Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 16:34:47

Автор Тема: Над 87% от червените конференции номинират Станишев  (Прочетена 102455 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
https://www.24chasa.bg/novini/article/7349817
Над 87% от червените конференции -187 от 214 до момента, номинират Станишев, веднага след него е Елена Йончева за евроизборите

моят избор е същият, но нека видим какво ще стане

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Над 87% от червените конференции -187 от 214 до момента, номинират Станишев, веднага след него е Елена Йончева за евроизборите
моят избор е същият, но нека видим какво ще стане
Не стана много ясно какъв е смисълът на "моят избор". Ще дадеш преференцията си за Е. Йончева или ще пуснеш бюлетина за БСП без преференция?
« Последна редакция: Март 16, 2019, 11:18:32 от Bacho Кольо »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Лилиан иска Станишев да влезе в ЕП по същата причина, поради която аз искам да НЕ влезе - Истанбулския парцал.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Лилиан иска Станишев да влезе в ЕП по същата причина, поради която аз искам да НЕ влезе - Истанбулския парцал.

Не е така. Колеги, четете се внимателно! Лили нееднократно е заявявала, че е приела юридическите доводи срещу парцала, а че Станишев трябва да е в листата, щото е председател на ПЕС. Колкото и да ме е яд на него за поне три неща и аз съм на мнение, че не можеш да изриташ председателя на ПЕС от там. Това не е редно, а и Станишев беше най-добрият премиер в най-новата история на България и никой не може да ме убеди в противното, щото съм свидетел.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Лилиан какво е заявявала и какво всъщност си мисли, съм убеден, че са две съвсем различни неща.
И Станишев трябва да бъде изритан отвсякъде. И то грубо и демонстративно. И в това съм убеден.
Станишев в листата на БСП - това е нещо, което ще отблъсне всеки, който не е от твърдото ядро гласуващи за БСП.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не може да се лутаме винаги в крайностите. Точно това, наред с отвратителната склонност към мишкуване е основната причина да нямаме държава, а кочина( аз за разлика от Лили съм на мнение, че нашето дори не е територия)

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Над 87% от червените конференции -187 от 214 до момента, номинират Станишев, веднага след него е Елена Йончева за евроизборите
моят избор е същият, но нека видим какво ще стане
Не стана много ясно какъв е смисълът на "моят избор". Ще дадеш преференцията си за Е. Йончева или ще пуснеш бюлетина за БСП без преференция?
за сега просто споделих, че харесвам това развитие на нещата
като дойде време за бюлетини, ще разуча внимателно възможностите и ще гласувам , така че това положение да се запази

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Лилиан иска Станишев да влезе в ЕП по същата причина, поради която аз искам да НЕ влезе - Истанбулския парцал.
....
. Колкото и да ме е яд на него за поне три неща и аз съм на мнение, че не можеш да изриташ председателя на ПЕС от там. Това не е редно, а и Станишев беше най-добрият премиер в най-новата история на България и никой не може да ме убеди в противното, щото съм свидетел.
  :aplause:
освен това харесвам Станишев, естетически
харесвам този маниер на водене на разговор, тези идеи, бе моят човек е
и на Minderbinder 8)
« Последна редакция: Март 16, 2019, 13:12:00 от Lillian »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Лилиан иска Станишев да влезе в ЕП по същата причина, поради която аз искам да НЕ влезе - Истанбулския парцал.

Не е така. Колеги, четете се внимателно! Лили нееднократно е заявявала, че е приела юридическите доводи срещу парцала, а че Станишев трябва да е в листата, щото е председател на ПЕС. Колкото и да ме е яд на него за поне три неща и аз съм на мнение, че не можеш да изриташ председателя на ПЕС от там. Това не е редно, а и Станишев беше най-добрият премиер в най-новата история на България и никой не може да ме убеди в противното, щото съм свидетел.
Станишев е примиера при чието правителство е въведен "плоския" данък. Това е достатъчно, въпреки че много може да се изрежда.
И защо "да не може"?
Както са го подкарали "ПЕС" ще се самоизрита от ЕП, те вече наближават статута на маргинали.
 
