Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Юни 01, 2024, 06:47:19

Автор Тема: Русия (Re: Russia)  (Прочетена 2235416 пъти)

0 Потребители и 80 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2381
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17880 -: Май 21, 2022, 20:33:34 »
Аз мисля, Буратино, че в следващите избори  кирето&ко. няма да участват. Ще са go home в най-добрия (за тях) случай. Виж как цялата им коКалиция  не иска да се откаже от властта. Лакомията и US слугинажът ще ги изхвърлят от политиката, ако изтраят до късната есен.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8876
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17881 -: Май 21, 2022, 20:36:29 »
Лакомията и US слугинажът ще ги изхвърлят от политиката, ако изтраят до късната есен.
Те си го знаят, че са за малко, най-много един цял мандат, да изпълнят програмата на САЩ, да си натъпчат офшорните сметки с милиони, и да духнат да си ги харчат.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2381
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17882 -: Май 21, 2022, 20:41:23 »
най-много един цял мандат
Какво зло сме ти сторили, Максимусе :). Те за няколко месеца почти ни затриха - ефектът е с малко забавено действие, до зимата, ти говориш за цял мандат. В края на целия им мандат таз географска област или ще се казва по друг начин и ще е населена с други, или - по-вероятно - ще е топла фосфоресцираща дупка.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9242
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17883 -: Май 21, 2022, 20:46:34 »
В Москва щели да "изучат възможността" да обменят Медведчук на нацистите от Азов

О, пак ли! Докога ще настъпват една и съща мотика! Кога ще се оправи този пусти руски бардак във властта!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24058
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17884 -: Май 21, 2022, 20:52:52 »
В Москва щели да "изучат възможността" да обменят Медведчук на нацистите от Азов

О, пак ли! Докога ще настъпват една и съща мотика! Кога ще се оправи този пусти руски бардак във властта!
Наистина тъпо.
Медведчук могат да го заменят за някой наборен пленен, толкова е ползата.
Един олигарх повече или по-малко няма да е от значение за РФ.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2381
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17885 -: Май 21, 2022, 20:55:37 »
И за какво им е тоя и каква полза от него?

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17886 -: Май 21, 2022, 21:03:58 »
Голям автогол ще е.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2381
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17887 -: Май 21, 2022, 21:09:42 »
Какво смятат да обяснят на щурмувалите, охранявалите и пленилите фашистская нечисть руски военни? А на близките на загиналите?  Че разменят полцарства за коня?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5278
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17888 -: Май 21, 2022, 21:11:07 »
Quote (selected)
все едно да ми влачиш материалите на иван кръстев,

Достоен наследник на бащицата си! Последният "виден комунистически" активист, реално повратлива гнусна подлога...и завършен мерзавец срещу истински леви хора. Ама е просперирало лайното и неговото лайно също е актуално вече 30години...бир парче "анализатор" ...за пари естествено :t2407:

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2381
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17889 -: Май 21, 2022, 21:15:45 »
неговото лайно също е актуално вече 30години...бир парче "анализатор" ...за пари естествено
Е, че те 30 години тез бир парчета са едни и същи. Абонирани за анализатори.  По списъци в медиите.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5278
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17890 -: Май 21, 2022, 21:23:27 »
Quote (selected)
Никой не опитва да хване Корнела, тя сама се е хванала в капана, който сключва сделки с дявола, скъпо плаща после!

Да! Аз съм бивш служител на сегашното й министерство и твърдя, че тя лъже. Всичко е проследимо до конец и то още, га бяха само блажните тетрадки за износ на продукти с двойно предназначение/не са само оръжия/. Даже и горивата бяха в тази група

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7615
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17891 -: Май 21, 2022, 21:25:41 »
Цитат на: Aсол
иван кръстев

Тоя има ли деца ? Щото като му гледам изкривената мутра, е доста напред по дегенератската пътека.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7615
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17892 -: Май 21, 2022, 21:28:40 »
Някой беше питал има ли още ниновисти тук. Аз бях ниновист, вече не съм. Чаках я известно време да излезе от правителството, стига толкова.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8876
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17893 -: Май 21, 2022, 21:28:54 »
Какво зло сме ти сторили, Максимусе
Имах предвид, какво те си мислят, какви са им плановете, да се награбят и да изпълнят нарежданията на метрополията Вашингтон.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5278
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17894 -: Май 21, 2022, 21:30:20 »
Цитат на: Aсол
иван кръстев

