Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 12:29:19

Анкета

форумно цоцологическо проучване "ще гласува за..."

герб
бсп
дпс
разни десни
разни патриоти
друг/друга/друго
няма да им гласувам аз на тез
"Обединение Демократична България - ОДС"

Автор Тема: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/  (Прочетена 286863 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
за едни час от 3 % разлика го докара до 9%.

И мен не ми се вярва на таз уйдурма. 9% разлика е нереално. Явно играят урбулешката и това може да им изиграе лоша шега.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Дори физически е невъзможно да се постигне това...за един час

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Леле, мале! Какви хубавци при ерменеца!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Казвай, че не ги гледам

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
7-6-3-1 според блицаджиите в 18:00
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Цитат
Дай резюме, щото аз си имам принципи - не ща да ги гледам и слушам
Не ги слушам, плямпат нещо безсмислено както винаги. Но си струва за момент да забравиш принципи и поне да ги погледнеш. Няма да съжаляваш.  :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Антоанета Гербаджиева е трогателна. Ма, как герп били излязли от тази нечовешка атака, на която били подложени, милите. А Смилов е неадекватен и изби рибата : хората не припознали БСП като "алтернатива".

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аууууу! Заформило се скръбно каре оплаквачки на ЕС по канала :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Как върви в Европа, някой има ли прогнозни резултати?
Знам само, че в Холандия печели на Тимерманс поддръжниците.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
В Австрия печели убедително Курц, в Италия Салвини...танте гризвала дърво, социалдемократите в Германия, още по-голямо дърво. Явно в Германия ще се разваля коалицията
« Последна редакция: Май 26, 2019, 19:45:57 от Асол »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
А в България отново печелят торба-акъллиите.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
И аз си помислих, че българските резултати едва ли могат да доведат до такива физиономии. Ще погледна какво става в Германия.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Рисърчовата вече свали 2 % от разликата си. Преди 20 минути даваше 10 % разлика :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Галоп дава 5% разлика.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не ми се вярва радановите да минат бариерата, обаче. Не ми се вярва и туй то...

Апропо, Джузепе, Иванчева взема 2 %...

Ся, ще гледаме сеир...кво ще правят глиганчетата :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Абе, направих една груба сметка : по официални списъци 30% активност е 1,9 милиона гласували. 5% са 100-ина хиляди. И то засега. Не е толкова много. Нищо чудно да победят с 40-50 000 гласа.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Май ще има люспене и в "малката коалиция" според шкембе-войвода.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Волгин в момента говори глупости по телевизията на БСП и плюе по Нинова,без да си дава сметка, че точно Станишев в листата е свалил процентите. От една страна вика, че избирателите не държали толкова на евроизборите, щото били далеч от тях, от друга, че Станишев бил европейско лице...и драмите около него били навредили. 8)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Трогателно наивно е убеждението, че като гласуваме, и ще се "оправим"! :rolly-1063:

И на Марк Твен приписват, и на една анархо комунистка от 20-те години приписват фразата че ако с избори се променяха нещата, щяха да ги забранят.  С което съм съгласен. Нещо повече, така им влизаме във филма "демокрация", мисля си че само с бойкот на елитите, може нещо да се постигне.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Цитат
Трогателно наивно е убеждението, че като гласуваме, и ще се "оправим"! :rolly-1063:

Абсолютно си прав! Ето, не гласувахте и ТОЙ си е вечно Ваш...и наш, също

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Разбирам сарказма  , но не забравяй че Той си беше и на БСП! Е, аз не съм забравил, как Станишката искаше да направи Кой шеф на ДАНС.

Едни и същи са!

Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Цитат
е Той си беше и на БСП!

Никога не е бил на БСП, а аз специално не съм спряла да го плюя, още когато се разнасяше в шлиферче и борсалино по местопрестъпленията, га го играеше Кръстника от МВР

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23766
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
2-3, 5 процента все тая.
Харесващите Баце са повече от харесващите БСП.
Това е проблем на всички нас.
В частност проблем на БСП, че не намериха правилен път и загубиха от една омазана във фашкии мафиотска група.
Това говори много, много лошо за БСП.
Щом срещу такъв противник не могат да извадят смислена "Визия за България" значи са много зле, положението и там е безнадежно.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Александър Йорданов и Лиляна Павлова влазят според новичокТивИ :nuts:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Асол, Той не е ББ, Той е Пеевски, и ББ и БСП са на къс повод на Кой.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
аз не съм забравил, как Станишката искаше да направи Кой шеф на ДАНС.