Съгласен съм с бачо Кольо. Участие на Станишев - минус две- три места.
Водач на листата - още толкова.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Плоският данък беше временна мярка, която свърши работа - недей да си кривиш душата. Второ - няма да е водач (последното му мрънкяне на тази тема е индикация за това), най-вероятно ще го готвят за комисар (може подобно на соломон преди време да го сложат най-отдолу да "тласка" и да разчита на преференции). За състоянието докъдето се докара ПЕС съм съгласна - достатъчно изписах на тази тема. Освен това си мисля, че точно резултатите на БСП могат и да налеят малко мозък в изпразнените глави на псевдолевите в ЕС. Европейските леви и без това ще загубят много места на следващите избори - да се видят докъде са се докарали...сами
« Последна редакция: Март 16, 2019, 13:28:06 от Асол »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Съгласен съм с бачо Кольо. Участие на Станишев - минус две- три места.
Водач на листата - още толкова.
Това аз ли съм го казал?
Ако е така, ще се коригирам. Участие на Станишев - минус едно място за БСП. Ако е водач на листа, това няма да промени бройката на евродепутатите -социалисти. Резултатът ще е огромен брой преференции за следващите...

Пък и "естетически" повече си падам по Елена, нежели по Сергея...

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Съгласен съм с бачо Кольо. Участие на Станишев - минус две- три места.
Водач на листата - още толкова.
Това аз ли съм го казал?
.....

Пък и "естетически" повече си падам по Елена, нежели по Сергея...
така се прави :bigok:
ама остаря тя малко, много я харесвах преди

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Ти също остаряваш, Лили, а и Станишев не младее със сигурност...понашишкал се е и побелял :nuts:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Плоският данък беше временна мярка, която свърши работа ...
Интересно, как са си представяли тая работа - сега въвеждаме пропорционална скала, изсветляваме  доходите на заетите и после връщаме възходяща скала!?!
И не са предвидили каква съпротива ще трябва да се преодолява,  включително и откъм  законотворците.

...най-вече от тях.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Може и да бъркам за автора, но съм съгласен с твърдението.
 
Няма като как основна промяна на данъчната система да е "временна мярка".
Да понякога и то рядко и при извънредни обстоятелства  има "данъчни амнистии", но те се обявяват по друг начин, с други основания, методи .......
 
Това напомня култовото изказване - "не сте ни разбрали, 20% е за целия мандат", май беше на Офчарофф. Ама това няма значение. Поне двете първи години той беше определено "сламен човек". Нито над партията си, нито над правителството си имаше контрол. Това му е единственото оправдание.
Апропо, как ли е в ПЕС? Нещо извън напъна за "истанбулската конвенция" да е измечил, та да сме наясно каква е ползата от него?
 
Последно понеже споменах да напомня че сме единствената страна без мерки по компенсиране ценовия щок при "влизането". Навсякъде има и то сериозни.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Станишев в листата на БСП - това е нещо, което ще отблъсне всеки, който не е от твърдото ядро гласуващи за БСП.

Не знам, БСП е многоядрена. Ще отблъсне най-вече така или иначе се колебаещите се между Бсп, Варели, Джамбзаки или даже бащицата с твърдата ръка Боко (този му ПР образ малко се поизтри, де).

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Ще отблъсне най-вече така или иначе се колебаещите се между Бсп, Варели, Джамбзаки или даже бащицата с твърдата ръка Боко.
Искаш да кажеш, че ако някой не иска Станишев, значи се колебае между
"Бсп, Варели, Джамбзаки или даже бащицата с твърдата ръка Боко" ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Е, не казвам, че е задължително, просто е най-вероятно. Има и други възможности.

