Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 18:13:48

Автор Тема: Над 87% от червените конференции номинират Станишев  (Прочетена 102463 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Годините през които Станишев е бил начело на БСП и / или правителството са единствените от най-ново време в които е имало увеличаване на раждаемостта в България.

Това аз лично повече няма да го обсъждам, щото поне пеесе пъти съм си казала мнението за Станишевото правителство. Изобщо въртим се в кръг като изоглавени, като чакаме някакъв Годо и допуснахме да изгубим дори и наличните възможности за нормален живот. Тези, дето ГО довлякоха да си носят кръста...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
между другото, мечтите за това как да ги обгрижва бсп са яко свързани с тоталната забрава как точно се развиваше мамковината по станишевото време. затова и толко напън да го изкъшкат от листите, от бсп - а бе отвсякъде.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
което е изключително странно /в смисъл нелогично/ с оглед на текущите гербави управляващи - както централно, така и по места. обаче към тях мечтаещите нямат никакви претенции, те искат само и единствено от бсп.
Напротив, много логично е. Можеш да искаш нещо от някого, който има някаква вероятност да се съгласи да го направи, и който може да го направи. Ако си убеден, че някой твърдо не иска или не може нещо, не го искаш от него.
виж сега, има логика, има и женска логика. та това, дето казваш, е логично, ама не по нормалната логика.

Quote (selected)
Пък този, който иска да гласуват за него, трябва не от врата на врата, ами и от прозорец на прозорец да ходи, и да слуша какво се иска от него, а не надуто да дрънка, че акъл от буратиновци не ще.
айде и за теб:
да вземеш да споделиш колко пъти гербаджии са чукали на вратата ти с цел да разберат какво мислиш? или атакаджии? или каквито и да е?
това очевидно е много труден въпрос - никой не му отговаря.
Що трябва да отговарям на тъпи въпроси ?
И що трябва да ми пука някой надут тъпак коя логика смята за правилна и коя не ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
има логика, има и женска логика

Какво точно искаше да кажеш? :t0135:

Неактивен Паскалин

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 20
    • Профил
Годините през които Станишев е бил начело на БСП и / или правителството са единствените от най-ново време в които е имало увеличаване на раждаемостта в България.
И каква е личната заслуга на Станишев за това?
Щото по време на неговия мандат се случиха и доста земетресения в България, но не ми идва на ума да ги свързвам с неговото управление.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Що трябва да отговарям на тъпи въпроси ?
И що трябва да ми пука някой надут тъпак коя логика смята за правилна и коя не ?
щото това, дето го твърдиш, е алтернативно вярно, затова. или по-директно казано - плющиш мазни лъжи. при всеизвестната бацева способност за гъзовъртеж при наличието на 50 човека под прозорците му да изплющиш кретенизма, че той няма никаква вероятност да направи нещо си, е тотална подмяна на съществуващата реалност.

така че като тъпак се проявяваш ти. защото се мъчиш да изискваш от бсп разни неща, които очевидно дори не си помисляш да изискаш от герб. ама иначе си мноо принципен и обективен, ja, ja, aber natürlich :smokin:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
И каква е личната заслуга на Станишев за това?
Конкретна  - все пак е баща на четири деца.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Това аз лично повече няма да го обсъждам, щото поне пеесе пъти съм си казала мнението за Станишевото правителство.
Раждаемостта при Станишев е факт. Не се променя от обсъждане или подминаване. На мнение всеки има право, включително и аз. Например, че ако Нинова продължава със селския тип скандалджийска "политика", епичният провал на БСП ще е още на изборите за европарламент.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Политиката на Нинова е нещо, което одобрявам изключително много. Точно така рекламираната от теб политика на подадената ръка към всякаква смет  закопа БСП и Станишев и го казвам като човек, гледал на живо това представление. Резултатът е, че Сергей си вдигна дърмите и отиде на луксозно и платено в Брюксел и остави всичко тук да се руши, включително и вместо сам да си води битките отново разчиташе на хората, които останаха да вършат черната работа и да поемат негативната енергия валяща от къде ли не. Ся е дошъл отново да иска доверие от тях - много ще се изненадам, ако го получи. В крайна сметка европейското битие на Моника не е партиен приоритет, нито пък интересува някого :smokin:

Онова, дето си го копнал оттатък не отговаря на истината. Когато си говорихме с Фирмин на тази тема преди време, обясних, че присъствах на номинации в милата ни столица - нямаше нито една за Станишев, поне в най-големия район
« Последна редакция: Март 17, 2019, 14:37:38 от Mr. Blue »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Сергей си вдигна дърмите и отиде на луксозно и платено в Брюксел и остави всичко тук да се руши, включително и вместо сам да си води битките отново разчиташе на хората, които останаха да вършат черната работа и да поемат негативната енергия валяща от къде ли не
Това някакъв намек за Елена Йончева ли е?  :image008:
« Последна редакция: Март 17, 2019, 14:38:21 от Mr. Blue »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Това е намек, че съм изключително добре информирана и то не от БСП :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
За резултатите от политиката на Нинова, ако продължи в този дух естествено, ще съдим в изборната нощ. Остават около два месеца, не е толкова много. Тя си е перде, например доста особената и позиция относно кандидатурата на Румен Радев не беше толкова отдавна, но вече няма и помен от нея.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Всъщност, аз изключително добре си спомням, какво беше изсипано на ниновата глава при номинацията и кампанията на Радев и как уж недоволстваха структурите на БСП по места. Значи, не е лошо всеки да си помни къде, кога и какво пише. Със сигурност може да се твърди, че при водач Йончева БСП ще вземе повече гласове. При водач Станишев не се наемам да гадая...

Чок觧

  • Гост
Пуснал съм една статия "БСП избира между Йончева и Станишев с таен вот" в същия раздел - някакви коментари ?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Засега коментарите са, че ИБ на БСП предлага за водач Елена Йончева, а Станишев се самопредлага прочувствено (словото му го има в епицентър)

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Цялото изпълнително бюро, или част от него? :image008:
Изпълнително бюро на НС на БСП
КОРНЕЛИЯ НИНОВА - ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НС НА БСП
СТЕФАН ДАНАИЛОВ  - зам.-председател на НС на БСП
ВЛАДИМИР МОСКОВ  - зам.-председател на НС на БСП
ДЕНИЦА ЗЛАТЕВА     - зам.-председател на НС на БСП
КИРИЛ ДОБРЕВ        - зам.-председател на НС на БСП
ВЯРА ЙОРДАНОВА - секретар на НС на БСП
АПОСТОЛ ДИМИТРОВ
АТАНАС ЗАФИРОВ
АТАНАСКА ТЕНЕВА
БРИГО АСПАРУХОВ
ВАЛЕРИ ЖАБЛЯНОВ
ДРАГОМИР СТОЙНЕВ
КАЛОЯН ПАРГОВ
КРУМ ЗАРКОВ
РАДОСЛАВ ГАЙДАРСКИ

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Какво всъщност се опитваш да кажеш? Така, както аз ги виждам нещата и като попрочетох туй онуй Станишев има всички шансове да загуби..обикновено така се получава, когато замениш идеите  със семейния комфорт и добре платена "международна" дейност. Да не забравяме все пак, че преди 4 години той ни обяви, че само ще води листата, но няма да става евродепутат :smokin:

Викаш никой не знае, че Станишев е турил Паргов, където е, например?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Всъщност, аз изключително добре си спомням, какво беше изсипано на ниновата глава при номинацията и кампанията на Радев и как уж недоволстваха структурите на БСП по места.
За структурите по места не знам, но отлично помня какво беше изсипала самата Нинова при преговорите за номинацията на Радев. Не беше толкова отдавна, нищо, че не се припомня. :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Трябва ли да ти се цитират имена на хора от БСП (неоцапани, доста известни и уважавани от мнозина, колкото и да е невероятно), които са заявили, че ако Станишев е водач - няма да гласуват!? Наистина ли си мислиш, че е достатъчно само да се цапа по Нинова? :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23467
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
обаче към тях мечтаещите нямат никакви претенции, те искат само и единствено от бсп.

