Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 16:29:46

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 555562 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2956
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4380 -: Октомври 12, 2021, 18:37:04 »
Като си помисля - прав си! И те се скъсаха откъм гърба да върнат ГЕРБ - никаква стратегия, никаква дълготрайна мисла, юруш на бананите и като резултат - същото. На ланския сняг имам повече доверие отколкото на тез двамцата, с трапчинки или без.

                                 
*********   ✹    *********

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4381 -: Октомври 12, 2021, 18:38:21 »
Става забавно. Стратегия нямали, казваш ? Ти каква стратегия би се радвала да видиш ? Дай пример с десетина реда.

ПП. Дори и само това, дето го е писал 66 по-горе, да е - има сериозна полза от ПП-тата.
Мислиш, че този вот иначе щеше да отиде всичкият за гъби? Тогава надежда няма никаква.
Стратегия би било да изчакат тези никому ненужни избори, да рекат, ама вижте колко сме работа свършили, пък тогава да запретнат ръкавчета и да правят партия по стъгди и паланки. Но може да не съм права, тъй като по стъгди и паланки вече избиратели не са останали, и борбата е за градското ядро. Може би и разни гражданства за бутнали лодката от строителния док по-рано от предвиденото, щото ми се видя тази организация малце седмаче родена.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4382 -: Октомври 12, 2021, 18:42:14 »
Quote (selected)
Методи Лалов, Здравче, е читав човек.
Верно е това!
Познавам го лично, макар и само няколко пъти да сме се виждали по служебни въпроси - човекът е точен и мислещ.
А се пенеше още от 2016 срещу ВСС, още докато бе председател на СРС.
И го правеше открито, съдържателно и с аргументи - не само какво е, а и какво и как да стане.
Явно и в ДъБъ започва да му писва.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4383 -: Октомври 12, 2021, 18:48:38 »
Верно е това!
Познавам го лично, макар и само няколко пъти да сме се виждали по служебни въпроси - човекът е точен и мислещ.
А се пенеше още от 2016 срещу ВСС, още докато бе председател на СРС.
И го правеше открито, съдържателно и с аргументи - не само какво е, а и какво и как да стане.
Явно и в ДъБъ започва да му писва.

Аз не само за него, а и за още пет, шест от тях, които познавам се чудя, кога точно ще отсвирят окончателно "демократете", щото няма какво да се лъжем ...за хората, за които пиша не става дума за кинти от АЗБ

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4384 -: Октомври 12, 2021, 18:50:49 »
Мислиш, че този вот иначе щеше да отиде всичкият за гъби? Тогава надежда няма никаква.
Стратегия би било да изчакат тези никому ненужни избори, да рекат, ама вижте колко сме работа свършили, пък тогава да запретнат ръкавчета и да правят партия по стъгди и паланки. Но може да не съм права, тъй като по стъгди и паланки вече избиратели не са останали, и борбата е за градското ядро. Може би и разни гражданства за бутнали лодката от строителния док по-рано от предвиденото, щото ми се видя тази организация малце седмаче родена.
Ааа, много несериозно. Да си кютат, вместо да коват желязото, докато е горещо и после някой аналитик от Австралия да обяснява, че с неучастието си са си скъсали гърба за да може Герб ...
Сега поне има някакъв шанс да направят правителство, ако, разбира се, Ицето пак не извърти някой кален номер.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2956
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4385 -: Октомври 12, 2021, 18:53:34 »
Quote (selected)
„Имената на Ицо Хазарта и доста други популярни граждански фигури, да не ги пиша, че се засягат, са буквално гонени от мегадемократичната коалиция“, допълва още Димчев. „Въпреки, че билбордовете на коалицията, платени от мастите и популярни олигарси, са вече из цялата страна, дори преди началото на кампанията, отвътре разрухата е страховита“, пише още режисьорът и допълва, че е тъжно, когато нещо хубаво свършва така
https://tribune.bg/bg/politika/hristo-ivanov-izgonil-i-itso-hazarta-ot-listite/

хахахаха, фанаха се за гушите от страх, че съвсем няма да влязат.
нов щурм на росенец? Лозан Магесник? Гола цица поне?
*********   ✹    *********

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4386 -: Октомври 12, 2021, 19:06:02 »
https://tribune.bg/bg/politika/hristo-ivanov-izgonil-i-itso-hazarta-ot-listite/

хахахаха, фанаха се за гушите от страх, че съвсем няма да влязат.
нов щурм на росенец? Лозан Магесник? Гола цица поне?

