Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:30:10

Автор Тема: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ  (Прочетена 143842 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Тъй като – съвсем обичайно! – тази сутрин сте се вторачили в една необходима, но не толкоз основна подробност, свързана със събитията от вчера – МАНЛИХЕРАТА  :D – откривам тук тази може би временна тема, като оставям съдбата ѝ на решението на любимите Модератори, дали да бъде преместена там, където й е мястото, т.е. при темата за оставката на Цуци. За което  :apology-1312:

"На живо от ГОЛГОТА" /по Гор Видал!/ сутринта след РАЗПЯТИЕТО


Quote (selected)
ЦЦ–ФОСТАФКА

:piss2:  :m1235:  :piss:
(a curtsey to Рекиджа)

На 28 март 2019 г. – денят след официалното  „разжалване” на Цуци с ритуално сваляне на политическите/партийните му пагони, свързани с българския Парламент, в 08:30 hrs. в сутрешния си блок  БТВ излъчи пресконференция за офицЯлно подписване на споразумение между ГЕРБ и СДС за съвместно участие в предстоящите европейски избори.

Прес–конференцията трябваше да се води от Боци
. Но Цуци се появи отново в цялото си партийно величие – едва ли не като водещ на таз конференция. Все едно че вчера не се беше случило нищо.

Следват подробности: Цуци “водеше”, а Баце докладваше – така както си беше, а и май ще си бъде …  :t1815:

Quote (selected)
Борисов /за подписване на споразумението със СДС/:

1. тра–ла–ла–ла … ла–ла–ла … ла–ла–ла …

2. За жалост г–н Владимир Кисьов се отказа от участие в листите, като на 6–то избираемо място ще участва г–н Александър Йорданов.

Борисов /за това, кой ще заеме освободените от апартаментчиците места/:

Председателството на групата на ГЕРБ в парламента ще поеме Даниела Дариткова. За останалите места още не сме решили.

Борисов /на въпроси на репортери по повод на АПАРТАМЕНТГЕЙТ – по памет!/:

За „приятелския огън” всичко е лъжа, просто фалшиви новини …

Не е лъжа обаче, че структурите си искат Цветанов.

Но ние реагирахме моментално:  1 министър и 2–ма зам.министри напуснаха държавните си постове – „и морално и политически” /цитат  :D/.

Като цяло, това „не изглежда красиво, даже добре”, поне за момента. Докато не се установи откъде са били парите за закупените апартаменти

Явно Онци не е нашепнал на гОркия, че са от СКРИНА …  :t2027:
« Последна редакция: Март 28, 2019, 20:03:02 от Джиджи »

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #1 -: Март 28, 2019, 10:22:16 »
Все едно че вчера не се беше случило нищо.
Ами то наистина нищо не се е случило - излязъл от НС, голяма работа!
Нали си запазва постовете в ОПГто и от там може да контролира НС, избори и т.н.
Разликата е, че се скри на сянка, а както знаем, вървим към лято и жеги :)
Да му мислим ние, които плащаме и ще плащаме простотиите му!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #2 -: Март 28, 2019, 10:24:30 »
Още една тема за Цецо. :) Аз май лично предпочитам офтопика за манлихерата, ма това е въпрос на вкус.

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #3 -: Март 28, 2019, 10:25:53 »
Александър Йорданов се устремява към Европарламента, ще е на 6-то място в листата ГЕРБ-СДС

http://epicenter.bg/article/Aleksandar-Yordanov-se-ustremyava-kam-Evroparlamenta--shte-e-na-6-to-myasto-v-listata-GERB-SDS/178721/2/0

Не им ли омръзна да си вкарват автоголове?
Разбирам че искат да привлекат някакви остатъци от тъмносините избиратели, но загубата ще е по-голяма.
Тяхна си работа.

Пешо

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #4 -: Март 28, 2019, 10:26:57 »
Още една тема за Цецо. :) Аз май лично предпочитам офтопика за манхилерата, ма това е въпрос на вкус.
Тогава тук може да коментираш очакваната оставка на Търиса. Или изплуването на Дон Балон.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #5 -: Март 28, 2019, 10:28:08 »
Quote (selected)
Или изплуването на Дон Балон.