Тоя има ли деца ? Щото като му гледам изкривената мутра, е доста напред по дегенератската пътека.
Не знам. И не искам да знам...стигат ми знанията за татенцето му...синчето е достойно за родителя си. Семката си е семка..гнила и мръснишка

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8876
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17895 -: Май 21, 2022, 21:34:10 »
Прощание Славянки
https://www.youtube.com/watch?v=4K6lx773erQ
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1713
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17896 -: Май 21, 2022, 21:39:08 »
В леговището на звяра. Кадри на една от базите на нацистите «Азов» в Мариупол
Мисля, че епопеята "Азовстал" не е приключена, промъкнаха се достоверни съобщения, че значителна бройка бойци не са се предали - това може да се прочете между редовете и в последния видеозапис на "Калина", така и от други материали.
Руснаците мълчат, не коментират, (за кратко показаха командира на Азов, който се е предал), и продължават да действат ... на територията на завода.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9242
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17897 -: Май 21, 2022, 21:40:23 »
Какво смятат да обяснят на щурмувалите, охранявалите и пленилите фашистская нечисть руски военни? А на близките на загиналите?  Че разменят полцарства за коня?
След гневна реакция, Слуцкий дал заден ход:
Quote (selected)
После легких волнений в соц.сетях и разноса https://t.me/mig41/17745 от Соловьева, Слуцкий сдал назад https://t.me/mig41/17747 и заявил, что он всегда был против обмена нацистов из "Азова" и вообще это просто прицепились к неправильной формулировке.

В таком чувствительном вопросе как денацификация и наказание украинских военных преступников, формулировки должны быть выверенно четкими, не допускающих каких-то двусмысленностей и иных толкований. В конечном итоге, это одна из стратегических целей операции, которую Путин обозначил 24 февраля. И эта цель, как показывают опросы общественного мнения и реакция на предложения менять нацистских военных преступников, общество полностью устраивает и обществом поддерживается. Отсюда и жесткая реакция на попытки менять возмездие для нацистов на кого-то вроде Медведчука.

В общем, если Медведчука и менять (если), то только лишь после того, как будут освобождены все военнопленные ВС РФ и армий ДНР и ЛНР.
Quote (selected)
🇷🇺 МИГ 🌍
Рудольфыч (@SolovievLive) очень резко про слова Слуцкого о возможности обмена Медведчука на пленных "азовцев".

Рудольфычу респект!

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17898 -: Май 21, 2022, 21:40:55 »
Ще каже, че и в Полша има град Сопот и нито един патрон от Сопот не е отишъл в Сопот.
Пустите поляци и имената им български, че и на кирилица вече пишат...
Малко по спомен:
Завод 10 - Казанлък
Завод 11 - Сопот
Завод 33 - Лясковец

Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17899 -: Май 21, 2022, 21:46:21 »
Някой беше питал има ли още ниновисти тук. Аз бях ниновист, вече не съм. Чаках я известно време да излезе от правителството, стига толкова.

Според мен хубаво започна, но лошо ще свърши.
Тя си знае защо е така.

Максимус го беше пуснал.

Quote (selected)
Този път Западните страни доставиха за руската армия 122-мм боеприпаси чуждестранно производство за гаубица Д-30 и самоходна артилерийска установка 2С1 „Гвоздика“.
Боеприпасите са пристигнали в Украйна от българския град Сопот.
Благодарим ви, ние все още ги имаме такива на въоръжение.
Персонални благодарности на другарката Корнелия Нинова! Интернационалистка е тя!