На мен ми омръзна вече да отбелязвам горния парадокс :smokin:
[/quote

Това би трябвало да ви радва.
Симптом, че населението приема БСП за по-малкото зло, другите явно са отписани изобщо.

Quote (selected)
да вземеш да споделиш колко пъти гербаджии са чукали на вратата ти с цел да разберат какво мислиш? или атакаджии? или каквито и да е?

Веднага когато ми кажеш кога съм казал нещо в подкрепа или не дай си боже гласувал за ГЕРБ и Атака ще ти отговоря още при първото появяване във форума.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Що трябва да отговарям на тъпи въпроси ?
И що трябва да ми пука някой надут тъпак коя логика смята за правилна и коя не ?
щото това, дето го твърдиш, е алтернативно вярно, затова. или по-директно казано - плющиш мазни лъжи. при всеизвестната бацева способност за гъзовъртеж при наличието на 50 човека под прозорците му да изплющиш кретенизма, че той няма никаква вероятност да направи нещо си, е тотална подмяна на съществуващата реалност.

така че като тъпак се проявяваш ти. защото се мъчиш да изискваш от бсп разни неща, които очевидно дори не си помисляш да изискаш от герб. ама иначе си мноо принципен и обективен, ja, ja, aber natürlich :smokin:
За какво съм излъгал ? Можеш ли аргументирано и точка по точка да посочиш ?

А за Бацето - Бацето си прокарва политиката. По дервишки, с въртене, клякане и изправяне, ама си я прокарва.
Спря ли три руски енергийни проекта ? Спря ги. Пробута ли Ф-16 ? Пробута. И т.н..
Затуй от него нищо не искам.
Ама от БСП искам. Искам да поднови руските енергийни проекти, без да се подчинява на Брюксел и Вашингтон. Искам да спре купуването на Ф-16. Искам да махне плоския данък и т.н.. Искам да спре да козирува на ПЕС.
Щото, ако не ги направи тези неща, е все едно кои гъзовъртачи са начело - ГЕРБ или БСП.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Що трябва да отговарям на тъпи въпроси ?
И що трябва да ми пука някой надут тъпак коя логика смята за правилна и коя не ?
щото това, дето го твърдиш, е алтернативно вярно, затова. или по-директно казано - плющиш мазни лъжи. при всеизвестната бацева способност за гъзовъртеж при наличието на 50 човека под прозорците му да изплющиш кретенизма, че той няма никаква вероятност да направи нещо си, е тотална подмяна на съществуващата реалност.

така че като тъпак се проявяваш ти. защото се мъчиш да изискваш от бсп разни неща, които очевидно дори не си помисляш да изискаш от герб. ама иначе си мноо принципен и обективен, ja, ja, aber natürlich :smokin:
За какво съм излъгал ? Можеш ли аргументирано и точка по точка да посочиш ?

А за Бацето - Бацето си прокарва политиката. По дервишки, с въртене, клякане и изправяне, ама си я прокарва.
Спря ли три руски енергийни проекта ? Спря ги. Пробута ли Ф-16 ? Пробута. И т.н..
Затуй от него нищо не искам.
Ама от БСП искам. Искам да поднови руските енергийни проекти, без да се подчинява на Брюксел и Вашингтон. Искам да спре купуването на Ф-16. Искам да махне плоския данък и т.н.. Искам да спре да козирува на ПЕС.
Щото, ако не ги направи тези неща, е все едно кои гъзовъртачи са начело - ГЕРБ или БСП.