Не ща да се самоцитирам, който е любопитен, ще ми прочете досието, но аз преди доста време загатнах, кво се случва в демократичните редици. България е два московски квартала - всичко се знае и повечето се познават  :nuts:

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4387 -: Октомври 12, 2021, 19:15:07 »
Еееххх... другари, другарийийй... Тест беше това... тест... политически...
Лозунгът на входа на Тутракан беше:
"Рейгън - враг номер едно на тутраканска селищна система "
P.S. Няма лошо - и Рейгън  е враг. И то какъв  :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4388 -: Октомври 12, 2021, 20:00:14 »
Еееххх... другари, другарийийй... Тест беше това... тест... политически...
Лозунгът на входа на Тутракан беше:
"Рейгън - враг номер едно на тутраканска селищна система "
P.S. Няма лошо - и Рейгън  е враг. И то какъв  :crying_with_laughter-3302:
Някой да даде на Барми календарче, желателно магнитно, да си го тури на вратата на хладилника, че изостава с годините!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4389 -: Октомври 12, 2021, 20:51:45 »
Що мий календарче? И тия малки тестове показват кои са магистрите... по уикипедия?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4390 -: Октомври 12, 2021, 20:53:05 »
Що мий календарче? И тия малки тестове показват кои са магистрите... по уикипедия?
Кво искаш да ми кажеш?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4391 -: Октомври 12, 2021, 20:55:44 »
Кво искаш да ми кажеш?
Че няма календарче и сега се измъква като мокра връв.  ;)

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4392 -: Октомври 12, 2021, 20:56:32 »
Кво искаш да ми кажеш?
На теб? Не... Ти имаш базисните знания. Думата ми беше за всичколозите по википедия...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4393 -: Октомври 12, 2021, 20:57:49 »
википедия е сал при теб и путин

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4394 -: Октомври 12, 2021, 20:59:28 »
останалите ползваме луркморе.ту и шлайф. В кравн случай-кози крак

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4395 -: Октомври 12, 2021, 21:00:37 »
википедия е сал при теб и путин
Ето, видя ли? Точно преди две мнения написах "уикипедия". А бе малките ми тестчета работят...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4396 -: Октомври 12, 2021, 21:04:05 »
историята ти малко ме интересува. фактът е че като отворих темата бе зациклил на википедия. сритваш пинчера в краката, отваряш си вратата и си сипваш едно голямо. това е настоящето.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4397 -: Октомври 12, 2021, 21:05:19 »
Думата ми беше за всичколозите по википедия...

Барма, ти си като петела от популярната детска песничка

"Чудна птица е петелът,
вода пие - не пикае."

Не си ли забелязал, че хората, които обвиняват други в ползване на Википедия, я ползват най-много? И няма нищо лошо да ползваш Викито. Ако знаеш за какво става въпрос, де. Щото инфото от Вики  е същото като всяко инфо от нета.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4398 -: Октомври 12, 2021, 21:11:49 »
Думата ми беше за всичколозите по википедия...

Барма, ти си като петела от популярната детска песничка

"Чудна птица е петелът,
вода пие - не пикае."

Не си ли забелязал, че хората, които обвиняват други в ползване на Википедия, я ползват най-много? И няма нищо лошо да ползваш Викито. Ако знаеш за какво става въпрос, де. Щото инфото от Вики  е същото като всяко инфо от нета.

