Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 17:59:12

Автор Тема: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ  (Прочетена 143783 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #720 -: Юни 27, 2019, 09:35:23 »
Ако я караме по учебниците, тук става дума за банална и твърде, обичам я тази дума, неумна, схема за пране на пари.

Умна–НЕумна, приложена е на практика.  :cool-1084:

Quote (selected)
И плъзват едни братя роми-нинджи боси и без каски по едни скелета да лепят фибран от 3 или дори 2 см при договорени и по проект предвидени 4.

Айде пак теория и отклоняване от темата! Туй е на следващия етап, до който още не сме стигнали.

В момента във всеки отделен случаи става въпрос за лично облагодетелстване със скъпи и прескъпи жилища, но най–вече с невъобразими екстри, за каквито на никой нормален човек, който не е във властта, изобщо не би му хрумнало.

И естествено изниква въпросът – С КАКВИ ПАРИ е купено всичко това?! :too_happy-1067:
« Последна редакция: Юни 27, 2019, 09:37:28 от Джиджи »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #721 -: Юни 27, 2019, 11:18:49 »
Quote (selected)
но най–вече с невъобразими екстри, за каквито на никой нормален човек, който не е във властта, изобщо не би му хрумнало.

На никой нормален човек не би му хрумнало, включително и във властта. А и, мисля, това за златните бутони на асансьорите са градски легенди.

В един много готин филм, дето ми е от любимите, имаше такава история разказана:

Един решил, че трябва да си уголеми пениса, виждал му се притеснително малък. Напомпили го с силикон и вече бил доволен. Почти. Щото нещо тенът на органа не му харесвал. Твърде бледичък. Та, отива този екземпляр на солариум, за да добие желания тен. Както разбирате, с трагични последствия. Имплантантът се ... разтекъл.

Поуката? Поуката е, че можеш да имаш голям. Можеш да имаш и кафяв. Но не можеш да имаш кафяв и голям, ако не ти е в природата.

Имаш асансьор? ОК. Имаш торба злато? ОК. Асансьор със златни бутони. Не, не е ОК. Уви.

Хората с истинско богатство, както и хората с истинска власт, не парадират с притежанията си.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #722 -: Юни 27, 2019, 12:00:01 »
Ти, драги, си едно дрънкало, което хабер си няма. Включително - и с кого си имаш работа. На мен за саниране и тръжни манипулации няма да ми обясняваш. Поне.

Верно?! И по санирането ли си писал таен анализ, който си представил на домоуправителя с молба да не го разгласява? Или си участвал на първоначалния таен търг, който раздели страната на райони и разпредели първия милиард на 30-тина изпълнители с конкретни подизпълнители?
И вече започваш да говориш като подпоручик Дуб, което не е добре.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #723 -: Юни 27, 2019, 12:06:01 »
Quote (selected)
Верно?!

Каквото имах да напиша, написах. Дали ти ще го приемеш за вярно или не, сещаш се през къде ми е. Въобще и не мисля да ти се отчитам по този въпрос.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #724 -: Юни 27, 2019, 16:22:59 »
Quote (selected)
Между другото шахмата е проста игра - краен брой комбинации. :)
Сигурно си чел легендата за човека, който измислил шахмата - как си поискал възнаграждение от едно житно зърно за първата шахматна клетка, за втората - две. третата - четири и така нататък, все по две. Докато станали 9223372036854775808 за последната клетка.
Така де, това са краен брой комбинации. Никой не е рекъл, че са МАЛЪК брой, но са краен.  :smokin:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #725 -: Юни 27, 2019, 16:45:37 »
В го или уей чи, която изглежда твърде проста, в сравнение с шаха игра, се твърди че има към 16 000 000 000 комбинации (пак краен брой, уви). Доскоро машина не можеше да бие шампионите по го. Вече не е така. Изкуственият интелект се научи да се самообучава и да анализира стила на противника, като непрекъсното подобрява своя. Познавайки себе си, а вече и противника, стана непобедим. И много опасен. Заради способността да се развива. Това го прави ... почти жив. Разбира се, поне докато някой непреглътнал превъзходството му не реши да му дръпне шалтера.  ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #726 -: Юни 27, 2019, 17:10:01 »
Разбира се, поне докато някой непреглътнал превъзходството му не реши да му дръпне шалтера.  ???
Е, може и малко по-джентълментски. Например да му предложи да поиграят табла. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #727 -: Юни 27, 2019, 21:57:32 »
Разбира се, поне докато някой непреглътнал превъзходството му не реши да му дръпне шалтера.  ???
Е, може и малко по-джентълментски. Например да му предложи да поиграят табла.

