Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 18:51:39

Автор Тема: Правила …  (Прочетена 61686 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #120 -: Ноември 01, 2018, 10:57:22 »
Quote (selected)
та като се започне с подредбата и "прочистването" им да не го забравим?

Преди да се заемеш със сложната задача да прочистваш като доброволец и местен естет, мисля, че ще е редно да се съобразиш и с мнението на хората, предложили емоджитата преди твоето явление форумно тук!!! Аре по-скромно, а?

Аз също съм изпратила емотикони. И то ПРЕДИ моето форумно явление тук.

А освен това, „прочистването” ще стане едновременно с подреждането, тъй като някои от тях се повтарят дословно.

Тези, които си изпратила, съвсем спокойно може да добавиш към останалите от форума, които ще подредите.

Не са добавени именно защото се очаква(ше) това подреждане.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #121 -: Ноември 01, 2018, 10:59:55 »
Преди да се заемеш със сложната задача да прочистваш като доброволец и местен естет, мисля, че ще е редно да се съобразиш и с мнението на хората, предложили емоджитата преди твоето явление форумно тук!!! Аре по-скромно, а?
Ахем, имаше въпрос за доброволстване за почистването на емотиконния парк. И аз съм в кюпа. Скромно.
Имаше ПОКАНА за доброволстване …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #122 -: Ноември 01, 2018, 11:17:05 »
В подкрепа на кандидатурата си привеждам аргумента, че като дама мога да спретна супа, салата и ...
Шегата настрани, но емотиконите не са за супа и салата. Защото всеки от тях трябва да има определена функция, която /по възможност/ да не се припокрива с функцията на останалите. Цитирам Буратино: „Емотикончетата са ми в повече, ползвам ги, но повечето не ги разбирам. Човешките емоции трудно се онагледяват с картинка, даже и анимирана.”

Последното не е вярно, тъй като почти всички емотикони от галерията в стария форум онагледяваха ясно какво иска да каже човек.

Аз имам идея как може да стане подредбата на наличните емотикони, но и с включване на няколко от стария форум поради конкретната им функция /например кимане с глава за „да” и въртене на глава за „не”/. Каквито емотикони тук липсват. И изобщо не става въпрос за шарения, а за използването на емотиконите по функция, което според мен би трябвало да бъде включено и при изготвянето на евентуалния списък.

За съжаление обаче в момента не мога да участвам поради лични ангажименти, които се очаква да приключат някъде докъм Нова година.


Затова ПРЕДЛАГАМ, а не настоявам за следното: всеки, който има някаква идея, да направи тази подредба, която да бъде в последствие одобрена лично от Администратора на форума или подложена на „всенародно” обсъждане. И не е необходимо форумното участие на този някой „да е мааалко по-широко извън темите за "правилата и организацията на форума" и евентуално теми "аху - иху"  + "теми за мюзик с палче нагоре или надолу". Защото тук става въпрос единствено за емотикони и за нищо друго.  :ive_got_it-1379:

А ако и аз мога да се вместя, добре. Ако не … здраве да е …
« Последна редакция: Ноември 01, 2018, 12:57:30 от Джиджи »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #123 -: Ноември 01, 2018, 14:26:03 »
Quote (selected)
Всички сме с конопени одежди и в добрият случай яздим магаре.
Хм. Синът Божий не е ли само един?
 

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Правила …
« Отговор #124 -: Ноември 01, 2018, 15:19:20 »
Quote (selected)
Всички сме с конопени одежди и в добрият случай яздим магаре.
Хм. Синът Божий не е ли само един?
Синът Божий може и да е само един, ама магаретата и конопените одежди се срещат значително по-често.  :D

Джиджи, върши си спокойно работата, само излагай идеите си внятно и кратко (не че аз съм повелителка на краткостта, ама да си попитам!).

