: Септември 29, 2021, 18:31:45 »
най-много успели мъже в България са дали ВИФ и Магнаурата в Симеоново. Ово е стандарт.

Точно тъй! За справка, виж съветниците на пРезидента.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3371 -: Септември 29, 2021, 18:38:14 »
 D.Videv
Този път дрън дрън и стари пози
от времето на късният  соц, когато на витрината на ам. посолство лепваха некакъв пропаганден монтаж, а другарите го заграждаха уж с параван.
И така с общи усилия се рутеше соца.
Дрън дрън ярина.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3372 -: Септември 29, 2021, 18:46:36 »
най-много успели мъже в България са дали ВИФ и Магнаурата в Симеоново. Ово е стандарт.
Нормално като за колониална територия :smokin:
Липсват офицери, ама набързо бастисаха армията.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3373 -: Септември 29, 2021, 18:55:31 »
Тъжна картинка за решилите да се размотават до изборните бюра, урни, курници и прочее.



Щатската обител на унука на другаря Бай Тодор. Нахожда се в САЩ, не в Русия, въпреки че е женен за съветчанка, дъщеря на бивш КаГеБеец.

По-рано, преди да закрият форум СЕГА, ви бях изпраскал поне 10 домове у слънчалата Калъфооня на наши народни нови честни частни бузинесмени, които ги НЯМАШЕ в мрежата и затова ги изтриха, а подир и затриха форумо.

Заб. Тази пикчър е од мрежата и можете да й се насладите, като се разходите насам-натам, за да видите не само екстериора, но интериорът на дома унучев.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3374 -: Септември 29, 2021, 18:58:20 »
Нема ли некоя добра душа да мърджне таа тема с темата "Кофа"?

Както и дае...костаа с изборите?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3375 -: Септември 29, 2021, 19:00:23 »
Много важно че си имали къщи.
Ми то и Бъчко си има къща в Щатите.
И колко още много други.
Няма да живеят на улицата я.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3376 -: Септември 29, 2021, 19:00:49 »
Темата е изборна. Иде реч за политика в настоящето и будушчето, свързана в диалектическо единство с политиката ф миналото, където миналото има базисен характер, а настоящето и будушчето са НАДстроечни явления.  :popcorn:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3377 -: Септември 29, 2021, 19:02:18 »
Щатската обител на унука на другаря Бай Тодор. Нахожда се в САЩ, не в Русия, въпреки че е женен за съветчанка, дъщеря на бивш КаГеБеец.

Слаба работа! Видно е че нема пари. Но е сигурно, че е много по хубава от твойта, щото иначе немаше да я изтипосаш. Не са ли ти казвали, че от злоба и завист се фаща язва? Двойна и перфоративна?

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3378 -: Септември 29, 2021, 19:10:37 »
Много важно че си имали къщи.
Ми то и Бъчко си има къща в Щатите.
И колко още много други.
Няма да живеят на улицата я.

Бъчкофцете, които си имат къщи с плувни басейни на стойност над 10 млн - не рубляци, а доларе - са на брой 89 в районите на Калифорния - НЕ в пренаселените и големите градове на щата, а из разни гори и балкани.

Четири семейства живеят ф близост до билдинга дека опуцаха Джон Ленън, ф началота на Сентръл Парк - апартамантите им обикалят етажите. Цените им са над 10 млн зелени гущери, ийч.

Както виждате, хората си имат бизнес и не им дреме за разни прошляци, които се канят да гласуват за предварително наредените, като на шахматна дъска политически фигури.

От всички, най-беден ми се види Фигуранта, но те го знаят, че парите не го блазнят особено, а ВЛАСТТА е в сърДцето и душицата овенне, и ще му я оставят, за да продължи с великолепните си Радевики-Филипики и весели целий свэт.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3379 -: Септември 29, 2021, 19:13:47 »
Ти май си селската клюкарка на Калифорния. "Аз не знам, ама хората така говорят."

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3380 -: Септември 29, 2021, 19:14:04 »
Quote (selected)
Партията на Цветан Цветанов "Републиканци за България" и КОД на Петър Москов ще се явят на изборите в коалиция под името "Национално Обединение на Десницата". Днес те се регистрираха в ЦИК за предстоящите избори за президент и вицепрезидент, както и за народни представители, които ще се проведат на 14 ноември.
...
Искаме да възстановим парламентаризмът", коментира Цветан Цветанов.
https://www.manager.bg/politika/cvetanov-i-moskov-se-obedinyavat-za-izborite-v-koaliciya-nacionalno-obedinenie-na-desnicata
Бегай, парламентаризъм, бегай че иде ЦЦ да те оправя!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3381 -: Септември 29, 2021, 19:14:51 »
Ууупс, да не пропусна и брата на Иво Карамански. Той не е политик, но този факт не му е попречил да живее в един красив южен щат в скромна къщурка за 8 млн в щатска валюта.