ТцЪ. САНТАСЕ:bigok:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #728 -: Юни 28, 2019, 01:49:41 »
Или да пишат тайни анализи и контраанализи за изборни стратегии  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #729 -: Юни 29, 2019, 12:39:45 »
Quote (selected)
Йончева: Ще пренесем проверката на качеството на пътищата в ЕС
29 Юни 2019

Ще сезираме европейските институции, че АПИ се опитва да прикрие случая с проверката на българските пътища и магистрали, строени и ремонтирани през последните пет години, от страна на независима европейска лаборатория.

АПИ открито се подиграва с българските граждани. До момента отказва да даде разрешение за взимане на вертикални проби на ядки и предоставянето им в такава лаборатория. Вместо това ни запознава с проектите на тези точки. Но без резултати от пробите, такива проекти са безполезни.

Йончева посочи, че по документи всичко е перфектно. Като например пътят до Своге. Но очакваните лабораторните изследвания ще покажат както дебелината, така и отделните пластове на пътната настилка; използването на неподходящи материали и нивото на сцепление.

https://www.segabg.com/hot/yoncheva-shte-prenesem-es-proverkata-za-kachestvoto-na-putishtata
:erotic3:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #730 -: Юни 29, 2019, 12:47:22 »
И очаквано дежурните тролове я налазили с дежурните глупости.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #731 -: Юни 29, 2019, 13:17:17 »
Гражданско неподчинение му е майката. Взимаш един див съдия, ако не се навие такъв, то нотариус и в негово присъствие, документирано, с видео и всичко останало се вземат ядките. Запечатват се и в независима лаборатория в ЕС. Ако има пари - в три. Резултатите? Резултатите - в ОЛАФ. Или в европейската прокуратура. Ако ще се играе грубичко, де. Щото това отваря адовите порти, съмнение да си нямате никакво.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #732 -: Юни 29, 2019, 17:02:23 »
Quote (selected)
Между другото шахмата е проста игра - краен брой комбинации. :)
Сигурно си чел легендата за човека, който измислил шахмата - как си поискал възнаграждение от едно житно зърно за първата шахматна клетка, за втората - две. третата - четири и така нататък, все по две. Докато станали 9223372036854775808 за последната клетка.
Така де, това са краен брой комбинации. Никой не е рекъл, че са МАЛЪК брой, но са краен.  :smokin:
Предлагам ти, тогава, да започнеш да броиш: 1,2,3 ..... Когато стигнеш до 9 223 372 036 854 775 808 е много възможно да имаш друга идея какво е краен брой. :t9411:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #733 -: Юни 29, 2019, 17:29:40 »
Гражданско неподчинение му е майката. Взимаш един див съдия, ако не се навие такъв, то нотариус и в негово присъствие, документирано, с видео и всичко останало се вземат ядките. Запечатват се и в независима лаборатория в ЕС. Ако има пари - в три. Резултатите? Резултатите - в ОЛАФ. Или в европейската прокуратура. Ако ще се играе грубичко, де. Щото това отваря адовите порти, съмнение да си нямате никакво.
Отваря адовите порти за Корнелия. Някой изперкал стар партиен секретар ги е подлъгал, че с ядки става работата и са се вързали вашите хора. Купища ядки са се вземали при строителството, вероятно някъде седят и архивни, за случай на съмнение. Ако ще проверяваш дебелината на горните слоеве с битума, има апаратура за безразрушителен контрол и за една нощ можеш да провериш 50-100 точки и да пуснеш резултатите в интернет. Да провериш сцепление не ти трябва много повече от гимназиалните уроци по физика и елементарна сръчност. Основните неща при които се краде от пътно строителство не се хващат с ядки.
Толкова ли нямате по ППО-тата няколко инженери дето са строили пътища, а не са организирали само партийни учебни години в пътното строителство?

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #734 -: Юни 29, 2019, 17:37:08 »
След като не се хващат с ядки защо бягат като дявол от тамян от тези ядки?
Има нещо гнило в АПИ.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #735 -: Юни 29, 2019, 17:43:01 »
След като не се хващат с ядки защо бягат като дявол от тамян от тези ядки?
Има нещо гнило в АПИ.
Защото са свикнали на "документални" проверки, там с подмяна на няколко листа, с антидатиране си вързват гащите. Истинска физическа проверка променя правилата  до сега е извършвана от синовете на изпълнителите, с външна лаборатория ще стане мазало.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #736 -: Юни 29, 2019, 18:03:26 »
След като не се хващат с ядки защо бягат като дявол от тамян от тези ядки?
Има нещо гнило в АПИ.
И кой е казал, че бягат по такъв начин от ядките? Имам спомени, че бяха канили експертите на БСП на обсъждане от къде и как да се вземат тези прословути ядки. На поканата (с писмо с дата, номер и прочие атрибути) не се отзовал никой. Доста ехидно ги бяха и позачукали, че искат основно експертиза за пътя Чирпан-Стара Загора, който не е от последните 5-10 години а е строен 2005-2007 г. Наскоро от БСП поискали документация от АПИ, те им я приготвили и никой не отишъл да я види. http://www.api.bg/index.php/bg/prescentar/novini/api-predostavi-plen-dostp-na-deputatite-ot-bsp-do-iskanata-tehnicheska-dokumentaciya-za-ptni-proekti-v-prodlzhenie-na-mesec-niko/