Има ли и още предложения за емотиконното поле? Пишете, джанъм, пишете! Аз съм разперила уши и ви слушам!  :-*


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #125 -: Ноември 01, 2018, 21:28:22 »
67, виж на стр. 8, долу, в темата „Вече не липсва …” показнО за тва, как се ползУват емотиконите. Кво повече да обяснявам …

Най-сетне се накефих за пръв път от четири месеца насам!  :jump_for_joy-951:

Дано и ти можеш да го направиш!  :wacky-3318:
« Последна редакция: Ноември 01, 2018, 22:35:22 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #126 -: Февруари 25, 2019, 15:30:27 »
Гледам че правила няма в "релийз", но организация има и то хм да речем "демократична".
За фризирането всичко е ясно - добре описано.
По тайни канали от тук пт там разбрах че е по-вероятно да ти изтрият пост, отколкото да те замразят.

Моето предложение:
Преди да делнат поста модератор/админ който там търка - мейл до юзера, кратко и простичко
Quote (selected)
Изтрит пост:
<копи-пейст на поста>

Не ми се вижда натоварващо, а прави нещата изключително прозрачни. Да си види грешника какви ги е творил и да се ориентира къде се е обосрал.
Няма как да е в Оймякон-а, защото това прави поста фактически неизтрит.
От друга страна, юзера може да реши да си го обжалва. Хора сме, всички грешим...

Edit:
А за правилата - може да си краднем от старите правила:
http://old.segabg.com/replies.php?id=85830
Е, мотамо не стават, но има идеи все пак.
« Последна редакция: Февруари 25, 2019, 15:36:17 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Mr. Blue

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #127 -: Февруари 25, 2019, 17:33:32 »
Премахвам коментари, които самият автор е изтрил и е останало празно поле.
Премахвам коментари или част от коментари, в които има лични нападки или обиди- всеки знае какво е написал, затова ги трия и от кошчето за боклук.
В някои коментари добавям свой коментар, за да обърна внимание на израз, който може да се разбере двузначно или да предизвика конфликт.
 Никакъв коментар, свързан с темата не се трие(не трия)!
За изтритият коментар по темата на Бачо Кольо-нямам представа как е станало, затова го "възстанових" , макар и като мой коментар: http://62.44.102.29/index.php?topic=633.msg20318#msg20318
За "спор с модератора" съм безкомпромисен, като предварително предупреждавам!
За опит за заобикаляне на "забрана на модератор"-конфликт в затворена тема да се продължи с отваряне на нова на същата тема-също!
« Последна редакция: Февруари 25, 2019, 17:38:19 от Mr. Blue »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #128 -: Февруари 25, 2019, 17:42:29 »

За изтритият коментар по темата на Бачо Кольо-нямам представа как е станало, затова го "възстанових" , макар и като мой коментар:
Няма проблеми. Аз имам версия. Много ми се спеше. Нещо сбърках, нещо трих. Най-вероятно съм го изтрил неволно. Благодаря ти, че си го възстановил, макар че си беше офтопик...
« Последна редакция: Февруари 25, 2019, 17:52:01 от Bacho Кольо »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #129 -: Февруари 25, 2019, 17:45:28 »
Mr. Blue,
Разбрах. Аз доволен! (не че е важно)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Чок觧

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #130 -: Март 12, 2019, 22:58:51 »
Не ми е приятно да разбера , че някой от колегите е наказан , независимо дали по нечий донос или сам си го е "изпросил" ! От анкетата , която бе направена се видя донякъде , че почти всички сме с леви убеждения и не върви да се наказваме един друг , защото и модераторите са форумци , участници като нас .
 Но опитвайте се максимално да се въздържате от обидни квалификации към публични личности , независимо колко големи боклуци са !
 Вече има случаи на осъдени медии от такива субекти , осъдени коментатори , осъдени с акаунти във Фейсбук ! От министри , депутати , кметове , общински съветници и други тунеядци (нищо лично!) Преди да пуснете коментар - прегледайте го още веднъж ! Ако сте го пуснали и сте намерили нещо нередно-редактирайте го !
 Няма да ми е никак приятно на мен , а и надявам се и на вас да ни затворят сайтчето и да си имат организаторите/собствениците работа със съда !
Пиша всичко това , защото днес бе наказан един от най-активните ни участници/потребители . И не бих желал това да се случва занапред !
 Лека вечер !

