Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 17:41:00

Автор Тема: Борисов, засрами се.  (Прочетена 6434 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Борисов, засрами се.
« -: Октомври 11, 2018, 11:48:45 »
Quote (selected)
БОРИСОВ, ЗАСРАМИ СЕ. НЕ ХОРАТА СА ВРАГОВЕ НА БЪЛГАРИЯ, ТИ СИ И ВРАГ

 Това е пълна подмяна на реалността. Пълна. Световните медии в нито един момент не са казали, че Виктория Маринова е убита, ЗАЩОТО е разследващ журналист. Просто отразиха огромната обществена тревога около убийството й и съмненията в способността на МВР да покаже истината.

Вместо да следи изкъсо разследването и да отговаря на въпроси денонощно, нашият премиер се отдава на безогледни манипулации, тръшкане, заплахи към посланици (да го питали, преди да говорят!!!), към Манфред Вебер и изобщо – театър на абсурда.

Това е изключително дръзка и нагла каскада на Бойко Борисов – да се изкара несправедливо очернена жертва – щото, нали, държавата това е той – на кризата на доверието в МВР, която именно годините на неговото „управление“ създадоха.

Да пренасочи вниманието от гранд корупцията, която неудобно бе спомената от всички световни медии, към някакви знайни и незнайни „сини и червени“ саботьори, които му разваляли безценния имидж в Европата. Пардон, светият имидж на България, санким Тимерманс, Вебер и прочее от Марс падат и не са чували за мегакорупционния чадър, в който голяма част от МВР е превърнато.

Борисов, засрами се, поне веднъж. Европейските политици не са врагове на България, колкото и удобна да е тази лъжа за теб сега. Хората, които ти доведе до паника, не са враговете на България.

Ти си й враг.
Мария Спирова

Снимка: „Дневник“



http://afera.bg/%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D1%81%D0%B5-%D0%BD%D0%B5-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B2.html
« Последна редакция: Октомври 14, 2018, 13:11:26 от Old_BG »
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Борисов, засрами се.
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2018, 12:42:22 »
Да беше коментирал, че да разберем какво те е впечатлило, или вдъхновило.
Чак отделна тема за този пасквил.
А иначе, тема за убийството има, и спокойно би могъл да го приложиш там, със съответния коментар.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Борисов, засрами се.
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2018, 20:05:43 »
Съжалявам, не съм я видял! Нали от вчера съм тук, още се ориентирам. Ще се постарая да не се получават такива разминавания и на мен ми е неприятно.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Борисов, засрами се.
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2018, 23:04:08 »
Quote (selected)
БОРИСОВ, ЗАСРАМИ СЕ
Това да го видя, няма да повярвам!
При него това е невъзможно. Той е генетично обусловен така!
Аз никога не съм го видял него да изпитва някакво неудобство.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Борисов, засрами се.
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2018, 23:10:15 »
естествено, че е невъзможно, срам може да изпита само този, който има съвест.