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #737 -: Юни 29, 2019, 18:08:18 »
Калинчо, драги, безразрушителният контрол и уроците по физика в училище, разбира се, са прекрасни неща. Но, аз, като един инженер-организатор на партийната учебна година искам да знам и за качеството (и цената) на вложените материали при строителството.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #738 -: Юни 29, 2019, 18:14:34 »
Калинчо, драги, безразрушителният контрол и уроците по физика в училище, разбира се, са прекрасни неща. Но, аз, като един инженер-организатор на партийната учебна година искам да знам и за качеството (и цената) на вложените материали при строителството.

Не ти трябва да гледаш техническата документация от нея ще разбереш, че всичко чист вносен гранит, от монолитен блок ръчно дялан парче по парче даже трябва да им доплащат. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #739 -: Юни 29, 2019, 18:17:34 »
Калинчо, драги, безразрушителният контрол и уроците по физика в училище, разбира се, са прекрасни неща. Но, аз, като един инженер-организатор на партийната учебна година искам да знам и за качеството (и цената) на вложените материали при строителството.
Предложението да се допитате до специалисти от БСП участвали в реално пътно строителство обидно ли е, неприлично ли е, глупаво ли звучи?
Хайде и малко бонус, на участъци с европейско финансиране са идвали и са вземали ядки и независими европейски лаборатории, поне за преди няколко години имам спомен. Ще им извадят протоколите и другарките пак ще гледат като наакани. И ще излезе, че всичко с пътното строителство е наред, щом с ядките взети от независими европейски лаборатории нещата са ОК. Освен ако точно това е целта на заниманието.

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #740 -: Юни 29, 2019, 18:17:47 »
Калине
Буратино го е написал.
Едно е техническа документация, друго са ядките.
Фирмин според мен много добре е описал процедурата.
Надявам се че някой чете този форум и ще му светне какво да прави.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #741 -: Юни 29, 2019, 18:21:48 »
Имам спомени, че бяха канили експертите на БСП на обсъждане от къде и как да се вземат тези прословути ядки. На поканата (с писмо с дата, номер и прочие атрибути) не се отзовал никой. Доста ехидно ги бяха и позачукали, че искат основно експертиза за пътя Чирпан-Стара Загора, който не е от последните 5-10 години а е строен 2005-2007 г. Наскоро от БСП поискали документация от АПИ, те им я приготвили и никой не отишъл да я види. http://www.api.bg/index.php/bg/prescentar/novini/api-predostavi-plen-dostp-na-deputatite-ot-bsp-do-iskanata-tehnicheska-dokumentaciya-za-ptni-proekti-v-prodlzhenie-na-mesec-niko/

а защо ги искат и ги канят в апи? кво значение има кой е въпросния експертин? кво? ако е иван - ще решат едно, а ако е драган - друго? що? ето ти йончева, от епицентър /цък/:
Quote (selected)
„До този момент АПИ отказва да даде разрешение за взимане на вертикални проби на ядки на българските магистрали и пътища и тяхното предоставяне в независима европейска лаборатория", добави Йончева и уточни, че става дума за пътища, които са строени и ремонтирани през последните пет години.

"Вместо разрешение да бъдат взети подобни проби, АПИ ни запознава с проектите на тези точки, но те са необходими едва след като имаме резултати от тях, т.е. след като имаме разрешение за взимане на проби. В противен случай те са безполезни", уточни евродепутатът от левицата.

"Нямаме съмнение, че по документи пътищата ни, които са строени последните пет години, са в перфектно състояние, както и пътят до Своге", добави още Йончева.

Тя обясни, че лабораторните изследвания ще покажат дебелината, количеството от материал и отделните пластове на пътната настилка, използването на неподходящи материали и нивото на сцепление.

