Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 10:28:12

Автор Тема: Плевнелиев: Държавният глава обслужва руския геополитически интерес!  (Прочетена 27016 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Гледам тивито на гелосания и дават пресконференцията на Нашичкия и Медведев.
Нашичкият се разпищолил....

Гледах малко централната емисия дивотии на ьТВ.
Нашия красавец обясняваше гордо че чакаме новите изтребители.
Обърна се към Айфончик, ласкаво му каза "няма да се плашите" и бащински го потупа силно ухилен.

Бахти срама!

Трябва да ти кажа, че съм сигурна, че Медведев е бил предупреден за селташкото поведения на Боце. Няма начин да не е така, след като дори по руските форуми МУ се подиграват на различните изяви. А, аз да си призная дори съм пускала избрани моменти на мои приятели/познати...и съм превеждала подробно и напоително, при нужда. Хилежът е жесток...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Добре тогава, значи въпросът е приключен без повече уточнения за ролята на мъжа в такива двойки.

Принце и за това ли ще говорим по езоповски?
Направо ще задминем евро зелките по нищоказване. :blurry_drunk-2127:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Добре тогава, значи въпросът е приключен без повече уточнения за ролята на мъжа в такива двойки.

Принце и за това ли ще говорим по езоповски?
Направо ще задминем евро зелките по нищоказване. :blurry_drunk-2127:

Ами трябва да се учите :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
а мъжът в двойката к-----р или държач го наричаме?
Можем да си стиснем ръцете на "спомоществовател". Щото културно-обществена дейност, нали така?!
Джиджинце, къде е емотикончето с невинните очички, душицо?!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
през ум не ми е минало, въпросът беше лексикален
Моят също.  :light_bulb-1377:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Повече пот в ученията, по-малко кръв във боя!
Щом трябва и езоповски ще усвоим.
Може ли да го добавя в CV-то? :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Трябва да ти кажа, че съм сигурна, че Медведев е бил предупреден за селташкото поведения на Боце.

Имеет си хас! Все пак е вторият човек в една огромна империя.
Само не разбрах нашия тъпан с къв акъл тръгна да му се репчи с тия кепави хвърчила...
А то май други изцепки е имало - че на нас ни се полагал руския газ или нещо таквоз.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Сори, сър!  :apology-1312: Сори, сори, сори  :t23105:
Никакви сълзи! Бършем нос и тренираме витиеватости!  :cocktail:
"Ах, простете, мен горката, жертва на съдбата, и европейските цензурности!"  :cool-1084:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/02/20/3393072_gazprom_shte_stroi_samostoiatelno_turski_potok_v/

Това за днешните кълбета на ББ.
Газпром, ще строи в Турция, в Сърбия, на нас ще ни гледа сеира.
Ще се бръкнем колкото за F-ките.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
през ум не ми е минало, въпросът беше лексикален
Моят също.  :light_bulb-1377:
а Джиджи, бях го пропуснала
ама що се извиняваш, може да питаш всичко

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Quote (selected)
"Ах, простете, мен горката, жертва на съдбата, и европейските цензурности!"  :cool-1084:
Циливилизация..айде без гуглене.
Quote (selected)
"Криворазбраната свобода на съвестта е изгонила из главата му сяко вероизповедно и морално назидание, а софистическите мъдрования, кривовтълпените убеждения и съзетото твърдоглавие така са укоравили сърцето му, дето не може са откри ни най-малка нежна чувствителност. От това и в него ни най-малка черта от ония благородни чувства, които въздигат душата до истинското образование. Да, мнимоцивилизованият е нещо повече от простотата: той сичко умее, сичко знае; той ти говори за човеколюбие, за гражданска добродетел, за братска любов, за съгласие, за единство, но без да ги сеща той сам, без да ги има на сърцето си и без да ги върши. Сичко, що е вън от неговия собствен интерес, говори го само и само, за да препоръча себе си, че умее да разсъждава, да дава мнения, съвети, че знае, че е учен, образован." - из "Предговор"
Quote (selected)
"Европата измисля туй-онуй... и търси будали кат нас да им вземе парите."
Quote (selected)
"Ако сме свестни хора, не трябва да оставяме да става обичай чуждите вагабонти да си играят с нашата чест."
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Сори, сър!  :apology-1312: Сори, сори, сори  :t23105:
Никакви сълзи! Бършем нос и тренираме витиеватости!  :cocktail:
"Ах, простете, мен горката, жертва на съдбата, и европейските цензурности!:cool-1084:

