Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 02:21:47

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1868289 пъти)

0 Потребители и 61 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25740 -: Март 28, 2022, 12:21:02 »
Винаги съм се чудел за обсесията на противната страна в даден конфликт и противоположните позиции за и около него. Най-простото обяснение е собствената забърканост из партакешите на съответната котерия.

Не мога да разбера, как напр. родителите на вече установили се деца при САЩисаните, с пяна на уста защитават световният паразит. Въпреки, че сме учили заедно, завършили сме заедно, пет лета преди промяната - всяко лято сме правили прогнози какво ще се случи с "перестройката" до следващото лято и до срещите във Варна. Тогава сме имали едно мнение, сравнително обективно - аз напр. посочих през юни 89-та, че бая ни Тодар ще го детронират м/у 10 и 15 ноември, а Чаушеско ще го убият по Коледа.

После пътищата се разделиха. С опита и пътуванията ми из света се радикализирах в мнението си за "запада", а тези бивши приятели започнаха да примират по Задлоквието - просто децата им се установиха там и те ментално ги придружиха. И цялата убогост във всичко из "метрополията" им се струва като предверие на Раят?! Хеле пък, за ситуацията СЕГА там... Но не - това не го виждат, това се загърбва, брилянтните анализатори от 80-те се превърнаха в Антиподи на това което са били!

Тъжното е, че Частното при тях (каквото и да разбираме под) се е превърнало в Общото! ОБЕКТА е станал СУБЕКТ!!! И способността за анализ и извеждане на изводи за по-бистър поглед из случващото се по света, са отстъпили на дребните, временни - както вече или съвсем скоро ще се убедим, материални, извън-системни вариации!

Така, че най-вероятно Нещата от живота ще накарат голяма част от накипрените с Розови очила съвременници, да ги смъкнат или задаващата се мътна стометрова вълна ще ги помете - с все целият ни остатъчен живот - в и под калта.
 :t0140:
Краят. Даже без дървено пардесю!
« Последна редакция: Март 28, 2022, 12:26:36 от Eisblock »

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25741 -: Март 28, 2022, 12:24:29 »
Цветовете май СА ШВЕДСКИ ..
Разбира се, че носят фльонги за подкрепа на бедните шведки.
БлагодАрим, че започвам свдмицата със смях.
Провери ли за кой синдром се отнасят синьо-жълтите панделки? Точно са си за укрофилите.
Всеки си знае, защо ги носи тези цветове ..

Помня едно изказване, на един от шведите , които най-уважавам - Златан Ибрахимович:

 "Гордост е, да носиш цветовете на синьото и жълтото.. ще играя в национала с пълно себераздаване ..."
Същото  го сподели и шведският защитник Деян Кулишевски

Теа ясни - а защо всякакви други си слагат жълто и синьо - трябва те самите да кажат..



П.П
Ей го и Ибрахимович , как се гордее да е в жълто и синьо:



Ей го и Деян Кулишевски



П.П
Никога не съм знаел, че жълтото и синьото са небето и житото .. и аз нещо ново да науча..




« Последна редакция: Март 28, 2022, 14:14:49 от sim4o »

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25742 -: Март 28, 2022, 12:31:57 »
Пропагандните екипи и на двете страни в тази война работят много здраво и очевидно всички там са топ професионалисти. Само че тук е представена само едната гледна точка - укрите са по-черни от дявола, ядат деца и убиват бременни жени.
Истината е в сравнението ..

Виж ги косовските албанци:

"Нови разкрития в скандала за търговия с човешки органи в Косово
Смята се, че турски хирург е поръчвал човешките органи за нелегални трансплантации от членовете на някогашната Армия за освобождение на Косово (АОК), пише в неделя британският весктник "Гардиан", цитиран от БТА.
Случаят започва още от 1999 г., когато се смята, че членовете на АОК отвеждали пленниците си от Косово в Албания, където в селски къщи са правени импровизирани хирургични операции


В Украйна чу ли се, за търговия с органи?

