Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 09:25:47

Анкета

форумно цоцологическо проучване "ще гласува за..."

герб
бсп
дпс
разни десни
разни патриоти
друг/друга/друго
няма да им гласувам аз на тез
"Обединение Демократична България - ОДС"

Автор Тема: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/  (Прочетена 286829 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1980 -: Юни 08, 2019, 16:41:26 »
Цитат
ПЕС трябваше да ореве Вселената по повод жилетките и бруталното им разпръскване.

защо да го прави? Френската социалистическа партия, дето е член на ПЕС, е почти умряла фмомента и нема никва тежест. Самите жилетки не спряха да се дистанцират од фсички политически партии. Който ги поткрепя, ги поткрепя ей така, по принцип.

Въпросът е, кво точно искаш да ми съопщиш? Че ПЕС са гадни, щото не ходят по гъза на фсеки, който спорет тебе има нужда от поткрепа? Де да знам, може да си праф, аз не съм страна по темата, щото ми дреме за ПЕС точно толкова, колкото и за възгледите ти за ПЕС, тоест ноо малко.

Одкакто се фпих ф тая тема, съопщих точно три неща:
1. Нинова оплеска изборите за ЕП с безсмислени, ненавременни и неуспешни опити за чистка ф партията си.
2. Нинова лашна партията ф посока към некви недонацистки простотии и нищо не спечели од тва ф електорален план.
3. Бесепето треа да си направи изводите и да гледа да не прави подобни глупости фбъдеще.

Къф ПЕС, кви стъпки по тавана, кви жълти джапанки? Верно, бесепето е член на тая организация и има избор - да продължи да членува фнея, или да я напусне.
Към настоящия момент нема индикации, че иска да напуща, начи остава първото - да продължи да членува, съобразявайки се с поведенския модел, който членството изисква.

Лично на мен ми е фсе едно. Аз пак ще гласувам за тях, щото аритметически единствено те са фсъстояние да разкарат шебеците од властта.

Нинова избра президент, вкара 42 депутати повече в НС(преди това бяха 38), на евроизборите добави един евродепутат.
Нещо да добавиш???

Чакам да разбера какви бяха успехите на Станишев(Гергов) и особено Миков?

Може би е досадно, но погледни по-нагоре.
Какво искате да станете някаква политическа секта, която се бори за бизнес интересите на определени хора или да печелите властта на избори.
Имай предвид че поради естествени демографски причини гарантираните ви гласове ще намаляват и даже бизнес проектите на някои хора ще губят от това.
Може би това ви устройва?
« Последна редакция: Юни 08, 2019, 16:51:33 от AnonimusBG »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1981 -: Юни 08, 2019, 16:47:59 »
Аргументация тип колегата Онзи. Изрично е описано лумпенпролетариат не точно като този от средата на 19 век,

Само потвърждаваш, че колегата Онзи знае за какво говори. За разлика от теб. Няма никаква разлика кой век сме. Дефиницията за лумпенпролетариат е кристално ясна. Но дори да приемем, че жълтите жилетки са лумпенпролетариат, те поставят класически леви искания. Та, питам пак, къде е официалната позиция на ПЕС за техните социалните искания? ПЕС трябваше да застане зад тях. Станишко трябваше да се изтъпани и да каже : не приемаме насилието, паленето и т.н., но подкрепяме исканията на жилетките. Дай линк!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1982 -: Юни 08, 2019, 16:49:27 »
Нинова избра президент,
звучи точно като "Баце изкопа метрото"   :yes-1289:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1983 -: Юни 08, 2019, 16:51:01 »
усилия да изглеждаш като некъф ужасен задник
Важното е да не си задник.
А как изглеждаш на лъжливите обратни резби от ПЕС и пр. - няма никакво значение.
На тях всичко нормално им изглежда отвратително и всичко отвратително - нормално.
« Последна редакция: Юни 08, 2019, 16:53:24 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1984 -: Юни 08, 2019, 16:52:00 »
Нинова избра президент,
звучи точно като "Баце изкопа метрото"   :yes-1289:

Може би го избра Станишев или Миков или Първанов с азбукарите?
А?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1985 -: Юни 08, 2019, 16:52:32 »
Цитат
Нинова избра президент, вкара 42 депутати повече в НС(преди това бяха 38), на евроизборите добави един евродепутат.
Нещо да добавиш???
На др. Нинова и намериха подходящ кандидат за президент, срещу който тя беше категорично против в началото, но след осъзнаване се примири. Сега го представя като "неин", ама 2 години не са такъв период, че да се забравят как бяха нещата.
След това почваме
Президентски избори - 2 млн гласа, безспорен успех.
Предизвикване волунтаристично на парламентарни избори. От 2 млн гласовете станаха на 1 млн и съответната парламентарна група без никакъв шанс за участие в управлението. Мъдрото Ръководство продължи и на сегашните избори гласовете станаха 0.47 милиона.
Проследяваме ли хрониката на успехите: 2 - 1 - 0.47 - ....
« Последна редакция: Юни 08, 2019, 16:54:47 от Калинчо »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1986 -: Юни 08, 2019, 16:53:07 »
Цитат
Но е видно, че под ляво ПЕС разбират само резбата.

Не знам за лявото на ПЕС кое е определящото, но за твоето ляво, очевидно, това е простотията.

В момента съм малко зает, да ти отговоря подобаващо, че следя хода на пленума на НС. Докладът на Нинова не е приет. Възложено е на идейната комисия, в разширен състав, да подготви нов, за Конгреса. Докладът ще бъде четен от Жаблянов, не от Нинова. Покрай това, Нинова яде як пердах за всичките и дивотии. Така и трябва.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1987 -: Юни 08, 2019, 16:54:19 »
Цитат
Нинова избра президент, вкара 42 депутати повече в НС(преди това бяха 38), на евроизборите добави един евродепутат.
Нещо да добавиш???
Ако приемем, че Нинова е нещо като Боко - лично избира плезидент, лично фкарва и добавя депутати, треа да приемем, че също е лично одговорна за неуспеха ф постигането на задачите, които лично си беше поставила за тези избори.

Не се сещам кво друго да добавя. Освен, че се надявам нито Нинова, нито който и да било друг функционер ф бесепето да е като Боко. Щото тва би обезмислило свалянето на шебеците од власт.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1988 -: Юни 08, 2019, 16:55:59 »
Чакам да разбера какви бяха успехите на Станишев(Гергов) и особено Миков?

Има да чакаш! Тоя наглец, Станишев, виж какво е казал :

"Това, което видях, не е алнализ, отчита дейности, без задълбоченост и отговори на въпросите защо за втори път селд 2017 г. губим почти спечелени избори, коментира Станишев. Според него, ако не бъде направен истински анализ, останалото е опит за замитане на съществуващите проблеми под килима."

И това го казва човек, който е загубил десет избора. Когото, според гербаджиите, Боци е бил като "маче у дирек". Е, айде някой да обясни този тепегьозлък!


AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1989 -: Юни 08, 2019, 16:56:24 »
Цитат
Нинова избра президент, вкара 42 депутати повече в НС(преди това бяха 38), на евроизборите добави един евродепутат.
Нещо да добавиш???
На др. Нинова и намериха подходящ кандидат за президент, срещу който тя беше категорично против в началото, но след осъзнаване се примири. Сега го представя като "неин", ама 2 години не са такъв период, че да се забравят как бяха нещата.
След това почваме
Президентски избори - 2 млн гласа, безспорен успех.
Предизвикване волунтаристично на парламентарни избори. От 2 млн гласовете станаха на 1 млн и съотвентата парламентарна група без никакъв шенс за участие в управлението. Мъдрото Ръководство продължи и на сегашните избори гласовете станаха 0.47 милиона.
Проследяваме ли хрониката на успехите: 2 - 1 - 0.47 - ....
Опа сравни с изборите 2014 г.
За да не си голословен хубаво е да напишеш кой и го намери президента?
Надявам се на конкретен отговор.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1990 -: Юни 08, 2019, 16:56:32 »
задай си въпроса:

Кое ми е по-належащо, опегето да бъде разкарано од властта, или да мога нон-стоп да храня либерастите, имигрантите, гейовете, циганите, англосаксите, малобритания, жените, мюсюлманите, истанбулската, билдербергите, ротшилдите, шорош, лесбийките, транссексуалните и пингвините?

