Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 01:15:23

Автор Тема: Технически …  (Прочетена 446189 пъти)

0 Потребители и 13 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1800 -: Септември 26, 2019, 23:24:47 »
Няма. Само трябва да ти е сигурна ръката. :)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1801 -: Септември 26, 2019, 23:28:47 »
Цитат на: micky
таговете не съвпадат, не се заяждай.
Не се заяждам. Няма бъг. Пробвай тук кратък цитат да видиш.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1802 -: Септември 26, 2019, 23:29:34 »
Quote (selected)
Пушки... разбирате ли му се привидели на тоя индивидуум!
Quote (selected)
Намерил съм си.
Брао. Как се казват?


Снайперска Винтовка Драгунова
Темата е доста по-сложна от спамчето за пикливия ви обосран остров на края на континента.
ТУК СИ ПИША И МИ КАЖИ ЧЕ Е ВЪТРЕ В ТАГОВЕТЕ!



Ето линк да се не чудите:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=post;quote=54044;topic=1212.720;last_msg=54057
« Последна редакция: Септември 26, 2019, 23:36:37 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1803 -: Септември 26, 2019, 23:46:57 »
проба1
« Последна редакция: Септември 26, 2019, 23:50:13 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1804 -: Септември 26, 2019, 23:49:09 »
Quote (selected)
Пушки... разбирате ли му се привидели на тоя индивидуум!
Quote (selected)
Намерил съм си.
Брао. Как се казват?


Снайперска Винтовка Драгунова
Темата е доста по-сложна от спамчето за пикливия ви обосран остров на края на континента.
ТУК СИ ПИША И МИ КАЖИ ЧЕ Е ВЪТРЕ В ТАГОВЕТЕ!

Ето линк да се не чудите:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=post;quote=54044;topic=1212.720;last_msg=54057
Имаш едно затв. квоте по-малко - след "как се казват"
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1805 -: Септември 26, 2019, 23:56:59 »
Нямам го аз, а не ми го слага скрипта при отваряне на цитата.
Аз не съм чак толкоз нафърган че да не мога да си добавя едно [/QUOTE]
Не е фатално, на Джиджи трябва някак си да го обясня. Тя страда няколко пъти от тоя елемент на играта...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1806 -: Септември 27, 2019, 08:09:23 »
Няма. Само трябва да ти е сигурна ръката. :)

И окото ...  :D

Аз не съм чак толкоз нафърган, че да не мога да си добавя едно "куоут".
Не е фатално, на Джиджи трябва някак си да го обясня. Тя страда няколко пъти от тоя елемент на играта...

Джиджи отдавна не страда, след като Ной ѝ го обясни най–добре като на 'уманитар – с "прищипване на скобките".
Затуй добавих "да ти е сигурно и окото", Банши:ive_got_it-1379:

А и туй "куоут" вече си го префъргам напрет–назат като детска игра ...  :bigok:
« Последна редакция: Септември 27, 2019, 09:29:47 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1807 -: Октомври 21, 2019, 20:22:41 »
Поствам и тук предложението си, щото май тук му е по мястото.
Quote (selected)
Ся!
Дотътрил съм се ф тойзи форум, щото ми се видя, че тук ще има толерантност.
Разбира се никога не съм си мислил, че дори в девически пансион не прехвърчат искри и/или вербални доказателства за тънко познаване на обособени части от един от славянските езици - този, на браЦкия српски народ!
Започва обаче да става досадно.
Има определени форумци /тук включвам и скромната си особа/, които прекаляват с пиперливия си език. Може би и с кухо самочувствие. Това отвращава. Все си мисля, че половин дузина форумци ни напуснаха заради това, а може и още да се махнат.
Явно не можем да натоварим прекомерно модератора с изискването да дезинфикцира пространството постоянно, затова предлагам:
Да има една тема с анкета, като всеки може да гласува само по един път на тримесечие /например, може и да е по кратък или по дълъг срока/ и който юзър надхвърли 10/15,20.../ неодобрения - да бъде банван за месец.
Да речем, може и за повече - трябва да се обсъди.
Така ще развържем ръцете на модератора и ще му спестим личните угризения. Който и да е в този или бъдещи моменти той.
Вярвам, че трябва да се въведат някакви ограничения, щото така - ще се разпаднем.
Разбира се, това е само едно от възможните предложения да се самоконтролираме.
Как точно технически ще се организира - не предлагам - да си решава сайбията, ако изобщо това се приеме.
Пак повтарям - скромната ми особа е една от най вероятните кандидати за такава класация и съответно отшибване, но въпреки това предлагам обмисляне на такива санкции.
Който и да е модератор, както се видя и независими личности и познати юзъри - не се спират тези неща само по съвест.
То е ясно - обективната самопреценка е нещото, което въобще липсва като качество в цялото ни общество.
Що пък точно тук да е друго?
Ъ?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1808 -: Октомври 30, 2019, 20:02:00 »
Има ли начин да сложа една тема на 'ignore', т.е. - да не ми се появява в списъка на темите ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1809 -: Октомври 30, 2019, 20:12:33 »
Има ли начин да сложа една тема на 'ignore', т.е. - да не ми се появява в списъка на темите ?
Нец. Пцуеш и ги толкоз. Ако е на ум, Нойя е на далавера. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1810 -: Октомври 30, 2019, 20:15:18 »
Досега не съм срещала този въпрос, отивам да науча.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1811 -: Октомври 30, 2019, 20:17:03 »
Май не ставаше.
Дори и с потребители на игнор пак ти излизат като натиснеш последните 10 публикации