Не!!! За конкретно отношение по отношение на мен /сори за тавтологията!/ за конкретно нещо на ено друго място в сий форум преди няколко дни.

Ама … заЕ … ЗАБРАВИ!  :cocktail:

N.B. До модераторите и Началниците на форума: тук не мога да изтрия и кьораф чужд емотикон извън "квотата си" /без моя!/, щото смисълът изцяло се обезсмисля!!! 

А явно се обезсмисля изцяло и моето съществуване тук ...



« Последна редакция: Март 04, 2019, 21:47:40 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Сори, сър!  :apology-1312: Сори, сори, сори  :t23105:
Никакви сълзи! Бършем нос и тренираме витиеватости!  :cocktail:
"Ах, простете, мен горката, жертва на съдбата, и европейските цензурности!:cool-1084:

Не!!! За конкретно отношение по отношение на мен /сори за тавтологията!/ за конкретно нещо на ено друго място в сий форум преди няколко дни.

Ама … заЕ … ЗАБРАВИ!  :cocktail:

N.B. До модераторите и Началниците на форума: тук не мога да изтрия и кьораф чужд емотикон извън "квотата си" /без моя!/, щото смисълът изцяло се обезсмисля!!! 

А явно се обезсмисля изцяло и моето съществуване тук ...


Ами чуждите емотикони са си чужди, защо (ти) трябва да ги броиш и тях :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Нашто, от Банки, си го знаем.
Eкс-Тадаръкова, обаче, изкърти сичкийо фаянс.
Все ми се искаше да не се случи, поне не толкова бързо, но падението вече е в експонента!!!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
А явно се обезсмисля изцяло и моето съществуване тук ...
Сакън! Всеки си има място и време, така че без теб форумът би бил много по-безцветен, не само в емотиконен смисъл!
(Така де, но и две картинки на пост стигат! )

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Нашто, от Банки, си го знаем.
Eкс-Тадаръкова, обаче, изкърти сичкийо фаянс.
Все ми се искаше да не се случи, поне не толкова бързо, но падението вече е в експонента!!!
Трябва да ти споделя, че лично аз не мисля, че сме постигнали всички възможни успехи в тази област. Все по-трудно ми става да гледам, слушам или чета отчайващите простотии, които природонаселението в тази държава сътворява. Ще ми повярваш ли, че повече от два месеца не сме пускали телевизор вкъщи?

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Джиджи, като ще цитираш така, трябва да знаеш или да видиш каква е транскрипцията на всеки емотикон и да го триеш вътре в цитата - така както е по долу.
По лесно е като искаш да триеш чужди емотикони - цитираш с копи-пейст и тогава виждаш самите емотикони и можеш да ги триеш лесно.
И защо ти е изобщо да цитираш всичко, цитирай с копи-пейст само подсказка от даден цитат.
Сори, сър!   Сори, сори, сори 
Никакви сълзи! Бършем нос и тренираме витиеватости! 
"Ах, простете, мен горката, жертва на съдбата, и европейските цензурности!"  quote]

Не!!! За конкретно отношение по отношение на мен /сори за тавтологията!/ за конкретно нещо на ено друго място в сий форум преди няколко дни.

Ама … заЕ … ЗАБРАВИ! 
N.B. До модераторите и Началниците на форума: тук не мога да изтрия и кьораф чужд емотикон извън "квотата си" /без моя!/, щото смисълът изцяло се обезсмисля!!! 