И от мен благодарности за принципната и позиция за Украйна.
Или безпринципната и.
Нека си избере.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5278
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17900 -: Май 21, 2022, 21:49:10 »
В леговището на звяра. Кадри на една от базите на нацистите «Азов» в Мариупол
Мисля, че епопеята "Азовстал" не е приключена, промъкнаха се достоверни съобщения, че значителна бройка бойци не са се предали - това може да се прочете между редовете и в последния видеозапис на "Калина", така и от други материали.
Руснаците мълчат, не коментират, (за кратко показаха командира на Азов, който се е предал), и продължават да действат ... на територията на завода.
п.п. Засега има само видео с Волина в плен...Но! Той е ВСУ.......прокопенковия идиот са го извели в бронирана кола. Туй говно за втори път го вземат в Мариупол....дето се вика - този път завинаги
Азовстал е приключен, професоре! Друг е въпросът, кога ще видим най-представителните екземпляри на зоологическата градина

Мотив - месец след пленяването на морпехотата на окраината се разбра, че баш босът й не е бил убит/публикуваха му личните вещи и докименти/, а чурулика в Русия

п. п. п. На Азовстал по време на предаването са били ГРУ и дагестанският спецназ...руските журналисти все пак са били с предимство

п.п.п. п. Дагестанският спецназ се води за най-жестокия...след руския
« Последна редакция: Май 21, 2022, 21:57:56 от Aсол »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17901 -: Май 21, 2022, 22:07:43 »
Прощание Славянки
https://www.youtube.com/watch?v=4K6lx773erQ

Мда тов. Сталин хубав сценарий за Парад Победы на 24.06.1945 г. е подписал.
И сега е същия.
Само са се разучили да яздят коне и ги возят.

P.S. Като бонус ген. Владимир Стойчев на онзи парад.


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9242
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17902 -: Май 21, 2022, 22:13:26 »
Вечерна сводка за днес от Рожин
Quote (selected)
1. Мариуполь. Остатки мариупольской группировки капитулировали. Ведется прочесывание завода. Это последнее упоминание Мариуполя в военных сводках.

2. Николаев. Без существенных изменений. Ведутся позиционные бои на Николаевском и Никопольском направлениях.

3. Одесса. Без существенных изменений. Удары ВКС РФ и противодесантные мероприятия ВСУ.

4. Запорожье. На линии Каменское—Орехов—Гуляйполе—Великая Новоселка без существенных изменений, идут позиционные бои.

5. Угледар. На линии Новомихайловка—Угледар—Великая Новоселовка идут позиционные бои. Существенных изменений нет.

6. Марьинка. Продолжаются позиционные бои в поселке. Существенных изменений нет.

7. Авдеевка. Упорные бои в районе Новобахмутовки, Новоселки-2 и Нью-Йорка. Противник препятствует попыткам ВС РФ овладеть Нью-Йорком, а также сохраняет контроль над дорогой Орловка—Авдеевка.

8. Изюм. Бои в районе Курульки, Камышевахи, Долгенького. Продолжаются бои, направленные на окружение группировки, удерживающей Красный Лиман. Отмечается приближение фронта к Славянску.

9. ЛНР. Бои на окраинах Северодонецка. Положение группировки ВСУ в городе ухудшается, взорван один из мостов, по которым шло снабжение. Развивается наступление со стороны Попасной в направлении Воздвиженки, что угрожает трассе Артемовск—Светлодарск. Идет наступление у трассы Соледар—Лисичанск к западу от Горского и Золотого. Бои идут в Викторовке, Камышевахе и на подступах к Врубовке. Продолжаются бои у Пилипчатино. Продолжается штурм Тошковки.

10. Харьков. Среднеинтенсивные бои к северу от города в районе поселка Липцы, а также Рубежного.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5278
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17903 -: Май 21, 2022, 22:28:24 »
Quote (selected)
P.S. Като бонус ген. Владимир Стойчев на онзи парад.

Факт! И заслужен парад! Но! Армията ни е била под руско командване и то изцяло. Фактите са важни! И трябва да се помнят...това ни е спасило миризливите задници. Цената - 90 хиляди наши. И моят дядо там...и неговите още трима братя, без най-малкия. Колко е било дори и тогава за България? Не толкова много  на фона на днешните неучаствали и фашистващи нахални боклуци

п.п. Баси! И днес ли трябва да ви доказвам, че мога да си служа с оръжие по-добре от педерастващите фашизирани боклуци?

Оръжието убива! Неговото предназначение не е за селфи. То рита и убива, обикновено не уцелваш, но е доста сигурно, че ще те уцелят. Бе...добър стрелец с АК 47 може и да уцели всичко на полигон, но опонентите не са неподвижни мишени
« Последна редакция: Май 21, 2022, 22:36:04 от Aсол »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17904 -: Май 21, 2022, 22:35:22 »
Според мен "евакуацията" от Азовсталь е потвърждение на тактиката Божиите мелници мелят бавно, но неизбежно.
В смисъл че няма смисъл да се бърза.
Рано или късно ще капнат където трябва.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17905 -: Май 21, 2022, 22:44:26 »
Quote (selected)
P.S. Като бонус ген. Владимир Стойчев на онзи парад.