AnonimusBG

  • Гост
Не зная дали ще отблъсне, но точно няма да привлече допълнителни гласове.
Станишев би трябвало сам да го разбере и да се дръпне настрани.
Изборът на Радев показа в каква посока трябва да се върви.
Другият вариант е да се капсулират.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Станишев е идеалното решение за водач на листата на БСП за европарламент. Останалите известни и читави хора изобщо няма какво да правят в тази листа. Ако отидат в Брюксел, кой ще застане начело на листите когато предсрочно или срочно дойдат изборите за български парламент? Нинова просто си доунищожава партията за начесване на личното его. И простотията с ЦИК и простотията с преференциите са от същата колода карти. Като се провали на изборите, обяснения кой как бил манипулирал и лъгал не променят нещата, нито посоката на партията надолу в канализацията. И ще е редно да се знае, че не е било заради Бойко и Цецо, а заради Корнелия и съдружие.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Според мен за евроизборите партиите трябва да нареждат листите си на случаен принцип.
Всеки дееспособен българин, който няма нищо против да стане евродепутат се записва като поддръжник на избрана от него партия. По метода на случайните числа компютър нарежда 15-16 човека в листата на всяка партия.
Всеки късметлия, докопал се до място в Брюксел, има право само на един петгодишен мандат в европарламента.
Какво ще спечели страната ни от това?
1. Това е справедлив и честен начин средностатистическият българин да се превърне в милионер  /ако не в евро, то във левове със сигурност/  само за пет години - без далавери, без напрежение, без рискове, без никакви отговорности. По този начин ще се гарантира благосъстоянието на 17 български семейства.
2. Напълно е възможно някой от 17-те евродепутати да излезе читав човек и да свърши нещо полезно за Европа и България. Нещо, което е изключено когато листата се реди от партийни началници и областни активисти.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Quote (selected)
Над 87% от червените конференции -187 от 214 до момента, номинират Станишев
Което значи, че участниците в червените конференции много се разминават от хората, които сме гласували за Радев.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Quote (selected)
Над 87% от червените конференции -187 от 214 до момента, номинират Станишев
Което значи, че участниците в червените конференции много се разминават от хората, които сме гласували за Радев.
По какви логически пътеки стигна до тоя странен извод?

Чок觧

  • Гост
Quote (selected)
Над 87% от червените конференции -187 от 214 до момента, номинират Станишев
Което значи, че участниците в червените конференции много се разминават от хората, които сме гласували за Радев.
По какви логически пътеки стигна до тоя странен извод?
По това , че мнозинството , които са гласували за Радев не могат да понасят Станишев . Двамата просто "нямат допирни точки" !

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Дори да приемем, че нямат  /което е невярно!/  то възниква въпросът за кого са гласували на президентските избори хората, които биха подкрепили Станишев на евроизборите.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
По това , че мнозинството , които са гласували за Радев не могат да понасят Станишев . Двамата просто "нямат допирни точки" !

Защо реши така, заради потника на Радев ли?  :D  Радев не е в БСП, само е подкрепен от БСП като кандидат-президент. И всъщност нямат някакви противоречия Радев-Станишев, по-скоро Станишев- Нинова са противополижни, но биха могли да се допълват

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
И всъщност нямат някакви противоречия Радев-Станишев

Нима толкова бързо забрави стамбулския парцал!? :nuts:

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
то възниква въпросът за кого са гласували на президентските избори хората, които биха подкрепили Станишев на евроизборите.
Те естествено са гласували за Радев, но те са (макар и голяма) част от гласувалите.
Аз се бях замислил да гласувам най-накрая, но присъствието на Станишев естествено слага край на намеренията ми.
Мисля че не съм единствен.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Нали сме си го говорили това много пъти? :) Според мен Нинова не споделя страховете от "стамбулския парцал", само ги яха, като един сущи Боко, а на мен това не ми харесва.
--
Позицията на Радев всъщност не съм я проследила внимателно, И той ли го прави?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
 
Quote (selected)
но присъствието на Станишев естествено слага край на намеренията ми.

Това какво значение има, ако се явява първата стъпка(гласуването) за измитане на шебеците!? В крайна сметка всеки има приоритети. Моят е изритването на примитивите

Quote (selected)
Според мен Нинова не споделя страховете от "стамбулския парцал", само ги яха

Това е според теб и няма нищо общо с реалността. Не вземай желаното за действително

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Не вземай желаното за действително

Какво пък толко желано може да има в това?  :)) От приличие написах "според мен", за да не звучи като "според самите богове". :))

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Quote (selected)
мнозинството , които са гласували за Радев не могат да понасят Станишев
Защо реши така, заради потника на Радев ли?
Не. Заради розовите потници на станишевците.
И заради плоския данък. И заради Вигенин и Украйна.
« Последна редакция: Март 16, 2019, 17:26:48 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Не. Заради розовите потници на станишевците.

Айде глупости сега за многодетния баща... Аз повече бих се пазила от декларативни хомофоби, ако бях хубав мъж. :))

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
И заради плоския данък. И заради Вигенин и Украйна.

