Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 16:19:17

Автор Тема: Светът напълно изглупя и положението е безнадеждно  (Прочетена 158117 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 23:17:44 от Captain Buddy »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
На обикновените хора 5G не ни трябва, нито сега, нито за в бъдеще, 5G му трябва на елита, да ни контролира. За нищо друго, макар да е обвит в шоколадов бонбон от благи приказки, за бъдещето на безкрайните удоволствия за стадото.
« Последна редакция: Април 11, 2020, 16:46:44 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
На обикновените хора 5G не ни трябва, нито сега, нито за в бъдеще, 5G му трябва на елита, да ни контролира. За нищо друго, макар да е обвит в шоколадов бонбон от благи приказки, за бъдещето на безкрайните удоволствия за стадото.
Абсолютно !

Ей кво мислят хората по въпроса:

Д-р Катрин Хортън: 5G е енергийно оръжие, проектирано за контрол на населението
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 23:17:51 от Captain Buddy »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Ян Хус е бил еретик, нали?

А прогресистите, до сега не са казали нито една причина, да има 5G, дори май не са наясно какво точно е.
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Всъщност са наясно.
Кептъна е прав, че 5G не е толкова страшно, но е посока в скъсяванена примката.
После ще дойде 6 или 7 G с клетка във всеки дом или сграда, на честота подходяща за мозъчен контрол.
За един прозорец ставаше дума, на Овертон.
С ваксините ще го докараме и до "белега на звяра".
https://anonybulgaria.wordpress.com/2015/01/02/%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B2%D1%8F%D1%80%D0%B0/
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Дайте малко инфо за 5G
Открих много статии колко е бързо и безопасно, и само един клип как птици се зашеметяват при преминаване покрай 5G антена, купичина измрели насекоми и дървета, изсъхнали от изложената към антената страна.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 23:17:58 от Captain Buddy »

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 23:18:07 от Captain Buddy »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Ща касае ID чиповете, технологията непрекъснато е търсила подходящ и удобен начин за разпознаване, като започнем от пръстовия отпечатък и стигнем до имплантите. Лично мое убеждение е, че Природата ни е надарила с достатъчно уникални неща, по които да се разпознаваме – глас, ирис to name but a few и е по-добре изследванията да се насочат към тяхното идентифициране. Място за спекулации има, колкото например при телефона на Бел. Проблем е неправомерното му използване, както видеонаблюдението и ред други технически удобства, с които човек много лесно свикна.
Съгласен.
Относно анонимните, също относно непознаването на продуктовите  UPC, или UPS кодове.
За ваксините с микрочипове обаче мисля че сме близо.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Здравей Кептън и от мен!  Общо взето, поради професионално пренасищане, се стремя да не се занимавам повече с тази област на техниката. Но най-общи неща за информиране не бих искал да изключа. Разбира се, дотолкоз, доколкото може да се вярва на източниците. Липсата на компетенция, елементарни знания и пр. цивилизационни финтифлюшки правят практически повечето от предлаганите информации, безполезни.

Преди години бях свидетел как се пренебрегнаха и умишлено заради корпоративни интереси бяха подтиснати изследвания за вредата на GSM-телефоните за здравето. И така тълпата сега си пържи редовно мозъците и джигерите с най-голяма радост, отделно пък, че в някои територии спазването на техн. норми за клетките на мрежата, са врата в полето...

Спомням си също, как преди години водих дълъг разговор с един Академик на една известна Академия на науките за технологиите влияещи на тълпата и нейното управление. Именно с неща пренасяни чрез ЕМ-излъчвания. Най-важните кандидати за перманентно емоционално въздействие (най-малкото, а за съпътстващите вреди - да не говорим), са големите струпвания на двукрака био-маса. Даже имаше цитирани и примери... Гледам, че както винаги, влиянието умишлено се насочва, пренасочва, фокусира или размива в зависимост в чия полза работи то. Хубавото е, че дрогаретата от плебса не са и чувал за скаларните технологии и подробности от приложенията ...

Най-общо, но сериозно подчертавам, че достъп от и до изследвания за влиянията, вредите, последствията от ползване на определени ЕМ-вълнови приложения рядко стигат до широката публика. Обикновено смесените и припокриващи се области от електрониката и биологията не са обект за неин интерес. Особено пък вълновите спектри под чуваемостта и още повече - след нея...