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1812 -: Октомври 30, 2019, 20:31:23 »
Наистина не става...

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1813 -: Октомври 30, 2019, 20:36:18 »
Дубрютрю как'Пенке! Боба пося ли?
Ми не става ма.... Не ще завалията. А иначе едва ли е чак такъв проблем форумците да си запомнят темите в които не им се ходи и просто да не ходят там.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1814 -: Октомври 31, 2019, 00:07:19 »
Има ли начин да сложа една тема на 'ignore', т.е. - да не ми се появява в списъка на темите ?

аз, като постоянно логнат, си проверявам новите мнения през 'последни непрочетени теми'. там можеш спокойно да си нацъкаш с колелцето на мишката тези, дето те интересуват, в нови раздели, а останалите* да ги маркираш като прочетени и да не ти се появяват повече.

* то всъщност маркира всичко като прочетено, ама ти като нацъкаш това, което те интересува, остава всичко.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1815 -: Октомври 31, 2019, 09:16:57 »
Наистина не става...
Жалко.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1816 -: Октомври 31, 2019, 12:03:01 »
Наистина не става...
Жалко.
:D

Ай ся, капризи!!!  :t0128:

AnonimusBG

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1817 -: Ноември 03, 2019, 21:11:38 »
Какво стана?
Не е важно, но имах проблем с влизането във форума.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1818 -: Ноември 03, 2019, 21:17:33 »
Не си само ти, технически ще да са били нещата....
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1819 -: Ноември 03, 2019, 22:45:21 »
Какво стана?
Не е важно, но имах проблем с влизането във форума.