Не!
Не се чу!

Значи - там са по пичове и нещата са по-гладки, отколкото беше в Косово ..

Sapienti sat!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25743 -: Март 28, 2022, 12:43:10 »
В момента в София Кирчо говори на пресконференция за Украйна на английски, а за нас гоите преводачка превежда на Български.
(Обявената като среща на страните-членки на НАТО в Югоизточна Европа, която се провежда в София, е уважена от още само три страни -  Румъния, Северна Македония и Черна гора. От страните, които са в Югоизточна Европа и в НАТО, не са взели участие Гърция, Турция, Албания, Косово, Хърватия, Словения. Не е ясно защо формата е само от четирите страни-участници, както и защо останалите държави не присъстват с премиерите си.)
« Последна редакция: Март 28, 2022, 12:58:11 от Zmeja »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #25744 -: Март 28, 2022, 13:29:06 »
Цензурата вече ни следи какво приказваме, какво пишем и какво мислим:

https://www.moreto.net/novini.php?n=456625

"Нема лабаво!" :(

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25745 -: Март 28, 2022, 13:39:40 »
сиН4о, ясно, ти си умишлено сляп. В синьо-жълто са и тролеите. Форумните.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25746 -: Март 28, 2022, 13:42:25 »
В момента в София Кирчо говори на пресконференция за Украйна на английски, а за нас гоите преводачка превежда на Български.
Просто Киро не само курулира на английски, но и си е турил синьо-жълто на снимката. Щото е български, с извинение, премиер.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25747 -: Март 28, 2022, 14:03:18 »
Не е ясно защо формата е само от четирите страни-участници

Май другите са чували предсказанията на оня гръцки монах. В изброените към краят на видеото бе спомената България...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25748 -: Март 28, 2022, 16:46:47 »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25749 -: Март 28, 2022, 16:55:15 »
Здравке, ей тва отдоле го показва руски канал, дето ще го изтрият от тубата. Там не са правилни като за теб
Цъкай доле...днешно е

https://t.me/RVvoenkor/5558

А, да...ти няма да отвориш линка, разбира се..

Ей ти още един....от под развалините със специален поздрав на жителите на Мариупол

https://t.me/RVvoenkor/5508

Клиповете са на военни кореспонденти на място, а не от фризирани родни кухи лейки с грим и маникюри...от хотелите в..Полша

Клипове на италиански, китайски и американски кореспонденти искаш ли да ти покажа?
« Последна редакция: Март 28, 2022, 17:01:50 от Aсол »

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25750 -: Март 28, 2022, 16:57:15 »
Удобно се пропущат "заслугите" на "Азов" и другите фашаги! По-горе бях писал за удобното носене на очни превръзки и едностранно, тъпашко доверие към изпечените мошеници, престъпници, унищожители на Света!

А вие им целувайте 4-буквията в захлас!

Това което се показва са ПОСЛЕДСТВИЯТА - а за ПЪРВОПРИЧИНАТА ескалирала все повече и повече в годините, въпреки предупрежденията - пак и пак, няма и зъб обелен.

Жалка пасмина!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25751 -: Март 28, 2022, 17:02:54 »
До утре можем да се цакаме с видеа, заснети от едната, или другата воюваща страна. Никой от нас не е там, за да знае истината от първо лице.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25752 -: Март 28, 2022, 17:04:01 »
https://www.youtube.com/watch?v=cWpnxYmoiD4

и какво трябва да ни каже тази полюция?
че и за секунда фашагите не чувстват вина за престъпленията си, ма като дойде ответка квичат А НАС ЗА ЧТО?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25753 -: Март 28, 2022, 17:06:04 »
То тъй, ама погледни малко от по-високо, Здравке. Залогът е голям. И засяга и нас. Не можем се прави на аристократи.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25754 -: Март 28, 2022, 17:06:11 »
Истината за мен е, че загиват хора, които нямат никаква вина за обсесиите и геополитическите игри на управниците си. Наричайте ме както искате, не ми пука.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25755 -: Март 28, 2022, 17:06:16 »
До утре можем да се цакаме с видеа, заснети от едната, или другата воюваща страна. Никой от нас не е там, за да знае истината от първо лице.

