Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 21:55:51

Автор Тема: Полезният (някому) идиот  (Прочетена 1446 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Полезният (някому) идиот
« -: Август 22, 2023, 22:40:45 »
https://trud.bg/%D0%BC%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%83%D0%B6%D0%B0%D1%81-%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5/
Все пак ще я отворя, с риск или да набъбне много, или да потъне в забвение, щото идиотите почнахме да ги възприемаме като въздуха - нещо, без което няма как да се мине, а и изглежда, че не ни струва нищо!
Уви!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #1 -: Август 23, 2023, 08:45:54 »
До каква степен присъствието и действията на "полезните идиоти" са ми влезли в подсъзнанието, а изглежда и на много други, показва снощния ми сън:
Сънувам, значи, че се мъча да заспя, въртя се в леглото, но не мога. "Причината" е, че за да заспя трябва да представя личната си карта и банковата си сметка. И възмущавам се аз в съня си на глупостите, които постоянно измислят управляващите за да ни тормозят, а натрапчивият сън баш като на истина...
Абе, хора! Доскоро, когато животът ми беше някак си по-подреден и сънищата ми сякаш не бяха така объркани. И при вас ли е така? :t2619:

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2246
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #2 -: Август 23, 2023, 12:23:30 »
Абе, хора! Доскоро, когато животът ми беше някак си по-подреден и сънищата ми сякаш не бяха така объркани. И при вас ли е така?
Да, но моят мозък си е изработил явно защита - автономно (от мен) си е преценил, че  обърканост в живота и обърканост в съня вкупе ще му дойдат твърде много, та от доста време не сънувам - потъвам в съня като в небитието и изплавам съвършено наспала се и събудена. Ако, много рядко, някой сън все пак успява да се промъкне, се държи точно като описания от теб.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #3 -: Август 23, 2023, 16:54:56 »
https://epicenter.bg/article/Palen-fars--Vasil-Terziev-s-post-sreshtu-mayka-si--bashta-si-i-tsyalata-si-roda-/324338/2/48
Този пасва добре на темата. Ще се опитам да ги колекционирам тук, за да е лесно после при спомен от типа - "помните ли оня идиот, дето..." Ето, забравил съм вече за един такъв, който си записваше в тефтерчето - да се удари този...
Полезният идиот Харизанов ли изкопа и продаде напоителните съоръжения?
Море са!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #4 -: Август 23, 2023, 19:39:47 »
Quote (selected)
Делян Добрев: Второ правителство на "поборниците срещу Путин" финансира режима му
https://epicenter.bg/article/Delyan-Dobrev--Vtoro-pravitelstvo-na--quot-pobornitsite-sreshtu-Putin-quot--finansira-rezhima-mu/324380/2/0
И тоя има заслужено място в неръкотворния пантеон.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #5 -: Август 24, 2023, 17:25:10 »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #6 -: Август 24, 2023, 20:27:39 »
Quote (selected)
Делян Добрев: Второ правителство на "поборниците срещу Путин" финансира режима му
https://epicenter.bg/article/Delyan-Dobrev--Vtoro-pravitelstvo-na--quot-pobornitsite-sreshtu-Putin-quot--finansira-rezhima-mu/324380/2/0
И тоя има заслужено място в неръкотворния пантеон.

Значи така, ако несметни печалби правят американските корпорации - ОК, това е пазарът, той регулира всичко, ако руска компания печели - о-о, не може, това са свръх печалби. Що ви не таковат у пазарниците недоклатени!!
Вие си ги избрахте!

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #7 -: Август 24, 2023, 20:30:54 »
https://www.segabg.com/hot/category-the-war/hr-grozev-generalite-shte-napravyat-po-dobur-opit-za-prevrat-na-putin
Още един полезен идиот да впиша.

Враговете на Русия ги елеминирали, ами същото правят и западняците, бе, съвсем същото, само че не му се дава гласност по медиите, само дребните врагове на САЩ ги инквизират в Гуантанамо и други такива затвори, пръснати по американските колонии. В САЩ са убивали и президенти...
Вие си ги избрахте!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #8 -: Август 30, 2023, 19:26:04 »
Quote (selected)
Ще сменяте името на болница “Пирогов”?
https://epicenter.bg/article/Karbovski--Shte-smenyate-imeto-na-bolnitsa--Pirogov--Vazroditelen-protses--po-Kiro-i-Asen-/324982/11/0
Ххха!
Кой или кои идиоти дават тази идея?
Киро и Асен ли са?
Или друг ибрикчия?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #9 -: Август 30, 2023, 19:42:19 »
Да си ибрикчия не е проста работа ( даже изключвам значението на високо специализиран гънчар да прави кани ), даже в другото значение е включвало редица задължения и занаятчийски фатки.
Простия ( да не се бърка с про100киро ) ибрикчия е имал умения да измива без да попарва задника на посланика на посолствоТО.
Такива умения не се забелязват ни у кире ни у асан.
П.П. Първия даже ощави Урсулата на ЕСС при рутинно подмиване.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #10 -: Август 30, 2023, 19:54:27 »
Да си ибрикчия не е проста работа