Заспал мрежови интерфейс на машината, през която минава трафика на цялата мрежа, в която се намира сървъра, на който е инсталиран софтуера, поддържащ форума.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1820 -: Ноември 06, 2019, 13:46:03 »
zLaGaD, 05.11.2019 г., 21:34 hrs., в темата за Мая Манолова, единствен коментар
Бел. Ной:  Разчистено! Извини ме, Джиджи, проспала съм го на първо четене! За компенсация за понесени щети имаш право на по три емотикона до края на седмицата!
:t1815:  :t1815: :t1816:
« Последна редакция: Ноември 06, 2019, 15:10:35 от Ной »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1821 -: Ноември 07, 2019, 06:24:35 »
Благодаря.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1822 -: Ноември 11, 2019, 19:53:41 »
Поствам и тук предложението си, щото май тук му е по мястото.
Quote (selected)
Ся!
Дотътрил съм се ф тойзи форум, щото ми се видя, че тук ще има толерантност.
Разбира се никога не съм си мислил, че дори в девически пансион не прехвърчат искри и/или вербални доказателства за тънко познаване на обособени части от един от славянските езици - този, на браЦкия српски народ!
Започва обаче да става досадно.
Има определени форумци /тук включвам и скромната си особа/, които прекаляват с пиперливия си език. Може би и с кухо самочувствие. Това отвращава. Все си мисля, че половин дузина форумци ни напуснаха заради това, а може и още да се махнат.
Явно не можем да натоварим прекомерно модератора с изискването да дезинфикцира пространството постоянно, затова предлагам:
Да има една тема с анкета, като всеки може да гласува само по един път на тримесечие /например, може и да е по кратък или по дълъг срока/ и който юзър надхвърли 10/15,20.../ неодобрения - да бъде банван за месец.
Да речем, може и за повече - трябва да се обсъди.
Така ще развържем ръцете на модератора и ще му спестим личните угризения. Който и да е в този или бъдещи моменти той.
Вярвам, че трябва да се въведат някакви ограничения, щото така - ще се разпаднем.
Разбира се, това е само едно от възможните предложения да се самоконтролираме.
Как точно технически ще се организира - не предлагам - да си решава сайбията, ако изобщо това се приеме.
Пак повтарям - скромната ми особа е една от най вероятните кандидати за такава класация и съответно отшибване, но въпреки това предлагам обмисляне на такива санкции.
Който и да е модератор, както се видя и независими личности и познати юзъри - не се спират тези неща само по съвест.
То е ясно - обективната самопреценка е нещото, което въобще липсва като качество в цялото ни общество.
Що пък точно тук да е друго?
Ъ?
Предложението е много демократично и ще бъде ефективно.
Така всеки от нас може да се огледа в огледалото на форума и да се коригира.
 :thumbs_up-3334: :t2027:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1823 -: Ноември 12, 2019, 08:19:11 »
Предложението е много демократично и ще бъде ефективно.
Така всеки от нас може да се огледа в огледалото на форума и да се коригира.

Да, ама ф тоа случай ше требе ТИ да изковеш ифицЯлните Правила на форума, щото инак Максимуса ше почне да цака първо Рекиджа и мен.
За кривопис.  :t9411:

Тъй като поне до момента изглежда, че само емотиконите и кривописът са единствените проблеми на модерацията.  :D

Други нема ...  :m1731:
« Последна редакция: Ноември 12, 2019, 09:04:59 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1824 -: Ноември 12, 2019, 17:28:28 »
А сега – към горното предложение на Джузепе за анкетата:

Quote (selected)
Да има една тема с анкета, като всеки може да гласува само по един път на тримесечие /например, може и да е по-кратък или по-дълъг срокът/. И който юзър надхвърли 10/15/20... неодобрения – да бъде банван за месец.

Няма нищо ПО-ДОЛНО, ПО-ГНУСНО, ПО-НЕХИГИЕНИЧНО и ПО-ДОЛНОПРОБНО от това, да пишеш срещу свой колега скрито-покрито като някакъв мишок. Вместо да му речеш каквото трябва „право, куме, та в òчи” – директно и открито, „по мъжки”, без да се притесняваш, че може да го засегнеш или да се страхуваш от реакцията му. Защото така поне ще те уважават – особено ако въпросното лице вече е втръснало на всички. /А може и на „Лични”, за да не стават тук патаклами./

Quote (selected)
Явно не можем да товарим прекомерно модератора с изискването да дезинфекцира постоянно пространството. Така ще му развържем ръцете и ще му спестим личните угризения. Който и да е ТОЙ или ТЯ в този или в бъдещ момент.
И за какво точно ще му развържеш ръцете на модератора*? :cool-1084:

Quote (selected)
*Модератор – (от латински: modratio/moderareуправлявам, ръководя, насочвам, регулирам) e човек, който ръководи разговор или друга комуникация и ги направлява.

А за „личните угризения” – МИ, ДА НЕ СЕ Е РАЗКРИВАЛА.  :D Въпреки че ѝ прави чест, че се е захванала с тая работа.  :0007:

P.S.
Виж ся, Бепе, в тоя филм вече сме участвали. Въпреки че аз дойдох малко по-късно – когато се обсъждаше кои точно да влязат в „ръководните органи на „Керпеден”. А обсъждането беше поименно „пониково”.

