Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:20:13

Автор Тема: Над 87% от червените конференции номинират Станишев  (Прочетена 102499 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
тоест, членуват в организация, чиито позиции и политики по отношение на русия и на джендърите не им харесват.

То четенето не е като плямпането на едро. Хайде сега, дали си в състояние да ни кажеш, кои други партии в ПЕС са на акъла на БСП точно по изложените от теб позиции, които ти очевадно смяташ за критерии за членство в ПЕС.  :smokin:

Нали ти е интересно!? Щото оставам с впечатлението, че ти май не си мноо наясно какво е това ПЕС

Преди време пуснах тук един линк (на английски е), където в реално време се вижда кой какво върши в ЕП. Също така се вижда, колко често гласуването по различни въпроси (включително и тези, които ти си счел за важни) е доста различно дори в рамките на едно европейско семейство.
Да се пошеснайстя сигурно - преди да се барате за големи европейци, поне научете какво е това ЕС. Става ли? :D
« Последна редакция: Март 18, 2019, 19:46:40 от Асол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
другото най-важно нещо което трябва да се направи, е да се поведе битка с корупцията и грабежите и да се изведе на международно ниво - нон стоп да се бие точно в тази посока! Това го пиша за не знам кой път и никакви джендъри не ме вълнуват. Това е най-големият проблем на България!

Най–сетне стигнахме до едно и също мнение!  :aplause: Ми тогаз се обяви ЗА Кьовеши:too_happy-1067:

Quote (selected)
И Станишев не е подходящото лице за подобна кампания по две причини - уязвим е в личен план и е участвал в замазването на гербавите безобразия от ЕК (последната е най-долното и безпринципно образувание, пръквало се на такова ниво в ЕС)
  :yes-1289:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Онзи, докато се точкуват ще се напълнят с калинки.
Уставите се променят ако има желание и визия.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
тоест, членуват в организация, чиито позиции и политики по отношение съществени въпроси като санкциите срещу русия и отношението към джендърите не им харесват.
ми или да им захаресат, или да си намерят да членуват в организация, която да е по-подходяща за техните и на членската им маса позиции.
или те искат да променят пес отвътре, ааа  :ive_got_it-1379:
кой те осведоми колко точно са съществени, м? звездите ли ти говорят или просто ти се иска така да бъде?

и защо си мислиш, че са приритали за твоите съвети, особено тези със захаресването? м? пак защото звездите ти говорят или просто ти се иска така да бъде?

м?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Онзи, докато се точкуват ще се напълнят с калинки.
Уставите се променят ако има желание и визия.
очевидно към момента желание не съществува. защо тогава са всичките дебати по въпроса?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Без желание наистина няма да стане.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Всъщност, това което е казала Нинова, е да отчиташ интересите на собствената си държава (нещо, което много често правят евродепутати от други държави ), вместо да лижеш произволни еврозадници, били комисарски, били чиновнически в ЕК или песовски. Толкова е просто, че няма накъде другаде. Симптомът на "Началника" не е присъщ не само на боцето, а очевидно и на много от тези, които иначе му се смеят :nuts:

Пешо

  • Гост
обаче нинова като почне, наистина няма спиране. епицентър, цък:

добре,че цитира това, хубаво е за пореден път да видим едно и също
самодостатъчност, кандидатът на другите е наш враг, капсулиране, ама вече не в партията ,а в групата към,която принадлежи, само тя знае крайната, правилна истина!
и абсолютна,лична, ехидна омраза към Станишев

И на мен ми направи неприятно впечатление. Кофти послание към по-интелигентната част от т.нар. 'широка периферия'.

Quote (selected)
изобщо не съм изненадана, че тук трима-четирима симпатизанти, които опитваме, да изкажем мнение, сме обстрелвани, като за последно
чакайте бе, ние сме симпатизанти, левите идеи са ни близки и ние не харесваме основния ви враг ББ, що стреляте?
отступать некуда — позади Нинова :image008:!
Ами, той Миков хубаво го определи - болшевизация. И в БСП, и тук.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Симптомът на "Началника" не е присъщ не само на боцето, а очевидно и на много от тези, които иначе му се смеят

Да играеш по свирката на някакви чужди на левите идеи потенциални избиратели си е по-жалка работа и от началническия синдром.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Да си превеждаме ли термина "болшевик"?
Винаги можем да се обърнем към диктатура на една личност.
При нас даже няма нужда да се обръщаме вече сме там. :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Quote (selected)
изобщо не съм изненадана, че тук трима-четирима симпатизанти, които опитваме, да изкажем мнение, сме обстрелвани, като за последно
чакайте бе, ние сме симпатизанти, левите идеи са ни близки и ние не харесваме основния ви враг ББ, що стреляте?
отступать некуда — позади Нинова :image008:!
Ами, той Миков хубаво го определи - болшевизация. И в БСП, и тук.