- Тези кретени са и Чаламбисти, на всичко отгоре...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #12 -: Септември 13, 2023, 18:34:16 »
Quote (selected)
Той добави, че се обсъжда широк спектър от възможни действия в отговор на тази провокация от Русия, самостоятелно и с нашите съюзници. Той даде за пример обявеното от премиера Николай Денков намерение да се ускори придобиването на брегови ракетни противокорабни комплекси.
https://glasove.com/novini/tagarev-rusiya-blokira-golyama-chast-ot-nashata-izklyuchitelna-ikonomicheska-zona-v-cherno-more-obsazhdame-vazmozhen-otgovor
"Пляс-пляс педалите! Водно колело!"
На водното колело ( сезона свърши ще ползва 99% отстъпка ) и да прави учения около Крим.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #13 -: Септември 15, 2023, 19:40:01 »
А тук става дума за много /на брой/ полезни идиоти.
Quote (selected)
Quote (selected)
Преди година прокуратурата обяви, че той носи отговорност за причиняване на смърт по непредпазливост и щети за 9 млн. лв. покрай загубата на самолета.
Да отбележим незабележимия детайл - 9 млн. за загуба на МИГ 29.
Извинете, че забравям вече, по колко платихме Фъ16 парчето?
И само да не вземе сега някой да ме убеждава, че друго поколениее...
 :pissed-891:
Ще го преместя и в темата за полезните идиоти, нека остане следа и там, че се забравя бе!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.


Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2246
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #15 -: Октомври 03, 2023, 14:47:33 »
Джузепе, тоз идиот го одумахме одеве в "И сега?". Там, понеже чак такава идиотщина едва ли може някому да е полезна ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #16 -: Октомври 03, 2023, 14:53:59 »
Джузепе в тази тема ги сортира.
Тук само "най-доброто" качество, два пръста над БДС, иначе идиоти второ и трето качество с лопата да ги ринеш.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2246
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #17 -: Октомври 03, 2023, 16:22:38 »
Джузепе в тази тема ги сортира.
Тук само "най-доброто" качество, два пръста над БДС, иначе идиоти второ и трето качество с лопата да ги ринеш.
Да, прав е Джузепе, всъщност този е найсвръхултраполезен идиот, защото публично разкри в цялата й "хубост"  дълбокофашистката античовешка диващина на тукашния "демократичен" умнокрасивитет. Не виждам разлика с оня Саша Бели от първите следмайдански месеци, нито с изродите, изгорили живи хора в Одеса на 2 май. Ако имаше прокуратура в България, тоя и Денк-офф с "терористи"-те щяха вече да са задържани. Както и половината форум на "Дневник".

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #18 -: Октомври 08, 2023, 19:53:08 »
Quote (selected)
Тъй нареченият "Народен съд" (не знам дали е имало защитници, апелации) е станал след убийството на Алекс Алексиев. Предполагам са го убили, да му вземат имота и палтото.
Автора го знаете, нали?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #19 -: Март 25, 2024, 19:26:41 »
Quote (selected)
ПП-ДБ в оня скандален запис: Ако не реализираме замисленото, ще си тръгнем с гръм и трясък
...
Николай Денков: Ако след първата щета ние не можем да реализираме позитивите, заради които тръгваме всичко да правим, трябва да си тръгнем с гръм и трясък...Хубавото е, че аз съм го правил в някакъв малък вариант навремето, знам какво е, има си малко предварителна подготовка, медийна подготовка и накрая ако има достатъчно добра изненада, всъщност се получава.
https://glasove.com/na-fokus/pp-db-v-onya-skandalen-zapis-ako-ne-realizirame-zamislenoto-shte-si-tragnem-s-gram-i-tryasak
Или не с е получава.
Балонска му теория, мехуреста.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1517
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #20 -: Март 25, 2024, 19:37:10 »
Quote (selected)
ПП-ДБ в оня скандален запис: Ако не реализираме замисленото, ще си тръгнем с гръм и трясък
...
Николай Денков: Ако след първата щета ние не можем да реализираме позитивите, заради които тръгваме всичко да правим, трябва да си тръгнем с гръм и трясък...Хубавото е, че аз съм го правил в някакъв малък вариант навремето, знам какво е, има си малко предварителна подготовка, медийна подготовка и накрая ако има достатъчно добра изненада, всъщност се получава.
https://glasove.com/na-fokus/pp-db-v-onya-skandalen-zapis-ako-ne-realizirame-zamislenoto-shte-si-tragnem-s-gram-i-tryasak
Или не с е получава.
Балонска му теория, мехуреста.

Тва да няма предвид академосването си като министър? :nuts:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7384
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #21 -: Март 25, 2024, 21:51:27 »
Подозирам, че си е мечтаел лично да обяви война на Русия като премиер.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 279
    • Профил
Re: Полезният (някому) идиот
« Отговор #22 -: Март 26, 2024, 08:47:40 »
Подозирам, че си е мечтаел лично да обяви война на Русия като премиер.
Като го въдворят в съответното болнично заведение, за което по всичко личи, че е кандидат, пак може да го направи, хем без последици  :)))