А явно се обезсмисля изцяло и моето съществуване тук ...


Ами чуждите емотикони са си чужди, защо (ти) трябва да ги броиш и тях
« Последна редакция: Март 04, 2019, 22:12:22 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
Ще ми повярваш ли, че повече от два месеца не сме пускали телевизор вкъщи?
Аз и в момента гледам "Вечер с Владимиром Соловьевым"!
Българска телевизия ИЗОБЩО не мога да гледам, особено т. нар. "политически" рубрики и предавания.
А относно това, дали сме достигнали всички възможни "успехи" - не сме, но понеже се сгромолясваме експоненциално - съвсем скоро ще ударим дъното.
Комай руската ракета ще се яви избавление някакво от абсолютния ни позор!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Сори, сър!  :apology-1312: Сори, сори, сори  :t23105:
Никакви сълзи! Бършем нос и тренираме витиеватости!  :cocktail:
"Ах, простете, мен горката, жертва на съдбата, и европейските цензурности!:cool-1084:

Не!!! За конкретно отношение по отношение на мен /сори за тавтологията!/ за конкретно нещо на ено друго място в сий форум преди няколко дни.

Ама … заЕ … ЗАБРАВИ!  :cocktail:

N.B. До модераторите и Началниците на форума: тук не мога да изтрия и кьораф чужд емотикон извън "квотата си" /без моя!/, щото смисълът изцяло се обезсмисля!!! 

А явно се обезсмисля изцяло и моето съществуване тук ...


Ами чуждите емотикони са си чужди, защо (ти) трябва да ги броиш и тях :m1731:

Ами защото така са ми наредили МОДЕРАТОРИТЕ в ТВОЯ форум: квота от максимум 2 емотикона, включително и тези в цитатите:t0116:
« Последна редакция: Март 04, 2019, 22:18:19 от Джиджи »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Виж колко е просто:
Quote (selected)
Не!!! За конкретно отношение по отношение на мен /сори за тавтологията!/ за конкретно нещо на ено друго място в сий форум преди няколко дни.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
съвсем скоро ще ударим дъното.

Много отдавна го казах във форума, още преди години - за нас дъно няма!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Quote (selected)
Ами защото така са ми наредили
Наредили са те тебе, ама други!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Сори, сър!  :apology-1312: Сори, сори, сори  :t23105:
Никакви сълзи! Бършем нос и тренираме витиеватости!  :cocktail:
"Ах, простете, мен горката, жертва на съдбата, и европейските цензурности!:cool-1084:

Не!!! За конкретно отношение по отношение на мен /сори за тавтологията!/ за конкретно нещо на ено друго място в сий форум преди няколко дни.

Ама … заЕ … ЗАБРАВИ!  :cocktail:

N.B. До модераторите и Началниците на форума: тук не мога да изтрия и кьораф чужд емотикон извън "квотата си" /без моя!/, щото смисълът изцяло се обезсмисля!!! 

А явно се обезсмисля изцяло и моето съществуване тук ...


Ами чуждите емотикони са си чужди, защо (ти) трябва да ги броиш и тях :m1731:

Ами защото така са ми наредили МОДЕРАТОРИТЕ в ТВОЯ форум: квота от максимум 2 емотикона, включително и тези в цитатите:t0116:

Къде това в моя форум?!
the lamers club honourable member …

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
А относно това, дали сме достигнали всички възможни "успехи" - не сме, но понеже се сгромолясваме експоненциално - съвсем скоро ще ударим дъното.
Комай руската ракета ще се яви избавление някакво от абсолютния ни позор!
В смисъл, че ракетата ще ни издълбае ново дъно, за да можем да си продължим да го копаем?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Оппааа! Как така неусетно завихме към емотиконите!? Че и потенциал за скендъл забележИх :D