селянизация, селянизация  :t26130:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Да играеш по свирката на някакви чужди на левите идеи потенциални избиратели

Тук кое ляво се визира?
В политически/лош или сексуален/добър подтекст?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
Цитат на: onzi в Днес в 18:27:37

    някоя си лиляна клисурова е епистоларствала в 24часа. ах, колко е лошо да си разделен, ох, как нинова почти са я бламирали, леле каква скандална предизборна кампания ни очаква... и естествено, президентът на пес е представен като може би най-подготвеният политик по европроблемите в бсп.

Което си е чиста истина. Дори Елена Йончева го признава -
Quote (selected)
Смятам, че Станишев е един от най-успешните европейски политици. Имали сме двама политици, които са заемали най-високите постове в света – Ирина Бокова и Сергей Станишев, заяви Йончева.

тук

Има, струва ми се, нещо общо между Станишев и Бокова - в начина, по който си самопрецакваме международно признатите личности

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Ами, той Миков хубаво го определи - болшевизация.

Е, не така, де. То не беше толкова отдавна, когато сегашните ортаци Янков, Дъбов и Миков се бяха хванали гуша за гуша и пак се обвиняваха в болшевизация. Помнете ги тези работи. Изобщо това за мандатността е голямо достижение на Нинова и е стъпка към затихване на подобни простотии за в бъдеще :D

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
В политически/лош или сексуален/добър подтекст?

Много си духовит, ма не ми се отговаря по начин, който ще ми изпрати второ мнение в кошчето за днес.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Да играеш по свирката на някакви чужди на левите идеи потенциални избиратели си е по-жалка работа и от началническия синдром.

Т. е. ти с лека ръка зачеркна куп партийни членове, плюс поне половината от нас в този форум, щото сме недостойни за такива като теб суперценни избиратели? И как точно си присвои правото за свръхценност...това не беше ли фашистки адет? :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не съм духовит, даже съм задръстен и неразбрал какво пишат по-напредничавите
форумни творци.
След като конфекцията не е зло, сексуалните насоки са добро, а политиката водена от Нинова е чистото зло.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Т. е. ти с лека ръка зачеркна куп партийни членове, плюс поне половината от нас в този форум, щото сме недостойни за такива като теб суперценни избиратели? И как точно си присвои правото за свръхценност...това не беше ли фашистки адет? :smokin:

Е ти там ли се припозна?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
по-интелигентната част от т.нар. 'широка периферия'
Искаш да минаваш от "по-интелигентната част" ?

Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Ами припознах се, защото съм на мнението на Нинова по тези въпроси (няма да се аргументирам отново, защото съм го правила вече много пъти)и смятам, че са важни и не приемам да ми се налага някакво чуждо мнение по въпроса, пък било то и от временния актив на ПЕС. В крайна сметка имаш избор - намираш си достатъчно лява партия, която да изпълнява най-съкровенните ти желания и работиш/гласуваш за нейния просперитет. Няма никакъв смисъл да се приобщаваш и да предявяваш изисквания към хора, с които имаш непреодолими противоречия. Имало е гласуване - излъчен е кандидат. Е, не е станало това, което на теб ти харесва, ама то тропането с краче и гюбеците са на друго място. Аз и такива като мен винаги можем да не гласуваме - 2014 г. беше само малък намек

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
изобщо не съм изненадана, че тук трима-четирима симпатизанти, които опитваме, да изкажем мнение, сме обстрелвани, като за последно
чакайте бе, ние сме симпатизанти, левите идеи са ни близки и ние не харесваме основния ви враг ББ, що стреляте?
отступать некуда — позади Нинова :image008:!
Ами, той Миков хубаво го определи - болшевизация. И в БСП, и тук.