Т. е. казано накратко - ти одобряваш Визията за България на БСП :D

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Трябва ли да ти се цитират имена на хора от БСП (неоцапани, доста известни и уважавани от мнозина, колкото и да е невероятно), които са заявили, че ако Станишев е водач - няма да гласуват!? Наистина ли си мислиш, че е достатъчно само да се цапа по Нинова? :nuts:
Би могло, особено ако тези светли имена са от хвърковатите чети пратени да надзирават заседанията на местните организации и да свеждат какви трябва да са решенията им. Сигурно и за тях не се е чуло.  :image008:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
да вземеш да споделиш колко пъти гербаджии са чукали на вратата ти с цел да разберат какво мислиш? или атакаджии? или каквито и да е?

Веднага когато ми кажеш кога съм казал нещо в подкрепа или не дай си боже гласувал за ГЕРБ и Атака ще ти отговоря още при първото появяване във форума.
и защо да правя това? ти изплющя неква кретения за хлопане по порти и врати, та се заинтересувах колко пъти досега си бил обект на такова действие, че да си убеден в правотата му, както и в положителния ефект от него.

ако ти пак се мъчиш да караш бсп да изпълнява нефелните ти хрумки, бъди така добър да си признаеш.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
...
Т. е. казано накратко - ти одобряваш Визията за България на БСП :D
Признавам си, че не съм я чел. Но ако в нея пише това, значи я одобрявам.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
особено ако тези светли имена са от хвърковатите чети пратени да надзирават заседанията на местните организации
Тази небивалица, ако я напишеш и тук няма да промени нищо. Няма да бъда по-конкретна от  това, че срещу Станишев са се обявили куп партизански родове и бивши политзатворници, например. Ако не вярваш - питай Калоян Паргов, който се опитва да играе в четите по софийските организации, включително и да бутне Станишев на финала и да предизвика скандал. Не ти ли е казал? :nuts:
п. п. И се надявам, че си поизяснихме някои неща и че не е красиво да се говорят неверни работи, само щото си мислим, че няма кой да забележи :nuts:
« Последна редакция: Март 17, 2019, 15:45:57 от Асол »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Quote (selected)
да вземеш да споделиш колко пъти гербаджии са чукали на вратата ти с цел да разберат какво мислиш? или атакаджии? или каквито и да е?

Веднага когато ми кажеш кога съм казал нещо в подкрепа или не дай си боже гласувал за ГЕРБ и Атака ще ти отговоря още при първото появяване във форума.
и защо да правя това? ти изплющя неква кретения за хлопане по порти и врати, та се заинтересувах колко пъти досега си бил обект на такова действие, че да си убеден в правотата му, както и в положителния ефект от него.

ако ти пак се мъчиш да караш бсп да изпълнява нефелните ти хрумки, бъди така добър да си признаеш.
Тъпотиите ги ръсиш ти. И после искаш да ти се обяснява "аргументирано и точка по точка".
Е, хайде сега обясни твоите тъпотии "аргументирано и точка по точка".
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Що трябва да отговарям на тъпи въпроси ?
И що трябва да ми пука някой надут тъпак коя логика смята за правилна и коя не ?
щото това, дето го твърдиш, е алтернативно вярно, затова. или по-директно казано - плющиш мазни лъжи. при всеизвестната бацева способност за гъзовъртеж при наличието на 50 човека под прозорците му да изплющиш кретенизма, че той няма никаква вероятност да направи нещо си, е тотална подмяна на съществуващата реалност.

така че като тъпак се проявяваш ти. защото се мъчиш да изискваш от бсп разни неща, които очевидно дори не си помисляш да изискаш от герб. ама иначе си мноо принципен и обективен, ja, ja, aber natürlich :smokin:
За какво съм излъгал ? Можеш ли аргументирано и точка по точка да посочиш ?