Другата опасност и ти си я поизбистрил по-горе - чиповете. Мисля си, че те са предстоящи за въвеждане точно сега из тази информационна мъгла. На фона на китайските методи напоследък - напълно прозрачен бюргер под постоянен контрол, ако не заради излъчванията, то заради високата плътност на пренос и канали, 5G добива своеобразен ореол. За всички засегнати.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 23:18:15 от Captain Buddy »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Повече информация, с по-малко енергия... това е публично дъра-бъра. Хора, посочете ползите в практиката, по-бързо ще говорите по вайбъра ли, кое сега ви е бавно? Ами  и сега скоростите ви са достатъчни да гледате видео с висока разделителна. И защо трябва да е "мобилен" бързия интернет? Помислете си с главите де, не с уикипедия и гугъл, и двата са политически контролирани проекти, да знаете само което Те решат.

Какво мислите че ще прави китайската комунистическа партия с 5G, ще следи и контролира народа си, потърсете малко инфо, там вече работи цифровия концлагер, западните елити могат само да завиждат, на китайските колеги.
« Последна редакция: Април 12, 2020, 17:29:19 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 23:18:21 от Captain Buddy »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Дайте малко инфо за 5G
Открих много статии колко е бързо и безопасно, и само един клип как птици се зашеметяват при преминаване покрай 5G антена, купичина измрели насекоми и дървета, изсъхнали от изложената към антената страна.
Коле, ми то и със сегашните радионатени е така! Въпрос на листо и разстояние, иначе се пържиш като първото насекомо.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
„Всички икономически екосистеми са засегнати от кризата. Нуждаем се от план за възстановяване на индустрията с финансова помощ, пригодена за всеки сектор, с акцент върху климатичните амбиции, но също така и растежа и работните места.

https://www.manager.bg/biznes/plant-za-industrialno-vzstanovyavane-tryabva-da-se-ssredotochi-vrhu-klimata-rastezha

Не корона, чума да мине през света не изтрие ли тези калинки ще продължават да ни влачат в бездната.
Зеленото е новото розово за европските кифли.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Когато преди 30 години Фукуяма писа за "краят на историята" очаквахме колелото да спре или поне да се забави, силите по периферията да са центростремителни.
Алчността и глупостта на наглосаксите обаче го завъртя още по-бързо и днес вече силите са центробежни и ще разпаднат добрата стара история.
Няма лошо!
Ще оформим пак нещо и ще го търкаляме.
Както винаги ония ще искат да сглобят звездата на Давид, ние нещо по-многостенно до кръгло.
Поредната "футболна драма". :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Ние на Балканите го докарваме все до кръгли дървени съдове за съхранение на вечерни напитки  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Поредната "футболна драма". :t0328:

Където обаче със сигурност, този път Господ няма да е българин ...  :nuts:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Поредната "футболна драма". :t0328:

Където обаче със сигурност, този път Господ няма да е българин ...  :nuts:

За сега Е Българин!
Въпреки псевдо пророците с лампази Господ си пази чедата. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ние на Балканите го докарваме все до кръгли дървени съдове за съхранение на вечерни напитки

Yes!!! :D

За разлика обаче от Шотландия и Ирландия, където предварително чукат упорито на дървоТО /а не на дърво! :D/, за да разберат, дали е подходящо точно за тази цел!!!  :aplause:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Поредната "футболна драма".

Където обаче със сигурност, този път Господ няма да е българин ... 

Засега Е Българин!
Въпреки псевдо пророците с лампази, Господ си пази чедата.
Не обиждай на "пророците с лампази", плийз!!!
За дан'тъ тресне "короната" като маче у дирек ... :giggle-3307:
« Последна редакция: Май 02, 2020, 19:52:34 от Джиджи »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
"Най-голямото постижение на Сатаната е да те убеди че не съществува."
На прост език казано да те хване за носа и да те води.
Много такива се пробват като ми гледат дългото носле, ама все случват на дърво. :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Джиджи, от утре ламазите само по веднъж на ден! :sad-3295:
Шъ ли го преодолееш?
Да търсим ли в тубето линкове? :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Джиджи
За дан'тъ тресне "короната" като маче у дирек ...
"И на кора ми да се качиш, върти, кихай, не ме плашиш"  :too_happy-1067:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
"И на кора ми да се качиш, върти, кихай, не ме плашиш"  :too_happy-1067:

нека сепак аудиторията да види и клипа на това, което цитираш - https://www.youtube.com/watch?v=ATKsolekkVs



Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Над 150 корпорации искат гаранции, че мерките срещу COVID-19 са благоприятни за климата


https://www.manager.bg/ekologiya/korporacii-iskat-garancii-che-merkite-sreshchu-covid-19-sa-blagopriyatni-za-klimata

Луд умора няма.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Покрай вирусната истерия екоистерията остана малко на заден план. Макар че, според мен*, тя е доста по-опасна за Света от вируса.