Факт! И заслужен парад! Но! Армията ни е била под руско командване и то изцяло. Фактите са важни! И трябва да се помнят...това ни е спасило миризливите задници. Цената - 90 хиляди наши. И моят дядо там...и неговите още трима братя, без най-малкия. Колко е било дори и тогава за България? Не толкова много  на фона на днешните неучаствали и фашистващи нахални боклуци

п.п. Баси! И днес ли трябва да ви доказвам, че мога да си служа с оръжие по-добре от педерастващите фашизирани боклуци?

Оръжието убива! Неговото предназначение не е за селфи. То рита и убива, обикновено не уцелваш, но е доста сигурно, че ще те уцелят. Бе...добър стрелец с АК 47 може и да уцели всичко на полигон, но опонентите не са неподвижни мишени

Това сме го дъвкали хиляди пъти, но си струва да се повтаря.
Защото децата знаят много по-малко от нас.
Те не са виновни. Виновни сме ние че допуснахме изплувалата пяна да ни погълне.
Никой вече не помни че ако нямаше партизани и Първа и Втора фаза на Отечествената война Пампорово щеше да е гръцки курорт.
И други такива интересни неща.
Трябва да се четат книжни книги.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9807
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17906 -: Май 21, 2022, 23:19:44 »
Според мен "евакуацията" от Азовсталь е потвърждение на тактиката Божиите мелници мелят бавно, но неизбежно.
В смисъл че няма смисъл да се бърза.
Рано или късно ще капнат където трябва.

Да, и ми е интересно отровковците да кажат какво щеше да се случи, ако Москва беше направила блиц война и превзела окраина в съкратените срокове, за които те настояваха. Какво щеше да се случи след месец, два, 6, година, две?
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17907 -: Май 21, 2022, 23:31:07 »
Онези героични хора там си нарекоха републиките народни, щото им до гуша бяха дошли коломойскита и ринатовци.
Какво ще следва, като реално се присъединят към РФ, ще гледаме. А и СССР победи нацизма.

Вярно, победѝ го, но го победи в минало време ... като СССР ...  :thup:

Щото, откак РФ нахлу неканена в Украйна – на суверенна, чужда територия! – доста народ вече нарича "приемника" на СССР:

"Русия – НАЦИЗМЪТ на 21-ви век!!!" :t2618:

« Последна редакция: Май 21, 2022, 23:54:34 от Джиджи »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5278
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17908 -: Май 21, 2022, 23:33:46 »
Тук сте повечето мъже. Искам да го видите ...кой кого всъщност избира.. дори няма да казвам къде

https://www.youtube.com/watch?v=hTqFloi68fY

п. п. Преводачката не знам дали става за дупе. Но, като секретарица е бетер дупе
« Последна редакция: Май 21, 2022, 23:49:18 от Aсол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17909 -: Май 22, 2022, 00:00:26 »
https://www.youtube.com/watch?v=hTqFloi68fY

#Чеченскиепесни #Новинки #Музыкаерго, ЧЕЧЕНЦИ ...  :lol:


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5278
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17910 -: Май 22, 2022, 00:26:10 »
https://www.youtube.com/watch?v=hTqFloi68fY

#Чеченскиепесни #Новинки #Музыкаерго, ЧЕЧЕНЦИ ...  :lol:
Глупачке, ти дори не разбираш какво гледаш. Право на избор. Убедена съм, че никога не си влизала в подобна конфигурация. И много ти личи!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2602
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17911 -: Май 22, 2022, 03:51:25 »
Щото, откак РФ нахлу неканена в Украйна – на суверенна, чужда територия! – доста народ вече нарича "приемника" на СССР:

"Русия – НАЦИЗМЪТ на 21-ви век!!!"