селянизация, селянизация  :t26130:
:in_love-1101:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Кой ти тропа с краче пък на тебе? Казвам си мнението, както го правиш и ти. Както го правих и през 2014, съветвайки познати емоционални леви да не залитат по Атака заради показната им русофилия, защото историята учи, че левите всеки път съжаляват, когато са залитнали към крайнодесните.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Много ми е странно, кое ѝ е крайнодесното на Атака, освен че така приказват разни спецялисти по телевизора :D
« Последна редакция: Март 18, 2019, 20:56:10 от Mr. Blue »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Няма да споря с тебе какво казват по телевизора, усещам че по знаеш. :)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Да се позоваваш на TV в интернет форум е проява на лош вкус.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Чок觧

  • Гост
Много ми е странно, кое ѝ е крайнодесното на Атака, освен че така приказват разни спецялисти по телевизора :D
Сидеров беше главен редактор на Демокрация , ако не се лъжа . След това писа някаква книга за Мамона , което си беше антиеврейски пасквил . Ако това не го определя като "крайно десен" , то поне като "десен" би могло да го определи .
« Последна редакция: Март 18, 2019, 20:56:50 от Mr. Blue »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Много ми е странно, кое ѝ е крайнодесното на Атака, освен че така приказват разни спецялисти по телевизора :D
"крайнодесни", "крайнолеви", "екстремисти", "популисти", "диктатор", "кървав режим" и т.н.
са стандартни плювни на глобалистката сган към всеки, който не й върви по гайдата.
« Последна редакция: Март 18, 2019, 20:57:14 от Mr. Blue »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Да се позоваваш на TV в интернет форум е проява на лош вкус.

Bullshit, което в случая се превежда като "дрън–дрън!"  ;D

Единствено по TV можеш да гледаш на живо интервюта, които не ти е неоПходимо никой след това да ти преразказва или да ти тълкува.
 :light_bulb-1377:
« Последна редакция: Март 18, 2019, 21:14:48 от Джиджи »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Ти не си ли живял и преди "глобалистката сган", че заради нея зачертаваш толкова термини?  :nuts:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А мерси, Джиджи, ама липсата на звук и картина се отразяват изключително добре на нервните ми клетки

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Има, струва ми се, нещо общо между Станишев и Бокова - в начина, по който си самопрецакваме международно признатите личности
не. няма. станишев беше предложен за президент на пес от нинова, забрави ли?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Ти не си ли живял и преди "глобалистката сган", че заради нея зачертаваш толкова термини?
Преди глобалистката сган тия термини се употребяваха уместно, а не по маймунски  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Да си превеждаме ли термина "болшевик"?
Винаги можем да се обърнем към диктатура на една личност.
При нас даже няма нужда да се обръщаме вече сме там. :too_happy-1067:
ква диктатура на една личност? на това, дето си го мислиш, му викат авторитаризъм.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Единствено по телевизора можеш да видиш това което искат да ти покажат. :sniperer:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Много ми е странно, кое ѝ е крайнодесното на Атака, освен че така приказват разни спецялисти по телевизора :D
Сидеров беше главен редактор на Демокрация , ако не се лъжа . След това писа някаква книга за Мамона , което си беше антиеврейски пасквил . Ако това не го определя като "крайно десен" , то поне като "десен" би могло да го определи .

Сидеров си е направо БЕСЕН!  :0008: :0005:

Чок觧

  • Гост
Единствено по телевизора можеш да видиш това което искат да ти покажат. :sniperer:
При парламентарен контрол искат - не искат ти показват и това , което трябва . А и не всички телевизии са свински .

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Авторитаризма  предполага някакъв авторитет.
Къде виждаш при лакея такъв.
Обикновен диктатор в страна от третия свят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А мерси, Джиджи, ама липсата на звук и картина се отразяват изключително добре на нервните ми клетки

Тогаз добре, че мойте още са джелезни!!!  :t0328:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Чоки при нашият парламентарен контрол Той не идва, ако идва, не отговаря.
Най-много да плясне магистрала или хъб.
Въпросите всички ги знаем, не се виждат отговори.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Авторитаризма  предполага някакъв авторитет.
Къде виждаш при лакея такъв.
Обикновен диктатор в страна от третия свят.
авторитаризмът предполага еднолично управление. толкоз.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Чоки при нашият парламентарен контрол Той не идва, ако идва, не отговаря.
Най-много да плясне магистрала или хъб.
Въпросите всички ги знаем, не се виждат отговори.
че за кво да им ходи в некъв нотариат? спретна си баце кочинка - живее си в нея. теб ако не ти харесва - има избори.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Единствено по телевизора можеш да видиш това което искат да ти покажат. :sniperer:
При парламентарен контрол искат - не искат ти показват и това , което трябва . А и не всички телевизии са свински .
:light_bulb-1377:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Авторитаризма  предполага някакъв авторитет.
Имаше Личност - имаше култ  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Авторитаризма  предполага някакъв авторитет.
Имаше Личност - имаше култ  :smokin:

Почвам да си мисля, че леко ме побутваш в любимата тема:
КУЛТура
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Имаше Личност - имаше култ  :smokin:
тва също е вярно, култ към плазмодий не съм чул да има. даже и голямото спагетено чудовище има повече гръбнак.