Од пРъвоизворЪТ

И се мъчи од много време, но нещо напоследък се е разприказвал, че май ше улиза у политическият жизнь в БеГе-то. Желая му успех. Много пробивен човек.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3382 -: Септември 29, 2021, 19:19:50 »
Ти май си селската клюкарка на Калифорния. "Аз не знам, ама хората така говорят."

Много слаба презентация. Да беше видяла пикчърите фъф форум СЕГА на десетина подобни къщички на НАШЕНЦИ, нямаше да изречеш тази сентенция. Хеля как скуропозтижно ги маанаа.

Е, ясно ми е, че българинът е скептик, но лично съм авантюрист и не ми дреме од нищо и од никой  :ouch-2144: и затова се изкефих с фотките, но някои май са се стъжнили. 

Толкоз по въпроса за "клюките".
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3383 -: Септември 29, 2021, 19:22:33 »
Темата е изборна. Иде реч за политика в настоящето и будушчето, свързана в диалектическо единство с политиката ф миналото, където миналото има базисен характер, а настоящето и будушчето са НАДстроечни явления.  :popcorn:
кат са натстроечни, що пълниш форума с ненатстроени недвижимости?


 

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3384 -: Септември 29, 2021, 19:24:38 »
авантюризмът ти се изчерпва да сложиш захар в кафето и да си отвориш джама в мъглив ден или, в изключителни случаи, да си купиш хотдог.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3385 -: Септември 29, 2021, 19:27:43 »
Някой май се притесни от Възраждане, повикали са дълбините на запаса Сидеров да разводнява национално отговорния вот.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3386 -: Септември 29, 2021, 19:27:47 »
Quote (selected)
да си купиш хотдог.
Ей тва надмина очакванията ми!
:smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3387 -: Септември 29, 2021, 19:30:16 »
Ей тва надмина очакванията ми!
:smokin:
Що бре?
Да си купиш хотдог в края на деня на половин цена си е авантюра, чак граничи със спекула. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3388 -: Септември 29, 2021, 19:32:29 »
Някой май се притесни от Възраждане, повикали са дълбините на запаса Сидеров да разводнява национално отговорния вот.
Искаш да кайш, че има мобилизация срещу Костя ли?
Ше тряа да проверя! Току виш съм гласувал за тях!
Не, че ми иде отвътре, но като чета тук фонфона и още неккви "правилни" ме влече бе!
 :bigok:
п.с. Пък чать - пать гласувам и късно, от последните и мое съм на три ракии. Моят ден за размисъл е петте мин. докато чакам пред стаята и като нищо мое ми се завърти и такава мисъл в глъвътъ - нещо като - "бе шо не им ЕПЛ"?
 
« Последна редакция: Септември 29, 2021, 19:39:37 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3389 -: Септември 29, 2021, 19:33:41 »
Някой май се притесни от Възраждане, повикали са дълбините на запаса Сидеров да разводнява национално отговорния вот.

Защо реши така? Възраждане, Атака - една марка лъчи. Коцето е същият демагог като Долен. В либералната демокрация никой не се страхува от никого. Защото нищо не може да промени и защото е елементарно да го шунтират. Или да го купят.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3390 -: Септември 29, 2021, 19:35:20 »
кое те влече? Фонфона или правилните?
Аз не си търся оправдание че съм ги содомизирал.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3391 -: Септември 29, 2021, 19:38:45 »
кое те влече? Фонфона или правилните?
Аз не си търся оправдание че съм ги содомизирал.
Дописах!
И преди да те прочета.
Прочетох се сам - по изключение! :pissed-891:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3392 -: Септември 29, 2021, 19:40:11 »
Quote (selected)
Христо Иванов: Политиката на мътни води - проекти, спасители, месии, доведе България до тук
https://glasove.com/categories/novini/news/khristo-ivanov-politikata-na-mtni-vodi-proekti-spasiteli-mesii-dovede-blgariya-do-tuk
Да бе, аман от месии, време е да възцарим мастиите кат Ристю.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3393 -: Септември 29, 2021, 19:42:21 »
„Както виждате, хората си имат бизнес и не им дреме за разни прошляци, които се канят да гласуват за предварително наредените, като на шахматна дъска политически фигури.„