Типични аргументи на докарано човече до състояние на ЧЕХЪЛЧЕ! Не ми се преповтаря мое написано, затова ще се самоцитирам:

Quote (selected)
Абсолютното ЗЛО, САЩисанините със слугите си превърнаха естествената последователност: - ПРИЧИНА и СЛЕДСТВИЕ в едно единствено понятие: ВИНОВНИ! И разбира се, това без доказателства. Извращаването на елементарните природни и всякакви закони и стигащо даже до части от СЪЗИДАНИЕТО е вече наложена практика в празните кратуни.

От тук: https://glasove.com/novini/pasi-putin-nadmina-hitler-i-se-prevarna-v-absolyutnoto-zlo

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2381
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17912 -: Май 22, 2022, 06:45:16 »
доста народ
Достата народ, слънце на нашите души, общо погледнато, е 1/3 от планетарния народ. А вътре в таз 1/3 от достата народ поне 1/3 не мислят това, което "дрънчат" колониалноадминистративните кирчовци на ЕС от всички полове и платените ЕС и US медии.
Предупреждение: Сейчасните, дневниковите и дойчовелювските газети, както и "българските" телевизии на ЦРУ са вредни за вашето ментално здраве.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17913 -: Май 22, 2022, 06:47:22 »
От тук:
Не надо ... :t2626:

И дано дан'съм збъркала русскй язык ...

« Последна редакция: Май 22, 2022, 06:53:29 от Джиджи »


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17915 -: Май 22, 2022, 07:25:34 »
Достата народ, слънце на нашите души, общо погледнато, е 1/3 от планетарния народ.
А вътре в таз 1/3 от достата народ поне 1/3 не мислят това, което "дрънчат" колониалноадминистративните кирчовци на ЕС от всички полове и платените ЕС и US медии.

При мен медиите, както и всичко останало, дето си го изброила по-горе НЕ работи, драга!

Quote (selected)
Предупреждение: Сейчасните, дневниковите и дойчовелювските газети, както и "българските" телевизии на ЦРУ са вредни за вашето ментално здраве.

И не се излагай с некви ТЪПИ предупреждения, а още по-малко се занимавай с мойто "ментално здраве", защото, до състояние на "ЧЕХЪЛЧЕ" /по Айсблок по-горе!/ ме е докарало единствено българското МВнР, за което работя непрекъснато от повече от 15 години, както и в тойзи момент – в 7:30 hrs. българско време аз сядам да бачкам!!! 
А който желай, може да провери ...

« Последна редакция: Май 22, 2022, 11:12:43 от Джиджи »

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2381
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17916 -: Май 22, 2022, 07:33:48 »
И не се излагай с некви ТЪПИ предупреждения, а още по-малко се занимавай с мойто "ментално здраве",
Имаш твърде повишена самооценка, съчетана с неумение за четене с разбиране: Откъде накъде въз основа на написаното предупреждение реши, че ме е еня точно за твоето лично ментално здраве. Ади иди там пий кафе, валериан, пенкелер, имам по-интересни занимания от свръхинтерпретации от всякакво естество.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17917 -: Май 22, 2022, 07:42:20 »
@Zeitgeist

Ти нито си ми интересна, нито пък имам някакво намерение да са занимавам повече с теб ...
Затуй, но само по отношение на теб!!!


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24058
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17918 -: Май 22, 2022, 07:47:55 »
@Zeitgeist

Ти нито си ми интересна, нито пък имам някакво намерение да са занимавам повече с теб ...
Затуй, но само по отношение на теб!!!

Жестока си!
Предполагам сега светицата ще бъде съкрушена, дано не посегне на живота си! :smokin:

Quote (selected)
единствено българското МВнР, за което работя непрекъснато от повече от 15 години
Чудех се защо нивото на външната ни политика деградира толкова, а то чехълчета работели за МВнР.

 
« Последна редакция: Май 22, 2022, 08:14:03 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24058
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17919 -: Май 22, 2022, 08:10:06 »
Quote (selected)
Тодор Славков разгроми безскрупулната лъжа и манипулация как „украинските войски са стигнали държавната граница на Русия“.