ми не, онова наци дето закла човека на стълбището си е точно и еднозначно ясно що за урод е.

че и сам се хвали какво е направил.

ма ти не вярвай, твое право.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25756 -: Март 28, 2022, 17:08:39 »
Ама и ти цакаш с видеа и като те надцакат, връщаш изходна позиция, която е никой не е там на място, ама вие не сте прави.
Е като никой не е там, що ти си права, откъде знаеш?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25757 -: Март 28, 2022, 17:09:52 »
Всякакви психопати изпълзяват в такива времена.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25758 -: Март 28, 2022, 17:11:00 »
Хора загиват открай време, в Сирия Югославия Афганистан Либия Ирак... Това е положението.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25759 -: Март 28, 2022, 17:11:50 »
Айс, който иска да разбере истината, винаги ще си намери информация, дори и умственото и образователното му ниво да не е над средното. Просто има хора, които се интересуват само и единствено от собственото си живуркане. Да, точно това имам предвид - живуркане.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25760 -: Март 28, 2022, 17:13:44 »
Мале, Здравче... Чета те от известно време и не те разпознавам. Не приемаш аргументи ако ще да са очевАдни. Все едно си минала здрава иделогическа подготовка. Толкова русо не е на хубаво.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25761 -: Март 28, 2022, 17:15:28 »
Е като никой не е там, що ти си права, откъде знаеш?
Знам това, което и ти - загиват обикновени хора като теб и мен. И трябва да бъде намерен разумен компромис това да спре. Никак не ми дреме дали САЩ и Русия воюват на територията на Украйна в начална фаза на Трета световна война. Не може жени, деца, старци, двайсетинагодишни наборници да бъдат пушечно месо, защото така са решили без да ги питат.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25762 -: Март 28, 2022, 17:18:00 »
Не може жени, деца, старци, двайсетинагодишни наборници да бъдат пушечно месо, защото така са решили без да ги питат.
Говориш за населението в ДНР и ЛНР, нали?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25763 -: Март 28, 2022, 17:19:39 »
Може, може, всичко може. Досега как беше? Слагай тампоните и мижай.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25764 -: Март 28, 2022, 17:20:09 »
Не може жени, деца, старци, двайсетинагодишни наборници да бъдат пушечно месо, защото така са решили без да ги питат.
Говориш за населението в ДНР и ЛНР, нали?

и че това продължава от осем години, нали?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25765 -: Март 28, 2022, 17:21:20 »
Не може привържениците на бандеровците, закичени с панделките на едно генетично заболяване, да се държат като че всичко е дошло от ясно небе и без причина. Имайте малко достойнство, бе!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25766 -: Март 28, 2022, 17:26:13 »
Значи, ся ако трябва да вярваме на правилните източници ...като например Националната банка на украйна...свършиха парите за войската ..имАло за още два, три дни... Неправилните източници, които се позовават на правилни укротакива пък заявяват, че украйна поприключила и с боеприпасите/съдържанието на зарязаните им складовете е вече при ЛДНР/. За горивата работата отива още по-зле

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25767 -: Март 28, 2022, 17:31:06 »
Не може жени, деца, старци, двайсетинагодишни наборници да бъдат пушечно месо, защото така са решили без да ги питат.
Всеки доброволно ще си слага печат, или ще става пушечно месо ..

Нил Мироточиви:

И ще бъде написано следното: „Доброволно идвам, а не насилствено.“ „И аз те приемам, поради твоето желание, а не насилствено.“


И това се сбъдва!
Войната бе  ДОБРОВОЛНО предизвикана!
Доброволно ще приемат и печатите за които говори Нил Мироточиви ..