И като заваля едно отнемане на „кармата” на ник-ове, която беше заложена в самата платформа, докато се усетим, фон Госингер приключи завинаги с тоа въпрос. 
:bravo-1290:
И оттогава насам никой не се е сетил за това. Значи не липсва!!! :bigok:
« Последна редакция: Ноември 12, 2019, 17:51:00 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1825 -: Ноември 12, 2019, 17:48:58 »
Quote (selected)
Няма нищо ПО-ДОЛНО, ПО-ГНУСНО, ПО-НЕХИГИЕНИЧНО и ПО-ДОЛНОПРОБНО от това, да пишеш срещу свой колега скрито-покрито като някакъв мишок.
Как се пише скрито-покрито като мишок бе Джидж? :m1728:
То или пишеш, или не пишеш... Както знаеш и както можеш.
Ако е тръгнала кавга по някаква специфична тема, то е много възможно голяма част от форума со се модики нищо да не схващат. И само да мяза на кавга.
Проблем според мен е, когато го ударим на лична кавга - ти си гъс, ти па си много убава и понеслось...
Те тогава вече си трябва контрол свише. То ли катинарчета по темата че да се поосефери народа, то ли билетчета до Оймяконче на най-красивите - там както преценят, аз не им се мешам.
Ако някой е тук по задължение (извън администрацията) е, той има логика да се бори за реформи на форума. Но такива екстри май нямаме.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1826 -: Ноември 12, 2019, 17:59:33 »
А сега – към горното предложение на Джузепе за анкетата:
Няма нищо ПО-ДОЛНО, ПО-ГНУСНО, ПО-НЕХИГИЕНИЧНО и ПО-ДОЛНОПРОБНО от това, да пишеш срещу свой колега скрито-покрито като някакъв мишок.
Вместо да му речеш каквото трябва „право, куме, та в òчи” – директно и открито, „по мъжки”, без да се притесняваш, че може да го засегнеш или да се страхуваш от реакцията му.

Хич не си внимавала. Джузепе му каза в два поста на въпросното ... нещо ... какво представлява, и то по един великолепен начин ... подробно и цветисто  :smokin:  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1827 -: Ноември 12, 2019, 18:09:32 »
Как се пише скрито-покрито като мишок бе Джидж?

Ами така, както е предложил Джузепе – в анонимна анкета! А като там се съберат „10/15/20... неодобрения”, но анонимни /щото е анкета!/, заминаваш директно в Оймякон. 
 :crazy-2239:
Quote (selected)
Проблем според мен е, когато го ударим на лична кавга - ти си гъс, ти па си много убава и понеслось...
Те тогава вече си трябва контрол свише.
  :way_to_go-1308:

Ами аз точно туй съм рекла – крута намеса на Модератор/кат/а!!!

А туй, за „задължението” не сфанах. Аз тук задължения нямам. Просто съм против идеята с анкетата!

Quote (selected)
И Ной да действа като Ной, а не като Ной-ка ...
  :t0328: :b0302: :t0328:

Щото за тая цел си има Оймякон. И не е наша работа да се занимаваме с глупости ...

А инак, всичко на форума си му е наред и друг начин няма ... :m1924:

« Последна редакция: Ноември 12, 2019, 19:28:12 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1828 -: Ноември 12, 2019, 18:35:28 »
А, тая форумна демокрация с гласувания кой е най-голям гъс за месеца и аз не я схванах, даже си мисля че не точно това се е имало предвид. Може би нещо като брой оплаквания ли, что ли..
Ама то си има един линк - докладвай. Не съм го цъкал, не знам дали работи. :)
Но пък отива право където трябва, какво ше се занимава цял форум с еди кой си.
Ся, вярно че сме един файтон хора, малко като етажна собственост, ама чак па толкоз - другарски съд видите ли.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1829 -: Ноември 12, 2019, 18:46:21 »
Кофти метод!
Победа по точки.
Болшевики, меншивики и редови хейтъри. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1830 -: Ноември 12, 2019, 18:52:43 »
ама чак па толкоз - другарски съд видите ли.