Ако е първото, треат съюзници, компромиси, човещина, толерантност и да гледаш да не изглеждаш като некъф ужасен задник.
Ако е фторото, не ти треат ни съюзници, ни компромиси, ни човещина, ни толерантност, нито пък усилия да изглеждаш като некъф ужасен задник.
Щото ф одсъствие на първите, последното е детска игра.
На фона на другите ти съждения това изглежда още по-недодялано.
Освен изброените от теб "съюзници" си пропуснал две важни групи с не малка тежест в България.
Хората от бившата ВИС и приятелите на Сретен.
Ще бъде чудесен ОФ  срещу Баце. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1991 -: Юни 08, 2019, 16:57:06 »
Нинова избра президент,
звучи точно като "Баце изкопа метрото"   :yes-1289:

Може би го избра Станишев или Миков или Първанов с азбукарите?
А?
Избра го народът!
Корнела помогна, това си е без спорове. Но само помогна.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1992 -: Юни 08, 2019, 16:58:44 »
Цитат
Нинова избра президент, вкара 42 депутати повече в НС(преди това бяха 38), на евроизборите добави един евродепутат.
Нещо да добавиш???
Ако приемем, че Нинова е нещо като Боко - лично избира плезидент, лично фкарва и добавя депутати, треа да приемем, че също е лично одговорна за неуспеха ф постигането на задачите, които лично си беше поставила за тези избори.

Не се сещам кво друго да добавя. Освен, че се надявам нито Нинова, нито който и да било друг функционер ф бесепето да е като Боко. Щото тва би обезмислило свалянето на шебеците од власт.

Нинова лично позвъни на Румен Радев и му предложи да стане кандидат.
След това интерпретирай както искаш. Твоя си работа.

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1993 -: Юни 08, 2019, 16:59:50 »
Нинова избра президент,
звучи точно като "Баце изкопа метрото"   :yes-1289:

Може би го избра Станишев или Миков или Първанов с азбукарите?
А?
Избра го народът!
Корнела помогна, това си е без спорове. Но само помогна.

Мики имах предвид кой го избра за кандидат-президент.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1994 -: Юни 08, 2019, 17:02:10 »
В момента съм малко зает, да ти отговоря подобаващо,

Има си хас! Няма да ти отнемам от ценното време. Просто дай линк на най-истинската, лява ПЕС за протеста на жилетките. Натрий ми носа, заври ме в кучи гъз! Дай да видим какво смята ПЕС за този спонтанен ляв протест.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1995 -: Юни 08, 2019, 17:02:47 »
Цитат
Опа сравни с изборите 2014 г.
За да не си голословен хубаво е да напишеш кой и го намери президента?
Надявам се на конкретен отговор.
Сравняваме с хрониката на успехите. 2014 има по-малко гласове спрямо 2019 и което е по-съществено, 1 депутат по-малко. За партия, която иска да управлява не е кой знае какво.
Президентът и го намери предишния президент от БСП (Първанов), по препоръка на ген. Михов (от партията на Първанов). Истина е, че абевейците също се опитаха да скроят не много коректен номер (искаха и президент и вицепрезидент, уж Радев ще е от БСП, а от АБВ - вицепрезидент). В крайна сметка се разбраха от БСП да е вицепрезидента, а от кого е президента да не се коментира. Др. Нинова изхвърли доста огън и жупел тогава.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1996 -: Юни 08, 2019, 17:05:29 »
Мики имах предвид кой го избра за кандидат-президент.
Е, това кой кого.... Те си знаят.
Имам само спомени че групичката "Фирмин" люто плюеше Корнела, шото с външен човек била ялова работата.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1997 -: Юни 08, 2019, 17:05:34 »
Цитат
Ще бъде чудесен ОФ  срещу Баце
както казах, фсеки си има приоритети. За мен одстраняването на маса хора од света, който обитавам, не е приоритет.
Моят приоритет е опегето да бъде одстранено од властта, по възможност по най-цивилизован начин.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1998 -: Юни 08, 2019, 17:05:51 »
Цитат
Дай да видим какво смята ПЕС за този спонтанен ляв протест.