____
* - лаишко мнение
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Мелинда Гейтс, съпруга на магната на Microsoft, Бил Гейтс, подкрепи откровено сексуалното образование, давайки пример с воденето на малките си дъщери на часове по секс. „Децата се интересуват от телата си и е естествено да задават въпроси. Моите момичета бяха на седем и на 10 години, когато аз и Бил със нашия син ходехме на часове по сексуално образование с тях ”:
....
Трябва да започнете много млади и да провеждате непрекъснати диалози – децата се нуждаят от родители, училище, роднини, по-възрастна сестра, социални работници, за да получат помощ и качествена информация, за да могат да вземат решение за телата си и да получат правомощия за телата си “, каза тя.

https://glasove.com/categories/komentari/news/melinda-gejts-visokokachestvenoto-seksualno-obrazovanie-zapochva-mnogo-mnogo-rano

Решение за пол, кога да започнат сексуален живот, малко пластика или направо донорство на органи?
Матки под наем?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: buratinob
https://glasove.com/categories/komentari/news/melinda-gejts-visokokachestvenoto-seksualno-obrazovanie-zapochva-mnogo-mnogo-rano

Тая много грозна била  :blurry_drunk-2127: (на снимката към статията)
Ултрабогаташ с жена-плашило - абсолютно неестествено е.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Quote (selected)
Матки под наем?
И ануси назаем. 
Да свикват от малки, т.е. да са образовани, нали...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Тая много грозна била
Не мисля.
Напълно прилична физиономия за сатанист, там от където идват критериите за красота са други.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Quote (selected)
Тая много грозна била
Не мисля.
Напълно прилична физиономия за сатанист, там от където идват критериите за красота са други.
Стига глупости, какво му е лошо на девойчето? Няма ботокс, няма опънати бръчки, стара била - да, ама е омъжена за същия мъж от едно време и му е родила три деца.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
За 52 годишна милиардерка изглежда ........ странно.
По стечение на обстоятелствата около мен има доста 52 годишни ( наистина немилиардерки ) но видимо по-представителни.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Quote (selected)
Мелинда Гейтс, съпруга на магната на Microsoft, Бил Гейтс, подкрепи откровено сексуалното образование, давайки пример с воденето на малките си дъщери на часове по секс. „Децата се интересуват от телата си и е естествено да задават въпроси. Моите момичета бяха на седем и на 10 години, когато аз и Бил със нашия син ходехме на часове по сексуално образование с тях ”:
....
Трябва да започнете много млади и да провеждате непрекъснати диалози – децата се нуждаят от родители, училище, роднини, по-възрастна сестра, социални работници, за да получат помощ и качествена информация, за да могат да вземат решение за телата си и да получат правомощия за телата си “, каза тя.

https://glasove.com/categories/komentari/news/melinda-gejts-visokokachestvenoto-seksualno-obrazovanie-zapochva-mnogo-mnogo-rano

Решение за пол, кога да започнат сексуален живот, малко пластика или направо донорство на органи?
Матки под наем?
Буратино, сопри се! Децата трябва да научат що е то контрацепция, как се прилага и защо, още ПРЕДИ да започнат сексуален живот, после е малце късно. Благодарение И на нейните усилия, тийнейджърските бременности драматично паднаха, преди СМИ-та да почнат да правят "звезди" от майки-тийнейджърки.
Детенце, което знае как функционира човешкото тяло като цяло и по части/секции/системи, има по-голям шанс да яде здравословни, да не пуши, да не фирка от 12-годишно, да не яде на баба си хапчетата (то верно дракон в кухнята е готино, но скъпо идва удоволствието!). Детенцето е по-резистентно на "Боцни си една ампулка, да видиш колко е гот!", на "Ела с чичо да ти даде бонбонки!" или "Госпожата може да ти покаже разни работи след училище, ти си вече голям мъж!"
Абе аз като си оставя(х)м децата самички за по-дълъг период от време, се убеждавам, че знаят къде са предпазните средства и че имат пари за хапчето на следващата сутрин, ако нещо тръгне не както трябва. Може никога да не им потрябват тези запаси, ама на по-голямото му се наложи два пъти да кара на приятел, на който му идваше една девица все "случайно", когато неговите родители отсъстваха. Слава Богу, размина се, тя схвана, че по този начин няма да се омъжи, поне не за това гадже. Но опитите бяха запомнени!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
За 52 годишна милиардерка изглежда ........ странно.
По стечение на обстоятелствата около мен има доста 52 годишни ( наистина немилиардерки ) но видимо по-представителни.
Не че е много разликата, но тя е на 56.
Освен това има типажи, които просто не остаряват добре. Ако искаш да се изплашиш, виж дамите родени Кенеди. Ама да не речеш после, че не съм те предупредила! Той само Терминаторът можеше да издаяни, ама и той се разведе след като се утешавал с прислужницата.  :t0328:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
„Децата са любопитни за телата си и е естествено да задават въпроси“, казва Мелинда Гейтс, 52-годишна, която описва себе си като съпредседател на Фондация „Бил и Мелинда Гейтс“, бизнесдама и майка.

