Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 01:52:19

Автор Тема: Re: Технически  (Прочетена 5789 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически
« -: Април 16, 2019, 13:50:19 »
Изподнадпредвид състоялите се драми и аз да кажа някои неща. Въпросното "кърваво писмо" го пиша сума ти време, чак ми писна.
От пост №1 съм обявил кой съм, какъв съм и защо съм.
Какво харесвам и какво не си личи от activity-то ми. Ма тва не е важно.
По-важното е как си личи.
Too agressive?
На моменти това е търсен ефект. На моменти вероятно необосновано.
Но, хора сме - грешим. Пример за това е синьописеца дето се възмутил на "кудкудякането". Само дето объркал драматично "кокошките". :)
Ма и тва не е важно.
Важното го каза Буратино - не стерилизирайте форума!
И не защото нещо да блеснем, да се изпъчим... Това е нашият мизерен начин за защита!
Вече има един изтърван трол, въпреки очевидно добрата защита на входа. Асол го обгрижва, но ако утре станат 10?!
Добре, с десятка като викне на помощ симпли и хамела вероятно ще се справят. Поне за известно време...
Не че ми пука чак кой знае колко - аз не съм женен за керпедена, нито пък някой ми плаща да гоня по сокаците дивотиите на Кайлито.
А от друга страна ще е тъпо да се разделим. Харесва ми форума. Всъщност не форума - форум като форум, харесват ми форумците.
Кстати, не мисля да трия каквото и да е, както някои направили. Не е хубаво така.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Технически
« Отговор #1 -: Април 16, 2019, 23:35:19 »
Извинения към администрацията!
Не съм искал да изглежда така, сякаш ще ми изтрили нящото. А всъщност аз си го курдисах тук!!!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Re: Технически
« Отговор #2 -: Април 16, 2019, 23:49:21 »
Джан Цун Цяо
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.