Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 28, 2024, 19:31:20

Автор Тема: Русия (Re: Russia)  (Прочетена 2212006 пъти)

0 Потребители и 128 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7602
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34860 -: Май 27, 2024, 22:53:34 »
За щастие, от украинска страна са многократно повече, отколкото от руска 
Ако броиш и цивилните жертви в Украйна ...

Не. Броя само военните укри, някои пратени, други с мерак отиващи на безполезно самоубийство.
Като почна да броя цивилните, ще почна със застреляните от грузински терор-снайперисти на Майдана, ще продължа с изгорените в Одеса, а после с убитите новоруси в Донбас от 2014 насам.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7602
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34861 -: Май 27, 2024, 22:55:51 »
Цитат на: Captain Buddy
Ефект на Дънинг-Крюгер или иначе казано как глупавите са твърде глупави, за да осъзнаят, че са глупави.

При нея става въпрос за огромно лицемерие и нахалство.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1650
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34862 -: Май 27, 2024, 23:26:24 »
Фютче, пак тръгна след мен.  ;)

Werde nicht persönlich :t26115:
За русата "фея" "медия без значение".  :smokin:
https://www.youtube.com/watch?v=tepyE18CEww

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4373
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34863 -: Днес в 00:03:54 »
Що на оставите Zdravka силно да люби и мрази, когото си пожелае ?!?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9789
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34864 -: Днес в 00:17:34 »
Дали вдовиците, сираците, майките, бащите на загиналите ги считат за герои, или псуват Путин когато са в сигурна среда, няма как да знаем.
Има, имаааа.... има интернет все още в днешно време, укрите говорят на руски по форумите.
Отделно има едно момче в тубата, редовно излъчва разговори с украинци в Украина, Русия, Европа и т.н. Повечето украинци са със скрити лица да не ги разпознаят от Украина и да им ликвидират родата.
Днес гледах един, забягнал през някаква река в Унгария в началото, после се преселил в друга държава. В началото на войната хукнал да се записва доброволец да се бие срещу Русия, ама котка му минала път и не станало. Сега мисли по съвсем друг начин.
Погледай, ако искаш, попрочети. И ще има как да знаеш.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9789
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34865 -: Днес в 00:25:01 »
Цитат на: Captain Buddy
Ефект на Дънинг-Крюгер или иначе казано как глупавите са твърде глупави, за да осъзнаят, че са глупави.

При нея става въпрос за огромно лицемерие и нахалство.
Тц, те не са нахални, имам едно приятелче от 20 години, върл зеленковец, той с едната ръка иска да затрие Русия и да я направи от отделни безопасни държави, а с другата се кълне, че Путин бил диктатор. И не е в състояние да разбере какво прави. Това не е нахалство, изучавам го от месеци. На тях КИ им е под 80.
Основната му теза е, че българите в Русия искат собствена държава и страдат от Русия, следи някаква темара, българка от укроландия, платена. Вчера намерих ето това

Болгары Херсонщины призвали прекратить поставки боеприпасов ВСУ из Болгарии
https://tavria.tv/news/society/bolgary-hersonshhiny-prizvali-prekratit-postavki-boepripasov-vsu-iz-bolgarii/

Викам, май българите там не мислят като теб и не искат да ги освобождаваш. И ето точния му отговор:
"Русия трябва да се върне в старите си граници. А дали тези българи не искат да бъдат освободени не е съвсем ясно, защото са под окупация и правят призиви под дулата на автомати. Не се брои.".

ми.... това просто си е до умствени възможности...
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Активен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9216
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34866 -: Днес в 14:45:27 »
Quote (selected)
"А дали тези българи не искат да бъдат освободени не е съвсем ясно, защото са под окупация и правят призиви под дулата на автомати. Не се брои."
Това са изключително силните клишета, които им "посаждат" направо в мозъчната кора и после никой и нищо не е в състояние да ги изкорени оттам...

А за окупацията той е прав. Хората там наистина са под окупация. Окупация от режима на кокаиновото фюрерче на ръчно управление от САЩ/Англия.