Това пише, това коментираме.
Относно типажите с Нор сме единодушни.
Сатанински типаж.
Относно сексуалното възпитание и абортите, нищо чудно.
Благодарение на такива "да могат да вземат решение за телата си и да получат правомощия за телата си" и повсеместното облъчване за 30 пола и абортите и ражданията ще станат по-скоро екзотика нежели стандарт. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Това пише, това коментираме.
Относно типажите с Нор сме единодушни.
Сатанински типаж.
Относно сексуалното възпитание и абортите, нищо чудно.
Благодарение на такива "да могат да вземат решение за телата си и да получат правомощия за телата си" и повсеместното облъчване за 30 пола и абортите и ражданията ще станат по-скоро екзотика нежели стандарт. :t0328:
То из мрежата много работи пише  :t0328:
А контрацепцията и абортите са двата полюса - аз съм с всички сили за контрацепцията и против абортите. Мелинда Гейтс точно това и прави - бори се за достъпна контрацепция, което и е правомощие за телата. Никога не съм я чула да говори за 30 пола и прочие идиотии.
Плюс това - защо се разглежда контрацепцията само като тийнейджърска или детска? Липсата на достъпна контрацепция коства живота на адски много жени, особено в католическите (недо)развити страни - късни рискови аборти, просто нелегални аборти в чудовищни условия, многократни раждания до години, в които раждането става просто физически опасен спорт. А госпожа Гейтс ратува всичко това да изчезне. Кое му е лошото?

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
особено в католическите (недо)развити страни -

Това отдавна остана мил спомен.
Проблем сега са не католическите или протестантски общности, а точно обратните безбожни, меркантилни, глобалистки сборища.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Основният вододел дали едно нещо е ОК или не, е възрастовата граница. Която в зависимост колко е разхайтено дадено общество или да, варира в някакви граници.

Според мен е смъртно престъпление да учиш деца в детската градина, пред училище и началните класове да онанират и да ги "събуждаш" преждевременно. Децата са си деца и нека бъдат възможно по-дълго ДЕЦА. А когато стане време - да учат, но не разни перверзии, педерастии и пр. девиации. И най-вече, тези да не им се представят като шоко-бонбон в страшно шарена хартишка! Ако това се налага изкуствено и насила, просто ТРЯБВА да летят глави - без тела, ъфкоз де.
 :m0941:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: buratinob
Относно типажите с Нор сме единодушни. Сатанински типаж.
Цитат на: buratinob
Относно сексуалното възпитание и абортите, нищо чудно.
Благодарение на такива "да могат да вземат решение за телата си и да получат правомощия за телата си" и повсеместното облъчване за 30 пола
и абортите и ражданията ще станат по-скоро екзотика нежели стандарт. :t0328:

И за това сме единодушни.
А относно лицето на г-жа Гейтс бих споделил още нЕкои съображения, ама не сега.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Основният вододел дали едно нещо е ОК или не, е възрастовата граница. Която в зависимост колко е разхайтено дадено общество или да, варира в някакви граници.

