Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 10:46:26

Автор Тема: ПОЛИТИЧЕСКАТА КОРЕКТНОСТ – догми, потърпевши и „жертви”  (Прочетена 89775 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Всяко голямо богатство в "демократичните страни" е направено с помощта на държавата, всяко без изключение!

Не е ли вярно че големият американски дълг е натрупан от ВПК и хилядите обслужващи го паразитиращи бизнеси?!

Твърдението че държавните дългове се трупат от социални разходи са толкова смешни и нелепи, че и за пари нямаше нямаше да го разправям, щеше да ме е срам от себе си.

« Последна редакция: Август 24, 2019, 23:07:03 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Твърдението че държавните дългове се трупат от социални разходи са толкова смешни и нелепи, че и за пари нямаше нямаше да го разправям, щеше да ме е срам от себе си.
Не се трупат само от социални разходи, но това е основното перо. По преразпределение от държавата, Франция се беше изравнила с Куба, но на няколко порядъка по-високи разходи на човек.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Социалните разходи не са проблем ако са заработени. Ако не са - проблемът е огромен, но за поколението което ще си види бъдещето изпапкано от своите родители. Картинката няма да е весела за никого.
« Последна редакция: Август 24, 2019, 23:23:42 от Калинчо »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Социалните разходи не са проблем ако са заработени. Ако не са - проблемът е огромен, но за поколението което ще си види бъдещето изпапкано от своите родителите. Картинката няма да е весела за никого.

жилежоните почнаха да си го виждат тва...

туй лято цените по френцките интермаршета, карфури и суперюта са ок. 20% нагоре спрямо миналата година...quelle faydat, че горивата уж не поскъпнаха - пак са по-скъпи от испанските, за портокалските да не говорим...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Марионетните и васални управници, като нашите, взимат заеми за да тъпчат бездънните търбуси на корпорациите, срещу данък спокойствие и скромен процент комисионна. Въпрос за "милион долара" - сделката за F16 ще имали комисионна и ако да, кои ще си я разделят?

Апропо, Гърция затъна в дългова спирала, защото купуваше ангро немско оръжие, политиците прибраха многомилионните подкупи, само Сименс го разследваха за 300 милиона евро подкупи в Гърция, после немските банки си поискаха парите, после си присвоиха гръцка собственост, инфраструктура, носеща стотици милиони рента.

Вие си ги избрахте!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Навсякъде става по-скъпо, няма как да е иначе, при намаляващи производствени мравки и увеличаващи се на социал.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Парите не отиват нито в "производствените мравки", нито в "увеличаващите се на социал". Отиват в лихварите.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Парите не отиват нито в "производствените мравки", нито в "увеличаващите се на социал". Отиват в лихварите.

С изключение на Маджария, където Орбан се е справил с лихварите  :t0136: и сичките пари остават в населението  :0013:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Разфасова ги и ги сготви на гулаш  :yes-1289:  :smokin:

Орбан  :way_to_go-1308:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Нещо, което, без съмнение, ще възторгне  :t10502: ви душици, драги мои.

http://epicenter.bg/article/NASA-razsledva-parvoto-kosmichesko-prestaplenie/191111/7/0

Найс, а?

8)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Нещо, което, без съмнение, ще възторгне  :t10502: ви душици, драги мои.

http://epicenter.bg/article/NASA-razsledva-parvoto-kosmichesko-prestaplenie/191111/7/0

Найс, а?

8)

Странно, но на мен изобщо не ми се възторгва :t10502: душица :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Интересно какво значи "хакнала", как по супер-дупер защитените канали на НАСА можеш да влизаш и излизаш  в базите данни на банки. Това ще да е с помощ от Путин несъмнено.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Щото си безчувствен, скъпи. И затова не си в група "драги"  ;D Там са чувствителните. Пък и аз съм се изразил твърде семпло. Ей тъй ще е по-добре

