Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 23, 2024, 14:51:08

Автор Тема: "В кръчмето на Керпи" (сериал, съспенс и още нещо) - прогноза 2050  (Прочетена 303031 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Обаче Комара определено ней уцелил ваксата.

Уцелил я е, уцелил я е!!!  :0008: :0005:

Quote (selected)
Требеше Боко с паничка, протегната гипсирана лева ръка и гипсиран десен крак да вика дай милион, дай милион.
А отстрани облегнати две патерици.
С надпис МВРО и ДПС, мда
Жиже? 

Туй, с протегнатата ръчичка с паничка си остава за по-нататък ...

А днешната карикатура с пистолета и празните чекмеджета – Enjoy!


Туш, даже ШАШ под маските в Брасълс!!!  :ouch-2144: :mooning-448:
« Последна редакция: Юли 18, 2020, 11:22:46 от Джиджи »

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Бепе, гледай какво става! Готов ли си?
~~~~
Quote (selected)
Внукът на покойния от 22 години Тодор Живков – Тодор Славков, продължава да изповядва идеологията на дядо си.

    „Никакви протести няма да успеят, докато сме в геополитическата орбита на Запада. Западните управници само привидно критикуват нашите, че са корумпирани, но продължават да работят с тях. Ако Западът имаше интерес нещата в България да се променят към по-добро, отдавна щяхме да имаме европейски доходи и пенсии, а не само цени“, споделя Тодор Славков в интервю за столичен вестник.

Той стига и по-далеч в размислите си, като счита Русия за единственото спасение на народа ни.

    „Докато руснаците не преминат Дунава, нищо в България няма да се промени. Може да не се харесва това на много хора, но тази е истината и историята го доказва. Това е нашата карма, големите промени идват винаги чрез Русия“, казва още Тодор Живковият внук.

Според него, единственият вариант за нещо по-добро у нас е свързан с Русия и България трябва да се преориентира на Изток.

„Сами не можем да се „откачим“ от Запада и не заради друго, а защото историята показва, че сред нас винаги има предатели. Затова ни е нужна подкрепа от Русия.“, смята синът на Батето.

    „Без Русия днес щяхме да носим чалми и фереджета, добре е да се припомня това“, споделя още Славков.

Тодор Славков е симпатизант на БСП, но там нещата също се преориентираха към Запада и се говори постоянно за европейския облик на България. Затова Славков предпочита да стои встрани от всичко това.

Очевидно той не смята, че протестите биха имали някакъв успех, тъй като истинската промяна трябва да дойде с излизането от ЕС и НАТО.

Затова и Славков не се е появявал на протестите, за да скандира „мутри вън“.

Зона 98

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8088
    • Профил
Нема като как. Първо руснаците требе да си подредят собствената къщичка.
Ама те за разлика от нас имат Армия.
 
Та стъпка по стъпка.
Първо както казах година-година и половина (псевдо) Президентска република. И дегербизация по устав.
После Нинова като оди у брукселя да казва. Ние имаме такива и такива интереси, искаме това и онова!
(спрафка истанбулската за неверниците)
 
Щото не знам ама аз умрех от срам.
Чеха вика ние искаме това, поляка вика ......
Сал Боко вика, ко мое набързо и подкрепаме "началниците"
Срам!
И нема получи нищо различно от кукиш, ъфкоурс.

 
 
Та чак после да се надяваме руснаците да са си подредили къщичката и да доде и наш ред.


 
« Последна редакция: Юли 18, 2020, 19:39:07 от 66 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23731
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Борисов нападна, после подкрепи Нидерландия в Брюксел
https://www.segabg.com/hot/category-foreign-country/borisov-napadna-posle-podkrepi-niderlandiya-bryuksel

Каквото дадат все кяр, там лиже маже, тук мисирките го лижат вместо да го кълват.
ГолемиОт мАж па че клекне на кошница луковици само да го траят и да има няколко селфита.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8088
    • Профил
Обаче Комара определено ней уцелил ваксата.

Уцелил я е, уцелил я е!!!  :0008: :0005:

Quote (selected)
Требеше Боко с паничка, протегната гипсирана лева ръка и гипсиран десен крак да вика дай милион, дай милион.
А отстрани облегнати две патерици.