Ся ще напомня нещо, което ако трябва да съм честна, бих предпочела да забравя. Събитията са от 2013 година, когато Бармалей спомена кой е гласен за шеф на ДАНС. Беше Пеевски...след неколко дни тва се оказа факт и на мен ми беше мноо трудно да ограничавам подигравките му. Форумът все още е налице...всеки може да провери

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4399 -: Октомври 12, 2021, 21:16:31 »
че е ил инфо не е интересно. това колективно самоубийство на позитанци и досега за мен остава ирационален факт.
струваше ни още боцевщини. на всички.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4400 -: Октомври 12, 2021, 21:22:34 »
От БСП зависи дали ще върне Баце на власт, без нея тройката не може да направи правителство.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4401 -: Октомври 12, 2021, 21:23:22 »
че е ил инфо не е интересно. това колективно самоубийство на позитанци и досега за мен остава ирационален факт.
струваше ни още боцевщини. на всички.

Тцъ. Не е чел инфо...явно имаше вътрешно гербаво такова, щото и аз немах никаква представа за подобно харакири

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4402 -: Октомври 12, 2021, 21:24:15 »
Ся ще напомня нещо, което ако трябва да съм честна, бих предпочела да забравя.

И кво? И изобщо е много странно как помните некви дреболии преди 15 години, а изобщо не помните нещо, казано преди два дена. Казал, не казал - не чува петела. И досега не е изразил ясна позиция по един-единствен въпрос. Това, с "подигравките" е много удобна тактика С един самосвал глупости да не кажеш нищо конкретно.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4403 -: Октомври 12, 2021, 21:29:03 »
Хъмкъм... по кой въпрос? Та нали 90% от вас са играчи на дайчовото*? Хора, на които познанията им за процесите в България (икономически и политически) са от вестниците, форумите и BGMAMA?
Как да коментирам дълбочинни процеси с граждани, които приемат своите мечти за даденост?
* То поне да беше "ганкиното"
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4404 -: Октомври 12, 2021, 21:32:15 »
Т
Quote (selected)
о поне да беше "ганкиното"

Аз тва го мога..и дайчовото, тоже  :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4405 -: Октомври 12, 2021, 21:37:33 »
Та нали 90% от вас са играчи на дайчовото*? Хора, на които познанията им за процесите в България (икономически и политически) са от вестниците, форумите и BGMAMA?

Я, какъв дълбок анализатор ни ощастливил. Ще трябва да си зема по-голема лъжица, за да черпя по-големи знания от него. Ако каже нещо извън "иху-оху-уху" и "Бочко, мамин, златен".

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4406 -: Октомври 12, 2021, 21:41:35 »
Анализатор? От какъв зор? Аз си знам  само - как беше - аху, иху... а вий - с големите лъжици (щото Манрико ви прибра черпаците) гребете на воля... може и третото око да ви се отвори ... Тъй амчи...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4407 -: Октомври 12, 2021, 21:47:06 »
Quote (selected)
Ето го пълното решение на РИК-Стара Загора:

„В 16,15 часа постъпи предложение (Приложение №73-НС), от Атанас Петров Атанасов и Христо Любомиров Иванов, в качеството им на представляващи Коалиция Демократична България – Обединение за регистрация на листа с кандидати за народни представители от Коалиция Демократична България – Обединение за 27-ми изборен район - Старозагорски за изборите за народни представители на 14 ноември 2021 г., с приносители Атанас Владиславов Славов и Магдалена Владимирова Овчарова.

Към предложението са приложени 1 брой пълномощно и 19 броя Заявление-декларация (Приложение №78-НС) по чл. 255, ал. 1, т. 3 във връзка с чл. 3, ал. 3 от ИК, подписани от предложените кандидати за народни представители.