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #131 -: Март 12, 2019, 23:16:14 »
Не ми е приятно да разбера , че някой от колегите е наказан , независимо дали по нечий донос или сам си го е "изпросил" ! От анкетата , която бе направена се видя донякъде , че почти всички сме с леви убеждения и не върви да се наказваме един друг , защото и модераторите са форумци , участници като нас .

Пиша всичко това , защото днес бе наказан един от най-активните ни участници/потребители . И не бих желал това да се случва занапред !

В Оймякона все още няма нищо, Чоки. Да не става дума само за изтриване на пост?
« Последна редакция: Март 12, 2019, 23:18:55 от Джиджи »

Чок觧

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #132 -: Март 12, 2019, 23:20:50 »
Не , за 5 дневен бан на Мики . :(
 Надявам се да го публикуват в Омякона

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #133 -: Март 12, 2019, 23:24:09 »
Кофти! Точно за Мики ...  :sad-3295:

Чок觧

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #134 -: Март 13, 2019, 09:53:10 »
Да , оказва се , че форумецът е бил прекалено активен , но и модераторите не са били съвсем "охлюви" , щом са успели да видят и изтрият , а след това и накажат съответния форумец , преди аз да видя и прочета коментарите му. Тогава и нямаше да отдавам личните му нападки към мен в темата "за кого бихте гласували" само на патологичното му русофилство . Дано тия 5 дена му помогнат да преосмисли поведението и да поизчисти речника си от "ненормирана" или "нерегламентирана" лексика .
***
 Относно затварянето на темата с мнението на Богомил Бонев - публикувал съм статия от интернет вестник - Епицентър или Бултаймс - не помня кой от двата .
Бяха две негови изказвания , другото бе за отпуснатите 8 млн лв на Мюфтийството . Не мога да знам дали е фейк или не , но щом сте решили , че не ѝ е тук мястото - можете направо да я изтриете - това не е мое мнение , аз не съм Богомил Бонев , а и мое мнение да беше - пак !

Почти всяка сутрин обикалям новинарските сайтове на български и руски и публикувам това , което ми се струва злободневно - добро или лошо . Това ни най-малко не трябва да се обвързва с моя позиция , за да ми се задават въпроси , като че ли аз съм писал статията ! Коментирайте статията !

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #135 -: Март 13, 2019, 11:39:27 »
Оказва се, че за Мики не съм била достатъчно прозорлива и аз, тъй като не съм чела всичко, написано от него. Но след като снощи видях обобщението на модераторите в Оймякон, ми светна някаква лампичка.

Даже се опитах да ги поздравя за част от заключенията им, но не ми се получи. Дали пък не е разрешено? Затова ще опитам отново:

Quote (selected)
Този форум съществува с безценната добра воля и машина на Госингер. Колко му струва удоволствието да го прави, той си знае.

И аз, и Mr. Blue модерираме на добра воля, не за да се опияняваме от властта да изтрием някоя глупост, а да осигурим евентуално гладки и интересни дискусии.

Едва 20-30 активни потребители успяват доста често и доста успешно да се държат като деца - женомразки и женомразци, мъжемразки и мъжемразци, тривиални и тотални мизантропи, недооценени творци, кой знае защо търсещи признание точно тук, геополитици, анализатори, прогностици, обикновени киселяци.

Кое защо било изтрито, коя тема била обединена или разделена и защо точно тази и точно сега, а не вчера или след месец..
:way_to_go-1308:
« Последна редакция: Март 13, 2019, 11:44:08 от Джиджи »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #136 -: Март 13, 2019, 21:28:03 »
Къде е тоя оймяукон?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Чок觧

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #137 -: Март 13, 2019, 21:32:12 »
Къде е тоя оймяукон?

Като кликнеш на Организационни и ще ти се отворят няколко теми - там е и Оймякон

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23469
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #138 -: Март 13, 2019, 21:32:34 »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #139 -: Март 14, 2019, 15:50:13 »
Къде е тоя оймяукон?

В Якутия*!!! :cool-1084:

А аз така и не разбрах кой тук е чак такъв познавач на тез географски ширини:

Quote (selected)
Оймякон е село в република Якутия, Русия. Намира се на левия бряг на река Индигирка. Името на селото означава „незамръзваща вода“ и идва от това, че край него има термален извор. Това е едно от най-студените населени места на Земята.