Като член на ПЕС мисля, че и в жълта жилетка ще си си същото отврат-но кафяво  :pissed-891:

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #1999 -: Юни 08, 2019, 17:14:06 »
Цитат
Опа сравни с изборите 2014 г.
За да не си голословен хубаво е да напишеш кой и го намери президента?
Надявам се на конкретен отговор.
Сравняваме с хрониката на успехите. 2014 има по-малко гласове спрямо 2019 и което е по-съществено, 1 депутат по-малко. За партия, която иска да управлява не е кой знае какво.
Президентът и го намери предишния президент от БСП (Първанов), по препоръка на ген. Михов (от партията на Първанов). Истина е, че абевейците също се опитаха да скроят не много коректен номер (искаха и президент и вицепрезидент, уж Радев ще е от БСП, а от АБВ - вицепрезидент). В крайна сметка се разбраха от БСП да е вицепрезидента, а от кого е президента да не се коментира. Др. Нинова изхвърли доста огън и жупел тогава.

2014 г. - 38 депутата в НС
2017 г. - 80 депутата в НС

2014 г. Евроизбори - 424 037 гласа
2019 г. Евроизбори - 474 160 гласа

2016 г. Президентски избори - 2 063 032 гласа

Ясно ли ви е колко кибици сте загубили заради вътрешните ви далаверки?
Или не?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2000 -: Юни 08, 2019, 17:15:04 »
Като член на ПЕС мисля, че и в жълта жилетка ще си си същото отврат-но кафяво

Тъпо! Но показателно, че най-левият от левите няма какво да каже за протеста на жилетките. Сега ясно ли ти е, че дирникът ти лъсна на месечина? И свети като намазан със свинска мас. Може да ми викаш лайно, може да ми викаш фашист, може да ми викаш каквото си искаш, но не можеш да прикриеш какво всъщност си ти.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2001 -: Юни 08, 2019, 17:15:54 »
Калин е прав за Радев.
Идеята е на кръжеца около Първанов, после Нинова го осинови след преговори с Козяк систърс.
След избирането му Радев се еманципира и от БСП, леко, но достатъчно силно скръцна на Йотова която си мислеше, че е назначена като политкомисар в президенството.
Радев определено не е ляв човек, не е и симпатизант на БСП както го нарежда Бокочовека.
Истински Българин, офицер с ясно съзнание за чест и достойнство.
Критиките не са към управляващите защото са противници на БСП, а защото са ОПГ.
На този етап има общи проблеми с БСП и останалата негерберска част от населението.
Ако някой ден БСП е на  власт и се олее, ако Радев е Президент ще има същото отношение и към нея.
Надявам се.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2002 -: Юни 08, 2019, 17:23:31 »
Радеф е определено ляв икономически и фискално, а също и доста либерален и широко скроен човек. Фсъщност, ако им спреш облъчването. повечето българи са като Радеф.

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2003 -: Юни 08, 2019, 17:23:53 »
Буратино
В общи линии съм съгласен с теб, но това значи че това все пак беше най-добрия вариант.
Без Корнелия и Стефан Данаилов едва ли би се получило.
Първанов има какво да подскаже, но егото на АБВ-то е прекалено голямо.
Би трябвало да се покае и да се върне в БСП-то без големи претенции.
Негова си работа, но последните избори и предизборната кражба му свалиха гарда и той няма за какво да се пазари.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2004 -: Юни 08, 2019, 17:24:28 »
Самите жилетки нямат членоразделни искания, които могат да се подкрепят, така че идеята ПЕС да им ги формулира може да е много рискована, ако се окаже, че искат нещо съвсем друго.  :D  Все едно Ленин да е поел отговорност за действията на Махно през Февруарската революция. 