Според мен е смъртно престъпление да учиш деца в детската градина, пред училище и началните класове да онанират и да ги "събуждаш" преждевременно. Децата са си деца и нека бъдат възможно по-дълго ДЕЦА. А когато стане време - да учат, но не разни перверзии, педерастии и пр. девиации. И най-вече, тези да не им се представят като шоко-бонбон в страшно шарена хартишка! Ако това се налага изкуствено и насила, просто ТРЯБВА да летят глави - без тела, ъфкоз де.
 :m0941:
И аз съм съгласна, затова и върви бУрбЪтЪ.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил

Относно сексуалното възпитание и абортите, нищо чудно.
Благодарение на такива "да могат да вземат решение за телата си и да получат правомощия за телата си" и повсеместното облъчване за 30 пола и абортите и ражданията ще станат по-скоро екзотика нежели стандарт. :t0328:

Все едно описваш "Прекрасният нов свят" на  Хъксли  :m1731:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
 Децата са си деца и нека бъдат възможно по-дълго ДЕЦА.    :way_to_go-1308: :way_to_go-1308:
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
Абе, нашите надменни "десни" инфлуенсъри и носители на експертиза, разбраха ли най-сетне, в чий отбор играят от години? Случващото се в САЩ отвори ли им очите, че мултикултурализмът ("бежанци, добре сте дошли, елате всички"), толерантността към злото ("в автомобилни катастрофи загиват повече хора, отколкото в ислямистки атентати на запад"), подкрепата на войната в Сирия ("Асад освободи Алепо от умерените бунтовници от Ал Кайда и това е злокобна трагедия"), насърчаването на ислямската инвазия ("ислямът е просто религия на мира, който твърди, че има проблем с разрастването му в Европа, е руска подлога"), омразата към род и родина ("бай булгар", "срам ме е от всеки, развял българското знаме", "Левски е лайн0"), истеричният феминизъм и оплюване на мъжа ("Мъжете ни избиват"), ги поставя в отбора на западното ляво?
Кухите им тикви проумяха ли най-сетне, че идеолозите на целия този булшит, с който те ни заливат от години на родна почва - Троцки и Маркузе - са знамето на западната левица? И че това, че безопасно риташ отдавна умрялото куче на комунизма, не те прави десен, защото западното ляво така или иначе обяви свещена война на източното ляво още 1954, и нарече източното ляво "извращение на идеалите на Маркс и Троцки"? Или грантовата копаня и всички отворени вратички към проекти на либерални НПО-та са твърде сладки?

 https://www.lentata.com/page_17744.html

Ха-ха
Интересно ще го прочете ли някой от умните и красивите и какво от това че ще го прочете.
Едва ли би разбрал за какво става въпрос.
Авторът можеше да добави и трите М от 1968 г.
Маркс, Мао, Марркузе.
Но това за тях май е висша математика.
Да питат Кон Бендид и бандата му.
Да го търсят в ЕвроПарламента.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Нашите, и не само нашите "умнокрасиви" са абсолютно прозрачни:
"Добро е всичко, което е срещу Русия. Лошо е всичко, което не е срещу Русия."
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Нашите психодесни са обикновени въртогъзи.
Въртят се като пумпали около трътките си и често преминават от ляво в дясно и обратно.
Сега РФ всичко друго но не и комунистическа и им се налага да прегърнат лявата идея за да угодят на раздаващите порции задокеански господари.

Като си спомним и от къде идват понятията ляво/дясно от мястото където са позиционирани трътките в парламента нещата си идват съвсем на място.
« Последна редакция: Юни 06, 2020, 08:32:34 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Шествие в памет на Джордж Флойд в София ще бъде в защита на ромите
http://glasove.com/categories/novini/news/shestvie-v-pamet-na-dzhordzh-flojd-v-sofiya-shte-e-v-zashtita-na-romite

Това съм го пропуснал.
Чувства се някаква направляваща ръка.
Понеже в БГ май им е през оная работа се е наложило да изкарат на барикадата живи американци.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Quote (selected)
Шествие в памет на Джордж Флойд в София ще бъде в защита на ромите
Е не!
А в защита от циганите кога?! В защита на изпочупените череши, окрадените реколти, приватизираните кокошки,  агнета и прасета, изнасилените бабички и пребити старци кога?!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Петролният гигант Сауди Арамко (Saudi Aramco) ще използва и налични пари, и заеми, за да изплати дивиденти за 18,75 милиарда долара за първото тримесечие на тази година. Това съобщи главният изпълнителен директор Амин Насер, цитиран от Ройтерс.

https://www.manager.bg/finansi/s-kesh-i-zaemi-saudi-aramko-shche-pokriva-dividenti

Поствирусната икономика като предната.
Вземаш кредит за да платиш дивидент.
Ово е стандарт!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Компанията L'Oréal реши да премахне някои думи, като "бял" или "избелващ", от описанието на опаковките на козметичните си продукти, съобщава АФП. Решението идва на фона на световните протести срещу расизма.
https://glasove.com/categories/svyat/news/l-oreal-premahva-dumite-byal-izbelvasht-i-svetyl-ot-produktite-si