Население (2011): 500 души

Страна: Русия

И дали не ни готвят тук да разрешим демографския проблем в Якутия? :bluegrab:
« Последна редакция: Март 14, 2019, 17:19:03 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #140 -: Март 14, 2019, 16:04:52 »
хади сега географии...
Quote (selected)
Младо русокосо момиче влиза в аптека:
- Здравейте! Имате ли крем за обезкосмяване?
- Да, имаме - отвръща аптекарят. - А за коя област ви трябва?
- Сливенска.

Чок觧

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #141 -: Март 14, 2019, 16:48:58 »

Тцъ! В Якутия*!!! :cool-1084:

И така не разбрах кой тук е чак такъв познавач на тез географски ширини:
 Това е едно от най-студените населени места на Земята.

Обикновено , когато получаваш  :t1206: , казват , "че те изпращат в Сибир на студено" . А в Оймякон е измерена най-ниската температура на Земята за населено място  -79 до -83 градуса

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #142 -: Март 14, 2019, 17:27:07 »
Ми тогаз да сменим заглавието на темата: от "Оймякон Травъл" на "Сибир Травъл".

Поне на повечето от нас ше ни бъде некак по–привично и  по–уютно ...  :too_happy-1067:

П.П. Абе, само аз ли от сутринта имам проблем със зареждането на страницата на "Керпеден" /the server is not found!/?
« Последна редакция: Март 14, 2019, 17:29:16 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #143 -: Март 14, 2019, 17:33:18 »
Къде е тоя оймяукон?

В Якутия*!!! :cool-1084:

А аз така и не разбрах кой тук е чак такъв познавач на тез географски ширини:

Аз :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #144 -: Март 14, 2019, 18:56:02 »
Блазе ти!  :smokin:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Правила …
« Отговор #145 -: Март 14, 2019, 19:58:15 »
Ми тогаз да сменим заглавието на темата: от "Оймякон Травъл" на "Сибир Травъл".
Поне на повечето от нас ше ни бъде некак по–привично и  по–уютно ...
Твърдо нье! Ще вземат да наизлизат декабристи и декабристки от Сибир, ще настане всеобщо мазало!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #146 -: Март 14, 2019, 21:27:40 »
the lamers club honourable member …

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #147 -: Април 10, 2019, 13:44:07 »
Правило №1: На модиките да се забрани със закон да фризират дамите за повече от 24 часа.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #148 -: Април 17, 2019, 19:15:44 »
Понеже няма къде да попитам - питам тук - как мога да изтрия тема, на която съм автор?
Огледах внимателно опциите, не намирам възможност "изтрий тема".
Благодаря.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #149 -: Април 17, 2019, 19:23:27 »
Долу в ляво - Премахни темата.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #150 -: Април 17, 2019, 19:27:36 »
мики, темата за авторските права няма такава опция.

Пешо

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #151 -: Април 17, 2019, 19:29:42 »
Доколкото разбрах, модераторите се оттеглиха. При това положение кой има право да премахва коментари и по какви критерии ?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #152 -: Април 17, 2019, 19:32:39 »
Странно, темата си е твоя. Но нямаше ли някакви драми с пререгистриране?
т.е. ти си същия юзър като име и работи, но с ново ID.

Ото, точно това е. Темата просто не е твоя "собственост", а на предишния Ото.
Погледни под темите има "започната от:..." и може да цъкнеш на потребителя да си го зяпаш. А на твоята не, стария Ото явно изтрит.
« Последна редакция: Април 17, 2019, 19:37:26 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #153 -: Април 17, 2019, 19:44:58 »
Благодаря мики, така е.
Приключих с питанките.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #154 -: Април 18, 2019, 13:11:13 »
Доколкото разбрах, модераторите се оттеглиха. При това положение кой има право да премахва коментари и по какви критерии ?