АПИ изиска от нас да предоставим нашите експерти. Няма закон, който да предвижда това. Ние сме наясно, че давайки им имената на нашите експерти, те ще бъдат подложени на цялата машина за сплашване, с която разполага ГЕРБ. Ще сезираме европейските институции за начина, по който се укрива информация от българския данъкоплатец и българския избирател и от българските народни представители“, обеща още Йончева.

Евродепутатът от левицата заяви пред медиите, че през следващата седмица ще им бъде предоставена цялата кореспонденция между БСП и АПИ.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #742 -: Юни 29, 2019, 18:24:35 »
Предложението да се допитате до специалисти от БСП участвали в реално пътно строителство обидно ли е, неприлично ли е, глупаво ли звучи?
Хайде и малко бонус, на участъци с европейско финансиране са идвали и са вземали ядки и независими европейски лаборатории, поне за преди няколко години имам спомен. Ще им извадят протоколите и другарките пак ще гледат като наакани. И ще излезе, че всичко с пътното строителство е наред, щом с ядките взети от независими европейски лаборатории нещата са ОК. Освен ако точно това е целта на заниманието.
хайде и малко бонус, ако бсп иска проверки там, където вече има направени такива, и то в независими лаборатории, апи според теб ще се гъне ли като глист? или ще ги предостави моментално?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #743 -: Юни 29, 2019, 18:27:04 »
Quote (selected)
а защо ги искат и ги канят в апи? кво значение има кой е въпросния експертин? кво? ако е иван - ще решат едно, а ако е драган - друго? що? ето ти йончева, от епицентър /цък/:
Сега мен ли ще убеждаваш с матриялчета от Мадам В?
Толкова ли е трудно  да се потърси?
Quote (selected)
Ще бъдем много доволни да се провери участъкът между Чирпан и Стара Загора от АМ „Тракия“, който е в най-трагично състояние, и е въведен в експлоатация през 2007 г. Една такава експертиза би ни помогнала да разберем каква е причината за лошото качество на отсечката, допълни инж. Глосов. Той отново обясни, че това, което агенцията е предложила на БСП е да определят техни специалисти, които заедно с експертите на АПИ да уточнят методиката, по която ще се взимат пробите, какъв тип проби и какъв вид изследвания искат да се направят. Има методика, по която се взимат проби и изисквания за минимален брой проби, както и задължения да се обезопаси взимането им, да се направи временна организация на движение, а това не е процес за половин или един час, категоричен е председателят на АПИ.
http://www.api.bg/index.php/bg/prescentar/novini/inzh-glosov-ekspertizata-iskana-ot-bsp-za-uchastka-mezhdu-chirpan-i-stara-zagora-na-am-trakiya-she-ni-pomogne-da-razberem-prichi

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #744 -: Юни 29, 2019, 18:28:06 »
Калинчо, драги, безразрушителният контрол и уроците по физика в училище, разбира се, са прекрасни неща. Но, аз, като един инженер-организатор на партийната учебна година искам да знам и за качеството (и цената) на вложените материали при строителството.
Предложението да се допитате до специалисти от БСП участвали в реално пътно строителство обидно ли е, неприлично ли е, глупаво ли звучи?
Хайде и малко бонус, на участъци с европейско финансиране са идвали и са вземали ядки и независими европейски лаборатории, поне за преди няколко години имам спомен. Ще им извадят протоколите и другарките пак ще гледат като наакани. И ще излезе, че всичко с пътното строителство е наред, щом с ядките взети от независими европейски лаборатории нещата са ОК. Освен ако точно това е целта на заниманието.

Мен ми е интересно как европейските независими лаборатории ще обяснят сегашното състояние на пътищата откъдето са взимали ядки преди няколко години и всичко е било ОК тогава.
Намирисва на специално подбрани участъци.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #745 -: Юни 29, 2019, 18:35:04 »
Специално за участъка между Чирпан и Стара Загора със сигурност има и конструктивни проблеми освен технологичните. Спестени са доста пари от геоложки проучвания за участъка, разчитало се е че теренът е познат и достатъчно устойчив. Ядките са  метър два за качеството на материалите, какво има под тях също е интересно и е в двора на проектантите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #746 -: Юни 29, 2019, 18:35:59 »
Мили деца, ако имаше време и място и ако не трябва да сготвя едни миди на жената, под страх от телесно наказание, то щях да ви разкажа приказчица. За qui tam и за Закона на Линсълн. Но няма как, уви. Така ще трябва да разчитам на вашата просветеност и любознателност. Факт е, обаче, че по FCA е набран богат опит и практика по прилагането. В САЩ. Но и по други места. В САЩ, бихме казали, това е направо индустрия, ако не, то як бизнес.