С надпис МВРО и ДПС, мда
Жиже? 

Туй, с протегнатата ръчичка с паничка си остава за по-нататък ...

Тц.
Сущи Паниковски, мда  :smokin:
А БОко с пищак пред "началниците" ..... забрави.
Той от ринга бяга .....

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Цитат на: фелдкурат
Тодор Славков:

 - Никакви протести няма да успеят, докато сме в геополитическата орбита на Запада.
 - Русия е единственото спасение на народа ни.
 - Докато руснаците не преминат Дунава, нищо в България няма да се промени.
 - Сами не можем да се „откачим“ от Запада и не заради друго,
а защото историята показва, че сред нас винаги има предатели.

Вярно от първата до последната дума.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23731
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
In vino veritas.
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11144
    • Профил
Ото,
Тошето Славково, дори и текст от евангелието на Матея да ми прочете, пак ще го възприемам с  подозрение.
По скоро, той е нещото, дето налива вода ф мелницата на тези, които твърдят, че таланта /умения, интелект.../ се предава през поколение.
Но не всеки път и всичко!
Поне селския тарикатлък на дедо си да бе наследил, уви, само селското му се отдава.
Сборът му от отделни верни твърдения не прави цялото, което е изходил нещо ценно.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8088
    • Профил
Мдаа.
И Цецоу загрява по тъча. И ноф имидж  :cool-1084: С тез мустаки за Индже ли го готвят? Нещо июдеите?
Ко боко още се тутка в фъргането на пешкиря, септември кат нищо ще се окаже с топящ се герп.

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил

 Разглеждам тази снимка с интерес. Да,да с интерес! Тази дама , очевидно зряла жена с тъжен  и празен поглед е излязла в дъжда  да каже на  всички ,  че мрази някой или някои, не е толкова важно. Важното е защо ги мрази.Какво толкова са и направили сегашните управници , нещо,което другите преди тях не са и правили или  какво. Тя може би и не визира  управниците , тя просто си мрази безплатно. Без шум и подскоци , тихо и спокойно казва: Мразя ви безплатно!!! Това с мразенето не е просто нещо.Мразиш ли някой може и да му видиш сметката..Толкова ужасно нещо е омразата...никой през седмдесетте години откакто съм се появил на този свят не ми е сторил нещо ,което да ме кара  да го мразя.Да не го харесвам-да, ама да мразя... Защо тази жена мрази? Омразата убива безотказно. Това го знаят всички . И протестиращите - също , но много се радват на такива  надписи. Или може би това е проява на площадно  остроумие, което аз криво съм разбрал!?!? Дано! Инак лошо...ама надали!!! Бабикян плаши с проливане на кръв, ако се наложи. Той пък  кого мрази, че се кани да убива защото проливането на кръв при протест рядко е без убийства. Как така този инак безобиден човечец плаши държавата с кръвопролитие!?!? Кой му дава кураж, кой го провъзгласи за водач и защо? Народът!?!? Стига,бе! Нито ония 240 в паламента ,нито излезлите на улицата 5-10 хиляди българи  са Народът!!! Много са , но не са Народът!!! Притеснен съм! Не ми дреме кой е на власт! Искам да няма хора,които мразят, еле па безплатно!!!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8088
    • Профил
Е хади сега.
Тази система е изградена върху егоизма.
 
Егоизма нема като как да генерира любов.
Той генерира омраза.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
керп,

въобще не е сигурно какво разбира тази жена под 'мразя'. така де, то не е само баншито, дето не знае какво значат думите, които ползва. може и тя да иска, как беше, небрежно да мрази.

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
керп,

въобще не е сигурно какво разбира тази жена под 'мразя'. така де, то не е само баншито, дето не знае какво значат думите, които ползва. може и тя да иска, как беше, небрежно да мрази.
Не знам и аз. Обаче от понеделник протестите преминавали в гражданско неподчинение!
http://www.memoriabg.com/2020/07/18/protesti-grajdansko-nepodchinenie/?fbclid=IwAR261EZQh9dJP6YuYSnXA2WqNAtnxRg69CCJGPmEtqrH14ghaQSIyGi764M

Quote (selected)
Адв. Николай Хаджигенов обоснова правото на гражданско неподчинение с конституцията на Република България. „Нека всеки от вас, който може, да дойде в понеделник в 7 часа в София, за да им кажем – „Всички вън!“
Ами , ако  неподчинението е такова:
https://politikus.ru/uploads/files/2020-07/1594944594_img_6071.mp4
Какво правим тогава???