А аз, доколкото разбирам, все още има глобален модератор във форума.
the lamers club honourable member …

Неактивен Ivo

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 29
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #155 -: Февруари 24, 2020, 08:58:48 »
Мнението прехвърлено в раздел "Технически".
« Последна редакция: Февруари 24, 2020, 09:00:58 от Ivo »
“Perhaps to lose a sense of where you are implies the danger of losing a sense of who you are.”
― Ralph Ellison, Invisible Man

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #156 -: Декември 17, 2020, 02:22:22 »
...едно от неписаните основни правила  при създаването на сий уважаван форум беше да не коментираме редакцията, издателя или участници във форума-майка, където участваме(хме) десетилетия наред.

Нека да се придържаме към това неписано правило.

Поради това призовавам собственика, модераторите, особено г.н Паралелопипед, да въведат ред за предотвратяване на такива рецидиви.

Благодаря предварително.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #157 -: Декември 17, 2020, 02:57:04 »
...едно от неписаните основни правила  при създаването на сий уважаван форум беше да не коментираме редакцията, издателя или участници във форума-майка, където участваме(хме) десетилетия наред.

Нека да се придържаме към това неписано правило.

Поради това призовавам собственика, модераторите, особено г.н Паралелопипед, да въведат ред за предотвратяване на такива рецидиви.

Благодаря предварително.
А тва, независимо от  всичко, как точно и по какъФ повод се появи точно ТУК ф момента? :rolling_eyes-1314:
« Последна редакция: Декември 17, 2020, 03:02:29 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #158 -: Декември 17, 2020, 07:44:38 »
...едно от неписаните основни правила  при създаването на сий уважаван форум беше да не коментираме редакцията, издателя или участници във форума-майка, където участваме(хме) десетилетия наред.

Нека да се придържаме към това неписано правило.

Поради това призовавам собственика, модераторите, особено г.н Паралелопипед, да въведат ред за предотвратяване на такива рецидиви.

Благодаря предварително.

А тва, независимо от  всичко, как точно и по какъФ повод се появи точно ТУК ф момента? :rolling_eyes-1314:

Ами прегледай коментарите два-три дена назад и може би ще разбереш :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен Асоль

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 27
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #159 -: Декември 18, 2020, 08:22:54 »
Я да пробвам. Не знам какво стана, ама с този ник влязох

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #160 -: Декември 18, 2020, 09:06:29 »
Ами не е ясно какво е станало.
Може би е имало срив и се е загубила базата с регистрациите или нещо се е "ъпдейтнал" софтуера ....
"администрацията" на форума може да каже.
Аз вчера си играх половин ден. Явно трябва да изпълниш исканията за "проверка на паролата" или направо да си поискаш парола по мейл, после чакаш половин ден да получиш линк за "активиране"..... и го прави веднъж! Аз помислих че съм дал друг мейл при регистрацията, та проверих като дадох не "име", а мейл, та после втория мейл заминал в спама, а първия става неактивен ..... бе половин ден. Че може и цял  :t2412:

Неактивен Асоль

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 27
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #161 -: Декември 18, 2020, 11:49:38 »
Преди малко отново ми даде първия път невалидна парола, после си влязох. Не знам какво става, Принцът обеща да провери

AnonimusBG

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #162 -: Декември 18, 2020, 16:17:16 »
При мен няма проблеми, но аз не се занимавам да вкарвам пароли.
Браузъра я слага автоматично.
И на лаптопа и на телефона.
« Последна редакция: Декември 18, 2020, 17:36:19 от AnonimusBG »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #163 -: Декември 18, 2020, 16:34:27 »
И при мен имаше проблем с паролата преди около месец. Същият като на 66.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #164 -: Декември 18, 2020, 17:32:21 »
Аз от две седмици влизам винаги от втория път. Първия път ми дава "невалидна парола"

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #165 -: Декември 18, 2020, 17:37:50 »
току-що влязох само за да проверя как става. нямах проблеми. паролата е записана и не съм сигурен, че ще си я спомня, ако изчезне.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #166 -: Декември 18, 2020, 18:05:37 »
И при мен имаше проблем с паролата преди около месец. Същият като на 66.
Преди месец?
Мисля тогава почнаха проблемите с тъпата и крайно вредна (в този вариант) функция "редактиране на публикация". Ромбчето долу в дясно.
Най вероятно нещо чоплят и ъпдейтват по софтуера (издателите), а кога бъга ще доди до теб, повидиму зависи от вида и версията на браузъра.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #167 -: Декември 18, 2020, 22:05:58 »
Спокойно, и аз влизам от втория път!  :smokin: И не е само на този форум, така че стиснете зъби за момента!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #168 -: Декември 21, 2020, 15:56:16 »
...едно от неписаните основни правила  при създаването на сий уважаван форум беше да не коментираме редакцията, издателя или участници във форума-майка, където участваме(хме) десетилетия наред.