  :t2407: ЛЕСБИЙКА АСТРОНАВТ ХАКНА  :t2407: СМЕТКА НА  :t2407: СИ ПАРТНЬОРКА ОТ КОСМОСА, ЗА ДА ПРОВЕРИ КАК СЕ ГРИЖИ ЗА  :t2407: ИМ СИН, ДОКАТО ТЯ Е НА ОРБИТА ИЗ  :t2407: ЛЕСБИЙСКИ КОСМОС В  :t2407: КОСМИЧЕСКА СТАНЦИЯ.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Нищо не е хаквала. Двете педераски са си имали обща парола за тая сметка, а едната педераска взела че я разцъкала от Космоса.
И НАСА си образува новина. Като с едно камъче на Марс...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Астронавтката е била там като астронавтка, ама според теб е била преди всичко лесбийка. Кой сега е сбъркания? :too_happy-1067:

То и твоето не е живот!
От сутрин до вечер да бъркаш в кофата с отпадъци и да вадиш "положителни" тези.
« Последна редакция: Август 25, 2019, 11:44:15 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Просто се опитвам да предам "политкоректно" новина от зона с почти нулева гравитация. Ама не ми стига месечният лимит емотикони.  8)

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Там горе резбата няма никакво значение. Важното е, че е издържала с отличен изпита "Не пипай копчетата!" и е можело да бъде поверена на космонавтите. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Цитат на: Джиджи
"Солидарност" има само ф рамките на ЕС.  :ive_got_it-1379:
Джиджи, евроатлантиците все забравяте да се напръскате против мухъл  :too_happy-1067:

Я виж тука какво казва другарят Макрон:
https://fakti.bg/world/404748-makron-savremenniat-kapitalizam-e-degradiral

С други думи: "КапитализЪмът, другари, се оказа едно недоноШче"
 :bigok:
Любим лозунг на Колега Кокошков от форума на Дневник!

Наред със: "СозиализмА няма алтернатива!" и "Ще търсите социализма със свещ!"

:too_happy-1067:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Ален дьо Беноа: Европа е колония на финансовите пазари

"Капитализмът се основава на логиката на безнравствеността (арогантност) и безкрайността. Това налага да се премахнат всички културни, политически и социални бариери, които възпрепятстват агресивното глобално разрастване на пазара...   Към това се прибавят вредите, причинени в Европа от масовото разпространение на специфично американски идеи, като политическата коректност и т. нар. теория за джендъра. "

Четете тук:
http://glasove.com/categories/intervyuta/news/alen-do-benoa-evropa-e-koloniya-na-finansovite-pazari

Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Доколкото разбирам за г-н Фирмин по-важното е че космонавтката е лезбийка. За космонавтката по-важното е съпругът(съпругата) дали пипа от общите кинти.
С една дума космонавтката лезбийка не вярва на партньора(партньорката) си.
Голяма мелодрама се получава.
Не се съмнявам че скоро ни чака блокбастър "Космическите лезбийки".

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Голяма мелодрама се получава.
Хм, има драма, но няма "мело'. След няколко часа ще има голямо въртене на кораби покрай Станцията.
И дано на лезбонафтката да са и прочели пак урока "Не пипай копчетата!" че хич няма да им е до нея докато накичат Съюз-ите.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Мики аз съм си на темата че всичколога Рогозин няма място там където е.
Писах го преди време.
Според мен е голям провал.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Не знам Анонимус, може и да си прав, а може и да не си.
На мен ми допада тоя фукльо - няма само западняците да се дуят я!
Ще поживеем, ще видим. Засега стоят добре, а провалите не мисля че са в резултат на неговото шетане, а по-скоро в отсъствието на шетане дълго време...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Доколкото разбирам за г-н Фирмин по-важното е че космонавтката е лезбийка. За космонавтката по-важното е съпругът(съпругата) дали пипа от общите кинти.

Ами щом кинтите са общи, значи и двете могат да пипат от тях. Даже и мелодрама не виждам тук.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Доколкото разбирам за г-н Фирмин по-важното е че космонавтката е лезбийка. За космонавтката по-важното е съпругът(съпругата) дали пипа от общите кинти.

Ами щом кинтите са общи, значи и двете могат да пипат от тях. Даже и мелодрама не виждам тук.
:D

Но пък се разиграва джендър–драма. И то космическа!!! :bigok:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Доколкото разбирам за г-н Фирмин по-важното е че космонавтката е лезбийка.

Хич не си разбрал, ама нейсе - не ти е сефте.

Firmin просто "храни троловете" хомофоби. Захранка им мята, демек, на шараните.  :D

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Доколкото разбирам за г-н Фирмин по-важното е че космонавтката е лезбийка. За космонавтката по-важното е съпругът(съпругата) дали пипа от общите кинти.