Ай стига с тоя щеф на ДАНС! Преигравате! Няма как да приема, че издънката с Пеевски е толкова фатална. Постоянното размахване на тази теза докава единствено, че средният българин е по-голям идиот, отколкото го смятах.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
аз не съм забравил, как Станишката искаше да направи Кой шеф на ДАНС.

Ай стига с тоя щеф на ДАНС! Преигравате! Няма как да приема, че издънката с Пеевски е толкова фатална. Постоянното размахване на тази теза докава единствено, че средният българин е по-голям идиот, отколкото го смятах.
:way_to_go-1308:

Нямам какво да добавя

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
А вие не се отчайвайте, не му е дошло времето, както казваше един народен любимец, избран от плебса "да го оправи". :)

А както казваше пък старшината в казармата, за да се оправят нещата, първо трябва да се объркат! Още не са се объркали достатъчно.  :)
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А вие не се отчайвайте, не му е дошло времето, както казваше един народен любимец, избран от плебса "да го оправи".

А както казваше пък старшината в казармата, за да се оправят нещата, първо трябва да се объркат! Още не са се объркали достатъчно.  :D

Естествено, че няма място за отчаяние. Някои твърде отдавна сме си направили изводите и взели решенията. Айде ние сме ясни, а имаме и възрастни родителите, но децата - вън от тук!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Корни май поема по пътеката на Тариза. Не че ще има оставка.
Преференциите ще покажат как стоят нещата в БСП.
Жалко че Фирмин го няма да коментира.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Не разбирам българите, 30 години все избират кой да ги оправи, и са все недоволни!

Не ги оправят достатъчно ли, що ли?  :m1731:

Някои обичат да ги лъжат, познавах една, казваше за гаджето си, знам че ме лъже, но ми е хубаво с него.

Народ от мазохисти!

Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Ами, ако вярваме на екзитпола разбивката - над 50 % от гласувалите за БСП са ползвали преференции

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Жалко че Фирмин го няма да коментира.

Ти не знаеш ли какво би коментирал? И кой натресе тезата, че след загубени избори лидерите на БСП трябва да си подават оставката? А най-много им искат оставките хора, които никога не са гласували за тях.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Интересно какъв е социалният статус на негласувалите.
Кои преобладават между тях, тези които са под социалния минимум или другите?
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
По-интересно е какъв интелектуалния статус на негласувалите?

Защото как да гласувам за леви идеи, като трябва да избера апологети на плоския 10% данък, без необлагаем минимум - та това  е крайно дясно бре?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Цитат
Интересно какъв е социалният статус на негласувалите.


Кол центрове, магазини, ресторанти и все от този род.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Добре, де, тея изходни екзитполове включват ли и гласове от чужбина?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Нищо не включват, хеле преференциите.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Като излязат официалните данни, и като махнем 500-600 000 от официалните списъци, плюс 200 000 турци, ще се окаже, че герп не са пожънали кой знае каква победа.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Ако влезе в ЕП бай Ганьо Йорданов ще е цирк: "Днес е един хубав ден за българската демокрация"

Обичам да го слушам. :)
« Последна редакция: Май 26, 2019, 21:02:35 от Maximus II »
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен марпъл

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 33
    • Профил
асол, много си рязка. хем си наясно, че няма как да стане лесно. трудно ще е. дано нинова успее да устои на атаките сега. дали пък не започна много строежи едновременно. ама то пък кое може да бъде оставено за после. както и да е, аз ѝ стискам палци да устиска сега и да си събере силите за наесен. иначе ако и тя се откаже, ще ти се извиня и аз ще пратя моите навън.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Добре, де, тея изходни екзитполове включват ли и гласове от чужбина?
Че в чужбина, имам предвид ЕС, българите не гласуват ли заедно с местните жители?

"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Цитат
асол, много си рязка. хем си наясно, че няма как да стане лесно.

Наясно съм, че нищо добро не става лесно, но имам изключително ниско мнение за българските гражданЯ. Смятам, че необходимият и достатъчен минимум човекоединици за оцеляване на обществото отдавна е пратен в небитието и не виждам как това ще се промени.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Пъди децата навънка, стига мрънкя!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Прощавайте за офтопика, ако е такъв, но в подобни ситуации неизменно си представям държавата ни като тази сценка
https://www.vbox7.com/play:a413eb86
 :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Я! Чак сега разбрах, че БСП-то ще има  един или двама депутата повече от последните избори. Значи не е лош резултат. При тая рехава активност...