Въпреки предупрежденията украинската артилерия обстрелваше Гореловка, нали? А мнозина искаха така да стане!

Те ДОБРОВОЛНО приеха войната, доброволно приеха ракетите, смъртта на децата си , глада и епидемиите ..

Който не иска войната - може ей сега да излезне и да я спре!
Който не иска печатите - може да не ги приеме!

Но не .. светът  ДОБРОВОЛНО иска война, болести и смърт ..
И ще му се даде!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25768 -: Март 28, 2022, 17:31:18 »
Не може привържениците на бандеровците, закичени с панделките на едно генетично заболяване, да се държат като че всичко е дошло от ясно небе и без причина. Имайте малко достойнство, бе!
Резултатите от епидемията от сифилис в Галичина след ВСВ ли имаш предвид. Дето над 80% имат генетични изменения по този повод

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 401
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25769 -: Март 28, 2022, 17:31:43 »
Е като никой не е там, що ти си права, откъде знаеш?
Знам това, което и ти - загиват обикновени хора като теб и мен. И трябва да бъде намерен разумен компромис това да спре. Никак не ми дреме дали САЩ и Русия воюват на територията на Украйна в начална фаза на Трета световна война. Не може жени, деца, старци, двайсетинагодишни наборници да бъдат пушечно месо, защото така са решили без да ги питат.
Порошенко: "Их дети будут сидеть в подвалах!"
https://www.youtube.com/watch?v=2-21uHUr_hs
и това продължава 8 години,родените през 2014г. са вече ученици.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25770 -: Март 28, 2022, 17:32:11 »
Е като никой не е там, що ти си права, откъде знаеш?
Знам това, което и ти - загиват обикновени хора като теб и мен. И трябва да бъде намерен разумен компромис това да спре. Никак не ми дреме дали САЩ и Русия воюват на територията на Украйна в начална фаза на Трета световна война. Не може жени, деца, старци, двайсетинагодишни наборници да бъдат пушечно месо, защото така са решили без да ги питат.
А според мен вярното е, че чрез Украйна се воюва за територията на Русия.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25771 -: Март 28, 2022, 17:34:13 »
Значи ся, ако трябва да вярваме на неправилните за този почитаем форум източници, вероятно утре в Истанбул ще започнат нови преговори между Украйна и Русия. Дали господа Путин и Зеленски ще седнат един срещу друг на масата няма как да знам, нямам връзка с дипломатите, уреждащи евентуална среща.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25772 -: Март 28, 2022, 17:39:29 »
Резултатите от епидемията от сифилис в Галичина след ВСВ ли имаш предвид. Дето над 80% имат генетични изменения по този повод


Това човек нарочно да се опитва не може да го измисли

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25773 -: Март 28, 2022, 17:42:14 »
Значи ся, ако трябва да вярваме на неправилните за този почитаем форум източници, вероятно утре в Истанбул ще започнат нови преговори между Украйна и Русия. Дали господа Путин и Зеленски ще седнат един срещу друг на масата няма как да знам, нямам връзка с дипломатите, уреждащи евентуална среща.

Quote (selected)
Самолет с российской делегацией, которая будет участвовать в переговорах с Украиной, приземлился в Стамбуле. Об этом сообщила газета Sabah.
Ранее глава делегации РФ, помощник президента Владимир Мединский в своем Telegram-канале сообщил, что делегации России и Украины приняли решение провести следующий очный раунд переговоров 29-30 марта. Позднее канцелярия турецкого лидера Реджепа Тайипа Эрдогана сообщила, что в ходе телефонных переговоров он и президент России Владимир Путин договорились провести встречу делегаций в Стамбуле.
https://t.me/tass_agency/122808