Чок觧

  • Гост
Асол развали играта на една партия и няколко проекта и така не се разбра кой с кого и срещу кого ще играе ... :m1731:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Авторитаризма  предполага някакъв авторитет.
Имаше Личност - имаше култ  :smokin:
Почвам да си мисля, че леко ме побутваш в любимата тема:
КУЛТура
Константин Симонов за Сталин: "Имаше култ, но имаше и личност"  :smokin:

А за авторитаризма Онзи е прав. "Болшевик" е друго.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Авторитаризма  предполага някакъв авторитет.
Имаше Личност - имаше култ  :smokin:

Почвам да си мисля, че леко ме побутваш в любимата тема:
КУЛТура

Bullshit!

Имаше личности, имаше и авторитети! А ся има Сурать–тифтер ...  :t2412:

А, и форуми ... с най–различни "афторитети"...  :t1813:
« Последна редакция: Март 18, 2019, 21:28:29 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Сурт тефтеря не ни е виновен.

Quote (selected)
"Болшевик" е друго.
Болшевик е точно това, няколко човека с авторитарни наклонности не променят смисъла.
Демокрация  е същото по смисъл.
Това,че САЩ са си присвоили правото да са единствените демократи не променя смисъла.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Като стана дума за ...ъъъъъъ...личности ...абе къде се покрил цецо?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
3. вероятно и други
Др. Нинова иска освен да се преразгледат санкциите за Русия, да се  развива стратегическо сътрудничество със САЩ.  :image008:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Като стана дума за ...ъъъъъъ...личности ...абе къде се покрил цецо?
Реди листите на Корнела.   :bigok:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Като стана дума за ...ъъъъъъ...личности ...абе къде се покрил цецо?

За мен е по-интересно къде е ББ.
Играе мачове като за последно, май е турил капата на уволнявка.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Като стана дума за ...ъъъъъъ...личности ...абе къде се покрил цецо?
не се е покривал, днес се е вяснал в предизборния щаб на герб. ето /цък/:
Quote (selected)
Председателят на ПГ на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов присъства на заседание на oбластния предизборен щаб на ГЕРБ-София.

В срещата участваха председателят на щаба и областен координатор на ГЕРБ-София Цветомир Паунов, председателят на Столичния общински съвет Елен Герджиков, председателят на групата общински съветници от ГЕРБ в СОС Малина Едрева, зам.-председателят на СОС Николай Стойнев, народните представители от ГЕРБ и координатори на партията за столичните 23 и 24 МИР Александър Ненков и Евгения Алексиева, председателят на МГЕРБ-София Ивайло Петков, депутати, общински съветници и районни кметове. Това съобщиха от пресцентъра на ПП ГЕРБ.
...

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Като стана дума за ...ъъъъъъ...личности ...абе къде се покрил цецо?
Анализира и планира в творческо уединение  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Бе той хубаво се е заел да проверява стадото, ама кой ще играе говорител на Боци, щото ще вземем да ГО забравим....поне докато не се накисне в нЕкоя нова простотия

Леле, онзи, туй съобщение дето си го пуснал ми прозвуча като ехо от едни отдавна отминали времена... :D
« Последна редакция: Март 18, 2019, 21:37:07 от Асол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Като стана дума за ...ъъъъъъ...личности ...абе къде се покрил цецо?
не се е покривал, днес се е вяснал в предизборния щаб на герб. ето /цък/:
Quote (selected)
Председателят на ПГ на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов присъства на заседание на областния предизборен щаб на ГЕРБ-София.

В срещата участваха председателят на щаба и областен координатор на ГЕРБ-София Цветомир Паунов ...

А тоа е такова ЛЕКЕ, че преди време ф централата на ГЕРП ми накипя и ми се прииска да го бия ... верно!!! ;D
Ама добре, че се осеферих навреме, та не се наложи да ни разтървава Цецо.  :cool-1084:
« Последна редакция: Март 18, 2019, 21:44:43 от Джиджи »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не я знам таз звездичка, Джиджи. Аз съм общувала със звезди. Едва ли е по-различна от големите си сестрички, обаче :D

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не я знам таз звездичка, Джиджи. Аз съм общувала със звезди.

Ами аз всъщност чаках Цецо, а тоя ме излъга!!! И после почна да се крие ... :too_happy-1067:

Но всичкото тва – в зората на ГЕРП.  :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А, ама те тогава бяха далеч по - хрисими и тотално неориентирани(не, че сега са) и от време навреме в редиците им се намираше и нещо различно от див селтак