А за Бацето - Бацето си прокарва политиката. По дервишки, с въртене, клякане и изправяне, ама си я прокарва.
Спря ли три руски енергийни проекта ? Спря ги. Пробута ли Ф-16 ? Пробута. И т.н..
Затуй от него нищо не искам.
Ама от БСП искам. Искам да поднови руските енергийни проекти, без да се подчинява на Брюксел и Вашингтон. Искам да спре купуването на Ф-16. Искам да махне плоския данък и т.н.. Искам да спре да козирува на ПЕС.
Щото, ако не ги направи тези неща, е все едно кои гъзовъртачи са начело - ГЕРБ или БСП.
ей за това - познаваш ли си го? за герб иде реч и ти казваш
Quote (selected)
Можеш да искаш нещо от някого, който има някаква вероятност да се съгласи да го направи, и който може да го направи. Ако си убеден, че някой твърдо не иска или не може нещо, не го искаш от него.
за герб и баци нещо, което да не може да се направи, не съществува. доказателства колко искаш, гъзовъртеж по три пъти дневно, всеки път с противоположни тези.

и защо искаш от бсп, като демонстративно не искаш от гербаджиите? па си и съгласен да те газят гербаджии, ако бсп не изпълнят прищевките ти? защо? имаш ли смислен отговор?

аз на това "Затуй от него нищо не искам. Ама от БСП искам." му викам двоен стандарт и не съвсем прикрит гербаджилък.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Тъпотиите ги ръсиш ти. И после искаш да ти се обяснява "аргументирано и точка по точка".
Е, хайде сега обясни твоите тъпотии "аргументирано и точка по точка".
кои тъпотии?

че ръсиш лъжи? аргументирал съм се.

че буратиното плещи кретении? също.

че не може да обоснове нищо от нефелните си хрумки? доказателството е самият той - да виждаш обосновка?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
вие сега какво? борите се да се затвори темата ли?
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23467
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Ами помисли, малко.
Може пък това да искат хората, някой да дойде да поговори с тях, не като до сега, Ние в тълпата те на президиума.

Темата за БСП и нулевите и шансове за власт може да я обикаляме дълго.
Сега сме в патова ситуация, ГЕРБ едва се крепят с 20-30% подкрепа, БСП с подобни показатели няма сили да вземе властта.
Ко праѝм сега?
Вариант 1
Слабилност до дупка, а дупката е когато негласуващите разбирай омерзените станат критична маса над 60-70 процента и тогава ще тестваме стълбовете на товароносимост.
Вариант 2
Единствената за сега някаква сила си сяда на Д-то, забравя за ПЕС и всякакви други бесове. Забравя за партийните ядки и почва да работи за България.
След няколко години, след няколко неуспешни избора, може да успее да се отърси от проблемното минало и наистина да стане лидер на мнения и визии.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
...
Правиш ли разлика между приказките на Бацето и реалните му действия ? Аз правя. Затова не искам нищо от него.
БСП трябва да покажат, че са различни от Бацето. И да направят каквото трябва. Не да изпълняват команди от ПЕС, Брюксел и Вашингтон. Защото, ако продължат да правят това, както го правеше Станишев, значи няма никаква разлика между тях.
Затова моята "прищявка" за евровота е никакви станишевци и вигенини.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Тъпотиите ги ръсиш ти. И после искаш да ти се обяснява "аргументирано и точка по точка".
Е, хайде сега обясни твоите тъпотии "аргументирано и точка по точка".
кои тъпотии?

че ръсиш лъжи? аргументирал съм се.

че буратиното плещи кретении? също.

че не може да обоснове нищо от нефелните си хрумки? доказателството е самият той - да виждаш обосновка?
Аз съм се обосновал.

Буратино говори верни неща.

Ти плещиш кретении.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Не да изпълняват команди от ПЕС, Брюксел

БСП ратифицира ли парцала?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
буратино,

патовата ситуация е само и единствено в твоята глава. и от шахмат толко разбираш. за сведение, пат означава да нямаш ход. бсп ходове имат достатъчно.

вариант 3 - правят каквото решат, а не каквото буратиното си мисли.