Мисля, че съм пределно ясна, Мики. Във форума проблеми няма, единствено с Оймякон! (imho)

Според мен – и то не защото бях сред потърпевшите! – по-рано имахме проблеми с модераторите, и то най–вече с единия. А сега се люшнахме в другата посока ...
Какво му е чак толкоз страшното на Оймякон?!  :b0205:

Запращат те веднъж, поохлаждаш се, връщаш се тук ... но пак почваш да се репчиш! :nuts:

Запращат те втори път ...
А за трети – май вече ше си помислиш. :m1708:
« Последна редакция: Ноември 12, 2019, 19:03:08 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1831 -: Ноември 12, 2019, 18:55:38 »
Ооооо, мара ба бате! Добре дошъл. :beer-405:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1832 -: Ноември 12, 2019, 18:57:26 »
Кофти метод!
Победа по точки.
Болшевики, меншивики и редови хейтъри.
  :D
Welcome back, Буратино!   :bouquet-1089:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1833 -: Ноември 12, 2019, 19:08:08 »
Какво му е чак толкоз страшното на Оймякон?!  :b0205:

Запращат те веднъж, поохлаждаш се, връщаш се тук ... но пак почваш да се репчиш!

Запращат те втори път ...
А за трети – май вече ше си помислиш.
Е ти намери кого да питаш. Има ли някой с повече стаж от мен в Оймяконче изобщо?
Не че има значение...
Кстати, що са тия писъци ли, хвалебствия ли - а пък мен ме фризирахааа за мен са голяма загадка.
Щели да ме фризират сто пъти - е аз да взема наопаки ли да пиша, что ли??
Но за замислянето се съгласявам - като те отперат амнайсе пъти, явно не си за тука, а свят голям - събирай си парапатките дарагой и Адио Рио.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1834 -: Ноември 12, 2019, 19:18:19 »
Но за замислянето се съгласявам - като те отперат амнайсе пъти, явно не си за тука, а свят голям - събирай си парапатките дарагой и Адио Рио.

Или се кротнѝ, спри да се заяждаш и да се държиш като ментор.
Щото не си!!!  :tongue-out:

И туй ми е единственият пойнт!!!  :0019: C:-) :0004:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1835 -: Ноември 12, 2019, 21:10:44 »
Споко, нямам никакви угризения! Спретнала съм едно мини-Оймяконче, в което складирам личните препирни. Това е за да не се въдят герои и мъченици, че хич, ама хич не обичам самонабедени светци-мазохисти. Всички "А ти мен уважаваш ли мъ?!", съдрани ризи, потрошени лопатки, "Ела, Вълчо, изяж ме!" и прочие личностни атрибути ще бъдат безпощадно набутвани там, за да не пречат на основната форумна група да си чете спокойно темите и да не се налага да си държи пред носа кърпичка.
Ако пропусна нещо, дайте знак! Или тук, или в личните съобщения, щото и аз съм форумен член и може да проспя това-онова.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1836 -: Ноември 13, 2019, 09:09:33 »
Споко, нямам никакви угризения! Спретнала съм едно мини-Оймяконче, в което складирам личните препирни.

За лично ползУване ли?!  :D
Ама туй хич не е честно ...  :P  :t23105: :P
« Последна редакция: Ноември 13, 2019, 09:11:53 от Джиджи »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1837 -: Ноември 13, 2019, 15:30:14 »
Споко, нямам никакви угризения! Спретнала съм едно мини-Оймяконче, в което складирам личните препирни.

За лично ползУване ли?!  :D
Ама туй хич не е честно ...  :P  :t23105: :P
Ка ще да е за лично ползване? Напълно обществено достъпно си е, само дето трябва да се ходи там с облекло за химическа защита. ей туканка

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1838 -: Ноември 13, 2019, 17:01:04 »
ей туканка
:b0230:

Ми то туй си е направо показнО! :D Но и тук има призиви за Оймякон

И не се притеснявай да командироваш там тоя-оня от време на време. Включително и мен, дет вика Джузепе, но не за емотикони. Щото не е интересно!!!