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Споко Бачо!
Още един мандат на ОПГТ-о и руснаците ако искат да ни уцелят ще трябва да ни търсят по целият глобус.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Quote (selected)
скендъл
Ми то ф тема на Плювню ти иде от вътре неккси!
Чай съ напрая на модератор!
 :t3726:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
за да можем да си продължим да го копаем
Кои?
Тия, дето ще останат... такова...!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Буратино, не е прецизно да казваш "още един мандат на опг-то". По мои спомени ТОЙ не е успял да изкара нито един! :nuts:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Добре де още две половинки, няма да се караме! :way_to_go-1308:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Аз, отколе знам максимата, че две 1/2 такованета не правят едно цяло!!!
Но, парадоксът на ОПГ-то е в това, че колкото и да са му 1/2-рите или 1/3-ите - таковането ни е пълно!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Сори, сър!  :apology-1312: Сори, сори, сори  :t23105:
Никакви сълзи! Бършем нос и тренираме витиеватости!  :cocktail:
"Ах, простете, мен горката, жертва на съдбата, и европейските цензурности!:cool-1084:

Не!!! За конкретно отношение по отношение на мен /сори за тавтологията!/ за конкретно нещо на ено друго място в сий форум преди няколко дни.

Ама … заЕ … ЗАБРАВИ!  :cocktail:

N.B. До модераторите и Началниците на форума: тук не мога да изтрия и кьораф чужд емотикон извън "квотата си" /без моя!/, щото смисълът изцяло се обезсмисля!!! 

А явно се обезсмисля изцяло и моето съществуване тук ...


Ами чуждите емотикони са си чужди, защо (ти) трябва да ги броиш и тях :m1731:

Ами защото така са ми наредили МОДЕРАТОРИТЕ в ТВОЯ форум: квота от максимум 2 емотикона, включително и тези в цитатите:t0116:

Къде това в моя форум?!

Ба ли ... пардон! И сори!!! Можеш да го търсиш изписано в СИНЬО, щото на теб ше ти е ноо по–лесно, отколкото на мен!  :b0756:
« Последна редакция: Март 04, 2019, 22:26:25 от Джиджи »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Как няма да се караме бре? Не може четвърт от живота ми да мине да МУ гледам мутрата и да им търпя маймунджулъците

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Как няма да се караме бре? Не може четвърт от живота ми да мине да МУ гледам мутрата и да им търпя маймунджулъците

не се карайте, бийте се :m1728:

и не разваляйте хубавия бой със скандали :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Сори, сър!  :apology-1312: Сори, сори, сори  :t23105:
Никакви сълзи! Бършем нос и тренираме витиеватости!  :cocktail:
"Ах, простете, мен горката, жертва на съдбата, и европейските цензурности!:cool-1084:

Не!!! За конкретно отношение по отношение на мен /сори за тавтологията!/ за конкретно нещо на ено друго място в сий форум преди няколко дни.

Ама … заЕ … ЗАБРАВИ!  :cocktail:

N.B. До модераторите и Началниците на форума: тук не мога да изтрия и кьораф чужд емотикон извън "квотата си" /без моя!/, щото смисълът изцяло се обезсмисля!!! 

А явно се обезсмисля изцяло и моето съществуване тук ...


Ами чуждите емотикони са си чужди, защо (ти) трябва да ги броиш и тях :m1731:

Ами защото така са ми наредили МОДЕРАТОРИТЕ в ТВОЯ форум: квота от максимум 2 емотикона, включително и тези в цитатите:t0116:

Къде това в моя форум?!