Още при предаване на документите, приемащите членове на РИК установиха, че предложението за регистрация на кандидатската листа и пълномощното, с което приносителят на документите е упълномощен за това, не са подписани, а върху тях е поставена сигнатура, визуализираща електронно подписване на представените книжа. На основание чл.258 ал.2 от ИК незабавно устно им бяха дадени указания да представят необходимите документи подписани собственоръчно от представляващите коалицията, както и представените разпечатани книжа /предложение и пълномощно/ да бъдат изпратени на електронната поща на РИК до 17,00 часа на 12.10.2021г. /законово регламентирания срок за регистриране на кандидатски листи/. Г-н Атанас Славов беше поканен да завери представените книжа, като верни с оригиналите им, но той отказа с аргумента, че заверка според него не е необходима. В 17,36 часа на електронната поща на РИК – Стара Загора постъпи имейл с подател Надежда Йорданова / niordanovas@gmail.com/ с прикачен файл с наименование 27_PoA_Registracia_Kandidati.pdf и в 17,38 часа от същия имейл, от същия подател – 27_Предложение_РИК.pdf. Видно от публичния електронен регистър на партиите и коалициите, регистрирани за участие в изборите за народни представители на 14.11.2021 г. на ЦИК, горепосоченият имейл не е сред официално декларираните електронни адреси за кореспонденция на Коалиция Демократична България – Обединение. По време на заседание на РИК, в 18,02 часа, в залата влезе г-жа Магдалена Владимирова Овчарова, предоставяйки на Председателя на РИК една флаш-памет.

След съвкупната преценка на представените по-горе документи и проведените разисквания РИК Стара Загора счита, че не са спазени изискванията на чл. 255, ал. 1, т.1 от Изборния кодекс и на Решение № 579-НС от 23.09.2021 г. на ЦИК относно регистрация на кандидатите за народни представители за изборите на 14 ноември 2021 г. – липсват валидно подписани предложение (Приложение №73-НС) и пълномощно на приносителите от Атанас Петров Атанасов и Христо Любомиров Иванов, в качеството им на представляващи Коалиция Демократична България – Обединение”.
https://glasove.com/categories/novini/news/rik-stara-zagora-ne-registrira-listata-na-db-bila-pratena-ot-neotoriziran-meyl

цирк. дебългарите като успели и интелегентени, че и красиви, че и с високи технологии боравещи, не успели да пуснат мейл откъдето трябва :bigok:

сега могат ли да се поправят или вече край, отиде заарата?

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4408 -: Октомври 12, 2021, 21:54:28 »
в аналлизатор е пропуснал една буква. знайш-небрежни сме. график,технологии,лапсус.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4409 -: Октомври 12, 2021, 22:03:14 »
сега могат ли да се поправят или вече край, отиде заарата?

Ако е паднало мадалото, ще люпят семки

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4410 -: Октомври 12, 2021, 22:23:56 »
Гледам и виждам, че вече сте решили проблемите с изборите в БеГе-то. Само ако знаете какъв глад и разкошна мизерия ви чакат од Януари нататък, ще се молите Баце и неговата кохорта да се върнат.

Успех с Чорапа, Чорапогащника и Хардварските бузинесмени. Давайте смело. Думи дупки НЕ правят.  :bigok:

Напред България !!!  :0005:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4411 -: Октомври 12, 2021, 22:28:28 »
https://glasove.com/categories/novini/news/rik-stara-zagora-ne-registrira-listata-na-db-bila-pratena-ot-neotoriziran-meyl

цирк. дебългарите като успели и интелегентени, че и красиви, че и с високи технологии боравещи, не успели да пуснат мейл откъдето трябва :bigok:

сега могат ли да се поправят или вече край, отиде заарата?

Ужас! Васил сигурно вече е при Милко и Морко, иначе не би допуснал подобен гаф :bigok:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4412 -: Октомври 12, 2021, 22:33:21 »
тези са ми непознати, подозирам, че милко и морко са кирчо и кьорчо, а.к.а. кокорчо, но румпет от абевето му измисли по-краткото.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4413 -: Октомври 12, 2021, 22:33:56 »
неам данни в невръстното си детство единият да е прекалявал с млякото, а другият с морковите.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4414 -: Октомври 12, 2021, 22:34:39 »
тези са ми непознати, подозирам, че милко и морко са кирчо и кьорчо, а.к.а. кокорчо, но румпет от абевето му измисли по-краткото.