 ;D

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #6 -: Март 28, 2019, 10:28:44 »
Джиджи
На твое място бих допълнил заглавието с - ГЕРБ, евроизбори.

Пешо

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #7 -: Март 28, 2019, 10:28:58 »
Quote (selected)
Не им ли омръзна да си вкарват автоголове?
Разбирам че искат да привлекат някакви остатъци от тъмносините избиратели, но загубата ще е по-голяма.
Би ли пояснил кой си вкарва автогол и защо ? И каква ще е загубата.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #8 -: Март 28, 2019, 10:34:06 »
Quote (selected)
Не им ли омръзна да си вкарват автоголове?
Разбирам че искат да привлекат някакви остатъци от тъмносините избиратели, но загубата ще е по-голяма.

Би ли пояснил кой си вкарва автогол и защо ? И каква ще е загубата.

ГЕРБ, защото Александър Йорданов не е човекът, който ще привлече бившите фенове на СДС. Нищо, че голяма част от тях малоумно ще гласуват по маниера на Manrico.
the lamers club honourable member …

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #9 -: Март 28, 2019, 10:36:11 »
Quote (selected)
Не им ли омръзна да си вкарват автоголове?
Разбирам че искат да привлекат някакви остатъци от тъмносините избиратели, но загубата ще е по-голяма.
Би ли пояснил кой си вкарва автогол и защо ? И каква ще е загубата.

Просто Ал. Йорданов е меко казано специфична личност.
Той може да привлече тъмно сините русофоби, но заради него доста повече хора най-малкото няма да гласуват за ГЕРБ-СДС.
Хард вариант на ситуацията със Станишев и БСП. Там доста съчувстващи нямаше да гласуват ако бяха цвъкнали Станишев вместо Йончева.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #10 -: Март 28, 2019, 10:38:41 »
Автогол защото много бивши симпатизанти са бивши именно заради такива като Александър Йорданов.
СДС се роди като дясна партия, остана само маниакалната русофобия, другото изтече в канала.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #11 -: Март 28, 2019, 10:43:44 »
Автогол защото много бивши симпатизанти са бивши именно заради такива като Александър Йорданов.
СДС се роди като дясна партия, остана само маниакалната русофобия, другото изтече в канала.

Аз си мисля че някъде 1/3 до към 1/2 от избирателите на Герп не могат да четат, така че няма драма.
И Йосиф Висарионович ще изберат ако каже батето.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #12 -: Март 28, 2019, 10:49:21 »
"батето" е яко в палажение :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #13 -: Март 28, 2019, 10:51:57 »
Quote (selected)
И каква ще е загубата.
Едно място.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #14 -: Март 28, 2019, 10:59:09 »
Още една тема за Цецо. :) Аз май лично предпочитам офтопика за манлихерата, ма това е въпрос на вкус.
Ми стой си при манлихерата ...   :bubblegum:
« Последна редакция: Март 28, 2019, 11:16:49 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #15 -: Март 28, 2019, 11:01:01 »
Още една тема за Цецо. :) Аз май лично предпочитам офтопика за манхилерата, ма това е въпрос на вкус.
Тогава тук може да коментираш очакваната оставка на Търиса. Или изплуването на Дон Балон.
:in_love-1101:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #16 -: Март 28, 2019, 11:08:16 »
Джиджи
На твое място бих допълнил заглавието с - ГЕРБ, евроизбори.
:bravo-1290:

Чудесно, за да си остане отделна тема! Щото ни чакат още цели 2 месеца.

Да, ама как ставаше? Сменяла съм заглавие веднъж, но не помня как беше.  :sad-3295:

Чоки?!?!
Ти нали сменЯ вчера заглавие ...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #17 -: Март 28, 2019, 11:12:36 »
СДС се роди като дясна партия, остана само маниакалната русофобия, другото изтече в канала.