Ба ли ... пардон! И сори!!! Можеш да го търсиш изписано в СИНЬО, щото на теб ше ти е ноо по–лесно, отколкото на мен!  :b0756:

Тц, не става. Щом аз го мога, значи и ти трябва да можеш :image008:
the lamers club honourable member …

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Принце, айде моля те дай и ти пример как да се пише без такива цитати заемащи вече амен цяла страница, че става тегава работа да се скроли през целия цитат.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
А явно се обезсмисля изцяло и моето съществуване тук ...
Сакън! Всеки си има място и време, така че без теб форумът би бил много по-безцветен, не само в емотиконен смисъл!
(Така де, но и две картинки на пост стигат! )

Известно е, че поезията на вогоните е на трето място сред най-бездарните в цялата Вселена. На второ място е тази на азготите от Криа. Веднъж по време на рецитал техният главен поет Грухтос Бомбастични изпълни стихотворението си „Ода в чест на малката бучка зелен маджун, която открих под мишницата си една лятна утрин“, в резултат на което четирима души от публиката починали от вътрешни кръвоизливи, а председателят на Средногалактическия художествен Ноблингов комитет е оцелял, като сам си прегризал единия крак. Говори се, че Грухтос останал „разочарован“ от приема на стихотворението си и тъкмо се канел да започне да чете дванадесеттомната си епопея, озаглавена „Любимите ми гърголения в банята“, когато собственото му дебело черво при отчаян опит да спаси живота на хората и цивилизацията, скокнало право нагоре, минало през гърлото му и заседнало в мозъка му.  :0007:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Принце, айде моля те дай и ти пример как да се пише без такива цитати заемащи вече амен цяла страница, че става тегава работа да се скроли през целия цитат.

Ама така не се губи нишката на разговора  :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
съвсем скоро ще ударим дъното.

Много отдавна го казах във форума, още преди години - за нас дъно няма!
Напротиф! Обаждат се от отдолу!  :b0230:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Сори, сър!   Сори, сори, сори! 
Никакви сълзи! Бършем нос и тренираме витиеватости! 
"Ах, простете, мен горката, жертва на съдбата, и европейските цензурности!"   

Не!!! За конкретно отношение по отношение на мен /сори за тавтологията!/ за конкретно нещо на ено друго място в сий форум преди няколко дни.

Ама … заЕ … ЗАБРАВИ! 

N.B. [uocktail:]До модераторите и Началниците на форума[/u]: тук не мога да изтрия и кьораф чужд емотикон извън "квотата си" /без моя!/, щото смисълът изцяло се обезсмисля!!! 

А явно се обезсмисля изцяло и моето съществуване тук ...


Ами чуждите емотикони са си чужди, защо (ти) трябва да ги броиш и тях

Ами защото така са ми наредили МОДЕРАТОРИТЕ в ТВОЯ форум: квота от максимум 2 емотикона, включително и тези в цитатите

Къде това в моя форум?!

Ба ли  :erotic3: ... пардон! И сори!!! Можеш да го търсиш изписано в СИНЬО, щото на теб ше ти е ноо по–лесно, отколкото на мен! 

Тц, не става. Щом аз го мога, значи и ти трябва да можеш 

Вече НЕ ЩА!

N.B. Туй на креватя изобщо не е от мен!!!

Начи тук се е намъкнал или МОДЕРАТОР или АДМИНИСТРАТОР ! :hypnotised-3320:
« Последна редакция: Март 04, 2019, 23:27:09 от Джиджи »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Абе от кое пихте тази вечер?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Mr. Blue

  • Гост
Джиджи, някакво бъзикане заяждане с модераторите ли долавям? :t0136:

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
Абе от кое пихте тази вечер?
Кювè.
На Todoroff

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Така и така се е обадил модераторът, да вземе да направи остра забелеШка на Джиджи и Принца да престанат с декарите цитати, щото пълнят по страница :nuts:

Mr. Blue

  • Гост
Стигнаха десет емотикона на коментар! Ще изтрия емотиконите да видим дали "нищо няма да се разбере!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Пробвал ли си го Брадатко, мнение?
Интересуват ме и другите вина на Тодороф, мавруд и мерло специално.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Та, да си дойдем "на дъното", изпод което вече ни се обаждат ...