Е те туй исках да ти река от вчера на обед лично на теб ... :t0328:



« Последна редакция: Ноември 14, 2019, 08:43:43 от Джиджи »

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1839 -: Ноември 14, 2019, 00:41:12 »
Аз, още от времената на "оня" форум, скромно, но непрекъснато съм призовавал да не се влиза не само в конфронтация, но и изобщо да не се отговаря на такова лице, с чието мнение не си съгласен.
Уточнявам, че под "такова лице" аз разбирам субект, за когото си се убедил, че няма никакъв шанс да бъдеш разбран, а какво остава да бъде убеден в нещо различно от неговите представи.
В крайна сметка диалогът прераства във всичко това, за което става въпрос в тази тема през последните дни.
Интересен феномен се явява наблюдението, че под какъвто и да е ъгъл или посока да хвърлиш камък в редкото лàйно, то ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, със 100% вероятност, пръските падат върху теб.

И за да не се правя на много иносказателен, сиреч интересен, пояснявам, че Фирмин ми е на игнор от повече от година.
И съм щастлифт!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1840 -: Ноември 14, 2019, 01:30:46 »
И при мен е така от няколко дена. :)
Еее, тук-там го позачитам диагонално, но вече твърдо не репликирам! Просто няма смисъл...
Ако имаше филтри, вероятно щях да го цъкна че да не стане някой път някоя грешчица.
Толкоз за Фирминче че го ударихме на другарски съд. За която нали писах че е глупост голяма?
Писах, но нищо - пак: страшна глупост!
Събрали сме се мнения и респективно да си разменяме, не сме на конкурс нито за красота, нито за умнота.
Затова и не ме дразнят чалга-тиконите на Джидж, или фъфленето по рекиджански. Хората се опитват нещо да ми кажат. Аз къде разбрал, къде не, ама то вече си спада към мойте проблеми.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1841 -: Ноември 14, 2019, 20:32:24 »
Днес е имало 534 посетители едновременно май. Нов рекорд или протестите за и против Гешев са минали през Форума?  :m1731:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1842 -: Ноември 14, 2019, 21:32:12 »
Днес е имало 534 посетители едновременно май. Нов рекорд или протестите за и против Гешев са минали през Форума?  :m1731:
Беше в ранни зори, не се представиха.  :t0328:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1843 -: Ноември 14, 2019, 21:56:32 »
За хакерски флуд е скромничко, за органичен трафик е множко.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1844 -: Ноември 14, 2019, 21:59:46 »
За хакерски флуд е скромничко, за органичен трафик е множко.
Днес "държавата" нещо се беше оживила за разлика от форума...

Бънш, изкара ми акълите! Пу-пу-пу-пу!!! :blurry_drunk-2127:
Ама честито ти аватарченце.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1845 -: Ноември 14, 2019, 22:11:40 »
Банши, това което си го сложило вече е било.
Има и картинка.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1846 -: Ноември 14, 2019, 22:14:58 »
Прилича на уплашените тълпи от момиченцето.
Това дето ти си го постирало де, сетих се с кого говоря.  :D
« Последна редакция: Ноември 14, 2019, 22:17:18 от Banshee »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1847 -: Ноември 14, 2019, 22:34:36 »
Прилича на уплашените тълпи от момиченцето.  :D

Или на детския кръстоносен поход(нарисуван от Густав Доре) който ще спаси света от неверниците както е смятал римския папа и разни други кардинали и епископи.

Вариантите на дългогодишната история на Детския кръстоносен поход имат подобни теми. Едно момче започнало да проповядва във Франция или Германия твърдейки, че той е бил посетен от Исус и казал да водят кръстоносците мирно да превърнат мюсюлманите в християни. Чрез поредица от предполагаемите знамения и чудеса той придобил значителен брой последователи, до около 30 000 деца. Той повел последователите си на юг към Средиземно море с убеждението, че морето ще се раздели пред него и последователите му и ще им позволи да маршируват в Ерусалим, но това не се случило. Двама търговци ги превозили безплатно с кораби, като много от децата, които имали желание да преминат, били заловени в Тунис и продадени в робство от жестоките търговци. Други загинали при корабокрушение при Сан Пиетро, остров Сардиния по време на буря. Някои, не успели да стигнат до морето, умрели от глад и изтощение.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D1%80%D1%8A%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BD_%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4

Нищо ново под Слънцето.

Това между другото е софт вариант.
Хард вариантът е че корабовладелците християни са им дали кораби, за да ги продадат на арабския пазар за роби.