Е тука кат си прав, прав си.
Но гарнитурата ти издиша.
Т.е пропагандната част.
Никой не се интерсува вече кой кво имал.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3394 -: Септември 29, 2021, 19:44:26 »
Quote (selected)
Партията има амбиция да е втора или трета политическа сила, каза той:
Дет викаше рекиджа /перефразирам/- трета твое или трета мое?
Щот по трета мое и ся си е там - слет ИБНИГИ и ДПС.
А мое и фтора да стане, ако ИБНИГИ се оакат и Костя не флезе.
Тъй де!
Мъ кво ли се меся и аз ф бонговите дела -  :m1329:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3395 -: Септември 29, 2021, 19:48:42 »
нямаше нужда-разбрахме те и без дописване.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3396 -: Септември 29, 2021, 19:50:35 »
Quote (selected)
Никой не се интерсува вече кой кво имал.
Фсъщност, само на мен ли ми се чини, че като станаха повечко юзъри и имотното брокерче го издуха?
На някъде?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3397 -: Септември 29, 2021, 20:10:50 »
Тази снимка май е прясна.

Загледах се фъф физиономиите на присъстващите. Не ги познавам, освен женералчето, гледащо като фен на Уефски, току що загубил от селски отбор на Герена.
Знакови и говорещи физиономии, но две - три особено привличат вниманието.
Този най отдясно би могъл да бъде и ф ГЕРП и ф ДПС със същият успех - постлан.
Дамата най отляво изобразява показателен скепсис.
Онази най отдясно и човекът зад женералчето са ф най добра позиция - поскрили са се малко, макар и естествено да се е получило това.
Този отзад Ристю, със сакото цвят перушината около задника на какаду, гледа неккси саркастично, едва ли верва на лидера си. Тряа се земат мерки.
Мързи ме нататък да продължавам с разказ по картинка, ми ше зема си долея!
 :smokin: 
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3398 -: Септември 29, 2021, 22:12:14 »
Кажи за мустаклията отзад. А пък ХИ ми изглежда все по-притеснен. Че май хоратите му не хващат дикиш.
« Последна редакция: Септември 29, 2021, 22:30:38 от dabedabe »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3399 -: Септември 29, 2021, 22:19:39 »
ицу е хем мазен, хем гнусен. отделно, че в свободната ойропа полина паунова го направи на трътка, щото го засичаше всеки път, като почне да си плещи нищонеказващите лакардии.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3400 -: Септември 30, 2021, 09:50:15 »
Quote (selected)
Протестните партии са на ръба на мнозинството, твърди Първан Симеонов
Обаче мисирки и аналлизатори продължават с простотиите  :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3401 -: Септември 30, 2021, 09:56:40 »
Първанчо, както всички други, си разказва сънищата.
« Последна редакция: Септември 30, 2021, 10:48:30 от dabedabe »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3402 -: Септември 30, 2021, 11:33:35 »
А пък аз почвам вече да се притеснявам за le petit general ...
Щот' на снимката на Бепе е почнАл да гледа вече като Слафчу! :crying_with_laughter-3302:


Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3403 -: Септември 30, 2021, 11:41:17 »
А пък аз почвам вече да се притеснявам за le petit general ...
Щот' на снимката на Бепе е почнАл да гледа вече като Слафчу! :crying_with_laughter-3302:
Вярно. Само трябва да порасне за де не  е толкоз пти.
« Последна редакция: Септември 30, 2021, 11:48:45 от Shabaan_bin_Robert »

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3404 -: Септември 30, 2021, 11:41:40 »
Вярно. Само трябва да порасне за да не е толкоз пти.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3405 -: Септември 30, 2021, 11:43:41 »
По резултатите на Галъп протестните партии имат около 115 депутата.

Но както върви от воле ще вземат 130 мандата с увеличаване процентите на Братята и с гласовете от чужбина.

Голямата новина е, че ИТН вече си научиха урока.Каримански е готов да подкрепи Асен Василев за финансов министър а самия той да бъде вицепремиер....

 :popcorn:


Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3406 -: Септември 30, 2021, 11:50:31 »
Апропо Харвардите мноо добре инженерстват.

Добавиха "модерно ляво" в лицето на Николай Камов.

Социалдемократ близък до Римския клуб....

 :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3407 -: Септември 30, 2021, 12:11:39 »
Yes!

