Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 06:40:08

Автор Тема: Време ли е за първи мандат на Цветанов  (Прочетена 7669 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пешо

  • Гост
Петьо Цеков в "Сега"  - тук

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #1 -: Март 02, 2019, 09:22:04 »
цвъцко още не смее да се опълчи на боко и най-сериозното доказателство за това е командата "кръгом" за изборния кодекс.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #2 -: Март 02, 2019, 10:26:51 »
Ние добре познаваме осреднения български коефицент за интелигентност, затова тази хипотеза е напълно възможна. Ако наредиш един до друг интелектуалния елит на герп, Цвик няма да изпъква сред тях по простотия като въшка на чело. Самият факт, че българинът избира герп да го управлява красноречиво говори, че Цветнов е естествен кандидат за поста.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #3 -: Март 02, 2019, 12:29:34 »
Quote (selected)
Борисов или ще направи бърза партийна хекатомба, или ще трябва да се жертва в името на партията /Петьо Цеков/

И кого ще принесе в жертва Борисов вместо 100–те бика – себе си ли?

И още 1 въпрос: тея наши 80%, които вече трябва да се станали доста повече заради подрастващото население и високата смъртност в страната, не правят ли поне малка разлика между Борисов и Цветанов? По много пунктове.

Но преди всичко по това, че „БЕЗ БОКО НЯМА ГЕРП!!!”, както е констатирал един колега „оттатък”.  :too_happy-1067:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #4 -: Март 02, 2019, 15:52:45 »
Но преди всичко по това, че „БЕЗ БОКО НЯМА ГЕРП!!!”, както е констатирал един колега „оттатък”.  :too_happy-1067:
Опасявам се, че вече и без Боко има ГЕРП.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #5 -: Март 02, 2019, 19:02:24 »
Пу, пу, пу, опазил Бог?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #6 -: Март 02, 2019, 19:41:44 »
Да цитирам от другия форум:
Quote (selected)
Quote (selected)
Преди време гледах един от комиците на Слави.

Даваше го някакъв таксиджия и обясняваше каква кочина е таксито му.

Докарал до умопомрачение пасажерката с вонята, напънатото парно до дупка и чалгата на мах, пасажерката възкликнала "Е не може да бъде по зле"!

"Чи кът съ изрязах..." - цепи се гордо таксиджията!

Това ли ни чака?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #7 -: Март 02, 2019, 22:11:31 »
Но преди всичко по това, че „БЕЗ БОКО НЯМА ГЕРП!!!”, както е констатирал един колега „оттатък”. 
Опасявам се, че вече и без Боко има ГЕРП.

Не знам, но колкото и да ни се струва трудно да си го признаем, Боко поне има неква харизма. Понякога даже и за мен – разсмива ме – ей така, непосредствено... :bigok:

Докато Цецо ше го илюстрирам с една цветна картинка, която един ноо любезен и любящ коуега е постнал в ена съседна соба по отношение на мен:

 
Туй като "craziness". Само дето аз сЪ надявам да съм поне малко по–симпатична ...
:too_funny-1052:
« Последна редакция: Март 02, 2019, 22:23:27 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #8 -: Март 02, 2019, 22:42:48 »
Но преди всичко по това, че „БЕЗ БОКО НЯМА ГЕРП!!!”, както е констатирал един колега „оттатък”. 
Опасявам се, че вече и без Боко има ГЕРП.

Не знам, но колкото и да ни се струва трудно да си го признаем, Боко поне има неква харизма. Понякога даже и за мен – разсмива ме – ей така, непосредствено... :bigok:
Да, и мен в немалко случаи ме разсмиваше. Но матр'ялът, който гласува за ГЕРП, вече не е този, който беше преди 10 г.. Сега това са осъзнати некадърници на топла служба, които не гласуват за харизма, а за службата си и дребните си частни далаверки. И на тях Цецо им е по-близък.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #9 -: Март 03, 2019, 00:37:03 »
Така е! Но сепак аз си мисля, че поне за момента Цецо не може да надделее над Боко.

Дано да съм права!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #10 -: Март 19, 2019, 17:20:30 »
свободна европа е подкарала нашио кучи син :image008:

ползвам препечатката от гласове /цък/
Quote (selected)
Цветанов се е сдобил с новия апартамент през изминалата 2018 г., като е прехвърлил на фирмата-строител на луксозния имот два от своите стари апартаменти. И макар на практика имотите му да са намалели с един, имуществото на председателя на ПГ на ГЕРБ се е увеличило значително. Сделката поражда редица въпроси, като най-смущаващият от тях е, как квадратният метър в лускозната сграда излиза на семейство Цветанови едва 627 евро, при положение, че цените там започват от 2600 евро на кв. м.

Свободна Европа отправи писмено този въпрос към лидера на ГЕРБ в НС, но не получи отговор. За сметка на това се потвърди автентичността на документите, с които медията разполага.
...
Ако в "Артекс" са казали истината, това означава, че апартаментът на Цветанов би трябвало да струва минумум 831 600 евро (или 1 626 468 лева). Но тъй като имотът на бившия вътрешен министър е излязъл под скромните 400 000 лева, това означава разлика от цели 1 200 000 лева.
...
търси се тъща  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #11 -: Март 21, 2019, 19:11:42 »
И припомняне на "Именувам се ..."  :nuts:

Чок觧

  • Гост
Re: Време ли е за първи мандат на Цветанов
« Отговор #12 -: Март 27, 2019, 08:11:23 »
Измандатохерцаха го май... :erotic3:

Чок觧

  • Гост
Страстите в ГЕРБ се нажежават
« Отговор #13 -: Март 27, 2019, 08:14:15 »
 Страстите в ГЕРБ се нажежават
Кой сега е № 1 – ще се преброяват ли феновете на Борисов и Цветанов с декларации? Първият вестоносец вече е налице
http://baricada.org/2019/03/26/strasti-gerb/