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2005 -: Юни 08, 2019, 17:28:39 »
Радев определено не е ляв човек, не е и симпатизант на БСП както го нарежда Бокочовека.

Не е, разбира се! Това всеобщо заблуждение. Той е опортюнист. А, и янките го одобряват. А това е най-важното.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2006 -: Юни 08, 2019, 17:28:54 »
AnonimusBG
Без подкрепата на БСП Радев нямаше никакви шансове това не го коментираме.
Само с ловната дружинка на Първанов даже нямаше да си спомняме,че някога се е кандидатирал.
Просто отбелязах развитието и поне аз не съжалявам за случилото се.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2007 -: Юни 08, 2019, 17:31:48 »
Все едно Ленин да е поел отговорност за действията на Махно през Февруарската революция.

 :b0201: 

Ти случайно да си чувала, че Ленин е нградил Махно с орден "Чеврено знаме"? Най-висшият съветски орден по онова време?


AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2008 -: Юни 08, 2019, 17:32:38 »
Самите жилетки нямат членоразделни искания, които могат да се подкрепят, така че идеята ПЕС да им ги формулира може да е много рискована, ако се окаже, че искат нещо съвсем друго.  :D  Все едно Ленин да е поел отговорност за действията на Махно през Февруарската революция.

Естествено по-добре е да се подкрепят обратните.
При тях всичко е ЧЛЕНоразделно.
Те знаят какво искат за разлика от идеологически  неоформените жилетки.

Интересно как Махно би се отнесъл към ЛГБТ ценностите? Или Ленин?
Не че съм им фен.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2009 -: Юни 08, 2019, 17:33:10 »
Цитат
А, и янките го одобряват. А това е най-важното.

Отврат, сега ни трябва точно такъв човек.
Способен да говори със САЩ и РФ без да ни поставя на географската карта като най-доброто място големите да си мерят ( :t0328: ).
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2010 -: Юни 08, 2019, 17:34:43 »
AnonimusBG
Без подкрепата на БСП Радев нямаше никакви шансове това не го коментираме.
Само с ловната дружинка на Първанов даже нямаше да си спомняме,че някога се е кандидатирал.
Просто отбелязах развитието и поне аз не съжалявам за случилото се.

И аз.

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2011 -: Юни 08, 2019, 17:35:36 »
Цитат
А, и янките го одобряват. А това е най-важното.

Отврат, сега ни трябва точно такъв човек.
Способен да говори със САЩ и РФ без да ни поставя на географската карта като най-доброто място големите да си мерят ( :t0328: ).

Взе ми думите от устата.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2012 -: Юни 08, 2019, 17:38:15 »
Интересно как Махно би се отнесъл към ЛГБТ ценностите? Или Ленин?

Е, то е известно! Татко Махно щеше да реже зелки. А тов. Ленин е декриминализирал содомията. Но разликата е, че тов. Ленин не е поставил содомията в центъра на болшевишката идеология.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2013 -: Юни 08, 2019, 17:38:34 »
:b0201: 

Ти случайно да си чувала, че Ленин е нградил Махно с орден "Чеврено знаме"? Най-висшият съветски орден по онова време?

Не, сега погледнах, че пише, че имало такъв слух, но не е сигурно, нито има как да е станало през 1917, че да ти го призная за адекватен отговор. 
« Последна редакция: Юни 08, 2019, 17:42:24 от Banshee »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2014 -: Юни 08, 2019, 17:43:50 »
Цитат
Тъпо!

Не. Съответстващо. Това е, което получаваш по заслуги, придържайки се към ниво на дискусия, характеризиращо се с тъпни за леви резби и дирници, намазани със свинска мас.