То, това беше и цялото "дясното" на СДС. Плюс антикомунизъм. Няма значение като каква са я замисляли. Важното е, че електоратът им е дребна градска буржоазия. Демек - либерали.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #18 -: Март 28, 2019, 11:15:12 »
Джиджи
На твое място бих допълнил заглавието с - ГЕРБ, евроизбори.
:bravo-1290:

Чудесно, за да си остане отделна тема! Щото ни чакат още цели 2 месеца.

Да, ама как ставаше? Сменяла съм заглавие веднъж, но не помня как беше.  :sad-3295:

Чоки?!?!
Ти нали сменЯ вчера заглавие ...

Влез в първото ти мнение в тази тема. Там може да редактираш и заглавието на темата. И нали няма да питаш как да влезеш в мнението си?
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #19 -: Март 28, 2019, 11:26:25 »
Влез в първото ти мнение в тази тема. Там може да редактираш и заглавието на темата.
Готово!!! :blow_kisses-1105:

Quote (selected)
И нали няма да питаш как да влезеш в мнението си?
  :army:
« Последна редакция: Март 28, 2019, 11:56:12 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #20 -: Март 28, 2019, 11:44:32 »
"батето" е яко в палажение

Дотолкова, че сутринта даже ми стана донякъде мъчно за него ...
А като гьонсурат, Цецо продължава да "грее" така: :piss2: :m1235: :piss:

Заради което и отворих тази тема.

Рекидж, с тази комбинация от емотикони влизаш в аналите на "Крпеден" форума.
И можеш да си сигурен, че ще продължа да се ползвам от нея.  :b0340:

« Последна редакция: Март 28, 2019, 11:54:59 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #21 -: Март 28, 2019, 11:59:10 »
сега въобще нема се учудя, ако цецу прояви творчество и от петък почне да няма кворум :nuts: като нищо може да се наложи нинова да помогне, за да го пратят в заслужен отдих :smokin:
джидже, с този танк ми напомняш за "тате, купи ми войници" :ive_got_it-1379:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #22 -: Март 28, 2019, 12:14:09 »
Автогол защото много бивши симпатизанти са бивши именно заради такива като Александър Йорданов.
СДС се роди като дясна партия, остана само маниакалната русофобия, другото изтече в канала.

Като партия вече беше пародия на замисъла, защото като движение беше основно социалдемократическо - Дертлиев.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #23 -: Март 28, 2019, 12:16:23 »
джидже, с този танк ми напомняш за "тате, купи ми войници" :ive_got_it-1379:

Ми, кой каквото си е заслужил.  :D
Виж, че само един ред по–горе му изпращам сърца ...  :cool-1084:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #24 -: Март 28, 2019, 12:21:06 »
Като партия вече беше пародия на замисъла, защото като движение беше основно социалдемократическо - Дертлиев.
:way_to_go-1308:

А тогава мен за Дертлиев наистина ме хвана яд, тъй като трябваше да изберат него за президент (imho).  :nuts:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #25 -: Март 28, 2019, 12:22:48 »
Страшно много хора ги отписахме още тогава. Пролича си какво са.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #26 -: Март 28, 2019, 12:26:20 »
А тогава мен за Дертлиев наистина ме хвана яд, тъй като трябваше да изберат него за президент (imho).

И какво те фана яд? Социалдемократите са бетер либерали от БСП. Кой знае какви щяха да ги дробят във властта.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #27 -: Март 28, 2019, 12:28:53 »
сега въобще нема се учудя, ако цецу прояви творчество и от петък почне да няма кворум :nuts:

като нищо може да се наложи нинова да помогне, за да го пратят в заслужен отдих :smokin:
Да не би с това да искаш да кажеш, че Цецу ше иска да се свали допълнително?  :b0405:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #28 -: Март 28, 2019, 12:31:53 »
Страшно много хора ги отписахме още тогава.

Аз лично ги отписах донякъде при /или даже след/ Костов.

