Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 17:02:44

Автор Тема: ПП „Възраждане“ и всичко останало, свързано с нея …  (Прочетена 39091 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Quote (selected)
Вижте кой се е хванал на леденото хоро (по средата):
Лъчо сопри се малко бе!
То толкова крива вметка, че и петокласник ще я познае!
Вгледай се по внимателно къде му е турена гълъвътъ на вожда ти, къде му вървят ръцете...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Милен Врабевски.Близък до Клинтън и Плевнелиев, прокарва „патриотични ценности“- спонсорът на партия „Възраждане“

Не го харесах тоя евроатлантик Врабевски от самото начало, но че той е спонсор на "Възраждане", не знаех. Не може да си евроатлантик-глобалист и патриот едновременно, едното изключва другото. А пък педофила Клинтън и идиота Плевньо, заедно с български патриот - не на нас тия!

Не на мен тия – да цитираш "поглед.еу" на ренегатката Елена Гунчева, създаден специално за да плюе по "Възраждане"! Ако ще ѝ вярваш, вярвай си колкото щеш, но щом продължаваш да слагаш тук такива неща, аз повече няма да пиша в тази тема! Пък ти си плюй колкото щеш по "Възраждане", но вече без мен тук!!!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Лъчо, дай без обиди. Как няма да пишеш в тази тема?! Следиш "Възраждане" и е добре да коментираш тук фейк / достоверна информация

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
да цитираш "поглед.еу" на ренегатката Елена Гунчева, създаден специално за да плюе по "Възраждане"!

Всъщност, цитирам Добри Божилов и очаквам коментари, ако ми докажете че цитираното не е вярно, ще приема мнението на колегите, мисля че е ясно, че не съм партиен фанатик, нито трол.

Да, кой наистина стои зад "Възраждане", защото няма начин, политическа партия у нас да е независима?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23769
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Първан Симеонов: Абсурдни са лъжите за паметника на Шипка. Ремонтът му е планиран от 9 години, а партийната злоупотреба не прави чест на "Възраждане"
https://glasove.com/na-fokus/parvan-simeonov-absurdni-sa-lazhite-za-pametnika-na-shipka-remontat-mu-e-planiran-ot-9-godini-a-partiynata-zloupotreba-ne-pravi-chest-na-vazrazhdane
Мисля че Костадинов трябва да ограничи "феерите", понякога избива на фалцет и това не помага а вреди на каузата която уж поддържа.
Уж или поддържа?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
да цитираш "поглед.еу" на ренегатката Елена Гунчева, създаден специално за да плюе по "Възраждане"!
Всъщност, цитирам Добри Божилов и очаквам коментари, ако ми докажете че цитираното не е вярно, ще приема мнението на колегите, мисля че е ясно, че не съм партиен фанатик, нито трол.
"Докажи, что не верблюд!" Добри Милчев Божилов и Костадин Тодоров Костадинов са жестоко скарани и, разбира се, първият никога не пропуска случай да наплюе втория.
Quote (selected)
Да, кой наистина стои зад "Възраждане", защото няма начин, политическа партия у нас да е независима?
Зад "Възраждане" стои немалка част от българския народ. Докажи, че няма начин политическа партия у нас да е независима!

С това наистина приключвам участието си в тази тема. Не желая да гледам как тя се превръща в плювалник по "Възраждане".

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Зад "Възраждане" стои немалка част от българския народ. Докажи, че няма начин политическа партия у нас да е независима!

Повече ме интересува, зад "Възраждане" чии пари и кои служби стоят. То и зад баце някога стоеше повече от половината български плебс, ама видяхме каква стана!
Да не забравите да гласувате!  ;)