Ами добре, това е нещо, но ти виждаш ли другите да се съсредоточават върху това? Май и тях ги е шубе.И то си е за шубе явно. Затова наблягат на безопасното - дай да се зъбим на джендъри и цигани и жени и на марсианци.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Аз съм хубав мъж и в моето обкръжение педалолюби няма. Пък и жените си не бием. Да се чудиш направо.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аз съм хубав мъж и в моето обкръжение педалолюби няма. Пък и жените си не бием. Да се чудиш направо.

Колко хубав!? :nuts:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Аз съм хубав мъж и в моето обкръжение педалолюби няма. Пък и жените си не бием. Да се чудиш направо.

Колко хубав!? :nuts:
Банши, давай да се изнасяме, че и брадвата няма да ни спаси! Тук нещо реклама и търсене почна!!  :t0328:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Да, 67. ако не проявим и ние интерес, ще ни изкарат обратни, както са се радикализирали. :))

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Да, 67. ако не проявим и ние интерес, ще ни изкарат обратни, както са се радикализирали. :))
Беж,Бежко, да бягаме!  :bluegrab:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
При сравнения на данни от парламентарни и президентски избори, нещо ми се губи колко гласа получиха листите на Нинова на последните парламентарни избори и колко - Цецка Цачева на втори тур на президентските?  :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
При сравнения на данни от парламентарни и президентски избори, нещо ми се губи колко гласа получиха листите на Нинова на последните парламентарни избори и колко - Цецка Цачева на втори тур на президентските?  :smokin:

Защо правиш подобни сравнения!? За маман си гласуваха маалите циганските (само не се опитвай да казваш, че не се вижда от протоколите на ЦИК, щото циганските секции по места си ги знаят всички), гласоподавателите в Турция и по-голямата част от талибанлъка. Всичко си е точно. Също така не ми се иска да пренебрегваме писането и брисането по протоколите (почти няма ненадраскан и неразмазан), така че да не си разказваме приказки отпод шипковия храст има хора по комисии, дето знаят за какво иде ре'=

И нещо друго. Мафиотският клан съвсем не е толкова единен, колкото и да се старае цецо. А се разкара Боцо, а стана белята
« Последна редакция: Март 16, 2019, 17:51:10 от Асол »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Беж,Бежко, да бягаме!  :bluegrab:
Да не ви е страх от дом. насилие ?  :m1728:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Quote (selected)
но присъствието на Станишев естествено слага край на намеренията ми.

Това какво значение има, ако се явява първата стъпка(гласуването) за измитане на шебеците!? В крайна сметка всеки има приоритети. Моят е изритването на примитивите
И моят. И въобще не ми пука кой е водач на листата...

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Да не ви е страх от дом. насилие ?

По-скоро не искам да допринасям за загрубяване на играта в този форум. От уважение към собственика му, който ни е осигурил перфектна платформа, не за да я използваме за глупости.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Да не ви е страх от дом. насилие ?

По-скоро не искам да допринасям за загрубяване на играта в този форум. От уважение към собственика му, който ни е осигурил перфектна платформа, не за да я използваме за глупости.

Колегата се пошегува :D

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Знам. :) Използвах случая.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Защо правиш подобни сравнения!?
Защото не са правени и защото поотрезвяват. Не е ли правомерно сравнението колко човека са пуснали бюлетинка за Цецка и колко за листите на Корнелия?
За махалите известна предпазливост в предположенията как са гласували също не е излишна. В протокола на ЦИК данните ги няма, но в публикуваните секционни протоколи си ги има.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Не е ли правомерно сравнението колко човека са пуснали бюлетинка за Цецка и колко за листите на Корнелия?