Правилно подозираш  :nuts:

И Сънчо отдавна не си гледал...ама много от отдавна

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4415 -: Октомври 12, 2021, 22:41:13 »
ми не съм, децата порастнаха, малката след два месеца става пълнолетна. а внуци ня. т.е. има една внучка, на племенника, преди месец направи годинка, ама тя в лондон...

свободно движение на какмубешеимето...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4416 -: Октомври 12, 2021, 22:43:24 »
Напред България !!! 
Ами България може да си го позволи.
Виж с "напред америка" не е баштъй. Щото САЩ са на ръба. На пропастта  :smokin:
 
Гледам пътищарите капитулирали.
Явно даже в стройните редици на гробарската/депесарската клиантела почва преориентиране.
Что ли ещо будет?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4417 -: Октомври 12, 2021, 22:47:48 »
ми не съм, децата порастнаха, малката след два месеца става пълнолетна. а внуци ня. т.е. има една внучка, на племенника, преди месец направи годинка, ама тя в лондон...

свободно движение на какмубешеимето...

Аз съм още "млада", щото детето ми е малко, не за друго...рано ми е за внуци...да си мислИл на времето. :nuts:
Да си ти живи и здрави децата и да те радват, пък и внуци скоро да проимаш. Нали в това е смисълът на живота ни - да има кой да го продължи

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4418 -: Октомври 12, 2021, 22:50:21 »
нси им се губят над милион. на практика резидентите сме малко над 5500 к. още отказват да осъзнаят реалнлстта.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4419 -: Октомври 12, 2021, 22:50:53 »
то и ние сме така, младеем, те тука и без тва като ги гледам колегите и родителите на съучениците на малката, сме от най-младите родители. единият колега, набор, има три, най-голямото е шести клас. шефът, той 5 години по-голям от мен, и неговото най-голямо е седми.

а внуците ги чекаме.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4420 -: Октомври 12, 2021, 22:52:59 »
нси им се губят над милион. на практика резидентите сме малко над 5500 к. още отказват да осъзнаят реалнлстта.
аз съм от тези, дето им се губят. като разбрах, че трябва да предоставям кода на некъв - и ме загубиха. тръгнахме си преди да е почнало преброяването, само онлайнът вървеше с некои екстри като потрошени сайтове.

преди десет години се преброих.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4421 -: Октомври 12, 2021, 22:57:58 »
https://tribune.bg/bg/politika/hristo-ivanov-izgonil-i-itso-hazarta-ot-listite/

хахахаха, фанаха се за гушите от страх, че съвсем няма да влязат.
нов щурм на росенец? Лозан Магесник? Гола цица поне?

Quote (selected)
Ицо Хазарта
преди 13 часа

Здравейте,приятели! Бих искал да споделя с вас нещо важно и ще се радвам, ако го прочетете.

Преди няколко седмици получих едно телефонно обаждане. Беше от Кирил Петков, който ме помоли да се срещнем в изследователския център, където той работи. Срещата ни продължи два часа, в които този човек с най-обикновени думи ми разказа кой е, какво е правил досега и какво възнамерява да направи занапред. Познавам доста български политици и честно казано – бях изненадан. Изненадан както от начина, по който този човек разсъждава, така и от факта, че за първи път виждам подобна личност в българския политически живот.

Мога да разкажа доста от нещата, които си казахме с Кирил и със сигурност скоро ще го направя. Но сега по – важното е друго.

Имам хубав живот. Имам невероятна жена и три прекрасни дъщери. От доста време изкарвам добри пари от бизнеса си. Песните на ЪПСУРТ от години ги знае наизуст половин България. Соловият албум, който издадох през 2019 е най – продаваният албум в страната през последните десет години. Имам вече над 2000 концерта и участия в България и в други европейски страни. Рекламни договори, участия в успешни телевизионни проекти и какво ли още не.

Всичко това, което изброих, го дължа на страната ми. На българския език, на българите, които купуват билети за концертите на ЪПСУРТ и за моите. На хората, които купуват нашите албуми. Истината е такава – ако не е България, аз съм никой.