И намразих Костича до живот!!!  :firefrog:
« Последна редакция: Март 28, 2019, 12:34:54 от Джиджи »

Пешо

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #29 -: Март 28, 2019, 12:59:18 »
Quote (selected)
Не им ли омръзна да си вкарват автоголове?
Разбирам че искат да привлекат някакви остатъци от тъмносините избиратели, но загубата ще е по-голяма.

Би ли пояснил кой си вкарва автогол и защо ? И каква ще е загубата.

ГЕРБ, защото Александър Йорданов не е човекът, който ще привлече бившите фенове на СДС. Нищо, че голяма част от тях малоумно ще гласуват по маниера на Manrico.
Не мисля, че Герб трябва да полагат някакви специални усилия за да печелят гласовте на поддръжниците на СДС - те така или иначе гласуват за тях. Пък и Цветанов остава ръководител на предизборния щаб.
Второ, Герб нищо не губи - едва ли има някой, който би се отказал да даде гласа си за ББ заради Дон Балон в листата. Това да не са ти префърцунените симпатизанти на БСП  :smokin:

Пешо

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #30 -: Март 28, 2019, 13:00:46 »
Quote (selected)
Аз си мисля че някъде 1/3 до към 1/2 от избирателите на Герп не могат да четат, така че няма драма.
И Йосиф Висарионович ще изберат ако каже батето.
Не мога да не се съглася с това  :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #31 -: Март 28, 2019, 13:10:09 »
Аз си мисля че някъде 1/3 до към 1/2 от избирателите на Герп не могат да четат, така че няма драма.

За четене не знам, но пък могат много добре да смятат. Торба акъллии, дет викат хората.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА
« Отговор #32 -: Март 28, 2019, 14:03:11 »
Аз си мисля че някъде 1/3 до към 1/2 от избирателите на Герп не могат да четат, така че няма драма.
И Йосиф Висарионович ще изберат ако каже батето.
първото не е вярно, бъркаш герб с депесето. истинска случка от миналото лято - в паспортното една, 30-35 годишна някъде, беше дошла с по-възрастна жена, сигурно с майка си /или леля - приличаха си/. майката четеше и превеждаше - първо чете на български, после казва нещо на турски. и после попълват там.

а за товарищ сталин - никъв проблем, герберите действат по команда и на гръбначен. има команда - има избор.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #33 -: Март 28, 2019, 14:26:32 »

на снимката: Разтърсен од цецовата апартаментна зависимост, Боко се подготвя да се гръмне с невидимия си пищоф.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #34 -: Март 28, 2019, 14:35:41 »
Днес да не е понеделник?!? ТОЙ само в понеделник не се бръснеше!
Впрочем, ТОЙ беше в странство, пък и тия оставки...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #35 -: Март 28, 2019, 14:47:13 »
ако се вгледаш ф Боковия фейс, нема начин да не останеш покъртен от емоционалното опустошение изписано връз него. Тва е фейсът на човек, който е бил прекаран през нещо като душевен дарак и/или топкова мелница.

Тва е лицето на оня пич од картината на Е.Мунк, преди да зине и да почне да пищи.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #36 -: Март 28, 2019, 14:51:02 »
А тогава мен за Дертлиев наистина ме хвана яд, тъй като трябваше да изберат него за президент (imho).

И какво те фана яд? Социалдемократите са бетер либерали от БСП. Кой знае какви щяха да ги дробят във властта.
Познавам двамата му водещи икономисти (единият, професор в Благоевград, почина). Програмата, която предложиха ("Равен старт"), беше по-добра от реализираната по-късно от Костов програма на СДС, доколкото я имаше.
Част от тази програма беше заимствана и реализирана от правителството на Виденов. Икономическата им програма беше заимствана от немските социалдемократи, друга програма нямаха.

За да не стане президент, Дертлиев сам си е виновен - неговата антикомунистическа реторика (в сий форум има съставители на първите прокламации на СДС, те биха могли да споделят, ако искат).
Депутатът в първите НС след 9.9.44 би трябвало да е по-внимателен - все пак е подписал закона за създаването на лагерите (през 90-те вестниците публикуваха факсимилие). Не ми се обсъжда какво щеше да стане.