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2015 -: Юни 08, 2019, 17:48:24 »
:b0201: 

Ти случайно да си чувала, че Ленин е нградил Махно с орден "Чеврено знаме"? Най-висшият съветски орден по онова време?

Не, сега погледнах, че пише, че имало такъв слух, но не е сигурно, нито има как да е станало през 1917, че да ти го призная за адекватен отговор.

Годините са били такива че днес са червените, утре белите, други ден зелените и никой не знае какво ще бъде след седмица и няма ли да дойде горския.
Лошото е че никой не е знаел кой е горския.
В един момент горския се осеферил и започнал лека полека да ги гони защото му е писнало.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2016 -: Юни 08, 2019, 17:51:05 »
Цитат
Интересно как Махно би се отнесъл към ЛГБТ ценностите? Или Ленин?
Не че съм им фен.

не им е пукало и не са смятали, че им е работа да се бъркат ф одношенията на хората.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2017 -: Юни 08, 2019, 17:52:49 »
Не, сега погледнах, че в пише, че имало такъв слух, но не е сигурно, нито е станало през 1917, че да ти го призная за адекватен отговор. 

Бля-бля! Ти изобщо можеш ли да признаеш нещо за "адекватен отговор"? Лично тов. Ворошилов му го е връчил. Но да приемем, за спора, че няма орден Червено знаме. През 1917 година Татко Махно е бил по-краен ляв революционер от болшевиките. Разривът му с тях настъпва много по-късно. И въпреки това, той два пъти е ставал съюзник с тях и се е сражавал на тяхна страна. Затова не се изказвай неподготвена.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2018 -: Юни 08, 2019, 17:57:54 »
Не. Съответстващо. Това е, което получаваш по заслуги, придържайки се към ниво на дискусия, характеризиращо се с тъпни за леви резби и дирници, намазани със свинска мас.

Добре, не с мас, а с вазелин. Защото е по-възпитано. Но това не те извинява, че не ми даваш едно мъничко линкче за позицията на ПЕС към жилетките. Апропо, ти като апостол на лявото какво смяташ за тях, или германския порок ти е по-важен?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2019 -: Юни 08, 2019, 18:05:28 »
Бля-бля!
Ехо, за 17-та говорехме. Днес не ти е ден, мисълта ти е все в прайда, така че те оставям. :)

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2020 -: Юни 08, 2019, 18:13:37 »
Даже не зная какво да кажа?
1917-1919, Махно и днешното ЛГБТ?
Някой представя ли си колко минути ще живее в Гуляй поле днешния хомоактивист?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2021 -: Юни 08, 2019, 18:20:25 »
Даже не зная какво да кажа?
1917-1919, Махно и днешното ЛГБТ?
Някой представя ли си колко минути ще живее в Гуляй поле днешния хомоактивист?

Кой ти ги прави тези връзки в мозъка, освен ти самият? :) Тръгнахме от сравнението какво е да подкрепиш екстремисти с неизбистрена още идеология, като ранния Махно. 
Иначе виждам, че ти си добре в Гуляйполе, 1917. 
« Последна редакция: Юни 08, 2019, 18:24:15 от Banshee »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2022 -: Юни 08, 2019, 18:24:15 »
"Ленин към ЛГБТ ценностите"

Ами отнесъл се е по същество, Ленин и Троцки декриминализират хомосексуализма, а съветска Русия е първата държава, в която гей хората не са преследвани от закона.

Болшевиките считат, че хомосексуализмът е биологично, а не социално детерминиран и е  естествен феномен. 

През 1933 Сталин отново криминализира хомосексуализма.  :D  Нещо, не им харесало.

Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2023 -: Юни 08, 2019, 18:24:33 »
Даже не зная какво да кажа?
1917-1919, Махно и днешното ЛГБТ?
Някой представя ли си колко минути ще живее в Гуляй поле днешния хомоактивист?

Кой ти ги прави тези връзки в мозъка, освен ти самият? :) Тръгнахме от сравнението какво е да подкрепиш екстремисти с неизбистрена още идеология, като ранния Махно. 
Иначе виждам, че ти си добре в Гуляйполе, 1917-та.