Прочее, твърде малко са мушенгиите, които нашите отворковци тук прилагат, за да крадат, които да не са до баналност ясни по белия свят. Така любознайному человеку хич не е трудно да знай къде и какво да гледа, ако иска да проверява и хваща крадците. Отнюд. Стига да му е мерак. Меракът е важен. Щото, речено е, конят е по-висок, ама от магаре се пада по-лошо - че влага мерак в тая работа.

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #747 -: Юни 29, 2019, 18:40:40 »
Фирмине желая ти успех с мидите.
При мен е традиционно - скара.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #748 -: Юни 29, 2019, 18:42:08 »
Quote (selected)
Мили деца, ако имаше време и място и ако не трябва да сготвя едни миди на жената,
А има ли време и място само да споменеш, дали на утрешната знаменателна дата ще има Пленум? :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #749 -: Юни 29, 2019, 18:45:56 »
Quote (selected)
Ядките са  метър два за качеството на материалите, какво има под тях също е интересно и е в двора на проектантите.
Топло, топло, с изключение на проектантите (в повечето случаи). Има си и технологични процеси при пътното строителство, чието икономисване не се установява с ядки. Има и доста други неща, също извън ядките...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #750 -: Юни 29, 2019, 18:46:02 »
Ще бъдем много доволни да се провери участъкът между Чирпан и Стара Загора от АМ „Тракия“, който е в най-трагично състояние, и е въведен в експлоатация през 2007 г. Една такава експертиза би ни помогнала да разберем каква е причината за лошото качество на отсечката, допълни инж. Глосов. Той отново обясни, че това, което агенцията е предложила на БСП е да определят техни специалисти, които заедно с експертите на АПИ да уточнят методиката, по която ще се взимат пробите, какъв тип проби и какъв вид изследвания искат да се направят. Има методика, по която се взимат проби и изисквания за минимален брой проби, както и задължения да се обезопаси взимането им, да се направи временна организация на движение, а това не е процес за половин или един час, категоричен е председателят на АПИ.

айде и свиленски да включим:
Quote (selected)
Свиленски: Регионалният министър и АПИ да кажат - разрешават или не европейската екпертиза

"Призовавам регионалния министър и председателя на УС на АПИ незабавно да кажат - разрешават или не независима европейска екпертиза на пътищата”. Това каза зам.-председателят на ПГ на „БСП за България“ Георги Свиленски по време на пресконференцията.

Той призова отговорът да бъде еднозначен.

„Не да ни пускат по различни пътечки. За осем месеца се смениха трима управители на Агенция „Пътна инфраструктура“. Стоят и се крият, защото ги е страх и знаят истината. Ако не ги е страх, ако са сигурни в качеството на българските пътища, моля, още в рамките на тази седмица, да дадат необходимото разрешeние“, заяви Свиленски.

Той беше категоричен, че след получаването му в рамките на двадесет и четири часа БСП ще им предостави независимата европейска лаборатория.

„Всичко, което са поискали - план за организация за движението, всичко е готово и подготвено. Въпросът е за едно разрешение. Истината не е в интерес на БСП, а на българските граждани и на европейските, с чиито средства са построени тези пътища“, каза още Свиленски.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #751 -: Юни 29, 2019, 18:51:00 »
Мен ми е интересно как европейските независими лаборатории ще обяснят сегашното състояние на пътищата откъдето са взимали ядки преди няколко години и всичко е било ОК тогава.
Намирисва на специално подбрани участъци.

Ми, не. Става въпрос за СЕГА.

Quote (selected)
АПИ открито се подиграва с българските граждани. До момента отказва да даде разрешение за взимане на вертикални проби на ядки и предоставянето им в европейска лаборатория.
:ive_got_it-1379:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #752 -: Юни 29, 2019, 18:52:04 »
Quote (selected)
Топло, топло, с изключение на проектантите (в повечето случаи). Има си и технологични процеси при пътното строителство, чието икономисване не се установява с ядки. Има и доста други неща, също извън ядките...

Сега можем да установим качеството и количеството на вложените материали, как при какви условия са полагани дъжд, сняг, жега, дали са трамбовани или валирани ( не знам как го пишат строителите )  достатъчно можем само да гадаем.

ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #753 -: Юни 29, 2019, 19:02:33 »
Аз си нямам хабер от пътно строителство, но не ми говорете че е важна техническата документация, а не пробите и геологическата експертиза(там също не е лошо някой да порови и да види какви препоръки са давани и дали са изпълнени).
Не е лошо независимите европейски лаборатории да дойдат пак и да вземат нови проби.
След това не е лошо да обяснят предишните си анализи и защо се е получило така.