« Последна редакция: Юли 18, 2020, 22:50:56 от Kerpeden »

AnonimusBG

  • Гост
Героят на снощния протест е жената с бели дрехи!
Тя застана съвсем сама между групата, която търсеше конфликт с полицията и кордона.


https://svobodnoslovo.eu/героят-на-снощния-протест-е-жената-с-бе/

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Цитат на: Kerpeden
Бабикян плаши с проливане на кръв, ако се наложи.

Налага се. И то много.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Цитат на: Kerpeden
Бабикян плаши с проливане на кръв, ако се наложи.

Налага се. И то много.

Успокой топката.
Слава Богу за 30 години преход освен отстреляни тикви нямаше друга кръв.
Дано и да няма.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Цитат на: AnonimusBG
Слава Богу за 30 години преход освен отстреляни тикви нямаше друга кръв.

Затова сме на тоя хал.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И Цецоу загрява по тъча. И ноф имидж ... С тез мустаки за Индже ли го готвят?

ТцЪ.  :D

Според един коуега "оттатък", тва бил проектът за БИЛБОРД на Цецо за предстоящите избори  – все едно дали извънредни или редовни и все едно кога:

Quote (selected)


https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/cvetanov-razgranichavaneto-na-borisov-dps-e-krizisen-piar
  :0006:  :giggle-3307::0006:
« Последна редакция: Юли 19, 2020, 07:38:44 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

Разглеждам тази снимка с интерес. Да, да, с интерес!
Тази дама очевидно зряла жена с тъжен и празен поглед е излязла в дъжда  да каже на  всички, че мрази някой или някои, не е толкова важно.
Важното е защо ги мрази.

Какво толкова са ѝ направили сегашните управници – нещо, което другите преди тях не са ѝ правили или  какво.
Тя може би и не визира  управниците, тя просто си мрази безплатно.

ТцЪ!
  :t2629:

Не помня вече КОЙ, но в първите дни на протеста някой беше „определил” в най-широки граници участниците в този протест като:

Quote (selected)
1. Млади българи, които искат да останат да живеят тук, в България, а не „да ходят при кака в чужбина”;
и
2. По-възрастни наши сънародници, които не са успели да се реализират по време на прехода тук, в България.
А аз съм повече от сигурна, че тази жена спада към втората категория. :ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Юли 19, 2020, 08:03:07 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7404
    • Профил
Това с мразенето безплатно се появи по време на протестите срещу Орешарски, когато стана ясно, че се плащат по 50 лева на ден на младо семейство.

Тогава се появиха такива лозунги по протестите -- един вид „никой не ни плаща, мразим ви (комунистите, естествено) безплатно“.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Това с мразенето безплатно се появи по време на протестите срещу Орешарски, когато стана ясно, че се плащат по 50 лева на ден на младо семейство.

Тогава се появиха такива лозунги по протестите -- един вид „никой не ни плаща, мразим ви (комунистите, естествено) безплатно“.

Не знам дали следиш по-отблизо протестите, Ддантгуин, просто защото не съм те виждала тук отдавна. 8)  :D

Но има и некои други нещица, които бяха "установени" в самото начало. Сред които най-важното е:

Quote (selected)
Това, че за пръв път от 30 години насам протестите НЕ СА оцветени по никакъв начин политически!!!

И тъй като това не е отречено до момента по никакъв начин, можеш да забравиш спокойно и за Орешарски, и за комунистите. :bigok:
« Последна редакция: Юли 19, 2020, 08:28:18 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Kerpeden
Бабикян плаши с проливане на кръв, ако се наложи.

Налага се. И то много.

Успокой топката.
Слава Богу за 30 години преход освен отстреляни тикви нямаше друга кръв.
Дано и да няма.

Споко, Анонимъс.
НорЧо винаги си е бил такъф – милитаристичен ...   :jump_for_joy-951:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23731
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
За съжаление Нор е прав.
Ние поехме "плавна перестройка, после "плавна промяна".