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Цитат
асол, много си рязка. хем си наясно, че няма как да стане лесно.

Наясно съм, че нищо добро не става лесно, но имам изключително ниско мнение за българските гражданЯ. Смятам, че необходимият и достатъчен минимум човекоединици за оцеляване на обществото отдавна е пратен в небитието и не виждам как това ще се промени.
Няма как да не се съглася с теб.
Особено след като наблюдавам отблизо развитието на нещата в съседното циганско село. Излизат в чужбина, но само временно и се връщат. Българите излязат ли, рядко се връщат.

"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Не е в небитието, а в чужбина, там е лесния начин, трудният е да си седиш тук и всеки ден да се променяш, всеки сам да се промени, заблуда е да се надяваш да оправиш страната, ако в главата ти е каша от телевизионна пропаганда.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Българите излязат ли, рядко се връщат.

Не мога да се съглася! Българинът изобщо не е емигрант. Едното му око все назад гледа, всичко спастрено все в България го къта. Сантименталност някаква, която, за жалост, се отразява и на емигрантстването му.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Добре де, в БГ гледам мина 21 часа, няма ли резултати по ТВ-тата, дайте моля, че се мъча тук в един клуб на майната си.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Като емигрираш, и спираш естественото си развитие, порастването си, бягаш от уроците на живота, в чужбина деградираш.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Е-е Джузепе, чакай, докато нагласят и фризират нещата, ха ха, така стават нещата тука.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен марпъл

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 33
    • Профил
ахахахахаа сега чух, че бацурандъра няма да бъде на пресконференцията на герб. щял сега два дена да мисли...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Ама какво се чудите, ето и германците пак си избраха танте Меркел!?

Харесали са им "клетите бежанци", искат още от същото.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Цитат
Опозиционната консервативна партия Нова демокрация с лидер Кириакос Мицотакис води в Гърция на изборите за Европейски парламент с 30,5% от гласовете, управляващата СИРИЗА изостава с 24%, сочат проучванията в южната ни съседка. Такава разлика може да означава, че предсрочните парламентарни избори не са изключени. Движението на промените KINAL (бившата ПАСОК) набира 7%, комунистическата партия на Гърция - 6.5%, Хриси Авги - 6.5%, Движение MEРA25 на бившия министър на финансите Янис Варуфакис - 2.9%, АНЕЛ на бившия министър на отбраната Панос Камменос - 2,7%, Съюзът на центристите на Василис Левентис - 2,5%
https://news.bnt.bg/bg/a/nova-demokratsiya-vodi-pred-siriza-na-evrovota-v-grtsiya
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Интересен ми е и резултата за Станишевото.
Мноо ще е показателен.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
ахахахахаа сега чух, че бацурандъра няма да бъде на пресконференцията на герб. щял сега два дена да мисли...
Оставиха МУ ТОЙ да анализира резултатите във вторник. Не видях радост, обаче...нещо не е наред

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Интересен ми е и резултата за Станишевото.
Мноо ще е показателен.
Ако Станшката влазя - Корни има всички основания да продължи да си разшутва статуквото.
Но ако Станишко не влазя - пътя, чантата и за ляб на секундата!
Барабар с Елена и компания!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Цитат
Ако Станшката влазя - Корни има всички основания да продължи да си разшутва статуквото.
Но ако Станишко не влазя - пътя, чантата и за ляб на секундата!
Барабар с Елена и компания!

Това не го разбрах.  :blurry_drunk-2127:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Цитат
Крайнодесният Национален сбор води на изборите за Европейския парламент във Франция с 24,2 процента от гласовете, втора е партията "Република напред!" на президента Еманюел Макрон с 22-23 процента, предадоха Ройтерс и ДПА, като се позоваха на прогнозни резултати, съобщени от френските телевизии.
Зелените са на трето място с 13 процента от гласовете, добавя Ройтерс.

https://dariknews.bg/novini/sviat/partiiata-na-marin-lio-pen-vodi-na-izborite-za-ep-vyv-franciia-2168183
"The future is already here – it's just not evenly distributed."