Тодор Славков коментира безумната лъжа и „холивудска продукция“ на украинците, пускайки цялото видео за „подвига“ на украинските войници, скалъпили и измислили „държавата граница на Русия“:

„На три морета ще върна България, е те така точно. Слава…. zelenski😤😤😤!“

Ето ПЪЛНОТО ВИДЕО – ВИЖТЕ КАК УКРАИНЦИТЕ СИ ИЗМИСЛЯТ, МЪКНЕЙКИ КОЛ И ЗАБИВАЙКИ ГО НА ПОЛЯНА, ВСЕ ЕДНО, ЧЕ СА СТИГНАЛИ „ДЪРЖАВНАТА ГРАНИЦА НА РУСИЯ“!
https://afera.bg/%d1%82%d0%be%d0%b4%d0%be%d1%80-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%be%d0%b2-%d1%81-%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%be-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%b3%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%b8-%d0%bb%d1%8a%d0%b6%d0%b0%d1%82%d0%b0/
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2381
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17920 -: Май 22, 2022, 08:12:20 »
Предполагам сега светицата ще бъде съкрушена, дано не посегне на живота си!
Съкрушена съм. Но няма да посегна. Засега. При следващата съкрушителност може и да се отдам на размишления. Относно съкрушителността на съкрушителите.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2381
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17921 -: Май 22, 2022, 08:14:37 »
ВИЖТЕ КАК УКРАИНЦИТЕ СИ ИЗМИСЛЯТ, МЪКНЕЙКИ КОЛ
А, за тези пък съкрушители където са те, там са границите. Преносвачи на граници, както вече е писано по друг повод.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9242
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17922 -: Май 22, 2022, 09:24:22 »
Тазсутрешна сводка за вчерашния ден от Павел Иванов:

https://www.youtube.com/watch?v=SNanDHxtVz4

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9242
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17923 -: Май 22, 2022, 09:35:02 »
Военен анализ от вчера от австралийския военен аналитик Том Купър:

https://medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-20-21-may-2022-9b21e72d911e

Мисля, че в него открих отговора на въпроса защо руснаците не унищожават украинската железопътна инфраструктура - защото сами я използват за собственото си снабдяване, тъй като автоколоните са много уязвима цел, което неведнъж изпитаха на собствения си гръб.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2381
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17924 -: Май 22, 2022, 09:45:11 »
Quote (selected)
Лидер ЛДПР Леонид Слуцкий пообещал, что в Москве изучат вопрос обмена Медведчука на «азовцев».

Первоисточник публикации: https://politikus.info/v-rossii/144032-sluckiy-rasskazal-o-vozmozhnom-obmene-azovcev-na-medvedchuka.html
Politikus.info
Ако се съди по реакциите из руските форуми, този юнак, самоназначил се за Жируновски - 2, че и ангажирал "Москва" с простотиите си, руснаците са готови да го разменят него за руските момчета в укърски плен.


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9242
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17926 -: Май 22, 2022, 09:50:38 »
Половинчатата позиция на комунистическата партия на САЩ:

https://www.cpusa.org/article/the-communist-partys-position-on-russias-war-in-ukraine/

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17927 -: Май 22, 2022, 11:02:34 »
Ако се съди по реакциите из руските форуми, този юнак, самоназначил се за Жируновски - 2, че и ангажирал "Москва" с простотиите си, руснаците са готови да го разменят него за руските момчета в укърски плен.

А понеже аз – за разлика от вас! – съм била винаги „от другата страна на завесата”, се интересувам повече от информацията, предадена от Франс прес и БТА, и препредадена от любимата /все още за мен!/ газета-майка:

Quote (selected)
Възмущение в Русия срещу идеята за размяната на азовци за олигарх

Процес и разстрел, искат повечето руснаци


22 Май 2022

Русия обмисля възможността за размяна на бойци от батальона "Азов", които отбраняваха завода "Азовстал", срещу украинския олигарх Виктор Медведчук, заяви руският депутат Леонид Слуцки, участващ в преговорите на Москва с Киев, предадоха Франс прес и БТА.