Нека да се придържаме към това неписано правило.

Поради това призовавам собственика, модераторите, особено г.н Паралелопипед, да въведат ред за предотвратяване на такива рецидиви.

Благодаря предварително.

А тва, независимо от  всичко, как точно и по какъФ повод се появи точно ТУК ф момента?

Ами прегледай коментарите два-три дена назад и може би ще разбереш

Аз имах предвид нещо доста по-назад и съвсем конкретно – отворената на 01 август 2020 г. от cekyko в раздел „Новините от деня” тема, озаглавена „Битовите доносници”:

бая се чудих дали ни трябва нещо такова за ония лайненца от форума-майка, дето гледат да прецакат опонентите си със гнуснеене из форума и лепене по подметките на нормалните хора (тъ мъ), като същевременно се правят на сейнт уотър ъндринкед, особено след като по техни доноси се банва наред.....

поведението на некои герберастчета отатък ме убеждава, че трябва да има нещо тук таквоз за разбор на най-отявлените нещица от там.... ъъъъ.... Сещам се за лемовската дефиниция гнусотник беснеещ,  направо им лепи на тия около бахурестия плазмодий и самото онуй.....

Под така направеното „антрефилѐ” следват 3-4-5 коментара, като темата приключва още на 02 август 2020 г. със следния МОЙ КОМЕНТАР:

Quote (selected)
ДЖИДЖИ

Колкото до новоотворената тема, мисля, че е доста НЕАДЕКВАТНА.
Защото НЕ Е наша работа да обсъждаме тук като воайори чужди проблеми (imho).
:i_sheepish:



« Последна редакция: Декември 21, 2020, 19:29:07 от Джиджи »

Неактивен Асоль

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 27
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #169 -: Декември 22, 2020, 09:56:45 »
Принце, вчера пък същия номер с този нов ник.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #170 -: Ноември 28, 2021, 22:11:08 »
 ся, в стилистиката на Ной-градил си кротко Июия килия и се домъкнала оная досдница Ирина, позната и кат моме Калина-общата,добре че бил котатакът Леополд с голямата тояга под малката папионка че дисциплинирал мишлетата

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #171 -: Ноември 28, 2021, 22:12:22 »
паралепипеда кат админ за чеп не става.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #172 -: Ноември 28, 2021, 22:14:27 »
паралепипеда кат админ за чеп не става.

Не си прав, щото той е админ още откакто съществува форума. Колко годинки вече се навъртеха? И що сега пък точно да не става?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #173 -: Ноември 28, 2021, 22:20:01 »
Щото не ще да му администрира последният бисер в ноемврийските избори

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #174 -: Ноември 28, 2021, 22:27:20 »
форумите оцеляват въпреки бездарните администратори, не благодарение на тях. в момента в който сега отключат форума, ако решат,  на отстоящата седянка ще се спихне. А ако не решат-пак ще се спихне поради липса на собствен контекст.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #175 -: Ноември 28, 2021, 22:34:48 »
форумът има собствено съдържание. тука няма такова. една поляна може да влезе в историята като Събрание еднократно, не и да стане форум без прилежаща инфраструктура.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #176 -: Ноември 28, 2021, 22:42:42 »
Чудесни мисли Кайзере
Собствен контекст, прилежаща инфраструктура..
Я продължи

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1265
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #177 -: Ноември 28, 2021, 22:46:09 »
Отварянето на другия може да се окаже доста положително за седянката. Ще видим

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Правила …
« Отговор #178 -: Ноември 28, 2021, 22:55:09 »
Алис, винаги ще те оставя недовършена тчк по

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Правила …
« Отговор #179 -: Ноември 28, 2021, 23:07:37 »
Ах, каква злочеста съдба