Така че картинката ти да си ги мисли ако може какви днешни папи, кардинали и епископи са я измислили и за какво им е потрябвала.
« Последна редакция: Ноември 14, 2019, 22:46:09 от AnonimusBG »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1848 -: Ноември 14, 2019, 22:36:51 »
Любезните роботърговци и безплатни кораби са осигурили на децата-кръстоносци за Освобождението на Земята от Глобалното затопляне. Тъй де, на Йерусалим от сарацините ... После безплатното сиренце и Непогрешимата Света Преса са се оказали пак това, което винаги са били и винаги ще бъдат.

П.П. Анон. ме изпревари  :D

Цитат на: AnonimusBG
Едно момче започнало да проповядва ... и казало ...
 ... придобило значителен брой последователи, до около 30 000 деца.
Казало на владетелите, че са грешници, които са му ограбили детството (как смеят !!!) и т.н..
« Последна редакция: Ноември 14, 2019, 22:46:02 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1849 -: Ноември 15, 2019, 03:48:12 »
А сега – към горното предложение на Джузепе за анкетата:

Quote (selected)
Да има една тема с анкета, като всеки може да гласува само по един път на тримесечие /например, може и да е по-кратък или по-дълъг срокът/. И който юзър надхвърли 10/15/20... неодобрения – да бъде банван за месец.

Няма нищо ПО-ДОЛНО, ПО-ГНУСНО, ПО-НЕХИГИЕНИЧНО и ПО-ДОЛНОПРОБНО от това, да пишеш срещу свой колега скрито-покрито като някакъв мишок. Вместо да му речеш каквото трябва „право, куме, та в òчи” – директно и открито, „по мъжки”, без да се притесняваш, че може да го засегнеш или да се страхуваш от реакцията му. Защото така поне ще те уважават – особено ако въпросното лице вече е втръснало на всички. /А може и на „Лични”, за да не стават тук патаклами./ 
При 10-20 активни потребители и над 500 наблюдаващи гости, това е изключителна възможност да ги подмамим да се включат като потребители и да ни заявят неодобренията си. Сиреч да ни пратят в Оймякон.
Откакто им намекнахме, че може да им се отвори възможност да ни накажат за всички глупости които сме написали, гостите във форума рязко се увеличиха.
 
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1850 -: Ноември 15, 2019, 13:59:24 »
Откакто им намекнахме, че може да им се отвори възможност да ни накажат за всички глупости които сме написали, гостите във форума рязко се увеличиха.

Туй, за намекването – кога и къде  ???
А инак, вероятно ни взимат за неква секта. Но не религиозна ...   :goofy-1071:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1851 -: Ноември 15, 2019, 22:56:59 »
Quote (selected)
При 10-20 активни потребители и над 500 наблюдаващи гости,
Няма лошо
Аз пък в трол-форума на сега дори като наблюдател не се връщам.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1852 -: Ноември 18, 2019, 15:02:32 »
В списъка на юзърите Фирмин и Мики не се виждат, макар че акаунтите им са достъпни.
Вероятно ще се оправи, като свърши ваканцията им.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1853 -: Ноември 22, 2019, 07:54:36 »
Най-много за днес: 620. Най-много онлайн: 620 (Днес в 01:04:39)
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1854 -: Ноември 22, 2019, 11:29:07 »
Day   Number of visits   Pages   Hits   Bandwidth
01 Nov 2019   336   9,913   23,950   187.24 MB
02 Nov 2019   284   6,131   16,498   102.92 MB
03 Nov 2019   307   8,987   23,859   170.45 MB
04 Nov 2019   369   9,497   24,772   235.37 MB
05 Nov 2019   413   12,287   31,980   234.96 MB
06 Nov 2019   328   8,695   18,951   149.60 MB
07 Nov 2019   321   8,515   23,189   158.40 MB
08 Nov 2019   295   6,783   18,191   145.79 MB
09 Nov 2019   268   7,657   21,351   146.17 MB
10 Nov 2019   350   7,306   21,423   150.32 MB
11 Nov 2019   331   6,053   18,296   130.71 MB
12 Nov 2019   381   6,235   17,457   139.19 MB
13 Nov 2019   699   5,486   13,354   95.97 MB
14 Nov 2019   1,134   7,328   20,949   149.61 MB
15 Nov 2019   301   7,322   21,611   142.67 MB
16 Nov 2019   590   6,694   16,293   124.85 MB
17 Nov 2019   464   10,989   28,485   157.68 MB
18 Nov 2019   321   8,389   23,252   164.79 MB
19 Nov 2019   527   7,355   21,108   157.07 MB
20 Nov 2019   323   6,421   17,568   146.58 MB
21 Nov 2019   879   9,815   26,683   201.66 MB