между другото, относно частните референдуми - в момента се обсъждат точно резултатите от един такъв.
« Последна редакция: Март 17, 2019, 15:54:51 от onzi »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Quote (selected)
Не да изпълняват команди от ПЕС, Брюксел

БСП ратифицира ли парцала?
Ако го бяха одобрили парцала, въобще нямаше да съм в тази тема, и нямаше да очаквам нищо от тях.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23467
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Ходове много,няма печеливши.
поне не показват,че знаят такива.
За ситуацията просто, по-лесно е да направят партийна клетка на Луната,от колкото в МС.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
...
Правиш ли разлика между приказките на Бацето и реалните му действия ? Аз правя. Затова не искам нищо от него.
БСП трябва да покажат, че са различни от Бацето. И да направят каквото трябва. Не да изпълняват команди от ПЕС, Брюксел и Вашингтон. Защото, ако продължат да правят това, както го правеше Станишев, значи няма никаква разлика между тях.
Затова моята "прищявка" за евровота е никакви станишевци и вигенини.
да, правя. спря ли белене - спря го. сега пуска ли го - пуска го. спря ли южния - спря го. сега драпа ли за турския - драпа. действия. абсолютно противоположни.

бсп няма нужда да показват каквото и да е - те са различни от бацето и само гербер може да не го признае. отделно, че от две години насам не са се засилили да изпълняват чужди команди, да ти припомням ли пак стамбулската?

но за теб това, че баци е гъзоврътник, а бсп е прямо наоборот - каквото каже го спазва - няма никакво значение и ти продължаваш да имаш претенции. това е типичното поведение на гласовит гербер, хванат натясно.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Ходове много,няма печеливши
Буратино, това се казва цугцванг.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Ходове много,няма печеливши.
поне не показват,че знаят такива.
За ситуацията просто, по-лесно е да направят партийна клетка на Луната,от колкото в МС.
глупости. поредни. иначе според нор1 говориш верни неща, сиреч имаш фен.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Ходове много,няма печеливши.
поне не показват,че знаят такива.

Да видим - кой е президент в момента? Не е лошо, клавиатурата да не изпреварва мисълта :nuts:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
За да управлява някога по-сериозно, една коалиция с БСП ще се нуждае от около 2 милиона гласа. Станишев е в уравнението за първия милион. Сериозните компромиси и преглъщания ще са за втория милион, ако изобщо се стигне до там разбира се.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23467
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не е цугцванг.
Герб си искат пат и който където е да остане там.
БСП да си избира за какво играе, ако е за участието, няма лошо.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
гласовит гербер, хванат натясно
Ъхъ, гербер съм  :nuts: Май и ти си имаш извънземно, дето ти говори разни неща.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Сериозните компромиси и преглъщания ще са за втория милион, ако изобщо се стигне до там разбира се.

Ако се съди по президентските избори  - нито компромисите, нито преглъщанията ще са кой знае какви. Е, от цялата работа ще загубят плонжовете пред началниците, ама поне аз досега не съм чула, някой да ги определя като израз на достойнство и в интерес за България

Ако Станишев реши да играе срещу БСП, ще има по-малък успех дори и от Първанов. Това е толкова кристално ясно, че даже не се нуждае от доказване :D

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Не е цугцванг.
Герб си искат пат и който където е да остане там.
Сега пък говориш за реми. Евентуално с четирикратно повторение на ходове  :too_happy-1067:
Не си добър на шах  :cool-1084:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
гласовит гербер, хванат натясно
Ъхъ, гербер съм  :nuts: Май и ти си имаш извънземно, дето ти говори разни неща.
ако не си - защо се държиш като такъв? все едно чета сгугню.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Quote (selected)
Сериозните компромиси и преглъщания ще са за втория милион, ако изобщо се стигне до там разбира се.