Ами щом кинтите са общи, значи и двете могат да пипат от тях. Даже и мелодрама не виждам тук.
:D

Но пък се разиграва джендър–драма. И то космическа!!! :bigok:

Джендър може, ама чак пък драма :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Firmin
Firmin "храни троловете" хомофоби. Захранка им мята, демек, на шараните.  :D
Кой те излъга, че мразим лизита ?  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Кой те излъга, че мразим лизита ?

Напротив, подозирах, че не ги мразите. Щото склонният към дискриминация на сексуалните малцинства няма как да не дискриминира едни гей групи спрямо други. Ето, например, лесбийките най-брутално сте ги лишили от омраза.  8)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Щото склонният към дискриминация на сексуалните малцинства

Каква дискриминация на сексуалните малцинства ви гони вас, "модерните леви"? Щом като "левите" постоянно ни навират разни перверзии в носа, всеки има право да агитира против тях. И против религията има право да агитира, и против либералната демокрация, и против Съси. Капиш?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Капични ся, бее! Кой ти пречи. Крачни, па си легни.  :i_miss_you-1316:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Мишел Онфре: Шведският киборг Грета Тунберг

http://glasove.com/categories/intervyuta/news/mishel-onfre-shvedskiyat-kiborg-greta-tunberg-dobavya-nova-glava-kym-1984-na-oruel

Quote (selected)
- Грета Тунберг много вероятно ще бъде кандидат за Нобелова награда за мир. Добър кандидат ли би била?

- Тя е в гимназията, все още не си е взела матурата, стачкува в училище и скоро ще бъде обявена за доктор хонорис кауза на белгийски университет… Предлагам веднага да я назначат за президент на световно правителство според желанието на Жак Атали и междувременно да й дадат Нобелова награда за медицина, Медала на Филдс, първа награда на конкурса “Шопен” и Златната палма в Кан. Нека бъдем сериозни…
« Последна редакция: Септември 02, 2019, 18:53:37 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
По повод скандала с публикуваното в ПИК клипче на гаджето на поредния психодесен мераклия да руши паметници се самоупълномощихмда заявя следното:

Основателното на пръв поглед възмущение на АБРОвците повдига въпроси за двойните стандарти на "етиката" им
 
1. Как стоеше въпросът с етиката, когато всякакви пиковски пасквили по недостоен начин одумваха личния живот на съпругата на сегашния президент и къде беше Етичният пресститутски кодекс в тези случаи (съзнателно давам най-пресния и фрапиращ пример, не е единствен)?
 
2. Или съпругите на българските президенти нямат право на неприкосновен личен живот?
 
3. А право на неприкосновен личен живот имат само определени дами, свързани с публични господа от точно определени политически кръгове? (Понеже такава етика се получава. Етика с двойно дъно, приложима само към определени лица от определени политически формации. Няма такава етика).

4. Как стои въпросът с етиката на притежателя на медиапулите по отношение на приватизацията на "Каолин"?

5. Как стои въпросът изобщо не само с етиката, но и с обективността на журналистиката при системни тлъсти финансови инжекции от ДД, USAID, OO и дъщерната им "Америка за България"?

6. И последно: Ще ли се намери недотам етичен журналист да зададе публично подобни въпроси на АБРОсовците?

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Убедена съм, че трудно ще се намери такъв сред АБРОСовските наемници, защото, равноредно с политиците, собствениците и управителите на българските медии, както и техните наемни работници в престараването, угодничеството и скудоумието си носят основната вина, за да се стигне дотук, основната вина за опростачването на публичния език, за двойните стандарти при поднасяне на информация, за създадения именно от тях климат, в който всякакви средства се оказаха допустими, за раболепието пред властниците и спонсорите, за нравствения разпад на обществото, както и за всички останали уродливости на обществения ни живот.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Случаят с публикуването на пикантните снимки ме хвърли в трудна дилема.
Много трудно ми е да реша на какво точно да се възмутя.
Дали на  фотографиите, доста възмутителни сами по себе си.
Дали на факта, че се публикуват, за да се използват като коз в предизборна борба, което си е възмутително.
Дали от лицемерието, прозиращо зад възмущението на възмутените от възмутителната публикация на възмутителните снимки.
« Последна редакция: Септември 08, 2019, 16:27:05 от Bacho Кольо »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Дали от лицемерието, прозиращо зад възмущението на възмутените от възмутителната публикация на възмутителните снимки.