Хубаво е да цитираш тов. Махно за хомоценностите(тогава са се казвали някак си по друг начин).
Желая успех за пореден път.

Апропо
Има тук един товаГишч, който трябва да даде линк за подкрепата на жилетките от ПЕС или поне от френските социалисти.
Чакаме?!
« Последна редакция: Юни 08, 2019, 18:32:56 от AnonimusBG »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2024 -: Юни 08, 2019, 18:27:16 »
Цитат
Тръгнахме от сравнението какво е да подкрепиш екстремисти с неизбистрена още идеология, като ранния Махно.
Жилетките ли?
Си в грешка очень голяма.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2025 -: Юни 08, 2019, 18:27:42 »
Цитат
http://Хубаво е да цитираш тов. Махно за хомоценностите.

Ама що? Аз ли го свързвам с темата за хомосексуалистите?  :bigok:  Ако бихме могли да го вдигнем, сигурно тебе би те подбрал да те бие за тези ти предложения.


AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2026 -: Юни 08, 2019, 18:35:29 »
Цитат
http://Хубаво е да цитираш тов. Махно за хомоценностите.

Ама що? Аз ли го свързвам с темата за хомосексуалистите?  :bigok:  Ако бихме могли да го вдигнем, сигурно тебе би те подбрал да те бие за тези ти предложения.

Да ти.
Мери си приказките. Има някакви граници.
Не си позволявай да ги нарушаваш.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2027 -: Юни 08, 2019, 18:41:35 »
Съжалявам, пошегувах се, малко ти отговорих на теб групово с отврата.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2028 -: Юни 08, 2019, 18:42:31 »
БСП не подкрепят идеята на Баце за левче субсидия.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2029 -: Юни 08, 2019, 18:46:16 »
Съжалявам, пошегувах се, малко ти отговорих на теб групово с отврата.

Не зная как да ти отговоря.
Избягвай такива шеги при реалното общуване.
Жив и здрав.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2030 -: Юни 08, 2019, 19:04:15 »
Жива и здрава де. Ти също.

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2031 -: Юни 08, 2019, 19:37:38 »
Жива и здрава де. Ти също.

Банши дръж си това онова в г**а си и не го мисли.
Хубаво или лошо е въпрос как ще го възприемеш и ще го почувстваш.
Надявам се че не си се обидел.
Ти си за ценностите.

P.S. Чакам Оймякон, но едва ли Банши ще го пратите там.
Ще замръзне горкия/горката.
Или среден род е по-подходящо?
« Последна редакция: Юни 08, 2019, 19:41:42 от AnonimusBG »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2032 -: Юни 08, 2019, 19:43:19 »
A! Че кой е луд да се обижда на очевидно болен човек?

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2033 -: Юни 08, 2019, 19:48:11 »
Къде видя обида?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2034 -: Юни 08, 2019, 19:48:41 »
Banshee от вчера е в закачливо настроение.
Търси с кого да се закачи загуби си времето да се закача с мен като че ми пука за прайда или контрапрайда.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2035 -: Юни 08, 2019, 19:52:50 »
Banshee от вчера е в закачливо настроение.
Търси с кого да се закачи загуби си времето да се закача с мен като че ми пука за прайда или контрапрайда.

Нека да се закача с мен.
Все ми е тая.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2036 -: Юни 08, 2019, 19:55:59 »
Двамата сте си по-подходящи, бих отбелязала. :)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2037 -: Юни 08, 2019, 19:56:45 »
Двамата сте си по-подходящи, бих отбелязала. :)
Завист ли прочитам? :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2038 -: Юни 08, 2019, 20:03:57 »
"Ми ще завиждаме" - това е цитат - думи на Сталин.  :D

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: социологията - има ли тя почва у нас / + анкета/
« Отговор #2039 -: Юни 08, 2019, 20:08:11 »
Махно орденоносеца, Сталин хомофоба, Тръмп и марсианската луна.
Интересен "празничен" ден. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!