Добре, че беше вече покойник, когато редактираха закона за досиетата, кой знае каква изненада щеше да се появи?

Личното ми мнение е, че компромисната фигура беше Виктор Вълков, нещата вървяха натам - деляха го 7-12 гласа, когато натресоха другата одиозна фигура на прехода.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #37 -: Март 28, 2019, 14:55:56 »
ода за цвъц /сиреч цвъцода/ в 24 часа /цък/, неподписана, авторът може да го е било малце срам.

Quote (selected)
Реалистът Цветанов

Великият комуникатор, който остава на земята заради семейството си. Ако Костов и царят си имаха един Цветанов, още щяха да са на власт
...
Ако Борисов е харизмата, очарованието на ГЕРБ и прецизността при вземането на важни решения, Цветанов е инструментът, фината настройка, с която те се реализират в живота.
...
и така нататък, който иска, да се запознае по-подробно. практически няма отрицателни качества.
« Последна редакция: Март 28, 2019, 14:58:07 от onzi »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #38 -: Март 28, 2019, 14:59:36 »
Ф къф смисъл цецо "остава на земята"? Да не би да са искали да го изстрелват извън нея?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #39 -: Март 28, 2019, 15:04:47 »
сигурно се е провалил планът да го монтират в теслата на мъск.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #40 -: Март 28, 2019, 15:16:48 »
Програмата, която предложиха ("Равен старт"), беше по-добра от реализираната по-късно от Костов програма на СДС, доколкото я имаше.

Не я знам тази програма. Но се съмнявам, че е можела да проработи. Всъщност никоя не проработи, защото България не мина по естествения път на първоначално натрупване на капитала. От първия ден заговориха за тотална приватизация, което беше пълна идиотщина, защото поне на книга в България нямаше хора с пари, за да приватизират нещо съществено. Да вземем например Западна Европа. След 2 СВ всички разорени икономики и бивши предприемачи се въздигнаха с директната намеса на държавата в икономиката. Всичко голямо беше одържавено. Англичаните одържавиха почти 50% от цялата икономика и чак при Тачър започнаха да приватизират. И още приватизират. А ние, с голите тумбаци, решихме да ставаме милионери за една нощ. Затова сме на тоя хал.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #41 -: Март 28, 2019, 15:22:00 »
сигурно се е провалил планът да го монтират в теслата на мъск.
Щото не е разбрал, че е ТЕсла, а не ТеслА, да?

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #42 -: Март 28, 2019, 15:35:56 »
Програмата, която предложиха ("Равен старт"), беше по-добра от реализираната по-късно от Костов програма на СДС, доколкото я имаше.

Не я знам тази програма. Но се съмнявам, че е можела да проработи. Всъщност никоя не проработи, защото България не мина по естествения път на първоначално натрупване на капитала...
... ваучерна приватизация -  бяха ползвали програмата на чехите за първоначално приватизиране на подбрани стопански обекти, ние след това се опитахме да го направим, но в обратен ред - първо касова приватизация и каквото остана - с ваучери.

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #43 -: Март 28, 2019, 15:36:56 »
Александър Йорданов подигравателно: Борисов е мимикрия, ползва дребни селски хитрини

https://frognews.bg/novini/aleksandar-iordanov-naskoro-borisov-mimikriia-polzva-drebni-selski-hitrini.html

Шестият в листата на ГЕРБ-СДС за Бойко Борисов.
Да им е честит.

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #44 -: Март 28, 2019, 15:52:35 »
.......
„При заблуждение и поднасяне на невярна информация се създава напрежение, което рефлектира върху политически партии и управлението – в случая жертвата бях аз“, каза на извънредния си брифинг в парламента Цветанов.

Той се самообяви за жертва… Няма чувство за вина нещо. Като социопат – и с подслушването и цецомобилите беше така.