P.S. Но едва ли. Бюрокрацията има свойството да опрадава всички свои идиотизми.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #754 -: Юни 29, 2019, 19:03:39 »
Quote (selected)
Сега можем да установим качеството и количеството на вложените материали, как при какви условия са полагани дъжд, сняг, жега, дали са трамбовани или валирани ( не знам как го пишат строителите )  достатъчно можем само да гадаем.
От ядки може да се установи количество (което може и без ядки), някои от елементите на качеството (вид на материалите) и якост. Другото - от ядки - забрави.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #755 -: Юни 29, 2019, 19:06:53 »
И аз това писах, дали е са спазвани технологичните процеси могат да кажат само изпълнителите и инвеститорски или друг контролиращ орган тогава, което няма как да се случи освен с методите на инквизицията..
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #756 -: Юни 29, 2019, 19:17:28 »
И ако информацията от лабораторните изследвания на ядките съответства на изискванията, излиза, че всичко с пътищата е наред, нали така?  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #757 -: Юни 29, 2019, 19:19:49 »
И ако информацията от лабораторните изследвания на ядките съответства на изискванията, излиза, че всичко с пътищата е наред, нали така?  :smokin:
Нямаме други начини за проверка, освен с методите на инквизиция (повтарям се).
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #758 -: Юни 29, 2019, 19:23:07 »
И ако информацията от лабораторните изследвания на ядките съответства на изискванията, излиза, че всичко с пътищата е наред, нали така?  :smokin:

Излиза че да.
Въпросът е че ние виждаме че не е така.
Е и?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #759 -: Юни 29, 2019, 19:33:34 »
И ако информацията от лабораторните изследвания на ядките съответства на изискванията, излиза, че всичко с пътищата е наред, нали така?  :smokin:
не знам ти дали си вярваш, но е очевадно, че в апи вяра в таквизи съответствия не съществува. апи колкото можаха - отложиха, евроизборите минаха, сега да видим ще успеят ли да се скатават до края на местните.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #760 -: Юни 29, 2019, 19:36:53 »
На АПИ им се пече друго яйце ( щраусово ) на гъза с ТОЛ таксите.
Йончева и ядките са им като бадеми към уискито. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #761 -: Юни 29, 2019, 20:29:07 »
Quote (selected)
Сега можем да установим качеството и количеството на вложените материали, как при какви условия са полагани дъжд, сняг, жега, дали са трамбовани или валирани ( не знам как го пишат строителите )  достатъчно можем само да гадаем.
От ядки може да се установи количество (което може и без ядки), някои от елементите на качеството (вид на материалите) и якост. Другото - от ядки - забрави.

Абе, аз не знам какво е "ядки", ама при разрез /пак не знам дали така се казва! :D/ дебелината на асфалта се установява с просто око.  :ive_got_it-1379:

Поне на такива проверки съм присъствала. Отдавна ...
И ако всичко е наред, тея защо се противят?  :too_happy-1067:

« Последна редакция: Юни 29, 2019, 22:11:13 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #762 -: Юни 29, 2019, 20:34:12 »
Бюрокрацията има свойството да оправдава всички свои идиотизми.
До един момент – докато бъде оставена да прави това.  :t0103:

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #763 -: Юни 29, 2019, 20:48:36 »
Бюрокрацията има свойството да оправдава всички свои идиотизми.
До един момент – докато бъде оставена да прави това.  :t0103:

Джиджи
Тук беше модна точката на бифуркацията. Тяхна си работа.
Според мен няма кой да се изниже като бит гей докато не дойде еди кой си и не попита ти кой си и колко краде.
Докажи приходи и разходи поне за 10 години.
Желателно от приватизацията до сега.
Цитирам Фирмин.
Адовите врати ще се отворят.
Не зная, май не е лошо някои хора да помиришат сярата.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #764 -: Юни 29, 2019, 21:13:08 »
АПИ, Маппи - все тая. Но една друга безобразна гадост е състоянието на Божем софийските "улици" и "булеварди". То е напълно безнадеждно!

За евентуално възмездие, кестените по Царя ще са малко и недостатъчни.

И още нещо:
- изглежда, че стандартите по които се правят тези и всякаквите други пътни артерии са безнадеждно остарели и негодни. Когато са ги съставяли и приемали, камиони от 5... 10 тона бяха рядкост, да не напиша сензация. Сега 50 т. чудовища трошат сантиметър, два дебелата имитация асфалт, подложните слоеве са също безобразно тънки и в резултат "новонаправените" отсечки след месец два хлътват, образуват се дупки и ями... Отделно е, че разните поддържани и направени от АраПИ артерии, даже и не наподобяват истинските арабски пътища и артерии.