целата ви работа такава. стъпите върху един факт и си насъчините квото ви се иска щото ви се иска, после другите са ви виновни, че насъчиненото било лъжа.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25774 -: Март 28, 2022, 17:53:23 »
Как ще седне Путин срещу Зеленски? Аз не си го представям. И какво ще се договарят? За световния мир? Това са глупости. Ердоган къде се бута и той, санким малко са му проблемите.
« Последна редакция: Март 28, 2022, 18:06:01 от dabedabe »

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25776 -: Март 28, 2022, 18:22:03 »
И аз 1968 се палех га улязнахме у Чехословакия. Бях млад. После американецът ни подхвана откъм Полша. Подготвено по-солидно - Папа, Солидарност и прочее. СССР можеше да изкара още десетина години. Но много мераклии за власт, макар че какво им липсваше преди? За жалост безотговорни хора попаднаха на високи постове.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25777 -: Март 28, 2022, 18:23:23 »
Quote (selected)
Натовската среща на Кирил Петков в София събра само още 3 страни
Мечтата ми е да имаме координирани Балкани, обяви българският премиер след разговор с колегите си от Румъния, Северна Македония и Черна гора
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/natovskata-sreshta-na-kiril-petkov-sofiya-subra-samo-oshte-3-strani
То аслъ само тия случайници от натовските сили могат се напънат да пратят армия в Украйна.
Има няма батальон ще съберат, ако по-западните натовци дадат пушки, ботуши, партенки....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25778 -: Март 28, 2022, 18:27:19 »
Не може жени, деца, старци, двайсетина... , защото така са решили без да ги питат.

Ей на тъдява у територията. Разни пръчки, шушляци, сричащи кретени се лезят без почивка по ТВ-тата, медиите, в интернет. И тези "собствените", Божем управляващи. Започнали са действия под диктат на чужда държава, с което, в резултат е съвсем реално и ТУК да започне  същото - война!

Е, питам аз, кои ще са виновни? Сравни с Украйна, с ПРЕДИСТОРИЯТА и СЛУЧАВАЩОТО СЕ ТУК- сущо вече става предистория - и дай умен отговор.

Но не с бягане по тъча. Щото и аз и другите тука не искаме война. Разрушения, жертви и пр. - само не ми излизай с дъвката за Путин, "лошите" руснаци и пр. и пр.!

Едностранчивостта, без да се видят първопричините е БЕЗУМИЕ. Както призивът: - Дайте да живеем дружно!

Таратунки.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25779 -: Март 28, 2022, 18:28:17 »
https://bnr.bg/post/101622674/koncert-zaedno-za-ukraina-v-narodnia-teatar

ето за тези събирате пари.
лесно се намира и неблюрнатия оргинал,
качен в нета от самите бандерлози.


Предел человеческой жестокости — абсолютно ненормальное видео с убийством случайного человека, заподозренного теробороной в сотрудничестве с Россией. Слабонервным не смотреть, 18+

На видео — боец территориальной обороны, уроженец Винницы Руслан Миронюк в подъезде жилого дома средь бела дня, без суда и следствия жестоко убивает беззащитного человека, руки которого связаны за спиной. Убийца хладнокровно избивает мужчину, а в довершение несколько раз ударяет его кинжалом в шею, голову и лицо.

Благодаря преступному указу Зеленского, разрешающему беспорядочно раздавать оружие (https://t.me/readovkanews/26437) всем желающим, на Украине подобные преступления перестали (https://t.me/readovkanews/26837) быть чем-то бесчеловечным и ненормальным.

Оправдываются такие зверские действия всегда примерно одинаково — якобы ранее жертва подозревалась в диверсионной деятельности против ВСУ и работе на российскую разведку.