Снимка на Медведчук след ареста му в средата на април

67-годишният Медведчук е проруски украински политик и бизнесмен.
Той бе арестуван в Украйна в средата на април, като се укриваше от началото на руската офанзива в края на февруари, след като през май миналата година бе поставен под домашен арест заради повдигнато обвинение в държавна измяна и заграбване на природни ресурси в Крим.
https://www.segabg.com/hot/category-the-war/vuzmushtenie-rusiya-sreshtu-ideyata-za-razmyanata-na-azovci-za-oligarh  :smokin:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24058
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17928 -: Май 22, 2022, 11:11:03 »
Quote (selected)
А понеже аз – за разлика от вас! – съм била винаги „от другата страна на завесата”
Това ми напомня за листчето на което от двете страни е написано:
"Погледни от другата страна"
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17929 -: Май 22, 2022, 11:19:52 »
Quote (selected)
А понеже аз – за разлика от вас! – съм била винаги „от другата страна на завесата”
Това ми напомня за листчето на което от двете страни е написано:
"Погледни от другата страна"


Bon voyage! И фнимавай, щото морето е бурно ...  :)))


Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7615
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17930 -: Май 22, 2022, 11:28:30 »
Цитат на: buratinob
Чудех се защо нивото на външната ни политика деградира толкова,
а то чехълчета работели за МВнР.

"Кадрите решават всичко", др. Буратино. С такива кадри - такава държава.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8876
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17931 -: Май 22, 2022, 11:34:00 »
а то чехълчета работели за МВнР.
И амеби!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8876
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17932 -: Май 22, 2022, 11:36:24 »
Пушилин: Сред предалите се в "Азовстал" има чужденци.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4156
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17933 -: Май 22, 2022, 12:16:58 »
Пушилин: Сред предалите се в "Азовстал" има чужденци.
Чернокожите украинци обикновено предизвикват известно недоумение...  ))


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9242
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17935 -: Май 22, 2022, 12:53:31 »
Урановият кран (за зависимостта на страните от ЕС от руския уран)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7432
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17936 -: Май 22, 2022, 13:08:57 »
Can anyone explain to me why this was called evacuation and not surrender?

Quote (selected)
The other night I shocked a distinguished Oxford academic by informing her that the lovely, angelic, saintly, perfect Ukrainians had blocked off the water supply to Crimea in 2014.

She was rightly shocked by this nasty, uncivilised act of spite, but it was far more shocking that this highly educated person did not know this important fact.

ако не беше толкова трагично, можехме да сме умрели от смях досега.

за съжаление тази персона не е единствената неразбрала какво стана в украйна след преврата през 2014 година.
the lamers club honourable member …

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4156
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17937 -: Май 22, 2022, 13:48:13 »
Нацизма на Украине нет. Как изглеждат "евакуираните" в плен азовци:

Свастики, Сатана и Гитлер
https://www.youtube.com/watch?v=eGg07FpmcKc


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10137
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17938 -: Май 22, 2022, 13:51:11 »
за съжаление тази персона не е единствената неразбрала какво стана в украйна след преврата през 2014 година.

Kакво не е разбрала неква си английска цуфла няма никакво значение. По-важното е в Кремъл дали разбраха какво се случва след преврата. И защо допуснаха, на куп на всичко останало, 7 години всякакви олигофрени, включително украински, да тръбят по целия свят, че "Русия не спазва Минските споразумения". Можеха ли да ударят по масата и да кажат на Запада: "Стегнете си марионетките, или!" Можеха, но не удариха. Никой не разбра от рехавите обяснения на тов. тов. Путин и Лавров, че "Русия не е страна" по тях. А един ултиматум щеше да е напълно разбираем и легитимен. Защото Русия беше гарант. А гарантите въвеждат ред в кочината. Тогава имаха пълното право да ги наложат със сила. Укрите взеха обратно над половината територии на републиките.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #17939 -: Май 22, 2022, 14:07:37 »
за съжаление тази персона не е единствената неразбрала какво стана в украйна след преврата през 2014 година.

А какво ще стане след преврата през 2022 година?! :cool-1084:

Quote (selected)
Христо Грозев: Превратът в Кремъл е неизбежен

Всички обективни данни сочат към това, че в Кремъл трябва да има преврат"
, коментира в предаването (О)позиция на "Сега" журналистът Христо Грозев, изпълнителен директор на разследващия сайт "Белингкат".

Според Грозев, ако Кремъл не обяви пълна мобилизация до края на юни, е по-вероятно не само Украйна да се върне до териториалните си граници към 24 февруари, но и да освободи голяма част от Донбас.

"Но ако Кремъл обяви мобилизация, тогава ще има много сериозни сътресения в Русия" ...
https://www.segabg.com/category-video/hristo-grozev-prevratut-kremul-e-neizbezhen  :smokin:

« Последна редакция: Май 22, 2022, 14:14:51 от Джиджи »