Толкова плавна и полегата че задрямахме по пътя и докато сладко сънувахме "демокрацията" ни преджобиха.
При нас първата кръв се пусна 20 години след началото на прехода и тя не беше на лошите а на една жертва във Варна която се самозапали.
После пак полегнахме.
Ще се плаща, а свободата се плаща с кръв друг еквивалент не се приема, с думи и заклинания можеш само отложиш заколението.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7404
    • Профил
Това с мразенето безплатно се появи по време на протестите срещу Орешарски, когато стана ясно, че се плащат по 50 лева на ден на младо семейство.

Тогава се появиха такива лозунги по протестите -- един вид „никой не ни плаща, мразим ви (комунистите, естествено) безплатно“.

Не знам дали следиш по-отблизо протестите, Ддантгуин, просто защото не съм те виждала тук отдавна. 8)  :D

Но има и некои други нещица, които бяха "установени" в самото начало. Сред които най-важното е:

Quote (selected)
Това, че за пръв път от 30 години насам протестите НЕ СА оцветени по никакъв начин политически!!!

И тъй като това не е отречено до момента по никакъв начин, можеш да забравиш спокойно и за Орешарски, и за комунистите. :bigok:

Джиджи,

ако не си разбрала, пояснявам просто откъде и кога се появи този лозунг „мразим ви безплатно“.

За сегашните протести не съм казал нищо, сигурно няма и да кажа.
the lamers club honourable member …

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Цитат на: buratinob
При нас първата кръв се пусна 20 години след началото на прехода

Всъщност първата кръв я проляха мутрите, но не своята, а тази на хилядите пребивани и ограбвани.
А в по-широк (и не буквален) смисъл, първата кръв я пуснаха милионите българи, останали без работа (или с мизерна такава) заради предателите и бандити в БКП/ДС. Същите тия, дето днес се борят ръководството на БСП да се избира от тях (потомствените червени барони).
Сините, жълти и гербави кърлежи дойдоха после.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Това с мразенето безплатно се появи по време на протестите срещу Орешарски, когато стана ясно, че се плащат по 50 лева на ден на младо семейство.

Тогава се появиха такива лозунги по протестите -- един вид „никой не ни плаща, мразим ви (комунистите, естествено) безплатно“.

Не знам дали следиш по-отблизо протестите, Ддантгуин, просто защото не съм те виждала тук отдавна. 8)  :D

Но има и некои други нещица, които бяха "установени" в самото начало. Сред които най-важното е:

Quote (selected)
Това, че за пръв път от 30 години насам протестите НЕ СА оцветени по никакъв начин политически!!!

И тъй като това не е отречено до момента по никакъв начин, можеш да забравиш спокойно и за Орешарски, и за комунистите. :bigok:

Джиджи,

ако не си разбрала, пояснявам просто откъде и кога се появи този лозунг „мразим ви безплатно“.

За сегашните протести не съм казал нищо, сигурно няма и да кажа.

Явно не съм разбрала, SORRY, sir!   C:-) C:-) C:-)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Теорията за "реализиралия" се човек е измамна, за да има "реализирал се", тоест забогатял, трябва да има обеднели, в една империя, каквато е англо-американската, забогатяването ставаше за сметка на останалия свят, сегашната световна криза е, защото вече няма кого да ограбват, Китай забогатява, следователно се свива благоденствието в Западната империя, свива се и изчезва средната класа пред очите ни.

“ Американците, като всички живи същества на Земята, вярват в много неща, които са явни лъжи… Тяхната най-вредна лъжа е, че за всеки американец е лесно да забогатее. Те не искат да признаят колко е мъчно да забогатееш и затова онези, които нямат пари, обвиняват себе си и само себе си. Тяхното вътрешно чувство на вина е богатство за богатите и силните." - Кърт Вонегът



Лъжа е и че демокрацията и "пазарната икономика", както срамежливо у нас наричат капитализма, носят просперитет.

„Робството никога не е било отменяно, само го разшириха, за да включва всички раси“ - Чарлз Буковски



« Последна редакция: Юли 19, 2020, 18:02:18 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Цитат на: Maximus II
в една империя, каквато е англо-американската, забогатяването ставаше за сметка на останалия свят, сегашната световна криза е, защото вече няма кого да ограбват.