От където и да го погледнеш все е гадост.
За Пик няма какво да коментираме.
Момата също не е за жалене. Снимките са доброволни, не са крадени, има ги някъде в нета щото такъв ѝ е акъла.
За организацията на проституиращите в медии те са с много аршини.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил

Момата също не е за жалене. Снимките са доброволни, не са крадени, има ги някъде в нета щото такъв ѝ е акъла.

Акъла и ми е ясен, ама  аз искам да оценя други нейни атрибути. А не мога да намеря снимките.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Виж на лични.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Благодаря!
Ама много разхвърляно у тях. Не е къщовница тая мома, не е...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
5. Как стои въпросът изобщо не само с етиката, но и с обективността на журналистиката при системни тлъсти финансови инжекции от ДД, USAID, OO и дъщерната им "Америка за България"?

Въпросът с етиката изобщо не стои, етика няма, евро-атлантизмът е фалш и лицемерие, и така не е от сега, винаги е било. Не знам на какво се надява стадото, а да, трие картони в лафките и чака Слави Трифонов да ги оправи.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не знам на какво се надява стадото, а да, трие картони в лафките и чака Слави Трифонов да ги оправи.

Моеш да си сигурен, че Слафчо ше оправи къщичката ни мноо по–добре от сегашния КЪЩОВНИК.  :loser:

Съдейки по спретнатото му студио – без да съм му фен и без да го гледам редовно.  :bigok:
« Последна редакция: Септември 08, 2019, 14:54:50 от Джиджи »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Моеш да си сигурен, че Слафчо ше оправи къщичката ни мноо по–добре от сегашния КЪЩОВНИК.  :loser:

Съдейки по спретнатото му студио – без да съм му фен и без да го гледам редовно.


И казваш че преподаваш на студенти? Колко тъжно! Няма надежда!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И казваш че преподаваш на студенти? Колко тъжно! Няма надежда!
Ми преподавай и ти! Ако мо'еш!! За да има надежда!!!  :giggle-3307:

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
И казваш че преподаваш на студенти? Колко тъжно! Няма надежда!
Ми преподавай и ти! Ако мо'еш!! За да има надежда!!!  :giggle-3307:
При сегашния огромен недобор на мераклии да бъдат студенти, преподавателската дейност могъщо девалвира.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Джиджи има сандъче с флагчета-емотикони и ги размахва на студентите си със скоростта на Джет Ли  :beer-405:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Урсула фон дер Лайен е под натиск за един от ресорите
12 Септ. 2019



Председателят на новата ЕК – Урсула фон дер Лайен, е подложена на силен натиск заради наименованието на ресора на единия от заместниците си – гърка Маргаритис Схинас.

Предложението е ресорът за МИГРАЦИОННАТА ПОЛИТИКА да се преименува на ресор "Защита на нашия европейски начин на живот".

Според някои европейски депутати наименованието „миграционна политика” е дълбоко обидно и предполага, че мигрантите и бежанците са заплаха за Европа. А от Еврокомисията се очаквало да защитава либералните ценности.

https://www.segabg.com/hot/ursula-fon-der-layen-e-pod-natisk-za-edin-resorite
 
‘Баф тея либерални ценности, ‘баф тая ПОЛИТКОРЕКТНОСТ!!!  :crazy-2239:

Заради които вече не можем да общуваме нормално.
Тъй като изобщо не става ясно за какво точно иде реч …  :you_suck-874:

« Последна редакция: Септември 12, 2019, 12:31:30 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Язък, че бай ви Фарадж фърли толкоз труд и пот да убеждава британците що за цирк се играе в Брюксел. А просто е требвало да изчака ей тая, новата еврокомисия и да прочете на глас пред публика ресорите им:

"изпълнителен зам.-председател по икономиката в полза на хората"
"вицепрезидент по Европа в цифровата епоха"
"зам.председател по европейския начин на живот"
"зам.-председател за ценностите и прозрачността"
"зам.-председател по въпросите на демокрацията и демографските въпроси"
"комисар за равенството"
"комисар за кохезията и реформите"


https://www.lentata.com/page_15350.html

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А просто е требвало да изчака ей тая, новата еврокомисия и да прочете на глас пред публика ресорите им:

"изпълнителен зам.-председател по икономиката в полза на хората"
"вицепрезидент по Европа в цифровата епоха"
"зам.председател по европейския начин на живот"
"зам.-председател за ценностите и прозрачността"
"зам.-председател по въпросите на демокрацията и демографските въпроси"
"комисар за равенството"
"комисар за кохезията и реформите"
Анонимъс,  :bravo-1290:

Извинявай, че си позволих да подчертая ресорите, за да ги откроя.

И да добавя нещо, дето Фарадж е забравил за поста на Урсула:
ПреЦедател– джендърмерист!  :yes-1289:
« Последна редакция: Септември 12, 2019, 12:46:51 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
‘Баф тея либерални ценности,

"Либералните ценности" (а е имало някои такива в края на 18 век) тотално се изродиха. Дали Хитлер е можел да си представи, че либерализмът ще задмине в някои отношения собственото му верую?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Как се превежда "комисар за кохезията" като за просто селянче като мен?! :m1728:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
‘Баф тея либерални ценности,

"Либералните ценности" (а е имало някои такива в края на 18 век) тотално се изродиха. Дали Хитлер е можел да си представи, че либерализмът ще задмине в някои отношения собственото му верую?

Абе за "верую" не знам, а и Хитлер не мога и не искам да коментирам.

Но в случая става въпрос за откровена П–Р–О–С–Т–О–Т–И–Я:t0112:
А откъде тръгна тя – кой да ми каже ... :t23127:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ако се ориентираш по речника, то "комисар за кохезията" е
Quote (selected)
Лице, упълномощено да ръководи даден сектор от обществено-политическия или военен живот на дадена страна за сцеплението

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
ако се ориентираш по речника, то "комисар за кохезията" е
Quote (selected)
Лице, упълномощено да ръководи даден сектор от обществено-политическия или военен живот на дадена страна за сцеплението
Без да бъде уточнено прецизно КЪДЕ точно и между КОГО или КАКВО. Нале?!! :giggle-3307:

Онци
, кажи ми поне ти, душа, откъде тръгна сичко това. Плийиз!  :t23145:
« Последна редакция: Септември 12, 2019, 13:06:35 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
От Кун Дзъ, Лао Дзъ, и от древногръцките демократи. Ама според другиго, не според Онзи  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
От Кун Дзъ, Лао Дзъ, и от древногръцките демократи. Ама според другиго, не според Онзи 
:blow_kisses-1105:

А тогаз ти ми кажи КОГА, ОТКЪДЕ и от КОГО тръгна целата либерастия?!

Питам съвсем сериозно, щото на мен нещо ми се губи. И питам всички.

Тъй като, ако не се открие коренът на проблема, самият проблем не може да се изкорени. Не че аз съм тръгнала да го изкоренявам, де. Просто вече съм насочила некои пушки натам.  :sniperer: :m1313:

Без още да съм пуснала танка ...
« Последна редакция: Септември 12, 2019, 13:39:45 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
А тогаз ти ми кажи КОГА, ОТКЪДЕ и от КОГО тръгна целата либерастия?!

От Просвещението ли искаш да почнем, или от неолибералните троцкисти след 2СВ?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Понеже споменахте кохезията.
Ми странно е. Що не ни е дадена. Ми Боко е експерт по кохезирането. Още от времето на СИК.
И не сал той.
Кво образовение, кви центове. Искат сека година нови учебници или що?
« Последна редакция: Септември 12, 2019, 13:51:39 от 66 »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Ами на нас ни дадоха младежът. То па не мое сичкото на нас да лепнат я!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Quote (selected)
Кво образовение, кви центове. Искат сека година нови учебници или що?
Бъди рахат, никакви пари няма да видим по тази посока. Както обясни някой в телевизора, на практика всичките средства отиват в големите университети. Ние такива нямаме. А Мара Гюбриел е точно толкова компетентна за поста си, колкото и за всеки друг, т.е. никак. Както са казали жезуитите, нейната цел е да оправдава средствата.