Не. Щото президентските са мажоритарни избори на национално ниво, а за парламент се гласува пропорционално по региони. Не виждам какво има да сравняваме

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
След като няма основание, нито пък е повод за размисъл, изводи и действия, развиването на теориите за гласуването в махалите като причина за резултатите ще продължи още доста време.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
развиването на теориите за гласуването в махалите като причина за резултатите

Една от причините - този механизъм е развит открай време и гербавите си имат отговорници по райони за тази работа. Тва е обществена "тайна", щото в нашата държава нищо не е в състояние да се опази от публичност :nuts:
Разкрасяването и натамъняването на протоколите си е друга работа. Апропо, що не въведат активна регистрация!? Нещо мноо голямо нежеланието...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Станишев е най-доброто което са имали ГЕРБ на кадровата резервна скамейка от създаването на ОПГ-то. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Станишев е най-доброто което са имали ГЕРБ на кадровата резервна скамейка от създаването на ОПГ-то. :bigok:
:t2015:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Една от причините - този механизъм е развит открай време и гербавите си имат отговорници по райони за тази работа. Тва е обществена "тайна", щото в нашата държава нищо не е в състояние да се опази от публичност :nuts:
Разкрасяването и натамъняването на протоколите си е друга работа. Апропо, що не въведат активна регистрация!? Нещо мноо голямо нежеланието...
Полуистината е и полулъжа. Механизмът си съществува, но се използва не само от ГЕРБ. Всъщност според бегъл преглед на специфичните секции, най-активни са ДПС, но има и немалко изненади, например на места силните са от разни части на така наречените ОП. И БСП има тук-там съответните "успехи".
Протоколите пък са другата легенда. Навсякъде има застъпници и участници в комисиите. Една организация със застъпниците, 200-300 средно грамотни и 5-10 по-грамотни партийни дейци ще даде резултатите с точност до човек за няколко часа след приключване на броенето. Ако някой не може да направи дори това, изобщо няма защо да се и опитва да управлява държава.
А активна регистрация на 3-4 милиона човека при настоящите нашенски условия сигурно ще е най-голямата епопея в историята ни от хан Аспарух до днес.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Да допълня:
Махането на Станишев ще е "силен сигнал и ясен знак" за скъсването на БСП с досегашния соросоиден ПЕС.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Да допълня:
Махането на Станишев ще е "силен сигнал и ясен знак" за скъсването на БСП с досегашния соросоиден ПЕС.
Знакът няма ли да е по-ясен и сигналът по-силен просто с едно заявление за напускане на тази организация? Освен това, изглежда по-чисто и по-честно по този начин, отколкото със знаци и сигнали.
PS Напускането на ПЕС освен другите положителни неща, автоматично решава и въпроса с кандидатирането на Станишев в листите на БСП.
« Последна редакция: Март 16, 2019, 19:10:19 от Калинчо »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Да допълня:
Махането на Станишев ще е "силен сигнал и ясен знак" за скъсването на БСП с досегашния соросоиден ПЕС.
а това /скъсването/ не може да стане толко лесно, колкото си мислиш, трябва уставът да се промени.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
И защо БСП трябва да къса с ПЕС.
Мнозинството от партиите в ПЕС плюс ръководството подкрепят Истамбулската конвенция.
БСП е против.
И какво от това?

AnonimusBG

  • Гост
С или без Станишев твърдият електорат ще гласува.
Колко ща спечелят с тях?
Трябва да се борят за нас. Ние сме други.
Тяхна си работа. Да се оправят.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
С или без Станишев твърдият електорат ще гласува.
Колко ща спечелят с тях?
Трябва да се борят за нас. Ние сме други.
Тяхна си работа. Да се оправят.

И тиквите ще са си вечно ваши....и наши. И на тези, дето не сме чак толкова взискателни, а просто повече ни пречи кочината, в която сме принудени да пребиваваме :smokin:

Quote (selected)
А активна регистрация на 3-4 милиона човека при настоящите нашенски условия сигурно ще е най-голямата епопея в историята ни от хан Аспарух до днес.


Това не бива да бъде в никакъв случай извинение. Доколкото си спомням, демокрацията ни беше най-голямото достижение и не бива с лека ръка да се отхвърля всичко, което е в нейна полза. Още повече, че към цивилизованите страни, към които се стремим това не се води за епопея, нали?
« Последна редакция: Март 16, 2019, 19:28:12 от Асол »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
И тиквите ще са си вечно ваши....и наши. И на тези, дето не сме чак толкова взискателни, а просто повече ни пречи кочината, в която сме принудени да пребиваваме :smokin:

Ти си потомка на партизани.
Защо се плашиш от алтернативни методи на борба.
С демократичните, парламентарни методи толкова.
Само забавяме неизбежният народен съд.
ЕС е вреден за вашето здраве!