Така е. Манталитетът на бандитските народи (каквито са англосаксите) не е всеобщо сътрудничество, развитие и забогатяване, а забогатяване на малка прослойка чрез ограбване на всички други.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B3%D1%80%D0%B0_%D1%81_%D0%BD%D1%83%D0%BB%D0%B5%D0%B2_%D1%80%D0%B5%D0%B7%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B0%D1%82
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Теорията за "реализиралия" се човек е измамна,
за да има "реализирал се", тоест забогатял, трябва да има обеднели,
в една империя, каквато е англо-американската ...

Ти я остави англо-американската империя, а гле'й кво става у нас.

Щото твойта теория – за да има "реализирал се", тоест забогатял, трябва да има обеднели"
произвежда у нас единствено МУТРИ:nuts:
Мутрите, срещу които нормалните хора протестират/протестираме в момента.  :ive_got_it-1379:
Затуй, по-добре, хОди се пЕри!!! :bounce-946:
« Последна редакция: Юли 19, 2020, 19:53:01 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
P.S. А за това, какво реално означава "реализирал се", аз съм последната, която ше почне да ти обяснява.  :t0301:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Щото твойта теория – за да има "реализирал се", тоест забогатял, трябва да има обеднели"
– произвежда у нас единствено МУТРИ.


Така е навсякъде по света, произвежда мутри и в САЩ, в наричания от такива като теб "цивилизован запад", Тръмп е типична мутра, разликата е в мащабите, мутрата Мадоф измами американци с 50 милиарда $, тука са кокошкари, крадат по няколко милиона.

Мисля че си доста объркана в представите си...
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Мисля че си доста объркана в представите си...

А ти случайно да прочете междувременно какво е първото значение на "реализирал се", щото това, което обсъждаш ти, е перверзно, тоест "производно". 

Прочетѝ некъде, ама на читаво място. За да нямаме пак недоразумения.  :cool-1084:
Щото май доста американски и други западни източници ползваш ...  :b0230:
« Последна редакция: Юли 19, 2020, 20:09:33 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Цитат на: Maximus II
Джиджи, мисля че си доста объркана в представите си...

Страшна мъгла й е в главата  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Maximus II
Джиджи, мисля че си доста объркана в представите си...

Страшна мъгла й е в главата
:b0302:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23731
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не е толкова страшна мъглата.
Преживяхме я синята мъгла, ще преживеем и мъглата на дъгата.
Един гъзнаме повече или по-малко няма да ни потопи.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не е толкова страшна мъглата.
Преживяхме я синята мъгла, ще преживеем и мъглата на дъгата.
Един гъзнаме повече или по-малко няма да ни потопи.
:D
Не знам, ама оттатък по повод на "Знамето", някои наши хора /без да ги споменавам поименно!/ вече обръщат палачинката.   :t9411:

Извън тях е Памфуций, когото аз уважавам изключително много:

Quote (selected)
От тримата [т.нар. „организатори” на протеста] само Хаджигенов има връзка към Ристьо [Ицето], но тя не е партийна. Може би най-точното определение на триото е "жълтопаветни апостати".

Сега слушам Радан Кънев, който подчертава, че е на протестите като гражданин. Не приказва за нови конституции, иска оставката на Боко и Гешев.

Обяснява също приоритетите на партията си: нови избори и правителство на националното спасениеС програма: краткосрочна програма и програма с 10-годишен хоризонт.

А политическите партии, които се съгласят да приемат тази програма, поемат с това и ангажимент да я следват – независимо от бъдещите парламентарни конфигурации …


https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/hilyadi-protestirat-sofiya-11-i-den-podred?page=1
:way_to_go-1308:

Малко по-подробно за Радан, сегашната ситуация и необходимата промяна на:

https://www.bnr.bg/post/101312710/radan-kanev-konstruktivnata-deinost-iziskva-seriozna-promana-dnes

P.S. А, и hamel:

Quote (selected)
Мамка му! Видях и слушах Р. Кънев по бТВ – еми, подписвам се под всяка негова дума!

П.П. Макар че бих искал Протестът да си излъчи лидерите – написах го преди 2-3 дена.