Днес в съседна тема колешка беше написала, или по–точно – цитирала, че било трябвало да си създаваме нов живот, да не викаме "Народе?" и да сме си били "направили собствен живот и собствени грехове" ...

Оттук – накъде по–нататък, с греховете, които са ни били създадени, точно защото не сме викали "Народе:blurry_drunk-2127:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Quote (selected)
Ще изтрия емотиконите да видим дали "нищо няма да се разбере!
А, то има коментари и целите да се изтрият пак толкова ще се разбере.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Интересуват ме и другите вина на Тодороф, мавруд и мерло специално.

Ами според мен не са нещо кой знае какво...поне тези масовите. Аз навремето робувах на лозунга, че от българските вина по-хубави няма...докато не опитах италианските, например

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Вече НЕ ЩА! :tongue-out:

А парцалките кога ще ми върнеш, че да ти дам куклите :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Така и така се е обадил модераторът, да вземе да направи остра забелеШка на Джиджи и Принца да престанат с декарите цитати, щото пълнят по страница :nuts:

Те не са споменати в правилата :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи, някакво бъзикане заяждане с модераторите ли долавям? :t0136:

Не! Принца знае ноо добре за какво става въпрос!!!

А доколкото знам, той отдавна вече не е модератор.

Mr. Blue

  • Гост
Quote (selected)
Интересуват ме и другите вина на Тодороф, мавруд и мерло специално.

Ами според мен не са нещо кой знае какво...поне тези масовите. Аз навремето робувах на лозунга, че от българските вина по-хубави няма...докато не опитах италианските, например
Опитай испанските! :beer-405:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Вече НЕ ЩА! :tongue-out:

А парцалките кога ще ми върнеш, че да ти дам куклите :smokin:

Обмислям го ...  :m1708:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Опитала съм ги. Моята класация е следната: италиански, френски, испански

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Quote (selected)
докато не опитах италианските, например
Аз от любопитство.
Масовите италиански са също отмивка от бъчвите.
На средна цена ако ти паднат чилийски, австралийски - пробвай смело, особено традиционните - мерло и каберне.
И испанските от средна ръка не са стока. Френските са пък скъпи. И пак опираме до български, ама пусто като няма традиционно поддържане на еднакво качество - квото и както уцелиш.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Джузепе,
На мен ми хареса Кювето. Казва се 4 Friends, понеже е букет от сира, каберне, мавруд и мерло. В особена пропорция.
Най-ароматично беше това от 2014 г. В момента разполагам със само още едно шишенце от 2017-та.
Най-доброто, което съм му пробвал е "Терез" - каберне совиньон, но не помня годината.
Бутилката е с цената на червено Джони... - някъде там.
Това му е сайта - http://www.todoroff-wines.com/
Имам карта за членство.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Хм!
Аз набързо хвърлих един поглед тук.
http://craftbeer.bg/Red%20wine-cuvee-todoroff-4friends
И не ми се видя толкова страшно.
« Последна редакция: Март 04, 2019, 23:07:16 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Mr. Blue

  • Гост
Quote (selected)
На средна цена ако ти паднат чилийски, австралийски - пробвай смело, особено традиционните - мерло и каберне.
  :thumbs_up-3334:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Джузепе,
На мен ми хареса Кювето. Казва се 4 Friends, понеже е букет от сира, каберне, мавруд и мерло. В особена пропорция.
Най-ароматично беше това от 2014 г. В момента разполагам със само още едно шишенце от 2017-та.
Най-доброто, което съм му пробвал е "Терез" - каберне совиньон, но не помня годината.
Бутилката е с цената на червено Джони... - някъде там.
Това му е сайта - http://www.todoroff-wines.com/
Имам карта за членство.

4 friends имат и мерло -- около 10-на лева. Казват, че не било чак толкова лошо.

Това с комбинацията от сира и мерло е около 12 лева.

И да попитам нещо -- какви са тези нови сортове, които навлизат наред с традиционните български? Сира, мелбек, тути-кванти?
the lamers club honourable member …