Животът ще става все по-труден, а избелващите пасти за зъби? :too_happy-1067: :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Quote (selected)
Компанията L'Oréal реши да премахне някои думи, като "бял" или "избелващ", от описанието на опаковките на козметичните си продукти, съобщава АФП. Решението идва на фона на световните протести срещу расизма.
https://glasove.com/categories/svyat/news/l-oreal-premahva-dumite-byal-izbelvasht-i-svetyl-ot-produktite-si

Животът ще става все по-труден, а избелващите пасти за зъби? :too_happy-1067: :too_happy-1067:

Е, нали знаеш какво представлява белия цвят? И черния също  :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Е, нали знаеш какво представлява белия цвят? И черния също  :m1731:

Това беше подходящо.
В момента наблюдаваме как черният цвят поглъща света, а белият се опитва да се направи на несъществуващ та дано му се размине.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Белият цвят е смес от всички цветове, черният е липса на всякакъв цвят, това помня от часовете по физика.
Вие си ги избрахте!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Белият цвят е смес от всички цветове, черният е липса на всякакъв цвят, това помня от часовете по физика.


Горе-долу може и така да се каже  :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Хубу, де, май и аз си спомням нещо такова ...  :D

А защо тогаз една чисто черна на цвят паста за зъби избелва пожълтели зъби до неузнаваемост?!

/От една ТВ реклама, въпреки че ненавиждам реклами по принцип!!! Нито пък ше се втурна да си купувам тая паста!/

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Quote (selected)
въпреки че ненавиждам реклами по принцип!!!

То да се чуди човек защо тогава гледаш телевизия.
Черната паста е с активен въглен, предполага се че отнема пигмент насложен върху зъба от кафе, червено вино, някой други оцветители.
Не съм гледал рекламата, но предполагам споменават че действа при 1/9 при 90% или нещо такова.
Не си купувай винаги сме от другите 10%
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
избелва пожълтели зъби до неузнаваемост?!

Не, не ги избелва, активният въглен е мек абразив, по зъбите ни се образува жълто-кафяв налеп, за 12 часа, мекият абразив го сваля и отмива, и се появява по-белият цвят на зъбния емайл.

Досегашният калциев карбонат в пастите върши същата работа, но нали трябва да ви вземат повече пари, на зомбираните от рекламите, капитализмът иска растеж, повече печалби, а активният въглен е отпадък, правят го от кокосови черупки, и го бутат тук и там, като нещо "иновативно" - една куха дума, по която познавам кухите лейки...  :b0201:
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Зелен пакт: Европейската комисия стартира платформа за справедлив преход
...
Брюксел отчита, че този преход ще изисква значителни инвестиции в цяла Европа. Концентрацията на добивна промишленост (добив на въглища, лигнит, торф или битуминозни шисти) и свързаното енергийно производство, както и на въглеродно интензивни отрасли (напр. производство на цимент, стомана, алуминий, торове или хартия) представлява значително предизвикателство за териториите, които са силно зависими от такива дейности. Тези територии ще трябва да преструктурират и/или разнообразят своята икономика, да запазят социалното сближаване и да обучат или преквалифицират засегнатите работници и младежи, за да ги подготвят за бъдещите работни места.
https://www.manager.bg/es/zelen-pakt-evropeyskata-komisiya-startira-platforma-za-spravedliv-prehod
добив на въглища, лигнит, торф или битуминозни шисти)

Това иди доди, мода днес е добре утре не.

Интересно ми е :
производство на цимент, стомана, алуминий, торове или хартия

Това как ще го виртуализираме биткойнизираме или нещо друго.
Пак ли ще гърбим колониите да го произвеждат докато ние сме на седмото небе?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
„Съветът за сигурност днес подкрепи призива на генералния секретар за глобално прекратяване на огъня на фона на COVID-19, като прие резолюция“, заяви Хесген в изявление пред РИА Новости .

https://pogled.info/svetoven/savetat-za-sigurnost-na-oon-priema-rezolyutsiya-za-prekratyavane-na-oganya-po-tseliya-svyat-po-vreme-na-pandemiya.117918
И да не пият и да не бият жените си. :bouncy-1054:
СС към ООН прегърна олимпийския принцип  че е важно участието не резултатите.
ЕС е вреден за вашето здраве!