Ако се съди по президентските избори  - нито компромисите, нито преглъщанията ще са кой знае какви. Е, от цялата работа ще загубят плонжовете пред началниците, ама поне аз досега не съм чула, някой да ги определя като израз на достойнство и в интерес за България

Ако Станишев реши да играе срещу БСП, ще има по-малък успех дори и от Първанов. Това е толкова кристално ясно, че даже не се нуждае от доказване :D
Ами оставете го да се кандидатира самостоятелно, пък в листите сложете хора като Радев и Елена Й  :way_to_go-1308:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Ако Станишев реши да играе срещу БСП, ще има по-малък успех дори и от Първанов. Това е толкова кристално ясно, че даже не се нуждае от доказване :D
че то досега няма случай някой да се е отцепил от бсп и да е прокопсал. последните аберации - абв и татянко1 - ще се спихнат до петилетка.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Ами оставете го да се кандидатира самостоятелно, пък в листите сложете хора като Радев и Елена Й  :way_to_go-1308:
никой не му пречи да се кандидатира самосиндикално, ако решението не му хареса. даже е възможно и баци да го включи в гербавите листи /ако вярваш на гербавите изявления/.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23467
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не е цугцванг.
Герб си искат пат и който където е да остане там.
Сега пък говориш за реми. Евентуално с четирикратно повторение на ходове  :too_happy-1067:
Не си добър на шах  :cool-1084:

Реми е срещата - евроизборите.
Шампионът си остава такъв, претендентът също.
ГЕРБ в МС, БСП на Позотано.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Не е цугцванг.
Герб си искат пат и който където е да остане там.
Сега пък говориш за реми. Евентуално с четирикратно повторение на ходове  :too_happy-1067:
Не си добър на шах  :cool-1084:

Реми е срещата - евроизборите.
Шампионът си остава такъв, претендентът също.
ГЕРБ в МС, БСП на Позотано.
ако цвъкнеш и малко проценти, грешки, това-онова, ще те сложа в темата за социологическите проучвания :bigok:

да си имаме такъв виден прогностик и да не знаем :smokin:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
ако не си - защо се държиш като такъв? все едно чета сгугню
На върл антибрюкселист и русофил да кажеш "Сгугньо"  :thumbs_down-1005:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
След президентските избори имаше и парламентарни.  :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Така е. Освен, че правя за втори път разлика между национален мажоритарен вот и парламентарен такъв по региони,  всички видяхме мазаните протоколи, а и още една дреболия - ако не се лъжа, Боци управлява в гешефтарска коалиция и МУ беше отказано съучастие от БСП. Правилно ли си спомням?

Елена Йончева е водач на листата! :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23467
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Ние почти всяка година имаме избори  кметски, парламентарни, президентски, евроизбори, извънредни.
Играем на къси позиции, всичко се залага на поредният избор.
Битката винаги е на живот и смърт, винаги сме на ръба на победата, ама айде следващите избори.
Шест месеца разбор, шест месеца подготовка за следващите.
Няма време да спрем и да се попитаме:
Кои сме ние, какво правим, защо го правим, къде отиваме.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Като хора интересуващи се от темата, черпим вода от извора.
По въпроса са публикувани 3 изказвания на членове на ИБ на БСП.
Цитирам заглавията и на трите:
Quote (selected)
Корнелия Нинова: Елена Йончева е лице на борбата за справедливост
Quote (selected)
Драгомир Стойнев за номинацията на Елена Йончева: Вслушахме се в гласа на структурите на партията
Quote (selected)
Кирил Добрев: Ще предложим на НС Елена Йончева да бъде водач на листата ни за евроизборите
Източник: https://bsp.bg/news.html
Изказвания на др. Вигенин и на др. Зарков засега не са публикувани. Други мнения по темата също. Здравите сили се надяват на здрава победа! :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Тя вече е факт! :D

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Значи остава само лесната част, изборите. :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
епицентър:
Quote (selected)
Елена Йончева става водач на евролистата на БСП с 96:75 гласа срещу Станишев