Интересно, как теперь будут освещать сопротивление украинцев в западной прессе? И заметят ли этот ужасающий случай вообще.

https://t.me/readovkanews/29412
видео
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25780 -: Март 28, 2022, 18:31:06 »
Киретата "ще се погрижат" за нас.
Голяма каца са приготвили и я пълнят със стахановски темпове с л@йна.
Скоро ще се фръцнат по издивелия запад, а ние чинно ще се наредим с черпаците да сърбаме.
Важно уточнение!
Черпаците сами ще си ги купуваме.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25781 -: Март 28, 2022, 18:35:07 »
https://bnr.bg/post/101622674/koncert-zaedno-za-ukraina-v-narodnia-teatar

Ами събирайте.. :smokin:

Quote (selected)
аслъ само тия случайници от натовските сили могат се напънат да пратят армия в Украйна.

Тцъ. Аз го разглеждам по по-различен начин...точно тия ще си налягат парцалите/в най-лошия случай румънците ще го отнесат за втори път/, щото са баш на пътя на Мечката за Сърбия. Ще видиш, че така ще стане...Накратко - натуту няма няма никакъв югоизточен фланг...ама точно никакъв. Тук и "войските" му са колкото да се отчете активност :nuts:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25782 -: Март 28, 2022, 18:37:05 »
На видео — боец территориальной обороны, уроженец Винницы Руслан Миронюк в подъезде жилого дома средь бела дня, без суда и следствия жестоко убивает беззащитного человека...
Като стана въпрос за Виница, та да се повторя - в София най-много украински коли са с номер ВН. И като правило - все намазани. Любопитно ми е какви са наблюднията на колегите от морския ни бряг...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25783 -: Март 28, 2022, 18:42:27 »
На видео — боец территориальной обороны, уроженец Винницы Руслан Миронюк в подъезде жилого дома средь бела дня, без суда и следствия жестоко убивает беззащитного человека...
Като стана въпрос за Виница, та да се повторя - в София най-много украински коли са с номер ВН. И като правило - все намазани. Любопитно ми е какви са наблюднията на колегите от морския ни бряг...

ВН е Одески регион!!! Организираната престъпност на Одеса явно се изнася най-отнапред  :nuts:
п. п. В Телеграм се пишеха такива работи...че изведнъж са се покрили

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25784 -: Март 28, 2022, 18:43:11 »
На видео — боец территориальной обороны, уроженец Винницы Руслан Миронюк в подъезде жилого дома средь бела дня, без суда и следствия жестоко убивает беззащитного человека...
Като стана въпрос за Виница, та да се повторя - в София най-много украински коли са с номер ВН. И като правило - все намазани. Любопитно ми е какви са наблюднията на колегите от морския ни бряг...

ВН   Одесская область

http://indexmain.ru/auto/ua
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25785 -: Март 28, 2022, 18:45:57 »
У нас ВН е видински номер.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25786 -: Март 28, 2022, 18:46:10 »

Любопитно ми е какви са наблюднията на колегите от морския ни бряг...
Изпратиха ми го днес и нямам мнение за материалите на автора.
За кадрите с колите, потвърждавам!
https://www.youtube.com/watch?v=qWeJrFS3nok&ab_channel=%D0%97%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25787 -: Март 28, 2022, 18:48:30 »
Преди малко, в "Кто против", водено от Дмитрий Куликов, беше споменато, че според дошлата от Германия днес информация, от украинските "бежанци" са се появили огнища на морбили (и то сред германските деца) и на омикрон.
Няма да коментирам нищо.
Европа ще си плаща по пълната програма.
И не само за това, а и за газа, а сетне и за останалите руски стоки.
Но... с това ръководство там - толкова!

А у нас – за Кирето... НИЩО!
Защото добро, някак, не мога да кажа...

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25788 -: Март 28, 2022, 18:48:51 »

ВН   Одесская область
Благодаря! Бях решил, че са възприели принципа на първите букви от от съответния град.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25789 -: Март 28, 2022, 18:57:14 »
Е както вече казах - сборището беше от укрофашаги и деснобесни умнокрасиви жълтопаветени фашета. Има ли изненадани?