Виждате връзката, нали?
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1855 -: Ноември 22, 2019, 16:24:00 »
Уууу, то да не покани човек гости - ще се изсипят направо с кофата!  :t0120:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1856 -: Ноември 23, 2019, 19:14:41 »
Day   Number of visits   Pages   Hits   Bandwidth
01 Nov 2019   336   9,913   23,950   187.24 MB
02 Nov 2019   284   6,131   16,498   102.92 MB
03 Nov 2019   307   8,987   23,859   170.45 MB
04 Nov 2019   369   9,497   24,772   235.37 MB
05 Nov 2019   413   12,287   31,980   234.96 MB
06 Nov 2019   328   8,695   18,951   149.60 MB
07 Nov 2019   321   8,515   23,189   158.40 MB
08 Nov 2019   295   6,783   18,191   145.79 MB
09 Nov 2019   268   7,657   21,351   146.17 MB
10 Nov 2019   350   7,306   21,423   150.32 MB
11 Nov 2019   331   6,053   18,296   130.71 MB
12 Nov 2019   381   6,235   17,457   139.19 MB
13 Nov 2019   699   5,486   13,354   95.97 MB
14 Nov 2019   1,134   7,328   20,949   149.61 MB
15 Nov 2019   301   7,322   21,611   142.67 MB
16 Nov 2019   590   6,694   16,293   124.85 MB
17 Nov 2019   464   10,989   28,485   157.68 MB
18 Nov 2019   321   8,389   23,252   164.79 MB
19 Nov 2019   527   7,355   21,108   157.07 MB
20 Nov 2019   323   6,421   17,568   146.58 MB
21 Nov 2019   879   9,815   26,683   201.66 MB


Виждате връзката, нали?
не

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1857 -: Ноември 23, 2019, 21:05:26 »
Day   Number of visits   Pages   Hits   Bandwidth
01 Nov 2019   336   9,913   23,950   187.24 MB
02 Nov 2019   284   6,131   16,498   102.92 MB
03 Nov 2019   307   8,987   23,859   170.45 MB
04 Nov 2019   369   9,497   24,772   235.37 MB
05 Nov 2019   413   12,287   31,980   234.96 MB
06 Nov 2019   328   8,695   18,951   149.60 MB
07 Nov 2019   321   8,515   23,189   158.40 MB
08 Nov 2019   295   6,783   18,191   145.79 MB
09 Nov 2019   268   7,657   21,351   146.17 MB
10 Nov 2019   350   7,306   21,423   150.32 MB
11 Nov 2019   331   6,053   18,296   130.71 MB
12 Nov 2019   381   6,235   17,457   139.19 MB
13 Nov 2019   699   5,486   13,354   95.97 MB
14 Nov 2019   1,134   7,328   20,949   149.61 MB
15 Nov 2019   301   7,322   21,611   142.67 MB
16 Nov 2019   590   6,694   16,293   124.85 MB
17 Nov 2019   464   10,989   28,485   157.68 MB
18 Nov 2019   321   8,389   23,252   164.79 MB
19 Nov 2019   527   7,355   21,108   157.07 MB
20 Nov 2019   323   6,421   17,568   146.58 MB
21 Nov 2019   879   9,815   26,683   201.66 MB


Виждате връзката, нали?

не

3 Nov 2019   699   5,486   13,354   95.97 MB
14 Nov 2019   1,134   7,328   20,949   149.61 MB

21 Nov 2019   879   9,815   26,683   201.66 MB
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1858 -: Ноември 23, 2019, 21:09:09 »
14 Nov 2019   1,134   7,328   20,949   149.61 MB

1 134 посетители.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1859 -: Ноември 23, 2019, 21:36:30 »
Добре де.
Някой има ли обяснение защо само ни гледат сеира, а не се включват?
Поне част от тях.