https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/protestirashti-se-subraha-okolo-narodnoto-subranie-video?page=4

Така е с всеки, който гледа и слуша телевизия :0004: C:-) :0004:

« Последна редакция: Юли 20, 2020, 14:23:01 от Джиджи »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил


Черный камуфляж американского марксизма

Quote (selected)
Когда вы приезжаете в другую страну, стандартная рекомендация состоит в том, чтобы заранее выучить несколько фраз, которые вам обязательно понадобятся. Например, любому путешественнику просто необходимо знать, что означает Bonjour во Франции или Guten Tag в Германии.

Без этих элементарных навыков очень легко попасть впросак.

В той же мере это относится и к современному языку леваков – новоязу.

https://garygindler.com/2020/07/19/black-camo-rus/

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Цитат на: Джиджи
Радан Кънев:
"Борисов не успява да уговаря пари в Брюксел, той е извън дебата. Като нямаш цели, не може да има успех за теб."

"Kakво ще решаваш ти, бе ?! Ти не можеш да решаваш, като нямаш пари !"
 :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Джиджи
Радан Кънев:
"Борисов не успява да уговаря пари в Брюксел, той е извън дебата. Като нямаш цели, не може да има успех за теб."

"Kakво ще решаваш ти, бе ?! Ти не можеш да решаваш, като нямаш пари !"

Ади пак разговора за парите с Максимус от снощи, на когото всъщност трябва да се извиня.
Sorry, Максо!!!  :in_love-1101:
А на НорЧо трябва да река: "За да имаш пари, дарлинг, първо трябва да имаш АКЪЛ ..."  :blow_kisses-1105:
« Последна редакция: Юли 20, 2020, 14:20:00 от Джиджи »

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4129
    • Профил
« Последна редакция: Август 14, 2020, 05:55:20 от Kole »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Цитат на: Джиджи
А на НорЧо трябва да река ...

Преди да ми рекваш нещо, провери откъде е това:
"Kakво ще решаваш ти, бе ?! Ти не можеш да решаваш, като нямаш пари !"

 :too_happy-1067:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23731
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Вчера в СЕГА има интересен коментар на Асол:

Quote (selected)
12
Нед., 19/07/2020 - 19:52 (нов)
Асол
БСТВ предава наживо, но на трибуната са реформаторите на Конституцията и дрънкат общи лафове. Съвсем закономерно целта се губи. Ристьо, прибери си рупорите! Децата и левият съпорт в момента не са там и се види и с невъоръжено око за кво точно става дума! Ще разчетете ли правилно сигнала?🚬

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/hilyadi-protestirat-sofiya-11-i-den-podred

Ако е истина ще е много лош ясен сигнал и силен знак от страна на БСП.
Даже в деветият кръг на ада ще си мерим рейтингите, електората, ерекцията и простотията.
« Последна редакция: Юли 20, 2020, 18:24:09 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Дедо, гледай какво намерих във форума-майка:

 
Quote (selected)
Zmeja

Преди време написах, че денят през който Бойко Борисов не се появи лично в образ, звук или писание в медиите ще предложа да се отбелязва като Национален ден на българските свободни медии.  Много дни и месеца трябваше да чакам това да се случи. Е  най-послe от 00:00 часа на 25 юли 2020 г. Бойко Борисов го няма никакъв, поради което

ПРЕДЛАГАМ:

25 ЮЛИ ДА БЪДЕ ОБЯВЕН ЗА НАЦИОНАЛЕН ДЕН НА СВОБОДНИТЕ БЪЛГАРСКИ МЕДИИ

(Жените на този ден се препоръчва да приготвят тиквеник)
[/b]
Какво ще речеш, учителю - да подкрепим ли Змея?

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Дедо, гледай какво намерих във форума-майка:

 
Quote (selected)
Zmeja

Преди време написах, че денят през който Бойко Борисов не се появи лично в образ, звук или писание в медиите ще предложа да се отбелязва като Национален ден на българските свободни медии.  Много дни и месеца трябваше да чакам това да се случи. Е  най-послe от 00:00 часа на 25 юли 2020 г. Бойко Борисов го няма никакъв, поради което

ПРЕДЛАГАМ:

25 ЮЛИ ДА БЪДЕ ОБЯВЕН ЗА НАЦИОНАЛЕН ДЕН НА СВОБОДНИТЕ БЪЛГАРСКИ МЕДИИ

(Жените на този ден се препоръчва да приготвят тиквеник)
[/b]
Какво ще речеш, учителю - да подкрепим ли Змея?