п. п. Като стана дума за болести украинците, особено от нацрайоните са европейските отличници по СПИН. И това е официална информация от правилни източници

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25790 -: Март 28, 2022, 19:01:13 »
Quote (selected)
ВН е Одески регион!!! Организираната престъпност на Одеса явно се изнася най-отнапред  :nuts:

Не знам дали са одесчани.
Днес пак ходих в МОЛ-а по работа, ми мутрите са си мутри.
Няма как да ги сбъркаш независимо дали са наши родни, украински, руски или от Флорида - последните две, три години като разгониха Очите се появиха и такива в Сънито.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25791 -: Март 28, 2022, 19:47:52 »
Може ли някой да обясни убедително, не обидно малоумно, защо Нинова крепи това фалшиво и вредно за България правителство!?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25792 -: Март 28, 2022, 19:51:58 »
Може ли някой да обясни убедително, не обидно малоумно, защо Нинова крепи това фалшиво и вредно за България правителство!?
Предполагам малкото ниново генийче още не взело щатско тескере.
Нас мъжете за тестисите, жените за утробите...
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25793 -: Март 28, 2022, 19:56:09 »
И какво ще последва, ако Нинова престане да го крепи?!?
Предсрочни избори.
ГЕРБ - първа политическа сила.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25794 -: Март 28, 2022, 20:02:31 »
Quote (selected)
ГЕРБ - първа политическа сила.
Няма проблем, още никой не е успял да състави правителство с 20% депутати.
В настоящата ситуация е добре да имаме серия служебни правителстава без въбражаема политическа легитимност.
За нас и сега решават на друго място, няма нужда да се самозакопаваме.
Като изтече мътната вода ще му мислим.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25795 -: Март 28, 2022, 20:19:11 »
Знам това, което и ти - загиват обикновени хора като теб и мен. И трябва да бъде намерен разумен компромис това да спре.
А знаеш ли, че Русия 8 години търси такъв разумен компромис и отговор отсреща ни от наркомана, ни от алцхаймера и предшествениците му нема никакъв.
Разумният компромис за теб е да загиват обикновени руснаци в Донбас, ама проатлантическите медии да не съобщават това и на теб да ти е спокойно?


Значи правиш една основна логическа грешка - ако не го чуеш от медиите, значи го няма. Права ли съм?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25796 -: Март 28, 2022, 20:22:40 »
Значи ся, ако трябва да вярваме на неправилните за този почитаем форум източници, вероятно утре в Истанбул ще започнат нови преговори между Украйна и Русия. Дали господа Путин и Зеленски ще седнат един срещу друг на масата няма как да знам, нямам връзка с дипломатите, уреждащи евентуална среща.


Няма как да знаем. Ама от правилните медии научавам, че зеленски днес каже едно, след два часа каже друго, утре каже трето, като се отметне от първите две. Предполагам и ти си го забелязала.
Можеш ли да коментираш тоя факт?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25797 -: Март 28, 2022, 20:32:22 »
Вероятността някога Путин да седне на преговори със Зеленски, клони към нула.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25798 -: Март 28, 2022, 20:51:13 »
Quote (selected)
ГЕРБ - първа политическа сила.
Няма проблем, още никой не е успял да състави правителство с 20% депутати.
В настоящата ситуация е добре да имаме серия служебни правителстава без въбражаема политическа легитимност.
За нас и сега решават на друго място, няма нужда да се самозакопаваме.
Като изтече мътната вода ще му мислим.

Не споделям ентусиазма ти. Нека все пак не забравяме кой точно ни натресе подмяната!!! Тъкмо може да го оставите и военно положение да си спретне, щото е и главнокомандващ. Акъл имате ли?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #25799 -: Март 28, 2022, 20:55:58 »
България на антисистемните селяни с военно положение.
Смешно!
Нашето военно ще е като монархията ни, като социализма ни, като капитализма ни, като "мерките" ни срещу ковида.
 :nuts:
ЕС е вреден за вашето здраве!