Абе, като лапаш евтино апартаменти, не чувстваш ли неудобство?

В друга държава прокуратурата щеше да ги разследва като Организирана престъпна група – накупили си евтино лукс апартаменти, след като внесли поправка в закона. Да, точно тази поправка дава възможност на „Артекс“ да строи небостъргача. Колкото и да се прави на ударен Цветанов*.
.......


http://e-vestnik.bg/30046/shtetite-ot-tsvetanov-i-shansovete-na-gerb-i-drugite-desni-na-izborite/

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #45 -: Март 28, 2019, 15:56:17 »
Убаво де. Кат че е александър, що поне ней Бошков.
Тва моеше да е знак, че ще ограничът взятките, аде не до десет ама да кажем до 20%.
 
Така съвсем никак  :smokin:
 
Боко го лупат отдолу, отгоре ......
Бе дей паричния фронт бре.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #46 -: Март 28, 2019, 16:15:27 »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #47 -: Март 28, 2019, 16:30:14 »
Quote (selected)
Бе дей паричния фронт бре.
Дава заето, точно както и голямото опозишън БЦП-то.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #48 -: Март 28, 2019, 16:48:45 »
Убаво де. Кат че е александър, що поне ней Бошков.

Защото той от доста време не е между живите.
the lamers club honourable member …

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #49 -: Март 28, 2019, 16:50:42 »
Убаво де. Кат че е александър, що поне ней Бошков.

Защото той от доста време не е между живите.

Това важно ли е? :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #50 -: Март 28, 2019, 16:54:08 »
Убаво де. Кат че е александър, що поне ней Бошков.

Защото той от доста време не е между живите.

Това важно ли е? :)

Важно е.
the lamers club honourable member …

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #51 -: Март 28, 2019, 17:02:07 »
Не сфанах.
Искаш злорадстват или как?
БСП-то

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #52 -: Март 28, 2019, 17:11:45 »
Не сфанах.
Искаш злорадстват или как?
БСП-то

Не, просто казвам, че няма как да предложат Александър Божков за евродепутат.
the lamers club honourable member …

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #53 -: Март 28, 2019, 17:12:31 »
Quote (selected)
Важно е.
Ясно, подвижни цели. Манлихерата и трехлинейката не са в бизнеса.
Ще трябват съвременни инструменти.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #54 -: Март 28, 2019, 17:13:51 »
Искаш злорадстват или как?
БСП-то


Тоя валс на Боци и Цвъ. Цвъ., дето оставал само секретар на ЦК, беше рехав и БСП-то го заявиха. Дали некой верва, че Цвък ей така ще зареже парламента? Колкото мама Бъчи беше министър на МВР-то, толкова и докторицата ще е шеф на парламентарния сбирток.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #55 -: Март 28, 2019, 17:26:57 »
Quote (selected)
Дали некой верва, че Цвък ей така ще зареже парламента?
аз даже заподозрях, че ще се бори да нема кворум, който да му приеме оставката.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #56 -: Март 28, 2019, 17:34:34 »
тов. Дариткова при тов. КикиРизова. он-лайн :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #57 -: Март 28, 2019, 17:45:43 »
Малко се разочаровах от ГЕРБ.
Особено от Цецоулу.
Беше в САЩ, можеше да мигрира там, направо втори Гюлен.
Сега Баце щеше да си организира опит за убийство   на Егото.
Например в обедното мачле да не Му свирят дузпа.
После по пътеката на Ердо, можеше и да станем дружки с Путин.
Ние също имаме нужда от тръбопровод и АЕЦ.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #58 -: Март 28, 2019, 17:46:07 »
при тов. КикиРизова

Леле, мале! Цура полуде! БСП-то водело на герп с 1 процент. Ма, как можело!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #59 -: Март 28, 2019, 18:02:43 »
Не сфанах.
Искаш злорадстват или как?
БСП-то

Не, просто казвам, че няма как да предложат Александър Божков за евродепутат.
Аз викам да не го коментираме.
Към друг беше питането ми.