Какво да говорим за безобразните, дилетантски кръпки, срезове, ремонти, паметници на масовата некадърност демонстрирана по и из пътните артерии в населените места - специално тези в София са супер безобразни - където отговорността лежи изцяло върху местните управи!!!
 :animated-smileys-stargate-015
« Последна редакция: Юни 29, 2019, 21:15:26 от Eisblock »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #765 -: Юни 29, 2019, 21:45:39 »
За евентуално възмездие, кестените по Царя ще са малко и недостатъчни.

Какви кестени, Айси?! Направо да пускаме танковете!  :m1924:

 :army:  :army:
« Последна редакция: Юни 29, 2019, 21:48:53 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #766 -: Юни 29, 2019, 21:46:28 »
За евентуално възмездие, кестените по Царя ще са малко и недостатъчни.
 :animated-smileys-stargate-015

Какви кестени, Айс?!

Направо да пускаме танковете!  :m1924:

 :army:
И двата ли?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #767 -: Юни 29, 2019, 21:52:42 »
И двата ли?
Пуснах и двата, за да минат евентуално като един емотикон.  :t1817:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #768 -: Юни 29, 2019, 21:57:08 »
Quote (selected)
Абе, аз не знам какво е "ядки", ама при разрез /пак не знам дали се казва! :D/ дебелината на асфалта се установява с просто око.  :ive_got_it-1379:
Ядките са си разрези в известен смисъл. Реже се един цилиндър, половин-една педя в диаметър и височина да кажем метър. Още при изваждането се вижда колко са дебелините на слоевете, дори без специалисти от чужди независими лаборатории. Тези дебелини могат да се определят и без рязане, но щом колегите от БСП ги влече, да режат. Има дребни подробности, ако трябва да вземеш по 3 ядки на всеки километър (ама какъв подходящ  израз се получи), за 30 километра са стотина проби, като сметнеш рязане, запълване... ще трябва да се спира движението по магистралите за по седмица. Ако Баце реши да се изгаври и да пусне тази дивотия, изнервените шофьори ще подгонят с камъни др. Корнелия.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #769 -: Юни 29, 2019, 22:00:11 »
Quote (selected)
Мили деца, ако имаше време и място и ако не трябва да сготвя едни миди на жената,
А има ли време и място само да споменеш, дали на утрешната знаменателна дата ще има Пленум? :smokin:

Мидите са ОК. Ризото с миди и гъби. Врътня си е, иска да му деверуваш диван чапраз, докато стане ... Но се получи.

За пленума нямам информация. Нямам и очаквания някакви. Нинова няма да се отклони от курса си и ще я докара БСП дотам, за където е тръгнала. Не съм оптимист нито за дестинацията, нито за крайната точка. С това ръководство - толкова. Видя се и на актива, в лицето на делегатите на Конгреса, колко им е. Е, може пък те да са прави и аз да греша - живи и здрави да сме, скоро ще разберем.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #770 -: Юни 29, 2019, 22:08:03 »
Утре е дата за вадене на "дълги ножове" и ако има съчетание с Пленум, може да стане интересно. От пътища др. Корнелия може и да не разбира, но с историята на разните социалистически движения трябва да е на "ти".  :image008:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #771 -: Юни 29, 2019, 22:51:06 »
Ядките са си разрези в известен смисъл. Реже се един цилиндър, половин-една педя в диаметър и височина да кажем метър. Още при изваждането се вижда колко са дебелините на слоевете, дори без специалисти от чужди независими лаборатории.

Напротив! И то не защото разбирам от строителство, а защото имам твърда логика в главата си. Специалистите от чуждите независими лаборатории са повече необходими, тъй като, АКО ГИ НЯМА, НАШТЕ ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ДА ЛЪЖАТ.

Quote (selected)
Тези дебелини могат да се определят и без рязане, но щом колегите от БСП ги влече, да режат.

„Колегите от БСП” не ги влече нищо, само искат истината да излезе наяве.

Quote (selected)
... ще трябва да се спира движението по магистралите за по седмица. Ако Баце реши да се изгаври и да пусне тази дивотия, изнервените шофьори ще подгонят с камъни др. Корнелия.

Тва също не е вярно! Тъй като Корнелия няма нищо общо, а Баце ти да си тегли последствията!  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #772 -: Юни 29, 2019, 23:38:02 »
Продължавам с хрониката за ГЕРП – този път преди местните избори.

Но най–вече – по повод на „дългата скамейка”, на която вече не е останал почти никой …  :nuts:

Quote (selected)
Шефът на столичното 6-то районно е отстранен
29 Юни 2019

Среднощен скандал в кръчма взе главата на началника на 6-о Районно управление  в София – Петър Василев.
Отстраненият временно шеф снощи е буйствал в заведение в столичния квартал "Лозенец" със свой приятел.