Много често в последните години си казвам – добре бе, правиш песни. Понякога дори стават хубави. Даваш интервюта, пишеш статии и статуси, хората ги харесват и ти се радват. Изкарваш пари, гледаш си кефа и си живееш живота. Да, ама в България има много неща, които не ти харесват. Променяш ли нещо с тия песни, с тия интервюта и статии?

Нищо не променяш.

Изпитвам истински ужас от мисълта, че един ден ще се обърна назад и ще видя как никога не съм посмял да рискувам своя хубав живот в името на нещо по – голямо и важно. Никога не се опитах да помогна на страната, която ми даде всичко, а аз не ѝ дадох нищо. Седя и си казвам – не се занимавай с идиоти. Да, но идиотите нямат нищо против да се занимават с мен. С децата ми, с близките ми, с приятелите ми. С хората, заради които ме има мен.

Проверих доста обстойно кой е Кирил Петков, както и какво е свършил за четирите месеца, докато беше служебен министър. Разговарях доста пъти с него и с Асен Василев. Проведох много дълъг разговор с един техен съмишленик – професор и истински успял човек, невероятно интелигентен и международно признат учен.

Мислих много, посъветвах се с близките ми, както и с други хора, на които държа и вярвам, и взех решение.

Кандидатирам се за народен представител в 47 – то Народно събрание. Ще бъда водач на листата на „Продължаваме промяната“ в 25 МИР – София. Надявам се и вярвам, че ще ме подкрепите.

Благодаря за вниманието!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4422 -: Октомври 12, 2021, 23:00:18 »
Не бих си и помислил да се преброя в Бг, още повече, че се броих веднъж в Пт началото на годината.

5.5 чак не, но по-близо до 6, одколкото до 6.5 спорет мен.


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4423 -: Октомври 12, 2021, 23:04:23 »
Цитат на: Banana Joe в Днес в 18:53:34
https://tribune.bg/bg/politika/hristo-ivanov-izgonil-i-itso-hazarta-ot-listite/

хахахаха, фанаха се за гушите от страх, че съвсем няма да влязат.
нов щурм на росенец? Лозан Магесник? Гола цица поне?

Сайт с коментатор Тома Биков  :crying_with_laughter-3302:
https://tribune.bg/bg/za_nas/

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4424 -: Октомври 12, 2021, 23:06:00 »
НСИ излиза с твърдения като "Преброени са 82% от населението"
Пита се, що броят, като бройката им е известна?

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4425 -: Октомври 12, 2021, 23:06:13 »
п. п. Имам приятел, Здравче, който гласува за талибанлъка само заради Иво Божков, например. И винаги преференциално, щото одобрява човека като принципи и гражданска позиция - бил бетон. Да ти кажа ли колко пъти Божков е бил нареден някъде?


Аз гласувам винаги за Божков преференциално. Изключително читав човек.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4426 -: Октомври 12, 2021, 23:12:37 »
НСИ излиза с твърдения като "Преброени са 82% от населението"
Пита се, що броят, като бройката им е известна?

По-вероятно е да стаа дума за 82% от предполагаемото население към края на 2020.


Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4427 -: Октомври 12, 2021, 23:15:15 »
стъкмистика.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4428 -: Октомври 12, 2021, 23:16:25 »
Ясно е, че е така.
Но тъпотата на изказа прави твърденията смешни.
А колко са им верни предположенията, изобщо не желая да коментирам.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4429 -: Октомври 12, 2021, 23:18:04 »
Мен ми е интересно въз основа на кви данни се разпределят ресурси за здраве, обществен рет и квото там, ако няа точна (с до 1% одколонение) информация за населението по градове, села и т.н.