Абсолютно! А когато  един ден влезем на Дондуков ще издадем и съответните разпоредителни документи ! Защото   знайно е по силата на  някакво китайско внушение,че  човек , ако  седи на брега на реката рано или късно водата ще донесе трупа на неговия враг. Аз бих се изразил далеч по- човеколюбиво , демек  човек ,ако митингува дълго пред Дондуков 1 , рано или късно пеперудата ще излети и той,протестиращия ще получи шанс да мине през парадния вход. Ние както е известно сме търпеливи  и нямаме какво да губим освен разсъдъка си и можем да изчакаме!!!

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Ама те тия американци на мой взгляд хептен са се побъркали! Хич бива ли да се връщат назад и да пренаписват  историята си . Нещо много перверзно има в такива идеи и мероприятия.  Сега остава и ние европейците да осъдим робовладелческия строй по такъв и да раздадем компенсации на пострадалите . Простотия някаква . Случаят в статията не е баш тъй , ама съвсем натам отива. Дали това е някакво  бягство или замазване на проблемите не знам. Възможно е!
Tom Cotton calls slavery 'necessary evil' in attack on New York Times' 1619 Project


[/url]https://www.theguardian.com/world/2020/jul/26/tom-cotton-slavery-necessary-evil-1619-project-new-york-times[url]

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Дедо, йеби ги янките, тледай у нас какво е разпратено, да глаголим:
~~~
"АПЕЛ
ДО
ПРЕЗИДЕНТА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
ДО
ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ НА ПОЛИТИЧЕСКИ ПАРТИИ
ДО
ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ НА СИНДИКАТИТЕ
ДО
ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ НА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИ ОРГАНИЗАЦИИ
ДО
ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ НА ГРАЖДАНСКИ СДРУЖЕНИЯ
Госпожи и Господа,
Дойде моментът да застанем едни до други, за да преборим корупцията във властта и да възстановим върховенството на правото.
Ако искате наистина да свалим режима на Пеевски – Борисов – Гешев и производните им, призовете членовете и симпатизантите си за гражданско неподчинение.
Единственият законен и мирен начин протестът да постигне целите си:
1. Оставка на правителството
2. Оставка на главния прокурор
3. Максимално честни и прозрачни избори с дистанционно гласуване
4. Промяна на Конституцията (изцяло нова Конституция) е чрез масово, гражданско неподчинение.
Заедно ще унищожим диктатурата и ще създадем възможност на гражданите да гласуват дистанционно, максимално честно и прозрачно.
Призовете публично за гражданско неподчинение от името на организациите, които представлявате за блокиране на цялата страна на 29.07.2020г. (сряда), както и за участие в национален митинг – протест в София от 19:00 ч. същия ден.
Всички останали да упражнят правото си на гражданско неподчинение в цялата страна!
Заедно можем всичко!
Проф. Велислав Минеков
Арман Бабикян
Николай Хаджигенов  "
 

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Жега е!!! Не знаеш къде ще те удари!!! Горките хорица!!!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Вярно, на 26 юли... Фидел и приятели щурмуваха Монкада, но тия дали си вярват? Да видим...

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Цитат на: фелдкурат
"3. Максимално честни и прозрачни избори с дистанционно гласуване

Проф. Велислав Минеков
Арман Бабикян
Николай Хаджигенов"

Максимално честни и прозрачни ... през американски сървър
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Още не мога да си изясня тия тримата кой ги събра?
И как поведоха протестите?
И най-вече какво очакват от тези протести?
~~~~~
Лично мое мнение е, че протестите се оттекоха, БойБор постигна една от целите си.

Съжалявам множеството млади хора (и синът с приятелите си беше сред протестиращите), за пребитите деца, за напразните надежди...Deja vu.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4129
    • Профил
« Последна редакция: Август 14, 2020, 05:46:20 от Kole »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4342
    • Профил
Събра ги една телевизия, в която ги канят от половин година. А те оглавиха протеста /ако въобще може да се каже така/ защото друг мераклия не се намери. Бива ли ги тия "лидери" за лидери? Щом други няма, значи тия са най-добрите. И ако протестът не постигне целите си, те тримата ще бъдат последните виновни.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Кольо, съгласен съм напълно.