Quote (selected)
„Продължаваме промяната” се събра със социалдемократите на Камов

Така Кирил Петков и Асен Василев отново показаха, че класическото политическо разделение на дясно и ляво няма значение за тях
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/produlzhavame-promyanata-se-subra-socialdemokratite-na-kamov  :t0328:

А аз лично не вярвам това тяхно решение да има неква връзка с победата на социалдемократите в Германия …

Или греша?!? :t1815:


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3408 -: Септември 30, 2021, 12:16:58 »
ЧЕ те останаха ли социалдемократи на Камов.
Плъха си разсипа партията. Я има файтон ора я не.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3409 -: Септември 30, 2021, 12:29:16 »
„Продължаваме промяната” се събра със социалдемократите на Камов
Така Кирил Петков и Асен Василев отново показаха, че класическото политическо разделение на дясно и ляво няма значение за тях
Хи...хи...хи... GERB 2.0
Ндааа... Както рекох в началото - Без Бочко(мамин златен) - по бочковски  :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3410 -: Септември 30, 2021, 12:32:35 »
Бочко си е сущи седерунгел. В ляво не пипа :smokin:

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3411 -: Септември 30, 2021, 12:39:08 »
Ъхъ...  не пипа у лево... заради това викаше другарката Корнелия за председател на НС... а пък с другаря Първанов:
"Най- силните мъже в държавата- премиерът и президентът, стоплиха отношенията си. След разривът между тях през лятото, сега Борисов и Първанов пак си подават ръка.
Неочаквано миналата седмица, на прием с чуждестранни делегати и дипломати, президентът се превърна в рекламен агент на доскорошния си конкурент Борисов. Първанов обикаляше високопоставените си гости и говореше само суперлативи за правителството и неговата политика. По този начин изгори всички мостове със закърмилата го БСП.  :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3412 -: Септември 30, 2021, 12:46:24 »
Първанов напомня говорещите глави. Бе няма ли нормални хора в таз държава? Ма какъв спектакъл беше спорът му с Дянков! Първанов си е фатмак по душа. В БСП не виждам модерни хора. Там всички козируват и си чакат реда.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3413 -: Септември 30, 2021, 14:09:25 »
D.Videv
Този път дрън дрън и стари пози
от времето на късният  соц, когато на витрината на ам. посолство лепваха некакъв пропаганден монтаж, а другарите го заграждаха уж с параван.
И така с общи усилия се рутеше соца.
Дрън дрън ярина.

Явно не си ходил/ходила на Межд. Мострен Панаир ф Пордим, сори - Пловдив, за да видиш Вавилонско стълпотворение в палатата на САЩ. Тогава ги разправяй тия.... Раздаваха луксозни списания, разни значки с Аполо, фланелки, детски игурашки, шоколадови бонбони, Кока Кола в кутийки, че даже и цигари Лексингтън, на които пишеше "Афтър Екшън, сатисфекшън", карашик със зажигалки.

Държавна Сигурност беше на всеки сантиметър, за да не стане някакъв сакатлък чрез мръсните капиталистически вербовчици од ЦРУ.  :smokin:
« Последна редакция: Септември 30, 2021, 14:18:27 от D.Videv »
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3414 -: Септември 30, 2021, 14:55:20 »
Раздаваха луксозни списания, разни значки с Аполо, фланелки,
Тия раб'ти на изхода ги прибираха...
После един авер, от майничките, ме светна, че въртели с тях черна борса...
П.П. Обаче аз мушнах под пуловера едно списание - с мацки и коли...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3415 -: Септември 30, 2021, 14:58:32 »
Кфи беха ти

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3416 -: Септември 30, 2021, 15:01:18 »
Е, трябва си АБПКФ. "Народна" пенция докопа ли?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3417 -: Септември 30, 2021, 15:20:49 »
Тия раб'ти на изхода ги прибираха...

За селскостопанското изложение 1936 ли говориш? Чел съм, че е било много яко.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3418 -: Септември 30, 2021, 16:00:54 »
Явно не си ходил/ходила на Межд. Мострен Панаир ф Пордим, сори - Пловдив, за да видиш Вавилонско стълпотворение в палатата на САЩ. Тогава ги разправяй тия.... Раздаваха луксозни списания, разни значки с Аполо, фланелки, детски игурашки, шоколадови бонбони, Кока Кола в кутийки, че даже и цигари Лексингтън, на които пишеше "Афтър Екшън, сатисфекшън", карашик със зажигалки.

Държавна Сигурност беше на всеки сантиметър, за да не стане някакъв сакатлък чрез мръсните капиталистически вербовчици од ЦРУ.  :smokin:
Вавилонско стълпотворение на панаира в Пловдив имаше пред/в всяка палата, а също и отвън.  :t0153: Не знам как мръсните капиталистически вербовчици на ЦРУ са успявали да чуят нещо в тази тарапана!  :tomtom:

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3419 -: Септември 30, 2021, 16:56:14 »
Вавилонско стълпотворение на панаира в Пловдив имаше пред/в всяка палата, а също и отвън
Туй "вавилонско стълпотворение" на изложението 1936 ли беше? Чувал съм, че било много яко? Тъй твърди отврат - от дядо си бил чувал...
« Последна редакция: Септември 30, 2021, 17:25:04 от дедо Барми »
Sine Borisov ... in stilo Borisov