Към 3:30 е бил получен сигнал, че двамата буйстват и блъскат маси. След сигнала Василев е тръгнал с автомобила си и отказал алкохолна проба, след като бил спрян от полицаи от Четвърто РПУ. Той отказал проба с дрегер и му е била издадена бележка за медицинско изследване, но той не се е явил на него.

Назначена е проверка, а материалите ще бъдат докладвани в прокуратурата, която да прецени дали има данни за хулиганство.



https://www.segabg.com/hot/shefut-na-stolichnoto-6-rayonno-e-otstranen
:bluegrab:
« Последна редакция: Юли 01, 2019, 18:37:55 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #773 -: Юли 01, 2019, 17:09:05 »
Архитект предлага паметникът на Съветската армия да се затрупа с пръст
Нова идея за бъдещето на Паметника на съветската армия в София обяви арх. Борислав Игнатов, председател на Камарата на архитектите в България - да бъде положен в саркофаг, подобен на гробницата в Свещари.
https://www.segabg.com/hot/arhitekt-predlaga-pametnikut-na-suvetskata-armiya-da-se-zatrupa-prust

И аз пак се сетих за винтовката... Още един клиент се нарисува.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #774 -: Юли 02, 2019, 19:44:00 »
Оттатък голям ден на опрощаване, да не е "прошки" по герберското летоброене?
-Съдът оправда Николай Ненчев
-КЗД: Циганската реплика на Гешев не е дискриминация
-КПКОНПИ прекрати разследването срещу М.Габриел за стокирането

А ЦецУ?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #775 -: Юли 02, 2019, 20:39:40 »
Quote (selected)
И аз пак се сетих за винтовката...
То... хубаво, ама нема да ни стигне джепане, май!!!
Така, като гледам, само на мен ми трябва един сандък!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #776 -: Юли 03, 2019, 07:35:43 »
Пускам това тук единствено заради видеото – данби некой да пропусне нещо:

Quote (selected)
Posted by Boyko Borissov, 10,078 Views

https://www.segabg.com/hot/finalno-stanishev-e-predlozhenieto-za-predsedatel-na-evropeyskiya-parlament-video
:P

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #777 -: Юли 04, 2019, 12:38:52 »
А ето и някои отзиви – чрез българския преводач и журналист В.Б.

Quote (selected)
Борисов създаде международен скандал от простотия
03.07.2019

Вчера нашият премиер създаде международен скандал от простотия.

Той покани кандидата за шеф на Еврокомисията, Тимерманс, в българското представителство на преговорите; записа и излъчи „на живо“ разговорите във „Фейсбук“ /само джипката липсваше/.

Борисов се обръщаше към холандеца свойски – НА "ТИ", което холандецът обаче не разбра, тъй като разговорът минаваше през преводач. И е естествено, когато водиш с някого разговор, да попиташ дали можеш да го записваш. А още повече да излъчваш записаното във „фейсбук“.

В момента, в който Тимерманс разбра какво прави нашият вожд, му каза деликатно да престане. До обяд Борисов и придружаващата го свита разбраха, че вършат голям гаф и наредиха на централните ни медии да не излъчват очевидната тъпотия.

Нова, БТВ и БНТ не излъчиха и кадър от злощастните разговори, а само бегло споменаха за тях. Но днес всички международни новинарски агенции коментират случая.
 
В Румъния действията на Борисов са топ новина. Важното е да влезеш в новините….

Владо Береану, Фейсбук


https://bultimes.bg/vlado-bereanu-borisov-suzdade-mejdunaroden-skandal-ot-prostotiya/
 
 :m1708:
« Последна редакция: Юли 04, 2019, 12:43:26 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #778 -: Юли 04, 2019, 12:45:34 »
Quote (selected)
Нова, БТВ и БНТ не излъчиха и кадър от злощастните разговори и само бегло споменаха за тях. Но днес всички международни новинарски агенции коментират случая.
Излъчиха. Нова специално съм сигурен че го показаха по пладнешките новини.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #779 -: Юли 04, 2019, 13:25:16 »
Quote (selected)
Вчера нашият премиер създаде международен скандал от простотия.

Ти да видиш!

Скандалът от простотия е ей туй, на:



... при положение, че точно Орбан с поляците прецакаха всичко и всички. Таз прегръдка може да умилява до благородна завист "съветника" на Борисов Георги Марков, а така също и Нинова, но ще му излезе въз скъпичка на Боце.