Очевидно в момента те са "елитът", щом никой друг не иска/не може да оглави справедливия протест на хората.

Не мисля, че тия тримата заедно с Бойкикев и Мирчев ще отнесат критиките за неуспеха на протеста.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Още не мога да си изясня тия тримата кой ги събра?
И как поведоха протестите?
И най-вече какво очакват от тези протести?
Бунтарите на маса лесно се надушват. Неясно защо си въобразиха, че са водачи на нещо.
Дано не си прав, че това беше силата на протестите... Жалко.
Коле, не съм съгласен - тия тримата не са заявявали, че са водачи на протеста.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Дедо, гледай Той какво ни е рекъл днес:
Quote (selected)
В този пакет за първи път от началото на кризата се предлага директно подпомагане към хората, което не е обвързано с условия .... Пакетът в социалната сфера от 731 млн. лв. включва добавки от по 50 лв. за всички пенсионери, които ще се дават в продължение на 3 месеца. Общият разход по тази мярка е 318 млн. лв. Премиерът Бойко Борисов намекна, че е възможно да се осигурят добавки за още три месеца, ако пандемията продължи.

Преди месеци тук си хортувахме с Пепи, Калинчо и Гринго за т.н. "хеликоптерни пари", чакам ги сега да ми обяснят това не са ли такива, даге? Ще ги раздават ей така, предизборно, без условия....
« Последна редакция: Юли 27, 2020, 16:43:19 от фелдкурат Ото Катц »

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4129
    • Профил
Коле, не съм съгласен - тия тримата не са заявявали, че са водачи на протеста.
Прав сте, Herr Feldkurat, не са го заявявали открито, но баш те открито спрягаха варианти за побéден край на протеста , с което привлякоха сериозно внимание, и все още се надявам да знаят какво правят.
Даже бачо адаш ги посочва като лидери... и аз не знам какви... които за съжаление ще изсърбат попарата ако тиквата ги надиграе.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Не знам, Коле, стар и омерзен се чувствам.
Не вярвам точно тия тримата да се изживяват като водачи, те си знаят, че не стават, нещо друго има, скрито...Щеше ми се да успеят младите.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
"Умнокрасивите" никога няма да си сътрудничат с лява партия. По-скоро ще оставят на власт мутри, отколкото леви (истински леви, не ЛГБТ-съселисти).
И ако те ("умнокрасивите") дойдат на власт, ще е в коалиция с други козякопослушни, чиято първа работа ще е да спрат всяко сътрудничество с Русия (АЕЦ, тръбопроводи) и да ни натресат още амер. бази и оръжия. Така че съм съгласен, че плевнелиевци, пасита, ивоинджевци и пр. са по-зле за България и от Тиквата.

Zugzwang
« Последна редакция: Юли 27, 2020, 16:59:04 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Няма.
Но от тях нищо не зависи, поради това играчите (Атанасов и Со) си траят, Бойкикев ще се налудува и ще го озаптят кукловодите.

Доан от 10 години не е политик, той е бизнесмен. Чувам, че не от вчера текат преговори, да спаси колкото може повече, евентуално да не го закачат.
А Доан далеч не е основното зло, въпреки мантрите. Той хитро и най-добре се възползва от безвремието след 2000 година.

Пеевски далеч не му е финансовия брокер, при определени обстоятелства може да бъде пожертван.

На снимката край Росенец се видя един от наместниците на човека с шарената риза и сините панталонки, от ляво му стояше.

Да видим, не съм оптимист, даже и реалист не съм, даге.
 
« Последна редакция: Юли 27, 2020, 18:42:44 от фелдкурат Ото Катц »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Не знам, Коле, стар и омерзен се чувствам.
Не вярвам точно тия тримата да се изживяват като водачи, те си знаят, че не стават, нещо друго има, скрито...Щеше ми се да успеят младите.
Повечето сме стари и омерзени защото тия младите  нищо няма да постигнат- Още не са  започнали истинските фалитии уволнения и тогава ще загазим... Жална ни майка... Да не говорим ,  че чух  за котировка  EUR 0,7 za $ 1.0 НЕ ЗНАМ ДАЛИ Е ВЯРНО,НО...