Съвременните технологии позволяват сичкото тва да го има в наличност.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4430 -: Октомври 12, 2021, 23:19:22 »
Най-ясното, което се очертава е, че населението на територията, барабар с гастабайтерите  е къде 5 милиона и половина...и даже е и верно :nuts:

В интерес на истината, информацията за бройката съвсем спокойно можеше да се набави от ГРАО - тва е най-сигурното. Ама като гледах въпросника, мноо им се ще да ни огледат жилищата .....и другите имоти. Само тва не успеха да откраднат засега
п.п. Ще требва да се актуализират избиратените списъци. Така ще се изпадне в ужас, щото ще се разбере, че такова животно като най-големата партия на негласуващите не съществува, а Ганю редовно бичи поразяваща избирателна активност и съвсем сериозно си избира управляващите го дебили :smokin:
« Последна редакция: Октомври 12, 2021, 23:30:48 от Aсол »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4431 -: Октомври 12, 2021, 23:20:34 »
Мен ми е интересно въз основа на кви данни се разпределят ресурси за здраве, обществен рет и квото там, ако няа точна (с до 1% одколонение) информация за населението по градове, села и т.н.

Съвременните технологии позволяват сичкото тва да го има в наличност.
Че кой ги разпределя по население. От времето на драгалефския мангал принципите са порите следват, полицая, ученика, доктора .....
 
А тва с кодовете е неземна глупост.
Начи сайта на НСИ генерира код, който требе дадеш на преброителя на НСИ. Тва що бре? информацията е при вас.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4432 -: Октомври 12, 2021, 23:30:23 »
азкошна мизерия ви чакат од Януари нататък, ще се молите Баце и неговата кохорта да се върнат.
Що не си ЕПМ, несретнико!

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4433 -: Октомври 12, 2021, 23:44:04 »
Най-ясното, което се очертава е, че населението на територията, барабар с гастабайтерите  е къде 5 милиона и половина...и даже е и верно :nuts:

В интерес на истината, информацията за бройката съвсем спокойно можеше да се набави от ГРАО - тва е най-сигурното. Ама като гледах въпросника, мноо им се ще да ни огледат жилищата .....и другите имоти. Само тва не успеха да откраднат засега
п.п. Ще требва да се актуализират избиратените списъци. Така ще се изпадне в ужас, щото ще се разбере, че такова животно като най-големата партия на негласуващите не съществува, а Ганю редовно бичи поразяваща избирателна активност и съвсем сериозно си избира управляващите го дебили :smokin:

Вчера, един наш Ганю ф Ну Вьорк попитал  щерката на английски - щото тя горката НЕ удява и една дума на български - как сме се регистрилали с моята половинка.

Днес ми звънна и й одговорих, за да каже на Ганьо: I don't give a fuck about that.  :bigok:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4434 -: Октомври 12, 2021, 23:46:59 »
От БСП ще зависи дали ще има правителство след изборите.
Всяко грешно решение доближава Баце до властта.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4435 -: Октомври 12, 2021, 23:48:22 »
ми не съм, децата порастнаха, малката след два месеца става пълнолетна. а внуци ня. т.е. има една внучка, на племенника, преди месец направи годинка, ама тя в лондон...

свободно движение на какмубешеимето...

Блазе му на детенцето. Ще расте ф нормална държава и ще получи квалитетно образование.  :thup:

А на свободното движение му викат: "Отваряне вратите на зоопарк 'България'."
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4436 -: Октомври 12, 2021, 23:52:14 »
ей го, поредният неадекватник изпълзя на припек. в трите ти изречения има около пет неистини и не знам си колко си избити комплекса.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4437 -: Октомври 12, 2021, 23:56:33 »
НСИ излиза с твърдения като "Преброени са 82% от населението"
Пита се, що броят, като бройката им е известна?

Предводителю, тези 82% преброено население е връхта на преброителната тъпотия. Не им се сърди! Толкова могат.  :0007:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4438 -: Октомври 12, 2021, 23:58:29 »
ей го, поредният неадекватник изпълзя на припек. в трите ти изречения има около пет неистини и не знам си колко си избити комплекса.

Съгласен съм! Истината дразни и вбесява... понякога...  :popcorn:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4439 -: Октомври 13, 2021, 00:09:12 »
ква истина бе, льольо, като сам се съгласяваш с твърдението, че в трите ти изречения има поне пет мазни тлъсти лъжи :bigok: